|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 19:18:13   
goa
.


< Sporočilo je popravil goa -- 3.10.2011 19:28:57 >


_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 19:29:43   
witch
Meni je danes zjutraj kazalo - 3 kg. Isto kot pred dvema tednoma. Tak da po eni strani fajn, po drugi pa za zjokat. No, saj tudi kršim na celi črti. In sem vesela isto kot S* da ni šlo gor
30 trebušnjakov
Z: jabolko
M:-
K: riba in krompir
M: še malo ribe in krompirja
V: 2 kosa pice
Sicer sem pa danes zelo premalo pila. In 12 ur delala eno "fajn" poskočno gibajoče delo, tak da gibanje pa je bilo.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 19:31:31   
witch
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

witch, hvala za tolažbo, ampak mali ima komaj dobre pol kile (cca 600g se mi zdi), tako da se nanj ne morem kaj dosti zgovarjat... 



Ja pa nekaj tehta plodovinca, pa posteljica, pa zaradi njega so joški težji. Tak da.... nekaj pa vseeno je user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 19:59:26   
ronja
meni je všeč kombinacija Zarja in Svit.

Ja, če bi imela dvojčkauser posted image . Kaka bi šele potem bilauser posted image

Hehe, witch, ja, nekaj se že nabere - ene 3 kilce, recimo... Ostalih 8 je pa mojihuser posted image . No, upam, da ne... Sem danes iskala slikce, kaka sem bila pred prejšnjimi porodi (in po njih) - pa kaka sem že zdaj... uf - pa sem komaj na dobre pol! Sem šla danes po boniško, pa je sestro skoraj kap, kak mam že trebuh... Mali pa not čist normalen piško. Kje je fora? Mi gre že prav na živce - meni je bilo vedno všeč, če nisem bila ne vem kak kit pol letauser posted image .

No, danes smo delale z malima jogo - to je bilo prvič, da sem se pri jogi zadihala!!! user posted image Madona, moram res kaj naredit s sabo!user posted image Samo ne vem, kaj, če mi pa vse prepovejo...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 20:36:57   
majra
berem, da ste vse lepo pridne user posted image  ali minusi ali stanje nespremenjeno. Kaj češ lepšega user posted image
Jaz se tehtala nisem, ker smo imeli čez vikend fešto za bejbin rojstni dan in sem z veseljem pojedla  par kosov torte user posted image , da p francoski niti negovorim. Sem joa naredila ogromno skledo, pojedlo se jo je zelo malo, doma jo pa samo ja jem. No, tudi ta trenutek se bašem z njo- če je pa tako dobra user posted image

Se pa moram pohvalit, da sem v petek oblekla ene hlače prvič po 7 letih user posted image  sem bila vesela kot malo dete.

Vidim, da vas veliko pogreša sladkarije, jaz niti najmanj. Sem bila včasih odvisnica od cokolade. Če nisem pojedla najmanj 100g čokolade na dan sem imela hudo abstinenčno krizo. Ampak to odvisnost sem uspešno premagala. Sedaj se bojujem z drugo-enormne količine hrane. Obožujem hrano, tako konkretno, krompirja bi pojedla na tone, obožujem kruh, sendviče ob 10 zvečer, ko lahko končno v miru kaj preberem in pojem. Neredni obroki in nič gibanja in kile so tukaj user posted image
Ampak delam na tem, obroke sem zmanjšala, število obrokov sem povečala, ampak še vedno zna minit kakšen dan samo z 2 ogromnima obrokoma.
Gibam še vedno nič, me še vedno boli križ in enostavno nisem sposobna niti za delat vaje za hrbtenico. Ampak sem odločna, da ko minejo bolečine začnem gibat.

Strawberr, Uškinamama pošiljam roj user posted image
mene že 2 dni konstantno boli glava, sumim sinuse, ker mi noben tablet ne prime in pa zbujanje 15x na noč user posted image  bejbe kašljajo kot za stavo user posted image

Ronja, ti pa miruj, boš že gibala čez par mesecev

bodite pridne

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 20:38:57   
nemrak
ronja, jaz sem v nosečnosti pila koprivov čaj. Je dober za plodovno vodo, če jo imaš premalo ( to sem imela jaz). Pa tudi za zatekanje, ker je naravno odvajalo za vodo. Poskusi, mogoče pa pomaga.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 21:35:28   
ronja
Hvala, bom poizkusila, pa poročam.user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
4.10.2011 15:05:23   
diana 28
Kje ste punce?? user posted image

No, pravkar so mi prinesli čokolado in sem se morala prekršit ...zaradi vljudnosti user posted image  

Drugače pa se kar držim diete. Včeraj je bil moj jedilnik:
Z: zmiksana banana, kava
M:/
K: piščančja prsa, polenta, grah
M:1 frutabella za moč
V:Testenine z paradižnikom
Za rekreacijo sem bila na ZUMBI... user posted image

Danes pa :
Z: zmiksana banana. kava
M: Sok ananasa brez dodanega sladkorja
Kosilo; tortelini z koščki purana user posted image  niti ni bilo dobro(jedla zunaj)
M: Košček čokolade in sok ananasa : Mi že škodi ta cuker user posted image
Za večerjo pa bom pripravila file ribe z kakšno zelenjavo
Pred tem pa še Tennis

Drugače pa se mi zdi prav fajn občutek sedaj ko se ne čisto nabasam kot ponavadi. Se mi zdi da me je kar vleklo dol včasih in bila sem prav polna. Upam, da mi uspe obdržat ta ''tempo''... Kako pa ve kaj? Tiste, ki niste za dosti znižale teže se ne sekirajte in vztrajajte naprej... Prej al slej se bo obrestoval trud...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
4.10.2011 19:56:10   
witch
Najprej vam moram eno zgodbo povedati. Letos sem spoznala eno super punco. In prvo kar sem opazila je bilo to, kako fejst suha je (ne preveč, da ne bo pomote, tak zdravo suha). In ko jaz vidim kako punco sem ji enostavno fauš user posted image No, smo se začeli malo družiti, pa gor dol. No in danes je pogovor nanesel na kilograme in hujšanje. Takrat mi pa punca reče, da je imela 2 leti nazaj 20 kil več. Meni so oči šle na peclje. Kar nisem mogla verjeti, da je 2 leti nazaj imela 88 kilogramov. Mi je opisala svojo zgodbico. In z obiski fitensa na začetku kilogrami kar nikamor niso šli. Potem pa je kar precej spremenila prehrano in začela teči. Kilogramčki so šli pa kar dol. In zdaj redno hodi na vse možne maratone in teče, in prav super vzdržuje težo. No, bistvo zgodbe je... Da sem jaz cela navdušena. Imam dokaz da se da. Danes sem cela, jaz tudi, jaz tudi. Tudi jaz bi bila enkrat rada nekomu za vzor. Tudi jaz bi rada da me vsi hvalijo. Tudi jaz bi rada, da mi kakšna punca fauš moje postave. In tista volja, ki me je občasno minila, je prišla nazaj. Zadnje dni sem kar nekaj žrla, danes sem čudežno cel dan sita user posted image
JAAAAAAAAA TUDI JAZ BOM SUHA user posted image user posted image user posted image tudi jaz bom imela kakšnih 10, 15 mogoče 20 kilogramov manj user posted image user posted image
Danes bi kar migala, in delala pametne stvari in zdravo jedla in, jaaaa cela navdušena sem user posted image user posted image user posted image
Moj današnji čisto nor dan:
30 trebušnjakov
Z: jabolko
M: špinačni rezanci z gobami
K:-
M: četrtina (mogoče še manj) kranjske klobase, ajvar in paprika
V: ena nektarina
Pila sem res malo premalo, ene pol litra vode z limono, mogoče še kozarec, dva navadne vode in dve kavi brez cukra.
Hja glede na to, kakšno voljo se imam gibati, pa od trebušnjakov naprej nisem prišla. Spet 12 ur službe, zdaj ko je pa noč pa mi ni za na kolo ali pa teč. Me je malo strah, priznam user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
4.10.2011 20:09:51   
ronja
Me je malo strah, priznam

Ti kar pojdi, ti bo še hitreje srček nabijal, pa bo še bolj učinkovitouser posted image . Sicer pa zdaj vse teče, smo se s puncama peljale od zooja domov, vsi tekajo! Se vidi, da se maraton bližauser posted image . Pa res je bil lep dan.

Jaz sem zmatrana, trebušček me boli, bile smo v živalskem vrtu, ampak me je kar začelo bolet. POtem sem morala pa še v trgovino (mali je mela mami), no, gor je znosil lubi, ki se je ravnokar vrnil iz terena, sem pustila kar v avtu, kar se je dalo.

Kar se kil tiče - se ne grem več - ok, sem pojedla une bajadere, nič ne rečem - ampak v 1 tednu sem se zredila za 2 kili! Danes sem imela 65,9. Ni mi več nič jasno. Upam, da se tole stanje kaj normaliizira oz. ge kaj nazaj... Bom pa pridna, zdaj jem jabolko, sem kupla celo gajbico (ker če imam sadje, potem sežem najprej po njem - in po jogurtih, seveda. Če tega pa ni, pa zagarabim prvo, kar pride (beri bedarije;)).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.10.2011 8:25:42   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: witch

Najprej vam moram eno zgodbo povedati. Letos sem spoznala eno super punco. In prvo kar sem opazila je bilo to, kako fejst suha je (ne preveč, da ne bo pomote, tak zdravo suha). In ko jaz vidim kako punco sem ji enostavno fauš user posted image No, smo se začeli malo družiti, pa gor dol. No in danes je pogovor nanesel na kilograme in hujšanje. Takrat mi pa punca reče, da je imela 2 leti nazaj 20 kil več. Meni so oči šle na peclje. Kar nisem mogla verjeti, da je 2 leti nazaj imela 88 kilogramov. Mi je opisala svojo zgodbico. In z obiski fitensa na začetku kilogrami kar nikamor niso šli. Potem pa je kar precej spremenila prehrano in začela teči. Kilogramčki so šli pa kar dol. In zdaj redno hodi na vse možne maratone in teče, in prav super vzdržuje težo. No, bistvo zgodbe je... Da sem jaz cela navdušena. Imam dokaz da se da. Danes sem cela, jaz tudi, jaz tudi. Tudi jaz bi bila enkrat rada nekomu za vzor. Tudi jaz bi rada da me vsi hvalijo. Tudi jaz bi rada, da mi kakšna punca fauš moje postave. In tista volja, ki me je občasno minila, je prišla nazaj. Zadnje dni sem kar nekaj žrla, danes sem čudežno cel dan sita user posted image
JAAAAAAAAA TUDI JAZ BOM SUHA user posted image user posted image user posted image tudi jaz bom imela kakšnih 10, 15 mogoče 20 kilogramov manj user posted image user posted image

Danes bi kar migala, in delala pametne stvari in zdravo jedla in, jaaaa cela navdušena sem user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Cilj imaš. Želja in motivacija sta tudi -  USPELO TI BO! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj jedilnik včeraj:
voda
Z: kruh s pašteto
M: kava
K: manjša porcija špagetov
M: spet špageti user posted image
V: kokice user posted image (kino dejt)

Pridna zadnje čase nisem nič. Vsak dan vstanem z idejo, da pa tokrat grem nazaj na stare tire. In potem ga zas*  in ga sračkam cel dan. Si bom vsako jutru vlekla na boke (do riti še ne pride) kavbojke, ki so me motivirale za hujšanje... Do decembra BOM imela 68 kg! That's the plan! user posted image

Takolele - tole odebeljeno v citatu sem si zdaj kar nekajkrat prebrala in me je tvoje navdušenje popolnoma prevzelo! user posted image user posted image


Drugače pa - lepo dobro jutro drage moje damice s super postavami. A čmo kaj motivajšonal pripopati danes sem gor?

user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.10.2011 8:28:27   
ronja
punce, to vam moram povedat! Očitno že tako zelo pogrešam šport, da sem danes ponoči sanjala, da delam ta veš izpadni korak!user posted image In da me ni nič bolelo zraven!user posted image Svega i svačega! no, saj super, če nimam kaj bolj pametnega sanjat, hehe.
Sicer danes je šlo malo nazaj, pa upam, da se bo tale občutek napihnjenosti zmanjšal in da bojo tudi kile šle dol. Ampak šport pa reeeees pogrešam!


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.10.2011 8:37:47   
uškinamama
Še zmeraj bolnauser posted image  , poleg tega pa sem včeraj imela day off - dobesedno sem se snela z verig....in počutim se za v smeti...user posted image . Ampak zanimivo dihat ne morem, ampak jem pa lahko. Po mojem mi bodo še na smrtni postelji morali prinesti hrano...user posted image
Telovadim itak ne...
Ve ste pa pridne, bravo user posted image  punce..komaj čakam da pridem back on the track...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   [Brisano sporočilo]
5.10.2011 8:44:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.10.2011 8:48:05   
ronja
In krivec za mojo lenobo je ronja

user posted image Kaj sem pa jaz tu kriva? Madona, ga serjem, da še vem neuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.10.2011 8:55:42   
StrawberrY
Jutro, evo jaz sem malo boljše. Antibiotik prijel. Za jesti mi ni, tako da ko sem se danes zvagala je šla kar kilca dol.user posted image Sem se pa prejšnji teden prijavila v to zdravo hujšanje preko zdravstva in pazite to, podoooolgih letih sem slišala, da sem presuha user posted image (indeks telesne teže) za ta program. Tako, da sva potem napisali začetno težo, ko sem začela hujšat in je šlo lepo skozi. Tako, da sedaj imam še eno motivacijo več, ker tam te pa potem vsak teden stehtajo. Pa ogromno imaš vključene telovadbe, kar mi je pa sploh kul.
Drugače se mi pa sedaj začne tudi organizirana vadba, vsak četrtek, ta teden jo bom mogla na žalost spustitiuser posted image . Sem že kar mal tečna, ker se nič ne gibam. Pa še vreme sem gledala in od petka naprej bo za user posted image . No ja bom pa mal bolj na notri na trenažerju.

Vse tiste ki grešite STOP!!!user posted image Sam spomnite se na poletje, ko bomo v bikinkah paradirale po plažiuser posted image Ok Ronja, ti lohk mal grešiš, da bo Svit že v trebuščku videl, kako dobre sladke stvari na svetu obstajajo (bajadera njami).

Uškina mama, ti pa pridno teci, ker naslednje leto nama maratonc ne uideuser posted image No najprej se še pozdraviuser posted image

witch, bravo za tvojo motivacijo, kar tako naprej, boš dala še nam mal vzpodbude

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.10.2011 8:58:06   
StrawberrY
IZVIRNO SPOROČILO: majra




Strawberr, Uškinamama pošiljam roj user posted image



Sigurno je tudi tvoja user posted image pomagala, da sem že bolje.user posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   [Brisano sporočilo]
5.10.2011 8:59:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.10.2011 9:06:38   
ronja
Hehehe, še dobro, da mam gor tudi recepte - da ne bojo možeki jezni nameuser posted image . Ampak če si vse to natovorila domov, potem si nekaj tudi gibalauser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.10.2011 10:04:52   
Vilma
Hej joj punce user posted image
Te dni sem bolj leteča, otroka sta se pozdravila, pridno hodim na telovadbo in povedat vam moram, da se rezultati poznajo! V ponedeljek, ko sem se tehtala, je vaga pokazala 68,6 kg, danes zjutraj pa 67,5 user posted image  Se mi je zdelo, da se je nekaj velikega odtrgalo, ker so mi hlače postale kar naenkrat še za odtenek bolj široke. Tako da mi manjka do končnega cilja še 2,5 kg, sploh ne morem verjet! Še malo, pa bom morala cunje nest kakšni šivilji, da mi zoža vse stvari, pa tudi nakup spodnjega perila me čaka, jupiii user posted image
S hrano sem pridna, včeraj jedla takole:
Z: 1 PZ kruh, 2 dl džusa
M: malica, ki je bila bolj kosilce. Solata iz paradižnika, melancan, zelja, korenčka, tune.
M: indijski oreščki
V: 1 svinjski zrezek, solata iz paprik, paradnižnika in kumar.

Danes pa takole.
Z: 1 PZ kruh z marmelado, 2 dl mleka
M: hruška
K: golaž
V: kefir

Serendipity ti pa vedno prilimaš kakšno res fajno in motivacijsko fotko. user posted image  da o tvoji zgodbi Witch niti ne govorim! user posted image  Torej se da priučiti teka, mogoče bi tudi jaz poskusila. Vsaj poskusila, saj če mi ne bo všeč, lahko odneham. user posted image  Se pa v ponedeljek naredila tiste težke trebušnjake (31 komadov) z dvigom nog v enem šusu, sem bila tako ponosna nase. user posted image  Pa mal sem omenila moji trenerki, da mi je padla motivacija prejšnji teden, pa je rekla, da jo lahko v takih hudih trenutkih pokličem. user posted image  
Urškinamama pozdravi se čim prej, potem pa veselo na delo z nami naprej, me te čakamo! user posted image  
Jagodka si se pa dobro spomnila s tem zdravim hujšanjem preko zdravstva, odlično! user posted image A potem oni tudi telovadbo organizirajo?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.10.2011 10:27:23   
ronja
uškinamama, do vikenda maš, da si zdravauser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.10.2011 11:53:13   
uškinamama
Jagodka - a to boš hodila na program cindi? To je ena super zadeva. In seveda maraton nama ne uide. Čeprav upam, da me kaj takega (bronhitis) ne doleti aprila, ker ne vem če se bom pobrala tako hitro. Zdaj sopiham kot stara lokomotiva, pa zadeta sem od bereduala. Sita po od ospamoxa user posted image .

Vilma, ti si ful pridna z zapisovanjem. Bi mogla še sama nekaj takega uvest.

Ronja, ti javim kako bom med vikendom - ker si res ne želim koga okužiti (okej bronhitis ni nalezljiv, ampak kašljam pa durh marš)

Hvala vsem za dobre želje. Danes sem se že vzela v roke.

Zjutraj : kava , frutabela
čaj, čaj, čaj
ananas

zdaj čakam , da mi mama user posted image  dostavi zelje...joj se mi lušta to zelje.

Aja, smo rekle kakšno o negi kože ob hujšanju? Nasveti.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.10.2011 13:21:32   
StrawberrY
uškina mama, to je ta program ja. Mi je fino, ker imamo dvakrat na teden telovadbo,hojo,plavanje. Potem še moja prijateljica vodi eno telovadbo, tako da še tja hodim. In je fajn za čez zimo pregurat.

Sem pa zdajle pojedla eno sahar tortouser posted image user posted image , pa kozarc kokakoleuser posted image user posted image . Pa nobene slabe vesti nimamuser posted image user posted image . Me daje PMS user posted image . Vedno je treba najti izgovoruser posted image user posted image

Je pa to za danes vse. Zdaj se moram pa s čajem nalivat, da bo šlo vse venuser posted image .

Kar se tiče nege kože. Jaz sem driblam parkrat na teden z eno krtačo, predvsem po stegnih. Pol se pa mažem z olivnim oljem. Ker to je edino, ki mi pomaga pri suhi koži. Ko bom stopila še vse odvečne kg bom šla pa tako ali tako do Fabjana, da mi vzdigne, kar je za vzdignit (joškice), pa trebuh zravna. No svinja sanja o kokoruzi.

Se vidi, da mi gre na bolje, pa mi že traparije po glav hodijo. Še dobro, da mi zdajle mož otroka iz fizioterapije pripelje, da svojo energijo usmerim drugamuser posted image

< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 5.10.2011 13:22:12 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.10.2011 13:28:49   
ronja
pa zadeta sem od bereduala

Ne pretiravaj z njim, ker povzroča osteoporozo. Pozdravi se, pa ne tečt, dokler si bolna - ni dobro, če preobremeniš srce in pljuča (takes one to know;).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.10.2011 13:40:00   
diana 28

Aja, smo rekle kakšno o negi kože ob hujšanju? Nasveti.


Ja, to bi pa res bilo pametno. Jaz sem že študirala, da bi začela malo bolj pridno rabit od Afrodite kremo proti strijam (jo imam kar lep čas v omari) ali kar kremo proti celulitu CEKROPIA. Mogoče pa je že dovolj kakšna vlažilna npr. GARNIER. Ne vem.... user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?