|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
20.4.2008 23:08:05   
barika
JJJJJOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLYYYYYYYYYYYYYY VSE NAJ NAJ NAJBOLJŠE!!!!!
 
Martin se zahvaljuje za čestitke in tudi on upa, da mu mami in ati ne bosta velik nagajalauser posted image user posted image user posted image  (bogi, ko ful trpi, ko mu "nagajama")
 
Skuba, Skuba, ne vem, kaj nej rečem..packa, da imaš svojga tak grdo (user posted image ) - ja a počutil se je pa qul pa to,a??
 
zdej grem pa spat
lahko noč

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 7:35:07   
BrinaS
Dobro jutro punce user posted image in

user posted image

Jooly in malcki, ki ste cez vikend praznovali.

Sem se veselila plavanja, pa naju danes ne bo. Starejsi je v petek prisel iz vrtca s smrkljem do tal in pokasljeval, enako pa se je zacelo vceraj zvecer pri Tini.

Zdaj grem pa brat za nazaj.


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 8:09:16   
ajtak

JOOLY, VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ ROJSTNI DAN!!!!user posted image
 
... pa da bi bla vedno tko fejst punca, pa da bi še dolgo z nami čvekala ... user posted image
 
 
 
dajica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Martin, vse najboljse!!
 
 
Mi smo bili vceraj cel dan na potepanju po slovenskem primorju user posted image . Je bil taaaak soncek in full toplo in sploh je blo full super! Smo sli v Portoroz na kosilo pol pa k enim kolegom k stanujejo nad Secovljami in so glih oljke rezal... Smo jim delal mal druzbo zadnjih 15min pol pa pomagal likof pospravit user posted image user posted image .



_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 8:57:57   
scubadiver
Dobro jutro,

Brina hvala za kavico user posted image user posted image . Prav škoda da vaju s Tino ne bo na plavanje. Upam, da se hitro pozdravite.

Barika v bistvu res ni niti ugotovil da ima angino. Dva dni preden smo šli na urgenco je sicer rekel da ga neki praska po grlu, vzel en neoangin, to je blo pa tud vse user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 9:06:04   
sonchek
jutro..evo mi smo tudi že ustali in že kavico spili..
naša se igra po igralnim centrom, jaz se grem pa oblečt in gremo potem na sprehod...
pol po kosilu pa krenemo v lj k dermatologu...držite pesti da ne bo nič hujšega...

Preživeli smo res lepo nedeljo, smo šli k mojim v lj in smo bili cel dan na sončku...

Pa še ugotovila sem (s pomočjo moje mami), da naša punca čisto lepo dvigne glavico user posted image user posted image user posted image ..res sem bila presrečna...mah včasih se res sekiram malo prehitro..itak da vem da vsaka stvar rabi svoj čas, tako tudi ta.... 
in včeraj ko smo jo probali dvignit, ji je glavica čisto lepo sledila...pol pa nazaj dol ni hotla it..ona bi kr lepo že sedela, smo se prov nasmejali....user posted image user posted image user posted image

Hvala za kavico...in vsem praznujočim Vse Najboljše....

lep dan vam želim zdej pa res letiva ven...
papapaaaa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 9:28:13   
ninocka
Dobro jutro, kaksen lep dan user posted image user posted image user posted image

Mali je lihkar zaspal nazaj, ful se ne zna sam uspavat in potem kr jokca in jokca in pojokava. Mu nic ne fali, tud ce mu dam josko se noce dojit, vlece si uno ninico na oci, ampak zaspat pa ne...sej se mi prav smili, revcek.
Evo se je ze zbudu, pomoje je podrl rekord v spanju - 30 sekund user posted image user posted image user posted image
GA bom kr pustila, upam, da se uspava nazaj, jst pa tole dokoncam.
Cez vikend smo se meli fino, smo bli cel dan pred hiso in neki delali. Jst sem ze od petka presajala sobne roze (ki so se mi cudezno podvojileuser posted image , pa boge revce so ble ze cist brez zemlje, tist, kar je je pa blo, je bla pa suha in ze skor plesnivauser posted image ). Evan mi je pomagal, mal je zemljo  v loncke metu, mal jih je zalil (sva posejala v en lonc ene roze, pa jih je tolk zalil, da je skor vse seme odplaknilo user posted image ), Ruben je pa cuzu mrkvico in betispageti in naju gledal iz vozicka.
V soboto bi mogla it na en RD od kolegice, sem rekla, da ji ne obljubim 100%, ampak se bom potrudla, pac odvisno od Rubna, kaksen bo cez dan. IN je bil ful priden, dobr rapolozen, ob 4 sem ga dala spat popoldanski spanec in se fante ni zbudu do neki do 8ih (smo dali vmes ze Evana spat), pojedel celo salco mlecne kasice, se se kaksno uro igral, ratal zaspan in sem bla gotova lih ob ene 15 do desetih. Takrat se mi pa ze ni dal vec tja hodit. Je slisal, da ga hoce it mami zurat, pa me je mal zafrknu...user posted image user posted image user posted image
V  cetrtek sem mu dala za probat banano (kombinacija jabolko - banana in 20 ml mojega mleka, pa se to sem si komi komi spumpala user posted image ), v petek ga je pa cel dan napenjalo, pa ful se je matral kakat in ni ni slo. Se je 2x po 20 min napenjal, je bil revcek cist rdec v glavo, jokal, na koncu je pa eno slivo naredu user posted image user posted image Ko sva se sla pa kopat, se mi je pa pol v banjici pokakal in se je tolk ustrasu, da se je pol se bolj (sej HB) in pol je spet ful jokal...joj, res je bil revez.
Vceri sem mu pa spet dal banano in jabolko (ampak brez mojega mleka), se mi je 5x pokakal user posted image user posted image
Drugace bi pa nas tud ze kr sedel, se ful dviguje, ampak da ga mam pa v vozicku al pa lezalniku ful dvignjenega, mu pa ne odgovarja. Pa zdej ga moram skoz prpenjat, ker se ful obraca in kr dol zleze (spodmika rit). Sva v petek pila z mojim kavico in sem ga mela v narocju (kot v lupinci, samo da je bil naslonjen name), pa moj vprasa od kdaj Rubna posedamo. Sem ga ful cukast gledala in pravim, ja sej ge ne, ker se ni pripravljen. On pa men, zakaj ti pa pol sedi? In mi je tamali cist lepo zravnano sedel v narocju z rokicami se je pa drzal moje roke in bulu okrog. Sploh ne vem, kdaj se je dvignil in usedel user posted image . Sem ga potem spustila in je par sekund se lepo sedel pri miru, pol ga je pa zacelo zanasat. Sem potem isto probala se na previjalki - sem ga dala sedet, pa je vidu nogice in se je citst naprej skolnu k njim, pol pa prevrnu na bok . Ce pa lezi na busiju, pa dvigne rit in noge potegne k seb in se premika kot en crv...kr neki... Se je pa zdej zacel mal bolj obracat na trebuscka in potem neki casa ful gleda okrog, pol se zacne pa ful uzaljeno jokat. In boh pomagi, ce ga ne dvignes takoj, ker pol je pa uzaljenost na visku. Zacel je tud pljuvat in ful brblja in se pogovarja sam s sabo, pol pa vmes se ene parkrat pljune in tko naprej .  Je mel uceri zjutraj (ob 6ih) ful neke samogovore, pa se je mogu neki prtozevat al pa enga opravljat, ker je na velko pljuval user posted image
Imamo pa ze 2 cist gosta obroka in sploh se mi noce podojit po GH. Pa tud tko je zacel kr neki strajkat, mu moram dobesedno zizo v usta porint, pol se pa spomen vlect. A ponoci bi on to vleku na 1 uro... Ja, pa zjutraj se se veseli, kr plese od veselja
Sem par dni nazaj razmisljala, kako sem takrat, takoj po rojstvu Rubna razmisljala, da komaj cakam, da bo star tam ene 6 mesecev. Evo, pa je ze skor 6 mesecev naokrog, men je pa tolk hudo...ne morem verjet, da je slo tolk hitro...
Naslednji teden mamo posvetovalnico pri 6 mesecih, pa je lih sred tedna (30.04), pa ne vem a naj prestavim zarad prvomajskih al kaj. Ce hocmo kam it, ne mormo, ker je ta posvetovalnica, sam zarad tega pa ne mislim pol v LJ hodit...

Zdej grem pa se mal pospravit, grem pol s tasco po roze za na vrt. Jutri naj bi zemljo pripeljali (bi mogli ze vceraj, pa so si zarad lepega dneva vzeli frej), pa bomo kr sproti sadili, da si ne delamo dvojno delo.
Zaenkrat vem, da bom kupila puspane, za kaksno drugo rozo pa nimam pojma. Pa itak ne morem kupit nenkrat veseh, ki bi jih rada mela, ker jih nimam kam za dat, ker se ni vse koncano...






_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 9:29:40   
mama11
Jooly čestitke z malo zamude.

Sonchek, super, včasih je bolje malo počakati in opazovati otroka pod manj stresnimi okoliščinami kot pri najini P user posted image . Pa dobro opravita danes.

Scuba, si preverila link, ki sem ti ga poslala glede vrtca?

Včeraj smo bili v Arboretumu - družinsko, še s tastom in taščo; super krasno, tamala je uživala 100 na uro pa še ful dobre fotke so ratale.

Komaj čakam danes na plavanje; čeprav mi je danes že 3x kihnila... user posted image  Pa bi znalo biti, ker mamica že en teden ni brisala prahu...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 9:46:53   
soni
JOOLY, VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ ROJSTNI DAN!!!! user posted image user posted image user posted image

Tudi mi smo se včeraj skoraj ves dan potepali, ker je bilo tako lepo vreme. Jutri imamo pa posvetovalnico in izvemo koliko smo zrastli.

Uživajte na sončku. user posted image

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 10:28:11   
sonchek
evo če katero zanima bo v Lidlu akcija....
Poglejte si

http://www.lidl.si/SLO/home.nsf/pages/c.o.20080428.index

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 10:49:03   
GB
Dobro jutro vsem skupaj. Moja Tianna se spi, pa se vam na brzino mal oglasim in seveda imam en kup vprasanj in bi bila zelo hvalezna,ce bi mi katera znala odgovorit. No naj zacnem :
Ze ene 3-4 noci opazam,da ne spi tko , kot je treba in se kar naenkrat zbudi in zacne dobesedno kricat. Vcasih preden se zbudi neki godrna,kot bi mela nocne more in nato sledi kricanjeuser posted image user posted image user posted image . Ko jo pristavim , takoj zacne vlect in cez -10 min. zaspi. Nebi rada jo navadila na tako uspavanje,ker je potem tesko to odvaditi pa se cez dva mesca se vracam v sluzbo in bo morauser posted image user posted image .

Rada bi zacela z uvajanjem GH in me zanima katere kasice mesate z mlekom in katere z vodo ( ce se kateri da napisat ).

Kaj naj naredim,ce ne bo hotela sprejeti flaske, ker si mislim crpat mleko in jo navajati na flasko ???

Koliko je normalno nacrpati mleka naenkrat?/

Toliko glede vprasanje in upam,da nisem prevec zakomplicirala user posted image user posted image

Soncek : dobro opravite danes in nic ne skrbi vse bo ok . Glede vzdigovanja glavice pa tukaj pravijo,da ni treba skrbeti do nekega 6-7 meseca user posted image user posted image . Nic ne skrbi EVERYTHING IS JUST FINE !!!!!!!!user posted image

JOLLY VSE VSE VSE NAJBOLJSE IN DA SE TI IZPOLNIJO VSE ZELJE.

P.S. Kje pa so nase zamejke nekako jih pogresam ( kanarka, zirafa )

Nic grem mal delat, plavalkam zelim lepo plavanje vsem ostalim pa lep dan .

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 10:49:17   
rozika12
Dobro jutro.
 
Manca hvala za tako koristne informacije.
 
Martin user posted image user posted image user posted image
 
Jooly VSE NAJBOLJŠE.
 
BrinaS, baje je spet na šolah neka epidemija, mi je včeraj na uho prišlo. Jaz samo upam, da bomo te počitnice zdravi, ker smo zimske bili okupirani z Zalino boleznijo. Hočem mal na pot. Put putuje .....
 
Scuba, vidiš to je pa tisto, kar jaz pogrešam, iti malo naokoli. Hura počitnice.
Tvoj mož je pa očitno kar trpežen. Ti ga pa takole ....user posted image
 
NanaLiza ker ne bom pogosto pri računalniku, pa da ne spregledam kofeta, mi prosim pošlji sms. HVALA.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 11:35:32   
Nana Liza
Mi tudi danes špricamo plavanje. Tevž je že ok, ampak je še prezgodaj, da ga izpostavljam plavanju. Naslednji teden so itak počitnice in ni plavanja.

Martita, Rozika, mama11, Gruška - A jutri ob 11h v supernovi?
Gruška- jest imam pa še ene želje glede posode! Te moram jutri povprašat za nasvet.

JOLY - VSE NAJ NAJ!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Martin - vse najboljše!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 13:37:50   
ajtak
velika britanija, glede nocnega zbujanja in joka ti tezko pomagam, ker je pri nas isto... Jaz ga pobozam, mi dam dudo ali pa par pozirkov vode in pol  dudo pa zaspi nazaj... Ga ponoci ne hranim vec.

Kasice pa jaz kupim izkljucno tiste k pise, da se kr z vodo mesajo... Alete.

za navajanje na flaso pa ti ne znam pomagat ker smo mi skoz na flasi.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 14:07:57   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Ze ene 3-4 noci opazam,da ne spi tko , kot je treba in se kar naenkrat zbudi in zacne dobesedno kricat. Vcasih preden se zbudi neki godrna,kot bi mela nocne more in nato sledi kricanjeuser posted image user posted image user posted image . Ko jo pristavim , takoj zacne vlect in cez -10 min. zaspi. Nebi rada jo navadila na tako uspavanje,ker je potem tesko to odvaditi pa se cez dva mesca se vracam v sluzbo in bo morauser posted image user posted image . OOOO že v službouser posted image user posted image ...to pa ni fino....no ja...glede zbujanja, jst sem pri taprvem tud tko nardila da sem ga dala k seb pa podojila pol je pa naprej zaspal, pa sem ga včasih prestavla nazaj v njegovo pojstlo včasih pa tud ne....pa se ni nč ''razvadil''. Je pa tko, če jo boš k seb vzela boš tud ti imela neki od noči če jo pa pustiš pa ne ti ne ona ne bosta spali. Pa eno mim vprašanje: a v Angliji nisi mal dlje doma, če imaš recimo otroka k ima tko kot tvoja pupa težave s s rčkomuser posted image  Jst sem namreč mislila da je Anglija mamicam bolj prijazna in da si lahko dlje časa doma kt pr nas pa pač očka mal več dnarčka domov prineseuser posted image Sem za luno kajneuser posted image user posted image user posted image user posted image

Rada bi zacela z uvajanjem GH in me zanima katere kasice mesate z mlekom in katere z vodo ( ce se kateri da napisat ).Tle sm jst bolj švoh ampak pomoje je zate najboljš če začneš s kakšno žličko riževe sluzi(razkuhan riž+tvoje mleko) pa da si vse te kašice vepč al manj mešaš s svojim mlekom. Pa kak  jabuček pa bananco tud po moje lohk probaš....sej gre itak žlička po žlička.....

Kaj naj naredim,ce ne bo hotela sprejeti flaske, ker si mislim crpat mleko in jo navajati na flasko ???Priporočam flaške Tommee Tippee ker so res cuclji in nasploh vse prilagojene dojki!!!Če pa ne bo hotla po flaški pa probaj z lončki, prav tako ima Tommee tippee fine zadeve. Jst sem za našega zadnjič kupila lonček za pol ko bo mal toplej za kak požirek vodice, pa je tud tko narejena kot mamina bradavica(če veš kaj mislim - na isti princip otrok je po tistem kot pri tebi).Če pa ne pa pač po žlički(še najboljš)!!

Koliko je normalno nacrpati mleka naenkrat?/Uf, kolk se ti ga pa da???user posted image user posted image Večkrat ko boš črpala itak ga boš več imela tko da izpraznit jih pa tud ne moreš. Pa itak ne boš takoj začela na ful s flašo ampak postopoma in če boš zraven dodajala še GH pomoje ni panike če začneš s črpanjem malo pa pomalo. Načrpaj po ''feelingu''.

Toliko glede vprasanje in upam,da nisem prevec zakomplicirala user posted image user posted image Ne nisi ne, upam da ti bodo odgovori pomagali.



Dober dan,
 
Kako ste kaj?
 
Mi smo ok. Nas je pa dons podobna zgodba doletela kt tebe Scubauser posted image user posted image user posted image . Namreč, sem se odločla da grem dons po Eneja v vrtec peš( to je 5 km in ful v breg oz. iz brega)...skratka, bil je lep sončen dan, jo jst mahnem peš, seveda brez palerine za vozičekuser posted image , nakar gremo z vrtca domov in začnejo padat ogrooooomneeee kapljeeee dežja. Jst pa pred sabo fuuuuuuul klanec(Gruška če se spomniš kako je ko si se mimo peljala)in eno majhno marelo HBuser posted image user posted image user posted image user posted image  sem jo na voz dala da ni bil moker, Eneju pa kapuco na glavo pa smo jo šibal, HB ima ful dobro jakno k ne premočuser posted image user posted image user posted image . No jst sem bla pa mal mokrauser posted image user posted image user posted image user posted image  pa ne vem al je blo od švica al od dežjauser posted image user posted image user posted image . No skratka tko da eno rundo sem jst dons že odplavala(v švicu in dežju), zdej grem pa na še eno rundo, ampak v bazenuser posted image user posted image user posted image .
 
V glavnem fajn bodte pa se pol še kej potipkamo...
čau

< Sporočilo je popravil Oranža -- 21.4.2008 14:11:08 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 14:07:59   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Dobro jutro vsem skupaj. Moja Tianna se spi, pa se vam na brzino mal oglasim in seveda imam en kup vprasanj in bi bila zelo hvalezna,ce bi mi katera znala odgovorit. No naj zacnem :
Ze ene 3-4 noci opazam,da ne spi tko , kot je treba in se kar naenkrat zbudi in zacne dobesedno kricat. Vcasih preden se zbudi neki godrna,kot bi mela nocne more in nato sledi kricanjeuser posted image user posted image user posted image . Ko jo pristavim , takoj zacne vlect in cez -10 min. zaspi. Nebi rada jo navadila na tako uspavanje,ker je potem tesko to odvaditi pa se cez dva mesca se vracam v sluzbo in bo morauser posted image user posted image .

Sva s Tintin ravno ugotovili, da gresta tudi najina user posted image  skozi to fazo. Danes ponoči po kar nekaj dneh končno nismo imeli zbujanja in kričanja dobre pol ure po uspavanju. Nisi napisala, kdaj se ti zbudi - ko je že čas za hranjenje ali še ne? Pri nas imamo kričanje 30-60 min po uspavanju, zato je takrat ne hranim. Najprej jo umirim, kar je kar težko, jo je treba v roke vzet, potem pa uspavam z "zaspano zvezdico" (to je tista Tomyjeva, ki se jo pripne na posteljico in igra uspavanje in medvedki šibajo po stropu) in tapkanjem po ritki. Sredi noči se pa tako še ni zbudila...

Rada bi zacela z uvajanjem GH in me zanima katere kasice mesate z mlekom in katere z vodo ( ce se kateri da napisat ).

Še ne uvajam, zato ti ne znam povedat.

Kaj naj naredim,ce ne bo hotela sprejeti flaske, ker si mislim crpat mleko in jo navajati na flasko ???

Jaz sem prepozno izvedela, da je treba na flaško navaditi do 4. meseca sicer je ne sprejme... in posledično stran zlila 2dcl mleka...

Koliko je normalno nacrpati mleka naenkrat?/

Različno od ženske do ženske, odvisno od izcejalnega refleksa, kdaj črpaš (koliko časa od zadnjega dojenja, ali dopoldne, ali popoldne,...

Toliko glede vprasanje in upam,da nisem prevec zakomplicirala user posted image user posted image

Sploh ne, ampak ne vem, če sem ti kaj pomagala

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 14:12:45   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
Martita, Rozika, mama11, Gruška - A jutri ob 11h v supernovi?


Lahko pridem, ampak bom spet 20 min pozna - ne bit hude. A spet v tistem lokalu pred Mullerjem?

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 14:33:26   
tintin
hojla bejbe še od mene,
VB-kot je mama11 rekla imamo tudi mi to fazo...kričanje sredi noči. Kaj naredit nimam pojma, jaz ga dam na dojko in se isto kot ti bojim, da se ne navadiuser posted image Glede GH- še nisem začela. Kašice, ki se mešajo z vodo, imajo notri mleko v prahu. Sicer pa bom jaz začela s korenjem. Tako je svetovala patronažka.Črpam pa ne. Mi je user posted image
Sonček- hvala za link, bomo šli pofirbcat.

Jooly happy bd

Gorenjke in ostale OSREDNJESLOVENKE in valda tud ostale(sorry za velke črke, mam malega v rokah): bi se kej dobile v Kr na čveku v Qlandii? Mi smo spet zdravi, jaz pa željna čveka.




(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 14:56:17   
jooly
Madoniš, tole je pa pravi "čestitko-boom" - Gruška, hvala za reklamo user posted image  Hvala vsem, ki dihate z mano v dobrem in slabem user posted image user posted image user posted image

Plavalo nas je spet samo 6, od tega en 10-mesečnik (verjetno je not prinašal kakšno izpuščeno uro). Očitno virusi in bacili še ne mislijo it na dopust user posted image

Norček... gre na bolš. Je pa smešen za znoret. Slaba stran noric je poleg vsega tut ta, da sem ostala brez darila. No seveda, samo zaenkrat, itak da me kej čaka. Bahami user posted image  Hecam se. Tud Bohinj bi bil dobrodošel, sam da se naspim user posted image

Se je pa zgleda gor spet ablak strgou - lije k pr norcih user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 15:27:45   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Plavalo nas je spet samo 6, od tega en 10-mesečnik (verjetno je not prinašal kakšno izpuščeno uro).


Aa, kolikor sem razumela, bosta Dan in njegova mamica odslej plavala z nami.

Tintin, sem za srečanje, da se še 1x vidimo v živo. Samo ne kaj naštimat med 6.-11. majem, ker gremo na dopust. HURA!

Ravnokar sem imela previjanje kot 3. svetovno vojno - pa ne cunjih dol, pa obračat, pa kričat, pa dvigat se, pa ne nogic dol spustit, pa na bok, pa ne bodija čez glavo, ... sem čist crknjena. Še dobro, da gre zdajle eno kitico odspat, da si odpočijem.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 19:05:19   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Gorenjke in ostale OSREDNJESLOVENKE in valda tud ostale(sorry za velke črke, mam malega v rokah): bi se kej dobile v Kr na čveku v Qlandii? Mi smo spet zdravi, jaz pa željna čveka.


Mi2 sva zauser posted image user posted image user posted image . No zdej bo pa še Timon neki napisal
ncvhn vz  8l8bhvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvujnvuhxya
 l.č
-p.-š opomp
 
evo to je touser posted image user posted image user posted image user posted image ga kr razmetava k vid tipkovnico user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Mama11 mi se tud tko nekak previjamouser posted image user posted image user posted image , pa vse kr imam na previjalni dol zmeče, da ne govorim da da ga morm skoz z eno roko držat pa gledat tud za mm se ne smemj premaknit ker je takoj na trebuhu. Jutri imava pa cepljenje pa tehtali se bomo in meriliuser posted image .
Sva bla pa na plavanju popoldan in tamal ful brca v vodi, sploh če mu z igračko piskamk, se mu kr odrola.user posted image user posted image user posted image
Grem zdej večerjo zrihtat, dons nismo še nč jedli, pol pa mladino zrihtat. Pol se pa upam da še kej potipkamo. Ne vem no nekam žalostno je zadnje cajte tle goruser posted image

 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 19:40:23   
Laubica
JOOLYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY TUDI OD MENE VSE NAJ NAJ NAJ BOLJŠE ZA ROJSTNI DANNNNNNNNuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 19:41:23   
Laubica
Mi smo pa imeli včeraj v zoo družinsko srečanje z mamicami po 35-imeli smo se SUPERRR 

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 19:54:31   
mama11
Ja, včeraj je bil pa vremensko čisto pravi dan za ZOO. Jaz sem bila nazadnje tam julija - je bilo darilo user posted image  za RD, pa hranil je medvede in pelikane user posted image . Ful je lep živalski vrt, komaj čakam, da bo naša pupa tako velika, da bo vozičkanje tam aktualno tudi zanjo. Dober klub, se vam pridružim čez dobri dve leti.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 19:55:23   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

V glavnem jst grem zdej peglat(cunje) pol pa v mižule, ker tle gor ste tko nezanimive ratale da mi je še likalnik bolj  v veseljeuser posted image . Punce mal se zmigejte nouser posted image user posted image user posted image  

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
Pol se pa upam da še kej potipkamo. Ne vem no nekam žalostno je zadnje cajte tle goruser posted image  


ORANŽA, a ti dam odgovor .... CITIRAM (sem izbrisala imena, da ne bo katera rekla, da jo izpostavljam):

IZVIRNO SPOROČILO:
IZVIRNO SPOROČILO:

IZVIRNO SPOROČILO:

Vidim, da me pogresate... pa povem po pravici, da se mi ne da za nazaj brat k se mi zdi da sam strani nabijate, res zadnje case sam citirate in nc pametnega ne napisete.


S temle se pa deloma strinjam. Imam občutek, da se kakšna vprašanja glede včasih kar izgubijo med poplavo humorja. Pa da ne bo pomote, smeh ni greh in luštno je videt, da vam "dogaja", ampak količinsko je pa toliko strani res težko prenesti. Kakšni zelo dolgi citati so malce odveč.


Tole se tud jst strinjam. Mogoce bi mogle pa na cvekanju v tri dni odpret temo cvekanje novemberskih levinj in se tja not pise tiste poste?
Jst sem tko ze ful vprasanj spregledala, npr. zadnjic od ----- in seznama, pol pa vidim, da ji -----  nekaj odgovarja in grem spet 10 strani nazaj gledat, kje je kaj napisalauser posted image


Ravno zaradi zadnjega stavka, ki je podčrtan je smisel citiranja ... da veš kaj kdo komu odgovarja ... drugače se kar izgubiš med odgovori, ker ne veš kaj je sploh vprašanje ... pa nima veze a je to pri resnih vprašanjih ali pri zafrkanciji ... punce, pejte si pogledat avgustovske čveke (imajo že 8. del!!!) ... one tud skoz citirajo, ker drugače, tko kot sem rekla, itak ne veš kaj kdo odgovarja ... saj citate itak prebereš samo zadnjo vrstico, če se pa katera vmes priključi, bo pa vsaj celo debato loh prebrala... ne vem no, me se zdi, da je forum itak javen in da vsaka loh napiše, kakor ji paše, prebere pa tud vsaka tisto, kar jo zanima, ostalo pa preskoči ... popravite me, če se motim user posted image  ...
Mislim, da nas je kar nekaj, ki smo z veseljem čvekale in so nas take izjave mal "presenetile"... sploh pa izjava, da bi mogle odpret novo temo user posted image  ... kot da smo nadležne ...


Ja, na plavanju nas je blo samo 6. Jooly - Dan in njegova mamica bosta zdaj hodila v našo skupino, ker so njuno ukinili user posted image ....

Sva šle s Scubo same na kavo, pa je začel deževat ... dobr, da sva bli pod streho ...

A jutr v Supernovi? Nč ne vem user posted image user posted image .... Ja, prav, pa prideva (ITAKuser posted image ).....

Grem zdaj otroke zrihtat ...





_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 20:00:24   
tintin
Pa to ni res...moj tamal ima spet vročino. Kr naenkrat, brez drugih znakov (razen tečnobice) je popoldan zakuhal na 38.9. Sem mu dala Calpol. Čudno je, da je tudi men termometer pokazal 38.4 (vse to je v ušesu), pa se nič slabo ne počutim...Ampak je pa tudi vroč. Mogoče zobje? Ker tudi kaka pogosteje.user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Napaka pri odlaganju spečega dojenčka v po...
Ste tudi vam dogaja, da se, ko želite odložiti dojenčka, ki je zaspal v vašem naročju, ta takoj prebudi? Potem verjetno ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.