|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 10:44:17   
HuAnita
mogoče kakšni Ljubljančanki ne bo težko it v Domžale, sicer pa tudi Postojna ni daleč. Sploh za Logatec, Cerknico ipd… Je drago, mene kar stisne, ko računam, da bom za vsak izgubljen kilogramček dala več kot 50 eur.


Vilma-  koliko pa si šla dol v kg? Pa koliko obiskov priporočajo?

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 12:07:12   
StrawberrY
Vilma hvala za temeljito razlagouser posted image . Ampak za moj žep user posted image .
Tako, da bom še naprej hujšala po stari metodi, manj žriuser posted image user posted image .
Sem pa danes že odtekla (na našem koncu je kar fajn hladno), pa spet mi je šlo malo "dekic" dol. Nimam pojma kaj se dogajauser posted image , no saj ne da se branim. Zvečer imam še telovadbo. Tako, da bom danes kar fejst aktivnauser posted image . Če se bo pa potem še ponoči kaj dogajalo me pa skrbi, da bom imela potem jutri musklfiberuser posted image . Joj kok mi spet seka. Kr smeji se mi, pa dva metra nad tlemi hodim. Je fajn imet take dneve.
Aja pa prebarvala sem eno steno v dnevniuser posted image . Sem imela ene stenske nalepke gor, pa sem se naveličala in ko sem jih dala dol je šla tudi barva z njimi.
Kosila danes ne bo. Mož bo jedel pico, jaz bom pa danes malo bolj na sadju. Mi paše tako.

Bodite pridne!user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 12:32:58   
Vilma
Huanita shujšala sem 10 kg. Glede priporočil o številu obiskov, ne vem. Jaz sem jih vzela na začetku 20, pa potem povečala na 30, ker se mi je zdelo, da bo 20 premalo. Pet pa sem jih dobila gratis. Mene skrbi le to, da ko bom nehala s to telovadbo, bo šlo tudi moje zdaj lepo oblikovano telo. user posted image  Zato pa me skrbi na dolgi rok, kaj bom, ker sama svoje riti nikamor ne zmigam. Tisto kar sem probala, mi pa ni odgovarjalo.

Je pa drago ja, tako da moje soborke, vse ki boste shujšale same, se primerjajte z mano in preračunajte, koliko ste prišparale. user posted image  To je VELIKA motivacija. user posted image  Pa nujno si za ta denar potem privoščite kako novo spodnje perilo, luštno oblekico, čevlje,...

Mene je tudi vrglo, sem na antibiotikih. user posted image  kašljam že mesec dni, grlo me spet tako boli, da tudi pit ne morem. Bolečina se mi širi tudi na ušesa, tako da telovadba danes odpade. Se počutim zanič, najraje bi se skrila v mišjo luknjico in tam počakala, da mine.  Upam, da AB primejo.

Včerajšnji jedilnik pa je zgledal takole:
Z: 1 pz kruh, marmelada, 2 dl jabolčnika
M1: hruška
M2: 250 g sadnega jogurta
K: zelenjavna pizza brez sirauser posted image , mi je tako pasala, sem jo prvič jedla po petih mesecih user posted image
V: philadelphia sirček

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 13:10:03   
Vilma
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa Čisto blizu mene. user posted image  

Taglavno sem pozabila odgovorit, bučka jaz!
Najaa in Lianna potem bi bla nujna kakšna skupna kava, kaj pravita? user posted image
Lianna včeraj sem se z eno kolegico menila. Ima taščo, ki oža, se bom poskusila z njo dogovorit, drugače pa pridem res na tisti konec. Itak imam namen tja prit, ker je na Koseški tržnici ena fajn trgovina z oblekami: Ugodno, pa dokaj kvalitetno. Z vsem, kar sem si do zdaj tam kupila, sem bila zelo zadovoljna. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 13:42:25   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa Čisto blizu mene. user posted image  

Taglavno sem pozabila odgovorit, bučka jaz!
Najaa in Lianna potem bi bla nujna kakšna skupna kava, kaj pravita? user posted image



To sem hotla tudi sama predlagat. user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 13:45:11   
Najaa
Kak vas mam rada! Lačna sem kot VOOOOLLLLKKKK ja derem se! user posted image Jedla nisem od predvčerajšnjim, včeraj sam kavica, en red bull (rabla sem krila user posted image ) in ogromno vode. Moj me je zvečer mamil s čipsom sam sem rekla, da če sem do 21h zdržala bom pa še malo. No in dop. sem mela opravke tak da sem šele dobro prišla domov... zdej pa kuham špagetke in bom kar kečap gor dala pa origano in skledo zelene solate zraven.
Tak blesav dan je, prav nič za ven it, glih kar se bo ulilo. In že vidim nas tri bejbe doma, ko bomo sam hladilnik odpirale. user posted image Sej sem nam založila s sadjem sam vseen, v takem vremenu pade cuker. Mogoče bomo pa palačinke delale.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 13:49:08   
uškinamama
vILMA, Najja in Liana - super za user posted image .

Vilma , ne skrbet za eure - denar mora krožit user posted image .

Joj, jagodka ti pa zagotovo javi kako bo jutri s musklfibrom user posted image  , jesen v polnem razmahu (čeprav tu v kopru je pravo poletje) tebe razganja kot, da je pomlad. Good for you.



< Sporočilo je popravil uškinamama -- 13.10.2011 14:20:58 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 15:41:15   
Serendipity
Hehehe - zanimiva motivacija, ni kaj :=)  http://www.youtube.com/watch?v=yEH4Yum4nN4&feature=youtu.be&noredirect=1

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 16:09:03   
ronja
je pri Linei 30 obiskov mislim da 1.240 eur, pri Figuri pa 760

Ufa, ufa! Nekaj definitivno zgubiš! No, če ne drugega, ti da to motivacijo, da zgubiš poleg everčkov še kilogramčke...

gledala samo trebuh, sem pa šla 12 cm dol!

no, to je pa odličen rezultat!

Je drago, mene kar stisne, ko računam, da bom za vsak izgubljen kilogramček dala več kot 50 eur.

hehe, bom vedela, koliko zaračunat, ko rodimuser posted image . Samo ne vem še, komuuser posted image .

Sem pa danes že odtekla (na našem koncu je kar fajn hladno), pa spet mi je šlo malo "dekic" dol. Nimam pojma kaj se dogajauser posted image , no saj ne da se branim. Zvečer imam še telovadbo. Tako, da bom danes kar fejst aktivnauser posted image . Če se bo pa potem še ponoči kaj dogajalo me pa skrbi, da bom imela potem jutri musklfiberuser posted image . Joj kok mi spet seka. Kr smeji se mi, pa dva metra nad tlemi hodim. Je fajn imet take dneve.

Sem ti rekla, da ponoči največ kalorij pokuriš;). Res - meni se je včasih prav trapasto zdelo, sem hodila na plesne, smo naredili po 200 trebušnjakov, pa nisem mela musklfibra. Potem sva se pa kaj zezala, pa sem vse mišice čutila naslednji danuser posted image . No, zdaj sva bolj umirjenauser posted image .

Mene samo grlo boli, bolna še nisem. Če se dobite v Lj, se vam mogoče še pridružim, dokler mi še pustijo okoli šetat;).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 16:18:21   
Najaa
ronja, ne zbolet. user posted image

Jaz bom pa za večerjo naredila tunin namaz. Njam, se mi ga tak lušta že!
Zdej pijem kavico, tamali gledata in na veliko komentirata slike, pol bomo pa mal ustvarjale.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 21:28:41   
witch
Ena na hitro, mi internet nagaja user posted image
Včeraj
30 trebušnjakov, zeleni čaj
Z: nektarina
M: jabolko
K: malo polente
M: -
V: pica (je bilo kar malo preveč)
Preštihala pol vrta user posted image , tak da ostane samo še četrtina, in spila ogromno čaja

Danes
Zjutraj zaspala, tak da so trebušnjaki odpadli user posted image
Z: jabolko
M: jabolko
K: špageti s paradižnikovo omako (najprej malo čebule popražim in dam gor kečap)
M: en twix (ga je bilo kar malo preveč, ampak mi je cuker padel in se mi je ful zaluštal)
V: activia jogurt s pšeničnimi otrobi (ne maram jogurotv, activia z žitaricami pa mi zapaše vsega toliko, zraven pa dodam še otrobe)
Telovadba, spuala okna na polovici hiše user posted image pa spila ogromno čaja user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 21:37:09   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa Čisto blizu mene. user posted image  

Taglavno sem pozabila odgovorit, bučka jaz!
Najaa in Lianna potem bi bla nujna kakšna skupna kava, kaj pravita? user posted image



To sem hotla tudi sama predlagat. user posted image



Sem zauser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 21:38:35   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa Čisto blizu mene. user posted image  

Taglavno sem pozabila odgovorit, bučka jaz!
Najaa in Lianna potem bi bla nujna kakšna skupna kava, kaj pravita? user posted image
Lianna včeraj sem se z eno kolegico menila. Ima taščo, ki oža, se bom poskusila z njo dogovorit, drugače pa pridem res na tisti konec. Itak imam namen tja prit, ker je na Koseški tržnici ena fajn trgovina z oblekami: Ugodno, pa dokaj kvalitetno. Z vsem, kar sem si do zdaj tam kupila, sem bila zelo zadovoljna. user posted image


Velja za kavicouser posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 21:42:31   
Lianna
Uf ta RR. Pokomentiram najprej eno zadevo, itak vrže ven in kaže, kot da ni uspelo. Pokomentiram še enkrat in zdej sta dve objavi.

Danes sem nekam čudno utrujena, bi šla najraje kar spat.

Današnji jedlinik:
Z: kosmiči, mleko
M: jabolko
K: bučna juha, kostanj, mali sendvič (sendvič je posledica tega, da se mi ni dal kostanja več lupit in posledično sem bila še lačna)

Jutri je pa že kar petek, meni dnevi noro hitro minejo. Imate kakšne plane za čez vikend?

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 21:45:25   
ronja
Včeraj smo šle na grad, pa me je bolelo in dol tiščalo, da sem mislila, da mi bo mali kar ven padu! grrrr! Sovražim to! A sem vam že povedala? Sovražim sedenje in čakanje, da mine! Rada bi kaj delala, rada bi šporatala... Dajte ve še zame, ok?user posted image

Današnji jedilnik:
zajtrk: 1 kavin jogurt (that's a surprise, a ne?user posted image ) in 3 sirovi polžki (domači, krhko testo, zelo nedieten nadev z veliko sira;) - ampak so pa mali
malica: 4 dl kakava, 1 čokoladni navihanček in 1 mala žemljica s 3 lističi topljenega sira
kosilo: valoviti rezanci s paradižnikovo omako, 30-40 g temne čokolade z malinami in 1 griz kinder buenota
večerja: malo melone, gruntam, če bi še kaj.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
13.10.2011 22:22:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
sirovi polžki (domači, krhko testo, zelo nedieten nadev z veliko sira;)


ronjine polžke sem pa jaz danes probala user posted image user posted image

večerja: malo melone, gruntam, če bi še kaj.


predlagam musli z jogurtom.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.10.2011 9:42:38   
StrawberrY
Dobro jutro, no že dan! Danes jutranji tek odpade, ker me bolijo vse mišice user posted image . Pa ne od noči, ampak od včerajšnje telovadbe. Tako nas je "zgonila", da sem bila namočena. Ampak je pasalo.
Za zajtrk je bila bela kava, dve mandarini, zdajle sem dala pa v usta dva tini mini koščka kavine čokolade. Oh kako je dobra.
Počasi se bom spravila pečt torto, pa praline delat. Pa upam, da me ne zamika preveč poskušat vse skupaj.
Popoldne pa upam, da mi znese, da dam tamalga v navaden voziček in v en hrib, po asfaltu. Potem pa mojega pokličem, da naju dol v dolino odpelje.
Bodite pridne čez vikend. Jaz imam jutri taščin roj.dan, pa potem bomo mal kostanj pekliuser posted image , jedla ga ne bom, ker sem prejšnji dan naredila en velik kiks, pojedla par kostanjev. Čez pa cedevito. Ubijalsko za moj želodec in kislino. Sem pol noči prebedela.
V nedeljo ima moj še zadnjo kolesarsko dirko v letošnjem letu, tako da greva s tamalim navijat (če ne bo preveč mraz). Pa končno sem prišla do knjige Moški, ki sovražijo ženske. Se že veselim branjauser posted image .


< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 14.10.2011 9:43:49 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.10.2011 11:56:53   
Vilma
Najaa, Lianna drug teden se komot dobimo. user posted image  Uškinamama, prideš še ti? user posted image  Še katera?
Dobimo pa se v Ljubljani Ronja,  pridi  pridi še ti. user posted image  
Kdaj pa bi? Ali lahko v dopoldanskem času za eno uro? Meni je tako najlažje, ker delam samo 6 ur, sem vezana potem še n druge glede prevoza domov.
Antibiotik je prijel, danes se počutim kot prerojena. user posted image  Končno lahko diham s polnimi pljuči, pa gnoj se je začel trgati iz pljuč. Tako da imam dober občutek. user posted image
Witch jaz se bom začela po tebi zgledovat glede vsakodnevne telovadbe. user posted image  Rabim pucanje oken, pranje zaves, brisanje prahu, vsak dan naredim eno opravilo, pa bo. Odlična si, mi je fajn brat, ko takole z veseljem pospravljaš. user posted image  Drugače pa vidim, da zjutraj rada spiš. user posted image  A še vedno toliko delaš? Se ti je kaj umirilo al furaš 12 urni delovnik?

Včerajšnji jedilnik:
Z: 1 PZ kruh, marmelada, 2 dl jabolčnika (vedno isto, vem user posted image )
M1: hruška (že cel teden natepavam hruške, samo so vse naenkrat dozorele, jih je treba pojest user posted image )
M2: navaden jogurt
K: sirov burek (ga je moja mami prinesla, mi posledično ni bilo treba kuhat, super je bil user posted image  Nisem pa pretiravala v količini, tako da je bil občutek dober.)
V: tunina solata (tuna iz konzerve in radič - se je dalo pojest user posted image ).

Punce želim vam lep vikend, pride bodite med vikendom kar se hrane tiče.

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.10.2011 12:37:40   
mateyka
vilma, naredi un lep kolač/pito od ronje, če maš preveč hrušk..
http://vecna-optimistka.blogspot.com/search?q=pita
user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.10.2011 12:45:18   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Pa končno sem prišla do knjige Moški, ki sovražijo ženske. Se že veselim branjauser posted image .



Poročaj, kako ti bo všeč. user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.10.2011 12:45:22   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

Najaa, Lianna drug teden se komot dobimo. user posted image  Uškinamama, prideš še ti? user posted image  Še katera?
Dobimo pa se v Ljubljani Ronja,  pridi  pridi še ti. user posted image  
Kdaj pa bi? Ali lahko v dopoldanskem času za eno uro? Meni je tako najlažje, ker delam samo 6 ur, sem vezana potem še n druge glede prevoza domov.



Sem za. user posted image Hitro določimo dan, ker drug teden še nimam nič kaj takega v dopoldanskem času.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.10.2011 12:47:21   
darja.mark
No evo, še mene nazaj.

Po vseh pretresih in šokih ki so me doleteli te dni user posted image

Vidim da se menite za kavico, tudi jaz bi se pofočkala, če me vzamete s sabo. Zdaj mi bo malo babjega čveka prav pasalo. Pa še Vilma, se bove spoznale malo prej kot bi se sicer, mogoče. In Ronja, tudi ti pridi, da vidimo tvoj trebušček, slikce vidim da še nisi prilimala :)

No, drugače pa še eno obvestilo :)
Jaz sem med drugim tudi šivilja-konfekcijski modelar, tako da lepo hujšajte, da bom imela kaj dela user posted image , vam bom vse zožala kar vam preširokega leži v omarah. Resno, če bo katera kaj rabila, me kar pocukajte, dodaten evro mi bo prav prišel zdaj ko bom brez zaposlitve. Jaz pa šivam itak s takim veseljem, da mi boste naredile 2 uslugi naenkrat. In ne, ne bom računala 20 evrov na kos...joj ej, saj še zdej ne morem verjet Vilma user posted image .

No toliko o tem, zdej pa še moje stanje v kg; sem kar pridna no, malo grešim, malo se držim, pa gre. Hlače počasi postajajo ohlapne, malo je šlo dol, sem pa porajtala da mi je šlo dol največ v pasu in se prav čudim, ker ponavadi mi glih v pasu ni šlo in sem skos kot ena v tretjem ali pa četrtem mesecu nosečnosti, samo po nogah se mi je poznalo. No, zdaj je pa ravno obratno-čudno, ne vem kako to. No pa sej prav, da ne bom okrog skakala kot ena nosečka hehe. Saj počasi nam bo ratalo. Je veliko lažje ko se tkole podpiramo in bodrimo, ko vidiš da nisi sam v tem in kar gre...

Tako. To je to, pridne bodite, želim vam čimveč sončnih dni, za kavico se pa le oglasite in da se zmenimo.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.10.2011 12:47:25   
Najaa
Včeraj sem torej naredila tunin namaz in s tamalo sva se basali kot nori, zraven sem popekla kruh. Tavečji pa ni všeč. Mož tud ne mara tune, če jo mešam s kislo smetano ipd. Tak da je ostalo še nekaj in sem danes za pozni zajtrk/zgodnje kosilo pojedla z grisini. Za kasneje bo pa jota. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.10.2011 13:01:31   
ronja
Dobimo pa se v Ljubljani Ronja, pridi pridi še ti. user posted image
Kdaj pa bi? Ali lahko v dopoldanskem času za eno uro? Meni je tako najlažje, ker delam samo 6 ur, sem vezana potem še n druge glede prevoza domov.
jaz imam drug teden 3 zdravnike (amb. za borelijo, g. in še zobozdravnika), tako da odvisno kateri dan in kdaj bi se zmenile. Povem, če bom lahko.

Jaz sem se spet zredila - imam toliko kot pred 1 tednom, pa sem mela cel teden manj, ne vem, zakaj. MOgoče, ker včeraj nisem šla na wc;) Upam. pa da se spet stanje normalizira, se mi zdi, da zadnje čase manj jem (tako pravi lubi, da mu ni jasno, kako se mi poveča izkoristek v nosečnostih - ker ve, koliko sicer pojem, pa nisem noseča...)


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
14.10.2011 13:06:39   
Najaa
ronja pol pa ti povej, kateri dan si fraj. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?