|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice iz Krasa
21.3.2008 20:38:23   
MID
Ojla;
da vas prav na hitro pozdravim.Sem spet par dni zabušavala,ma si ne morem kajuser posted image Ta služba bo mene ubila.Komaj sem čakala ta petek,da bom imela res tak-močen vikend,pa se ti danes prikaže ta stara z izjavo,da pride v četrtek ta glavna na obisk in mi naloži še en miljon del,ki morajo bit urejena do četrtka.Za zjokat!!!Za povrh vsega  imam še eno delovno silo prihajajoči teden na dopustu,tako da je mera polna.Sem čisto znervirana prišla domov in se še kar ne morem potolažit.Spet so mi prazniki uničeni zaradi službe.user posted image Mah,bo že!
ONA zavese že visijo?Brž eno sliko.
Z orhidejami naj bi se pa delalo tako kot je že napisala PEGAZ.Samo,če imaš srečouser posted image ti bojo rasle v vseh pogojih z dokaj zmerno negouser posted image
Kako pa kaj jajčka pri vas?Ste jih že pobarvale.Mi jih bomo jutri.Upam,da mi ne bojo vsa popokala pri kuhanju,kot ponavadi.user posted image
Joj,sorry,ma moram lavfat,se mi tamla prebuja.imamo ibnge že 3 noči.
Čav,čav!

(odgovor članu pegaz)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: mamice iz Krasa
22.3.2008 13:55:51   
Anonimen
Dan,
ja pirhi so pobarvani in potico je spekla pekarnauser posted image . Letos je ta večja vse sama pobarvala, ta mala ji je pomagala malo pri tem, jz pa se zadnje čase non stop ubadam z malim. Ma kako si tlači celo pest v usta in cuza. Včasih si celo jezik grize z dlesni. Dudo samo čika, tako da mu jo moram držat. Sploh jo ne zna vlečt. Če ga zamotim z igračami traja največ 2 min, nato joooooook. Celo ogledalce sm mu postavila, pa nč ne pomaga. Ja in mama ti ga nosi okoli. Hvala bogu, da sm si svojo štorkljo nardila, če ne mi roke odpadejo.
Eto pa imamo belo veliko noč, namesto belega božička. Do zdaj je napadlo cca2-3cm snega. No pa se že zbujajo pobalinčki.



(odgovor članu MID)
  Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: mamice iz Krasa
22.3.2008 20:49:56   
ona
ojla,
torej,zavese so končane,poslikane in ravnokar jih limam v album,samo jih je kar nekaj tako,da traja počasiuser posted image
Sem pa poslikala mimogrede celo bajto in vse kar je v njej,še ena slika bo iz podstrešja,samo ne se ustrašit!Pa ena spredaj pres hišo,pa na enih so otroci...edino ene sobice nisem slikala,kjer bo soba od tamale,ker je brezveze,nič za videt,razen šivalnega stroja,likalne mize in enega kupa šareuser posted image
Vsekakor vam pošljem geslo,takoj ko končam z urejanjem,ok!
drugače je vse po stare,danes smo z otroci popoldne barvali pirhe,dopoldne sem še šivala zavese tle v kuhinji,v dnevni sem jih že včeraj dala gor,samo na slikah ne izgleda tako lepo,kot v resnici!Ma,če je še moj rekel,da so v dnevni fenomenalne,ki itak ne niti opazi sprememb po hiši ponavadiuser posted image
Potem popoldne sem mela ene obiske,sestro od mame,ki je ful uredu ženska in si niso nič podobne z mojo mamo,v glavnem super ženska,pa z možem je bila,ki ga je pa sam smeh!Smo se imeli prav lepo tisti dve urci v taki družbi in hvalabogu,da imam vsaj nekaj v žlahti,da je uredu!!!
MID,ti se pa res ne sekiraj glede dela,saj boš vse uredila in tastare se tud ni treba bat,ma ko jih j....kako znajo kakšni nekomu zagrenit življenje!!!
PEGAZ,hvala za info glede orhidej in zgleda,da mi bodo že nekako uspevale,vsaj do zdaj so mi!
ANAKARIN,ma ne bi ti prinesla kaj snega še sem?Saj tle je tud snežilo dopoldne,samo ni nič ostalo!user posted image Je pa tole vreme prav zmešano,no!Zdej bi se morali že martinčkat počasi!
Ok,zdej mam za pusat spodaj,potem pa dokončam album,ok!
Lepo se imejte!
Pa lepe praznike vsem skupaj!
user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: mamice iz Krasa
22.3.2008 22:10:40   
MID
Heeej...
user posted image
Upam,da se vam bom lahko danes v miru posvetila.
Kot prvo vam vsem skupaj želim lepe praznike.
Ja,danes nam tole vreme kar nagaja.Včeraj naj bi bil namreč prvi dan pomladi,pa sem se kar zamislila ob vsem sneženju,kako bi bilo lepo,če bi takole snežilo za božične praznike.user posted image Če tole ni narobe svet....user posted image user posted image
Skratka;pirhi so pobarvani,to je pa tudi vse kar sem se potrudila letos.Potica sicer ni kupljena,vendar se s tem ne grem packat,dokler to moja mama opravlja z levo roko.user posted image Je že kar normalno,da nas za praznike založi z njenimi dobrotami.Mogoče kdaj v prihodnjih letih,ko bojo otroci večji in ko bojo radi jedli te stvari.Pa ko mama ne bo zmogla več.Nekako mi je nesmiselno toliko spečt,ker nima kdo jest.Nam je potrebno 3 koščke potice in to je to.Vedno višek roma v skrinjo in čez pol leta našemu vsejedemu psu.Žalostno,pa resnično.
ONA user posted image čestitke za opravljeno delo!Že nestrpno čakam tvoje geslo!Upaj,da zavese niso perfektno zašite,ker te čaka naročilo!!!user posted image Take zavese so namreč moj naslednji projekt v hiši.Pa,saj nebi rabila veliko.Samo za  dva oknauser posted image .
Lepo,da ste imeli tako prijetne obiske.Včasih prov paše bit obdan s tako prisrčnimi ljudmi.
ANAKARIN potem praviš,da vas je zametlo.Bi verjela,ja.Pri nas je tudi ful snežilo,a po eni strani na žalost,po drugi pa na srečo,na dodobra premočena tla in posledično nikjer snega.Za boga milega,saj je vendar pomlad.Meni že narcise in tulipani cvetijo kar se da bujno.Tale sneg oz te vremenske razmere pa res niso dobrodošle.Sem glih danes razmišljala,da čez nekaj let sploh ne bomo imeli več štirih letnih časov.Prihajala bo le zima in poletje.Živi bili,pa videli!user posted image Kar se pa tiče ta malega,praviš,da noče oz.ne zna obdržat dude v ustecih.Kamo li veće sreće?!To je potem super,da ga sploh ne navadiš nanjo in posledično ne boš imela problemov za ga odvajat od nje.Moja tamala,jo ima samo za spat že od šestega meseca,pa je čez dan čisto nič ne pogreša.Sem prav zadovoljna,da je takouser posted image .
No,zdaj pa me je malo zablokiralo in vam več ne vem kaj napisat,tako,da se bom kar ustavla,pa se še jutri kaj oglasla.
Pridno papcajte velikonočne dobrote,pa da bi se vas čim manj prijeleuser posted image .Z mano na čelu!!!user posted image
Aja;PEGAZ prosila si za gesla albumov.Si za moje dobila gesla ali jih še vedno nimaš?Javi.
Lahko noč!
user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: mamice iz Krasa
23.3.2008 10:06:03   
ona
Ojla,res na hitrco!
Sem vam poslala geslo na zs,je eno in   sto geslo za oba albuma,ker sem naredila dva,ker je bilo lažje,kot,da sama spreminjam velikost slike,oz.je šlo hitreje!
Opisi so pod slikami kaj je kaj,torej veselo na ogled!
Na eni sliki so tudi včerajšnji pirhi-mojstrovina otrok,ki sta sama vse naredila,seveda je največje zasluge imel sin zatako košaricouser posted image
Lepo se imejteuser posted image

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: mamice iz Krasa
23.3.2008 14:30:59   
MID
Živjo!
Kako?Vidim,da se nobeni kaj preveč ne ljubi pisat.Ko sem jaz v akciji,ne dobim nobene,da bi poklepetalauser posted image user posted image .Ja,ni kaj velikonočne dobrote naredijo svoje in ko je človek sit,se mu nič ne ljubiuser posted image .Se vidi,kdo je danes še teščuser posted image user posted image user posted image .
Ej,ne boste mi verjele,da danes nisem še vtaknila hrane v usta,če odštejem jutranjo kavo.Toliko o velikonočnem izobilju.Ja,tipično značilno zame.Ko je vsega preveč,mi čisto nič ne paše,ko pa bojo zaloge pospravljene in odstranjene iz menija,bi pa ubijala zanje.user posted image Ja,vem,žalostno.Bi moja mama rekla,da boga tolčem po glavi.Vsega preveč in jaz bi nekaj kar nimamo v hišiuser posted image .
ONA hvala za geslo.Zavese so čudovite.Še najbolj so mi padle v oko tiste v dnevni sobi.Samo si se pa tudi namatrala kajne?
Skratka ocena 5,zdaj si ga pa naj****a.Te bom kar kontaktirala,ko bo napočil časuser posted image .
Drugače?Se vam kaj dogaja v tem prečudovitem vremenu.Ok,pa pustimo obilno obloženo mizouser posted image .
Danes zjutraj okrog 10-ih je tako lepo sončko sijalo,da sem že pomislila,da bo kaj iz tega dneva,pa nič.Še tisti dan ki sem doma ga more vreme srat.Nebi znala ocenit,ali sem bolj žalostna ali bolj jezna.
Mah,bo drugo leto boljše.
Nič;javte se kej,pa bomo še kakšno rekle.
Ala...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: mamice iz Krasa
23.3.2008 19:51:09   
ona
Ojla,
no MID zdej si pa pršla na moje,ko včasih pridem gor pa ni ne duha ne sluha o nobeni tukaj in nič napisanegauser posted image user posted image
No,nedelja je mimo,mi smo bli pri mojih starših,ker smo bili še dolžni mami za rojstni dan voščit,ker ga je mela v četrtek,a smo se zmenili,da pridemo danes!
ne vprašte me,če sem slučajno kaj lačna,saj moja mama nima mere pri postrežbiuser posted image moramo nonstop nekaj jest,pa še dobro je blo vse,tako,da sem sigurno dobila une 3 kile nazajuser posted image Se hecam!
MID,glede zaves so tudi meni najboljše v dnevni,v kuhinji in jedilnici pa bom mogoče še kaj spremenila,ker mi nekako nekaj manjka,mogoče bom šla naredit odspodaj kakšen zaključek,samo moram še idejo dobit!Saj,če jih v živo vidiš je dosti boljše kot na sliki,ker jih nikakor nisem mogla tako poslikat,da bo lepo za videt,ker imajo en vzorec gor in se niti dobro ne vidi,ma od prej je dosti boljše,ker prej je bilo tolko zaves,da jih je bilo povsod polno!Najbolje,da prideš ob priliki na kafe,pa,da vidiš v živo!
A,ja pa ostale tud lahko pridete kdaj na obisk,samo prej se mi najavte,ok!
Ala bodi dovolj za zdaj,moram tamalo peljat spatuser posted image

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: mamice iz Krasa
24.3.2008 7:39:32   
Anonimen
Let is snow, let is snow, let is snow,...-to bi moglo bi božiča, koliko snega mamo.
Pri nas ga je cca 16cm, so zjutraj merili mulci. Pridite se k nam sankat in smučat. Zadaj hiše imamo hrib, kjer se pozimi sankamo in se da tudi smučat za otroke. Včeraj dopoldne so se punce šle sankat in mož ji je malo po cesti vlekel s traktorčkem.Danes zjutraj pa še 1x toliko snega. Billi smo doma, ker smo obiske meli. Danes pa menda gremo ven na kosilo v Epica ali Čuka, bomo vidli kako je na cestah.
ONA zavese si res odlično sešila in so mi povsod všeč. Zdaj grem kavico popit dokler vsi spijo.
Kasneje se spet javim


(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: mamice iz Krasa
24.3.2008 8:13:33   
Anonimen
poglejte v album trenutno snežno stanje pri nasuser posted image , tu mi ne rata dat slikice

< Sporočilo je popravil anakarin -- 24.3.2008 8:22:44 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: mamice iz Krasa
24.3.2008 19:22:24   
Anonimen
No ste se tudi ve šle sankat ali smučat kam z družino? naši otroci so se nasankali, se premočili, kepali in na koncu naredili 4 snežake. Ma sneg je itak moker, da bo po mojem konec tedna že zginil s pomočjo sonca.
Ala se tipkamo, ko bom imela kej bratiuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: mamice iz Krasa
24.3.2008 20:27:20   
MID
Hej,hej;
ANAKARIN;ko sem si ob jutranji kavi ogledala tvoje fotke sem ti bila v bistvu malo foušuser posted image user posted image ,zdej,če pa si želiš,se ga bomo potrudli z mestno snago vsaj iz okolice hiše naložit in pripeljat k vam,ker ga imamo več kot prevečuser posted image .Poročaj želje!user posted image
No,ko pa smo že v debati o snegu,pa vljudno naprošam kakšno kraševko,da mi poroča kakšne so vremenske razmere pri vas.Mi bo dobro prišla kakšna informacija za jutri zjutraj ko moram v službo.
Torej;dan je mnil kot vsi ostali,da ne govorimo o praznikih.Se mi zdi,kot,da jih nebi bilouser posted image .Vse je tako hitro in brez nekega posebnega vzdušja minilo,da mi je prav hudouser posted image .Ja,mi je pač služba cel cajt ležala na duši,tako da sem si največ sama kriva.Jutri pa jovo na novo v psihične boje.
ONA;kot sem že napisala-nove zavese so zelo lepe,tako da upam,da si tudi prebrala,DA SE TOPLO PRIPOROČAM!!!user posted image
Premisli...user posted image Kje ste KAROLINA,TRIXI,PEGAZ,MIKENA08user posted image
Vas je sneg zametel ali prazniki?user posted image
Ala javte se kaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: mamice iz Krasa
24.3.2008 20:28:47   
pegaz
ojla, babe

danes sem si privoščila masažo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  božansko....
še bolje, ker je to prvič v toliko mesecih ko si človek vzame dve uri zase...
Zavese so super. ja meni so tudi najlepše tiste v dnevni, so moj stil.
t oslabo vreme mi gre že počasi na živce. pojutrišnjem imamo namreč cepljenje in zato malo pazim tamalega, da se ne prehladi, da ne bomo hodili dvakrat.
upam, da bo konec tedna kaj lepše. zelo rada bi šla s tamalim v Ljubljano ampak, je tako, da ni za nikamor.

Lahko noč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: mamice iz Krasa
25.3.2008 8:49:48   
pegaz
živijo,

imam par minut. če boste kdaj razmišljale kaj kupiti prijateljici ki je rodila za darilo poglejte to knjigo: Igriva vadba za dojenčka, ki se jo da naročiti tudi preko interneta na   http://www.zdravo-gibanje.si
meni jo je kupila mamica in je nekaj, kar bi vsaka mamica morala imeti. še posebej tiste, ki se prvič srečujejo z otrokom. no ja škodila ne bi tudi tistim, ki imajo že drugega. napisana je zelo lepo in ima ogromno fotografij, tako, da ti je jasno kaj pisateljica hoče narediti z določeno vadbo. je pa kool, ker to niso posebne vaje, ki naj bi jih izvajal ampak je to knjiga kako skozi vsakdanje življenje z dojenčkom. u bistvu kako se pravilno rokujemo z dojenčkom, da se mu pravilno razvijajo mišice in da se kasneje pravilno drži. vemo, da je naša drža precej slaba, no vsaj moja.
no sedaj pa se je ta mali že naveličal tako, da moram it.

LP

(odgovor članu pegaz)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: mamice iz Krasa
25.3.2008 9:14:45   
Anonimen
Dobro jutro, nekatere smo na kupuuser posted image a

No MID ne hvala za sneguser posted image , meni ga je včeraj bilo preveč. Upam, da nisi imela težav na cesti danes zjutraj. Sploh nimam nekega veselja, ker je pozen. Zdej mi samo zdraho dela.
No naj vam povem, da s kožo je malo bolje stanje, manj srbenja, manj praskanja. In zdej spet nov problem: ječmen na spodnji vekiuser posted image user posted image user posted image , joj kako me moti. Nikoli ga nism mela, zdej pa še to. Dohtorci ne grem z dojenčkom, kr bom čakala cel dan, pa nimam ga kje previt, danes dela samo zjutraj. In so tako občutljivi, če se ne naročim. A z naročanjem pridem šele drug teden na vrstouser posted image . Kasneje bom dobila kamilični čaj in si bom splahovala pa bomo vidli stanje.
Anastazia se mi je prehladila in non stop kiha-šmrca. Spet se pr men dogajauser posted image .
Nikoli konca tega! me prav zanima kaka bo naslednja zima in kolikokrat bom na bolniški. Tamala dva bosta v privat varstvu in upam, da bi bo šef odobril skrajšan dlovni čas.
PEGAZuser posted image user posted image user posted image za masažo. da bi se pa posvetila času telovadbe z otročki, pa mi žal zmanjka časa. Ena je v šoli, dva doma-katastrofa zaenkrat, kasneje bo itak boljše.

Jutri zjutraj pa peljem benjamina na pregled kolkov in predvidevam, da nas bodo poslali še 1x, samo da si delo nardijo.

Nč grem delat kosilo, uživajte






(odgovor članu pegaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: mamice iz Krasa
25.3.2008 9:24:28   
ona
Ojla,
včeraj se mi res ni dalo prav nič,niti kaj tule napisat,kaj šele pogledat,tako,da moja draga MID,mi je prav malo žal,da ti nisem napisala vremenskh razmer...no ma si ugotovila verjetno,da smo meli tle malo snega in upam,da si prišla srečno v službo!
Glede zaves sem pa prebrala,da se priporočaš in ni problema,ti jih bom zašila,samo povej kdaj,da se uskladimo še z mojim časom!
Sem pa razmišljala,da bi v kuhinji še kaj dodala gor,ker mi nekako deluje preveč pusto in bom res mogla še kaj nataknit spodaj,ma se bom že kaj spomnila!
Joj,včeraj sem imela v varstvu eno enoletno punčko od moje kolegice za dve uri,ker je morala nekam it in ni imela nobenega varstva!Sajsmo se imeli lepo,samo tamala je ko ena vrtavka in sem mogla imet oči spredaj in zadaj!Sem prav že pozabla kako je pri enem letu z otroci,pa še moja je ratala ljubosumna,tako,da sem bla zvečer resno utrujena,zato se mi ni dalo še tle gor gledatuser posted image
ANAKARIN,po tvojih slikah,ko sem jih včeraj pogledala,pa sem ti prav malo fouš,predvsem zaradi tega,ker bi tudi moja dva tamala tako uživala  na snegu!V glavnem,da ste se imeli lepo in ni treba 2x rečt,da se pojavimo tam pri tebiuser posted image
PEGAZ,ideja o tisti knjigi je super in jaz imam kmalu za kupit eno darilo ob rojstvu,ker čakajo dan na dan pri žlahti od mojega,tako,da ideja je suer,mogoče se še odločim za tole knjigo!
Še to,vam nisem povedala,da še ni zidarjev,ker smo se slabo razumeli in pridejo menda danes,ne prejšnji teden in zaradi tega pride tudi tast domov in pripelje s sabo njegovo lady,ker ima dopust!Ma,spet se bomo grdo gledale,če bom mogla še kuhat!user posted image
Kaj bi ve naredile na mojem mestu,če bo ona tle par dni,kaj naj še za njo skuham in bom tiho al naj kaj rečem,da ne bo kažin kot je bil poleti?
Po eni strani si mislim,bom naredila še en krožnik več za jest in bo mir,po drugi pa je ona res tako fina,da se niti ne ponudi za mi kaj pomagat in ko jo j....kaj bi se jaz mogla sekirat še zanjo!Ja,in bodi pameten v taki situaciji!
Ok,zdej pa grem,imejte se lepo!

(odgovor članu pegaz)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: mamice iz Krasa
25.3.2008 9:27:50   
ona
ANAKARIN,zgleda,da smo skupaj tipkaleuser posted image
Samo en nasvet glede dohtarjev!Jaz sem do zdaj vedno,ko sem bla kaj bolana šla k dežurnemu in te morajo sprejet...hitro odpraviš,zdravilo glih tako dobiš,pa vrste ni treba čakat!
Ti pejdi lepo zvečer v dežurstvo in naj ti kaj dajo za tale ječmenuser posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: mamice iz Krasa
25.3.2008 20:04:06   
Anonimen
čer, uf nevem kje naj se skrijem. mam zadosti teh vročin, tuljenja, opozarjanja,...vem da je samo faza, k bi se v zemljo vdrla, ma na jetra mi gre, da zdej po 14 dneh se me spet loteva vročina (trenutno imam 38.5), slabo se počutim, težko mi je malega nosit in komaj poslušam punce k se derejo med igro. user posted image user posted image user posted image
kamorkoli se obrnem mali joka, ta mala bi se skoz obešala name, ta večja- da ne govorim, samo joka, kako bi tud ona kako igračo imela. Kot da bi podpisali kak ultimat proti meni. že drugi dan poslušam: mama, mama, mama, mama, mama, MAMA, MAMA, MAMA,....user posted image
upam, da bo čez noč boljšeuser posted image
Za ostale pa jutri pokomentiramuser posted image k pridem s pregleda
sladke sanje



< Sporočilo je popravil anakarin -- 25.3.2008 20:05:32 >

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: mamice iz Krasa
26.3.2008 14:14:09   
Anonimen
hej punce kje ste? pri nas je bila noč pestra z jokanjem, še tamali se je prehladil. Ma od kje, kakouser posted image -ni mi jasno! Vsaj jz sm ok danes.
pregled opravili in po čudežu nama ni treba na ponovno kontrolo. Nato sm skočila v BC kupit 2majčki in hlače po 3€, ker imajo na nekatere artikle znižanje, pa še prav mu bo zdej prišlo, sej mu že nekatere cote majhne ratujejo (št.62). Tako da nosi št.68.

ONA šivaš zavese? Glede lady kaj, če bi se vedve že prvi dan zmenle o kuhanju in ostali rečeh, a se da vsaj to, da imaš mir? Kaj je tako butasta (sorry izrazu), da ne vidi, da imaš za poskrbet moža in otroka, pa služba povrh! Jz bi se glupo počutila, da se ne ponudim, ko komu pridem v goste in vidim, da ženska ima polne roke dela. Še MID ti bo vrjetn kako besedo več povedala in ostale.

Dovolj kokodakanja, zdej ste ostale na vrsti


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: mamice iz Krasa
27.3.2008 8:45:13   
karolina*
Ojla punce

Me je včeraj PEGAZ prav mal "okregala" ker me ni nč na forum. Ma imam tako gužvo v službi, da res ne utegnem, ob treh ko končam pa polno glavo te računalniške kište, da samo bežim proč od nje in je doma niti povoham ne.
No, ma danes si bom vzela par minutk časa, da kej napišem (prebrat vsega itak ne utegnem). Pri nas je vse ok, ta mala je sicer mal prehlajena ma ni hudga. Je pa postala prava mala klepetulja. Kar naprej govori in ponavlja naše besede. Zdej za silo tudi nekako spi (v svoji sobi), tam nekje ob 5.30 se zbudi in jo pol nesem k sebi, da potegnemo še malo.
Praznišni vikend smo porabili za postavljanje laminata na vhodu. Smo dali takega v obliki ploščic in je ful lepo ratalo. Če ne veš, sploh ne izgleda kot laminat, misliš, da so res ploščice.
ONA, zavese so tudi meni ful všče- kar se tiče oblike, a glede na to da sem jaz nora na barve, pa mi malček manjka nekaj da jih poživi, tako da jaz bi imela kakšno barvno vmes, ne samo bele. Drugače so pa ful lepe, kot sem rekla so to edine zavese, ki so meni všeč (tak stil). Mi bom počasi pliseje namontirali, ma zaenkrat ne povsod, ker ni dnarja. Menda za začetek samo v otroški sobi in na vhodi, ostalo pa kasneje.
Nč, bom pol poskusla še kaj napisat in predvsem prebrat vaše štorije, da vam bom lahko potem še kaj odgovorila.

Mejte se fajn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: mamice iz Krasa
27.3.2008 21:45:40   
ona
No,pa smo spet tam,ne duha ne sluha o nobeni
user posted image Kje ste pa vse ostale,trixi,mikena,raglja????Za MID vem,da ne more,ker ne utegne niti živetuser posted image ,sem jo danes obiskala,da vidim,če je še živa in MID se mi prav malo smiliš delat v takem stresu,ma saj bo boljše boš videla!ANAKARIN,kako si ti mislila,če šivam zavese?user posted image Saj sem vse dokončala in s tistimi v kuhinji nisem preveč zadovoljna in jim prav nekaj manjka,ma bom šla malo v akcijo nabavt kakšno blago,da ga pripopam gor,da bo bolj živo!zdej mi je edino žal,ker nisem vzela enih bolj živih zaves,ker sem se bala,da bo preveč vsega,zato sem vzela tele bolj resne in bom že porihtala,da bo bolj živahno!KAROLINA,so pa tiste zavese bež z nekimi črtami in vzorcem,samo ne morem prav poslikat in na slikah sploh ne zgleda lepo!Nekaj bom že zrihtala,če sem že vse to!ANAKARIN,sem pogledala slike s tvojimi barvami pričeske in si prav super!Samo jaz osebno sploh ne maram barv na laseh,razen kakšnega pramena,na drugih mi je pa vse lepo in bi vse še jaz imela,samo si ne upam!Prvič zato,ker imam še kar dolge lase in bi jih potem z barvanjem dosti uničila,tega pa nočem,ker imam še kar dobre lase,jih je kar škoda barvatuser posted image  Drugače sploh ne vem kaj naj vam pišem,se nič ne dogaja,razen tamala je bila malček bolana te dni in sem jo imela doma,danes sva šle skupaj v šoping in sem prav presenečena nad tem otrokom,kako je ona pridna po trgovinah,sploh jo nič ne zanima za kupit in nič ne teži kot kakšni otroci,ki se derejo po trgovinah!Ona lepo se vozi v vozičku in opazuje kaj kupujem,no danes sem ji na mojo željo eno tortico kupila in to je to!Če se samo spomnim sina kakšen je bil po trgovinah,skozi nekaj težil,da bi to,bi uno....tamala je pa res pravo nasprotjeuser posted image Ok,zdej še malo počekiram po forumu,potem pa pod tuš in spat!

(odgovor članu karolina*)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: mamice iz Krasa
27.3.2008 22:52:52   
trixi
user posted image dober večer, mislim, da sem se javila nazadnje pred našim dopustom, torej bi moralo biti današnje poročilo dolgo, dolgo, dolgo...
bom šla tako malo počez po spominu, ki sem prebrala na hitro vse za nazaj.
Vem, da moram MID odgovort, ker gre tudi ona v Olimje, se boš mela super, meni je bilo ful dobro, mi smo bili sicer v apartmaju v hiškah, ma to zato, ker sem jaz izrecno ob rezervaciji zahtevala največji apartma, da bosta naša dva otroka imela dovolj prostora- beri punca vsaj malo zasebnosti in miru pred tamalim. Maksimalno smo izkoristili kopanje, čeprav piše priporočeni čas kopanja 20 minut, ma recimo, da smo prinesli notri ku da bi bili cel teden ( ker smo bili samo čez vikend), in ko smo se ravno navadili da se imamo finofajn je pole pej itak blo že treba jit domov. 
ONA sem pogledala zavese, ma čuj ti, kapo dol, da se spraviš kaj takega šivat. user posted image user posted image
Anakarin, ma kej jaz bi tudi lahko dobila geslo od tvojih albumov?
Karolina ti si pa v urejanju hiše, pridniuser posted image
no pri nas se tudi nekaj premika v zvezi s hišo, nam delavci postavljajo plošče pod nadstrešek, kjer imamo parkirane avte in pa še en del betonskega pločnika smo ven vrgli, tako, da bojo te plošče tudi tam. Pa še vmes smo pridobili prostor za eno okrasno gredico, se bo treba spomnit kaj posadit, ker pozicija je pa dokaj neugodna, senčno in na udaru vetra. Ma kaj sem vam že povedala, da material za okna je že nabavljen? Zdaj izbiramo izvajalca del, jaz pa se psihično pripravljam na kažin v hiši. No, ma ko bo končano pa fliknem tudi jaz par slikic gor, da boste malo pogledale kako imamo. Sicer nič posebnega, klasično, nič preveč moderno. Če bi bilo po moje bi imeli pa opremo kot da bi prišli h kaki nončki na obisk. Meni je ful všeč tak star stil, neki kosov pohištva nam je celo uspelo zrihtat v tem stilu. Pa se mi zdi, da smo ga kar uspešno pokombinirali z bolj novimi kosi.
Joj, še to vam moram povedat. Zdej je bila naša nona v bolnici par dni. (ma ja, nona od user posted image , ma jaz rečem kar naša). Je bila tako malo švohca, pa to, pa so jo malo k sebi spravli. Je bila vedno navajena vse sama zase poskrbet, pa še za koga poleg, zdaj pa ne gre več. Nona ima namreč skoraj 92 let, samo da jo vi vidite kako se drugače dobro drži.
Kaj še? Aja, naš fant je bil zdaj s torka na sredo z vrtcem na Medvedjem brdu, en dan in noč sva bila spet sama, ma je bilo kar malo dolgčas. Sva si pa privoščila it zvečer na eno večerjico, kar se tiče kil, je moja hči itak rekla, da sem pomahala z belo zastavico. Pa še praznik je bil- materinski dan, mene so pa vsi otroci zapustiliuser posted image  , sem si pa šla kupit sama sebi darilo, sem si kupila kamelijo, zdaj pa čakam, da odpre cvetove. No, upam, da jih bo.
Ma nič, grem jaz zdaj pod tuš in v posteljo, mam neki čtiva za brat , jutri pa v belo Ljubljano pogledat kaj pravijo šefi

ala, lahko noč

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: mamice iz Krasa
28.3.2008 10:15:45   
pegaz
ojla,

mi smo bili predvčerajšnjim prvič cepljeni in je ta mali imal malenkost reakcije, kar je normalno. sedaj spi tako, da mislim, da je šlo mimo. bil je malenkost bolj razdražen. glede na grozno slinjenje in vtikanje v usta vse kar najde pa verjetno tudi že dela nastavke za zobe tako da je pestro in predvsem vse mokro user posted image
malo je zoprno vreme tako, da ne moremo ven a upam, da bo kaj bolje. je prov malo dolgčas.

LP

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: mamice iz Krasa
28.3.2008 14:18:11   
Anonimen
Ekola, mal mirauser posted image

ONA vem vem, da si končala zaveseuser posted image . Sm mislila, da si se zabubila v šivanju detajlov za zavese, da jih poživiš. A ne bi ti kak dan nardila tečaj za nasuser posted image ? Kako pa gre poštevanka sinu? A veš kaj je mene ta večja presenetila, z množenjem in deljenjemuser posted image ! Že 14 dni se to učijo v 2razredu, pa komaj komaj znajo brati. In včeraj mi pokaže, da so se šele začeli učiti +in- še desetice do 100. Nisem niti imela toliko za mar njeno matematiko, ker se je stanje poboljšalo (kakršno je bilo na začetku)in vsakič mi je pokazala teste, kjer je dobila oceno A (najbolje) ali B (srednje). C (slabo) do zdaj niti enega nima.
Kar se tiče barvanja las, tud jz si nebi vse barvala, če bi imela dolge. no sm jih imela pred cca 6 leti ( do ramen) in sm mela samo pramenčke. Ma zdej k mam kratko ali srednjo frizurco, ti povem, da me moji naravni lasi postarajo, pa še sivi vmes tolčejouser posted image . tako, da dokler se lahko strižem, se tud malo poigram z barvami. Moj me dolgo prepričuje, da si pustim, a kaj ko ne zdržim lih nekje vmes. Imam preveč goste, močne in ostre.
MID kmalu boš imela dopust, vsaj touser posted image user posted image
TRIXI user posted image za uživanje.
no pa je miru konec, me ne pustijo na miru več kot 15minuser posted image






(odgovor članu pegaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: mamice iz Krasa
30.3.2008 21:40:56   
MID
Heeej!
Da se vam na hitro javim.Vidim,da niste kaj preveč aktivne zadnje dva dniuser posted image .Vas ne bom čisto nič kregala,ker z mano ni čisto nič boljše.Ma,kaj naj vam rečem;kot je napisala ONA v tem smislu,da me bo služba čisto požrla.user posted image Cele dneve sem zadnji teden visela tam,pa kot da nebi.Pa pustimo stat to mojo službo.
PEGAZ user posted image da si šla na masažo.Jaz sem dobila bon od prijateljice za rojstni dan,za masažo celega telesa,pa ga še vedno nisem izkoristila.Nekako kar ne najdem časa,ma bo treba.
Upam,da so reakcije po cepljenju tvojega malčka že mimo in da je vse ok,da niste imeli problemov.
ONA hvala ti,da me tu pa tam obiščeš in mi razvedriš dan.Mi je prav lepo,ko prideš,sploh pa ko so prisotni tvoji otroci.Ma zlati so!Pravi cukri!
ANAKARIN;hvala za geslo,čeprav sem se mogla malo pomatrat z ugibanjem,ker si eno črko narobe napisala.Barva ti lepo pristoji,čeprav bi jaz postopek ponovila,da bi bila barva bolj intenzivna.Malo preveč medla je.Daj si jo še enkrat gor,da bo zadeva bolj živahna.Pa brez zamere.Očitno si imela preveč svetle lasein ti ni tako intenzivno prijelo.Prav pasalo bi ti malo bolj živo rdeče.
Žal pa mi je,da imate skozi kake probleme z vročinami in prehladi.Na žalost je tu tako obdobje,pa še otroci zelo radi prinesejo kak virus iz šole.Bo kar treba počakat pozno pomlad,da bojo taki problemi mimo.
TRIXI hvala za informacije in lepe želje.Tudi sama se že veselim tega dopusta.Upam da nam bo uspel.user posted image za nova okna,pa da bi bila čimprej na svojem mestu.Tudi za vsa ostala dela okrog hiše,vam čestitam.Vse to nas še čaka...user posted image
KAROLINA user posted image  pridni,pridni!Lepo,da ste finiširali z laminatom.Si prav predstavljam kako lepo mora zgledat.Če dovoliš,te bom najela za kakšno mnenje,ko bom rabila,ker sem si  po vseh dokazihuser posted image (slikovnih)še enkrat dokazala,da je bolj pomemben okus pri ustvarjanju kot pa finančna plat.Brez okusa imaš lahko ne vem koliko denarja,pa ne boš ustvaril ne vem kaj.Ste res pridni.

Drugače se pa kar veselim vremen,kot je bilo  današnje,da končno izvedemo ta naš piknik pri meni.Obljuba drži,jaz in moj možek se ga že veseliva,samo lepega vremena moramo nafehtat,pa bo.Pričakujemo vas v množičnem številu.Obvezno morajo bit prisotni vašiuser posted image ,da mojemu možeku ne bo dolgcajtuser posted image ,kakorkoli,če ne bo možno se bo tudi znajdel.Je splošen človek.Bo pa mirkal našo decouser posted image .Važno,da se bae načvekamo!
Ala,vam želim lep prihodnji teden,če se mi slučajno ne bo uspelo oglasit.Ma ni user posted image !
Čav,čav!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: mamice iz Krasa
31.3.2008 12:40:13   
ona
Ojla,zdej pa jaz zabušavam,ma si ne morem pomagat...je tako lepo vreme,da smo kar zunaj nonstop in sama malečk urejam okolico bajte,da sčistim vse od zime in uredim za rožce!
Drugače ni nič kaj novega,v petek sva z mojim šla na kolono,ker se je poročil en naš delavec in bolje,da vam ne povem kakšenga mačka sem imela v sobotouser posted image Smo pač bili zunaj in ker je bilo le 5 stopinj smo se nekako greli z vinom in meni je zgleda bilo preveč,pa še navajena nisem in tako,da sem ob 23 šla spat v avto od vsega hudega,v soboto sem pa imela take posledice,da bolje,da ne povemuser posted image Je pa blo prav super,morava z mojim prav ponovit kakšno žuranje!
Otroke je varval tast in je prišla njegova lady dol in tokrat je prav pasalo,da se je še v soboto ukvarjala z otroki,saj jaz nisem moglauser posted image
Sem ji pa tokrat za zaslugo kar skuhala kosilo njej in tastu,ma enkrat toliko me ne bo pobralo!A,ja smo se pa v petek vse zmenili glede kuhanja in zdaj je vseeno boljši občutek!Sem pač jima povedala moje mnenje in sta me prav razumela in potem mi je ona v soboto kar začela pomagat in sva skupaj skuhale kosilo...končno je uspelo,da se vsaj malečk razumemouser posted image
Včeraj smo čepeli doma,ker smo delali okrog hiše in to je to!
Ala,vas bom zvečer kaj pokomentirala,ker gremo zdaj venuser posted image

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?