|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:37:39   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Tooooo jupiiiiiiiii ste že začele user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Tevž vse naj naj naj ......user posted image user posted image user posted image
Debeluška pa ziher kopalnico štima, al pa jo je zdej treba krstituser posted image , k bodo mel novo masažno banjouser posted image user posted image user posted image
 
VB a je tvoj mož anglež a si ga ti tud iz SLO uvozila oziroma izvozila tko kt kanarkauser posted image . Ej zamejke še 1x ful ste face in imate jajca k jih marsiker dec nima user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Zoo ja fajn idejauser posted image user posted image user posted image . Sam da se vreme uštimauser posted image
 
Jutri bi prišla pa imava P. tko da kdaj drugičuser posted image .
 


moj je slovenc in on je mene uvozu v Anglijo. On je su prvi sem gor, nato sem pa se jest za nemu prisla . Blo je na zacetku hudo ( vcasih je se zmeraj , ampak se borimo )

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3476
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:38:45   
DEBELUŠKA30
A ja pa še skrita sem po ta novem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:40:46   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Tooooo jupiiiiiiiii ste že začele user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Tevž vse naj naj naj ......user posted image user posted image user posted image
Debeluška pa ziher kopalnico štima, al pa jo je zdej treba krstituser posted image , k bodo mel novo masažno banjouser posted image user posted image user posted image
 
VB a je tvoj mož anglež a si ga ti tud iz SLO uvozila oziroma izvozila tko kt kanarkauser posted image . Ej zamejke še 1x ful ste face in imate jajca k jih marsiker dec nima user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Zoo ja fajn idejauser posted image user posted image user posted image . Sam da se vreme uštimauser posted image
 
Jutri bi prišla pa imava P. tko da kdaj drugičuser posted image .
 


moj je slovenc in on je mene uvozu v Anglijo. On je su prvi sem gor, nato sem pa se jest za nemu prisla . Blo je na zacetku hudo ( vcasih je se zmeraj , ampak se borimo )


Ej sej ti pravimuser posted image  Aja BTW jst nisem prej nč slabga mislila k sem rekla za Tianno. Hb da z njo ravnata čist normalno, sej ji nič ne manjka, sam k si pač pisala za srček pa tabletke pa tko....itak se bo pa vse uredilouser posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:41:23   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

A ja pa še skrita sem po ta novem user posted image user posted image user posted image


Ku kuc user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:42:44   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

ma pelem te na Bled na kremsnite - no vse vas seveda. Ce boste pa res pridne vas pa mogoce se castim s pizzo. user posted image user posted image


no superca...držim pesti da zadanete in to čim prej!!!!!user posted image


Zdej grem pa spat...nočkoooooooooooooooooooooo



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:42:56   
Oranža
TetaTipka nas je pršla pogledatuser posted image  Hello pozdravljena TetaTipkauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:43:36   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
A ja pa še skrita sem po ta novem user posted image user posted image user posted image


Pa še 30 dek sem shujšala user posted image user posted image user posted image

Jest pa Nicolino pogrešam, a je ti ne Gruška user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:45:41   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Tooooo jupiiiiiiiii ste že začele user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Tevž vse naj naj naj ......user posted image user posted image user posted image
Debeluška pa ziher kopalnico štima, al pa jo je zdej treba krstituser posted image , k bodo mel novo masažno banjouser posted image user posted image user posted image
 
VB a je tvoj mož anglež a si ga ti tud iz SLO uvozila oziroma izvozila tko kt kanarkauser posted image . Ej zamejke še 1x ful ste face in imate jajca k jih marsiker dec nima user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Zoo ja fajn idejauser posted image user posted image user posted image . Sam da se vreme uštimauser posted image
 
Jutri bi prišla pa imava P. tko da kdaj drugičuser posted image .
 


moj je slovenc in on je mene uvozu v Anglijo. On je su prvi sem gor, nato sem pa se jest za nemu prisla . Blo je na zacetku hudo ( vcasih je se zmeraj , ampak se borimo )


Ej sej ti pravimuser posted image  Aja BTW jst nisem prej nč slabga mislila k sem rekla za Tianno. Hb da z njo ravnata čist normalno, sej ji nič ne manjka, sam k si pač pisala za srček pa tabletke pa tko....itak se bo pa vse uredilouser posted image


no problem . Sej jest vem ,da si  ti fejst punca. user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:46:03   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
Zoo ja fajn idejauser posted image user posted image user posted image . Sam da se vreme uštimauser posted image  
  


Ej, mene pa v ljubljanski zoo čist nč ne vleče ... se mi zdi prav neurejen, pa pol kletk se mi zdi, da je praznih user posted image  ... saj če se bomo zmenile bom prišla, sem hotla samo povedat, da je škoda, da imamo tako zanemarjen živalski vrt ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:47:52   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

TetaTipka nas je pršla pogledatuser posted image  Hello pozdravljena TetaTipkauser posted image user posted image user posted image


Je prišla pogledat kdo jo spet tko pogosto muči user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:48:06   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Jest pa Nicolino pogrešam, a je ti ne Gruška user posted image


Ne bod neučakana no, punce so navajene, da se tle nč več ne dogaja ... čak da pridejo nazaj v formo user posted image  

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:50:05   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

TetaTipka nas je pršla pogledatuser posted image  Hello pozdravljena TetaTipkauser posted image user posted image user posted image


Je prišla pogledat kdo jo spet tko pogosto muči user posted image


A tkole: user posted image  user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:50:11   
DEBELUŠKA30
Jest grem pa Erno "podojit" se oglaša, mogoče pa še mojga user posted image , če bo priden, pol pa še mal pridem user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:50:53   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
Zoo ja fajn idejauser posted image user posted image user posted image . Sam da se vreme uštimauser posted image  
  


Ej, mene pa v ljubljanski zoo čist nč ne vleče ... se mi zdi prav neurejen, pa pol kletk se mi zdi, da je praznih user posted image  ... saj če se bomo zmenile bom prišla, sem hotla samo povedat, da je škoda, da imamo tako zanemarjen živalski vrt ...


To se pa strinjam, na žalost. A veš da baje(jst še nisem bla) je zagrebški ful fajn. Si pa dala ful dobro idejo za Dunajskega, sam men je ful smotan k nemšk ne znam pol se pa lovim pa motovilim.....jst rajš na italjanski konec pobegnem k mi jezik laufa....nemščina pa neuser posted image se je nkol nisem učilauser posted image .
No pa za Bled smo tud se menle, bi tud Mamuška pršla je rekla na en giro user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:53:18   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Jest grem pa Erno "podojit" se oglaša, mogoče pa še mojga user posted image , če bo priden, pol pa še mal pridem user posted image


Ah, dej no, to bo pa trajal. Sej si zdej k nismo čvekale tolk dolg, cajt mela ga vsak večer priklopituser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:53:25   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
Zoo ja fajn idejauser posted image user posted image user posted image . Sam da se vreme uštimauser posted image  
  


Ej, mene pa v ljubljanski zoo čist nč ne vleče ... se mi zdi prav neurejen, pa pol kletk se mi zdi, da je praznih user posted image  ... saj če se bomo zmenile bom prišla, sem hotla samo povedat, da je škoda, da imamo tako zanemarjen živalski vrt ...


To se pa strinjam, na žalost. A veš da baje(jst še nisem bla) je zagrebški ful fajn. Si pa dala ful dobro idejo za Dunajskega, sam men je ful smotan k nemšk ne znam pol se pa lovim pa motovilim.....jst rajš na italjanski konec pobegnem k mi jezik laufa....nemščina pa neuser posted image se je nkol nisem učilauser posted image .
No pa za Bled smo tud se menle, bi tud Mamuška pršla je rekla na en giro user posted image user posted image


Mi smo pa bli v Zagrebu in najbrž sem zato nad ljubljanskim tolk bl razočarana ... zaradi tasta bomo prestavl izlet na Dunaj (smo hotl kr za par dni), pa bomo šli skoraj 100% spet v Zagreb za en dan ... verjetno naslednji petek ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3491
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:54:16   
GB
Ja no jest grem pa pocasi pred tv. Se je zacela nova serija British next top model . Se jutri slisimo . Lahko noc vsem skupaj in ne cvekajte prevec

user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3492
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:54:37   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Dobro jutro vsem skupaj. Moja Tianna se spi, pa se vam na brzino mal oglasim in seveda imam en kup vprasanj in bi bila zelo hvalezna,ce bi mi katera znala odgovorit. No naj zacnem :
Ze ene 3-4 noci opazam,da ne spi tko , kot je treba in se kar naenkrat zbudi in zacne dobesedno kricat. Vcasih preden se zbudi neki godrna,kot bi mela nocne more in nato sledi kricanjeuser posted image user posted image user posted image . Ko jo pristavim , takoj zacne vlect in cez -10 min. zaspi. Nebi rada jo navadila na tako uspavanje,ker je potem tesko to odvaditi pa se cez dva mesca se vracam v sluzbo in bo morauser posted image user posted image .
To je bilo pri nas dokler sem dojila. Potem se je navadila in prespala celo noč. (okoli 13. mesecauser posted image )

Rada bi zacela z uvajanjem GH in me zanima katere kasice mesate z mlekom in katere z vodo ( ce se kateri da napisat ).
Milumil modre škatle, rižolino brez dodanega mleka.

Kaj naj naredim,ce ne bo hotela sprejeti flaske, ker si mislim crpat mleko in jo navajati na flasko ???
Moja ta prva ni hotela flaške. Dojila sem jo 11 meswecev. Pri 10. mesecu pa sem jo hotela že malo navajati na jutranjo flaško aptamila. Sem sprobala celo goro flašk, pa jinobena ni ustrezala. Nazadnje smo pristali na NUK flaški s cuclljem. Jo bom poiskala na netu...


user posted image

Evo, samo to flaško je sprejela, druge ne. Potem je bil še problem mleko, sprjela je potem aptamil.

Koliko je normalno nacrpati mleka naenkrat?/

Jest sem si do 10. meseca vsak dan črpala mleko za večerne kašice, ker ni hotla druzga jest. user posted image Ponavadi sem si kolikor se spomnim izpred 1,5 leeta nazaj vedno vsaj 1dcl.

Vmes se je že Tevž zbudu...


(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3493
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:55:43   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Ja no jest grem pa pocasi pred tv. Se je zacela nova serija British next top model . Se jutri slisimo . Lahko noc vsem skupaj in ne cvekajte prevec

user posted image


Tole fotko bi pa mogla Debeluška prpopat, k ma novo banjo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3494
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:58:23   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Dobro jutro vsem skupaj. Moja Tianna se spi, pa se vam na brzino mal oglasim in seveda imam en kup vprasanj in bi bila zelo hvalezna,ce bi mi katera znala odgovorit. No naj zacnem :
Ze ene 3-4 noci opazam,da ne spi tko , kot je treba in se kar naenkrat zbudi in zacne dobesedno kricat. Vcasih preden se zbudi neki godrna,kot bi mela nocne more in nato sledi kricanjeuser posted image user posted image user posted image . Ko jo pristavim , takoj zacne vlect in cez -10 min. zaspi. Nebi rada jo navadila na tako uspavanje,ker je potem tesko to odvaditi pa se cez dva mesca se vracam v sluzbo in bo morauser posted image user posted image .
To je bilo pri nas dokler sem dojila. Potem se je navadila in prespala celo noč. (okoli 13. mesecauser posted image )

Rada bi zacela z uvajanjem GH in me zanima katere kasice mesate z mlekom in katere z vodo ( ce se kateri da napisat ).
Milumil modre škatle, rižolino brez dodanega mleka.

Kaj naj naredim,ce ne bo hotela sprejeti flaske, ker si mislim crpat mleko in jo navajati na flasko ???
Moja ta prva ni hotela flaške. Dojila sem jo 11 meswecev. Pri 10. mesecu pa sem jo hotela že malo navajati na jutranjo flaško aptamila. Sem sprobala celo goro flašk, pa jinobena ni ustrezala. Nazadnje smo pristali na NUK flaški s cuclljem. Jo bom poiskala na netu...


user posted image

Evo, samo to flaško je sprejela, druge ne. Potem je bil še problem mleko, sprjela je potem aptamil.

Koliko je normalno nacrpati mleka naenkrat?/

Jest sem si do 10. meseca vsak dan črpala mleko za večerne kašice, ker ni hotla druzga jest. user posted image Ponavadi sem si kolikor se spomnim izpred 1,5 leeta nazaj vedno vsaj 1dcl.

Vmes se je že Tevž zbudu...




Hvala NanaLiza bom pogledala ce jo tukaj dobim ,ce ne pa na ebay sigurno. Hvala se enkrat

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3495
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:58:35   
gruška
Scuba, a spet poker špilaš user posted image  user posted image  

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3496
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:00:50   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Scuba, a spet poker špilaš user posted image  user posted image  


To, al pa ima čik pauzouser posted image user posted image user posted image . Sam neki dolg jo že niuser posted image  Ej pust si še kakšnega za jutriuser posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3497
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:06:06   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Ja no jest grem pa pocasi pred tv. Se je zacela nova serija British next top model . Se jutri slisimo . Lahko noc vsem skupaj in ne cvekajte prevec

user posted image


Tole fotko bi pa mogla Debeluška prpopat, k ma novo banjo user posted image user posted image user posted image


Pa tako linijo tud ane, ti kar povej user posted image user posted image user posted image , a si fouš, ti preklica:

user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3498
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:07:29   
DEBELUŠKA30
Našla sem Scubo, sam ne vem katera je:

 
user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3499
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:08:36   
Nana Liza
Ko sem bila nazadnje na službeni poti, sem spoznala eno punco iz Libanona in mi navdušeno razlaga, da ima doma pa dojenčka starega 4 mesece in jaz jo čuden gledam, madonca punca kaj pa delaš tukaj, če imaš doma dojenčka. Pa pravi, da pri njih greš v službo po 3. mesecih porodniške?user posted image Mi smo zelo radodarno odprta država glede tega vsaj nekaj HB.user posted image Ko sem ji povedala, da smo pri nas 1 leto doma, jo je skor odnesel s stola.user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.