|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 10:58:41   
Arwenko
nadka...se mi zdi, da je imela ob 10.30, nisem pa sigurna

obcinarka, a ti imas danes poleg morfologije tudi cuker test, ne vem ali sem vredu prebrala. Zanima me pa zato, ker vem da moraš bit na cuker test tešč tak da mi je čudno, da bi ti popoldne dali...

Mi pa še 12x spat do morfologije...čeprav si po eni strani želim da čim prej mine, si po drugi ne, zato ker bo vmes dopust in nebi rada da mine prehitro user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3451
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 11:05:16   
Anonimen
obcinarka: zakaj zlikano? user posted image valda mam vse pospravljeno, ampak lih eno rundo perem tko da dolgo pa ne bo zdržalo

nadka: ja kar 2 sta šli s popadki v bolnico pa plodovnica jima je odtekla. noro, res še malo pa bomo vse tam no! user posted image

lidik pa mislim da je imela včeraj cuker test pa danes okoli pol 11h morfologijo user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 11:20:27   
nadka30
torej lahko kmalu pričakujemo novičke od lidikuser posted image user posted image user posted image user posted image
jap septembereke so navalile na avgust--------jaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzz bi tuddddddddddddduser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 11:32:35   
obcinarka
ne, jaz sm tud prestavljena dans na morfo ob 14.15, cukr test pa ostaja jutr zjutraj, mava kar s sestro gabrijelo randi, je rekla da bova zrihtale, itak menda ne rabva dohtarja.....
zlikano?? ker si pridna in si že vse popredalčkala..
jaz pa mam en občutek, pa ne vem zakaj... da vas z lidik presenetiva in in vam sporočiva o kakšni roza barvi... sej ne vem zaka, ampak neki mi pravi..
počakte, pa zveste..user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 11:46:52   
Anonimen
obcinarka: pa če nimam druga za počet zdaj ko sem doma kakor da predalčkam user posted image ampak zadnji teden pridno počivam, nimam več toliko energije za pospravljanje, tako da je danes treba spet malce spraviti nekaj stvari v red... ampak bo že, saj je še cel dan čas. pa moj bo posesal pa po tleh pobrisal, ker jaz to malce težje naredim...
a roza praviš? meni se zdi, da bo lidik imela modro pa ne vem zakaj user posted image

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 11:50:04   
Arwenko
obcinarka...se mi je zdelo, da sem jaz narobe brala, ne vem od kje sem potegnila, da imaš danes cuker test, jutri je že bolj logično user posted image

kje pa je zdaj lidik, zdaj bi se pa že lahko javil user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 11:54:31   
lidik
ok punce, sej nisem šla niti vsega brat, ampak vidim da se obadate kdaj imam morfologijo. Ja urskaf imela sem najprej ob 12.45 ampak me je potem še enkrat klicala in mi je prestavila na 10.30. Tako da sem sedaj že videla najinega čuri murija, oz. čmrlja, kot mu stric Filip reče. user posted image user posted image user posted image

No da vam poročam: kri super, voda super, izvidi torej super. Izvidov za tokso še ni, tako da to sem še sedaj na trnih. Je rekla, da če bo kaj narobe me pokličejo. Lahko pa računam da če do srede ne prejmem klica je vse ok.

No pikica pa takole: veliki smo okoli 25 cm, srček super, vse ostalo se je videlo in je vse na svojem mestu tako kot mora biti. Po obsegu glavice in trebuščka je rekle, da je za kakšen dan večji, ampak nič narobe. Težki smo 550 g. Hmmmm zdej pa tisto kar me je firbec matral. Kaj pravite kdo je imel prav? Ja mama seveda. Pravi stric Filip da je 99 % da med nogicami vidi lulčeka - čeprav je mali veselo stiskal nogice skupaj, je vseeno rekel, da tisto kar se tam vidi 99 % da ni popkovina ampak je lulči. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

V glavnem zdaj sem šele zmešana. Sem čisto out. Vesela ja obcinarka bi res do lufta skakala, samo tam me pa ne boš srečala. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 11:59:03   
Arwenko
O super lidik....čestitam za morfologijo in za lulčka user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 12:02:47   
nadka30
bravo lidik za lulčekauser posted image user posted image user posted image user posted image ampak sedaj je pa res že čas za kako šiško, druagače fantje ne bodo mogli kaj izbiratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Bravo da je vse ok, občinarka sedaj pa čakamo še na tvoje poročilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 12:03:17   
lidik
Arwenko hvala.

No evo zdaj sem prebrala kaj ste napisale. Ja ja T.Z. si kar prav na modro predvidevala. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 12:04:07   
Arwenko
no pa počakajmo 12 dni, mogoče pa bo pri nas kaj rozastega, čeprav nimam takšnega feelinga, ampak želela pa bi si pupo fuuul. 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 12:07:25   
lidik
ha ha ha nadka te je strah, da boš imela preveč gužve pred hišo a ne? user posted image user posted image user posted image user posted image Ja ja punca, sej vem zakaj za rozike navijaš. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 12:15:26   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

ha ha ha nadka te je strah, da boš imela preveč gužve pred hišo a ne? user posted image user posted image user posted image user posted image Ja ja punca, sej vem zakaj za rozike navijaš. user posted image user posted image user posted image user posted image


ja ja tega me je strah, kako pa bom odganjala vseuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 12:18:17   
lidik
najboljše da se že sedaj začneš pripravljati na to. user posted image user posted image user posted image user posted image Pa veš kaj, sej pri nadji bo to tako hitro, da boš imela že prakso od nje. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 12:18:22   
obcinarka
oooooooooooooooooooooooooooo.. me je kar... sm vesela zate, za vaju, bravooooooooooo.. evo zdej pa res rabmo kakšno dečvo!!!!!!!!!!!!!..o madonca bomo vidli ka bo pr nas... skačem iz kuhinje za čarunalnik in skoz firbcam ka je novga............upam, da bo dans krasen dan tud pr nas.. itak da bo...
arwenko, a midve zrihtava puže, ha???
punce počas grem jest, pod tuš in vam javim brž ko se vrneva.
čav, držte seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 12:21:00   
nadka30
zgleda da mi res ne bo drugega preostalo kot da se navadim da bo gužva pred golom, ja imaš prav nadjo bo orala ledino, pri melanie bomo pa že vsega navajeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 12:23:44   
lidik
obcinarka no super zrihtajta in uživaj seveda v morfologiji !!!!!!! In pa seveda sporoči novičke !!!!! 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 12:28:27   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

zgleda da mi res ne bo drugega preostalo kot da se navadim da bo gužva pred golom, ja imaš prav nadjo bo orala ledino, pri melanie bomo pa že vsega navajeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,


ha ha ha...ubogi nadjini snubci....kaj vse bodo morali dati skoz, če se bodo morali do nje dokopati.... ampak sej edino pravilno !!!!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 12:56:05   
nadka30
punce med septemberkami imamo že dve pupi in še dve sta šle danes rodit, danes pa je navaluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 12:59:20   
lidik
nadka a res????? no vidiš, pa praviš da ni pup - kr dve naenkrat. user posted image Uau so pa hitre. No vidve s T.Z pa le zdržita še malo 2 v 1. 

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 12:59:41   
Anonimen
madona upam, da mene danes pa še ne zagrabi!!! še minimalno en teden bi mela trebuh, super bi bilo 14dni - potem pa lahko grem zaradi mene. je pa dete danes noooroooo živahno in imam vse oblike trebuha, samo lepo okroglega ne.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 13:06:44   
Anonimen
Aja lidik jaz sem itak taka mala čarovnica baje user posted image normalno, da sem trofla. saj meni je dr.Filip (lej lej k mu je isto ime k bo mojmu sinetu zdaj) napovedoval pupo na morfologiji (je rekel 99%) pa sem še vedno trmarla, da mamo peba. no... pa mamo res peba. res pa je, da lulčija lahko skrije in zato zgleda pupa, če ga pa vidi mu pa odpadel ne bo user posted image no naj mu ne bi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3472
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 13:19:44   
Arwenko
lidik, a ti ze cutis brcike pol, jaz se vedno nič user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3473
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 13:31:20   
lidik
ha ha ha...no T.Z. jaz upam, da našemu ne bo kaj odpadlo. user posted image user posted image user posted image Ker zdaj sem pa tega pobča čisto zares vzela. že itak sem prej imela skoz občutek da bo pobček, zdaj pa seveda me ne prepriča več živ bog, da ni. user posted image user posted image user posted image user posted image

Arwenko
ja zdaj pa že tudi jaz čutim 2 dni brcike. Sicer še tako nežne,  ampak so pa, zdaj pa sploh ne dvomim več v to. Drugače pa nič se ne sekiraj, imaš še čas da jih tudi ti čutiš. Vidiš če bi istočasno kot jaz - bi imela še 3 tedne časa.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: Celjske srečke nosečke
19.8.2010 13:34:04   
Arwenko
No, super, saj vem, da je čas še do 24. tedna, tako da se sploh ne sikiram. Mogoče bo pa ravno okrog morfologije tudi pri meni kaj. 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




obis komisije v času bolniške
extra

ALI VAS JE V ČASU BOLNIŠKE ZARADI NOSEČNOSTI KDAJ OBISKALA KOMISIJA?

DA (7%)

NE (93%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!