|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 13:34:18   
Anonimen
Uf v 24.tednu so bile pri meni pa brcike res že kar konkretne...

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3476
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 13:54:04   
lidik
hja no sej mogoče bodo čez 1 teden pri meni tudi že kar. Sej se mi zdi, da sem jih že prej čutila, samo nisem bila sigurna da je to to. Zdaj pa je že toliko, da zdaj pa ne dvomim več. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 16:29:15   
obcinarka
ojla čveke, smo nazaj..... wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.. pregled uspešen, organi vidni in delujejo, razmerja odlična, dete pa noro živahno....se obrača na glavo, pa na noge, non-stop... pa prstke si v usta tišči... sva bla kar brez besed ko gledaš v to televizijo in kar pozabiš vprašat... občutek pa več kot odličen, tud MV normelne dolžine, lega posteljice spredaj ... in jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... deklicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... pravi da ga naj ne slečem iz kravate, ampak je prepričan da med nogami ne more nič zrastit več.... imamo 380g, pravi da za 21t. in nekaj dni odlično-drobcena, ampak žilava in predvsem živahna........... sva vesela, tko da.......... cukr test pa prestavljen na naslednji pregled.. 13.9... pravi da ni problema, ni ovir da ga ne bi delala takrat... zato grem kar na sladoled!!!!!!!!!
uživajte dan, se tipkamooooooooooooooo
user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 16:35:12   
nadka30
občinarka super za lepe novičke in predvsem za pupiko da naša melanie ne bo več samevalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 21:57:10   
Anonimen
oooo obcinarka super za dobro morfologijo in čestitke za pupo!!!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 7:49:08   
lidik
ooooo obcinarka no pa je le še ena pupa. Vidiš nadka pa le ne bodo sami deci. user posted image user posted image user posted image

nadka in T.Z. kako sta? Kaj novega? Še doma? Še vedno 2 v 1?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 7:52:52   
nadka30
jutro
ja lidik še v kinderjajčki stanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , drugače pa smo sedaj propravljeni na polno, danes nadja dobi še delovne zvezke te ovijem in potem smo v kompletu.Med septemberkami punce prevladujejo so že tri,na prvega fanta še čakamouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 8:03:24   
lidik
ooo nadka a res? boste čisto ampak res čisto pripravljeni. No veš kaj, sej sreda bo kmalu, tako da zadnji čas da se pripravite. user posted image user posted image user posted image user posted image No vidiš, sej septemberke imate večino babnic, tako da zadnji čas, da smo začele malo s fantiči, da se ne bodo babnice med sabo steple. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 8:17:14   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

ooo nadka a res? boste čisto ampak res čisto pripravljeni. No veš kaj, sej sreda bo kmalu, tako da zadnji čas da se pripravite. user posted image user posted image user posted image user posted image No vidiš, sej septemberke imate večino babnic, tako da zadnji čas, da smo začele malo s fantiči, da se ne bodo babnice med sabo steple. user posted image


ja popolnoma smo pripravljeniuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 8:22:22   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: lidik

ooo nadka a res? boste čisto ampak res čisto pripravljeni. No veš kaj, sej sreda bo kmalu, tako da zadnji čas da se pripravite. user posted image user posted image user posted image user posted image No vidiš, sej septemberke imate večino babnic, tako da zadnji čas, da smo začele malo s fantiči, da se ne bodo babnice med sabo steple. user posted image


ja popolnoma smo pripravljeniuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Upam da nam boš sporočila ko se boš odpravljala v Rim, da bomo lahko držale pesti za tebe in malo babiko ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 8:31:23   
nadka30
danes je moj prvi zastavljen datum, vsakih pet dni imam enega, bomo videli če bo kateri držal, no najbolj navijam za 25.8user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 8:35:11   
lidik
no super. Bomo videli kdaj se pa tvoja podnajemnica res odloči da zapusti svoje trenutno bivališče. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 8:36:58   
nadka30
no jaz upam da ne pričakuje da ji bom podaljšala najemninouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 8:50:11   
lidik
čuj mislim da glede tega si ji pa tako jasno dala vedet, da ji jo boš raje skrajšala kot podaljšala, da ne vem če bi si dovolila user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 8:53:22   
nadka30
ja jaz tudi cintram na to, pa še možnost je dobila da sem ji dala tri roke na razpolagouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , jaz ji priporočam zlato sredinouser posted image user posted image user posted image user posted image .
Danes ima pa urskaf preiskave v lj. če se ne motim.Držim pesti da bo vse tako kot mora biti.
In je ati srečen ker bo lulček, kakšna imena imata v ožjem izboru?

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 9:03:24   
lidik
ha ha ha....sej sem ti že povedala da si super najemodajalka, da ji daš kar tri možnosti. No bomo videli mogoče bo pa pupa prava nagajivka in bo počakala do zadnjega dne. user posted image user posted image user posted image Le zakaj bi prišla prej, če ji je pa tam tako lepo.

ja urskaf ima preiskave v lj. In sicer ima uro ob 10.50. Je rekla, da bo sporočila ko bo kaj novega. Drugače pa pozdravlja vse ostale souser posted image .

ati pa itak da je srečen...zdaj že padajo načrti kaj bosta počela skupaj, tako da me je kr strah, da ne bom ne enega ne drugega veliko videla. No seveda potem ko bodo plenice nehale opravljati svojo funkcijo. user posted image user posted image user posted image user posted image Imena sva pa tako že prej imela zbrana, tako da zdaj dobimo Jana. Dašo bomo pa prišparali za naslednjič. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3491
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 9:08:06   
nadka30
ja tako najemodajlko človek težko najdeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Upam na dobre novice od urskafuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bosta morala pohitet da ne bo preveč sama doma, ati bo šel s janom na teren ti pa z dašouser posted image user posted image user posted image user posted image .lepa imena

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3492
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 9:19:11   
lidik
aha sej tega se zaveda veš, sej zato pa noče najemnine prekinit. user posted image user posted image user posted image

ja jaz tudi držim pesti za urskaf, čeprav sem prepričana, da bo vse tako kot mora biti !!!!

hmmmm ja pohiteti ja.....čakaj zdaj najprej naj pride jan na svet pogledat kako je kaj tu, potem bomo začeli z dašo. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3493
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 9:23:33   
nadka30
jaz tudi mislim da bo imela same dobre novice.
Boš videla prav fajn bo pa letos bosta v večji družbi za Božička o kako bodo lepe slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3494
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 9:36:22   
lidik
ha ha ha ja imaš prav ja.... božič bo pa letos imel res še poseben dodatni čar. Upam da bomo že lepo doma in da se slučajno naš podnajemnik ne odloči ostati notri dlje kot ima pogodo. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3495
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 9:54:45   
nadka30
tako dolgo pa verjetno ne bo hotel podaljšat najemnino, po mojem bo prišel kar za miklavžkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3496
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 9:58:42   
lidik
hi hi hi...jaz sem mu sicer dala datum 8.12. bomo pa videli če se ga bo držal. user posted image user posted image  

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3497
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 10:05:41   
nadka30
zakaj pa 8.12.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je kaj posebnega na tem datumu, a veš slab pa ni tudi datum 12.12.user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3498
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 10:20:39   
Arwenko
Dan bejbe...samo še danes zdržim, pa en teden stran od službe. Do torka sem še potem doma, ker imam popoldne izpit, v sredo pa za par dni pobegneva, do sobote. Komaj čakam že odkrito povedano. Tudi danes bom poskušala iz službe res čim prej pobegnit. Ob 12.30 s sodelavcem še častiva nekaj sladkega za lepo vreme (navada pri nas pač), pol pa pomoje samo še mizo pospravim pa wiiiii.... 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3499
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 10:21:49   
Arwenko
Oooo, pri datumih ste, jaz pa še vedno navijam za 31.12. ...nekako si resnično želim letošnjega otroka, mi je letnik 2010 bolj všeč user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




kje visite na RR?
BUŠICA



doma (80%)

v službi (9%)

odvisnik-doma in v službi (11%)


Število vseh glasov: 359

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!