|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:17:45   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Ja, na plavanju nas je blo samo 6. Jooly - Dan in njegova mamica bosta zdaj hodila v našo skupino, ker so njuno ukinili user posted image ....
No, super. Dobrodošla user posted image

Sva šle s Scubo same na kavo, pa je začel deževat ... dobr, da sva bli pod streho ...
Ja sirotke moje, naslednjič se vama definitivno pridružim, da preženemo dež - če verjameš user posted image

A jutr v Supernovi? Nč ne vem user posted image user posted image .... Ja, prav, pa prideva (ITAKuser posted image ).....
Prov razmišlam, zakaj se vam ne bi jutr priklopla zraven. In ker ne najdem nobenga pametnega al pa neumnega razloga, verjetno pridm. A ob 11h v Supernovi na Rudniku?? A morm met kerj dnarja sabo? Ne mislim za kofe - a so kšne fajne  trgovince tam??

 

se opravičujem, k nisem z debelo rdečo vprašala, ampak takrt še ni blo tega pravila. Torej:

Prov razmišlam, zakaj se vam ne bi jutr priklopla zraven. In ker ne najdem nobenga pametnega al pa neumnega razloga, verjetno pridm. A ob 11h v Supernovi na Rudniku?? A morm met kerj dnarja sabo? Ne mislim za kofe - a so kšne fajne  trgovince tam?? user posted image user posted image




Da ne bo zdej pa vse rdečeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3451
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:18:03   
scubadiver
Manca v mojem otroštvu smo tud to že uporabljali. Se vidi da sva z Gruško generacija user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:19:41   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija
ni problem v laseh,ampak skrbi me kje bom dobila take shiny kopalke. Moram it pogledat v tiste sado-mazo trgovine user posted image user posted image


To pa Scubo vpraš... ona ma ene ful hude, pa noče povedat, kje jih je kupila user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:20:41   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Manca v mojem otroštvu smo tud to že uporabljali. Se vidi da sva z Gruško generacija user posted image


Ja približno, sam ti si mal starejša user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:21:04   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Velika britanija a tvoj ima službo ravno kontra turnus, da bo pazil hčerko?



imava to sreco ,da delava v isti firmi in se bo ON prilagodil mojemu urniku in ko bom jest v sluzbi bo on doma. Tudi v firmi so tok prijazni in nama ne komplicirajo


ja kdaj se bosta pa pol kej vidla????user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:21:45   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija
ni problem v laseh,ampak skrbi me kje bom dobila take shiny kopalke. Moram it pogledat v tiste sado-mazo trgovine user posted image user posted image


To pa Scubo vpraš... ona ma ene ful hude, pa noče povedat, kje jih je kupila user posted image


Sej ne morem verjeti da te še vedno foušija daje user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:22:39   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija
ni problem v laseh,ampak skrbi me kje bom dobila take shiny kopalke. Moram it pogledat v tiste sado-mazo trgovine user posted image user posted image


To pa Scubo vpraš... ona ma ene ful hude, pa noče povedat, kje jih je kupila user posted image


Sej ne morem verjeti da te še vedno foušija daje user posted image


takle mamo ... user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:22:41   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Velika britanija a tvoj ima službo ravno kontra turnus, da bo pazil hčerko?



imava to sreco ,da delava v isti firmi in se bo ON prilagodil mojemu urniku in ko bom jest v sluzbi bo on doma. Tudi v firmi so tok prijazni in nama ne komplicirajo


ja kdaj se bosta pa pol kej vidla????user posted image


Verjetn zvečer pa ponoč

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:23:02   
Nana Liza

IZVIRNO SPOROČILO: Mama11
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
Martita, Rozika, mama11, Gruška - A jutri ob 11h v supernovi?


Lahko pridem, ampak bom spet 20 min pozna - ne bit hude. A spet v tistem lokalu pred Mullerjem?


A se dobimo v 1. štuku nasproti dvigala?user posted image
Porkaš, bi mogla označit z rdečo, ste me vse spregledale, razen mame11 in joly! user posted image
Roziki bom pa poslala jutri sms, če ne bo nič brala...

Časti pa itak Tevž, k ima glih 5 mesecev. Pride še katera?

< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 21.4.2008 22:24:48 >

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:23:10   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija


Oranza : tukaj v VB drzava placa 9 mescov porodniskega in nato , ce hoces lahko vzames se 3. mesece,ampak ti jih ne placajo ( barabe user posted image ) . Ponavadi se Anglezinje po koncani porodniski ne vrnejo v sluzbo ,ker jim drzava nudi neko pomoc in tudi imajo pravico delati " part time job",ki ni polhno obdavcen. Meni to nekako ne odgovarja oz. nisem tak tip cloveka,da bi cakala na nekoga,da mi nekaj da.
Glede Tianne pa ce po pravici povem sploh nisem razmisljala,da bi ostajala doma zaradi njene situacije. Ona ne rabi nobene posebne nege razen zdravil , kar pa mislim da bo moj dobro opravil. Midva se do nje obnasava,kot da je vse ok in noceva ji kasneje dajati kaksnega obcutka,da je z njo nekaj narobe ( v bistvu tudi ni ) . No zdej pa ze malo bluzim. Kot vidis tudi v Angliji ne rastejo rozice - prej kaksne koprive user posted image user posted image user posted image
 




no pol pa tolk za luno nisem blauser posted image user posted image user posted image . a pol bo tvoj doma ostal al kako? Tko sem te zastoplauser posted image



_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:25:06   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Velika britanija a tvoj ima službo ravno kontra turnus, da bo pazil hčerko?



imava to sreco ,da delava v isti firmi in se bo ON prilagodil mojemu urniku in ko bom jest v sluzbi bo on doma. Tudi v firmi so tok prijazni in nama ne komplicirajo


ja kdaj se bosta pa pol kej vidla????user posted image


Verjetn zvečer pa ponoč



ja zvecer pa ponoc in vikendi user posted image user posted image user posted image . Ja kaj cmo takle mamo - tolazim se s stem ,da bo tako samo kaksno leto ali dokler loto ne zadanemo user posted image .

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:25:27   
manca

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

imava to sreco ,da delava v isti firmi in se bo ON prilagodil mojemu urniku in ko bom jest v sluzbi bo on doma. Tudi v firmi so tok prijazni in nama ne komplicirajo



(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:26:49   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija
ni problem v laseh,ampak skrbi me kje bom dobila take shiny kopalke. Moram it pogledat v tiste sado-mazo trgovine user posted image user posted image


To pa Scubo vpraš... ona ma ene ful hude, pa noče povedat, kje jih je kupila user posted image

A ma scuba res kaksne take ****is scena a kva ??????? In to za plavanje ,ko gre z otrokom ?? Skori nemorem verjet user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:27:56   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
A se dobimo v 1. štuku nasproti dvigala?user posted image
Porkaš, bi mogla označit z rdečo, ste me vse spregledale, razen mame11 in joly! user posted image


A jaz sem pa vosek user posted image  ... jaz sem tud javila, da pridem ... Jooly je mene citirala ... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:28:25   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija
ni problem v laseh,ampak skrbi me kje bom dobila take shiny kopalke. Moram it pogledat v tiste sado-mazo trgovine user posted image user posted image


To pa Scubo vpraš... ona ma ene ful hude, pa noče povedat, kje jih je kupila user posted image

A ma scuba res kaksne take ****is scena a kva ??????? In to za plavanje ,ko gre z otrokom ?? Skori nemorem verjet user posted image user posted image



Ne ne, sem jih objavla na slikci, za na plavanje dojenčkov se jih pa ne upam met ker bi mi jih Gruška sigurn ponesreč ukradla user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:29:16   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija


Oranza : tukaj v VB drzava placa 9 mescov porodniskega in nato , ce hoces lahko vzames se 3. mesece,ampak ti jih ne placajo ( barabe user posted image ) . Ponavadi se Anglezinje po koncani porodniski ne vrnejo v sluzbo ,ker jim drzava nudi neko pomoc in tudi imajo pravico delati " part time job",ki ni polhno obdavcen. Meni to nekako ne odgovarja oz. nisem tak tip cloveka,da bi cakala na nekoga,da mi nekaj da.
Glede Tianne pa ce po pravici povem sploh nisem razmisljala,da bi ostajala doma zaradi njene situacije. Ona ne rabi nobene posebne nege razen zdravil , kar pa mislim da bo moj dobro opravil. Midva se do nje obnasava,kot da je vse ok in noceva ji kasneje dajati kaksnega obcutka,da je z njo nekaj narobe ( v bistvu tudi ni ) . No zdej pa ze malo bluzim. Kot vidis tudi v Angliji ne rastejo rozice - prej kaksne koprive user posted image user posted image user posted image
 




no pol pa tolk za luno nisem blauser posted image user posted image user posted image . a pol bo tvoj doma ostal al kako? Tko sem te zastoplauser posted image




nene on bo delav nocne oz. ko bom jest prsla s sihta gre on na siht. On je teamleader in tko ,da je njegov urnik bol fleksibilen.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:29:28   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija
ni problem v laseh,ampak skrbi me kje bom dobila take shiny kopalke. Moram it pogledat v tiste sado-mazo trgovine user posted image user posted image


To pa Scubo vpraš... ona ma ene ful hude, pa noče povedat, kje jih je kupila user posted image

A ma scuba res kaksne take ****is scena a kva ??????? In to za plavanje ,ko gre z otrokom ?? Skori nemorem verjet user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Scuba, scuba... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:30:43   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza


IZVIRNO SPOROČILO: Mama11
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
Martita, Rozika, mama11, Gruška - A jutri ob 11h v supernovi?


Lahko pridem, ampak bom spet 20 min pozna - ne bit hude. A spet v tistem lokalu pred Mullerjem?


A se dobimo v 1. štuku nasproti dvigala?user posted image
Porkaš, bi mogla označit z rdečo, ste me vse spregledale, razen mame11 in joly! user posted image
Roziki bom pa poslala jutri sms, če ne bo nič brala...

Časti pa itak Tevž, k ima glih 5 mesecev. Pride še katera?


jaz sem tud razmišljala da bi prišla..pa sem bla zdej dva dni zapored v lj...pa se mi res ne da...
mogoče drugič...

Kje pa je Martita???????????

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:31:26   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija
ni problem v laseh,ampak skrbi me kje bom dobila take shiny kopalke. Moram it pogledat v tiste sado-mazo trgovine user posted image user posted image


To pa Scubo vpraš... ona ma ene ful hude, pa noče povedat, kje jih je kupila user posted image

A ma scuba res kaksne take ****is scena a kva ??????? In to za plavanje ,ko gre z otrokom ?? Skori nemorem verjet user posted image user posted image



Ne ne, sem jih objavla na slikci, za na plavanje dojenčkov se jih pa ne upam met ker bi mi jih Gruška sigurn ponesreč ukradla user posted image


vidim,da ti je Gruska res fovz zaradi kopalk. Morjo bit pa res hude

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:33:10   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Velika britanija a tvoj ima službo ravno kontra turnus, da bo pazil hčerko?



imava to sreco ,da delava v isti firmi in se bo ON prilagodil mojemu urniku in ko bom jest v sluzbi bo on doma. Tudi v firmi so tok prijazni in nama ne komplicirajo


ja kdaj se bosta pa pol kej vidla????user posted image


Verjetn zvečer pa ponoč



ja zvecer pa ponoc in vikendi user posted image user posted image user posted image . Ja kaj cmo takle mamo - tolazim se s stem ,da bo tako samo kaksno leto ali dokler loto ne zadanemo user posted image .


super pol boš prišla pa v SLO pa častila kufe, kaj? user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:33:23   
Oranža
Tooooo jupiiiiiiiii ste že začele user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Tevž vse naj naj naj ......user posted image user posted image user posted image
Debeluška pa ziher kopalnico štima, al pa jo je zdej treba krstituser posted image , k bodo mel novo masažno banjouser posted image user posted image user posted image
 
VB a je tvoj mož anglež a si ga ti tud iz SLO uvozila oziroma izvozila tko kt kanarkauser posted image . Ej zamejke še 1x ful ste face in imate jajca k jih marsiker dec nima user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Zoo ja fajn idejauser posted image user posted image user posted image . Sam da se vreme uštimauser posted image
 
Jutri bi prišla pa imava P. tko da kdaj drugičuser posted image .
 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:34:20   
sonchek
Spet bo ogen v bajt, k tok citiramo..no važn da ni nč rdeč...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3472
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:35:16   
DEBELUŠKA30
NO, JEST SEM TUD POGREŠALA NAŠ ČVEKA-fon user posted image :
 
user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: jooly
Kje pa je naša hruška debeluška?? user posted image user posted image user posted image

sej res kje pa je?????????????user posted image


Z avtomobilčki se igram user posted image user posted image user posted image , k tle gor nič ne čvekate user posted image :
user posted image

ŠALA, doma smo imeli "živo štalo", tko da sem ravno kopalnico in nato še stanovanje zribala user posted image
No to je pa lepo, da je mene tud nekdo pogrešal
user posted image user posted image user posted image !

user posted image user posted image user posted image  Za ORANŽO, res je babe, sem vas hotla povabit na ribanje user posted image user posted image user posted image !

IZVIRNO SPOROČILO: tintin
sem merila vsaj ene 15-krat
hmm, pa je sicer kazalo različno, ampak še vedno visoko


Probaj baterije zamenjat user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3473
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:35:29   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Velika britanija a tvoj ima službo ravno kontra turnus, da bo pazil hčerko?



imava to sreco ,da delava v isti firmi in se bo ON prilagodil mojemu urniku in ko bom jest v sluzbi bo on doma. Tudi v firmi so tok prijazni in nama ne komplicirajo


ja kdaj se bosta pa pol kej vidla????user posted image


Verjetn zvečer pa ponoč



ja zvecer pa ponoc in vikendi user posted image user posted image user posted image . Ja kaj cmo takle mamo - tolazim se s stem ,da bo tako samo kaksno leto ali dokler loto ne zadanemo user posted image .


super pol boš prišla pa v SLO pa častila kufe, kaj? user posted image


ma pelem te na Bled na kremsnite - no vse vas seveda. Ce boste pa res pridne vas pa mogoce se castim s pizzo. user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
21.4.2008 22:36:25   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Spet bo ogen v bajt, k tok citiramo..no važn da ni nč rdeč...user posted image user posted image user posted image


Še dobr da nima katera nick rdečka, ker potem bi ji v zelje skakaluser posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.