|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 22:13:38   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

evo mi je ratal pridet da se poslovim...imamo "norn haus"..lubi je bolan, v celem dnevu je pojedu pol krožnika, moja mami bruha že od včeraj non stop, midva z Nejcem se nekak še drživa, upam da naju ne podre.
Nejči je zaspal okol pol 9h, in upam da kr celo noč.
 
Jst pa grem še mal pred tv.
 
Lepe pozdrave in mirno nočko


Glede na to, da sta imela drisko sta verjetno že dala virus skozi, zdaj pa so ga drugi pokasirali. Tole je tipično za trebušno gripo, ki razsaja vsako pomlad in jesen in se pozdraviš v cca 3-eh dneh, v najslabšem primeru pa v 7-ih.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 23:59:35   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Mi smo z nabave in smo lažji za 200 evrovuser posted image user posted image user posted image . V intesparu smo pustili 120 evrov, v Cicibanu skoraj 50, pa še plenice, robčke in mleko sem že prej v Avstriji nabavila in je to to.

Je pa naš Gal dobil svoje prve prave čeveljčkeuser posted image user posted image . Sem mu vzela model Rolly v barvi fango.



user posted image user posted image user posted image
Kakšni so se mi pa niti sanja ne. user posted image


Takšni, le da so v fango barvi
user posted image





Ful so lepi, zdaj pa še moram ugotovit, kakšna je fango barva user posted image


to tudi mene zanimauser posted image


Taki bež so. Bom jutri prilimala fotko, da boste videle.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 0:00:21   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Mi smo z nabave in smo lažji za 200 evrovuser posted image user posted image user posted image . V intesparu smo pustili 120 evrov, v Cicibanu skoraj 50, pa še plenice, robčke in mleko sem že prej v Avstriji nabavila in je to to.

Je pa naš Gal dobil svoje prve prave čeveljčkeuser posted image user posted image . Sem mu vzela model Rolly v barvi fango.



user posted image user posted image user posted image
Kakšni so se mi pa niti sanja ne. user posted image


Takšni, le da so v fango barvi
user posted image





Ful so lepi, zdaj pa še moram ugotovit, kakšna je fango barva user posted image



takšna user posted image
user posted image



Hmmmmmmm, naši so svetlejšiuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 0:03:27   
Anitka
Lahko noč majčice in hroščeki

user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 7:29:05   
Srčekgirll
Jutro!
user posted image
Spanje:user posted image
Počutje:user posted image
Vreme:user posted image user posted image sonček jeeeeeeeeeee
user posted image
Zajtrk in kofe: jem pa še čakam, da me z gornjega štuka pokličejouser posted image na kofi


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 7:29:07   
Srčekgirll
ERAZEM
VSE NAJBOLJŠE ZA 11 MESCEV

user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 7:41:17   
Srčekgirll
user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 9:01:40   
jana81
dobro jutro
 
za nami je ena čudna noč
Nejc se je ob 3.40 zbudil in ne nazaj zaspat, sem ga na rokah uspava pa ne, me je grizel v vrat, pa sem pogruntala da je mogoče nov zobek na pohodu in sva šla v dnevno , namzala še s calgelom, dala calpol in se malo igrala, ob 4.50 je spil še mleko in končno zaspal do 8h.
 
Jst že pijem kavico, moj še spi, Nejc se baše z žemljo, potem pa gremo na kosilo k tašči (na ješprenj-sicer sploh ne vem kaj je to, ker še nisem nikoli jedla-ziher nič kaj okusnega zame)
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 9:01:47   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

evo mi je ratal pridet da se poslovim...imamo "norn haus"..lubi je bolan, v celem dnevu je pojedu pol krožnika, moja mami bruha že od včeraj non stop, midva z Nejcem se nekak še drživa, upam da naju ne podre.
Nejči je zaspal okol pol 9h, in upam da kr celo noč.
 
Jst pa grem še mal pred tv.
 
Lepe pozdrave in mirno nočko


Glede na to, da sta imela drisko sta verjetno že dala virus skozi, zdaj pa so ga drugi pokasirali. Tole je tipično za trebušno gripo, ki razsaja vsako pomlad in jesen in se pozdraviš v cca 3-eh dneh, v najslabšem primeru pa v 7-ih.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja upam da bo mami v 3 dneh bolje, ker je zraven še sladkorni bolnik in ji sladkor niha kot zmešan.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 9:02:12   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

ERAZEM
VSE NAJBOLJŠE ZA 11 MESCEV

user posted image



tudi od naju

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 10:05:43   
Anonimen
DAN

mi spet nismo nič spaliuser posted image user posted image user posted image , joj kdaj bo tega konecuser posted image

mami je že pridna lika na polno, miška je šla pa na kofi z tatijem, dedijem in stricemuser posted image
kolk ta moja fračka uživa v moški družbiuser posted image

lepo nedeljo vam želim, pa se še zvečer kaj oglasimuser posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 11:08:22   
špelin@
Dober dan user posted image
 
Saj nimam časa niti volje, da bi sploh kaj brala user posted image  Celo dopoldne smo se je.ba.li s patološkim lažnivcem, ki mi je razbil avto.
Včeraj je njegova žena mojemu možu rekla, da bo danes njen mož prišel k nam zaradi razbitega avta. Rekla je še, da je kuhal kosilo in mu je avto ušel po nagnjenem terenu in je to opazil šele, ko je počilo. Da pa je gledal in se mu je zdelo, da se nič ne pozna, da ni vedel, kje zvoniti, kako se pišemo,...
Danes pa tip na polno laže, da nima nič s tem!!! Itak sem spet klicala policijo, policist je vse ponovno izmeril in je bil res potrpežljiv, zvečer pride policistka, ki je v petek zadevo spremljala, da popiše še drugo pričo. Ej, ta človek je bolan, v glavi BOLAN!!!
Pa še nekaj sem izvedela, to je ***** (raje ne napišem grde besede, da me kdo ne toži), ki je nekoga skoraj povozil, naredil celo štalo in se prerival (milo rečeno) s skoraj povoženim, čeprav je bil kriv sam, potem pa ga je skoraj povoženi žvajznil po ksihtu in je zato ta ***** iztožil odškodnino (s Čeferinom, itak). Se je zadeva s polnima imenoma in priimkoma vlekla po medijih...
 
Aja, na forumu Otrok sem odprla eno temo o matematični nalogi, če katero zanima, kakšne naloge imajo v 4. razredu... user posted image   KLIK

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 22.3.2009 11:09:35 >

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 12:20:22   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

ERAZEM
VSE NAJBOLJŠE ZA 11 MESCEV

user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 13:14:11   
Anitka
Dan majčice!

Kako ste?A martinčkate na sončku?

Mi smo danes spali skoraj do desetih, ker smo šli bolj pozno spat. Pa imeli smo že sestanek z arhit
ektoma, ki sta prav fajn pripravila predlog za renoviranje naše jedilnice, dnevne, hodnikauser posted image user posted image user posted image

Tu je pa slikica naših čeveljčkov v barvi fangouser posted image

user posted image

Lep dan vam želim
user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 13:15:48   
Anitka
ERAZEM

vse najboljše

user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 13:19:07   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dober dan user posted image
 
Saj nimam časa niti volje, da bi sploh kaj brala user posted image  Celo dopoldne smo se je.ba.li s patološkim lažnivcem, ki mi je razbil avto.
Včeraj je njegova žena mojemu možu rekla, da bo danes njen mož prišel k nam zaradi razbitega avta. Rekla je še, da je kuhal kosilo in mu je avto ušel po nagnjenem terenu in je to opazil šele, ko je počilo. Da pa je gledal in se mu je zdelo, da se nič ne pozna, da ni vedel, kje zvoniti, kako se pišemo,...
Danes pa tip na polno laže, da nima nič s tem!!! Itak sem spet klicala policijo, policist je vse ponovno izmeril in je bil res potrpežljiv, zvečer pride policistka, ki je v petek zadevo spremljala, da popiše še drugo pričo. Ej, ta človek je bolan, v glavi BOLAN!!!
Pa še nekaj sem izvedela, to je ***** (raje ne napišem grde besede, da me kdo ne toži), ki je nekoga skoraj povozil, naredil celo štalo in se prerival (milo rečeno) s skoraj povoženim, čeprav je bil kriv sam, potem pa ga je skoraj povoženi žvajznil po ksihtu in je zato ta ***** iztožil odškodnino (s Čeferinom, itak). Se je zadeva s polnima imenoma in priimkoma vlekla po medijih...

O šiiiiiiiiiiiiit. Upam, da boste zadevo z avtom dobro rešiliuser posted image user posted image user posted image user posted image Mater me razp.ičkajo taki primeriuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
Aja, na forumu Otrok sem odprla eno temo o matematični nalogi, če katero zanima, kakšne naloge imajo v 4. razredu... user posted image   KLIK

Ufffffffff kaj me še čakauser posted image user posted image Še dobro, da je atijevo močno področje matematika.


< Sporočilo je popravil Anitka -- 22.3.2009 13:23:40 >


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 15:17:44   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

ERAZEM

vse najboljše

user posted image



tudi od najuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 15:18:56   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Dan majčice!

Kako ste?A martinčkate na sončku?

Mi smo danes spali skoraj do desetih, ker smo šli bolj pozno spat. Pa imeli smo že sestanek z arhit
ektoma, ki sta prav fajn pripravila predlog za renoviranje naše jedilnice, dnevne, hodnikauser posted image user posted image user posted image

Tu je pa slikica naših čeveljčkov v barvi fangouser posted image

user posted image

Lep dan vam želim
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za čevelčke
mi smo bili že na sončkuuser posted image user posted image user posted image user posted image , sedaj pa spi 2rundouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 15:19:50   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

DAN

mi spet nismo nič spaliuser posted image user posted image user posted image , joj kdaj bo tega konecuser posted image

mami je že pridna lika na polno, miška je šla pa na kofi z tatijem, dedijem in stricemuser posted image
kolk ta moja fračka uživa v moški družbiuser posted image

lepo nedeljo vam želim, pa se še zvečer kaj oglasimuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 15:20:47   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dober dan user posted image
 
Saj nimam časa niti volje, da bi sploh kaj brala user posted image  Celo dopoldne smo se je.ba.li s patološkim lažnivcem, ki mi je razbil avto.
Včeraj je njegova žena mojemu možu rekla, da bo danes njen mož prišel k nam zaradi razbitega avta. Rekla je še, da je kuhal kosilo in mu je avto ušel po nagnjenem terenu in je to opazil šele, ko je počilo. Da pa je gledal in se mu je zdelo, da se nič ne pozna, da ni vedel, kje zvoniti, kako se pišemo,...
Danes pa tip na polno laže, da nima nič s tem!!! Itak sem spet klicala policijo, policist je vse ponovno izmeril in je bil res potrpežljiv, zvečer pride policistka, ki je v petek zadevo spremljala, da popiše še drugo pričo. Ej, ta človek je bolan, v glavi BOLAN!!!
Pa še nekaj sem izvedela, to je ***** (raje ne napišem grde besede, da me kdo ne toži), ki je nekoga skoraj povozil, naredil celo štalo in se prerival (milo rečeno) s skoraj povoženim, čeprav je bil kriv sam, potem pa ga je skoraj povoženi žvajznil po ksihtu in je zato ta ***** iztožil odškodnino (s Čeferinom, itak). Se je zadeva s polnima imenoma in priimkoma vlekla po medijih...
 
Aja, na forumu Otrok sem odprla eno temo o matematični nalogi, če katero zanima, kakšne naloge imajo v 4. razredu... user posted image   KLIK


matr so res eni kreteni a nima ne malo vesti za to kar je storiluser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 17:02:57   
Anonimen
Danuser posted image
 
evo mene se vam javljam iz Postojne, smo na obisku pri tetkici od AT, tak da zdaj se ona z njo igra, jaz pa sem vas prišla malo pozdravit.
 
Tally smo šli malo naokrog po Postojni, a ti boš v tistih rumenih blokih? So kar fajn poštimal to Postojnouser posted image , samo jaz še vedno raje pridem samo na obiskuser posted image
 
Barbaw: evo mi je končno ratalouser posted image  ko pridem domov še samo podnapise zrihtam in to je to, kaj moram biti še na kaj druzga pozorna?
 
Nič punce bodite pridne bodite, mi gremo še malo vozičkat po Postojniuser posted image

(odgovor članu mafi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 17:03:48   
Anonimen
user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

ERAZEM

vse najboljše

user posted image



tudi od nas vse najboljšeuser posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 17:05:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

ERAZEM

vse najboljše

user posted image



tudi od nas vse najboljšeuser posted image


Pa še od nasuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 17:09:47   
Anonimen
Pa dober danuser posted image . Smo mel cel vikend obiske pa ni blo časa za druge stvari. mal sm sicer preletela za pisat pa sploh ni blo časa.
Mi je Gaja prinesla torto za rojstni danuser posted image , jo bom slikala pa dala slikco gor.
Drugač pa pri nas nč novga, vse po starem.

Edina glede kg je tko, da zaenkrat sm še kr na 49, mam v sredo dr. pa bomo videl kaj bo.

Anitka v Moravske gremo od 2.4 pa do 7.4. Kolk pa si ti stran doma?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
22.3.2009 17:20:59   
Anonimen
Evo torto

user posted image

aja pa od nje sm dobla še rožico pa vazouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?