|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.11.2008 8:53:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 8:54:28   
Netta
Ej, kako vam znese gledat House-a? Jest sem ga prej zmeri gledala, zdej mi je pa cist too late! Jaz grem spat ob cca. desetih, pa pol do pol sedmih. Kar rabm. A ve niste nic zmatrane?


jaz si ga vedno dol z neta potegnem in gledam ko mam časuser posted image

jaz pa danes delam lazanjo...njama! ej a ste opazile recept dneva...se mi kar srce parauser posted image

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 8:54:53   
metuljcek321
Ze poslano. Hvala, Maja. Z Anjo se ze veseliva Paparice, da si mal ogledava, kaj bo jedla cez mesec in pol.

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 8:59:17   
maja24
sm ti že poslala

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 9:02:58   
3jeMi
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.....

no, zdaj grem pa brat... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 9:06:24   
karamela6
IZVIRNO SPOROČILO: rovar_ka

Zimska - glede dojenja - pri nas je enako. Včasih se je dojila po 15 min, zdaj pa se glih 5 min doji in fertik. Zmeraj mislim, joj, zdaj se sigurno ni najedla, bo ziher jedla prej kot čez 3 ure, ampak ne. Lepo na 3 ure, včasih tudi malo več. Pa nič ne joka, ji verjetno nič ne fali. Smo pa se tudi na srečanju pogovarjale o tem in so Frutka, Nasara in mislim da tudi Lumpi1 vse rekle, da se njihovi tud dojijo po 5 min, nič več. Po moje zaradi tega, ker mogoče bolj močno vlečejo in se prej najejo. Imava jutri posvetovalnico in bom vprašala pediatrinjo. Pa sestro sem tudi vprašala, pa je rekla, da sta se njena dva tud dojila po 5 minut, pa nikol ni blo nič narobe. Kaj na teži ti lepo pridobiva? Si ga kaj tehtala?

Tudi pri nas je povsem isto. Včasih se je dojila precej dlje, zdaj pa 5min in drži tudi po 5h. Na teži pa lepo pridobivamo. Kaj čmo, že mora bit tako.

(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   [Brisano sporočilo]
26.11.2008 9:46:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 9:48:20   
Motoristka
Tolk naklofate da je joj...grem vse za nazaj prebrati, ko preberem me "pokliče" Andraž in ko spet pridem do računalnika spet tolk naklofate da sper moram vse prebrati...za kaj napisati pa mi potem zmanjka časa.Naše noči so par dni že prav nemogoče-se zbuja na 2 uri-in stalno jemouser posted image ...danes grem po riževo kašico pa bom videla kako bo, ker sem kot izžeta cunja.Grem počasi dati rebrca pečt, potem pa malo zlikat...

_____________________________

13.7.2008 ob 2.20 smo dobili sončka Andraža:)

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 9:52:33   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Starost - ja, proti onim tamalim smo bolj stare, ne? Sicer pa nasplošno gledano, smo pa ful mlade bejbe še, vsaj jaz se tak počutim.user posted image

Zbujanje v joku - ne, se nam še ni zgodilo. Pravijo, da se jim preveč dogaja čez dan in to potem preveč živo podoživljajo. Naša živi bolj mirno življenje, kot njena mami. Hišni molj, pa sprehodi čez kilometrska pusta, prazna polja.user posted image  

House - aha, zdaj pa je začela igrat nova bejba, ona Wilsonova punca.user posted image


starost... mene drugo leto čaka trojka, zdaj sem še "dvnajstnica" user posted image

zbujanje... ja, hmmm, mi se zdele že dva dni zbujamo s petjem... tudi sredi noči kar poje in vriska... se mu kar naprej smejeva.

jok v spanju... tudi naš joka, samo ne tako močno, da bi ga zbujala. Si ga pravzaprav ne upam, ker nisem čisto ziher, če je to ok.

house... meni je full všeč, samo si ga lepo posnamem in ga drug dan gledam. Ker je zaradi te Kmetije (a jo kdo sploh gleda), malo prepozno na sporedu. Ob desetih sem že v miževcih.

... ZDAJ BEREM DALJE...

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 9:57:09   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Rebeca, ona umre.user posted image


HVALA!!!  user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 10:09:52   
lex
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

IZVIRNO SPOROČILO: zimska

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Aha, berem ful nazaj in najdem svoj post, ga malo preletim in ugotovim, da me ne šmirglajo: lex, zimska in rebeca.user posted image


Oprosti, ampak nimam pojma kaj imaš v mislih. Sem precej v zaostanku in zadnje čase vse skupaj samo preletim, pa še pogreb smo imeli in sem bila malce na off.


Mislila sem na to, ko sem te vprašala, če si poleg trojčka, ki sta ga sklenila pri siolu, dobila tudi nov prenosnik za 1€, pa čestitala sem ti zanj. Nič nujnega, samo malo sem se mogla potožit.user posted image


kaj sem spet krivauser posted image , saj skoraj vse preberem user posted image user posted image

status - skupaj sva 10 let, za Aleksa sva se odločila pri mojih rosnih 24 in njegovih kristusovih 33 (sem user posted image  na križ pribilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ), skupaj živiva 4 leta, prej smo ga pa ŽURALI
aja poročila naj bi se pa drugo leto, ker zdaj smo samo otroke rojevali pa bajto zidali, in ker nimamo več v planuuser posted image  nam bo pol menda dolgčas in bo treba neki početuser posted image
a rabi katera aloe vero? jaz je mam za skoz okno metat. samo ne vem kak naj jo pošljemuser posted image user posted image

zimska tud Vita se ful hitro naje - max 5 minut pa še to ne

rebeca moje sožalje user posted image

pa še to sem dolžna maji kak mi rata: Vita je skoz na rokah, pa ogromno smo bili zunaj, ker voziček je zakon, zdaj pa jo že posadim med noge in lahko se igramo vsi skup. če pa med kosilom joče jo pač pustim, žal tako je da me tudi ona dva rabita, saj nimam 10 rok. tašča pa itak sliši jok samo takrat ko ga ni treba (ko Alina trmari in jo pustim da se strma)
ja nič greva midve na sprehod pa v posvetovalnico

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 10:12:00   
lex
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

mi smo spali od 8.45 do 3.20 in potem do 8.50..kr vrediuser posted image kdaj pa začnejo otročki da prespijo celo noč???


odvisno od otroka. Aleks je rabil 2 leti, pa še zdaj pride ponoči večkrat kot Alina, Alina pa okoli 1 leta

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 10:13:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Rebeca, ona umre.user posted image


HVALA!!!  user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Rebeca, ona umre.



HVALA!!!



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 10:17:14   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

...če sem pa na porodniški (v smislu, imaš otroka in skrbi zanj)...



No, to je meni rekla moja mama, ampak v takem stilu: Na porodniški si zaradi otroka, ne zaradi sebe.
Ja, in sem res. Ona ni mogla biti z nami več kot 3 mesece, pa bi verjetno z veseljem bila.

Res, da te tole boli (sploh, ker je to izjavila tašča, če bi mama, verjetno ne bi bilo tako hudo), ampak je res. Jaz sem malo tuhtala o tej izjavi in na koncu ugotovila, da ima čisto prav. Lahko sem na porodniški celo leto (marsikje ne morejo biti) in lahko z otrokom uživam. Ko bom šla v službo, bom z njim samo tistih nekaj ur na dan in bo šlo verjetno veliko lepih trenutkov mimo mene. Zdaj je pa najlepše, ko odkriva sebe in svet okoli sebe. Res sem pa bolj taka kot Blacky, rada sem doma, hodim na sprehode... Vidim pa, da to čisto pozitivno vpliva na tamalega.

Ne zamerimi mi tegale posta, ampak verjetno tvoja tašča ni izjavila tega, da bi bila žleht. Res pa, da ni njena stvar kaj ti počneš s svojim otrokom. Pravzaprav tudi moja ni, ampak komentiram pa lahko, ali ne.

Upam, da nisi huda. user posted image  Če pa si, pa povej, ne bom nič huda.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 2114
   [Brisano sporočilo]
26.11.2008 10:22:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 10:25:03   
lex
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška


IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

...če sem pa na porodniški (v smislu, imaš otroka in skrbi zanj)...



No, to je meni rekla moja mama, ampak v takem stilu: Na porodniški si zaradi otroka, ne zaradi sebe.
Ja, in sem res. Ona ni mogla biti z nami več kot 3 mesece, pa bi verjetno z veseljem bila.

Res, da te tole boli (sploh, ker je to izjavila tašča, če bi mama, verjetno ne bi bilo tako hudo), ampak je res. Jaz sem malo tuhtala o tej izjavi in na koncu ugotovila, da ima čisto prav. Lahko sem na porodniški celo leto (marsikje ne morejo biti) in lahko z otrokom uživam. Ko bom šla v službo, bom z njim samo tistih nekaj ur na dan in bo šlo verjetno veliko lepih trenutkov mimo mene. Zdaj je pa najlepše, ko odkriva sebe in svet okoli sebe. Res sem pa bolj taka kot Blacky, rada sem doma, hodim na sprehode... Vidim pa, da to čisto pozitivno vpliva na tamalega.

Ne zamerimi mi tegale posta, ampak verjetno tvoja tašča ni izjavila tega, da bi bila žleht. Res pa, da ni njena stvar kaj ti počneš s svojim otrokom. Pravzaprav tudi moja ni, ampak komentiram pa lahko, ali ne.

Upam, da nisi huda. user posted image  Če pa si, pa povej, ne bom nič huda.

tak reče moja mama...če ji kaj pojamram da ponoč vstajam, mi reče, sej to je tvoja služba, sej dobiš plačo za touser posted image


ampak tud na šihtu si vzameš dopust in kam greš. Zdaj si ga pač lahko bolj brez slabe vesti, pa še babice so vesele ko jih dobijo v varstvo.

Jaz sem sicer glede tega bolj tak, da jih povsod vlačim za sabo (no edino božiček gre sam kupovatuser posted image )

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   [Brisano sporočilo]
26.11.2008 10:31:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 10:38:09   
rovar_ka
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska


IZVIRNO SPOROČILO: rovar_ka

Zimska - glede dojenja - pri nas je enako. Včasih se je dojila po 15 min, zdaj pa se glih 5 min doji in fertik. Zmeraj mislim, joj, zdaj se sigurno ni najedla, bo ziher jedla prej kot čez 3 ure, ampak ne. Lepo na 3 ure, včasih tudi malo več. Pa nič ne joka, ji verjetno nič ne fali. Smo pa se tudi na srečanju pogovarjale o tem in so Frutka, Nasara in mislim da tudi Lumpi1 vse rekle, da se njihovi tud dojijo po 5 min, nič več. Po moje zaradi tega, ker mogoče bolj močno vlečejo in se prej najejo. Imava jutri posvetovalnico in bom vprašala pediatrinjo. Pa sestro sem tudi vprašala, pa je rekla, da sta se njena dva tud dojila po 5 minut, pa nikol ni blo nič narobe. Kaj na teži ti lepo pridobiva? Si ga kaj tehtala?


Vidiš, to tudi mene stalno skrbi. Naš se vedno dojil nekje med 15-20 minut na vsaki strani, zdaj pa je po 5 minut in stalno mislim, da se ni nič najedel in da se bova čez eno uro spet dojila. Pa ne. Nekako prideva na 2,5 ure - ampak nisem prepričana, da toliko močneje vlečejo, vsak občutka nimam, no. Očitno se tudi njihove navade spreminjajo ...


ja, ampak potem takem (če ne vleče bolj močno) ti je prej, ko je še bil manjši, pojedel recimo 150 ml v 15 minutah, zdaj ti vleče 5 min, torej bi pojedel približno 50 ml. kar je definitivno premalo glede na starost in težo. to ni logičnouser posted image ob 15 imava posvetovalnico in bom direkt vprašala, ker me res ful zanimauser posted image ampak ziher bom pozablauser posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 2118
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 10:54:10   
Majuska
'jutro pupe,

mi smo kar lepo spali danes - se je pa Aleksander navadil nekaj jamrati v spanju, tako da se sredi noči sigurno zbudim, ko je mali škripavček. Sicer pa sva spala do 8h, zdajle si še kavico naredim ... danes bova šla lahko celo ven user posted image

Popoldne grem pa na kontrolo h G user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: populis

Jutro.

Tudi pri nas je kavica že padla in tudi Lara je že zaspala nazaj mene pe kliče tam iz predala en mili glasek......vzemi me ven in me priklopi.............ne ni vibr.... ampak likalnikuser posted image .Me je že tako pogrešal da kr joka.HB mam samo en škaf za upedenat.



oh kako sem se nasmejala ob tem, populis user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 11:07:35   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: rovar_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Majuska


IZVIRNO SPOROČILO: rovar_ka

Zimska - glede dojenja - pri nas je enako. Včasih se je dojila po 15 min, zdaj pa se glih 5 min doji in fertik. Zmeraj mislim, joj, zdaj se sigurno ni najedla, bo ziher jedla prej kot čez 3 ure, ampak ne. Lepo na 3 ure, včasih tudi malo več. Pa nič ne joka, ji verjetno nič ne fali. Smo pa se tudi na srečanju pogovarjale o tem in so Frutka, Nasara in mislim da tudi Lumpi1 vse rekle, da se njihovi tud dojijo po 5 min, nič več. Po moje zaradi tega, ker mogoče bolj močno vlečejo in se prej najejo. Imava jutri posvetovalnico in bom vprašala pediatrinjo. Pa sestro sem tudi vprašala, pa je rekla, da sta se njena dva tud dojila po 5 minut, pa nikol ni blo nič narobe. Kaj na teži ti lepo pridobiva? Si ga kaj tehtala?


Vidiš, to tudi mene stalno skrbi. Naš se vedno dojil nekje med 15-20 minut na vsaki strani, zdaj pa je po 5 minut in stalno mislim, da se ni nič najedel in da se bova čez eno uro spet dojila. Pa ne. Nekako prideva na 2,5 ure - ampak nisem prepričana, da toliko močneje vlečejo, vsak občutka nimam, no. Očitno se tudi njihove navade spreminjajo ...


ja, ampak potem takem (če ne vleče bolj močno) ti je prej, ko je še bil manjši, pojedel recimo 150 ml v 15 minutah, zdaj ti vleče 5 min, torej bi pojedel približno 50 ml. kar je definitivno premalo glede na starost in težo. to ni logičnouser posted image ob 15 imava posvetovalnico in bom direkt vprašala, ker me res ful zanimauser posted image ampak ziher bom pozablauser posted image



bom vesela odgovora, če boš res utegnila vprašat user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2120
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 11:09:06   
glugluglu
Jaz tudi s seboj povsod vlačim Tiana, ampak za moje nakupe on ni. Takoj ko pridem z njim v trgovino, ki ni Baby center ali kaj podobnega je on v luftu. Tako, da potem nimam kaj preveč od tega. user posted image Moram vse na hitrco. Zato je prav fajn, da ti kdo počuva otroke, da gremo lahko ženske v svoj šoping - v miru, to prav paše.

metuljcek,
ja rekla mi je pediatrinja najprej zelenjava, da se navadi čimveč okusov, potem šele sadje, ker sadje imajo rajši zato je bolje začeti z zelenjavo. Rekla je, da če pa ne bo spal, pa lahko pred 6 mesecem malo riževe kašice zvečer dam.
Ampak veš kako: da sama skuham riž in ga malo - kakšno žličko pretlačim v adaptirano mleko.user posted image Ja čimbolj naravno bi morale to delat. No jaz sem riževo kašico kar kupila, vsega pa ne upoštevamuser posted image . Če pa bo kakšna alergija pa se bomo morali tudi tako pomatrat.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 11:16:32   
dzanika
mirjam ja uspelo mi je škratke naložit. user posted image   sam sem pa res vstrajala. user posted image   Menda sem ene 3 ure probavala. user posted image

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 11:21:19   
sončika84
joj babe,a ste ve mal zmešane??? tolk načveakte da ne morem sproti brat. norice!!user posted image no in kaj je novega?
pr ns to,da matiaj je zdej dva dni spal celo noč.
prvo noč je spal od 20h do 5h, danes pa od 20h do pol šestih. pa sem za prvo noč mislila,dase bo prej zbudu,kerje bolj malo pojel zvečer. včeraj pa je ful jedel zvečer. drgač pa nič kaj novega.malo jeprehlajen on ga morm mučit z aspiratotčkom. bogiii,kolk mu je grozn. že sam d mu pokažem aspiratorčk je cel trd. user posted image sej se mi ful smili,sam je treba nos spucat. zdej trenutno pa spi že uro in pol.

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 11:33:50   
3jeMi
No, sem verjetno malo nerodno napisala...

Tudi jaz sem malo jambrala, da ne morem kar kamorkoli it kot včasih, zato mi je mami to rekla (ipak sva z mojim skupaj dobrih 6 let in sva veliko okoli hodila, pa se človek en malo razvadi). Enostavno me je postavila na realna tla, kar sem v tistem trenutku tudi potrebovala.

Po nakupih tudi jaz najraje skočim sama, ker ne maram trgovin in vse skupaj zelo rada na hitro opravim. Tačas pa malega popazi očka, z veseljem seveda. Moja mami pa itak komaj čaka, da ga lahko pazi.

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 2124
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
26.11.2008 11:38:53   
Anonimen
ojla

metuljček hvala ti. zlata si. danes gre pa bolj počasi. 2 naročili samo, upam da se ne ustavi in da hitro dosežem magičnih 200 user posted image user posted image

sej sploh nimam časa pisat


se javim kasneje in vse v miru preberem!

papa punce

miša PK, če si taprava - hvala!user posted image


< Sporočilo je popravil lunica24 -- 26.11.2008 11:48:27 >

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?