|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 18:50:30   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

A ste brale to?
Vam prilimam post, ta ni glih diht:


No moj ni poskusil ne salam, ne paštet, ne klobas, ne čokolinota do 3 leta pa tudi sedaj jih ne je pri 6.  . Mogoče 2 x na leto kakšno hrenovko. Verjamem da res ni potrebna da tako malega otroka kot je 10 mesecev star otrok hranit z vsem kar ti pride pod roke potem pa se vsi čudimo kako da so otroci tako hitro bolani.  Sicer sem imela prednost ker sem do tretjega leta dojila in sem gosto hrano začela uvajati šele nekje pri 20 mesecu, prvič pa je vodo poskusil po prvem rojstnem dnevu. Moj sicer ni bil v vrtcu do 4 letih vendar če bi videla, da mu pri 12 mes. dajo pašteto sigurno ne bi dovolila. Temelji so pri  vsaki stvari važni in zato je posebno potrebno pazit pri prehrani naših malčkov



WTF????



user posted image user posted image user posted image ...na žalost si otrok mame ne more izbrati user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 1501
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 18:50:56   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Čmrlika user posted image user posted image user posted image user posted image  da si nekaj zrihtala in da ti bodo pomagali pri težavah s križem



se podpišem user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1502
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 18:51:46   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

Zdaj bi morale videti...naša Lia je nora na našega psa....in plazi za njim, kamorkoli gre....bogi pes, pa beži pred njo user posted image user posted image user posted image




Živali po mojem ne vejo kaj si naj mislijo ob takih malih vragecihuser posted image , Nia pa je nora na mačke, bi jih lahko gledala non-stop.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 1503
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 18:52:46   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ufffffffff madonca koliko ve danes čivkateuser posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila pa v Avstriji, ker sem šla iskat robo v Quelle. Sem dobila kopalke (mislim, da takšne kot si jih naročila tudi ti Jana81user posted image ), zdaj me pa čaka še pomerjanje.



no pol pa pošlji slikco na ZS, če nočeš tle gor, da vidim kok stojijo na navadnem normalnem človeku, ne na unih menekenkah.
Jst jih še vedno čakamuser posted image
Če bi to vedla da se da , bi te prosila da bi še zame vzela.


Slikala se zdaj ne biuser posted image user posted image user posted image . Ti pa moram povedati, da zelo fajn stojijo. Sem zadovoljnauser posted image user posted image user posted image . Katere si ti naročila?user posted image user posted image user posted image var seolink = document.getElementById('seolink_3xOsFFYtlbQAAAEgJmMlRikd'); if(seolink != null) seolink.href = 'http://www.quelle.at:80/enfinity/QuelleATShop/YOU-Badeanzug/yCmsFFvE78sAAAEVhOdSdRtd/produktdetails.html?ProductOrigin=201%2B100362276'; 


ful dobre kopalke....sam jaz bom to leto še v enodelnih oz. takšnih, ki več zakrijejouser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1504
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 18:52:55   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Mi smo z nabave in smo lažji za 200 evrovuser posted image user posted image user posted image . V intesparu smo pustili 120 evrov, v Cicibanu skoraj 50, pa še plenice, robčke in mleko sem že prej v Avstriji nabavila in je to to.

Je pa naš Gal dobil svoje prve prave čeveljčkeuser posted image user posted image . Sem mu vzela model Rolly v barvi fango.



user posted image user posted image user posted image
Kakšni so se mi pa niti sanja ne. user posted image


Takšni, le da so v fango barvi
user posted image





Ful so lepi, zdaj pa še moram ugotovit, kakšna je fango barva user posted image


to tudi mene zanimauser posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 1505
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 18:54:14   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Skye a si ti zaključila z otroci (če misliš še imet kakšnega)?


99 % ne, ostaja pa tisti 1 % user posted image



a 99% si zaključila in 1% ne
 
al
 
99% nisi zaključila in 1% ja?

user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kaj misliš??????user posted image
bo kar prva variantauser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1506
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 18:56:09   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Nia ima spet vneto ritko in to fuuul user posted image , pa od česa hudiča, čist živo rdečo ima, pa se mi zdi da so se ji kr mehurčki naredili. Zdaj ko sem jo previjala, je tak jokala, rokice skupaj in kr tresla se je, tako jo je peklo, ampak sem ji mogla kakeca umit in pol fajn namazat, zdaj pa revica pančauser posted image


zobki?
 
hrana: pomarača, kivi?
 
pri nas je pomagal bepanten plus
 
če je pa ful hudo pa baje pomaga sam krema od mustele



Imam doma bepanten, sudokrem, praško pasto (samo je hudič ko lahko le 2x na dan namažeš), penathen, zdaj pa še študiram da bi nabavla puder.
Ja je hudo, je že 4x danes kakala in tako joče ko ji ritko umivam, da me srce boli, solze v potokihuser posted image . Prej sem jo malo pustila dlje nagico, da se res oreng posuši, je bilo vredu, dokler se ni polulala in spet tak jok.
Kako pa se reče tej kremi od Mustele?



????
jst sem s praško pasto namazala ene 6x v dnevu, nisem vedela da lahko samo 2x.user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 1507
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 18:58:31   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Mi smo z nabave in smo lažji za 200 evrovuser posted image user posted image user posted image . V intesparu smo pustili 120 evrov, v Cicibanu skoraj 50, pa še plenice, robčke in mleko sem že prej v Avstriji nabavila in je to to.

Je pa naš Gal dobil svoje prve prave čeveljčkeuser posted image user posted image . Sem mu vzela model Rolly v barvi fango.



user posted image user posted image user posted image
Kakšni so se mi pa niti sanja ne. user posted image


Takšni, le da so v fango barvi
user posted image





Ful so lepi, zdaj pa še moram ugotovit, kakšna je fango barva user posted image



takšna user posted image
user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 1508
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 18:59:29   
tilči
Tilen je pa danes čisto odvezanuser posted image .Če ima le šanso,se prime in gor pobere.Za sedežno imamo eno pvc škatlo in me je prej skoraj kap zadela,ko sem šla pogledat,kaj zbija zadaj.Je vstal in tolkel po škatli in se smejal na vsa ustauser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1509
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:00:26   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

Zdaj bi morale videti...naša Lia je nora na našega psa....in plazi za njim, kamorkoli gre....bogi pes, pa beži pred njo user posted image user posted image user posted image




kok mi je to znano, sam jst sem še precej previdna ko je Nejc s psom, ker ni naš, ampak od prababice in dedka in eden od tašče

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 1510
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:05:41   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Tilen je pa danes čisto odvezanuser posted image .Če ima le šanso,se prime in gor pobere.Za sedežno imamo eno pvc škatlo in me je prej skoraj kap zadela,ko sem šla pogledat,kaj zbija zadaj.Je vstal in tolkel po škatli in se smejal na vsa ustauser posted image


user posted image user posted image user posted image ja ti naši škrati so vedno bolj nadebudni.....pravi pustolovci postajajouser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 1511
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:13:30   
Skye
Vidim, da sem ostala samauser posted image Nič saj tako moram iti pripraviti punci za spanje.


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 1512
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:13:55   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

A ste brale to?
Vam prilimam post, ta ni glih diht:


No moj ni poskusil ne salam, ne paštet, ne klobas, ne čokolinota do 3 leta pa tudi sedaj jih ne je pri 6.  . Mogoče 2 x na leto kakšno hrenovko. Verjamem da res ni potrebna da tako malega otroka kot je 10 mesecev star otrok hranit z vsem kar ti pride pod roke potem pa se vsi čudimo kako da so otroci tako hitro bolani.  Sicer sem imela prednost ker sem do tretjega leta dojila in sem gosto hrano začela uvajati šele nekje pri 20 mesecu, prvič pa je vodo poskusil po prvem rojstnem dnevu. Moj sicer ni bil v vrtcu do 4 letih vendar če bi videla, da mu pri 12 mes. dajo pašteto sigurno ne bi dovolila. Temelji so pri  vsaki stvari važni in zato je posebno potrebno pazit pri prehrani naših malčkov



WTF????



user posted image user posted image user posted image ...na žalost si otrok mame ne more izbrati user posted image


Ta k je to izjavila, je oreng bolana. kakuš! Na keri temi pa je to?


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 1513
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:15:50   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka


user posted image




user posted image user posted image user posted image za nobel čeveljčke



_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 1514
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:15:53   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka


user posted image




user posted image user posted image user posted image za nobel čeveljčke



Ful so lepi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 1515
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:15:56   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ufffffffff madonca koliko ve danes čivkateuser posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila pa v Avstriji, ker sem šla iskat robo v Quelle. Sem dobila kopalke (mislim, da takšne kot si jih naročila tudi ti Jana81user posted image ), zdaj me pa čaka še pomerjanje.



no pol pa pošlji slikco na ZS, če nočeš tle gor, da vidim kok stojijo na navadnem normalnem človeku, ne na unih menekenkah.
Jst jih še vedno čakamuser posted image
Če bi to vedla da se da , bi te prosila da bi še zame vzela.


Slikala se zdaj ne biuser posted image user posted image user posted image . Ti pa moram povedati, da zelo fajn stojijo. Sem zadovoljnauser posted image user posted image user posted image . Katere si ti naročila?user posted image user posted image user posted image var seolink = document.getElementById('seolink_3xOsFFYtlbQAAAEgJmMlRikd'); if(seolink != null) seolink.href = 'http://www.quelle.at:80/enfinity/QuelleATShop/YOU-Badeanzug/yCmsFFvE78sAAAEVhOdSdRtd/produktdetails.html?ProductOrigin=201%2B100362276'; 


ful dobre kopalke....sam jaz bom to leto še v enodelnih oz. takšnih, ki več zakrijejouser posted image



Kaj pa imaš ti zakrivat? Potem lahko jaz v kopalnem plašču hodim okrog. user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 1516
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:15:58   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

Zdaj bi morale videti...naša Lia je nora na našega psa....in plazi za njim, kamorkoli gre....bogi pes, pa beži pred njo user posted image user posted image user posted image


Kakšnega psa imate?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 1517
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:16:57   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Tilen je pa danes čisto odvezanuser posted image .Če ima le šanso,se prime in gor pobere.Za sedežno imamo eno pvc škatlo in me je prej skoraj kap zadela,ko sem šla pogledat,kaj zbija zadaj.Je vstal in tolkel po škatli in se smejal na vsa ustauser posted image


user posted image user posted image user posted image ja ti naši škrati so vedno bolj nadebudni.....pravi pustolovci postajajouser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  Je najdel eno novo stvar.

Moram povedat, da Maja ni bila danes tako sitna, ker ni imela časa. user posted image


Tilči imaš spet ZS. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 1518
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:31:13   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

Zdaj bi morale videti...naša Lia je nora na našega psa....in plazi za njim, kamorkoli gre....bogi pes, pa beži pred njo user posted image user posted image user posted image


Kakšnega psa imate?


Teriarčka kolikor imam jaz v spominu

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1519
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:31:15   
tally
dober večer,

danes ste pa bile pridne s čivkanjem user posted image . meni ni ratalo gor pridet, smo šli dopoldan mal v šoping, pol je moj šel na šiht jaz sem pa cel popoldan sama s tečko Emilijo. Temu otroku nič ne paše, samo na rokah hoče bit, če je pa na tleh se ne smem odmaknit za pol metra je takoj jok. Z ničim se noče igrat samo neki protestira user posted image user posted image user posted image

komi čakam, da gre spat da imam mal miru. Pa še ta k..... veter piha pa ne morem nikamor in je še bolj zoprno samo doma sedet in tečnobo prenašat.

evo spet neki ni pravuser posted image , pridem kasneje


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1520
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:35:04   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: tally

dober večer,

danes ste pa bile pridne s čivkanjem user posted image . meni ni ratalo gor pridet, smo šli dopoldan mal v šoping, pol je moj šel na šiht jaz sem pa cel popoldan sama s tečko Emilijo. Temu otroku nič ne paše, samo na rokah hoče bit, če je pa na tleh se ne smem odmaknit za pol metra je takoj jok. Z ničim se noče igrat samo neki protestira user posted image user posted image user posted image

komi čakam, da gre spat da imam mal miru. Pa še ta k..... veter piha pa ne morem nikamor in je še bolj zoprno samo doma sedet in tečnobo prenašat.

evo spet neki ni pravuser posted image , pridem kasneje



Jaz tud komaj čakam , da gresta spatuser posted image Sita sem ju. Ju3 sem si obljubila, da se ne dotanem ničesar in si bomm vzela dan zase
Sem pogruntala, da Alja noče jesti tople GH, hladno jeuser posted image Kosila že par dni ne jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 1521
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:42:06   
tilči
Naša dva sta že v mižulahuser posted image
 
Včeraj sem gledala videoposnetke od Nejca,ko je bil toliko star kot Tilen,kako je imel majave noge pri prvih poizkusih hojeuser posted image .Sta pa čisto enaka pri tej starosti,le da je imel Nejc že čupo za tri.No,saj se je že rodil z irokezo,Tilen je imel bolj malo laskov,pa šele sedaj malo bolj rastejo

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1522
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:43:03   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw



Tilči imaš spet ZS. user posted image

odgovorilauser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1523
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:48:43   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

dober večer,

danes ste pa bile pridne s čivkanjem user posted image . meni ni ratalo gor pridet, smo šli dopoldan mal v šoping, pol je moj šel na šiht jaz sem pa cel popoldan sama s tečko Emilijo. Temu otroku nič ne paše, samo na rokah hoče bit, če je pa na tleh se ne smem odmaknit za pol metra je takoj jok. Z ničim se noče igrat samo neki protestira user posted image user posted image user posted image

komi čakam, da gre spat da imam mal miru. Pa še ta k..... veter piha pa ne morem nikamor in je še bolj zoprno samo doma sedet in tečnobo prenašat.

evo spet neki ni pravuser posted image , pridem kasneje



Jaz tud komaj čakam , da gresta spatuser posted image Sita sem ju. Ju3 sem si obljubila, da se ne dotanem ničesar in si bomm vzela dan zase
Sem pogruntala, da Alja noče jesti tople GH, hladno jeuser posted image Kosila že par dni ne jeuser posted image user posted image user posted image



Torej greve ju3 na kofi??

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1524
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 19:48:54   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

A ste brale to?
Vam prilimam post, ta ni glih diht:


No moj ni poskusil ne salam, ne paštet, ne klobas, ne čokolinota do 3 leta pa tudi sedaj jih ne je pri 6.  . Mogoče 2 x na leto kakšno hrenovko. Verjamem da res ni potrebna da tako malega otroka kot je 10 mesecev star otrok hranit z vsem kar ti pride pod roke potem pa se vsi čudimo kako da so otroci tako hitro bolani.  Sicer sem imela prednost ker sem do tretjega leta dojila in sem gosto hrano začela uvajati šele nekje pri 20 mesecu, prvič pa je vodo poskusil po prvem rojstnem dnevu. Moj sicer ni bil v vrtcu do 4 letih vendar če bi videla, da mu pri 12 mes. dajo pašteto sigurno ne bi dovolila. Temelji so pri  vsaki stvari važni in zato je posebno potrebno pazit pri prehrani naših malčkov



WTF????



user posted image user posted image user posted image ...na žalost si otrok mame ne more izbrati user posted image


Ta k je to izjavila, je oreng bolana. kakuš! Na keri temi pa je to?




Uvajanje goste hrane (paštete, salame...)


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 1525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 [61] 62 63   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Prva pomoč pri lažjih poškodbah v šoli in ...
Modrice, otekline in buške, majhne povrhnje odrgnine, praske in plitve vreznine, krvavitev iz nosu, tujek v nosu, očesu,...




Idealna razlika med sorojenci.
пеперутка16

Kdaj imeti drugega otroka?