|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
11.1.2012 22:23:03   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Ja ja 21.1.12 je tudi fajn datum!!! Si pa dobra, da nisi nič neučakana! Se spomnem svoj zadnji mesec pri prvem user posted image , na koncu nisem mogla več, sem mislila, da se bom razpočila,user posted image user posted image user posted image . No, me je pa res polna luna odrešila in to glih ene 10 dni pred rokom user posted image user posted image user posted image


Sej ne rečem, tudi jaz sem malo neučakana, ma bi raje videla, da bo moja punčika vodnarka user posted image Sej imam samo še 10 dni user posted image


Ahahah...a ma to je računica...ma se mi je zdelo nekaj čudnega, da se ti tako nič ne mudi, he he.user posted image

Ja, sem imela tudi pri prvem eno tako računico...sem si želela, da bi bil bikec torej rojen po 20.aprilu, samo potem na koncu pa tako nisem mogla več, da sem se sprijaznila tudi se tem, da dobim ovenčka samo da se rešim (so mi sicer tudi ovni všeč, ampak moja želja je bil še en bikec pri hiši)...In ko sem šla 20. rodit sem bila ziher, da je oven. Komaj ko je imel skoraj eno leto, sem po naključju (v čisto naključnem pogovoru z eno mamico, ki ima punčko tudi rojeno 20.4.) ugotovila, da je 20.4. že bik!

No, v glavnem, zdaj te čisto razumem, da čakaš na datum...Pol pa čimmanj hodit po stopnicah pa nič počepov delat in predvsem nič user posted image do takrat, he he user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Primorke!!
11.1.2012 22:26:21   
sirenetta



PRIMORSKE NOSEČKE 2012


user posted image



JANUAR

kimica86, 20.1.2012, doma 0 , Ankaran, pričakujemo user posted image
Trobentica_, 25.01.2012, doma 0 , Divača, pričakujemo user posted image
Pathra, 30.01.2012, doma 0 user posted image , Koper, pričakujemo user posted image


MAREC


sirenetta, 30.03.2012, doma 1 3 l, Koper, mogoče
user posted image


APRIL


_vanilija_,01.04.2012, 0user posted image , Nova Gorica, user posted image
smrketa3, 28.04.2012, 2user posted image user posted image 6l, user posted image 3l, Koper, user posted image



JUNIJ

mina88, doma 0user posted image , 01.06.2012


JULIJ

sandra85, doma 1user posted image user posted image 4l



SKUPAJ = 8

št. user posted image : 4
št. user posted image : 1
št. user posted image : 3





(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Primorke!!
11.1.2012 22:32:11   
pathra
Pri meni se tudi še nič ne dogaja.. malo imam neprijeten občutek v kolkih, menda me matra išias.. drugo pa ni nič.. ctg še tudi ne kaže nobenega dogajanja.. no jaz imam zdej 19 dni :).. še malo..

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Primorke!!
11.1.2012 22:35:00   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Ahahah...a ma to je računica...ma se mi je zdelo nekaj čudnega, da se ti tako nič ne mudi, he he.user posted image

Ja, sem imela tudi pri prvem eno tako računico...sem si želela, da bi bil bikec torej rojen po 20.aprilu, samo potem na koncu pa tako nisem mogla več, da sem se sprijaznila tudi se tem, da dobim ovenčka samo da se rešim (so mi sicer tudi ovni všeč, ampak moja želja je bil še en bikec pri hiši)...In ko sem šla 20. rodit sem bila ziher, da je oven. Komaj ko je imel skoraj eno leto, sem po naključju (v čisto naključnem pogovoru z eno mamico, ki ima punčko tudi rojeno 20.4.) ugotovila, da je 20.4. že bik!

No, v glavnem, zdaj te čisto razumem, da čakaš na datum...Pol pa čimmanj hodit po stopnicah pa nič počepov delat in predvsem nič user posted image do takrat, he he user posted image user posted image user posted image


Hehehe.. Vidiš zakaj se mi zdaj ne mudi user posted image Ki od 21.1. dalje so vodnarčki pa še moj user posted image ima lih na ta dan rojstni dan.. Si misliš?? Dvojno slavje user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Primorke!!
11.1.2012 22:36:56   
kimica86
Owww, owwww.. Ma kašno user posted image ????? Tega ne počneva že več kot 1 mesec, ker itak ni šlo, je skozi neki bolelo, bilo prav neprijetno in tudi nočem prej sprožit.. Tako, da bova počakala še kašen mesec in pol- če ne bom šivana, seveda user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Primorke!!
11.1.2012 23:37:22   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Owww, owwww.. Ma kašno user posted image ????? Tega ne počneva že več kot 1 mesec, ker itak ni šlo, je skozi neki bolelo, bilo prav neprijetno in tudi nočem prej sprožit.. Tako, da bova počakala še kašen mesec in pol- če ne bom šivana, seveda user posted image


user posted image user posted image user posted image Ja, ali pa do 21.1....če hoja po stopnicah in počepi tisti dan ne bojo delovali...

Sem se zdaj spomnila - sta se uspela z user posted image zmenit glede imena???

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Primorke!!
11.1.2012 23:38:20   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: pathra

Pri meni se tudi še nič ne dogaja.. malo imam neprijeten občutek v kolkih, menda me matra išias.. drugo pa ni nič.. ctg še tudi ne kaže nobenega dogajanja.. no jaz imam zdej 19 dni :).. še malo..


He he, a ti tudi navijaš za vodnarčka?user posted image

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Primorke!!
11.1.2012 23:51:21   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

user posted image user posted image user posted image Ja, ali pa do 21.1....če hoja po stopnicah in počepi tisti dan ne bojo delovali...

Sem se zdaj spomnila - sta se uspela z user posted image zmenit glede imena???


Hahahaha.. Sem pravkar prebrala mojemu in se je pošteno nasmejal.. Pravi, da on ne bi imel čisto nič proti user posted image user posted image Sej se mi ubožec smili, ampak kaj čmo user posted image user posted image
Ma ne vem koliko bi meni bil užitek, ker vse boli, grrrrr user posted image

Glede imena se nisva še čisto nič zmenila.. Zadnje 4-5 dni se o tem sploh ne pogovarjava, ker vem kam bi ta pogovor peljal, tako, da niti ne načenjam pogovora.. Bom čakala raje do zadnjega dneva, dokler ne rodim, ker itak on nima dosti časa za razmišljat o imenih in se ne bo spomnil nič pametnega.. hahaha user posted image user posted image Tako, da upam, da bo na koncu popustil, ker ne bo imel izbire.. hehehe user posted image user posted image Ma sem zlobna user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Primorke!!
12.1.2012 8:29:46   
bankc
Dobro jutro!
Jaz danes celo noč nisem spala user posted image Celo noč so me boleli kolki in nikakor nisem našla položaja za spanje!


Sirenetta Ja na Koper sem se kar privadila! Je bilo težko, sam hvala bogu je tukaj dobra klima user posted image Drugače sva pa oba ljubljančana in sva si pač želela selitve na primorsko in sva jo izvedla in nama ni žal. Ljubljane popolnoma nič ne pogrešava! Moj pravi da je ljubljana najlepša v vzratnem ogledalu avta, ko se voziva domov proti Kopru user posted image Drugače sva se pa preselila na Pomjan (zraven Šmarij). Imam pa sina ki je star 4 leta in tudi midva z mojim na tiho upava na pupo ker nama presedajo vsa delovna vozila user posted image user posted image . Jih imamo za izvoz in nikoli mu jih ni dost! Sedaj je izrazil željo da bi rad dobil drobilnik user posted image user posted image ! Jaz res ne vem kje jih najde! Lansko leto si je za rojstni dan zaželel ravnalnik asvalta! Sem ga iskala ko nora ko nisem vedla kako naj bi to zledal!user posted image

Sirenetta iz kje si pa ti? iz centra kopra?


Kimica86 te čisto zastopim kako je s temi znamenji! Jaz sem imela s sinom rok 9.7.2007, pa sem si grozno želela dvojčka in pol sem rodila tri tedne prej, ravno še na zadnji dan za dvojčke user posted image user posted image ! Sem bila navdušena!
Sedaj imam rok 2.7.2012 in je moj reku, da če ne bi bilo kul, da bi bil ta otroček tudi dvojček.user posted image Namreč mi smo vsi trije dvojčki!!!

< Sporočilo je popravil bankc -- 12.1.2012 8:32:39 >

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Primorke!!
12.1.2012 8:39:59   
bankc





PRIMORSKE NOSEČKE 2012


user posted image



JANUAR

kimica86, 20.1.2012, doma 0 , Ankaran, pričakujemo user posted image
Trobentica_, 25.01.2012, doma 0 , Divača, pričakujemo user posted image
Pathra, 30.01.2012, doma 0 user posted image , Koper, pričakujemo user posted image


MAREC


sirenetta, 30.03.2012, doma 1 3 l, Koper, mogoče
user posted image


APRIL


_vanilija_,01.04.2012, 0user posted image , Nova Gorica, user posted image
smrketa3, 28.04.2012, 2user posted image user posted image 6l, user posted image 3l, Koper, user posted image



JUNIJ

mina88, doma 0user posted image , 01.06.2012


JULIJ

sandra85, doma 1user posted image user posted image 4l
bankc, 2.7.2012,doma 1user posted image user posted image 4L, Pomjan, user posted image


SKUPAJ = 8

št. user posted image : 4
št. user posted image : 1
št. user posted image : 3






(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Primorke!!
12.1.2012 8:59:41   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Kimica86 te čisto zastopim kako je s temi znamenji! Jaz sem imela s sinom rok 9.7.2007, pa sem si grozno želela dvojčka in pol sem rodila tri tedne prej, ravno še na zadnji dan za dvojčke user posted image user posted image ! Sem bila navdušena!
Sedaj imam rok 2.7.2012 in je moj reku, da če ne bi bilo kul, da bi bil ta otroček tudi dvojček.user posted image Namreč mi smo vsi trije dvojčki!!!


Hehehe.. No, fajn user posted image Sicer, jaz na tvojem mestu bi bila zadovoljna, če bi imela enega rakca, ker sva oba znaka povezana z vodo- on je vodnar, jaz pa riba user posted image Ampak logično, če sta vidva oba dvojčka, da si želita dvojčka user posted image No, če boš sedaj rodila 14-15 dni prej, se ti bo želja uslišala- da le ne bosta oba imela roj. dan na isti dan, ker potem se boste in vi in sorodniki dobro strošli za darila.. hehehe user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Primorke!!
12.1.2012 11:12:07   
crtek
jutro!

sirenetta kaj lahko mene tudi na seznamček dodaš pod avgust? Sicer pa je to moja prva nosečnost, načrtovana in zelo zaželjena user posted image sm fuuuuul navdušena nad vsem kar se dogaja, ko pomislim na malo bibo, ki raste v meni skoraj spremenim agregatno stanje user posted image Komaj čakam naslednji pregled in nuhalno, upam, da nam bodo že povedali kaj čakamo. Oba z user posted image potiho upava na Gašperja, v nasprotnem primeru bo pa Tanja kar je vseeno fajn user posted image

kimica86 vodnarčki so fajn otroci. Moj brat je vodnar (rojen 31.1.) pa je ful vredu, je bil vedno zelo neproblematičen, priden otrok, vse se da zmenit z njim in od vedno je rad pomagal pri vsem, tko da user posted image , da se ti uresniči želja user posted image

js mam pa rok zaenkrat 16.8. (je G. neki omenla, da ga bojo na nuhalni mogoče prestavli, ker je user posted image malo večji), pa ful upam, da bom rodila 31.7., kr mam takrat rojstni dan, v vsakem primeru sm pa ful vesela, kr zgleda, da bo levček user posted image

bankc čestitke za selitev na Pomjan! user posted image Uno je fajn območje pa še js pravim, da je za otroka fuuuuul boljše, če je blizu narave in morja (haha...sm pač primorka po duši user posted image ), kot pa celčas v nekem mestu na asfaltu, kjir je ceučas treba pazit iz kje se bo kdo pripeljal.

Glede mehanizacije, ki jo mali pobalini "zahtevajo"...js bi lih zaradi tega rada fantka. So mi bli od vedno ful simpatični, pa še zdaj živim na neke vrste kmetiji in tle so vsi mogoči stroji od traktorja dalje, tko da bo sigurno užival, moj user posted image pa tudi, kr je čisto otročji in samo, da ma kšnega mulca za ga kej učit in se igrat z njim pa je vesel user posted image

ala punce uživajte, vas pridem še kasneje kej prebrat


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Primorke!!
12.1.2012 12:42:59   
manuelca
ojla ja noseča v tadrugo iz Izole, doma mam pa že enega 4 in pol letnega razgrajačauser posted image in tudi tokrat slutim da bo fantek.... bomo vidli...po mojih internetnih izračunij naj bi imela PDP 4.9. , ker prvega pregleda še nisem imela...user posted image



(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Primorke!!
12.1.2012 12:47:11   
kimica86
crtek.. Čestitke za prvega otročka in upam, da ti bonosečnost super potekala user posted image user posted image
Jaz sem si od nekdaj prvo želela imeti punčko, moj pa fantka, da ga bo lahko učil raznih stvari.. Mene je ob tem kar malo streslo, kajti moj user posted image je mehanik, nor na avtomobile in motorje, jaz pa nikakor ne želim svojega otroka videt na motorju user posted image Tako, da, ko so nama povedali, da bo punčka, se je meni kar kamen odvalil od srca, on pa je bil malenkost razočaran, zdaj mu je pa tako kar všeč in pravi, da bo tatina princeza.. hehehe user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Primorke!!
12.1.2012 13:37:37   
sirenetta

PRIMORSKE NOSEČKE 2012


user posted image



JANUAR

kimica86, 20.1.2012, doma 0 , Ankaran, pričakujemo user posted image
Trobentica_, 25.01.2012, doma 0 , Divača, pričakujemo user posted image
Pathra, 30.01.2012, doma 0 , Koper, pričakujemo user posted image


MAREC


sirenetta, 30.03.2012, doma 1 user posted image 3 in pol, Koper, mogoče
user posted image


APRIL


_vanilija_,01.04.2012, doma 0 , Nova Gorica, user posted image
smrketa3, 28.04.2012, doma 2user posted image : user posted image 6l, user posted image 3l, Koper, user posted image



JUNIJ

mina88, doma 0 , 01.06.2012, user posted image


JULIJ

sandra85, doma 1user posted image user posted image 4l, Portotož, user posted image
bankc, 2.7.2012,doma 1user posted image user posted image 4L, Pomjan, user posted image


AVGUST

crtek, 16.8.2012, doma 0, Kras, user posted image


SEPTEMBER

manuelca, 4.9.2012, doma 1user posted image 4 in pol, Izola, user posted image (ali user posted image )


SKUPAJ = 11

št. user posted image : 4
št. user posted image : 1
št. user posted image : 6





(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Primorke!!
12.1.2012 14:02:30   
sirenetta
Evo crtek in manuelca dodani na seznam! Bankc pridna - si se kar sama dopisala...če imaš voljo in rač.spretnosti ti z veseljem prepustim vsaj del skrbi za vzdrževanje seznamčka.user posted image

Me veseli, da je tu na forumu spet živahno zato user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nove in še enkrat dobrodošle! Evo, zdaj bom imela spet s kom čakulat...user posted image user posted image user posted image


Oh, vidim, da imata bankc in manuelca obe fantiča doma in to približno toliko starega kot moj razgrajač!!! user posted image user posted image user posted image


Bankc
he he, še eno skupno točko imava poleg fantka doma z vso tisto motorizacijo in želje po user posted image ...mi tudi živimo na enem hribu v okolici Kopra, bolj točno na hribu zraven Vanganela...čeprav še zmeraj pogrešam Koper in mestno življenje...do mojega 16.leta smo s starši živeli v centru Kopra, potem pa selitev...se pa popolnoma strinjam s crtek, da je za otroka dosti bolj fajn tale okoliš, vsenaokoli narava, pa mali vrtec in vse ostalo...No, edino kar mi ni fajn je, da če hočeš kam pridet, v mesto, v knjižnico, k obali, poleti na plažo itd. porabiš pol ure za vso odpravo, vse znosit v avto pa vožnja do kopra...No, saj zdaj ko ima sin 3 leta in pol ni panike, ko pa je manjši pa voziček, lupinica, previjalna torba...Kaj čmo po duši sem tudi jaz še vedno kopčanka meščanka,user posted image user posted image user posted image to pogrešam, se samo obut, odprt vrata in si že na trgu, ob morju,...

Bankc,
a sina si dala tu na obali v vrtec? Pa službo sta s tvojim uspela menjat ali kako? Si me pa nasmejala s tisto izjavo, da je Ljubljana najlepša v vzvratnem ogledalu avta,user posted image user posted image user posted image . To smo imeli primorci v času študija kar nekaj takih vicev na temo Ljubljana (kaj je najlepša stvar v Ljubljani? Odg: tabla z napisom Koper,user posted image user posted image user posted image ali pa avtobus za Koper, eh stari štosi,user posted image ). No, sicer je bila meni Ljubljana full všeč...ni kaj, se vidi, da sem res meščanka po duši user posted image . Samo za otroka pa je ziher boljše kombinacija narava + morje user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil sirenetta -- 12.1.2012 14:03:38 >

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Primorke!!
12.1.2012 14:08:45   
sirenetta
A ja, full mi je dobro, ko vidim, da nisem edina tako zelo mahnjena na znamenja za otročka,user posted image user posted image user posted image

Ko sem čakala sina pa sem si zase mislila, da sem orng čudna, da sem si naštimala bikca (z rezervo ovenčka)...sem prav delala na tem, da rata bikec...torej user posted image v začetku avguta user posted image user posted image user posted image

No, potem sem takrat prav tu na forumu spoznala še eno primorko, ki si je za drugo hčerko tudi naštimala bikico (je rodila 9 dni za mano)...Sem se kar potolažila, da nisem edina s takimi hecnimi forami! user posted image

< Sporočilo je popravil sirenetta -- 12.1.2012 14:10:25 >

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Primorke!!
12.1.2012 14:20:36   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

user posted image user posted image user posted image Ja, ali pa do 21.1....če hoja po stopnicah in počepi tisti dan ne bojo delovali...

Sem se zdaj spomnila - sta se uspela z user posted image zmenit glede imena???


Hahahaha.. Sem pravkar prebrala mojemu in se je pošteno nasmejal.. Pravi, da on ne bi imel čisto nič proti user posted image user posted image Sej se mi ubožec smili, ampak kaj čmo user posted image user posted image
Ma ne vem koliko bi meni bil užitek, ker vse boli, grrrrr user posted image

Glede imena se nisva še čisto nič zmenila.. Zadnje 4-5 dni se o tem sploh ne pogovarjava, ker vem kam bi ta pogovor peljal, tako, da niti ne načenjam pogovora.. Bom čakala raje do zadnjega dneva, dokler ne rodim, ker itak on nima dosti časa za razmišljat o imenih in se ne bo spomnil nič pametnega.. hahaha user posted image user posted image Tako, da upam, da bo na koncu popustil, ker ne bo imel izbire.. hehehe user posted image user posted image Ma sem zlobna user posted image user posted image


Evo tukaj en mega dober plan slončkanje:
In sicer 21.1. akcija user posted image in bo tvoj user posted image že tako čisto nor po mesecih prisilne abstinence...pol pa direkt v porodno, kjer bo itak totalno dokončno dol padu, tako da po vsem tem ne bo absolutno štekal več nič in boš lahko punčki izbirala ime po mili volji pa magari mona liza...mu bo čisto totalno vseeno user posted image user posted image user posted image

Tako da boste vsi felici e contenti: on ker bo dobil user posted image , ti ker bo vodnarčica, on ker bo dobil user posted image za rojstni dan, ti ker bo tvoje ime,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Skratka zaključek je: user posted image je lepo, user posted image je zdravo, user posted image včasih reši vsako težavo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Primorke!!
12.1.2012 14:28:52   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Evo tukaj en mega dober plan slončkanje:
In sicer 21.1. akcija user posted image in bo tvoj user posted image že tako čisto nor po mesecih prisilne abstinence...pol pa direkt v porodno, kjer bo itak totalno dokončno dol padu, tako da po vsem tem ne bo absolutno štekal več nič in boš lahko punčki izbirala ime po mili volji pa magari mona liza...mu bo čisto totalno vseeno user posted image user posted image user posted image

Tako da boste vsi felici e contenti: on ker bo dobil user posted image , ti ker bo vodnarčica, on ker bo dobil user posted image za rojstni dan, ti ker bo tvoje ime,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Skratka zaključek je: user posted image je lepo, user posted image je zdravo, user posted image včasih reši vsako težavo user posted image user posted image user posted image



Hahahahaha user posted image user posted image user posted image Zdaj si me pa ornk dobro namsejala user posted image user posted image Morda imaš pa tudi prav user posted image user posted image Torej, raje 20.1. zvečer okrog 22-23h malo user posted image in potem bomo videli, če nas kaj prime.. In tokrat lahko še brez zaščite, ker baje sperma mehča MV user posted image
Res dobra zamisel.. Hvala sirenetta user posted image
Pa bi se res lahko primorke dobile na kašnem vozičkanju in pijački ob morju, npr. v kašni Kroštoli čez kake 3, ajde 4 mesce, ki bo maj mesec in bo že lepo toplo user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Primorke!!
12.1.2012 17:08:47   
crtek
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Evo tukaj en mega dober plan slončkanje:
In sicer 21.1. akcija user posted image in bo tvoj user posted image že tako čisto nor po mesecih prisilne abstinence...pol pa direkt v porodno, kjer bo itak totalno dokončno dol padu, tako da po vsem tem ne bo absolutno štekal več nič in boš lahko punčki izbirala ime po mili volji pa magari mona liza...mu bo čisto totalno vseeno user posted image user posted image user posted image

Tako da boste vsi felici e contenti: on ker bo dobil user posted image , ti ker bo vodnarčica, on ker bo dobil user posted image za rojstni dan, ti ker bo tvoje ime,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Skratka zaključek je: user posted image je lepo, user posted image je zdravo, user posted image včasih reši vsako težavo user posted image user posted image user posted image



Hahahahaha user posted image user posted image user posted image Zdaj si me pa ornk dobro namsejala user posted image user posted image Morda imaš pa tudi prav user posted image user posted image Torej, raje 20.1. zvečer okrog 22-23h malo user posted image in potem bomo videli, če nas kaj prime.. In tokrat lahko še brez zaščite, ker baje sperma mehča MV user posted image
Res dobra zamisel.. Hvala sirenetta user posted image
Pa bi se res lahko primorke dobile na kašnem vozičkanju in pijački ob morju, npr. v kašni Kroštoli čez kake 3, ajde 4 mesce, ki bo maj mesec in bo že lepo toplo user posted image


sirenetta fajn zamisli maš ti to user posted image samo, da je volk sit in koza cela, al kako to funkcionira? user posted image HB, da so mojemu user posted image všeč ista imena ko meni. Sva se takoj zmenla brez problema in to že ene pou leta nazaj, ko sva se komaj začela menit, če bi kej provali naštimat user posted image
js morem pa priznat, da bi se mi vrjetno zmešalo, če bi mi rekli, da ne smeva user posted image user posted image se mi zdi, da mi zdej še bol paše ko prej in še, če mi je slabo, pol sigurno mine, če sm tečna, ratam takoj vsa kontenta, allora: pametni združujejo prijetno s koristnim, ne? user posted image Mogoče me bo proti koncu kej minilo, ma malo upam, da ne user posted image

čene pa kimica js se takoj strinjam s pijačko/vozičkanjem/klepetanjem kjirkoli ob morju user posted image samo povej kje, sm že dol user posted image




_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Primorke!!
12.1.2012 17:09:39   
crtek
aja! sirenetta hvala, ki si me dodala na seznam user posted image

_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Primorke!!
12.1.2012 17:24:15   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: crtek

sirenetta fajn zamisli maš ti to user posted image samo, da je volk sit in koza cela, al kako to funkcionira? user posted image HB, da so mojemu user posted image všeč ista imena ko meni. Sva se takoj zmenla brez problema in to že ene pou leta nazaj, ko sva se komaj začela menit, če bi kej provali naštimat user posted image
js morem pa priznat, da bi se mi vrjetno zmešalo, če bi mi rekli, da ne smeva user posted image user posted image se mi zdi, da mi zdej še bol paše ko prej in še, če mi je slabo, pol sigurno mine, če sm tečna, ratam takoj vsa kontenta, allora: pametni združujejo prijetno s koristnim, ne? user posted image Mogoče me bo proti koncu kej minilo, ma malo upam, da ne user posted image

čene pa kimica js se takoj strinjam s pijačko/vozičkanjem/klepetanjem kjirkoli ob morju user posted image samo povej kje, sm že dol user posted image


Res ima fajne zamisli, ja.. Sicer bo to pri meni držalo le, če ne bo tamala razgrajačica želela priti prej ven- srčno upam, da ji je pri mamici notri lepo user posted image No ja, nima kaj dosti prostora, ma vseeno user posted image
Kako fajn, da se lahko sporazumeta.. Pri naju to žal ne gre skupaj user posted image
Uhhh, dokler lahko user posted image je kr fajn, ja.. Sicer ni priporočljivo zadnji mesec, ampak kot komu paše user posted image

Ma za pijačko ni panike.. Jaz bom itak vozičkala in bom fraj do januarja 2013 user posted image Ti boš pa maja, junija že v veselem 6-7 mescu.. hehehe user posted image Mi z vozički, ti pa z velikim buščkom user posted image Najlepše za moje pojme je ob morju v Kroštoli- prav paše tam zunaj sedet ob toplem vremenu in se malo martinčkat user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Primorke!!
12.1.2012 18:16:42   
bankc
Čer punce!

Evo mene iz zelooooo dolgega sprehoda! Sem se dobila s kolegico in sva cel popoldan preklepetali in se sprehajali po sončku!user posted image user posted image user posted image

Sirenetta ja sina sem dala v vrtec Šmarje in sem full zadovoljna. Tudi celo selitev in spremembe je fenomenalno sprejel. Edino prva dva dneva je hodil ves besen iz vrtca češ da zakaj ga vsi sprašujejo KAKO SE TI KLIČEŠ!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Revček! Zdaj že ve kaj to pomeni in sedaj pravi da otroci v vrtcu ne govorijo več tako čudno!!!!!!user posted image user posted image . Je pa res čisto drugače ko se preseliš takole nakam na vas in na hrib po vrhu! Še posebej ker midva tukaj na obali nobenga ne poznava, in imava vse kolege in družbo v Lj! Naju pa najbolj heca to, da trgovine ni ravno pri roki in da moraš pač kakšne stvari kupiti malo na zalogo. Pred tem sva živela direkt nad Merkator trgovino, pol si lahko misliš kako sva razvajenauser posted image user posted image
Kar se pa službe tiče je pa pač tako da moj dela po celi Sloveniji tako da mu je čist vseeno kje živi, jaz sem pa zaposlena v Lj, in ravno ko sem si že skoraj zrihtala novo službo v Kopru sem zanosilauser posted image user posted image . Hvala bogu v Lj še nisem dala odpovedi! Tako da sem še vedno v LJ, vendar sem trenutno še na bolniški, ker sem imela malo težek začetek nosečnosti (hude slabosti ki so trajale noč in dan, bruhanje, hude bolečine v trebuhu in v sramni kosti,....se sploh ne neha). Pol sem zbolela za gnojno angino, zdej bo pa najbrž počas treba v LJuser posted image in me res čisto nič ne mika se vozit v meglo, sneg in depresijo!!!!!!

Tele fore z Lj moram mojmu povedat bo umrl od smehauser posted image user posted image user posted image

Ste me pa nasmejale s temi idejami za porod user posted image user posted image ! Da vem kaj bom počela takrat ko bom želela roditi user posted image user posted image user posted image . Moj bo nad idejo navdušen!!!!!!!

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Primorke!!
12.1.2012 18:41:59   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Hahahahaha user posted image user posted image user posted image Zdaj si me pa ornk dobro namsejala user posted image user posted image Morda imaš pa tudi prav user posted image user posted image Torej, raje 20.1. zvečer okrog 22-23h malo user posted image in potem bomo videli, če nas kaj prime.. In tokrat lahko še brez zaščite, ker baje sperma mehča MV user posted image
Res dobra zamisel.. Hvala sirenetta user posted image
Pa bi se res lahko primorke dobile na kašnem vozičkanju in pijački ob morju, npr. v kašni Kroštoli čez kake 3, ajde 4 mesce, ki bo maj mesec in bo že lepo toplo user posted image


Me veseli, da sem te nasmejala,user posted image .

user posted image user posted image user posted image Jaz sem takoj za vozičkanje! Imam tudi zelo prijetne spomine na vozičkanje z ringarajevkami iz moje prve user posted image . Smo najprej non stop čakulale tle na RR potem smo se enkrat marca (ko sem bila jaz še s trebuščkom, večina pa je bila že z vozičkom - so bili februarski user posted image ) začele dobivat glih tam - plaža in Kroštola! Je bilo full luštno! user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Primorke!!
12.1.2012 18:43:53   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: crtek

aja! sirenetta hvala, ki si me dodala na seznam user posted image


Ni zakaj, user posted image , več nas je boljše je user posted image .

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Moško ime
SaMaa

Katero ime izbrati?

Val (29%)

Nik (45%)

Lovro (26%)


Število vseh glasov: 154

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!