|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
2.1.2012 18:59:58   
pathra
Ja ja v bolnici je samo enourni test... ti dajo za pit glukozo (bodi tešča) in po eni uri vzamejo kri... rezultate pa pol pošljejo tvoji ginekologinji ali ginekologu.. če je ta v bolnici.

Če ta test ni v redu... če je nad 7.8 vrednost, ti da gin. napotnico za dvourni test v diabetično.. v kopru zraven zdravstvenega. Tam ti vzamejo kri na tešče, če že ta vrednost ni v redu takoj prekinejo in si avtomatično na dieti. Če je vrednost pod 5,1 nadaljuješ test, spiješ 75g glukoze in se usedeš in čakaš .. in ti vzamejo kri čez eno uro in potem čez dve... tako je pri nas. Aja... pa ne smeš nič pit in jest, pa ne smeš se neki gibat, ker če ne rezultati niso pravilni... v glavnem sedet in čakat... eno sem srečala ki je delala test na diabetični (dvourni) in je kar hodla naokoli in to... meni se to ni zdelo fer... njej se je verjetno zato znižal sladkor in ni dobila diete.. jaz pa sem zadnjo vrednost presegla samo za 0,3 in če bi se tako šetala po ambulanti se to sigurno ne bi zgodilo.. ampak kaj češ...

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Primorke!!
2.1.2012 19:01:59   
pathra
Z dieto sem pa začela prav v 28.tednu.. važno je, da ti uredijo sladkor do rojstva otroka, ker ti ga lahko zalagaš s sladkorjem pol pa pride ven in ima krizo.. nizek sladkor, zlatenica itd.. tudi če te bojo dali šele v 31.tednu na dieto je dovolj zgodaj user posted image

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Primorke!!
3.1.2012 15:30:13   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: pathra

Ja ja v bolnici je samo enourni test... ti dajo za pit glukozo (bodi tešča) in po eni uri vzamejo kri... rezultate pa pol pošljejo tvoji ginekologinji ali ginekologu.. če je ta v bolnici.

Če ta test ni v redu... če je nad 7.8 vrednost, ti da gin. napotnico za dvourni test v diabetično.. v kopru zraven zdravstvenega. Tam ti vzamejo kri na tešče, če že ta vrednost ni v redu takoj prekinejo in si avtomatično na dieti. Če je vrednost pod 5,1 nadaljuješ test, spiješ 75g glukoze in se usedeš in čakaš .. in ti vzamejo kri čez eno uro in potem čez dve... tako je pri nas. Aja... pa ne smeš nič pit in jest, pa ne smeš se neki gibat, ker če ne rezultati niso pravilni... v glavnem sedet in čakat... eno sem srečala ki je delala test na diabetični (dvourni) in je kar hodla naokoli in to... meni se to ni zdelo fer... njej se je verjetno zato znižal sladkor in ni dobila diete.. jaz pa sem zadnjo vrednost presegla samo za 0,3 in če bi se tako šetala po ambulanti se to sigurno ne bi zgodilo.. ampak kaj češ...


A ja, tako to gre...Eh, una ki se je šetala pa je itak sama sebi škodo naredila oz. otročku...raje se držat navodil in vidiš kakšno je dejansko stanje pa potem lahko kaj ukreneš, da je vse ok...Saj v večini primerov sem slišala da se stanje po porodu popravi, samo vseeno ona sama edino tvega največ, da kaj ne bo ok...pa otroček njen tudi...mah, kaj češ eni so taki...jaz se npr. glede vsega držim kaj je ok in kaj ne, ne kadim, ne jem surovega mesa, izdelkov iz surovih jajc itd...poznam pa mamice, ki kadijo v nosečnosti in jih poznam nekaj pri katerih zaradi tega ob rojstvu ni bilo nič narobe z otrokom...imam pa primer ene znanke, ki je full ampak res full kadila med nosečnostjo in je bil otrok normalno donošen ampak majhen - tam nekje malo čez dve kile je imel...in hecno je bilo, da je bila vsa zaskrbljena in potrta, ker je tako majhen...pa valjda ja ve, da so lahko posledice kajenja tudi prenizka teža otročka..no, zdaj sem zašla s teme...no, sem hotela rečt samo to, da nekatere delajo bolj ali manj kakor jim paše ne glede na otročka, ki ga nosijo...jaz sem mnjenja, da se raje držim pravil kot pa da bi po nepotrebnem tvegala zdravje svojega otročiča.

Pa četudi to pomeni 3 mesece diete...

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Primorke!!
3.1.2012 15:47:17   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: pathra

Z dieto sem pa začela prav v 28.tednu.. važno je, da ti uredijo sladkor do rojstva otroka, ker ti ga lahko zalagaš s sladkorjem pol pa pride ven in ima krizo.. nizek sladkor, zlatenica itd.. tudi če te bojo dali šele v 31.tednu na dieto je dovolj zgodaj user posted image


Ej hvala ti za pojasnila, potem pa res ne rabim nič skrbet, da je že pozno (oz. da bo pozno dokler dobim izvide in vse ostalo)...no, torej še boljše...se mi bo manj časa sanjalo o sladkarijah.user posted image user posted image user posted image

Hmh sem brala pri marčevkah kako so se nekatere matrale za spit tisto malo glukoze, meni pa je tako pasalo, bi z veseljem spila še en kozarček,user posted image user posted image user posted image

Tam ko sem čakala pred laboratorijem pa je glih prišla mimo moja G (Smajila) in zlata ženska, se je ustavila in me vprašala, kako sem in da naj nič ne skrbim, da če bo karkoli z izvidi, me bodo takoj poklicali, da ne bom čakala do kontrole...in da upa, da bo vse ok...prav se je ustavila tam pri meni in si vzela čas zame...ma full mi je ok meni ona...res mi je ko en angel v zdravniški odpravi.user posted image

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Primorke!!
3.1.2012 17:17:56   
pathra
Ja sej.. je sama sebi škodila.. in še to da mi je začela govorit kako ona itak nima nobenih problemov, da je veganka in to... kot da ima to kaj veze s sladkorno.. eh.. kaj češ. Tudi jaz se držim vsega... pač mi ni težko zdržat brez določenih stvari 8 mesecev, če je potem z otrokom vse v redu.. bom pa pol si malo privoščila... sej so šli tej meseci tako hitro mimo, da mi ni bilo nič slabega hehe.. pa še vsi mi govorijo kako sem lepa nosečnica, ker se nisem ne vem kako zredila, nič ne zatekam itd.. po mojem je tudi od hrane odvisno to user posted image .

Smajila je res fajn ginekologinja, jo ima tudi ena kolegica. Jaz imam Guzejevo in ona se tudi zavzame zame, sploh pa zdej ko nima več operacij, samo ambulanto (je v penziji).. Meni je prav fajn imet g. v bolnici, ker imaš vse na enem mestu... CTG, preglede, laboratorije itd.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Primorke!!
3.1.2012 18:57:26   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: pathra

Ja sej.. je sama sebi škodila.. in še to da mi je začela govorit kako ona itak nima nobenih problemov, da je veganka in to... kot da ima to kaj veze s sladkorno.. eh.. kaj češ. Tudi jaz se držim vsega... pač mi ni težko zdržat brez določenih stvari 8 mesecev, če je potem z otrokom vse v redu.. bom pa pol si malo privoščila... sej so šli tej meseci tako hitro mimo, da mi ni bilo nič slabega hehe.. pa še vsi mi govorijo kako sem lepa nosečnica, ker se nisem ne vem kako zredila, nič ne zatekam itd.. po mojem je tudi od hrane odvisno to user posted image .

Smajila je res fajn ginekologinja, jo ima tudi ena kolegica. Jaz imam Guzejevo in ona se tudi zavzame zame, sploh pa zdej ko nima več operacij, samo ambulanto (je v penziji).. Meni je prav fajn imet g. v bolnici, ker imaš vse na enem mestu... CTG, preglede, laboratorije itd.


Ja ja jaz enako...edino kar mi hudo dela gušte so salamice...ki jih imam od vedno full rada..mislim pancetka, pršut, vratovina jao jao...še glih tak čas, so imeli vsi moji najbližji rojstne dneve v času od avgusta do oktobra, pol pa še prazniki in vsi tej narezki...ma sem se vzdržala, čeprav bi najraje tako navalila na en narezek, da bi celega sama zmazala...ja ja itak bomo vse lahko nadoknadili potem, samo da je z otrokom vse ok. To mi je itak na prvem mestu.

Guzejeva je tudi zelo zelo v redu, sem videla, ko je bila ena nosečnica hospitalizirana za nekaj tednov zaradi popadkov v 30.tednu, ji je Guzejeva sama od sebe takoj drugi dan poslala fizioterapevtko za razgibavanje. Se mi je zdelo tako pozorno, da je to naredila, še posebej ker ni noben drug ginekolog za nobeno drugo nosečnico, ki so ležale takrat na oddelku in jih je bilo kar nekaj. Mi je bilo všeč, ker je to ena stvar, ki res ni nujna, pa jo je vseeno naredila za svojo pacientko.

Ja to je tudi meni fajn, da imaš vse tam od laboratorija pa do CTG-ja, pa da laboratorij dela cel dopoldan, da ni treba hitet med 7 in 9.uro user posted image (še posebej, če si tak zaspanec kot sem jaz,user posted image user posted image user posted image ).


(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Primorke!!
4.1.2012 10:42:07   
pathra
E ja... ti narezki so cel user posted image ... sploh pa ko greš kam ven jest in si naročijo kolegi narezek, pa še un lep zapečen kruhec dobiš zraven in jaz samo gledam... pred to nosečniško sladkorno sem vsaj sir z kruhom jedla vzunaj.. zdej pa niti to.. ker kruh je ponavadi bel user posted image ... no sej samo še 3 tedne pa bo user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Primorke!!
4.1.2012 16:22:14   
sirenetta
Uh spet samevam tle gor, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Še dobro, da me pathra vsaj vsako toliko iz usmiljenja pride pogledat sem gor!user posted image


Ma kaj res razen pathre in kimice ni nobene nosečke z Obale, ki se ji da čakulat??????????user posted image
user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Primorke!!
10.1.2012 22:30:35   
pathra
Kako zdej.. nobena se ne javi... sirenetta.. kaj novega? :)

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Primorke!!
10.1.2012 22:35:24   
kimica86
sirenetta.. Ne bit žalostna, noooo user posted image Vsaj midve te imava radi user posted image

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Primorke!!
11.1.2012 8:57:19   
crtek
Živjo!

Sirenetta se ti lahko js pridružim? Po duši sm koprčanka ampak preseljena na Kras...se tolažim, da je to še vedno Primorska user posted image na avgustovkah punce tudi nič kaj ne čvekajo, tko da, če si za lahko imava privat debato user posted image

uživaj, pa se beremo


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Primorke!!
11.1.2012 9:09:39   
bankc
Evo se vam še jaz pridružim!

Sem frišna primorka! Sem se približno 4 mesece nazaj preselila iz Ljubljane v Koper!
Imam drugo nosečnost in pričakujemo v začetku julija novega člana!

Pahtra in Sirenetta vaju čisto zastopim. Jaz sem imela v prvi nosečnosti tudi nosečniško sladkorno in dieto!
Sedaj ko sem v druge noseča, pa se že kar malo avtomatksko določenim jedem izogibam, ker menda da se mi lahko sladkorna ponovi!
In po kilah se res nisem kaj dosti zredila- do 15 tedna 3 kile, zrastu pa mi je samo trebušček in boki ki mi grejo že sedaj narazen in me tudi že pošteno bolijo! Pa kaj čmo, v nosečnosti pač malo potrpiš in pol ko dobiš user posted image toliko bolj uživaš!

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Primorke!!
11.1.2012 10:50:59   
n€na



IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

 

Ma kaj res razen pathre in kimice ni nobene nosečke z Obale, ki se ji da čakulat??????????user posted image
user posted image
 


Tudi jaz sem tukaj...nekaj strani nazaj sem pisala, da imam probleme z očmi in sedaj se je težava nekako uredila in me ne bolijo več ko sedim za kompičem.
Sedaj bom bolj pridna in ti večkrat delala družbo. Sploh zjutraj, ko moj user posted image večinoma spi.

V nosečnosti sem tudi jaz imela sladkorno in sem jo po besedah DR. Lovšina, kar malo preveč nadzorovala user posted image Mi je reku, da bi se lahko večkrat pregrešila, saj bi tako user posted image bil večji in bolj krepak.

Se pa moram pohvalit, da sem po porodu zgubila že 12kg user posted image

Danes sem imela na obisku tudi babico in je rekla, da lahko gremo že na daljši sprehod. Zato bomo izkoristili sonček in šli do vrca po starejšo sestrico.

Imejte se lepo in se tipkamo.


< Sporočilo je popravil n€na -- 11.1.2012 10:52:14 >

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Primorke!!
11.1.2012 15:25:39   
jk09
Ciao.. da se še jaz malo javim...sicer sem že mamica.. junijka 2011.. in zgleda da ni več nobene lanske primorke tuki gor.. vse preveč zaposlene mamice..no mi smo sedaj že veliki in polno pridni, se lepo igramo, papamo in uživamo.. samo če bi bilo zunaj še malo bolj toplo, bi blo super.

nena, kdaj si pa ti rodila? ČESTITKE!!

CRTEK, kam si se pa preselila na kras..?

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Primorke!!
11.1.2012 16:18:37   
n€na
jk..res škoda, da se nobena lanska primorka več ne javi. Z vami mi je bilo zelo lepo čvekat. user posted image

Hvala za čestitke!! Jaz sem pa rodila 21. decembra. Je bilo malo bolj boleče kot prvič ampak sem zrihtala v 2 urah user posted image

Pa smo prišli s sprehoda. Mali je bil zelo priden in še sedaj spi v vozičku. Zgleda, da ga zrak utrudi user posted image

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Primorke!!
11.1.2012 16:25:29   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: n€na

Hvala za čestitke!! Jaz sem pa rodila 21. decembra. Je bilo malo bolj boleče kot prvič ampak sem zrihtala v 2 urah user posted image


A ni baje v drugo malo lažje rodit?? user posted image No, ja, vsaj hitro si odpravila, če ne drugo user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Primorke!!
11.1.2012 16:39:29   
n€na



IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

IZVIRNO SPOROČILO: n€na

Hvala za čestitke!! Jaz sem pa rodila 21. decembra. Je bilo malo bolj boleče kot prvič ampak sem zrihtala v 2 urah user posted image
 

A ni baje v drugo malo lažje rodit?? user posted image No, ja, vsaj hitro si odpravila, če ne drugo user posted image


Zgleda, da pri meni nobena teorija ne drži user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Primorke!!
11.1.2012 16:55:26   
manuelca
ŽIVIJO PRIMORKE...evo mene še ena primorka... kaj dogaja...user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Primorke!!
11.1.2012 21:35:30   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

sirenetta.. Ne bit žalostna, noooo user posted image Vsaj midve te imava radi user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Primorke!!
11.1.2012 21:42:09   
sirenetta
Čakaj, kimica, ti si še 2 v 1 ?

Te dni je polna luna...pa še taki lepi datumi so te dni...11.1. pa 12.1.12...eh, ni kaj ko bo zrelo bo...

Kako kaže na pregledih? Se že kaj pripravlja: popadki, user posted image spuščen pripravljen v nizkem štartu ali je še vse mirno?

Kaj pa pathra? Se že kaj dogaja?

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Primorke!!
11.1.2012 21:48:34   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Čakaj, kimica, ti si še 2 v 1 ?

Te dni je polna luna...pa še taki lepi datumi so te dni...11.1. pa 12.1.12...eh, ni kaj ko bo zrelo bo...

Kako kaže na pregledih? Se že kaj pripravlja: popadki, user posted image spuščen pripravljen v nizkem štartu ali je še vse mirno?


Oooo jaaa, seveda sem še 2 v 1 user posted image Moj pdp še vedno ni tu- še 9 dni user posted image
Naj je kar polna luna, jaz bi raje počakala na ta prazno user posted image
Meni je kar 21.1.2012 všeč datum user posted image
Mene kar precej špika dol in pritiska, prav neprijeten občutek in imam občutek, da se je tamala lepo spustila dol.. Ko bo, pač bo user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Primorke!!
11.1.2012 21:49:59   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: crtek

Živjo!

Sirenetta se ti lahko js pridružim? Po duši sm koprčanka ampak preseljena na Kras...se tolažim, da je to še vedno Primorska user posted image na avgustovkah punce tudi nič kaj ne čvekajo, tko da, če si za lahko imava privat debato user posted image

uživaj, pa se beremo


Ciao! user posted image user posted image user posted image Sem vesela, da si se oglasila! user posted image user posted image user posted image Seveda je Kras še vedno Primorska!

Torej imaš rok avgusta? Prvi otroček ali imaš že kakšnega razgrajača doma?

Ti kar pridi čakulat sem, če ti je pri avgustovkah dolgčas! user posted image


(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Primorke!!
11.1.2012 21:54:18   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Čakaj, kimica, ti si še 2 v 1 ?

Te dni je polna luna...pa še taki lepi datumi so te dni...11.1. pa 12.1.12...eh, ni kaj ko bo zrelo bo...

Kako kaže na pregledih? Se že kaj pripravlja: popadki, user posted image spuščen pripravljen v nizkem štartu ali je še vse mirno?


Oooo jaaa, seveda sem še 2 v 1 user posted image Moj pdp še vedno ni tu- še 9 dni user posted image
Naj je kar polna luna, jaz bi raje počakala na ta prazno user posted image
Meni je kar 21.1.2012 všeč datum user posted image
Mene kar precej špika dol in pritiska, prav neprijeten občutek in imam občutek, da se je tamala lepo spustila dol.. Ko bo, pač bo user posted image


Ja ja 21.1.12 je tudi fajn datum!!! Si pa dobra, da nisi nič neučakana! Se spomnem svoj zadnji mesec pri prvem user posted image , na koncu nisem mogla več, sem mislila, da se bom razpočila,user posted image user posted image user posted image . No, me je pa res polna luna odrešila in to glih ene 10 dni pred rokom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Primorke!!
11.1.2012 22:07:33   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Ja ja 21.1.12 je tudi fajn datum!!! Si pa dobra, da nisi nič neučakana! Se spomnem svoj zadnji mesec pri prvem user posted image , na koncu nisem mogla več, sem mislila, da se bom razpočila,user posted image user posted image user posted image . No, me je pa res polna luna odrešila in to glih ene 10 dni pred rokom user posted image user posted image user posted image


Sej ne rečem, tudi jaz sem malo neučakana, ma bi raje videla, da bo moja punčika vodnarka user posted image Sej imam samo še 10 dni user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Primorke!!
11.1.2012 22:13:46   
sirenetta
Bankc dobrodošla! user posted image
Si se že privadila na koper ali pogrešaš kaj ljubljano? Tvoj user posted image je koprčan? Sta prav v centru kopra ali okolica?
Koliko je star ali stara tvoj prvi user posted image ?

Jaz imam tudi že doma enega 3 in pol letnega kažinarja. Tako da zdaj močno upam, da dobimo še eno pupo, da ne bom še naprej obsojena samo na avtke in bagerčke in kamione...No, zaenkrat je UZ kazal bolj na user posted image , samo za ziher čakam 2.2. in zadnji Uz, s tem da upam da se do takrat postavi v malo bolj ugoden položaj za določanje spola. Do zdaj je bil/bila z ritko navzdol, pa zdaj je tako čas, da se počasi prekopicne na glavo.


Nena
sem vesela, da so se ti učke popravile...tudi zato, da boš lahko zdaj več čakulala z mano user posted image user posted image user posted image . Kako je kaj starejša sestrica sprejela novega člana? Koliko sta razlike?
Super za izgubljene kile user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Evo zdaj ko imate odobreno gibanje pa bo vse še lažje!


Manuelca
dobrodošla! Dej napiši še kaj! Si primorka v pričakovanju ali si že mamica? S katerega konca primorske si?

Evo za vse nove bom pripopala seznamček...pa napišite podatke, da vas dam na seznam...

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Številka žabic
Katka123 RR

katero številko žabic kupiti za novorojenčka?

56 (87%)

62 (13%)


Število vseh glasov: 15

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!