|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:41:50   
kpmk
user posted image ZDRAVO!!!

Mene je danes že skor kap, ker so mi iz službe javili da na CSDju niso prejeli moje vloge za porodniško :( in kličem in ja, tudi meni zagotravljajo da me nimajo nikjer not.... pa kako to če sem bila OSEBNO tam user posted image user posted image user posted image  še sreča da nisem dobila popadkov.... s porodniško pa štartam v sredo.....
Nič mi ni jasn in pravi da nisem edini primer user posted image user posted image user posted image user posted image  halooooo

a ve ste že dobile tisto pomoč ob rojstvu oz zavitek???

Leclerc - bom pogledala mal na netu kaj imajo in hvala za info user posted image
čez rok - he he jst se lahko malo považim, da čez rok tokrat NE bom, je bilo prvič dost


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3876
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:44:14   
nadka30
naša šolarka pa po novem uživa je hotela v soboto in včeraj tudi v šolouser posted image user posted image user posted image user posted image no upam da taka želja še dolgo ostane, bo pa danes ostala prvič v podaljšanem bivanju do 14.15 ko bo moj šel po njo, ker bi rada da se navadi da bo na začetku hodil moj po njo po službi. Jo boma pa takrat ko bo moj na očetovskem jemala iz šole po kosilu da se ne bo slučajno počutila odrinjeeno oz. da ne bo po nepotrebnem postala ljubosumnauser posted image user posted image user posted image kaj mislite je prav tako ali ne?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3877
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:49:12   
Arwenko
Jaz je nebi jemala domov prej, naj bo v podaljšanjem bivanju tako dolgo, kot bo sicer "normalno".

kpmk, pa s*** s tole porodniško, saj ne veš ali bi šel tja in jim na glavo zalepil obrazec, da ga ne bodo zgubili user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3878
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:53:00   
kpmk
arwenko - ma ja sej dobr da nisem dobla popadkov user posted image user posted image user posted image user posted image  pa ka si ja nor pa iz šihta, tak češ da nisem nič oddala, pismo ej...... mah sej sem že začela dihta,..... mah tak ti je odnos...... vsi smo št, ki se / če se zabeležijo nekam..... lahko pa tudi preveč papirjev roma v okrogli fascikel (beri koš).....  najboljš je vse po pošti priporočeno urejat, nič osebno

ljubosumje - mene tudi to skrbi, mi je pa full cute ko rečem malemu (16m) kje ma mami dojenčka in mi dvigne majčko in poboža, pa rečem če da mu lupčka pa da bušiju lupčka.... ej tak kjut za zjokat...... 

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3879
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:54:20   
nadka30
no tako bo pri nas ko bo moj delal popodan bo šla domov okoli 13 ure, da ne bo potrebno meni in z dojenčkom po njo, ko bo pa moj delala zjutraj pa jo bo na začetku zjutraj peljal moj ati v šolo po njo bo pa šel moj  ob 14.15.In zato sma se sedaj odločila da jo boma ta teden ko moj dela zjutraj pustila že kar do 14.15 pa jo bo moj potem vzel izjemo bomo naredili smao takrat ko bo moj doma in jo boma prej jemala ven da se bomo malo skupaj crkljaliuser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3880
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:56:29   
nadka30
kpmk jaz bi šla na socialno in bi se tako zdrla da bi v luftu najdi vse papirje, pa saj lahko kar znoriš, bog ne daj da bi pa ti kaj pozabila prinestuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3881
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:01:59   
kpmk
nadka30-sem bila prijazna, da mi ne bi pol rekli, hja ni morodniške,...... ker ni vloge user posted image  ja sej mi je rekla da naj tja pridem, da osebno uredim,.... pa sem se hb zmenla da skeniram in še po pošti pošljem.... mah svašta... me je pa res skor kap!!!! tako da če katera še nima odločbe in bi jo morala imeti naj stopi v akcijo...

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3882
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:04:15   
nadka30
še dober da si ostala mirna, ker jaz po resnic povedano ne vem če bi čist mirno prenašala tole

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3883
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:05:31   
Anonimen
kpmk ne vem... pri nas sploh ni bilo govora o tem, da bi lahko kar preko pošte urejala. sem morala osebno oddati vlogo. pa sem dobila odločbo za paketek v 3 dneh za porodniško so pa poslali v enem tednu meni in delodajalcu...
ni mi pa jasno kako so ti lahko iz službe javili, da na CSD niso prejeli vloge... a ti imaš doma odločbo? ker potem so v službi za_bali in ne na CSD...

nadka: jaz bi pustila rutino in ne "malo tako pa potem malo drugače"...

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 3884
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:08:35   
nadka30
ja t.z. saj bi jo jaz tudi samo ne bo šlo drugače kot da jo takrat ko bo moj delal popoldne vzamema iz podaljšanega bivanja ob 13, v bistvu eno uro prej, ker bom težko jaz šla po njo pa še malčičo zraven vozila in potem bo že tako jesen in bo še slabš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3885
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:08:39   
kpmk
čez rok in tel - joj mene je to tak utrujalo...... če je bil user posted image  z mano se je kar on javljal na tel...... ker to je pa mal ......  user posted image   pa razne debate : ja kaj še nisi rodila,.... kaj pa čakaš...... haloooooooooooooooooooooooo. Jaz sem bila 11 dni čez rok in joj joj joj kaka kriza ..... do datuma je še vse šlo, ko je šlo pa čez, pa norija user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3886
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:09:46   
nadka30
si imela pa srečo da nisi rodila 1.4 ker ti tako nobeden nebi verjeluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3887
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:12:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

si imela pa srečo da nisi rodila 1.4 ker ti tako nobeden nebi verjeluser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image sam res user posted image user posted image

nadka: ja saj potem bo tako približno vedela kdaj pridete kateri teden po njo... en teden tako en teden pa drugače.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3888
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:13:07   
kpmk
t.z.  - ja sej je isto ali pošlješ original po pošti ali tam izpolniš..... poanta je v tem da bi istočasno morali poslati meni in delodajalcu, pa nihče od naju ni nič prejel.... in sem danes klicala in pravi, da sej nima moje vloge in bolj ko ji trobim da sem bila tam, bolj ona men.... ja pa sej res niste prva ki se ji je zdle to zgodilo....... itd...... mah sem bila potrpežljiva ker vem kako dolgo lahko ta birokracija traja......  za službo je pa bitno da lahko zaposlijo eno namesto mene......in so klicali danes na csd.
ne ne mi je na csd-ju dala vedet da so nekaj zajeb.....

t.z. - a ta tvoj nick je izpeljanka iz tvojega imena????? upam, da nisem prevč radovedna user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3889
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:14:42   
nadka30
točno tako; v bistvu bo en teden prej šla, en teden pa bo eno uro dlje, tako da po mojem ne bo take zmešnjave no vsaj upam.

kpmk pa če se ne motim tebe sedaj čaka cr- kako to?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3890
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:15:50   
kpmk
he he sam datum je bil pa 1A

sedaj imam pa tud super numerično :

5.10 napovedan CR za user posted image
5.11 ima moj user posted image  rd (jaz 4.11...tako da en dan prej je lhako :) )
5.12 ima rd moj ati



24.12 moja mami rd in sinček ima 12.4.

pje mam cajt ;) to pa delajo možgančki ponoči ko ne morem spat user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3891
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:17:01   
Anonimen
nadka: ja ja, to je potem čisto drugo. itak so pa otroci baje bolj prilagodljivi kot si mislimo user posted image

kpmk: imena in vzdevka....

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3892
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:17:38   
kpmk
nadka30- ja 5.10. me čaka srečanje user posted image  user posted image user posted image
pri prvem sem imela tudi cr - neuspešno oz nedokončan / nenapredovanje poroda......


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3893
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:18:36   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

kpmk: imena in vzdevka....


pol pa nisi taprava user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3894
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:19:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

kpmk: imena in vzdevka....


pol pa nisi taprava user posted image


ahahaha valda sem taprava. sam verjetno ne tista k si ti mislila, drugač pa ni nič umetnega na men user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 3895
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:21:04   
kpmk

[/quote]

ahahaha valda sem taprava. sam verjetno ne tista k si ti mislila, drugač pa ni nič umetnega na men user posted image   user posted image user posted image

[/quote]


ka si me nasmejala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    he he he 




_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3896
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:21:27   
nadka30
zanimivo da so ti kar napovedali cr, jaz sem ga tudi iemla v prvi nosečnosti-medenična lega ampak ker je naša pupa sedaj prav obrnjena bodo rajši počakali če bi se porod začel spontano da bi lahko potekal normalno, če pa ne bo nič bodo šele potem delali cr.Očitno je res veliko odvisno od G na katerega naletiš

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3897
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:21:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk


ahahaha valda sem taprava. sam verjetno ne tista k si ti mislila, drugač pa ni nič umetnega na men user posted image   user posted image user posted image


ka si me nasmejala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    he he he 





no evo, vsaj neki pametnega sem nardila dans user posted image

< Sporočilo je popravil T.Z. -- 6.9.2010 12:22:36 >

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 3898
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:24:30   
kpmk
nadka30 - moj G je proti CR,..... ampak na zadnjem pregledu z uz je reku da bomo "poskusli" le v primeru da se popadki prej začnejo...... je bilo v prvo kar kruto vse skupaj.....  ma to je ko ti G nikoli direkt kaj ne pove, vsaj meni ne.... nasledjič imam še 1* uz, da še enkrat preveri rast....

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3899
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:28:02   
nadka30
pa da midve nimama istega Guser posted image user posted image user posted image user posted image , no moja G je rekla da bi bilo dobro poskusit naravno, če pa le ne bo nič oz. bo teža(ta me malo skrbi, ker pupa je imela že pri 37t- 3100g)prevelika in če se porod ne bo začel spontano,....v glavnem sto in eden razlog bodo naredili cr tako da jaz še sedaj v bistvu sploh ne vem kako bo vse skupaj potekalouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Ime za punčko:
Nezy85



Klara (43%)

Melani (16%)

Miša (8%)

Kaja (33%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!