|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
1.10.2011 20:35:55   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Vespazijan

Bova pa jutri spet tekla (v novi fensi šmensi tekaški opremi user posted image ).


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
1.10.2011 20:40:30   
StrawberrY
Čer bejbe!
Jaz se držim diete manj žri, več migaj. Danes sem pospravila celo stanovanje (otrok pri stari mami, užival sto na uro, mož na dirki), dala vse iz omar ven, pobrisala in jesensko garderobo not. Skratka stanovanje se nam šajna. Pa dve sliki, ki sem jih imela že ulala časa sem končno obesila. Je tako lepouser posted image .
Tekla nisem, ker me še preveč grlo boli. Jutri upam da bo bolje, da se grem malo prepucat.
Zdaj grem pa z mojim eno komedijo gledat. Pa mal se stiskatuser posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
1.10.2011 21:16:17   
Najaa
Pogrnila po celi črti... Dan sem začela s kosmiči z mlekom, pol pa se je začelo... Napaka je bila torta, ki smo jo delale s tamalima včeraj in seveda sem komaj čakala, da jo probam. user posted image Popoldan pa je bilo sam še slabše, ma sej jutri bo boljše.

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.10.2011 9:41:56   
Vilma
Najaa saj bo, danes je nov dan, le pogumno naprej! user posted image
Jagodka si bila pa res pridna, bravo. Mene še čaka to premetavanje cunj, verjetno se bom tega lotila drug vikend.
Vespazijan nova tekaška oprema, nova dnevna soba, opa čestitke! user posted image Tole hujšanje ima šriše pozitivne posledice vidim: Vse se neki prenavlja. user posted image
Lianna super, da si se v službi uspela zadržat, a ni to en fajn občutek? user posted image Le tako naprej! user posted image
Diana fajn za frizuro, pa tenis pa še bolj. user posted image
Ronja včeraj sem si skuhala puding, tak v katerega potopiš še piškote, odlično je bilo, sem potešila svoje potrebe po sladkem. user posted image Drugače sem bila včeraj pridna, moj jedilnik je bil tak.
Z: kosmiči z mlekom
M: jabolko
K: goveja juha, tenstan krompir, kuhano korenje iz juhe in radič
M: puding s piškoti
V: mozarela

Včeraj sem brskala po nizkokaloričnih sladicah, našla tole, bom v kratkem pripravila in poročala: http://www.kulinarika.net/recepti/15715/sladice/nizkokaloricne-visnjeve-kocke-iz-ovsenih-kosmicev/
Drugače pa sem nekje ujela, da se sladice lahko jejo, samo v določenem času, pa ne vem točno kdaj? Al pred al po telovadbi? No, ko sem iskala odgovor, sem se prijavila na forum mojtrener.com. Vam povem, da jih nič ne razumem,sem pa hotla pogledat podforum hujšanje, pa me ne spusti noter, ker moraš imeti najprej 10 objav. Jaz pa ne vem, kaj naj s tistimi mišičnjaki klepetam. user posted image
Drugače pa je včeraj bruhala še moja hči, se je zgleda nalezla od sina. Mi je bla taka muka tisto bruharijo pucat, raj en mesec pokakano rit previjam kot pa enrkat bruhce pucam. user posted image
Drugače sem se zjutraj vagala, zgleda da bodo jutri pozitivne spremembe, upam no da jutri pokaže isto. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.10.2011 10:58:41   
ronja
Ne prašite... 2 dni se nisem tehtala in sem se v tem času uspela zredit za 1,5 kile! Pa sploh nisem ne vem kaj jedla vmes. Res da zatekam, ampak kilo pa pol? Pa to sem tudi že pred 3 dnevi enako zatekala - nič jasnouser posted image . Mi gre rahlo na živce, ker se zvečer kar držim, da jem samo sadje, itak imamo zadnje čase ful pozno kosilo in zvečer niti nisem lačna... da bi se pa še čez dan nekaj omejevala, pa mi nekak ne gre v računuser posted image . Vem pa, da se mali tut ni zredil kilo pa pol v dveh dnehuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.10.2011 11:22:47   
mateyka
ooo, ronja, da se nauš za 25 kil zredila kot sem se jaz, pa se nisem basala.. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.10.2011 17:06:51   
Lianna
Ojla punce.

Midva sva preživela še en lep, sončen vikend. Včeraj sva atrij do konca uredila, danes sva šla pa malo v center pogledat, ker je bil srednjeveški dan. Popoldne pa sem preživela ob branju knjige v viseči mreži. Komaj čakam jutrišnje tehtanje, da vidim kako napredujem. Se nočem vsak dan tehtat, ker me potem kar vse mine.

Današnji jedilnik:
Z: kruh, sir in kisle kumarce
M: grozdje
K: rižota z oranžno bučko, kostanjem in panceto

To je pa tudi vse kar se hrane tiče za danes. Zvečer potem ko sem okol 22h lačna spijem še čaj, pa je veliko bolje. Jem pa res manj kot sem 1 teden nazaj.

Vilma, res je fajn občutek, ko vidiš, da se da preživet tut brez ogromne količine sladkega. Nasledn vikend bo tudi pestro, ker greva na en piknik.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.10.2011 17:20:44   
StrawberrY
Grr, predno mi uspe odpret okno za sporočilo me že vse mine.

Hmm, danes sem se kar fajn nažrla.user posted image Stara mama je častila kosilo v gostilni, tako da sem jedla purana v naravni omaki in pražen krompir (doma ga nikoli ne delam in se mi ga je tako zaluštalo). Sladica:tiramisuuser posted image .
Je pa to za danes vse, razen da bom spila še na litre čaja, da se mi začne končno vsaj malo trgat iz pljuč. Me že tako boli od tega kašlja, da je za znoret.

Uživajte še zadnje vikend uriceuser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.10.2011 17:51:14   
witch
Jagodka user posted image user posted image za sijoče stanovanje user posted image Tudi jaz sem večraj to delala user posted image je tudi pri nas prav lepo.

Najaa včeraj si grešila, danes upam, da je bilo že boljše.

ronja par dekagramov je malček pridobil, ena kila je poseldica zatekanja, ostalih par dekagramčkov pa je bila poseldica tega, da si se prej tetanjem najedla user posted image Bo pa ta teden boljši. Samo ne obupaj. Nekaj časa so kilogrami stali, zdaj so šli pa malo gor. Ni pa to zdaj ful preveč.

Lianna tudi tebi čestitam, da si se "ulafala" in jaaaa res je veliko bolje imeti malo manj hrane v trebuhu.

jagodka si pa se danes malo pregrešila. Babici se pa ja ne moreš zameriti user posted image Jutri je nov dan, z optimizomom naprej. Ta tiramisu tudi ni pustil petih kil več in za dva cenitmetra večje riti user posted image

Jaz ta vikend spet nekaj sračkam user posted image Mislim da bo moja tetka M počasi prišla. In takrat bi samo jedla in jedla.
Včeraj
Z: kos kruha z arašidovim maslom, ni prav, ampak se mi je zaluštalo
K: pz špageti s tuno
M: košček čokolade, ki mi je neverjetno zapasal, s tem da čokolado jem res redko, mi ni všeč
V: malo grozdja sem zobala, pa košček peciva ki ga je sestra prinesla, pa verjetno sem še kaj dala v ta moja usta.
Gibanja, razen tega da sem prepucala stanovanje ni bilo user posted image
Danes
30 trebušnjakov
Z: kokosov sok (en tak res fajn naraven)
M: ena palačinka
K: kaneleoni in solata
M: sita kot volk ampak pojedla sem pol kaneleona, pa pečene kostanje, pa en radler sem spila
V: še vedno sita ampak sem pojedla še pol kaneleona, pa eno mini magnum lučko
Po večerja: še vedno močno močno sita, ampak v usta bom verjeno še kaj dala user posted image čeprav se na vso moč trudim da ne bi. Bom probala zdržati.
Pa še kakšen trebušnjak narediti. Da vso to hrano direkt v čreva dam.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.10.2011 17:56:31   
Najaa
Danes je boljše ja.
Z: banana
K: krompirjev golaž
... ne paše mi nič, ker sem po kosilu imela tako migreno, da sem s hrano za danes verjetno zaključila. user posted image Paše mi sam pit vodo.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
2.10.2011 21:32:05   
diana 28
Uf Vilma..Vidim, da je kar nekaj teh trebušnih viroz user posted image Jaz sem imela tri leta zapored in mi ni bilo potrebno prav nič hujšat, ker me je tako pobralo, da sem lahko jedla po mili volji in se nikjer ni poznalo. Kakorkoli si res ne želim, da se ponovi in ne smem na to niti pomislit. Upam, da se čim prej pozdravite ..

Ronja...Prav danes sem razmišljala, da se na kilih pozna tudi voda, ki zaostaja. Meni se to dogaja pred menstuacijo (kot verjetno tudi ostalim) in si pomagam s čajem za odvajanje vode vendar po vse verjetnosti se tega ne sme uporabljati v nosečnosti user posted image , mogoče bi pa kakšna zelenjava pomagala, zelje se mi zdi. Upam, da nisem čisto udarila mimo, ker nisem čisto prepričana, da gre za takšno zatekanje ali pač user posted image

Strawbwery ...ne sekiraj se za eno kosilo.. Pomembno je, da zvečer malo popaziš in se jutri ne bo toliko poznalo. Potem pa boš itak pazila naprej. Včasih se je res težko izognit jedači user posted image Glede kašlja pa probaj s čebulo. Jaz si namočim koščke čebule v med in mi tisto sok, ki nastane zelo pomaga.  Ni glih najbolše za jest, ma tudi tako slabo ni. Meni se sicer pojavlja bolj suh kašelj vendar mislim, da bi ti prav tako pomagalo.

No, tudi jaz ga ta vikend malo sračkam. Včeraj sem se za kosilo jedla zrezek in solato. Solate sem se tako najedla, da sem bila sita še 4 ure. In moje ure tenisa niso bile glih pohvalne. Postala sem lena kot... user posted image No, edino pozitivno je bilo to, da se je pojavil Bor Zuljan user posted image (tudi on igral tenis)  in takrat se nisem smela pokazat v najslabši luči ni sem malo izboljšala tempo user posted image No vsaj nekaj je koristil..... user posted image Je pa on iz tega konca kot jaz....

Zvečer pa sem pojedla dva koščka pizze.. dva trikotnika.... user posted image

Danes:
Z: košček kruha z marmelado
K: bučkina kremna juha s kockami kruha, dva mala zrezka pohanega piščanca (prsa) Prvič sem naredila to juho in sem si jo morala malo privoščit user posted image ... Ne vem pa koliko je redilna??!!
V: Za večerjo pa sem malo popazila in pojedla ''grško sladico'' Jogurt z medom, dodala sem malo kosmičev.

No danes sem bila na sprehodu 1 urco. Slap Kozjak...Ni prav preveč ''podvigno'' ma nekaj je... user posted image
Upam, da jutri vsem pokaže tehtnica vsaj 1kg manj za vzpodbudo.. user posted image Pa, da bi bile brez viroz, kašlja in glavobola. Najaa, upam, da ti mine..Zjutraj kar začni z veliko količino vode...meni je pomagalo... Je pa huda zadeva...
Lahko noč user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 10:50:43   
darja.mark
Dobro jutro user posted image . No, lahko že skoraj rečem dober dan ane :)

Kako ste? Vidim da ste bile kar pridne za vikend, meni nikakor ni zneslo. Čez teden mi še nekako uspeva, za vikend pa čist odpovem. V soboto sem do popoldneva bila še kar pridna, no, potem pa smo bili povabljeni na kostanj pa je šlo vse v franže :) Sem si ga kar privoščila, ker je bil 1. in verjetno tudi zadnji letos. No, vsaj nekaj. Aja, pa še eno kremšnito sem zmazala v soboto. Ah, ja, vikend je bil :)
No v nedeljo sem bila pa kar pridna no, če odštejem štrudel, jah, sem ga pač pekla pa je bilo treba probat če je dober. Sem ga kar večino potalala sorodnikom, da nam ga je čim manj doma ostalo.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 10:55:37   
darja.mark
Eh, prehitro Potrdila

No vglavnem, štrudel je šel od hiše v večini, ker moj ga poje kak košček ali dva, potem pa jaz ponavadi še cel teden grickam, zato sem ga zdaj zaradi varnostnih razlogov dala okrog pa naj se sladkajo. Doma sta še ene 2 koščka, upam da bo mojega kaj prijelo in ga bo pojedel, če ne bom mogla jaz revica spet pospravljat user posted image .
No, drugače sem pa danes pridno začela, zjutraj ko sem se vstala sem spila kis+voda, potem za zajtrk pojedla PZ kruh z namazom, za malico bo jogurt s kosmiči, potem še eno jabolko, za kosilo pa še ne vem, odvisno kdaj pridem domov, sam mislim da bo spet kosilo-večerja. Bom pa res ja, začela prakticirat tele moje zadnje večerje ob ene osmih zvečer ker če sem tako dolgo pokonci verjetno ne bi smelo biti nič narobe. Pa še poklapalo bi se mi, ker domov prihajam okrog petih, pa da takrat jem, pa pol še ob osmih.

No, ste se že kaj vagale danes, kolk je minusa?



(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 10:57:49   
ronja
ooo, ronja, da se nauš za 25 kil zredila kot sem se jaz, pa se nisem basala..

ne me strašit! Pri Ronji sem šla rodit z manj kilami kot jih imam zdaj, pri lejli sem imela dobro kilo več... Zdaj pa... Imam res ogroooomen trebuh (no, saj si videla), da me že vsi pošiljajo rodit in jih komaj prepričam, da to pa ni glih najboljša ideja, ker se detetu zdaj ne bi glih dobro pisalo... Pa zatekam, ja, samo se mi ne zdi nič bolj kot pred kakim tednom...
Saj že pri malih je bila moja teža tako, da je ful skokovito rastla - sploh pri Ronji - vedno sem se zredila v pon. zjutraj.

witch, hvala za tolažbo, ampak mali ima komaj dobre pol kile (cca 600g se mi zdi), tako da se nanj ne morem kaj dosti zgovarjat... Tehtam se pa zmeraj zjutraj, tak da kak obrok ni bil kriv. pa danes imam enako kil - spet 65,5... Ni ful preveč kar se kil tiče, samo mi ni všeč, kako hitro je to šlo - toliko kil sem mislila imet (po planu, ko sem se vam pridružila) nekje sredi novembrauser posted image ... Lubi je to komentiral: "No, pa si končno enkrat pred svojimi plani!"user posted image Zajebantuser posted image . (*mam namreč eno lastnost, da imam vedno "rahlo" nerealno postavljene plane - ful stvari hočem naredit, pa mi nikoli ne rata v 24ih urah vsega, kar sem si namislila... in potem imam listke s plani, ki so dolgi - no, predstavljajete si zrezan karton od Gorenjkine 300 g čokolade - na te listke jaz pišem svoje plane... Pa bolj an malo pišemuser posted image ...)

Vilma, res je fajn občutek, ko vidiš, da se da preživet tut brez ogromne količine sladkega.

A da se da?user posted image Ne vem, ne vem... meni sta mami in tašča (neodvisno ena od druge) prinesli vsaka eno 300 g bajadero... No, ena je še - ampak je že odprtauser posted image . Pa ne mi rečt, da sem se od tega zredila za kilo pa pol, ker ni mogoče, da se od 300 g zrediš za 1 kilouser posted image . Pomagalo pa ziher niuser posted image .

Sicer pa se moram vseeno malo pohvalit: včeraj zvečer je mel pa lubi svoj moment in je odprl medvedke (un čips iz krompirja) in 200 g Gorenjko z lešniki... In NISEM jedla zraven! Res sem mela zobe že umite in nisem bila lačna, niti sestradana sladkega (saj se spomnite, da sem dobila bajadero, neuser posted image ?), ampak sem vseeno ponosna, da se nisem dala, ker navadno kadar en nekaj prinese, ker mu zapaše, drugi noče bit party braker, pa se pridruži, tudi če mu ni glih ful do hrane - sva taka - ful solidarnauser posted image . No, ampak včeraj je vse to lepo sam požru, hehe. Sem ponosna predvsem zato, ker sem mela toliko kil, ne da bi kaj dosti grešila, pa se nisem dala, da bi rekla, ma, klinc, naj gre vse skup nekam (kar se mi zdi, da bi imela vso pravicouser posted image ). Tak da - danes mam sicer spet enako kil, ampak sem vseeno zadovoljna.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 11:05:00   
ronja
diana, zelenjave res ful pojemo, samo meni vedno v nosečnosti noge zatekajo, sploh če veliko stojim (zadnje čase sem res več). Bom poizkusila kaj z zeljem, saj zdaj bo sezona. Sicer gre ta voda po porodu ven, samo vseeno je pa smotano, ker ne veš, koliko je te vode in potem se lahko zmotno švercaš na to, da "saj je sama voda", potem pa kasnje po porodu zgroženo ugotoviš, da pa "ni bila sama voda"user posted image .
Tega nočem - mislim, rada bi se dobro počutila v svojem telesu po porodu - recimo tako kot pri Lejli, zvečer sem rodila, zjutraj sem jo že po turško dojila, na fotki tik po porodu zgledam kot da sem bila na počitnicahuser posted image (pa ni da se ne bi nič namatrala, navsezadnje sem čisto naravno rodila brez kakršnihkoli analgetikov...). Ampak pri Ronji sem zgubila res ful krvi, mi je lih lubi včeraj razlagal, ko sva se to pogovarjala, da mi je bilo po Lejli ful lažje, pa da verjetno zato, ker sem manj krvi zgubila in mi je potem bolj nazorno povedal, kako je bilo - ker jaz nisem nič kaj dosti spremljala potem, ko se je Ronja rodila - meni je bilo važno, da je ona ok in se nisem za nič več sekirala - on pa valjda je in si je tudi zapomnil, kako se je kri vlivala povsod (potem, ko je mala že prišla ven). No, zdaj sem vam pa apetit pokvarilauser posted image - mi morate bit torej hvaležne, hehe.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 11:19:45   
diana 28
No, zjutraj (na tešče user posted image ) sem se tehtala in je kazalo -2kg. Vendar, če se najem kosila mi bo verjetno nabilo takoj 0,50kg zato bi realno rekla, da sem šla dol 1,50kg. Sem zadovoljna user posted image  vendar bo treba še pazit, ker trebušček je še ostal in bo treba še delat... Kaj pa vam? Kako kaj kaže. Držim pesti..  

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 11:33:06   
Serendipity
diana - juuupiii! Čestitam za minuske!

Jaz sem na istem kot pri tehtanju pred dvema tednoma. Se ne čudim. Ga kršim in bluzim in ah in sploh in uh in puh! Ampak, gor pa ne gredo - kar je en plusek! user posted image

Se mi pa zdi, da bodo kmalu moje šmensi kavbojke kufre spakirale in ojladrijadrom se odselijo vstran. Ma, ne dam se jaz - če bo kdo pakiral kufre, bodo to tiste kavbojke, ki so velike za dva voza in jih sedaj nosim! user posted image


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 12:08:18   
Vilma
Živjo punce user posted image
Jutranje vaganje je pokazalo 0,1 kg minusa. Ja deset__ dekc, sem pa računala na minus 0,6. Včeraj je vaga namreč pokazala 68,1, danes pa 68,6. No ja, naj ji bo, važno da je minus. user posted image
Drugače je bil ta vikend čist krompirjev, sem ga jedla v soboto in nedeljo. Drugače ga jem mogoče enkrat na dva tedna, tako da sem mogla nadoknadit škrobno pomanjkanje. user posted image
Jedilnik včeraj je zgledal takole.
Z: 1 PZ kruh z marmelado
M. pomaranča
K: goveja juhga, krompir iz pečice, popečene paprike in popečena hokaido bučka, radič
M:puding
V. pršut

Včeraj sem prvič jedla popečeno hokaido bučo in mi ni bila preveč všeč. Doma imam še eno, tako da bom poskusila narest še bučkino juho, čeprav dvomim, da mi bo v tekoči obliki všeč.

Diana čestitike za minus kilograme. user posted image  Serendipity in Darja ne obupat, vztranost šteje največ! user posted image  Sploh v naši družbi. user posted image
Ronja, verjetno se je tista bajadera vezala še na ostalo hrano (al pa na vodo, ugibam?), ki si jo tisti dan pojedla. Sladkarije se namreč počasi prebavljajo, menda tudi do 12 ur in  počasneje od maščob.

Mene pa zanima, če katera uporablja fruktozo in kakšnega okusa je? In če to stvar lahko uporabljaš za sladkanje vsega? Pa kje se jo lahko kupi in če je sploh užitna?

< Sporočilo je popravil Vilma -- 3.10.2011 12:11:56 >

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 12:12:18   
ronja
Ronja, verjetno se je tista bajadera vezala še na ostalo hrano, ki si jo tisti dan pojedla. Sladkarije se namreč počasi prebavljajo, menda tudi do 12 ur in počasneje od maščob.

Hm, kaj pa vem - jaz jih vsak dan jem, ni bilo to zdaj neki ful ekstrauser posted image . Upam pa, da imaš prav, sevedauser posted image . Meni gre navadno vse hitro skoz, res pa mam zadnje dni bolj zmedeno prebavo - od enega do drugega ekstrema. no, bomo videli čez par dni. Razmišljam, da bi začela delat jogo z malima, zdaj sta itak bollni in ne moremo kaj dosti ven...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 12:19:26   
ronja
Mene pa zanima, če katera uporablja fruktozo in kakšnega okusa je? In če to stvar lahko uporabljaš za sladkanje vsega? Pa kje se jo lahko kupi in če je sploh užitna?

Čisto ok stvar, je pa bolj sladka od sladkorja in jo moraš dat 2x manj (ima pa manj kalorij, 2 muhi na en mah). Jaz sem jo kupila v hipermarketu na Rudniku v Lj. Nekak je nisem navajena in je zato ne uporabljam kaj dosti, ker ne vem, koliko je dat, da ne bo presladko. Sicer je pa čisto ok, samo navadit bi se morala na druge količine. probaj. Pa kak javorjev sirup je tudi fajn namesto sladkorja.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 12:59:24   
Vilma
Javorjev sirup pa ne prenesem. Leta sem z njim delala prečiščevalno kuro, tako da sem se njegovega okusa res naveličala. user posted image  Hvala Ronja za info glede fruktoze. Bom kupila, pa poskusila. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 13:48:35   
ronja
Hehe, ne smeš jest samo sirupa, to daš NA palačinke, ne namesto palačinkeuser posted image . meni je ful dober, samo nisem nikoli hujšala z njim; verjamem, da se ti zagravža, če samo to ješ, bljak... Maš pa še agavin sirup, pa sirup iz sladkone pese, itd... Če hočeš bolj naravna sladila.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 17:57:54   
StrawberrY
Se samo na hitrco javim, ker kaj več nisem zmožna. Sem pristala na antibiotikih, začetek pljučnice. Tako, da HB sem se dons spravila do zdravnika, ker že peto noč nisem nič spala zarad kašljanja. In me je že tako bolelo v prsih.

Kile,ostajajo isto kot prejšnji teden. Kaj naj rečem, sem vesela, hkrat pa tud mal žalostna, da ni šlo čist nič dol. Ampak bo že.
Danes nisem še nič jedla, ker nisem bila zmožna, zdaj mi pa mož kuha mlečni gres. Mi je tako zapasal.

Nič bejbike, držite se, bodite pridne.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 18:12:01   
Lianna
Ojla.

Meni je tehnica pokazala -1.5kguser posted image  Sem ful vesela, da premika. Upam, da bo še naprej tako.

Danes sem pa imela takšen jedilnik:
Z: črna žemlja+žlica kisle smetane
M: jogurt, jabolko
M: suhe slive
K: sveži njoki s tartufi, parmazanova omaka s piščančkom

Ronja, ti kar jej...dojenček tako lepo rasteuser posted image  Drugače pa sta izbrala res lepo ime...meni je všeč kombinacija Zarja in Svit.

Strawberry, hitro se pozdravi.

Čestitke tudi vsem ostalim, ki pridno hujšateuser posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
3.10.2011 19:00:40   
uškinamama
Pridne punce user posted image , tiste, ki rabite sladko : meni pomaga kompot iz suhih sliv in jabolk ali tista spenjena skuta s sadjem..mislim, da ima lonček okoli 100 kcal.
Sama sem še kar pridna , čeprav sem tudi sama zbolela - bonhitis in sem čisto hin...pred eno uro sem prvič jedla danes, se mi čisto vse upira...bljak.
Imejte se lepo, ob letu osorej bomo že vse tvigice user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?