|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
29.9.2011 9:46:58   
Najaa
Dober dan, kje ste punce?
No moj dan se je začel z banano kot vsako jutro (sadežem, da ne bo kake pomote user posted image ), pol je bila kava, za kosilo bo rižota al pa makarončki ( ne vem še, ker je tamala zaprta in se bolj nagibam h makaronom), za pop. malico imamo eno ogromno lubenico za pojest, za večerjo pa še ne vem.
Pridne ste s telovadbo, men pa sploh ne gre. Tamali sta tak dejavni čez cel dan, da se mi ne da zvečer še kakat.
Luna mi je pa odnesla dobro kilco. user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
29.9.2011 9:49:22   
uškinamama
da se mi ne da zvečer še kakat


Probaj donat.









user posted image user posted image user posted image  , vem, vem.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
29.9.2011 10:12:34   
ronja
sadežem, da ne bo kake pomote

Hehe, dokler nisi napisala, sploh nisem pomislilauser posted image . Sicer bi pa nesadež bil še boljši za hujšanjeuser posted image .

kako gre meni? Hm, po kilah goruser posted image , obsegi ostajajo na srečo isti (razen bušija,ta pa naj itak kar raste, dokler mora), športam nič, ker ne smem, zvečer pa sem zaenkrat kar pridna, ne jem ne junka ne sladkarij zvečer, junka v bistvu sploh ne, sladkarij pa zadnje čase tudi ne prav dosti. Ampak očitno to ni dovolj, da bi človek ostal na isti teži v tej situacijiuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
29.9.2011 10:12:59   
ronja
hehe, uškinamama, veš, da sem jaz tudi za to zapelauser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
29.9.2011 13:17:29   
darja.mark
Hej, sotrpinke.

Evo, se javljam po dolgem času. ne, nisem vas zapustila, bili smo bolni, neka trebušna viroza, pa vidim da nismo edini. No ja, najhujše je za nami, tako da s polno paro naprej.
Čez vikend nisem bila lih pridna, se mi je zaluštalo kanelonov, pa sem jih naredila in tut dva pojedla. No, sem bla pa bolj pridna zvečer, da nisem nič jedla. V nedeljo so bile na meniju filane paprike, čisto malo krompirčka sem si privoščila zraven. V ponedeljek sem spet dva kanelona pojedla, ki sta pač ostala od sobote in tako je bilo z grešenjem konec. V torek sem za tamalim zbolel aše jaz, tako da mi je hrana prav smrdela in v celem dnevu sem pojedla nekaj prepečencev, še to je bilo dopoldne. nalsdnji obrok je bil v sredo popoldne, kako fino ane, šla sem čez luno pa sploh nisem vedla da je luna, pa nisem skoraj nič jedla. Ha, če sem že morala bit bolna, potem super da sem bila lih takrat da se mi ni blo treba matrat z nehranjenjem :)
No zdaj pa smo spet na starih tirih in veselo guram naprej. Na žalost nimam vage doma, tko da ne morem vedet kolk mi je šlo dol, sam vem da nekaj je šlo, ker sem včeraj po dolgem času oblekla ene hlače ki so mi bile prej kar fejst oprijete in so me v pasu kar malo tiščale, no včeraj sem jih dala na rit in je bil občutek super ker jih skoraj nisem čutila na sebi, se pravi da nekaj se je premaknilo. No pa saj vaga in številke me niti ne zanimajo, itak mi je bolj važno kako zgledam in ko bom zadovoljna z videzom, bom nehala, tako da se vagat niti ne rabim.
Čestitam pa še vam za izgubljene kilogramčke in le tako naprej, in pozdrvaljam vse ta nove user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
29.9.2011 14:12:37   
~Biba~
http://www.youtube.com/watch?v=CduA0TULnow&ob=av2e  user posted image user posted image a kg ostajajo na mestuuser posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
29.9.2011 17:00:15   
Lianna
Naja čestitke, jaz se potem nisem držala luninega dne.

Drugače pa si nisem mogla pomagat in sem se stehtala...je že -1kguser posted image  Upam, da bo šlo tako tudi naprej.
Današnji jedilnik:
Z: majhen košček kruha s pašteto
M: kos lubenice
K: ribica in krompir


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
29.9.2011 20:23:53   
witch
darja user posted image user posted image user posted image za hlače user posted image user posted image tudi meni se je to prejšnji teden zgodilo in sem bila prav ponosna user posted image

Ronja tudi ti pridna, da se ne sladkaš preveč user posted image buši pa naj kar pridno raste user posted image

Lianna čestitke tudi tebi za prvi kilogramček v minus user posted image user posted image le tako naprej user posted image

Jaz sem pa prav vedela, da se danes ne bom dobro počutila od včerajšnjega grešenja user posted image Oh me je bolel trebuh zjutraj, občutek pa imam da je trenutno 20 kil več user posted image ampak res... Bomo videli v začetku tedna, ko sem bom tehtala spet.
Drugače moje jutranje trebušjake sem prespala user posted image porednica ena sem spet skoraj šiht prespala user posted image
Z: hruška
M: jabolko (vmes ena kava)
K: malo piščanca, malo krompirja in velikoooo paradižnikove solate, je bila danes noro dobra user posted image
M: hruška
V: pečeni kostanji in kozarec radlerja user posted image
Vem, zjutraj bo pa spet trebuh bolel. Bom naredila zdaj ene par trebušnjakov in kostanje iz trebuha porinila direk v črevo user posted image

Zadnje dni kar nekaj veliko jem. Pa ne da bi bilo količinsko tak dosti, ampak non stop bi nekaj jedla. IN posledično včasih dam kaj preveč v usta, pa zdaj se med obroki kar precej grozdja pozoba (sem vesela, da bo to grozdje šlo počasi v vino user posted image ). Upam, da se konča to obdobje ker se res ne počutim dobro.



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
29.9.2011 20:48:40   
bambika
No evo mene,preberem vas še za pisat pa kar ni časa.Vidim ,da ste pridne mali pregrehi so pa itak dovoljeniuser posted image .
Jaz sem bila ta teden kar pridna,nisem pretirano grešila,2 napolitanki sta padli v usta priznam in za zajtrk kruh z nutello,ampak sma z mojim user posted image 4 dni drva spravlala po 4-5 ur na dan tako ,da sem vse pokurla.Ni ostalo nič več energije za kakšno telovadbo.Gremo pa jurtri v toplice na podaljšan vikend in upam,da me ne zanese preveč,da bom v ponedeljek lahko videla vsaj pol kilce majn na vagi.
Pridne bodite,pa čim manj grešenja čez vikend.user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
30.9.2011 7:31:19   
Serendipity
Dobro juuutrrrooo,

moj včerajšnji jedilnik:
Z: črna kava
M: štručka, kava z mlekom, kasneje 1 pomaranča
K: pizza (en normališ kos, sem prenehala v trenutku, ko sem bila sita) je pa zraven kozarec radlerčka padel user posted image
M: 2 palačinki made, ksi ta mi jih pripravlila moja dva cukrčka
V: pečeeeeniii kooostaaaaanjiiii - in jap, me je trebušček bolel, ker še ni pripravljen na take stvari. user posted image

Današnji (okvirni)  plan:
Na tešče voda
Z: pomaranča (grem pogledat, če sploh imam kaj za zajtrk) in kafe se kuha
M: sadje
K: zelje in pečenice
M: sadje (?)
V: jogurt

Zdaj se grem trebušnjakat in delat izpadni korakec.

Lep petek vam želim & še ena slikica z nasmeh ali pa smeh (le-ta tudi kuri kalorije user posted image )



user posted image


(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
30.9.2011 10:09:15   
ronja
liana, čestitam.
biba, brez grešenja ni diete;).
S, super slikca!
Midva sva včeraj gledala najine gospodinje na račkotu, ampak ni nobenemu nekaj pasalo žret zraven, tako da sem bila pridna. Zadnje čase tako pozno jemo kosilo, da mi zvečer itak nič več ne paše - no, razen kakega sadja - melono sem jedla, ampa še to ni bilo pozno. Tehtala se danes nisem, da me ne zabije dol (oz. gor), hehe. Sem malo upala, da mi vsaj sept. uspe ostat na 63, samo če ne gre, pa ne gre, hujšala vseeno ne bi;). Je zaenkrat po moje nekaj že to, da se ne nažiram s sladkišem (čeprav sem opazila, da zdaj pa več za kosilo pojem - pa smo na istemuser posted image ).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
30.9.2011 10:40:12   
Vilma
Živjo punce, evo še mene, čeprav sem zadnje dni bolj v slabi koži. Ne vem, kaj mi je, enostavno se mi ne da več ukvarjat s to hrano, najraj bi vse obroke zamenjala za sladkarije. 4x na dan bi blo pa ja dovolj. user posted image  Včeraj sem špricala telovadbo (prvič menda v štirih mesecih user posted image ), prehrana pa je včeraj zgledala takole.
Z: 1 pz kruh z marmelado
m: jabolko
m na eni predstavitvi: dva kanapeja, 50gramska čokolada z bučnimi semeni in bučnim oljem (a veste, kako je slastna, sladko slan okus, odlično!)
k: mariniran svinjski kotlet, radič
V: popečeno korenje, melancane in paprike

Kile, če bo šlo tako naprej, bo raj v ponedeljek kak gram gor kot navzdol. Ne vem, kje sem pustila motivacijo, rabim eno brco v rit. Pa predvsem zdrave otroke in prespane noči. Če tega ni, potem me čist odnese v svet sladkarij.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
30.9.2011 11:27:45   
diana 28
Vilma..... Pa ja ne boš popustila in se začela  nažirati s sladkarijami user posted image    user posted image  Ti se kar lepo zadrži in bo toliko lepše ko bodo rezultati in boš čutila, da so ti hlače malo manj tesne.... Pa še za telo je bolj zdravo....

Jaz se drugače kar držim djete. Vsako jutro popijem kavo in pojem sadje. Za malico sok.
K včeraj: riba z rižem,
V: malo testenin z paradižnikom.

Drugače pa že kar čutim spremembe. Mislim, da se mi že pozna in v ponedeljek se bom stehtala...

Danes pa je na vrsti nagrada in grem k frizerki user posted image   Toliko na hitro...Bodite pridne in ne preveč grešit.....


(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
30.9.2011 12:31:15   
StrawberrY
Evo mene, me je nekaj grlo bolelo. No zdaj so se začele še prebavne težave, tako da kar pojem, gre tudi hitro venuser posted image .
Drugače se pa še vedno kar držim sadja. Danes mi je ravno zaradi bolečega grla ful zapasalo sendvič pojest, pa kokakolo popit. Ampak je šlo že vse ven.
Se mi pa pri hlačah že pozna, predvsem pa ko dam trenirko je fajn. Ni več tistga napetega trebuha.user posted image

Bodite pridne še naprej, Vilma ti se pa kar najej en dan sladkarij, potem pa Konec!!!

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
30.9.2011 13:50:31   
darja.mark
Joj Vilma, ne obupaj, zdrži z nami, če ne zase pa za nas user posted image . Vsaka več ki je tukaj, smo ena drugi večja vzpodbuda da se brcamo in migamo in manj jemo. No, pri miganju se jaz mal izognem, hehe. Mogoče maš tak dan, da ti je vse dol padlo, pa bi najraje odnehala. Pa sej zato maš nas, da te mal kiknemo v rit, zdej pa veselo naprej. Saj vsaka dobi tiste 'žute minute' ko bi fliknila nekam to 'zdravo hrano' in rekla 'na juriš na sladkarije', no, vsaj jaz bi. Ampak ne smemo, ker nas na cilju čaka  en tak fajn filing da smo naredile nekaj zase. In pol se bomo takim trenutkom samo smejale.
No, jaz sem včeraj mela kar hudo krizo, sem delala cel dan in prišla ob osmih zvečer domov, pa nisem bla nič lasčna in seveda nič jedla. Ob ene pol enajstih me je pa začelo matrat, sem tolk lačna postala, da ne morem povedat. No, pa sem se nekako zadržala, sem se voda nažlunkala, kasneje pojedla malo juhce (z vrečke-ta je bila pri roki, že narejena), spila en zeleni čaj in sem se kar spat pospravila. Pa mi je blo malo lažje ko sem vedela da sem jaz zmagala ne pa buši. Ko vem da kadar sem šla tko pozno jest, je blo tko slastno vse kar sem jedla, pol občutek pa grozen. Me je vedno vest pekla kaj mi je blo tega treba, jest tako pozno. user posted image   No, ampak zdaj se že znam mal zadržat tko da je lažje. Mam pa tko kar probleme, ker jaz hodim pozno spat in ob ene osmih nisem nič nič lačna, ob ene pol polnoči bi pa vse pojedla, tolk sem že lačna. Zdej hodil prej ne morem spat, ker enostavno nisem navajena in ne vem če bi zaspala, pa tut zvečer edino mam čas zase, ko gre mali spat, in lahko še kej ustvarjam, šivam, rišem, kej na tv pogledam,....in itak se mi spat sploooh ne mudi.

No ja, moram si še dans kej kokic kupit, kaj čem, če me prime lakota moram met neki na zalogi. Saj vem da ni tut to ok, sam boljše pa to kot pa kaj sladkega.
No, pa še jedilnik od včeraj
Z: jogurt s kosmiči
M: jabolko
K: piščanec v omaki
V: pozna juha :)
Danes...
Z: dva toasta in sir
M: jogurt s kosmiči
M: jabolko, banana
K: bom preskočila, pridem dam šele ob ene sedmih zvečer
V: ne vem še, upam da kaj 'pametnega' :)

No lepo se držite 'nazaj' in čim manj grehov, če se do ponedeljka ne 'slišmo' 

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
30.9.2011 13:57:40   
ronja
vilma, ti že nisi quiter, a ne? Torej: če se je vse nagrmadilo, vzami si dan off, ampak en dan ali pa dva, kolikor se boš odločila, potem pa spet na pota stare slave, okidoki? Včasih ne sfolgamo vsega, to ni nič narobe - samo ni ok, če pa potem kar pustimo vse skkup in vržemo puško v koruzo. Če vidiš, da danes ne gre, si rečeš: ok, danes naj gre, kamor če, jutri pa spet - in seveda da si ne rečeš jutri enako;).

Pa naredi si kako skutno sadno slaščico, te so lažje in tudi če jih več poješ, ni problema. Al pa kak ponarejeni tiramisu, ta je tudi manj masten (jaz dam pol kile skute in 1 sladko smetano), spodaj je pa itak nemasten biskvit ali pa bebi piškoti. Pa še dvigne te, ker je kavica not, ruma pa itak ne daš zaradi tamalih in daš magari aromo. Pa bo nekaj sladkega, pa ne preveč kaloričnega.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
30.9.2011 20:59:25   
Vilma
Punce hvala. user posted image Imate prav, ni za obupat. Danes sem dobila tardečo, čeprav imam mireno in je že dolgo nimam. Očitno zadevica popušča in jo bo treba počasi zamenjat, da slučajno ne pride do presenečenja. user posted image Tako da par dni preden jo dobim, sem vedno bolj sitna, pa je se mi. Tako da zdaj vsaj vem, od kje vse to. Pa te dni sem slabo spala, sine je fasal neko trebušno virozo, posledično je slabo spal, dragega ni bilo doma in je bilo vse na meni. No zdaj se zadeve počasi umirjajo.
Današnji jedilnik.
Z: 3x prepečenec, 2 dl džusa
M: dve hruški
K: sarme (mi jih je mami prinesla, ful so bile dobre. Jih dolgo nisem jedla, tako da sem jih z užitkom pojedla)
V: probiotični jogurt.
Skratka danes spet normalen dan, upam da tako nadaljujem tudi čez vikend. user posted image
Ronja ideja s skutino sladico mi je zelo všeč, pa še rada jo imam! Mogoče pa čez vikend res naredim kakšno skutino strjenko. user posted image
Darja če hodiš pozno spat, potem le jej ob osmih. Sama pazim v toliko, da vsaj dve uri pred spanjem ne jem. Torej če greš ob polnoči spat, ti ob devetih sigurno pripada večerja. user posted image
Jagodka, pozdravi se čimprej! user posted image
Diana, si bila pri frizerju? Si zadovoljna z novo frizurca?
Kje pa ste ostale punce? Meni se zdi, da se Miška že dolgo ni oglasila, jo pogrešam. Pa tudi ostale, dajte se no javit. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
30.9.2011 23:10:09   
Lianna
Ojla.

Jaz sem bila danes super pridna. Smo imeli v službi en kup sladkarij in nisem nič jedla, razen sadjauser posted image  Zdaj mi je že malo lažje in sploh nisem več tolk lačna. Nasledn teden bo pa sploh pester, tako, da bo časa za razmišljanje o hrani bolj malo.

Današnji jedilnik:
z: kos kruha in namaz
m1: suhe slive in jabolko
m2: grozdje
k: piščanček s karijem in rižem

Obeta se nam še en čudovit vikend. Kaj boste kaj počele?

Noč


(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
1.10.2011 12:24:20   
diana 28
Hojla... user posted image

Sem vas na hitro prebrala in vidim, da ste vse kar pridne. Danes pa je prav lepa sončna sobota in verjamem, da bo vsem kar malo lažje prestat brez pretiravanja v hrani. Se bo treba odpravit še kam ven na sončke pa bo..... Jaz sem se sicer namenila na tenis (dve urci po kosilu), da izkoristim lepo vreme za rekreacijo in nato grem urediti še malo grobove, da posadim malo novih rožic  ...  No, to drugo je malo manj veselo ma tudi za to je potrebno ''''poskrbet''''..... user posted image .... 

Z frizuro (barvo in striženjem) sem zadovoljna ja... user posted image Malo manj sem pa zadovoljna s tem koliko sem morala odštet user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi je kar žal, da nisem frizerka... No, to je že druga štorija... Ma se enkrat pač živi in nekaj si je treba privoščit... user posted image

Lepo se imejte in pridno vztrajajte pri klestenju kg ... user posted image


< Sporočilo je popravil diana 28 -- 1.10.2011 12:36:52 >

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
1.10.2011 13:47:42   
mateyka
uh, sem probala žižule (nisem vedla kaj je to - prvič probala, uškinamama jih je zadnjič omenila) in moram rečt da to ni zame. sej sladke so, ampak je zraven tok močen okus po olivnem olju, da jih sigurno ne morem jest kot sadje (kao eno skledo - se mi spahuje še eno uro po 1 žižuli user posted image ) - ker po skledi bi pa lahko samo še user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.10.2011 13:49:05 >

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
1.10.2011 13:55:13   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

uh, sem probala žižule (nisem vedla kaj je to - prvič probala, uškinamama jih je zadnjič omenila) in moram rečt da to ni zame. sej sladke so, ampak je zraven tok močen okus po olivnem olju, da jih sigurno ne morem jest kot sadje (kao eno skledo - se mi spahuje še eno uro po 1 žižuli user posted image ) - ker po skledi bi pa lahko samo še user posted image



user posted image user posted image user posted image   o ti želodček občutljivi , a si sigurna , da si jedla žižule. Ker okus ni sladek, bolj kiselkast in z olivnim oljem nimajo čisto nič (le obliko plodov je podobna oljkam, ja oljkam in ne olivam user posted image ).

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 1.10.2011 14:01:29 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
1.10.2011 18:30:58   
mateyka
ja, sigurna kokr sem jo na tržnici probala (je čist zgledala kot oliva) in prodajal so jo pod tem imenom. žižule so sladkaste napram olivam, v tem smislu sladke. samo majo en tak močan priokus motornega olja bi rekel moj prijatelj - on je bil v grčiji mal bogi, ker delajo vse z olivnim oljem user posted image in to me je pa zabil v poden - definitivno premočno za sadje.

glede oljk in oliv: Oljka (znanstveno ime Olea) je rod dreves iz družine oljkovk ali njihov plod, imenovan tudi oliva.
http://sl.wikipedia.org/wiki/Oljka
glede na zgornje, se mi ne zdi da je zelo narobe, če rečem oliva - saj se razumemo in to je važno user posted image

jaz bi pa rada da TI probaš pojest durian ( http://en.wikipedia.org/wiki/Durian ) - jaz po moje nimam šans.. user posted image
slišiš se zelo zdržljive sorte, s posebnim eksotičnim priokusom; mislim da bi ti bil lahko všeč in bi ga lahko celo pogoltnila user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
1.10.2011 19:20:01   
Serendipity
Spet ena hitra od mene - smo imeli zidarje in je bilo i dela i jela. Dieta? Ne vem, se mi zdi, da stagnirajo kilce (ok, sja nekaj posebno pridna zadnje čase nisem user posted image ). Boljše tako, kot da se dvigujejo v višave! Gibanje pa je trenutno na nuli - organizirano mislim (my free tajm gibanje) - me je prejšnjič nekaj špiknilo v hrbtu in zdaj hodim kot robot user posted image

Vilma - ma, so ti punce povedale že in ti je prišlo do srca. Teh nekaj kilogramčkov boš pa ja še zmogla, kajne? Ne popusti - si moj vzor user posted image user posted image

Hja - cene frizeraja so pa res čedalje hujše. Pa še letos sem kratkolaska postala in so obiski pogostejši - cene pa nič dosti manjše, kot ko sem bila dolgolaska user posted image

Naj bo jutri lepa in 'suha' nedelja. Nas spet en piknik čaka. Pa še en naslednji vikend, potem bo pa basta s tem. Upam ...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
1.10.2011 19:54:43   
uškinamama
glede oljk in oliv: Oljka (znanstveno ime Olea) je rod dreves iz družine oljkovk ali njihov plod, imenovan tudi oliva.
http://sl.wikipedia.org/wiki/Oljka
glede na zgornje, se mi ne zdi da je zelo narobe, če rečem oliva - saj se razumemo in to je važno user posted image


Ne sploh ni narobe , če rečeš plodu oljke oliva , sem pa napisla zanalašč oljka, ker smo imeli kar nekaj debat , ko so me hotele punce prepričat , da oljka ne more biti plod, da je lahko samo drevo. Vprašaj Ronjo user posted image

Linka mi ni odprlo, grem guglat...

Sicer pa , če misliš, da sem zdržljive sorte zaradi žižule , user posted image  se skoraj ne upam napisat tisto, kar je še meni eksotika user posted image . Upam, da je še kaka primorka tu gor, da pokomentira oljčni okus žižule user posted image

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 1.10.2011 19:58:17 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   [Brisano sporočilo]
1.10.2011 19:59:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?