|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 21:43:01   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: manca

Tale Baby book smo dobili pa v materinski šoli v Kr....ste ga ostale tudi?


V Ljubljani smo ga tud dobili, sam nisem pa vedela da imajo tudi spletno stran. Hvala Sonchek user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 21:44:27   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Toplomerji... jst se na te elektronske prov nič ne zanesem - vsakič drugač kažejo user posted image  A se tiste na živ srebro sploh še dobi - nekje sem zasledila, da naj bi bili zdej z zakonom prepovedani. user posted image user posted image  A je dost debel in rdeč?? user posted image user posted image user posted image




Evo ti lahko poročam iz "prve roke" ker sem v zadnjem mesecu razbila že dva toplomerja.
Dobijo se še, se pa res pripravlja zakon ki jih bo prepovedal ker je živo srebro strupeno. Dobi pa se enak termometer ki namesto živega srebra vsebuje alkohol. Je enako natančen in izgleda enako.


Kolk boš šele teh razbila user posted image  ... kaj pa je not? Cviček?


user posted image user posted image user posted image  Ko bo abstinenčna kriza bi se znal še kakšen nenamerno razbit user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 21:58:51   
gruška
user posted image  A ZDEJ STE ŠLE PA VSE SPAT user posted image ???

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:01:20   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
IZVIRNO SPOROČILO:

Vidim, da me pogresate... pa povem po pravici, da se mi ne da za nazaj brat k se mi zdi da sam strani nabijate, res zadnje case sam citirate in nc pametnega ne napisete.




tole sem takrat jaz napisala in sem v tistem trenutku tud tko misnla, sam je bilo dejansko misljeno kot izgovor zakaj nazaj ne berem... Zdej se full bedno pocutim k mam filing, da sem js zakuhala da ne tipkamo vec kar tja v 3 dni user posted image , ni blo tko mislen!
Lepo prosim klepetajte kar vam pase in koker vam pase. Sam ne bit jezne ce ne bom vse za nazaj prebrala. Sem pa full za ta predlog, da se "resne" stvari odebeli in pobarva.

K "resnim" pasejo seveda tud podatki za seznamuser posted image .


Ajtak, zato sem pa imena izbrisala ... ne se počutit krivo, nč nisi zakuhala... sej vemo, da si bla zmer za žur ...user posted image  in tud tvoj komentar je bil, da se ti ne da brat naših "klobas" ... nisi pa rekla, naj zato me nehamo oz. omejimo čvekanje ali se preselimo drugam, a je tko...
Saj na nobeno nismo ble nikol jezne ampak presenečene pa...
To je tko kot v življenju ... tle nas je velik in če hočemo sodelovat se moramo vse prilagodit... da bi pa katera hotla komandirat kaj in kako naj pišemo, to pa ne gre ... (mislim na splošno vse nas) ...
Ajtak, ti se kar pridruži, ko boš lahko... user posted image


user posted image

(da se js mal citiram in nc pametnega ne napisem user posted image ).

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:01:31   
GB
Dobr vecer vsem skupaj . Vidim,da se ogrevate za cvekanje - in prav je tako. Upam samo,da jutri ko pogledam ne bo 30.strani za prebrat.

No naj se zahvalim vsem za odgovore na moje vprasanje ( ajtak, oranza , tintin , mama 11) . Danes sem iskala po internetu vse o kasicah in dojenju in kar se mi je zdelo uporabno sem stiskala in sedaj pogledam in ugotovim,da sem natiskala 60.strani. Kdaj bom to prebrala nimam pojma, bom kr mojmu podturila naj se pripravi,ko bo sam s tamalo user posted image user posted image user posted image .

Oranza : tukaj v VB drzava placa 9 mescov porodniskega in nato , ce hoces lahko vzames se 3. mesece,ampak ti jih ne placajo ( barabe user posted image ) . Ponavadi se Anglezinje po koncani porodniski ne vrnejo v sluzbo ,ker jim drzava nudi neko pomoc in tudi imajo pravico delati " part time job",ki ni polhno obdavcen. Meni to nekako ne odgovarja oz. nisem tak tip cloveka,da bi cakala na nekoga,da mi nekaj da.
Glede Tianne pa ce po pravici povem sploh nisem razmisljala,da bi ostajala doma zaradi njene situacije. Ona ne rabi nobene posebne nege razen zdravil , kar pa mislim da bo moj dobro opravil. Midva se do nje obnasava,kot da je vse ok in noceva ji kasneje dajati kaksnega obcutka,da je z njo nekaj narobe ( v bistvu tudi ni ) . No zdej pa ze malo bluzim. Kot vidis tudi v Angliji ne rastejo rozice - prej kaksne koprive user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:01:31   
scubadiver
Gruška jest še težim tle naokoli user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:03:59   
ajtak
u, vb, a tko to zgleda, sam 9 mesecev... Tale "part time job" se men kr lustno slis...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:06:59   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

u, vb, a tko to zgleda, sam 9 mesecev... Tale "part time job" se men kr lustno slis...


... ampak 9 mesecev se pa ne sliš luštno user posted image  ... VB a pol grejo otroci z 9 meseci v vrtec al kako? Ja, najbrž, kva sprašujem, a ne? user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:07:25   
GB
user posted image


a sem povedala,da sem na dieti . No se kaksen teden pa bom tkole nekako zgledala user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:08:29   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Ja, na plavanju nas je blo samo 6. Jooly - Dan in njegova mamica bosta zdaj hodila v našo skupino, ker so njuno ukinili user posted image ....
No, super. Dobrodošla user posted image

Sva šle s Scubo same na kavo, pa je začel deževat ... dobr, da sva bli pod streho ...
Ja sirotke moje, naslednjič se vama definitivno pridružim, da preženemo dež - če verjameš user posted image

A jutr v Supernovi? Nč ne vem user posted image user posted image .... Ja, prav, pa prideva (ITAKuser posted image ).....
Prov razmišlam, zakaj se vam ne bi jutr priklopla zraven. In ker ne najdem nobenga pametnega al pa neumnega razloga, verjetno pridm. A ob 11h v Supernovi na Rudniku?? A morm met kerj dnarja sabo? Ne mislim za kofe - a so kšne fajne  trgovince tam??

 

se opravičujem, k nisem z debelo rdečo vprašala, ampak takrt še ni blo tega pravila. Torej:

Prov razmišlam, zakaj se vam ne bi jutr priklopla zraven. In ker ne najdem nobenga pametnega al pa neumnega razloga, verjetno pridm. A ob 11h v Supernovi na Rudniku?? A morm met kerj dnarja sabo? Ne mislim za kofe - a so kšne fajne  trgovince tam?? user posted image user posted image



_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:08:44   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

user posted image


a sem povedala,da sem na dieti . No se kaksen teden pa bom tkole nekako zgledala user posted image



Uuuuuuuuuuu, konkurenca Slivi user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:09:58   
manca
Velika britanija a tvoj ima službo ravno kontra turnus, da bo pazil hčerko?



IZVIRNO SPOROČILO: gruška

 A ZDEJ STE ŠLE PA VSE SPAT ???

Ne, to pa ne...jaz sem že stuširana ter z umitimi lasmi. Pa še cunje sem dala prat...tokrat je na probi alko kis namesto mehčalca, da vidim, če res drži tisti mail, ki sem ga dobila miljontavžentkrat.

Tiste, ki imate otroke že v šoli: a je katera že kdaj slišala iz otroških ust Of course my horse? To je do sedaj govorila moja sestrica (9.razred oš), je pa moj prejšnji teden skor dol paduuser posted image ko je slišal iz ust  svojega 37.letnega sodelavca

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:09:59   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

u, vb, a tko to zgleda, sam 9 mesecev... Tale "part time job" se men kr lustno slis...


... ampak 9 mesecev se pa ne sliš luštno user posted image  ... VB a pol grejo otroci z 9 meseci v vrtec al kako? Ja, najbrž, kva sprašujem, a ne? user posted image


ja grejo v varstva ja user posted image user posted image ,ampak je tukaj to zelo drago 18 funtov na uro - nekje 25 evrov ,tko da bom jest kr svoj vrtec odprla.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:10:09   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

user posted image


a sem povedala,da sem na dieti . No se kaksen teden pa bom tkole nekako zgledala user posted image



Hmmm, en teden... Ti pa kr hitr lasje rastejo user posted image user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:11:39   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Ja, na plavanju nas je blo samo 6. Jooly - Dan in njegova mamica bosta zdaj hodila v našo skupino, ker so njuno ukinili user posted image ....
No, super. Dobrodošla user posted image

Sva šle s Scubo same na kavo, pa je začel deževat ... dobr, da sva bli pod streho ...
Ja sirotke moje, naslednjič se vama definitivno pridružim, da preženemo dež - če verjameš user posted image

A jutr v Supernovi? Nč ne vem user posted image user posted image .... Ja, prav, pa prideva (ITAKuser posted image ).....
Prov razmišlam, zakaj se vam ne bi jutr priklopla zraven. In ker ne najdem nobenga pametnega al pa neumnega razloga, verjetno pridm. A ob 11h v Supernovi na Rudniku?? A morm met kerj dnarja sabo? Ne mislim za kofe - a so kšne fajne  trgovince tam??

 

se opravičujem, k nisem z debelo rdečo vprašala, ampak takrt še ni blo tega pravila. Torej:

Prov razmišlam, zakaj se vam ne bi jutr priklopla zraven. In ker ne najdem nobenga pametnega al pa neumnega razloga, verjetno pridm. A ob 11h v Supernovi na Rudniku?? A morm met kerj dnarja sabo? Ne mislim za kofe - a so kšne fajne  trgovince tam?? user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  ... a vidiš ko nisi z rdečo napisala ...user posted image  ... ja, ob 11ih na Rudniku, trgovin kukr češ (h&m, c&a, osh kosh, tbs, ...) , kavo majo pa zastonj user posted image  ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:12:56   
GB
Velika britanija a tvoj ima službo ravno kontra turnus, da bo pazil hčerko?



imava to sreco ,da delava v isti firmi in se bo ON prilagodil mojemu urniku in ko bom jest v sluzbi bo on doma. Tudi v firmi so tok prijazni in nama ne komplicirajo

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:13:38   
manca

Pride mož iz kopalnice in se začne smukati okrog žene.
Ona kot vedno reče: Ne danes, dragi. Glava me boli.
Ni problema, draga,  reče mož.
Ravnokar sem napudral penis z aspirinom, tako, da lahko izbiraš!
Ga boš vzela oralno ali kot svečko?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:13:41   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: manca

Tiste, ki imate otroke že v šoli: a je katera že kdaj slišala iz otroških ust Of course my horse? To je do sedaj govorila moja sestrica (9.razred oš), je pa moj prejšnji teden skor dol paduuser posted image ko je slišal iz ust  svojega 37.letnega sodelavca



Ja itak, stara "fora" ... user posted image  To smo še mi govoril, ko smo bli v šoli ... doooooolgo nazaj user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:14:00   
scubadiver
Jooly ti kr nafilaj denarnico za supernovo je kr nekaj fajn štacunc, ampak odvisno kaj te zanima user posted image  

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:14:35   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

user posted image


a sem povedala,da sem na dieti . No se kaksen teden pa bom tkole nekako zgledala user posted image



Hmmm, en teden... Ti pa kr hitr lasje rastejo user posted image user posted image



Verjetn zarad substrala...sej veš: rastline potrebujejo ljubezen in substral. Pa očitno tut pri laseh pomagauser posted image user posted image

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:14:41   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

user posted image  A ZDEJ STE ŠLE PA VSE SPAT user posted image ???


a scuba je pa zrak al kaj?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:15:04   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

user posted image


a sem povedala,da sem na dieti . No se kaksen teden pa bom tkole nekako zgledala user posted image



Hmmm, en teden... Ti pa kr hitr lasje rastejo user posted image user posted image


ni problem v laseh,ampak skrbi me kje bom dobila take shiny kopalke. Moram it pogledat v tiste sado-mazo trgovine user posted image user posted image

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:15:47   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

user posted image  A ZDEJ STE ŠLE PA VSE SPAT user posted image ???


a scuba je pa zrak al kaj?user posted image user posted image user posted image


Jah veš jest sem tko suha da se me hitro spregleda user posted image user posted image  Sej sčasoma se človek navadi!

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:15:55   
manca


IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: manca

Tiste, ki imate otroke že v šoli: a je katera že kdaj slišala iz otroških ust Of course my horse? To je do sedaj govorila moja sestrica (9.razred oš), je pa moj prejšnji teden skor dol paduuser posted image ko je slišal iz ust  svojega 37.letnega sodelavca



Ja itak, stara "fora" ... user posted image  To smo še mi govoril, ko smo bli v šoli ... doooooolgo nazaj user posted image



ma, pol sem pa jaz za lunouser posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:17:35   
gruška
Zvečer v postelji se začne mož sukat okol žene in jo nagovarjat, pa pravi ona: dragi, ne danes, imam jutri ginekologa ... mož se obrne okrog in čez par minut vpraša: draga, a imaš zobarja tud jutri?
 
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.