|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 9:59:36   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

mal v informacijo od 8.9. ima Leclerk akcijo otroških stavri(postelja, stekleničke, dude, razne pripomočke) pa tudi nosečniške oblačila, pa oblačila za otroke.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz že imam skoraj vse ta glavno, sem ravno v soboto ugotavljala, res mi manjkajo še te malenkosti, to pa bom počakala pa po šoli za starše kupovala, da vidim kaj bodo tam še predlagali sploh.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3851
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 10:00:44   
obcinarka
o jutro bejbe... oz. dan... sm v zagonu že od zjutraj pospravljam pisarno, no, urejujem zadve ki mso neodložene pa to, skratka dans pa jutr bom počela to, predale, mize, ker je zatišje, pol mam uvajanje ene nove v sredo, pa v četrtek seminar... pol bo pa že konc tedna .. hahahah
kaj vidve še kar doma??? jah, tile otročki so se navadli na hlano jesen, pa se grejejo pr mamicah... user posted image user posted image user posted image .. jaz sem si v petek dala duška, sm si nakupla nekaj cunj za oblečt, ugotavljam pa, da rabim še eno jopo -daljšo...
drgač sm ok, naša beba je mal bolj zaspano neaktivna zadnje tri dni... kaj mislite, al počiva?? čez en teden pa pregled... jupi!!!!!!!!!!!
aha, internet mi šteka ktera ve kteri vozički so baje v akciji al pa znižani v baby centru??
lepo bodite, se še vklopim... ah, kje pa dopustniška lidik?????????????????????'user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3852
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 10:09:10   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

jutro!

eto, še ena, ki je še vedno 2v1. sem pa že iz pregleda... me je "potolažila", da so zadnje čase vse čez rok user posted image sem rekla, da je slaba tolažba user posted image



ja to so pa meni tudi v P povedali da jih je velika večina čez rok, ko pridejo rodit. No jaz sem pa sedaj našla nova dva datumauser posted image user posted image user posted image user posted image in to je 9.9. in 12.9.
9.9. zato, ker mi je všeč pa moj ima rojstni datuma na 11.11. tako da sta dve številki enaki, 12.9 pa zato ker ima moj ata takrat rojstni dan, no lahko pa je tudi 8.9. takrat je moja pokojna babica imela rojstni datum. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3853
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 10:10:59   
Anonimen
lol pa ti maš čedalje več datumov. pa mojga si si sposodla, packa! user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3854
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 10:12:33   
obcinarka
nadka, prava si mojstrovina, heheheh.. lepe številke.. držim pesti, pa fige vkup da ti rata!!!!!!!!!

trebušček... fino fajn, men je tolkkkkkkkkk lepoooooooooooooooooo to videt, mam pa občutek d ga bom potem.. po porodu kar pogrešala-nosečniškega mislim!!!
user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3855
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 10:13:51   
nadka30
t.z.pa tvojga sem si sam za ziher verjanto sposodla, uporabla ga bom samo v nujnem primeruuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jutri pa mene čaka pregled bomo videli kaj nam bo G dobrega povedla no po možnosti sploh ne bi šla več na pregled ampak kar v P po Melanieuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3856
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 10:13:56   
Arwenko
Bi se morali naši ginekologi počasi malo zamislit kako te PDP-je postavljajo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3857
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 10:15:36   
Arwenko
T.Z., daj mi ti nekaj povej. Zdaj ko si se odločila, da greš v Trbovlje, a boš pol v Trbovlje hodila že na te zadnje preglede, ali vseeno v Celje?

kak pa pol to zgleda, če greš na pregled v Ce, pa te hočejo noter zadržat, pa pol rečeš ne, me bo moj v Trbovlje peljal (ali v Maribor v mojem primeru)user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3858
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 10:16:22   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Bi se morali naši ginekologi počasi malo zamislit kako te PDP-je postavljajo user posted image


točno tako lahko bi nas za mnenje vprašali kateri datum nam ustrezauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3859
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 10:32:12   
Anonimen
obcinarka: aham, počaki še mal k te bo začel nervirat. sej je luštn, sam nerodn. sem jaz tudi mislila, da ga bom potem pogrešala, pa zdaj že res dvomim, da ga bom.

arwenko: ne hodim na preglede v Celje.

nadka: mogoč se pa res še srečava, kaj veš!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3860
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 10:32:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Bi se morali naši ginekologi počasi malo zamislit kako te PDP-je postavljajo user posted image


točno tako lahko bi nas za mnenje vprašali kateri datum nam ustrezauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



mene če danes vprašaš je odgovor: včeraj je že 2dni prepozno user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3861
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 10:34:17   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

arwenko: ne hodim na preglede v Celje.



Sorry, mam lajtungo danes. Se pravi se boš ti vozila že prej v Trbovlje? A moraš ti ginekologu svojemu prej povedat, da ne boš rodil v "svoji" porodnišnici, mislim je kaj treba posebej omenit ali so te napotnice, ki ti jih da pol za preglede (CTG) univerzalne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3862
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 10:38:36   
Anonimen
ne, preglede imam v Laškem še naprej, do konca. saj mi nimamo porodnišnice in je tako G vseeno kam greš rodit. je pa pri nas tako, da odkar je Kuštrinova šla v Velenje delajo 4 različni G - vsak ima en dan v tednu. In ta, ki sem si ga zdaj končno izbrala je tudi zraven pri porodih v Trbovljah - ampak to sploh ne igra nobene vloge pri tem v katero porodnišnico jaz grem v katerem koli primeru, ker nimamo "svoje" ampak imamo samo najbližjo. Ampak ima ta teden dopust. Tako da pri nas je vseeno ali na križišču zavijemo "levo" ali "desno", edino če te pelje rešilc te pelje v Celje, ker je pač malce bližje.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3863
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 10:49:13   
Arwenko
aha, zanima me pač, ker ne vem kako bo pri meni. Jaz imam Ginekologa v ZD Celje in kolko vem, te na CTG-je in to že pošiljajo v Porodnišnico, zato pa me zanima, ali bom pač morala že takrat v Maribor it. Sicer odkrito povedano, računam tako ali tako, da bom zadnjih 14 dni pred PDP bolj ali manj pri starših v MB, tako kot vsako drugo leto, tako da mi to nebo tako velik problem, pa vseeno, fajn je vedet. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3864
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:08:53   
nadka30
t.z. pa mi ne bi prišla delat družbo v Celjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3865
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:11:18   
Anonimen
aja točno user posted image ej, sej če bi se začel na hit dogajat se ne mislim v Trbovlje vozit. ampak pač... ma pa P Trbovlje prioriteto user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3866
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:14:39   
nadka30
saj imaš prav, rodit moraš v tisti P v katero imaš več zaupanja in jaz te podpiram, ampak če si premisliš si vljudno vabljena mi delat družbouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3867
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:17:26   
Anonimen
hehe hvala hvala :)

joj punce, sms-i "a si že šla" "kaj čakaš" mi grejo na živce. še malo pa bom ugasnila gsm, res. tečno je!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3868
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:19:21   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

hehe hvala hvala :)

joj punce, sms-i "a si že šla" "kaj čakaš" mi grejo na živce. še malo pa bom ugasnila gsm, res. tečno je!



dobrodošla v klubu zelo zaželjenih SMS in klicev.Jaz sem sedaj že tako daleč da samo pogledam kdo kliče potem pa če se mi da se oglasim in čvekam drugače pa potem samo pošljem sms da sem še vedno 2v1user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3869
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:21:41   
Arwenko
To pa vama verjamem da je zoprno :P

A se bojijo, da jim nebota javili, da sta rodili ali kaj? user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3870
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:24:27   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

To pa vama verjamem da je zoprno :P

A se bojijo, da jim nebota javili, da sta rodili ali kaj? user posted image



da ne boš mislila da se to meni ni naredilo.V soboto me kliče kolegica im me sprašuje če sem ji slučajno pozabila sporočit da sem že rodila in jaz ji seveda povem da na njo ne bom pozabila in da ko bom rodila da ji bom poslalal smsuser posted image user posted image user posted image user posted image Tako da ja tudi to je mogoče

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3871
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:25:51   
Anonimen
svašta, res user posted image ej pa pozabla ziher ne bom sporočit, ampak tistmu k ne bom javla se mi ne bo zdelo "vredno" javit.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3872
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:26:56   
Arwenko
Pa recimo nebi rekla, da bi vidve bile že tak par dni čez rok, ko nekako razumeš, da ljudje postanejo nestrpni ne user posted image user posted image user posted image

Sicer pa priznam, tudi mene je firbec malo, ker je bilo tako zatišje tu na forumu čez vikend user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3873
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:31:10   
nadka30
ker priznaš ti je pol oproščenega, je ap res tako ne bi rekla če bi bila že čez rok, tako pauser posted image ampak ok

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3874
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 11:39:49   
Arwenko
Se bom poboljšala user posted image user posted image user posted image .

No, dajta še kaj lepega povedat, da ne bomo samo jamrale tukaj. Nadka kako je tvoja šolarka?

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




ime
tinamami

katero ime vam je bolj všeč?

Nika (25%)

Lara (21%)

Tiana (10%)

Tia (15%)

Neli (12%)

Manca (17%)


Število vseh glasov: 474

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!