|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 8:59:38   
kpmk
jajčka - jst sem jajčko skoz okol prevažala, ker mi je blo tudi lažje npr po stopnicah z jajčko, kot pa skoz ven in tudi zato, ker mi je user posted image  vedno, ampak res VEDNO v avtu zaspal in sem ga v jajčki prinesla (do 4.andstropja) potem pa aja, aja... jst nimam isofixa in ga nisem prav nič pogrešala user posted image   lažje mi je bilo z jajčko predvsem zaradi stopnic..... ki jih imamo..... in ker sem imela voziček v kleti (spet stopnice), da sem potem iz jajčke dala v voziček.... itd....

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 9:40:50   
Arwenko
Ja, saj bom videla. Vnaprej ne bom te baze kupovala, še vedno jo lahko naknadno kupim, če ugotovim, da jo rabim. Imam pa drugače jaz garažo v hiši v pritličju, tako da če bom šla z avtom, beba sploh ne gre ven na mrzlo, ampak na toplem noter in ven, ker je garaža ogrevana, ko pa stopim skozi vrata, pa sem že v predsobi, tako da to je vsekakor lažje kot če je avto nekje zunaj na parkirišču in moraš v stanovanje ne vem kam. Vse kar bom pa drugje hodla, pa mislim otroka imet v košari globoki, tako da ga moram tako ali tako prestavit. Skratka hvala za nasvete, bomo pa videli resnično v praksi, lažje je pa stvar dokupit, kot se pa pol sikirat, ker si stran vrgel denar za brezveze. 

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 9:46:49   
urskaf
kpmk, pa res imama skor isto situacijo. user posted image Sam da ti boš imela še manjšo razliko med škratekoma. Naš mali je pa rojen 26.3.2009.

obcinarka, meni za zgago donat čisto nič ni pomagal, pa tudi zdaj mi ne. Jst si pomagam z Rupurut tabletami. Do 5 na dan jih lahko poješ. Ta pa v trenutku reši problem. Nikakor pa ne smeš jesti sode (to so mi vsi zabičali že v prvi nosečnosti!).

Jajčka - jst sem jo uporabljala samo od začetka, ko je bil mali res še zelo majhen in si tudi ne predstavljam, da bi jo imela skoz v avtu. Jo je lažje odpeti in prenesti malega z jajčko vred v stanovanje, je veliko bolj zaščiten, pa še na začetku sem imela voziček, ko sem lahko jajčko namestila kar na podvozje, čeprav sem raje uporabljala košaro na vozičku. Pa itak ga lažje vzameš ven, če si jajčko obrneš proti sebi, kot pa da se tlačiš po avtomobilu. user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 11:17:50   
Anonimen
Dan!

ja ja, še vedno 2v1, nadka kaj je zdaj to?! a sva obe zamudili "najin datum"?! user posted image

obcinarka: jaz sem imela težave z zgago (hvala bogu šele) kakšen mesec nazaj in mi je pomagalo par požirkov mleka. pa je bilo res hudo, ker tudi spala par noči nisem zaradi zgage dokler nisem začela tega prakticirati. poskusi, morda ti pomaga....

jajčka
: ja pri nas bo služila tudi kot prenosno sredstvo stanovanje-avto, ker sva v 2.nadstropju in ne mislim spodaj montirati otroka v jajčko pa potem spet ven pa... za sprehode se pa na začetku nagibam h košari; ne mislim prevažati otroka v jajčku če se bo le dalo. itak ni dobro, da je predolgo v njej.

eto, jaz spim ko ubita. 12h v kosu (ok tisto ko se prebudim ko se obračam ne šteje) ni noben problem. še na wc mi ni treba, noro, res. pa so me vsi strašili, da naspala se pa zadnji mesec res ne bom.
danes bi bilo dobro še kaj pametnega narediti ampak ni volje... katera mi jo malce posodi? user posted image

(odgovor članu urskaf)
  Neposredna povezava do sporočila: 3829
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 11:42:23   
Arwenko
Sprehode imam jaz absolutno namen prakticirat v košari, zato jo imam, tudi če bomo šli v nakupovalni center in to, ne v jajčki, ampak v košari. ima pa moja košara drugače tudi A-test in pasove za v avto, tako da jo lahko teoretično tudi v avtu uporabljam namesto lupinice, samo nimam namena, se mi vseeno zdi lupinicia bolj varna. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3830
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 11:46:50   
obcinarka
jah sm šla po donat, ga zdej mal srkam, bom vidla kako bo.... jaz bom diplomirala od vozičkov, vam povem... moj je itak.. ehhhhhh ja fajni je, tega vzamiva... po moškoooooooooooooo itak pa še zdej kombinirava za en avto, ki ga bo treba menjat, ker moj avto  pa res ni praktičen za bebo...  in pol debate o isofixu... sploh ne vem a ga bom mogla spomlad spet začet prodajat, k zdej je že sezona mim... ehhhhh volja... jaz pišem določene posebnosti sodelavki, ki me bo nadomeščala, je dans glih tak dan, pop. se grem pa potepat po štacunah.. odločena... jutr zjutri pa pospravim... pol pa gremo menda na piknik...  mal sončka bi pa lahk našle, a ne??... kaj pa misliš ti počet?? počivajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3831
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 12:10:00   
Arwenko
jaz za prebavo ruknem tudi po liter donata naenkrat mi je ful dober za pit, ga pa prej malo "prezračim", da ni toliko mehurčkov. Liter donata je pri meni namreč tako kot pri komu drugemu en deci, komaj da me malo požene, če se hočem res spucat rabim spit vsaj 3 litre v roku dveh ur, da mi res sprazni vse. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3832
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 12:33:55   
kpmk
Arwenko - donata pa jst ravno zato ne smem, ker sem pol skoz na wc-ju (amoak to samo zadnji mesec ki imam te težave user posted image   )

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3833
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 12:37:31   
kpmk
user posted image user posted image user posted image user posted image Ali katera ve ali je potrebno odločbo od CSD-ja dati delodajalcu???? A je to na novo???? Sicer še nič nisem dobila od centra, samo mi delodajalec teži da moram dat???? Pri prvem mi ni nič bilo treba...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3834
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 12:56:18   
Anonimen
obcinarka: lenariti mislim user posted image

kpmk: ne, ti mu ne daješ ničesar. csd mu pošlje, vsaj "naši" so dobili isti dan kot jaz. naj se delodajalec pozanima pri tistem, ki sprejema pošto. od tebe on ne dobi ničesar.

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 3835
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 13:03:58   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

user posted image user posted image user posted image user posted image Ali katera ve ali je potrebno odločbo od CSD-ja dati delodajalcu???? A je to na novo???? Sicer še nič nisem dobila od centra, samo mi delodajalec teži da moram dat???? Pri prvem mi ni nič bilo treba...user posted image user posted image user posted image



ja jaz sem jo morala dati, sem dala kopijo takoj ko sem jo dobila mi pa sedaj težijo že kdaj bom drugi del prinesla ampak sem jim komaj razložla da ne prej kot sredi novembra ko mi prvi del poteče.user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3836
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 13:06:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

user posted image user posted image user posted image user posted image Ali katera ve ali je potrebno odločbo od CSD-ja dati delodajalcu???? A je to na novo???? Sicer še nič nisem dobila od centra, samo mi delodajalec teži da moram dat???? Pri prvem mi ni nič bilo treba...user posted image user posted image user posted image



ja jaz sem jo morala dati, sem dala kopijo takoj ko sem jo dobila mi pa sedaj težijo že kdaj bom drugi del prinesla ampak sem jim komaj razložla da ne prej kot sredi novembra ko mi prvi del poteče.user posted image



pa kako? a niso iz CSD poslali user posted image isto potem pošljejo 2.del! no... vsaj pri nas je takšna praksa...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3837
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 13:16:08   
obcinarka
punce uradništvo je zapleteno, tralalalalal, verjemte, sm uradnik hahahahahahah.. pa znamo zakomplicirat!!  bravo t.z. tko se govori... nadka, zate velja isto-zabušavaj, vse ostale, dejmo mal migat...
jaz grem proti domu....  pol pa na banko, pa na teren!!
user posted image user posted image user posted image vam javim če vidim, najdem kaj sladkega

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3838
   RE: Celjske srečke nosečke
3.9.2010 13:16:41   
nadka30
ne jaz sem morala to sama uredituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3839
   RE: Celjske srečke nosečke
4.9.2010 13:54:07   
tanjusi
kaj je zdaj nadka? Še vedno doma? Čakam da bo vesela novica...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3840
   RE: Celjske srečke nosečke
4.9.2010 13:55:28   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

kaj je zdaj nadka? Še vedno doma? Čakam da bo vesela novica...


še pridno čakam in čičamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3841
   RE: Celjske srečke nosečke
4.9.2010 14:00:21   
tanjusi
Ti kr čakaj , pa upam da hitro dočakaš sem pa v torek namenjena v celjsko porodnišnico ,moja prijateljica tam čaka na dojenčka in bi imela čas še tebe pozdravit, tak da se potrudi da se vidivauser posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3842
   RE: Celjske srečke nosečke
4.9.2010 14:04:49   
nadka30
se bom skušala potrudit samo ni veliko od mene odvisnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3843
   RE: Celjske srečke nosečke
4.9.2010 14:08:17   
tanjusi
e bom skušala potrudit samo ni veliko od mene odvisno

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3844
   RE: Celjske srečke nosečke
5.9.2010 10:40:09   
Arwenko
Kaj zdaj takšno zatišje tukaj user posted image

nadka, t.z...še v enem ali kje slučajno v porodnišnici?

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3845
   RE: Celjske srečke nosečke
5.9.2010 13:30:48   
Anonimen
hej!

ja saj za vikend je ponavadi zatišje. jaz še 2v1, domnevam da nadka tudi, ker ni bilo nobenega sms-a...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3846
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 8:26:22   
nadka30
jutro nadka še kar v kindrejajčki stanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem pa ugotovila da komaj za volan zlezem kaj šele potem vozim ampak kaj mi pa drugega preostane nadjo moram spravit v šolo, se pa tako motovilim da je jojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3847
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 8:49:31   
Arwenko
Jutro nadka in ostale :)

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3848
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 9:29:55   
nadka30
mal v informacijo od 8.9. ima Leclerk akcijo otroških stavri(postelja, stekleničke, dude, razne pripomočke) pa tudi nosečniške oblačila, pa oblačila za otroke.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3849
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 9:42:45   
Anonimen
jutro!

eto, še ena, ki je še vedno 2v1. sem pa že iz pregleda... me je "potolažila", da so zadnje čase vse čez rok user posted image sem rekla, da je slaba tolažba user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




TAŠČA
nataly33

Ali se razumete s taščo?

DA (69%)

NE (31%)


Število vseh glasov: 139

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!