|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice iz Krasa
22.4.2008 14:45:11   
ona
Ojla punce!
Hudiča,zdej sem ravnokar dobila spet internet,sem ga imela izklopljenega od sobote popoldne,ker ga je električist hotel nekam prenest tole škatlo od isdn-ja in je nekaj zaj.... in sem mogla klicat na siol,da so mi spet vzpostavili prejšnje stanje in je šele danes prišel tip in tole popraviluser posted image
Ja,pa telefona tud ni blo in je blo prav fajn po eni strani,skozi taka lepa tišina,ker ponavadi skoz telefon zvoni,predvsem zaradi firmeuser posted image
Drugače smo pa še zmeraj v zidariji,zdaj ravnokar delajo tlak in še strop,pa bo končanouser posted image user posted image user posted image user posted image Je šlo še kar hitro,se vam ne zdi?Smo pa drugače naredili gor komplet stanovanje,kar so nam tudi vsi izvajalci nekako svetovali...sem se prav na KAROLINO spomnila,pa tudi druge ste mi nekako odsvetovale preveč vlagat gor,samo tudi,če bo gor nekdo živel si npr wc-ja ali kopalnice ne bo mogel naredit drugače kot smo ga mi,pa kuhinjo bo tisti,ki bo bil gor,mogel imet na točno tistem kraju,ker se ni dalo odtokov speljat kam drugam...skratka,mi smo vse možnosti predelali kako bi bilo najboljše in tako tudi naredili in šele ko nekaj delaš,vidiš kaj je najboljše,tako,da upam,da smo prav naredili in predvsem pa funkcionalno!Ob priliki bom kaj poslikala,ko kaj utegnem!
Ma vreme pa imamo lepo,ni kaj!Jaz sem prav sita tega dežja,resno!Sem nekaj gledala na eni intrnetni strani,da bo potem drugi teden spet dež,pa za prvomajske tudi ne bo glih toplouser posted image
Dobro,kako kaj planirate te praznike,jo kam mahnete?Mi verjetno,da ne,ker bo treba tle doma še kaj postorit,zato vseeno računam na poletje,da končno kam gremouser posted image
Ok,se poslavljam,delo in majstri čakajouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: mamice iz Krasa
22.4.2008 15:55:02   
ona
ANAKARIN,ravnokar zbiram učne liste po netu za sina,ker imajo jutri test iz slo,pa ti tudi tebi lepim tole stran,ki je kar zanimiva za malo otrokom pomagat,je gor kar hočeš po razredih:
http://www.uciteljska.net/ucit_search.php?mode=refine

< Sporočilo je popravil ona -- 22.4.2008 15:57:10 >

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: mamice iz Krasa
22.4.2008 22:27:53   
MID
Ojla;da ne boste ravno same ONA in ANAKARINuser posted image
Si tržem par minut počitka,da si s slabo vestjo ker se nič ne oglašam ublažim dušo.
Kot vidite mi bolezensko primankuje časa.Pa več kot očitno ne samo meni.Zelo rada bi se vam več posvetila,pa ne gre in ne gre.
Skratka vidim,da ste vse nadpovprečno pridne in prizadevne,naj si bo to gradnja ali rožice.Gradimo še ne,sem si pa zadala,da bom letos imela svoj vrt in vsekakor rožice,me pa vse bolj razjeda dvom,da mi ne bo časovno uspevalo,oziroma,da bo moj vrt daleč naokrog najbolj zaraščen od vseh,kar mi bo vse prej kot v ponos.Ampak želja ostaja.Bomo vidli kako bo.poročam...user posted image
Drugače mi gre pa v službi vse narobe,že en teden nam ne dela tiskalnik,kar je pri nas pomembno 80%.Lovim se kot slepa kura,prosim,da mi zadevo uredijo,a me prelagajo,kot zadnjo smet,v zaostanku smo s 1000-imi deli,bojim se dneva,ko bo stvar na red.Saj ne vem ali bi jokala ali se smejala.user posted image
Bojo že držale besede ostalih poslovodij,ko so mi napovedale,da težko pričakaš dan dopusta,ma ko se vrneš,ti je žal,da si sploh šel.user posted image
Povrh vsega se pri nas menjuje osebje-stran mi gre ena delavka in to ravno v zaključku meseca,ko imamo največ dela.user posted image user posted image user posted image Resno se že sprašujem,kaj za boga še sploh počnem tuuser posted image Ma kam naj grem.Iz slabega na slabšeuser posted image
Meni je za pop*****!Psiha me po malem že zapušča,a si tega ne smem in ne morem privoščit.Pa so to le drobtinice problemov ki sem jih napisala.
Najbolj me boli,da nimam več družinskega življenja...user posted image
Ne mi zamerit,da sem vas zamorila.Sprva ni bil to moj namen,ma nekam se moram skašljat.
Še enkrat oprostite,grem pestvat probleme naprej,v posteljo...
Lahko noč!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: mamice iz Krasa
24.4.2008 8:32:23   
karolina*
user posted image  ANAKARIN VSE NAJBOLJŠE ZA NAJIN ROJSTNI DAN   user posted image  
user posted image Pa tudi tebi TRIXI vse naj naj za včerjašnje praznovanje   user posted image  

Meni se gužva kar nalag in nalaga. Zdaj sem bila tri dni v Ljubljani na usposabljanju za upravni postopek in moram reč, da sem res vesela, da sem šla, ker smo imeli zelo dobrega predavatelja, ki nam je UP predstavil tako, da smo ga resnično razumeli in ne kot tisto suhoparno uradniško teorijo. Res kapo dol takim predavatelje, lahko rečem, da je bilo to najboljše predavanje na katerem sem kdajkoli bila, pa sem jih že ogromno dala skozi. Res tak predavatelj, ki zna povedat, zna razložit tako, da ti ostane v glavi, odgovori na vsako tvoje vprašanje brez da bi se ti počutil kaj manjvrednega in ohranja predavanje enako zanimivo ob 8h zjutraj kot ob 3h popoldan. Niti za trenutek ni dovolil, da bi nam popustila koncentracija in niti eden od nas se ni dolgočasil. Res sem vesela, saj se bom zdaj dosti lažje učila.

ONA, sem vesela za tvojo gradnjo. In če ste se tako odločili, je prav tako. Jaz sem ti dala samo moje mnenje. Saj pri nas je bilo enako glede kuhinje in kopalnice smo imeli samo eno možnost, kam jo dati, a po svoje smo si razporedili vse ostale prostore in tudi velikosti posameznih prostorov. Npr včasih se je delalo ogromne spalnice in majhne otroške sobe. Midva sva naredila ravno obratno, saj se spalnica resnično rabi samo za spat in zato sva naredila zelo majhno, otroci pa rabijo več prostora, zato so te sobe večje. Bolj iz tega vidika sem ti takrat svetovala. Aja, pa nobenih hodnikov nisva delala, ker vem da moji starši bi jih, pa še »miljon« vrat vmes. Pa vem da moji starši bi povsod po stropih (in magari še po zidovih) dali les, jaz bi pa vse to »rušila«. Pa potleh bi dali povsod ploščice ali parket postavljen na »ribjo kost« jaz bi pa spet vse rušila in dala to kar sem dala- macesnove deske. Bolj iz teh vidikov sem ti takrat predstavljala stvari. Ma kot sem rekla, če ste se vi drugače odločili, ni s tem nič narobe- to je vaša odločitev in verjamem, da je prava.

MID joj, ne bit tako žalostna in potrta, dej. Vem, da pridejo trenutki, ko se zdi, da se je cel svet zgrnil nate, sem jih tudi sama doživela. A se tudi ve to uredi, tako da ne si preveč gnat k srcu, da ne boš še zbolela. Se spomneš, kaj si mi enkrat lani, ko smo še obe bile brezskrbno doma rekla, da ti je tvoj dragi naročil?! Rekla si, da ti je rekel, da se ne smeš pustit nobenmu več, da te j*** u glavo. In da se boš tega sigurno držala, ko boš šla nazaj delat. Upoštevaj to!!! Jaz sem (tudi po tvojem nasvetu) in ti povem da mi je 100x boljše. Če rečem ne, je ne in konc. In zdaj ni več vse samoumevno, ampak me lepo vprašajo, »če bi lahko«. In kaj ti lahko naredijo navsezadnje??? Kaj ti lahko naredijo, če greš domov takrat ko moraš it??? Ti lahko dajo odpoved??? Prav, pa naj ti jo. Tako glupo službo dobiš lahko na vsakem koraku!!! Pa itak ti zaradi tega odpovedi ne morejo dat. Naj ti utemeljijo, zakaj, pisno. Reči jim, da imaš varstvo samo do te in te ure in konc. In naštej jim vse zakone, ki te pri tem, da ne smeš delat nadur, ščitijo. Saj si mama!!! Odigraj tukaj svojo vlogo »levinje«, ki se do zadnjega diha bori za svojega »mladička« in zaščiti njegove interese in pravice!!! Nikar pa ne dopusti, da take stvari vplivajo na tvojo družino in na tvoje zdravje. Ker ko enkrat zboliš, nobenega več ne briga zate!!! Saj bo boljše, boš vidla, a se moraš tudi sama malo potrudit. Na žalost so časi taki, da nam dano ni nič več, še najmanj pa pravice, če vidijo, da se jim pustiš, da te j*** v glavo. Tukaj smo prepuščeni sami sebi in če se ne postaviš zase te povozijo, žal. Drži se in začni delat na tem! Vem, da ti bo uspelo!!!

Nč, moram it kaj delat zdej, me tri dni ni bilo, pa imam polno mizo papirjev in moram počasi kej poštimat

Lepo se mejte, pa se še kaj tipkamo.
 

< Sporočilo je popravil karolina* -- 24.4.2008 8:33:35 >

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: mamice iz Krasa
24.4.2008 13:51:12   
Anonimen
Za vse nas ki praznujemo
user posted image
TRIXI
user posted image KAROLINA
user posted image ANAKARIN

(odgovor članu karolina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: mamice iz Krasa
24.4.2008 15:06:02   
mucka25
Čao punce. Sem se šele pred nekaj dnevi odločila, da rabim čas zase. Tako da sem se vklopila  na forume na ringaraja. Pa sem iskala kak čvek iz Postojnsega konca in zdaj sem ga našla. Bile ste res pridne ste se kar lepo razpisale. Vsega ne morem prebrat, ker mi moj štirimesečnik ne pusti tolk dihat, sem sam mal prvih in zadnjih strani prebrala.Tudi jaz čestitam za rojstni dan vsem. Kaj ste vse aprilske, ker jaz sem tudi.

Pred kakim letom sem se sicer preselila k možeku sem v Postojno in nimam še nobene družbe (tašče pa tud nočem cel dan prenašat) in bi mi bilo res všeč, če bi se našla kaka mamica s časom za kak sprehod. Ve ste drugač bolj iz bistrškega in sežanskega konca ane? zaenkrat to vse moram it, mali me kliče.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: mamice iz Krasa
24.4.2008 21:57:38   
Anonimen
Čer, eto pa je šel dan in rojstni dan.
Pojedli in popili smo vse, načvekali, nasmejali, skakali s kolebnicami in tekmovali,...razen mojega, ki je še zdej v Italiji. Pride okol polnoči.
Najbolj so me nasmejali sodelavci s takole čestitko: vse naj, naj,...pridi nam nazaj, saj šef ni tak zmaj. user posted image

MUCKA25 dobrodošla med nami in ti povem, da sm edin jz najbližje Po, ene 7km proč.
Zdaj pa lahko nočuser posted image

(odgovor članu mucka25)
  Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: mamice iz Krasa
24.4.2008 22:52:53   
MID
Drage moje punce;

čeprav malo pozno vam želim vsem trem vse naj,naj,da bi bile zdrave in da bi se vam uresničile prav vse želje!!!user posted image user posted image user posted image

TRIXI,tale je zate...
user posted image
KAROLINA,tale je zate...
user posted image
ANAKARIN,tale pa zate...user posted image

user posted image user posted image
Uživajte,nažurajte se(domnevam,da bo vikend bolj pesteruser posted image )še zame.

KAROLINA,hvala za vzpodbudne besede.Saj vem,da sem bila jaz najbolj pametna okrog postavljanja zase,veš,ma v moji firmi enostavno ne gre tako,kot si napisala.Sej ni problem okrog odhoda domov.Urnik si pišem sama.Problem je v tem,da imam za vsako delo postavljen rok in če ga ne izvedem me štepajo.Zase sem se pri tastari že postavla-no kolikor sem lahko dosegla.Enostavno,vse visi na mojih ramenih in poslovalnico moram dejansko jemat kot da je moja.Problem je največ v meni,ker ne znam naredit reda in stopit svojim delavkam na prste.Sej ne rečem,da so slabe delavke.Problem je v tem,da ne vidijo dela in jim moraš praktično vse pokazat s prstom.Če strikno ne pokažem želja,kaj mora bit narejeno,ne bojo vidle nobenega dela.Veš,vse skupaj je en začaran krog,kateremu ni videt konca.Tisoč stvari bi ti lahko napisala,ma nima smisla težit,sploh pa tu gor.Upam,samo,da mi bo enkrat stvar zalavfala.
Lepo,da si se imela fino na teh predavanjih.Sem vesela zate.In sploh sem pa vesela,da si vsaj ti tista,ki je imela močno voljo se postavit zase in to tudi dosegla.Bravo KAROLINA!user posted image Le tako naprej!!!user posted image user posted image user posted image
MUCKA 25
user posted image
Super,da si se odločila postati naša!user posted image Ti kar pridi klepetat k nam.Me smo ene fajn punce,ki se zelo rade pogovarjamo,delimo nasvete,dobre in slabe stvari in se prav nikoli ne kregamo!Kajne punce!
Dej,napiši še kaj več o sebi,pa kako fotko v album,da se še bolje spoznamo.Tebe pa čakajo naša gesla.
Aja,saj res,jaz moram še kako frišno fotko iz dopusta dat v album.user posted image Bom probala za vikenduser posted image .
Nič,grem jaz v ležeče.Sem iz popoldanske smene in moram it nazaj jutri zjutraj.
Ala ONA pridi kaj povasiuser posted image .Te že pogrešamuser posted image !
Lahko noč!
MID

(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: mamice iz Krasa
25.4.2008 0:00:55   
trixi
za vse nas ki praznujemo te dni: vse najboljše za nas, vse najboljše za nas, vse najboljše drage punce, vse naaaaaaaaajboljšeeeeeeee za  naaaas          
                                                     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ostalim pa hvala za čestitkeuser posted image

< Sporočilo je popravil trixi -- 25.4.2008 0:03:16 >

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: mamice iz Krasa
25.4.2008 0:07:28   
trixi
sem raje hitro poslala en bolj tak mičken post, ker zdaj pa tudi jaz vem, kako zgleda ko ti napiše we are sorry, bljak, sem prej napisala cel roman, pa me je ven vrglo. Torej, danes se mi ne da več, se tipkamo jutri, ups, koliko je že ura, popravljam: se tipkamo danesuser posted image

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: mamice iz Krasa
25.4.2008 9:57:26   
mucka25
Ja hvala za dobrodošlico ANAKARIN in MID. Bom se potrudila pa kaj v album naložila, sam si moram mal časa vzet pa pogruntat kako to gre.

Sem drugače iz Prevoj pri Domžalah, sedaj pa živim v Stari vasi, kjer je tud kar luštno in imam Postojno skoraj na dlani. Zdaj mi je bolj všeč, ker je vsaj nekaj trgovin z otroškimi stvarmi in mi ni treba za vsako stvar v Ljubljano.

No grem mal pospravt, da bom lahko čez vikend praznovala. Fajn bodte punce pa svoje otročičke lepo razvajajteuser posted image .

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: mamice iz Krasa
25.4.2008 17:53:36   
ona
Najprej vsem,ki ste praznovale vse najboljše,pa veliko lepih želja iz moje straniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
user posted image

Hkrati se vsem oproščam za takoooo zamudo z moje strani,saj ni to pri meni v navadiuser posted image Sem se pa spomnila na vas prav vsak dan!Torej,se oproščam in vam še enkrat želim vse naj,naj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Torej,cel teden sem imela dela za znoret in povrhu vsega mi še zdaj 3 dni ni delal internet,ker skoz nekaj grmi in mi ga ven zabija,evo telefon mi še vedno ne dela,samo to mi sploh ni važno,glavno,da imam internet!
Vidim,da se je kar nekaj novega dogajalo!Najprej dobrodošlica novi članici!!!
Ti se nam kar priklopi,smo same fajn babnce!user posted image
S tvojega konca zgleda,da je res najbližje Anakarin,jaz sem iz Sežanskega,Karolina tudi,ostale pa iz Goriške,Mid pa iz Bistriškega!
drugače se pa itak že me vse menimo za zmenek že odkar smo tukaj,ma nekrat nam bo ratalo se dobit,ni vrag!
MID,tebe tud nisem že en cajt vidla,sem pa bla tam okoli v torek,ampak s tako brzino,da mi je gorelo pod nogamiuser posted image Saj te pridem še kaj obiskat,ko bom bolj na časuuser posted image
Glede službe pa ti je KAROLINA lepo napisala,jaz se tudi ne bi sekirala preveč,kaj ti pa morejo...in pa seveda začni bit malo bolj "žleht",do delavk,drugače te ne bojo šmirgale...imam jaz tudi tako izkušnjo s cajtov,ko smo imeli zaposlenih 12 ljudi in se mi je kdaj prav trgalo,ker sem videla,da ni prav bit predober do njih,vse v mejah normale...tudi meni je blo težko si neko avtoriteto izborit,ma sem si jo sčasoma in postala sama pri sebi malo bolj stroga in sem vsem dala vedeti,da sem višje od njih in,da z mano se ne bodo igrali!Saj niti ne vem kako sem prišla do tega,ampak sčasoma so me začeli vsi cenit in poslušat!da pa moraš vsem pokazat s prstom kaj naredit je pa normalno,jih pač ne briga,ker oni pridejo naredit tistih 8 ur,po možnosti čimmanj delat in jih ne briga!Dej,bom prišla jaz te tvoje punce malo postrojituser posted image user posted image
KAROLINA,ma ti boš cel doktor znanosti!!!saj je prav,znanje vedno prav pride...mene zdaj počasi čaka še delo s tem standardom,bom mogla začet kaj urejevat počas,saj sem zdaj zabušavala s tem že cel mesec,ker so me tej zidarji prav okupirali!
No,podstrešje je zaenkrat urejeno,še strop je za dokončat,pa bo!Glavna zidarska dela so mimo in pucam že cel teden tale prah in šele danes lahko rečem,da sem bajto spravla v reduser posted image
zgoraj smo pa tak uredili,da so samo stene porajhane in tlak potleh,pa vsa elektro in vodovodna inštalacija je pod tlakom...sobe so ratale dve ena manjša,ena večja,ostalo smo samo stene naredili in odtoke in zdej ne mslim več nič delat,samo še stopnice za dokončat,potleh gor bom pa kar linolej vrgla,samo,da lahko spucam potleh,pa vse stene bom pobelila z belo barvo,tisto apneno,ki se da direktno na obrajhan zid in potem naj barva tisti,ki hoče,pa ploščice in vse ostalo tudi ne bom dajala gor!
Torej,narejeno oz. končano bo tako,da bo čez 20 let še vedno kdo naredil kot bo hotel!
KAROLINA glede stopnic me še nekaj zanima?so mi predlagali do zdaj vsi,ki so bli tukaj,da naj damo raje granit ali marmor,ker,če bo les,je malo delikat in,če hodiš s čvlji gor je vseeno boljši kamen?Jaz verjamem,da je les lep,samo meni pride bolj  v poštev kamen,zato mi ti povej kakšne so kaj slabosti lesenih stopnic?

A veste,da so prvomajsk prazniki pred vrati?Končno upam,da gremo mi v svet po dolgem času(letih) in se menimo,da bi šli v Gardaland,ampak to za 4 dni od 1.do 4. in bi šli kar nekam na slepo,si poiskali kakšno prenočišče in si v teh 4 dneh vse ogledali kar se tam okoli da...kaj se vam zdi tak izlet?Ali je bolje,da si kaj rezerviram predno gremo,ali če pridem tja kar tako,imam možnost dobit hotel v bistvu isti dan?Po eni strani me kar panika,kako bo izpadlo,po drugi pa je vseeno eno doživetje?
No,če imaste kakšen pameten nasvet kar na plano!
Joj,danes se pa moram prav pohvalit!Moj sin ponavadi zdaj v 3.razredu vse teste piše 4 ali pa 3!To z ocenami vejo,ker jim učiteljica sama zraven cilja napiše koliko bi dobil oceno,da otroci malo dobijo občutek ocenjevanja!In danes pride domov s testom od Slo s petko!!!je bil tako vesel,da je imel prav solzne oči,pa jaz tudi!Res,super!!!
Ok,upam,da imate dovolj branja za zdajuser posted image
Se še beremo!

(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: mamice iz Krasa
27.4.2008 8:43:52   
ona
Oj,punce,kako ste kaj?
Včeraj sem cel dan nekaj zabušavala in prav resno počivala,saj je zgleda vse to delo prišlo za mano in sem prav rabla en tak dan,da se dam na of!user posted image
Zvečer smo šli v cirkus,ki je v Sežani in mi je prav žal,da smo šli!Lupijo kjer lahko,vključno z vstopnino 14€,potem prodajajo balone,ki je danes že prazenuser posted image ,cel cirkus ni vreden ogleda(dunajski cirkus),res prav brez veze in,če ima katera namen it,naj raje ostane doma!Mene ne spravijo več v noben cirkus!
Danes zgleda,da bo lep dan,samo sva z mojim rekla,da bova še kaj pospravila okoli hiše in bomo verjetno kar doma!Smo se pa kar odločili,da gremo 1.5 v tale Gardalanduser posted image user posted image user posted image user posted image Se prav veselim,da se nekam zmigamo!
Dejte mi še kakšen predlog okoli Gardalanda,če ste bile tam ali pa kakšno opozorilo na kaj naj bomo pozorni?user posted image
Ok,grem kej pospravljat dokler imam volje!user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: mamice iz Krasa
27.4.2008 9:17:55   
Anonimen
Ojla,
danes bo res lep, sončen in tooopel danuser posted image po dooolgem času. Danes je šel moj na ribolov na Nanoščico, mama nas je povabla na kosilo in popoldne gremo k mojmu pogledat, če so mel kej sreče. Vsaj kuhat mi ni treba danes. Zdej počakamo da se mali zbudi, nato na zrak na sprehod in na kosilo.
Zjutraj sm si še frizuro spremenila, malo šiškice odrezala in zdej imam lase spredaj naštimano (prej sm mela golo čelo). Malo za spremembo, da vidim če bom tako zdržala.
Eto mali se že zbuja, punce uživajte

Aja ONA hvala za link, res je koristen. Glede izleta okoli Gardskega jezera ti pa ne znam nič svetovat ali predlagat, ker sem večkrat šla samo mimo, v Gardalandu sem pa bla nazadnje 12 let nazaj. Kar se tiča cirkusa, je ta bil v Po 14 dni nazaj in ga tudi niso nič pohvalili.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: mamice iz Krasa
27.4.2008 23:48:02   
trixi
ojla, mi smo pa danes šli na tradicionalen pohod na Trsteljuser posted image , mah ja, moram takoj priznat, da sem se gor peljalauser posted image . Ma v opravičilo naj povem, da sem peljala dva otročka- našga in od bratranca, ker sta bila oba zdaj kar nekaj časa bolna in ne bi zmogla. Sem pa šla hodit za nazaj, sem lepo dala avto sosedu in je on otroke peljal, ker je pa želel da se dol pelje in sem izkoristila priliko, bi pa v vsakem primeru najdla eno "žrtev"user posted image za voznika, samo, da sem malo hodila. Je bilo pa zelo lepo, družba taprava, samo imam občutek, da me je malo primlo sončke, čeprav sem se namazala. Pa naša prinčipesa je dobila ene par klopovuser posted image
Sicer bomo pa ta teden doma, smo sklenili, da kaj poštimamo okoli hiše, vrt še čaka za prekopat pa itak se delo kar sproti najde. Če bo pa kaj lepega vremena bomo šli pa na en enodnevni izlet, tako, malo za spremembo. Razmišljamo o kakem minimundusu ali kaj podobnega.
Ona, jaz ti pa za Gardaland tudi ne morem nič svetovat, ker še nikoli nisem bilauser posted image , mi take zadeve sploh ne potegnejo. Smo pa bili eno poletje na S delu jezera, je bilo čudovito, teh počitnic ne bom pozabila nikoli, res en taboljših dopustov. No, če boste šli, čimmanj gužve na cesti in imejte se lepo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: mamice iz Krasa
29.4.2008 10:37:15   
mucka25
Živjo punce, ja se vidi, da je lepo vreme in smo vse polno zaposlene zunaj na sončku. Mi smo te dni mal praznovali pa pospravali, pa sicer bili cel dan zunaj. Danes je pa res grozno to vreme, smo mislili krompir posadit, pa očitno ga ne bomo , upam, da jutr, ker midva bi šla rada za te praznike k mojim.

Nič mam še ogromno za podelat, predno grem sploh kam. Lepo se imejte in lepe sončne praznike.

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: mamice iz Krasa
29.4.2008 13:56:45   
ona
Ojla,
ja vreme je prav za tukaj sedet,samo kaj ko me prav jemlje za it malo se uležt na kavčuser posted image
Saj ne vem niti kaj naj vam pišemuser posted image
danes sem malo klatila po trgovinah,mimogrede sem bila pri MID,a jo ni bilouser posted image ...se pa že še vidimo, ne skrbi!
Sem malo nabavljal za te praznike drobnarije za vzet s sabo,ker smo se kar nekako odločili,da gremo v tale Gardalnd in gremo lepo 1.5,vrnemo se pa v nedeljo,vmes pa se bomo provali znajt po najboljših močeh(prenočiščeuser posted image )
Edino vem,da ne smem preveč komplicirat,pa nam bo lepo!
Saj zdaj niti ne vem,če se bom kaj javila tukaj,ker bi jutri si pripravila za s sabo robo,pa še glede firme imam nekaj za poštimat,tako,da vam vsem želim ene lepe praznike,kjerkoli že boste!
Ala,uživajte!

(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: mamice iz Krasa
30.4.2008 9:35:23   
ona
Ojla,
Vidim,da ste zelo pridne v pisanjuuser posted image user posted image
Saj jaz nisem dosti boljšauser posted image
V glavnem,da vas samo pozdravim,ker letim postorit še vse živo,preden gremo jutri stran!Joj,komaj čakam po eni strani,po drugi pa imam občutek,da bi najraje bila domauser posted image user posted image
Ma saj bo,kajne?
Ok,uživajte med prazniki,sppcite kakšen čevapčič še za nas,pa veliko sončka imejte!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: mamice iz Krasa
30.4.2008 13:13:12   
Anonimen
Ekola, končno sm tu!
Z netom in pc-jem smo mel težave, in sorry Mucka25 ker ti nism mogla nikakor pisat, da torek odpade.
Drugače smo pregled in cepljenje včeraj opravili in me je presenetila teža malega 8200g imauser posted image . Težji je od sosedove punce, k sta pol leta razlike.
ONA lep izlet vam želim in skratka uživajte. Pa čimveč sončkauser posted image ! Ostale kam boste mahnile?
Se javim kasneje, se je mali fino pokakaluser posted image

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: mamice iz Krasa
30.4.2008 19:37:31   
trixi
IZVIRNO SPOROČILO: anakarin

Ostale kam boste mahnile?


meni nič bit fouš, bomo kar domauser posted image . No, zdaj se uštimamo, pa gremo na kresovanje, pa mlaj postavljat in seveda kaj dobrega pojest. Sicer sem danes šla v službo in je prav pasalouser posted image user posted image
Aja, pa mucka, dobrodošla, se pa spomnem, da si spraševala od kje smo. Jaz zase pravim, da sem "pridružena članica", nisem glih kraševka, ma se tle prav super počutim, drugače sem pa par ovinkov pod krasom proti goriški.
ONA, uživajte, veš, da taki dopustki kar tako znajo bit super fajn.
Kje ste pa ostale?
Čau, moram it, me moji fanti preganjajo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: mamice iz Krasa
30.4.2008 21:18:15   
MID
Helo!
Še ena,ki je bila danes tudi v službi in iskreno povedano-mi ni prav nič pasalouser posted image .
Sicer bomo pa mi tudi te praznike doma in če sem čisto iskrena,mi to še najbolj ustreza.Jezi me edino to,ker za jutri napovedujejo dež.Pa smo take faj plane si zastavla.Letos,bo prvič odkar sva skupaj,da nam ne bo čisto nihče utrujal s pripravo piknika pri naši hiši,ker imamo fajn plac in oh in sploh in seveda nikomur ni potrebno za nič organizacije skrbet...Mogoče se sliši malo nesramno,pa sej vem,družba itak zmeraj paše,ma kar je preveč je preveč.
Pri nas gre takole;čisto celo pomlad,poletje in jesen,se vsake toliko kdo spomne,da bi treba kaj "obrnt"(roštilj mislim),pa jim niti toliko ne zamerim,ker so tega vajeni že od prej kot sem jaz spoznala moža,ampak...potem vse pade več ali manj na grbo mojega moža.Največji drek je to,da je prevelika dobričina in ne zna izustit komu,da bi tudi mi kdaj šli kam na gotovo,pa da nam ni treba za nič skrbet.Aja,pa ne me narobe razumet-glede financiranja piknikov v naši družbi ni nikoli problem,le v organizaciji.
Pa pustimo stat to.Najhujše mi je,ker se je moj prejšnje poletje ene parkrat zmislil,da bi si midva tam na najinem hribčku namesto kosila kuhat nekaj spekla.Pa sem mu vsakič rekla,da mi je brez veze,ker vedno,ko so tista dva koščka mesa pečena nekdo pride in valjda moraš bit gostoljuben,tako,da sva vsakič bolj lačna kot sita,ker se folk ki je preveč domač ne mora upret tisti malenkosti spečenega mesa.Aja,sem pozabla omenit,da smo mi drugače kot ena hiša vedno odprtih vrat.
No pa da ne bom preveč težila,da ne boste še mislile,da sem negostoljubnauser posted image .
Poanta vsega kar sem hotela napisat je,da sva si zamislila,da bi mi trije jutri udarli en družinski piknik brez priveskov(upanje ostajauser posted image )pa nam ga bo godel ta prekleti dež in posledično ne bo nič od zamisli.
Mah,se bomo že kako znašli.
Vsem ostalim,pa želim lepe praznike,kak dober piknik,po želji zlet oziroma kar vam je najljubše.
Zate ONA,pa upam,da se 1. in 2.maja ne boš odpravila v zabaviščni park Gardaland,ker ne boste imeli nič od plačane vstopnine,ki tudi ni ravno poceni.To pišem,zato,ker sem tam že bila za 1.maj in vsa druga leta tudi kakšen od mojih znancev in je vsem bilo žal ker so šli,saj pride nenormalna gneča in moraš vsepovsod čakat,čakat in še enkrat čakat,na določenih zadevah tudi po 2-3 ure.Jaz se spomnem,da sem čakala na tisti posran vlakec 2 uri in pol.Ok,sej se je splačalo,ker je ful dober filing in itak to ni za male otroke,ma ni drugje nič dosti manjša kolona in to za otroke ni.
Skratka,upam,da ste se dobro organizirali in da ne bo gneče.
Vsem ostalim pa

ŽIVEL 1.MAJ PRAZNIK DELA!!!user posted image
Se beremo...

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: mamice iz Krasa
3.5.2008 14:15:32   
Anonimen
Haj,
matr sm smotana. Skoz obljubim, da se kasneje pridružim čveku, pa od mene nič. Vam povem, da so me te počitnice ubile. Ta večjami skoz morila "nimam se s kom igrat, gremo kam, gremo delat piknik, nimam se s kom igram,....." med tem časom pa sm jo ignorirala, ta pa še boooolj težila, dokler jo nism poslala v sobo. Takrat si je pa takoj najdla delo. Katastrofa! V Sredo do naši fantje naredili kres kar pri sosedu (ves odpad kar so pospravljali pri hišah), trije so bili in ga pili, jedli do 3 zjutraj. 1 maja pa cel dan ležali, se valjali po kavču, elektrike nam je zmanjkalo od 16-20, nato še do 21 se hecali vsakih 15min, da se je Anastazia vedno ustrašila in mene klicala. Zvečer smo imeli družbo s sosedom, gledali spet ribolove in glickali kokice. Včeraj zvečer smo roštiljli,danes pa upam, da gremo nekam ven jest.
Čez dan je moj v gozdu, jz pa se z mulci borim in pospravi po bajtiuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Ej MID hja smo to že šla skozi glede roštiljanja, pri nas se je isto dogajajo kot da bi zgodbo kopirala. Ma lansko poletje sm temu konec naredila, tako da smo spremenili lokacijo in kuharjauser posted image . Ko imamo pa rojstne dneve, nam je pa vseeno. No včeraj je bilo v redu, trije smo bli, vsi se najedli, in nobenega dela nisem imela. Direkt sm šla spat.
ONA upam, da res nimate kake gužve v gardalandu.

Zdej letim po malega, že alarm zganja




(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: mamice iz Krasa
3.5.2008 21:47:02   
mucka25
Dober večer punce. Upam, da ste se kaj odpočile čez praznike in se imele resnično lepo. No jaz sem bla z mojima fantoma pri naših, je blo kar lepo spet "doma" ampak, ni več tako kot je bilo včasih. Neprestano me je kaj motilo, al pes, mački, drug nered, skoz so se mi mešal kaj v stvari od tamalga, ma če nimam vse pod kontrolo postanem prav živčna in tečna. Mah sej sem tud smotana, še takrat, ko grem domov moram bit zoprna. MOgoče je pa spet čas za pmsuser posted image   user posted image .

No zdaj pa počas mal pospravt, jutri upam posadimo krompir in še kaj naredimo na vrtu. Lepo se imejte, morda se utegnem še mal oglasit.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: mamice iz Krasa
5.5.2008 10:53:20   
ona
Ojla,punce!
Končno smo doma!Smo prišli včeraj,sem vas samo prečitala in sem vseeno mislila,da bom imela kaj več za bratuser posted image ...zgleda,da so vas prazniki prav poleniliuser posted image !
No,jaz imam drugače ful energije in bi kar nekaj delala,tako sem včeraj cel dan odkar smo prišli domov nekaj pucala in pospravljala,pa 4 stroje oprala!
No,da vam povem kako je bilo...z eno besedo čudovito,super in oh in sploh!
Res,bi šla še enkrat na tak izlet!A,ja sem včeraj dala slike v album,dobite geslo na zs še danesuser posted image
torej,štartali smo 1.5 po kosilu lepo počasi proti gardalandu,tja prišli popoldne in takoj poiskali hotel,ki smo ga dobili prav blizu Gardalanda!zvečer smo še malo raziskali tole mesto in šli počasi v sobo!Zjutraj smo šli v tale Gardaland,kjer je bila taka nora množica ljudi,da si je kar težko predstavljat!No,na ta igrala smo hodili enkrat jaz enkrat moj in sva čakala po eno uro za prit na vrsto,ampak se je splačalo,adrenalin je res na višku!Saj drugače je pa res vse narejeno fantastično in res,če ti kdo govori kako je si niti predstavljat ne moreš!No to je bil prvi dan,kjer smo se gužvali sem ter tja in se imeli lepo!tamala je bila tudi zelo pridna in je tudi kar z nami dosti hodila!
Potem smo se odpravili na parking na koncu in šli iskat hotel!Smo ga iskali 3 ure in ga na koncu dobili v Veroni,ker smo se pač odločili,da gremo še naslednji dan v Gardaland in smo zjutraj v soboto v Gardalandu se zalaufali na konec in se vračali na začetek,tako,kot mi je MID svetovala in sploh nismo nič čakali za nobeno stvar!user posted image user posted image Zgleda,da se ves folk takoj ustavi na začetku in čaka vrsto,tako da je bila ta varianta super!No,spet po celem dnevu smo se odločili da zvečer še prespimo in gremo v nedeljo domov lepo počasi!Smo tokrat kar hitro dobili hotel in včeraj smo se crnili domov vsi lepo rjavi od sonca..beri rdeči,razen otrok,ki so bili namazani s kremouser posted image user posted image
V glavnem je bil en čudovit izlet in bomo šli sigurno še nazaj in spet za par dni,če bo časa,ker bi si tam okoli še kaj ogledali,ker je še par zanimivih stvari!

Pa ve,kako ste se imele za prvomajske?Upam,da tudi dobro in lepo!
Ok,se za zdaj poslavljam,delom kliče!user posted image

(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: mamice iz Krasa
6.5.2008 14:51:31   
ona
OJla...
danes sem prav slabe voljeuser posted image
in to zato,ker sem vseno mislila,da se boste več javile in vsaj en stavek napisale,ampak ni nič....user posted image
In,če bomo tako malo sodelovale tukaj,bo šlo počasi vse nekam....
In sedaj se tudi jaz poslavljam in bom kaj napisala šele,ko boste vse druge kaj povedale.....
Pa razumem,da ni časa,ampak,če smo tukaj že eno leto se bojim,da bo šlo počasi vse bolj navzdoluser posted image
Lepo se imejte

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?