|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 9:09:12   
Laubica
Samo da se pohvalim -dobila se ravnokar težko dočakan voziček-ful sem važnauser posted image
Lepo da ste se načvekale -tako se dela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3526
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 9:09:43   
BrinaS
Zirafa user posted image  za porocne priprave in vse najlepse tvoji princeskiuser posted image user posted image

pa kaj soncka poslji v Slovenijouser posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3527
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 9:11:00   
BrinaS
Laubicauser posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3528
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 9:16:02   
Laubica
ŽIRAFA ČESTITKE ZA TVOJO PRINČIPESO KI IMA ŽE POL LETAuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3529
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 9:34:25   
Tanayya29
tevž vse najboljše,prav tako izabela...

PA DOBRO JUTRO....

evo kavico vam skuham

user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3530
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 9:41:46   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Samo da se pohvalim -dobila se ravnokar težko dočakan voziček-ful sem važnauser posted image

superca..jaz ga pa še čakam....nekje drug teden bi mogu bit že pri nas...jupiiiiiiiiiiiiiiii

Žirafa...superca za priprave, ti vzame kr časa a ne?
..pa držim pesti za malo princesko, da bo na pregledu vse ok....user posted image user posted image

Tanayya..zadnjič si pisala, da vam neka kremca ful nuca in sem te spraševala katera, če to ni skrivnost seveda?


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3531
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 9:46:36   
sonchek
Tevž pa danes praznuje...vse najboljšeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image
pa seveda vsem ki ste pred kratkim praznovali tudi....

Tannaya hvala za kavico..grem zdele še mal jo spit...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3532
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 9:48:15   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

ORANŽA-da, kdaj prideš v Šk. Loko?

Pa užaljena sm da veš.


DOBRO JUTRO!

Zakaj pa?


Dobro jutro
 
k si me preimenovala user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Izabela vse naj naj naj.user posted image
Žirafa, če boš že v slo, bi se pa lohk tud do naše prestolnice kak dan pripeljala, pa da še v živo kkšno rečemouser posted image .
Tintin kako ste?
 Laubica super za vozekuser posted image user posted image user posted image
vreme: ah škoda zgubljati besed. Mi smo čez praznike hotli it na morje pa zdej ne bomo šliuser posted image user posted image k je tako gnilo vreme. Zdej bomo pa doma mal delali.
 
 
Nč grem mal pospravljat, popoldan imava pa posvetovalnico in cepljenje.
Se beremo....
 

< Sporočilo je popravil Oranža -- 22.4.2008 9:49:18 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3533
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 9:51:53   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS

Zoo - super ideja za srecanje. Nam je pa nas zivalski vrt vsec, pa se letne karte zanj imamo. Moje mnenje je, da je Slovenija itaq premajhna za kaj vecjega. Ga ni sposobna sfinancirat. Je pa druzinam oz. otrokom prijazen, imajo veliko poucnih ur, kjer spoznavajo razlicne zivali, lahko jih hranis, praznujes v zoo RD, imajo poleti organizirane tabore, lahko otroci prespijo in opazujejo ponoci, kaj delajo zivali ... http://www.zoo-ljubljana.si/



Sej velikost ni problem, gre bolj za urejenost, pa pol kletk je praznih pa tko.....Kar se pa financiranja tiče se pa strinjam, italk še tega ne porihtajo tko kt je treba!!Ej, to je samo moje mnenje!

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3534
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 10:04:17   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Tevž pa danes praznuje...vse najboljšeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image
pa seveda vsem ki ste pred kratkim praznovali tudi....

Tannaya hvala za kavico..grem zdele še mal jo spit...user posted image


sonchek tea tree od justa,oprosti pozabla sem naisatuser posted image user posted image user posted image .
Kako sta opravili včeraj?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3535
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 10:07:30   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: manca

Tale Baby book smo dobili pa v materinski šoli v Kr....ste ga ostale tudi?


Jaz sem ga dobila že v paketku gradiv pri G, takoj ko mi je potrdila user posted image . Pa potem mi je še en izvod uvalila preden me je na rok napotila na naslednji pregled v porodnišnico.

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

aja zmer pozabim vprašat:
 
Punce a bo ktera koristla po porodniški skrajšan delovnik (4 ali 6 ur)user posted image user posted image


A 5 ur se pa ne da? Hmm, odvisno. Če dobim nazaj staro delovno mesto, ne; če me pa premestijo, pa z veseljem...



S temle se pa deloma strinjam. Imam občutek, da se kakšna vprašanja glede včasih kar izgubijo med poplavo humorja. Pa da ne bo pomote, smeh ni greh in luštno je videt, da vam "dogaja", ampak količinsko je pa toliko strani res težko prenesti. Kakšni zelo dolgi citati so malce odveč.


Tole je bilo pa moje. In se še vedno podpišem pod to. Nobeni nisem prepovedovala ničesar ali katere preganjala drugam, svoje mnenje pa lahko povem tako kot ste ga ostale. Pa še vedno se mi zdi, da sem napisala tako nežno, da res ne vidim razloga, da bi bila katera užaljena!

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3536
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 10:10:08   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
sonchek tea tree od justa,oprosti pozabla sem naisatuser posted image user posted image user posted image .
Kako sta opravili včeraj?



Pa kaj je zdaj s tem Justom - je OK za dojenčke ali ne. Jaz sicer Eucasol uporabljam, ampak kreme si pa ne upam po Mamuškinem opozorilu.

Žirafa, a je res že več kot 6 mesecev. Joj, gre to hitro. Prva dva meseca, ko smo se s pikico še lovili, sta mi minevala tako počasi, zdaj ko je pa tako lepo, pa čas nori.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3537
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 10:41:09   
Tanayya29
Pa kaj je zdaj s tem Justom - je OK za dojenčke ali ne. Jaz sicer Eucasol uporabljam, ampak kreme si pa ne upam po Mamuškinem opozorilu.


No za nas je OK,ima res lepo kožo in mi ni treba uporabljati advantana več.Sj ga namažem čist mal po prizadetih delih,pa še teh skorajda ni več...
Nam je super!!!!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3538
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 11:19:31   
Laubica
Mi imamo BABY LUUF ki je brez mentola in ga lahko uporabljaš od 3.m. dalje in ga mažem po prsih po hrbtu in podplatih

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3539
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 11:20:47   
BrinaS
IZVIRNO SPOROČILO: mama11


IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

aja zmer pozabim vprašat:
 
Punce a bo ktera koristla po porodniški skrajšan delovnik (4 ali 6 ur)user posted image user posted image


A 5 ur se pa ne da? Hmm, odvisno. Če dobim nazaj staro delovno mesto, ne; če me pa premestijo, pa z veseljem...



Tudi jaz močno razmišljam o 6 urnem delavniku. Vsaj na začetku.

Mama11 lahko vzames 4, 5, 6 ali 7 urni delavnik. 

Oranza, mogoce gledam jaz ljubljanski zoo z drugimi ocmi. Se popolnoma strinjam, da imajo zagrebski, dunajski, londonski zivalski vrtovi vec zivali, predvsem eksotov, samo nam je nas zoo v neposredni blizini in ga jemljemo kot beg iz betona v ''naravo'', kjer lahko zdruzimo prijetno s koristnim - sprehod, ogled zivali, igranje na igralih, Da pa so kletke prazne se pa ne strinjam.

Tanayya, fino da vam krema pomaga.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3540
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 12:46:18   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Samo da se pohvalim -dobila se ravnokar težko dočakan voziček-ful sem važnauser posted image
Lepo da ste se načvekale -tako se dela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image superuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3541
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 12:47:09   
Tanayya29
Tanayya, fino da vam krema pomaga.


hvala,sem tudi jaz vesela.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3542
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 12:49:12   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS

Oranza, mogoce gledam jaz ljubljanski zoo z drugimi ocmi. Se popolnoma strinjam, da imajo zagrebski, dunajski, londonski zivalski vrtovi vec zivali, predvsem eksotov, samo nam je nas zoo v neposredni blizini in ga jemljemo kot beg iz betona v ''naravo'', kjer lahko zdruzimo prijetno s koristnim - sprehod, ogled zivali, igranje na igralih, Da pa so kletke prazne se pa ne strinjam.


se strinjam z brinouser posted image .


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 3543
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 12:50:28   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

aja zmer pozabim vprašat:

Punce a bo ktera koristla po porodniški skrajšan delovnik (4 ali 6 ur)


jaz žal ne,v vrtcu je to nemogoče.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3544
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 12:53:08   
Tanayya29
Da,vam ne bom samo kavice kuhala,pa vam danes skuham pravo kosilouser posted image
user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3545
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 13:03:57   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS

Oranza, mogoce gledam jaz ljubljanski zoo z drugimi ocmi. Se popolnoma strinjam, da imajo zagrebski, dunajski, londonski zivalski vrtovi vec zivali, predvsem eksotov, samo nam je nas zoo v neposredni blizini in ga jemljemo kot beg iz betona v ''naravo'', kjer lahko zdruzimo prijetno s koristnim - sprehod, ogled zivali, igranje na igralih, Da pa so kletke prazne se pa ne strinjam.


se strinjam z brinouser posted image .


Tudi jaz se strinjam z Brino-zdaj ko smo bili v nedeljo so imeli na vsakem ovinku mizico in si spoznaval plazilce me je kača lupčkala -kako nežno kožo ima -so mi od nekdaj kače všeč,sin je pa pijavko imel na roki ,močerada,kačo,žabo mislim res se trudijo v LJ ZOOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3546
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 13:04:15   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Pa kaj je zdaj s tem Justom - je OK za dojenčke ali ne. Jaz sicer Eucasol uporabljam, ampak kreme si pa ne upam po Mamuškinem opozorilu.


No za nas je OK,ima res lepo kožo in mi ni treba uporabljati advantana več.Sj ga namažem čist mal po prizadetih delih,pa še teh skorajda ni več...
Nam je super!!!!



No, sem prav vesela, da vam ustreza! Zato k sem vidla da nam pomaga in se mi je zdel, da bi znal tud vam.

Mama11, jaz sem pa ravno pri eukasolu bolj skepticna... jaz mam namrec kar hudo alergijo na cvetni prah in ko je promotorka s tem spricnila po luftu sem se 14 dni kihala.

Laubica- tud mi mamo to kremo, sam za prehlad, za kozo pa just, ker edini pomaga!

Grem pisat diplomo...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3547
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 13:05:32   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Tevž pa danes praznuje...vse najboljšeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image
pa seveda vsem ki ste pred kratkim praznovali tudi....

Tannaya hvala za kavico..grem zdele še mal jo spit...user posted image


sonchek tea tree od justa,oprosti pozabla sem naisatuser posted image user posted image user posted image .
Kako sta opravili včeraj?



Aja sem čist pozabla povedat...nč zaenkrat imam dieto brez jajc user posted image ..pa kri so ji vzeli, da bodo pogledali, če je na kaj alergična...prov na hitr so naju odpravl, pa eno kremo s cinkom mi je dala...to je pa tudi vse...na hitr jo je pogledala je rekla da ima suho kožo..pa da lohk ni nič, da bo s časom izzvenelo ali pa da je pač alergija...
K jo ji pa kri jemal j pa kričala k da bi jo iz kože dajal...pa še tri smo jo držale..pomoje bl zaradi ega...
Kok ste pa vi daleč s preiskavami?



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 3548
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 13:08:30   
Laubica
Laubica- tud mi mamo to kremo, sam za prehlad, za kozo pa just, ker edini pomaga!
JOJ sem sfalila -sem mislila od JUSTA za prehlad materina dušicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
PROSIM ZA KAKO KOŽO-SUHO KOT IMAMO TUDI MI?TOREJ OD JUSTA TRE TEE


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3549
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
22.4.2008 13:08:33   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: mama11

S temle se pa deloma strinjam. Imam občutek, da se kakšna vprašanja glede včasih kar izgubijo med poplavo humorja. Pa da ne bo pomote, smeh ni greh in luštno je videt, da vam "dogaja", ampak količinsko je pa toliko strani res težko prenesti. Kakšni zelo dolgi citati so malce odveč.


Tole je bilo pa moje. In se še vedno podpišem pod to. Nobeni nisem prepovedovala ničesar ali katere preganjala drugam, svoje mnenje pa lahko povem tako kot ste ga ostale. Pa še vedno se mi zdi, da sem napisala tako nežno, da res ne vidim razloga, da bi bila katera užaljena!


valda da smo bile užaljene...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
..........hecc....................

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Napaka pri odlaganju spečega dojenčka v po...
Ste tudi vam dogaja, da se, ko želite odložiti dojenčka, ki je zaspal v vašem naročju, ta takoj prebudi? Potem verjetno ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.