|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 16:27:11   
Carol11
Zoja Miša: sem te nasla na FB. Ti posljem prosnjouser posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2426
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 16:43:06   
Neža7
Naša je spet budna user posted image  Sedaj pa ne moram iti spat pred 18.ure.........

Se slišimo user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Carol11)
Neposredna povezava do sporočila: 2427
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 17:12:19   
matejchi
Maruša je tut dopoldne tri ure žgala... sta si z Rokom načrte nardila, ko sta si nasproti sedela user posted image . In sedaj spet spi...user posted image
tejka
Žiga je bil tudi hodec pri dveh...user posted image , zdaj ga pa premakneš samo, če se gre za njegovo rit ali pa če ima družbo prijateljčkov zraven..
anita probaj ji flašo podturit v vozičku.
ja koliko berem je jutri srečanje na Zbiljah user posted image


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2428
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 17:20:47   
Maja T.
HI!

Evo nas od P., Danes bi morala dobiti 3 pikico in ko jo P pogleda , totoalno rdečo grlo user posted image . Sva dali bris, če bi slučajno bil kak streptokok, HB je bil bris negativen, tako da ni potrebno dati antibiotik user posted image user posted image user posted image , je virusne narave.

Zaradi tega ji hrana ne gre in ne gre. Predvsem sadje, tu se full upira, jo zgleda peče, ker zelenjavo še kar rada je.

Gajak, kaj če ima Rok tudi kaj takega, ker neka čudna viroza razhaja, ko ni niti vročine, otrok je normalno živahen, niti ne veš, da bi bil kaj bolan?

Aja še to, sem na našo žabico tako ponosna, se je v natanko 1 tednu zredila 200 g, kar se je prej v 1 mesecu. Tako da vaga 7200 g user posted image user posted image user posted image .

Glede rumenjaka, mi imamo zeleno luč v 9 mesecu. Sva se s P pogovorili glede prehrane in bom Zari počasi začela vse dajat oz. to kaj bomo mi jedli bo ona, seveda brez prepovedanih živil (KM, svinskega, oreščkov, medu, jagod...) Tudi soliti bom začela po malo.
Sem ji zadnjič dala za pokušino pečen krompirček iz pečice in je tako slastno pojedla in je še kar usta odpirala user posted image . P mi je rekla, da lahko tudi že pomarančni sok gor po sadju malo polijem.

Neža user posted image user posted image user posted image za dolg sprehod

Nyna84 wow, mala stoji, bravooooo user posted image user posted image user posted image .

Vilika nam tudi ne grejo suhe marelice user posted image

Matejchi, mi smo včeraj prvič probali skutico, par žličk je probala, ni preveč navdušena, pa še rahlo driskico ima danes, eh user posted image

Tamy mi še nimamo pri 8. mesecih zob in če bo po meni bo tako do 1 leta user posted image user posted image user posted image . Jaz sem jih namreč dobila pri 13 mesecih user posted image , imam pa verjetno zaradi teka zelo zdrave zobe user posted image user posted image user posted image .

Je pa res, da ima dlesni vse napete, pod dlesnimi se že vidijo zobki user posted image user posted image user posted image .

Bella user posted image user posted image user posted image

Carol11 in Neža, kaj mi na ZS pošljete vajini pravi imeni, vaju poiščem na FB user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2429
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 17:29:18   
Maja T.
Punce meni tudi Zara malo bolj čez dan spi, kaj mislite, da bi lahko bila pomladanska utrujenost, oz. malo več sončka in jih bolj zdela user posted image




_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2430
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 17:31:14   
Maja T.
[quote]Gajak (Gajka), kaj če ima Rok tudi kaj takega, ker neka čudna viroza razhaja, ko ni niti vročine, otrok je normalno živahen, niti ne veš, da bi bil kaj bolan? [/quote]

Oj Gajka sorry user posted image , sem te preimenovala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2431
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 17:47:54   
Carol11
Pa se nekaj nasih slikic.
Hana in njene knjigice:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Takšna sem bila pri krstu:
user posted image

in torta...
user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2432
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 17:50:45   
Maja T.
Tako vadim sedenje in plazenje user posted image

user posted image

user posted image


Tako sedim, samo se kar hitro naslonim nazaj, ker se mi ne da user posted image

user posted image

user posted image


Z mamico na sprehodu user posted image

user posted image


Moja posebna tehnika premikanja user posted image

user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2433
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 17:53:52   
Maja T.
Carol11 user posted image user posted image user posted image , kako lepe slikice

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2434
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 18:00:27   
Maja T.
Carol11 sem ti že poslala vabilo.

Tejkaz sem ti pozabila odgovoriti, Zara je dala kri in ima hemoglobin 109, malo manj železa, samo še ni panike. Drugače lula, kaka normalno, lepo prekrvavljene očke, koža napeta, živahna, še preveč user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2435
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 18:01:14   
Nejka23
Oj!
Samo na hitro vas pozdravim, ocitno je pri nas tudi polna luna...groza...Jak aje kr neki siten, se sam ne ve kaj bio rad...Spal je dopoldan na sprehodu, se dobro da sme sla pravi cas ven, ker potem je bil grozen veter,sneg, dez....Vse skupaj!!
Ko sem mu dala sirup - katastrofa, imam popacane komplet cunje ki jih je imel na sebi,pa se posteljnino na najini postelji...Sploh se nisem pogledala, ali se je opralo ali ne....Ma, sej bo user posted image
Na sJaka se nic ne pije drugega kot mene, kuham mu cajeka pa mu devam po loncku,da se malo igra, sicer naredi nekaj pozirkov, ampak kar stran vrze loncek,kakor mu pride kaj v usta user posted image user posted image user posted image
Sedaj mu bom naredila polento, nekaj dni nazaj je bil kar navdusen nad njo....

GAJKA, ne sekiraj se zaradi pripomb doma... ROk je cisto ok, samo nekaj vaj ti bodo pokazali,pa bosta vse nadoknadila...Kaj mislis, kako sem se sele jaz sekirala, ko so se vsi za glavo drzali,kaksen je Jaka, pa poglej,po treh mesecih sva zelo veliko napredovala,in lahko recem da je tako kot ostali - priblizno,itak niso vsi po Jusu.... Sej ne morejo bit vsi prvi, vsi sedet,vsi plazit,vsi jest,imeti zobke...Pol ne bi bilo zanimivo!
Drugace pa midva hodiva ob cetrtkih na fizio...A si se kar po telefonu narocila???
Drugace pa je nft tukaj v rdecem boksu,tam ko je bil vcasih laboratorij. Tukaj gres iz zunanje strani,od glavnega vhoda proti centru,prva vrata od kebaba user posted image Nasproti cenra sr.sol... Tam ko je kiosk za casopis user posted image   Pa copate si zraven nesi user posted image   Pa fajn vroce je notri,ne se prevec zadekat user posted image

Zdej pa sibam...
Saj se se kaj oglasim...
Lepo bodite,pa mirnonoc


_____________________________

Lp, Nejka

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2436
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 19:57:15   
Ryssa
Hvala vsem za info glede glutena, bomo zdej po 7m počasi začeli. Je res nekje vmes, eni pravijo da po šestem, drugi po osmem.... Reakcije se pa ne vidi takoj, lahko dobi celiakijo šele pri npr. 2 letih, zaradi prezgodnjega uvajanja user posted image


Kjut slikce user posted image

tamy naš se ful rad igra kuku, mu dam pleničko čez obraz, potem si jo dol potegne in mu rečem kuku, se ful reži. Si pa tud sam daje pleničko čez obraz in dol, da bi  jaz pogruntala da se je treba igrat user posted image


Vau koliko spijejo vaši user posted image Če mi spijemo 1dcl vode je veliko. Zgleda da že ni
žejen user posted image

ZM jaz tudi čakam user posted image pa nič od nič. Sem bla že pred enim tednom tečna in sem mislila, da bo naslednji dan.
Oooo pridno papate user posted image
Mi tudi slikanice od disneya v dnevniku kupujemo user posted image

Pri nas je problem, da lahko poje tudi 150, pa bo še vseeno lačen in hotel čez še normalno porcijo mleka user posted image
A vaši se najejo od recimo sadja?

Mi smo še tudi brez zob.


bella sam da ni kej hujšega user posted image user posted image user posted image
Kaj pa Erin, kaj novičk?

neža a so ti keksi z glutenom?


Pa spet luštne slikice user posted image user posted image Kok je fajn brat, ko je tak barvito user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2437
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 20:03:29   
tejkaz
Zoja Miša, velja za Zbilje.

Matejchi, mogoče bo pa res naslednje srečanje na Zbilju. Zaradi mene je lahko že jutri user posted image

Luštne slikice.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 2438
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 20:28:02   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa


neža a so ti keksi z glutenom?




Da user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 2439
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 20:31:25   
Neža7
Neža mi je ob 18:30 zaspala (2x se je zbudila v 1 uri). Mislim, da ji je uspelo zaspat za celo noč.

Lahko noč mamice in prelepi user posted image

p.s user posted image user posted image user posted image  za prelepe slikice

user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2440
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 20:35:43   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

Hvala vsem za info glede glutena, bomo zdej po 7m počasi začeli. Je res nekje vmes, eni pravijo da po šestem, drugi po osmem.... Reakcije se pa ne vidi takoj, lahko dobi celiakijo šele pri npr. 2 letih, zaradi prezgodnjega uvajanja user posted image




Gluten je po ta novem po 6mes, ker rečejo, da lahko tudi pri do alergije če po 7 mes začneš, ker telo ni več tako odporen. AMPAK, če imaš v družini alergijo na gluten ali kakšne druge alergiji je bolje, da se čim dalje počaka, če ni nič lahko po malem začneš.
Včasih je bilo po 9mes.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 2441
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 20:40:28   
Maja T.
user posted image

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2442
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 20:43:26   
andrejaboris


user posted image
Enako vsem!!! Pa natipkanje jutri!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2443
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 20:43:34   
Maja T.
Eh še nekaj, Matejchi, kaj še lahko prosim enkrat daš link gor od teh drugih smajlijev, ki jih uporabljaš.

Zdaj pa res nočko, ok priznam user posted image , grem še malo na FB.


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2444
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 20:45:00   
Maja T.
user posted image user posted image user posted image Andrejaboris, sva bili enakih misli, ko sva zaželeli lahko noč user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2445
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 21:05:14   
karmar
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

rumenjak sem ji 2x že dala, se mi zdi, da železo dobi tudi kje drugje user posted image recimo v brokoliju? ga ima rada.. pa zmer pozabim na ta jajca.
riževe kosmiče sem tut že dodajala, samo riževe kosmiče user posted image ne vem, ovsene tudi..


živjo!
Danes smo bli na 3. cepljenju in matejchi podatki za 6m in 1t- 6900g in 65cm.
Naša P mi je razlagala o prehrani- rumenjak lahko daš po malo, gluten pa mi je rekla da ga ne smeš dat pred 4. mesecem in moraš dat pred 7, mesecem, ker drugače je nevarno da dobi celiakijo. Tako da jaz sem ji dala malo skorje in je veselo grizla. Omenila sem ji da sem ji dala par konic od male žličke jogurta in je rekla da ne smem dajati izdelkov iz KM do 1 leta. Na RR pa piše da naj damo jogurt...mnenja so res zelo različna.

Za skupni piknik pa zopet odpadem, ker moj ni tako družabne narave, oz. je bolj tih če ne pozna ljudi....kaj čem. Vsa ostala srečanje pa mi še vedno ne pridejo v poštev ( dokler ne bo Urša težka 9 kg) ker tudi jaz ne morem izklopit airbaga, bi mogla it prav na servis. Za tu okoli se pa prekršujem, se furam vseeno. Kaj bolj daleč pa si ne upam.

tiste, ki ste na FB, poiščite Gozdno Malino...user posted image

zdej pa še nekaj- ne me kregat. Sm začela nazaj kadit...mi takoooo pašeuser posted image  a mislite da je okus na mleku po čikih kaj spremenjen? A še katera kadi?

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2446
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 21:07:52   
kaja02
user posted image
sayuri - ZARA & LOVRO
Neža7 - NEŽA

Čestitke za osmico!

Zoja Miša - KAJA LINA
Carol11 - HANA

Pablo - OTMAR
Čestitke za sedmico!

user posted image


_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2447
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 21:12:48   
nell



user posted image
sayuri - ZARA & LOVRO
Neža7 - NEŽA

Čestitke za osmico!

Zoja Miša - KAJA LINA
Carol11 - HANA

Pablo - OTMAR
Čestitke za sedmico!

user posted image



Čestitke

Erin in Bella -
držite se in dobro zrihtajte in čim manj neprijaznih in nerazumevajočih med. sester vam želim

Gajka - grrrr tile tvoji starši (brez zamere) na pa od - kok so lahk tolk za luno no - se mi včasih zdi, k kej tazga napišeš, k da bi te namerno želeli odgnat od sebe - pa bi človk mislu, da se z osamostvojitvijo otrok traki izpadi pri starših končajo - pa naj grejo nekam

Ryssa - js Tiborju dajem gluten tam nekje od 6 mesece, mogoče micen prej - zaenkrat nobenih reakcij HB. Čez kaka dva tedna pa začnemo tud pri nas s kakšnim navadnim jogurtom in skuto, pa bo spet mal blj pester jedilnik. Js kr nimam več idej kaj naj mu skuham. No za jutr vem, da bo dobu mal zajčka za poskusit.

Ok tole zdej pišem že cel dan - skoraj.

sam na hitro, smo bli danes pri P, dobili tretjo piko pokico in nismo nč jokali. Pa kot vedno naletimo na še eno sladko malo deklico, ki pa zelo rada joka, vsaj tisti čas, ko je pri P in našga Tiborja vedno znova prestraši - js sem se dans orng nasmejala, ker je zgledal k da si je jok zapomnil - takoj je bil v luftu. Aha podatki pa pri 6 mesecih  9750 g in 67 cm - hmmm js sem ga doma več izmerila - pa mi tole zgleda ne gre.

Naporen dan je bil danes - najprej sem na vse zgodaj zjutraj spekla dva hleba kruha, potem smo šli k P in v trgovino, smo pršli domov in smo dobli obisk - je blo fino, ampak naporno. Tibor ni od 12 nič spal, se je preveč dogajal in je bil posledično zdejle tolk bolj sitkan - biba mejhna - ga je v trenutku zmanjkal.

zdejle bo pa še mene...

nočko

_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2448
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 21:14:50   
matejchi
user posted image

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2449
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
11.3.2009 21:16:58   
K_a_t_j_a



user posted image
sayuri - ZARA & LOVRO
Neža7 - NEŽA

Čestitke za osmico!

Zoja Miša - KAJA LINA
Carol11 - HANA

Pablo - OTMAR
Čestitke za sedmico!

user posted image



Čestitke!user posted image user posted image
Gajka
ne se ozirat na domače. Ti nisi nič kriva in se ne sekiraj! Ti si super mamica! Madonca namesto, da bi ti bili v oporo, so pa še zlobni...
Ryssa
jaz zaenkrat dam Janu od Milupe gris, brez glutena.
Erin
hvalabogu, da ni kaj hujšega in da bo to Tilen prerastel pa bo. user posted image
Zoja Miša user posted image user posted image user posted image
za sedenje. Tudi Jan že sedi nekaj trenutkov, pol ga pa vrže al na desno al pa na levo stran.
Maja T.
meni se tudi ne zdi Zara prelahka Je glih prav.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




pirhi
Lelly28 RR

na kakšen način barvate pirhe?

z kupljenimi barvami (31%)

z naravnimi rastlinami (69%)

ne praznujemo velike noči (0%)

kupimo že pobarvane v trgovini (0%)


Število vseh glasov: 13

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!