|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 12:26:57   
kpmk
T.Z. - ja ja isto so danes dobili user posted image  pa še odločbo sem dobila za pomoč da mi pripada (enkratna pomoč ob rojstvu7 zavitek..)

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3926
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 12:34:22   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

nadka - že 4kg... pa nič ne omenijo CR glede na prvič??????


T.Z. pa kaj ti mene na otroku čutiš da se bom oglasilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja okoli 4 kg bom pa vse izvedela v petek, komaj čakam najrajši bi videla če bi bil že danes petek upam da se me končno usmilijo in povedo kaj me čaka, čeprav tako med nami imam jaz občutek da bom imela ponovni cr, ker dvomim da si bodo upali čakat že zaradi predhodnega cr, in verjetno v petek ostanem v P tako da če ima katera interes mi lahko rpide za vikend delat družbouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3927
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 12:38:19   
Anonimen
nadka kaj pa vem,... mogoče pa res. mu je že zdaj "na daljavo" tvoja pupika všeč, kaj šele bo user posted image Drugače pa imam občutek, da tebe glede na velikost otroka in predhodni CR zdaj spet čaka CR...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3928
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 12:40:49   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka kaj pa vem,... mogoče pa res. mu je že zdaj "na daljavo" tvoja pupika všeč, kaj šele bo user posted image Drugače pa imam občutek, da tebe glede na velikost otroka in predhodni CR zdaj spet čaka CR...


ja msilim da se boma midve kot bodoče tašče kar zastopileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Glede drugega stavka se pa tudi jaz kar strinjam, tudi jaz imam tak filing. Jutri je pa tvoj najljubši dan a neuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3929
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 12:42:43   
Anonimen
ej pa a veš, da bi se verjetno res user posted image mislim, da si nekako v isti meri zmešana kot jaz - bi bilo poooolno smeha okoli user posted image

Ja, jutri je pa "moj dan"... pa da vidimo če bo kaj.
"lunca, lunca daj povej,
če moj dojenček pride prej" user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3930
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 12:44:32   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.



"lunca, lunca daj povej,
če moj dojenček pride prej" user posted image user posted image user posted image user posted image



pa še men povej, povejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3931
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 12:46:16   
Anonimen
ahahaha zdej si bom cel dan tole mrmrala verjetno... user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3932
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 13:12:53   
nadka30
t.z. mogoče bo pa pomagalo če si boš mrmrala, no jaz sem prišla do zaključka da pri meni nobena lunca ne pomaga- ne polna ne prazna, ne okroglauser posted image user posted image user posted image user posted image , bom mogla kar počakat da bo melanie rekla zdaj imam pa vsega dovolj, zdaj pa podnajemniško stanovanje zapuščam- sam me nič kaj en posluša pa sem ji že zdavnaj odjavila najemniško pogodbouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3933
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 13:32:08   
Arwenko
a lahko jaz danes malo pojamram user posted image

Tako hudičevo se slabo počutim, komaj se gor držim v pisarni, pa še domov ne morem, ker imam sama nujne stvari, pa še moj mož ne more prej iz službe, sva pa skupaj z enim avtom. Dejansko sem bila zdaj 4 dni zaprta in je bla že kriza, in zdaj bila že 3x na wc-ju, pa še kr me vse boli, prav tako napetost čutim v prebavilih. Zraven tega me boli v žlički, ne vem ali mi je želodec gor potisnilo ali kaj, komaj se gor držim pravzaprav. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3934
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 13:35:02   
Anonimen
nadka: mnja, zgleda, da se odpovedni rok izkorišča res čisto do zadnjega. a ti ga ne bi? imaš vse ugodnosti kar je možno, potem se boš pa predčasno izselila?? user posted image

arwenko: po moje je tvoje počutje posledica predhodne zaprtosti. dejstvo je pa tudi, da ti počasi začenja dete pritiskati na želodec in da te zna posledično kdaj pa kdaj boleti ali pa te bo pekla zgaga. če se ti do jutri ne umiri pa le pojdi k zdravniku, da nisi slučajno staknila kakšnega rota virusa ali kaj podobnega....

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3935
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 13:43:43   
nadka30
imaš prav t.z. očitno bo naša pupa to izkoristila do zadnjega dneuser posted image user posted image user posted image .
Sem pa zdajle čist slučajno opazila da je NADA79, ki ej tudi na seznamu rodila 24.7. fantka VITA, tako da lahko tista, ki obvlada seznam tole dopiše.
Amapk veste kaj že en lep čas sem jaz na listi na prvem mestu, sedaj bi pa res bil že čas da se postavim v spodnji seznam med mlade mamice a neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3936
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 13:46:31   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

arwenko: po moje je tvoje počutje posledica predhodne zaprtosti. dejstvo je pa tudi, da ti počasi začenja dete pritiskati na želodec in da te zna posledično kdaj pa kdaj boleti ali pa te bo pekla zgaga. če se ti do jutri ne umiri pa le pojdi k zdravniku, da nisi slučajno staknila kakšnega rota virusa ali kaj podobnega....



Hvala za tolažbo T.Z. user posted image Ja, najbrž je res posledica zaprtosti. Po drugi strani pa je tudi možno, da se me kaj loteva, ker po malem čutim smrkanje in cmok v grlu. Bom videla če bo kaj boljše, če ne pa res k splošnemu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3937
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 14:00:11   
Anonimen
arwenko pri meni je zaprtje ponavadi vzrok splošnega slabega počutja... boli me cel trebuh, križ, glava, na bruhanje mi gre... sploh v nosečnosti je redno odvajanje blata pomembno tudi zaradi hemeroidov. jaz sem imela celo nosečnost bolj kot ne urejeno prebavo, res redko da kakšen dan nisem šla na wc pa sem jih vseeno staknila nadloga user posted image se pa pojavijo kar dosti nosečnicam, ker dete pritiska na žile v črevesju in jih s tem obremenjuje. sva se ravno zadnjič z G pogovarjali okoli tega...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3938
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 14:10:21   
Arwenko
Ja, saj jaz imam tudi že sicer slabo prebavo, pa redno pijem donat zdaj v nosečnosti, tako da se mi je prvič zgodila takšna trdovratna zaprtost, kljub temu, da spijem ogromno donata. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3939
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 14:13:09   
Anonimen
poskusi s kakšnim navadnim tekočim jogurtom... meni je pomagalo urediti prebavo. pa veliko pij, da boš imela mehko blato... 

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3940
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 14:19:30   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

poskusi s kakšnim navadnim tekočim jogurtom... meni je pomagalo urediti prebavo. pa veliko pij, da boš imela mehko blato... 


joj, navadnega jogurta pa ne dobim po grlu dol, še sadnega izjemoma, če niso preveč sladki in z okusom jagode user posted image
Ja, pit bi pa morala več, se trudim, danes sem pri slabem litru in pol spite tekočine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3941
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 14:57:33   
Anonimen
jaz sadnega ne maram, imam raje navadnega.... pa kakšna štručka zraven npr. za malico.

glede tekočine se moram pa jaz tudi priganjati. zelo redko občutim žejo in potem posledično premalo pijem. ampak to tako ne "kontroliram" samo v nosečnosti, sem že kar navajena ker imam kronična vnetja ledvic in mehurja in se moram itak vsak dan siliti s pijačo...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3942
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 15:22:18   
obcinarka
user posted image o jaz pa prava pijanica... hahahahahahah... čaj brez težav, navaden, domač, metin, nesladkan, limona, stisnjena pomaranča, ohne alko pivo, kakav, voda, blalalalal.. tu pa res nimam težav.... ( sej so pa kje drugje).... a veste da sm dans mal kajmaka jedla??? njami..... sam sm bla pridna, ne preveč... sm pa dans naročla našemu detecu zimski kosmat kombinezonček bel z ušeski za domov iz bolnice... sm ga našla na bolhi za 8 eur... in ja, definitivno sm odločena za muro 3 od maxi cosi!! zdej mam dost pregovarjanja.... moj bi itak šou kar v štacuno in reku že pr prvem ja ok... uffffffffffffffffffffffffff
najbrž da tale botanik
http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/maxi-cosi-10-mura-3-botanic-luxury/0313458712930031345.... jah valjda še košaro pa lupinico..user posted image user posted image user posted image . no ja pa evre še

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3943
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 17:22:53   
lidik
Hej punce kako ste?
Jaz kar ok, bila nisva nikjer, se je nekaj zakompliciralo, ampak ok, smo rešili, samo vseeno sem ostala brez dopusta. user posted image Mah bomo drugo leto spravili not še za letos. Moj dopust pa se tudi počasi izteka. Glede na vreme, ne vem če ne bom šla že kar v četrtek v službo, pa bom počakala na malo boljše vreme in takrat še kakšen dan pokoristila.

Drugače pa T.Z. in nadka, kaj je sedaj z vama? Katera se bo prva opogumila in šla v rim? user posted image

urskaf kako je bilo pri G? Kaj ti je kaj povedal? Zdaj boš morala pa kmalu v LJ, če se ne motim. Stiskam pesti, da dobro opraviš in da kmalu sporočiš super novičke.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3944
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 18:55:26   
nadka30
lidik pozdravljena sem že mislila kam si poniknila, no ajz upam da bo jutri lunca meni malo pomagala no poačsi zgelda da se bo tudi pri nas nekaj začelo saj mi je pred dobre pol ure odletel čep, upam da se bo sedaj ap kmalu nekaj le začelo dogajat. Drugače pa je danes bil pri moji mami sosed in je rekle če sem že rodila ker nad našo domačijo kroži štorkljica že cca 2 dni, upam da je to dober znakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3945
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 19:17:15   
Anonimen
lidik meni ne manjka poguma ampak naše dete noče ven...

nadka: ooooooo akcija, čakam na sms!!!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3946
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 19:23:37   
nadka30
t.z. upam da se bo končno kaj začelo čeprav zaenkrat še nič ne kaže in eni pravijo da lahko čep odleti tudi kak teden prej, no jaz upam da to zame ne pomeni kak teden prej ampak kvečemu kako uro prejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Mogoče si pa na koncu res sposodim tvoj datum,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3947
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 19:26:30   
Anonimen
ej kar sposodi si ga, nisem tako egoistična... user posted image ti samo glej,da mi že po poti v P pošlješ sms, da vadim dihanje s tabo a velja?!user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3948
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 19:29:03   
nadka30
lahko pa si ga tudi delima, če se bo kaj začelo seveda pošljem sms boma skupaj hitreje dihale, mogoče pa počakam na 9.9. tudi ni slab datum bomo videli sem pa sedajle mal nervozna, ko mi je odletel čep ker sedaj bi pa jaz kar akcijo imelauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3949
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 19:31:36   
Anonimen
no evo, kjer ni foušije je dovolj za vse user posted image

držim pesti, res. počakam tudi še kakšen dan ali dva dlje pa ti dam absolutno prednost, ker verjamem, da imaš že res vrh glave.

diham s tabo, diham, diham s tabo user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Ali ste zadovoljne z izbiro nosečniških oblačil?
kincapika

Si želite več izbire nosečniških oblačil in kakšne?

Da, več elegantnih (26%)

Da, več športnih (31%)

Da, več ekstremno modnih (11%)

Ne (31%)


Število vseh glasov: 833

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!