|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:09:11   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Scuba, a spet poker špilaš user posted image  user posted image  


To, al pa ima čik pauzouser posted image user posted image user posted image . Sam neki dolg jo že niuser posted image  Ej pust si še kakšnega za jutriuser posted image user posted image


ne eno ne drugo, mal morm pa tud s svojim kakšno rečt če dovolte? user posted image user posted image user posted image

Sem pa v bistvu res prišla napisat da grem na en čik in potem se odvalim spat.

Nočko


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:11:11   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Scuba, a spet poker špilaš user posted image  user posted image  


To, al pa ima čik pauzouser posted image user posted image user posted image . Sam neki dolg jo že niuser posted image  Ej pust si še kakšnega za jutriuser posted image user posted image


ne eno ne drugo, mal morm pa tud s svojim kakšno rečt če dovolte? user posted image user posted image user posted image



A pol si tkole zdele?  user posted image  user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:12:01   
Nana Liza
Jest grem pa sedaj kartat v mižule. user posted image user posted image user posted image Še kaj čvekajte, zunaj pa piha in dežuje k pr norcih.user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:12:20   
DEBELUŠKA30
Punce, lahko noč, še od mene, pa pejte spat, če ne se bom pa jest jutri pritožila zoper vas-čveke user posted image user posted image user posted image
 

user posted image

ORANŽA-da, kdaj prideš v Šk. Loko?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:13:13   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Pa tako linijo tud ane, ti kar povej user posted image user posted image user posted image , a si fouš, ti preklica:



Sej sm vedla, da boš komentirala user posted image  ....


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:17:48   
gruška
Grem jaz tud počas v mižule, moram še prej eno rundo dat prat ... Nočko, se vidimo jutri v Supernovi ...
 
user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:18:41   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

ORANŽA-da, kdaj prideš v Šk. Loko?


Po praznikih. Pa užaljena sm da veš.
 
No jst vas tud zapuščam.
Nočko!!

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:22:26   
Oranža
aja zmer pozabim vprašat:
 
Punce a bo ktera koristla po porodniški skrajšan delovnik (4 ali 6 ur)user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:27:48   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

aja zmer pozabim vprašat:
 
Punce a bo ktera koristla po porodniški skrajšan delovnik (4 ali 6 ur)user posted image user posted image


Jaz najbrž 6 ... zdaj pa res grem ...


Zakaj si pa užaljena? A bo spet fajt? user posted image

 A pol raj ne grem spat, al kako user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:34:40   
Tanayya29
halllllooooooooooooooo sm vedla,da morm pridt nazaj,sm že skor spalauser posted image user posted image user posted image user posted image

Torej jaz sem vstalauser posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:35:41   
Tanayya29
Sam zdj berem šele 137 stranuser posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:40:03   
Tanayya29
ja porkaduš,zdj sem pa sama ostalauser posted image user posted image user posted image ,
mene še zmer roka boliuser posted image user posted image user posted image (sem obarvala modro,ker to je bolj zdravniško vprašanje)user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:42:12   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
IZVIRNO SPOROČILO:

Vidim, da me pogresate... pa povem po pravici, da se mi ne da za nazaj brat k se mi zdi da sam strani nabijate, res zadnje case sam citirate in nc pametnega ne napisete.




tole sem takrat jaz napisala in sem v tistem trenutku tud tko misnla, sam je bilo dejansko misljeno kot izgovor zakaj nazaj ne berem... Zdej se full bedno pocutim k mam filing, da sem js zakuhala da ne tipkamo vec kar tja v 3 dni user posted image , ni blo tko mislen!
Lepo prosim klepetajte kar vam pase in koker vam pase. Sam ne bit jezne ce ne bom vse za nazaj prebrala. Sem pa full za ta predlog, da se "resne" stvari odebeli in pobarva.

K "resnim" pasejo seveda tud podatki za seznamuser posted image .


Ajtak, zato sem pa imena izbrisala ... ne se počutit krivo, nč nisi zakuhala... sej vemo, da si bla zmer za žur ...user posted image  in tud tvoj komentar je bil, da se ti ne da brat naših "klobas" ... nisi pa rekla, naj zato me nehamo oz. omejimo čvekanje ali se preselimo drugam, a je tko...
Saj na nobeno nismo ble nikol jezne ampak presenečene pa...
To je tko kot v življenju ... tle nas je velik in če hočemo sodelovat se moramo vse prilagodit... da bi pa katera hotla komandirat kaj in kako naj pišemo, to pa ne gre ... (mislim na splošno vse nas) ...
Ajtak, ti se kar pridruži, ko boš lahko... user posted image


Tako se strinjam z Gruško(sem spet mal drugač obarvala)user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:42:53   
Tanayya29
Madonca,zgleda,da sem obsojena na monologe,mater se mam fajnuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:44:29   
Tanayya29
Prov razmišlam, zakaj se vam ne bi jutr priklopla zraven. In ker ne najdem nobenga pametnega al pa neumnega razloga, verjetno pridm. A ob 11h v Supernovi na Rudniku?? A morm met kerj dnarja sabo? Ne mislim za kofe - a so kšne fajne trgovince tam??


jooly rdeča je otrokovauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:45:13   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Madonca,zgleda,da sem obsojena na monologe,mater se mam fajnuser posted image user posted image user posted image


Jaz pa lih ugašam računalnik, pa ti še živjo rečem, da ne boš tok sama user posted image ....
Nočko!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:48:58   
Tanayya29
OOOOOOO gruška,dont liv miuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:49:31   
Tanayya29
LAHKO NOČ,POTEMuser posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 23:50:27   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

OOOOOOO gruška,dont liv miuser posted image user posted image user posted image


user posted image  Sm te čakala, k sm vedla, da boš komentirala ... hitr povej kaj bi rada, ker grem pol res spat user posted image  ... že 10x sem rekla nočko user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 8:01:58   
zirafa76
DOBRO JUTRO....iz soncne Bratislave....user posted image user posted image user posted image

Saj sem sigurno veliko zamudila,sploh ne vem,kje sem ostala,ampak vidim,da se vedno na veliko cvekate,...user posted image
Ker ne vem,o cem kaj razpravljate,samo povem, da se jaz pripravljam na veliki dan,zato posledicno nisem toliko tu,pa se prelepo vreme imamo zadnje case,pa smo zunaj,da ne govorim o voznji sem in tja....

Poroko imava na super dan in sicer 13.septembra ob 13.uri...user posted image user posted image ..nihce ni hotel tega datuma....
Izabela je prava gospodicna,tako se nam obraca okoli,kar naenkrat je na trebuhu ali obratno,pa pocasi ze plazi in se odriva z nogami...ne morem jo pustit vec same niti za sekundo.user posted image ..jutri imava spet testiranje za jetra,upam,da bodo tokrat vreduuser posted image .Pridno ze papama hrano,zelenjavne kase,sadne,navadne za spanje...pridna je...
Pocasi se odpravljamo tudi na obalo za teden dni,jaz pa potem ostanem malo doma..kaksen mesec,bomo vidli kako bo....Upam,da Nemrak ni obupala...user posted image ampak se javim,da greva mal na cvek in po Celju..

Nic,to je na kratko,bom preletela na hitro kaj ste naklofale,da poskusam ujet ritem....


papa

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 8:03:48   
zirafa76
aha,se nekaj....

SMO ZE PRAZNOVALI 6 MESECEV 16.4....uf..kako bezi...pa se torticouser posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 8:05:07   
BrinaS
Dobro jutro punceuser posted image ,

da hitro pristavim kofe, predno se mala zbudi.
Vceraj sva bili pri zdravniku, pa je Tina ok (usesa, grlo in pljuca), samo kaslja kot bi ze 30 let kadilauser posted image
Mi je kr hudo, ker nisva mogli na plavanje, pa se danasnjo posvetovalnico sva morali prestaviti za 14 dni.
Pa se Supernovi se bova morali odpovedatiuser posted image

Toplomerji - tudi pri nas verjamemo samo tistemu iz zivegasrebra. Digitalnega smo ze vrgli v smeti, ker je kazal -0,9 stopinje C manj kot zivosrebrni. Usesnega nismo nikoli nabavljali - ce ima otrok vneta usesa lahko v usesu pokaze vec, pa mu moras pod pazduho se zmeriti, pa pazit moras, da ne meris takoj v usesu ce pride do hitre spremembe v temperaturi zraka (ce prides iz mrzlega na toplo)...
Velikokrat pa ze po lickih opazim, da se mu je povecala temperatura, ali ce potipam sence.

Zoo - super ideja za srecanje. Nam je pa nas zivalski vrt vsec, pa se letne karte zanj imamo. Moje mnenje je, da je Slovenija itaq premajhna za kaj vecjega. Ga ni sposobna sfinancirat. Je pa druzinam oz. otrokom prijazen, imajo veliko poucnih ur, kjer spoznavajo razlicne zivali, lahko jih hranis, praznujes v zoo RD, imajo poleti organizirane tabore, lahko otroci prespijo in opazujejo ponoci, kaj delajo zivali ... http://www.zoo-ljubljana.si/

Porodniska - tukaj pa Slovenija kar vodi v prijaznosti do otrok in mamic v smislu da imamo 100% placano porodnisko 12 mesecevuser posted image  - ni pa sposobna zagotoviti vrtcev za vse otrokeuser posted image

Mama11 - mi smo bili tudi v nedeljo v Arboretumu in res je bil prekrasen dan.

Nana Liza - ce sem te prav prebrala :

                   Tevz vse najboljse user posted image

Se je zbudila... lepo srecanje v Supernovi 


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 8:38:46   
nemrak
user posted image user posted image ,
žirafa, še čakam.......

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 8:45:58   
sonchek
Dobro jutro...

Naša se je zjutraj po dolgem času zbudila vsa premočena, ji je plenička spustila, pa smo imeli preoblačenje od nog do glave...

zdej mi pa zgleda spet vsa zaspana, sem jo položila v posteljico in bomo videli kaj bo...

pri nas spet dežuje..mah je to vreme za en user posted image ...nej gre nekam pa se že sonček pojavi!!!

Lep dan vsem...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 9:08:47   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

ORANŽA-da, kdaj prideš v Šk. Loko?

Pa užaljena sm da veš.


DOBRO JUTRO!

Zakaj pa?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Napaka pri odlaganju spečega dojenčka v po...
Ste tudi vam dogaja, da se, ko želite odložiti dojenčka, ki je zaspal v vašem naročju, ta takoj prebudi? Potem verjetno ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.