|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 13:01:10   
Anonimen
Ja, noro teče veš... se spomnim, ko sem si jaz izračunala, da grem še točno 50x v službo (ma sem našla pravi datum za računanje hehehehe)... no in zdaj sem že polne 4 tedne doma na dopustu. noro, res!

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3526
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 13:16:50   
lidik
aha sej jaz tudi spomnim tvojega odštevanja. In vem da sva takrat midve z urskaf imele še okoli 90-krat. No zdaj pa poglej. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3527
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 18:08:43   
nadka30
T.Z. si videla med septemberkami že štiri pupe sedaj ej pa čas da tole skupinico malo popestri še modra barva, a ne bi ti malo pomešala z čarobno palicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Jaz sem pa danes za nagrado dobila še herepes na moje žnablle tako da imam lepo rožo v cvetju za okras, upam da se mi bo hiter pocelila, ker si pa res ne želim da bi to imela na sliki ko rodim, vsakj za silo bi rada zgledalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3528
   RE: Celjske srečke nosečke
20.8.2010 22:50:49   
Anonimen
bi bi pomešala!!! ampak ne pred ponedeljkom user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3529
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 7:59:37   
lidik
jutro !!!!!!!! Hej punce kako ste????

T.Z. in nadka še vedno 2 v 1? Ok za T.Z. sem skoraj prepričana, ker bi verjetno druagče poslala kakšen sms, bolj me skrbi za nadko.

urksaf
jutro tudi tebi. Kako si?

Arwenko je pa na dopustu. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3530
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 8:33:07   
urskaf
Jutro!!!
Jst sem kr vredu. user posted image
V petek sem se načakala v Ljubljanski porodnišnici. Naročena sem bila ob 10.50, na vrsto sem prišla pa okoli 13.15. user posted image Pa še to mi je zdravnica povedla to kar sem že vedla (nič novega), pa dobila sem napotnico za UZ čez cca 14 dni, pa napotnico za amniocentezo 15.9., pa napotnico za pregled 17.9., pa papirje za v laboratorij, pa recept za antibiotike (jemati jih moram po3x na dan 2 tableti user posted image ).
Kaj se pa konkretno dogaja z mano in malo pikico pa še nič ne vem. user posted image
Pa rekla je, da ni vse tak črno, ko je slišat. user posted image Vsaj nekaj. user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3531
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 8:53:53   
lidik
urskaf mi pa že vemo da bo vse vredu in da bo s tabo in s tvojo pikico vse vredu !!!! In zdaj stiskamo pesti !!!!!!!!!!! Ufff pa se boš res navozila. user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3532
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 9:26:31   
Anonimen
lidik: ja ja, jaz še 2v1, nisem smela pred današnjim dnem roditi... saj veš papirologija pa to user posted image

urskaf: mislim, da ti nima nič kaj veliko za povedati kaj se dogaja s tabo in pikico... s tabo v bistvu nič, treba je pa počakati na naslednje izvide po antibiotikih, da ti bo sploh lahko kaj povedala. držim pesti, da bodo vse novičke dobre!

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3533
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 9:28:02   
lidik
aha se mi je zdelo da sem pravilno sklepala ja....sicer pa sej bi dobila obvestilo da dirkate proti trbovljam, a ne? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3534
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 9:29:03   
obcinarka
dan, živjo.. po dopustu sem že tu, spet v službi....... najrajš bi šla nazaj na dopust al pa kar domov... jaooooooooo a bo jutr že boljš??
urskaf.... zadeve se bodo uredile, boš vidla, tako da bo prav.... samo mirno naprej...
lidik... ti boš odletela na dopust.. a maš že izvide od cukra?? jaz mam zdej 13.9.
arwenkica je na off
kaj pa nadka pa t.z??
kaj naj začnem delat zdej v službi, ha??user posted image user posted image  

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3535
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 9:49:12   
Anonimen
lidik pravilno si sklepala. saj če bi se odločila za trbovlje bi pošiljala sms-e k nora samo zato, da bi vožnja čimprej minila user posted image

sem pa takoooo vesela, da imam vse cunje (razen nekaj malega, še za pol stroja ne) oprane in zlikane. mmmmm končno enkrat brez enega ali drugega kupa user posted image
pa kupila sva sesalec v soboto. pa še tiste ene manjkajoče žabice in ne moreš verjeti, da sem se spomnila celo na rokavičke. zdaj je pa res tuto kompleto vse.
razmišljam če bi skočila na kavo "v službo" ker po 14h bom malce odrezana od sveta... bom namreč brez avta, ga bom posodila bratu.... za kar nekaj časa. meni stoji doma (v 4tednih je bil na vožnji samo enkrat, se ne vozim več rada sama) on bo pa svojega prodal danes in še nima drugega in ga še kakšen mesec ne bo imel...

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3536
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 10:30:59   
lidik
obcinarka ja imam teste od cukra ja. In je vse vredu. Nimam sladkorne, tako da še lahko kakšno čokoladico popapcam. user posted image user posted image user posted image user posted image

T.Z
. no super, da sem pravilno sklepala. Čeprav ti še kr malo počakaj s tem odhodom v Rim. Naj bo fantiček še nekaj časa na toplem v bušiju. user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3537
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 10:33:14   
urskaf
lidik, saj jst sem tudi prepričana, da bo vse vredu. Navozla se pa bom, ja. Pa saj mi ne bo hudega. Po moje bo še bolj zanimivo, kot pa da bi skoz sedela v službi. Boma še z atijem mal več skupaj (on me bo namreč vozil).  user posted image Edino kar me moti je, ker se bom načakala v čakalnici. Ker v Lj je pa užas!!! Si naročen ob uri, na vrsto prideš pa glih 2 uri kasneje.

T.Z., ja, saj vem, da mi nima zdaj še kaj povedat. Sam, recimo, lahko bi me takoj dala na še kako preiskavo krvi, ker je že bilo veliko primerov, ko so se pač zmotili, in v resnici sploh ni bilo okužbe, čeprav je prvi test pokazal, da je bila. Pa glede na to, da sem zdaj skoz na antibiotikih, tudi verjetno ni najboljše za otroka. Če prideš v Celje okoli 11. ure, se oglasi na kavico!!! user posted image

user posted image user posted image user posted image Hvala vsem, da ste držale pesti, pa za vse pikapoke. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3538
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 10:47:38   
lidik
urskaf oooo no vidiš....bosta imela ata in mami malo več časa za sebe....sam bi res bilo boljše, ko bi ga imela ob kakšni drugi priložnosti...no ampak glede na to, da bo vse vredu, in da pač samo poti bodo, bo tudi to moralo biti vredu. user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3539
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 11:15:57   
Arwenko
Na hitrco da vas pozdravim...sem doma, kao na dopustu, ni pravega feelinga odkrito povedano, razen da sem do 9h spala. Zdaj sva nekaj okrog skakala, še po stikala za sobo, pa take stvari, zdaj se pa moram malo učit.

Drugače kaj novega, takšno zatišje je bilo čez vikend?

bom prišla še kaj pokukat...

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3540
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 11:39:45   
lidik
oooo učna dopustna kako kaj? No ti se le pridno javi še kaj. Jaz pa samo še danes do  pol dveh, pa jutri cel dan, pa v sredo nekje do enih in jupi DOPUST !!!!!!!!!!!!!!!!!! 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3541
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 12:10:52   
Arwenko
Moram malo pojamrat, nič kaj vredu se ne počutim, kr naprej me po malem glava boli, že od včeraj, pa ne vem če je toliko, da bi vzela tableto no, samo tak malo me kljuva noter. Drugače pa sem relativno brez volje, kaj pa vem...murkasta pravi moj temu. Nič prav feelinga za dopust, ne vem no...pa še finance me bašejo, ali pa naju bašejo, kakor gledaš pač, tak da je vse skup eno veliko s****.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3542
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 12:23:27   
urskaf
Jaaa, finance!!! user posted image Pokaži mi koga, ki nima problemov z njimi. user posted image
Jst sem tudi imela ponavadi glavobole, ko sem se mogla učit.  user posted image Saj ne vem, če je pri tebi tudi to krivo, pri meni je vedno bilo. user posted image Pojdi malo ven na svež zrak, fajn se sprosti, pa nadihaj, pa bo kr boljše, boš vidla.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3543
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 12:30:26   
lidik
urskaf kaj zdaj novi avto je pri hiši? user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3544
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 12:43:16   
nadka30
dan vidim da me pogresate, no pravkar sem prisla iy hotela y petimi zvezdicami/P v soboto sem bila sprejeta zaradi slabega premikov punce in potem sem imela vsaki 2 uri ctg, in po prvi izjavi bi morala v;eraj domov pa se je zakompliciralo pri ctg ya je utrip pupe padel pod kriticno mejo tako da sem morala ostati se tam.Imam pa sedaj strogo pocivanje nic dvigovanja v bistvu nicesar, ker drugace ostanem do konca not.So se odlocili da se malo pocakamo, drugace pa bomo imeli CRm ker imam omejitve glede umetnih popadkov.Naraven porod pride v postev ce se mi vse spontano zacne.
lpuser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3545
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 12:52:15   
lidik
ooo nadka....user posted image no zdaj pa le pridno ubogaj in počivaj in pazi nase !!!! ko pa bo šlo zares pa le nam nekako sporoči. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3546
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 13:08:25   
urskaf
Joj, nadka, ne se zdaj hecat na koncu!!!Samo, da si zdaj doma. Zdaj pa res ubogaj nasvete doktorjev in lidik, pa res počivaj. Saj bo vse počakalo. Zakaj pa bi naj prišlo do tega? So kaj rekli?

Lidik, ja, od sobote dalje sem pa jst mal važna. user posted image Se vozim z BMW-jem.  user posted image Zdaj boma imeli pa dosti prostora, da boma hodile skupaj z enim avtom do T.Z. na kavico in vozičkanje. user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3547
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 13:22:09   
lidik
ooooo važička.... super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image juhu T.Z. prihajava na obisk !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3548
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 13:30:59   
nadka30
v bistvu nobeden ne ve zakaj je prislo do tega, ima pa punca celih 3100g in ce bomo se cakali se yna ygoditi da bo imela ob roku cca 4kg ali se vec in v tem primeru bom imela cr, glede naravnega poroda je pa pri nas tako zaceti se mora spontano, ker mi umetnih kao ne smejo dati in se takrat morata biti prisotna 2 zdravnika in celotna ekipa za cr bodo pa zaenkrat se pocakali da bi se mogoce pa le sedaj ko bo polna luna le zacelo kaj spontano dogajatuser posted image .Tako da sedaj moram obvezno pocivat in nicesar tezkega dvigovat v bistvu cim bolj lenarit in stet gibe nase pupe.

Urskaf drzim pesti da bo vse ok, ceprav vem da je sedajle to cakanje najbolj krutouser posted image pa cestitke za nov avto

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3549
   RE: Celjske srečke nosečke
23.8.2010 13:45:08   
urskaf
Nadka, tudi jst držim pesti za vaju. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da bo šlo vse lepo tako kot mora.

Drugače sem se pa jst že kr sprijaznila s tem, da je pač prišlo do tega in upam na najboljše. Sem se nehala obremenjevati, ker s tem itak nič ne pomagam, sam škodujem lahko. Saj bo.


(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




test
Admin

Katero ime bi izbrali?

Sven (16%)

Svit (15%)

Nejc (42%)

Anže (28%)


Število vseh glasov: 89

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!