|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
12.1.2012 18:49:03   
bankc
Jaz sem tudi takoj za vozičkanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sam ne se mi zdaj smejat ampak kaj je to KROŠTOLA!?user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Primorke!!
12.1.2012 19:17:24   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Sirenetta ja sina sem dala v vrtec Šmarje in sem full zadovoljna. Tudi celo selitev in spremembe je fenomenalno sprejel. Edino prva dva dneva je hodil ves besen iz vrtca češ da zakaj ga vsi sprašujejo KAKO SE TI KLIČEŠ!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Revček! Zdaj že ve kaj to pomeni in sedaj pravi da otroci v vrtcu ne govorijo več tako čudno!!!!!!user posted image user posted image .


Ma bogi mišek...saj verjamem, da mu ni bilo nič jasno...to me spominja malo na mene, ko sem bila prvo leto v Ljubljani in so me vsi debelo gledali, da kako govorim...valjda vsak drugi izraz v "primorščini", en kup italjianskih besed, pa da pojem ko govorim itd.... so vse sošolke dobesedno buljile vame, ko sem hotela kaj povedat. Čisto nič mi ni bilo jasno, kaj se grejo. Se mi je zdelo kot da sem šla živet v drugo državo ne v drugo mesto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Tvoj sin pa se je verjetno počutil obratno, ko so vsi otroci govorili v neki čudni "slovenščini"...upam, da ga niso preveč zmedli. No, super pa je, da je vrtec fajn in da se je lepo vklopil! user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Še posebej ker midva tukaj na obali nobenga ne poznava, in imava vse kolege in družbo v Lj! Naju pa najbolj heca to, da trgovine ni ravno pri roki in da moraš pač kakšne stvari kupiti malo na zalogo. Pred tem sva živela direkt nad Merkator trgovino, pol si lahko misliš kako sva razvajenauser posted image  user posted image



Če hočeš, se lahko kdaj dobiva na igralih z našimi dvemi razgrajači! Jaz sem sicer dokaj omejena v gibanju zaradi rizične nosečnosti, tako da če te je volja se pripeljat do Vanganela, se lahko dobimo tam na igrišču ali na igralih. Ta teden sva z Mihaelom začela prakticirat: ob treh grem po njega v vrtec in ob treh pa deset sva že dol v vanganelu na igrišču in potem tam mali brca žogo, danes sva vzela en poganjalec s sabo pa se je tam vozil...je fajn ker je igrišče ograjeno, tako da žoga ne beži na cesto in tudi mali ne more laufat direkt na cesto, ki pelje tam mimo.

Glede trgovine smo se mi tako organizirali: kupujemo v Šalari v Mercatorju (hipermarket) ob torkih, tako da koristimo 10% torkov popust in narediva približno zalogo za cel teden (imamo že kar standarden seznam stvari, ki jih nucamo). Za sproti pa gremo v Vanganel v ta malo trgovino (po kruh pa pomaranče imajo full dobre pa tako če kaj zmanjka sproti).

IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Kar se pa službe tiče je pa pač tako da moj dela po celi Sloveniji tako da mu je čist vseeno kje živi, jaz sem pa zaposlena v Lj, in ravno ko sem si že skoraj zrihtala novo službo v Kopru sem zanosilauser posted image  user posted image . Hvala bogu v Lj še nisem dala odpovedi! Tako da sem še vedno v LJ, vendar sem trenutno še na bolniški, ker sem imela malo težek začetek nosečnosti (hude slabosti ki so trajale noč in dan, bruhanje, hude bolečine v trebuhu in v sramni kosti,....se sploh ne neha). Pol sem zbolela za gnojno angino, zdej bo pa najbrž počas treba v LJuser posted image in me res čisto nič ne mika se vozit v meglo, sneg in depresijo!!!!!!



Eh zoprno to rihtanje papirjev že tako samo po sebi, če pa moraš še se vozit kam daleč zaradi tega, pa še toliko bolj,user posted image . Ma kaj lahko kdo uredi to namesto tebe? Npr. tvoj ko gre službeno na tisti konec. Bolniški list ziher lahko dvigne zate, samo da ima tvojo kartico s sabo (meni je na začetku vedno moj dvinil bolniško, ko sem morala bit skozi doma in počivat).
A splošnega zdravnika in ginekologa ter preglede imaš še vedno v Ljubljani?

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Primorke!!
12.1.2012 19:28:42   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Jaz sem tudi takoj za vozičkanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sam ne se mi zdaj smejat ampak kaj je to KROŠTOLA!?user posted image


He he, evo pa da začnemo hitro s hitrim tečajem primorščine user posted image :
KROŠTOLA je slaščičarna čisto ob morju na koprski plaži, je full luštno in imajo en kup miz zunaj, tako da sediš, čakulaš (=klepetaš) in gledaš morje, tam zraven pa je en kup igral za otroke. Drugače pa so KROŠTOLE ištrijanska (=istrska) sladica, v slovenščini bi bile flancate.

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Primorke!!
12.1.2012 19:39:24   
bankc

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Jaz sem tudi takoj za vozičkanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sam ne se mi zdaj smejat ampak kaj je to KROŠTOLA!?user posted image


He he, evo pa da začnemo hitro s hitrim tečajem primorščine user posted image :
KROŠTOLA je slaščičarna čisto ob morju na koprski plaži, je full luštno in imajo en kup miz zunaj, tako da sediš, čakulaš (=klepetaš) in gledaš morje, tam zraven pa je en kup igral za otroke. Drugače pa so KROŠTOLE ištrijanska (=istrska) sladica, v slovenščini bi bile flancate.




Ja tečaj primorščine bi tudi jaz rabila user posted image user posted image user posted image ! Za začetek pa sem se vpisala k italjanščini!

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Primorke!!
12.1.2012 19:49:32   
bankc
Sirenetta z veseljem pridem v Vanganel na igišče! Moj mali bo tudi zelo navdušen! Bom v avto napakirala kolo in poganjalca pa bosta lahko dirkala!user posted image user posted image Povej kako se lahko zmenive!

Zdravnico osebno imam še vedno v Ljubljani, ker imam odprte neke raziskave še od prej in nisem hotla zamenjat dokler mi ne postavijo diagnoze! Vendar ugotavljam da to ne bo šlo! Zaenkrat mi urejajo papirje moj dragi in moji starši! Mi veliko pomagajo!
Ginekologa pa imam v Izoli! Hvala bogu! Sem si ga zrihtala takoj ko sem zvedela da sem noseča!

Se bo treba prijet v roke in iti v lov za zdravnike! Še za sina nisem nič zrihtala user posted image !

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Primorke!!
12.1.2012 20:25:45   
kimica86
Jahhh, kaj naj rečem??!! Saj je sirenetta že vse lepo razložila.. Bravo sirenetta user posted image user posted image user posted image

Jaz tudi komaj čakam na vozičkanje user posted image Se moramo zmenit, ni kaj.. Jaz sem tudi pathro, ki je z mano med januarkami dodala na FB, če se slučajno tukaj gor kaj zgubimo, da vemo za se dobit.. hehehe user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Primorke!!
12.1.2012 20:29:16   
sirenetta
Bankc sem ti poslala ZS!

Glede pediatra za otroka pa je tu na Obali tako, da vsi hvalijo dr. Bemovo, ki pa mislim da še vedno ne sprejema novih otrok, ker ima vse natrpano.

Potem je zelo dobra dr. Rončevič, ki pa ima blazno gužvo, vedno nabita čakalnica, ker ima veliko pacientov in za vsakega si vzame čas in ti vse razloži in pove (kar prispeva verjetno tudi k gužvi v čakalnici).

Potem je še Sobanova, ki je mlada in taka zelo natančna, ampak rada predpisuje antibiotike, pa nisem ziher a jih vedno predpiše, ker so res potrebni ali zgolj iz prevelike previdnosti.

Hemptovo pa ti odsvetujem, ker je v bistvu šolska zdravnica in ne pediatrinja, čeprav dela kot pediatrinja. No, saj mogoče je v redu kot pediatrinja, ne vem. Mi smo bili enkrat pri njej (ko naša ni delala) in je hotela malemu dati antibiotike, ker je videla, da ima kao vneto grlo. Ko sem prosila za odvzem brisa, da se vidi, če je res potreben antibiotik, je pa rekla, da seveda lahko vzame bris, da ona je pač mislila, da mi želimo antibiotik, ker starši danes večinoma prav pričakujejo, da jim da pediater antibiotike,user posted image . No, bris je bil negativen, tako da antibiotikov definitivno nismo rabili.

Glede osebne zdravnice pa ti ne znam dosti svetovat, ker sem pred kratkim menjala. Ta pri kateri sem zdaj je zelo prijazna in se ti posveti, ampak ne vem, kako je, če imaš kakšne posebne težave in potrebuješ dodatne preiskave.

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Primorke!!
12.1.2012 20:33:49   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Jahhh, kaj naj rečem??!! Saj je sirenetta že vse lepo razložila.. Bravo sirenetta user posted image user posted image user posted image

He he, se vidi, da sem cele dneve doma in imam čas za viset na forumu in pridno čakulat,user posted image .

Jaz tudi komaj čakam na vozičkanje user posted image Se moramo zmenit, ni kaj.. Jaz sem tudi pathro, ki je z mano med januarkami dodala na FB, če se slučajno tukaj gor kaj zgubimo, da vemo za se dobit.. hehehe user posted image

Evo čakaj, pošljem ZS tudi tebi, preden mi uojdeš s foruma (=pobegneš) k polno zasedenim frišnim mamicam,user posted image .


(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Primorke!!
12.1.2012 20:46:09   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Hemptovo pa ti odsvetujem, ker je v bistvu šolska zdravnica in ne pediatrinja, čeprav dela kot pediatrinja. No, saj mogoče je v redu kot pediatrinja, ne vem. Mi smo bili enkrat pri njej (ko naša ni delala) in je hotela malemu dati antibiotike, ker je videla, da ima kao vneto grlo. Ko sem prosila za odvzem brisa, da se vidi, če je res potreben antibiotik, je pa rekla, da seveda lahko vzame bris, da ona je pač mislila, da mi želimo antibiotik, ker starši danes večinoma prav pričakujejo, da jim da pediater antibiotike,user posted image . No, bris je bil negativen, tako da antibiotikov definitivno nismo rabili.


Hemptova je fullll v redu doktrorca in je tudi pediatrinja.. Z eno besedo, je odlična doktorca, vendar ni lih primerna, ker dela samo po 4 ure..

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Primorke!!
12.1.2012 20:57:15   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Hemptovo pa ti odsvetujem, ker je v bistvu šolska zdravnica in ne pediatrinja, čeprav dela kot pediatrinja. No, saj mogoče je v redu kot pediatrinja, ne vem. Mi smo bili enkrat pri njej (ko naša ni delala) in je hotela malemu dati antibiotike, ker je videla, da ima kao vneto grlo. Ko sem prosila za odvzem brisa, da se vidi, če je res potreben antibiotik, je pa rekla, da seveda lahko vzame bris, da ona je pač mislila, da mi želimo antibiotik, ker starši danes večinoma prav pričakujejo, da jim da pediater antibiotike,user posted image . No, bris je bil negativen, tako da antibiotikov definitivno nismo rabili.


Hemptova je fullll v redu doktrorca in je tudi pediatrinja.. Z eno besedo, je odlična doktorca, vendar ni lih primerna, ker dela samo po 4 ure..



Ma meni je ona sama rekla, da je po specializaciji šolska zdravnica, da pa dela kot pediatrinja,user posted image . Ja, to da dela po 4 ure je tudi mene odbilo, tako da tudi zaradi tega nisem vpisala ta malega k njej. Sicer ne morem rečt ali je v redu ali ne, ker sem bila samo enkrat pri njej, mi pa ni bilo všeč to, da je hotela dat sinu antibiotik, za katerega se je potem po izvidih pokazalo, da ga ni rabil. Sicer zna bit, da je ok kot zdravnica.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Primorke!!
12.1.2012 21:09:33   
bankc
Punce full vam hvala za vse info! Samo upam da me bo kateri zdravnik uzel! user posted image user posted image user posted image Da niso vsi preveč zasedeni!

Komaj čakam da se spoznamo in da vidim s kom čakulam user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Primorke!!
12.1.2012 21:10:23   
kimica86
Sirenetta.. Ti iz prve roke lahko potrdim, da je kot zdravnica super- je delala z mojo mamo in jo poznam user posted image
Samo kot sem rekla, ni lih priporočljiva samo zaradi tega, ker dela po 4 ure..

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Primorke!!
13.1.2012 8:38:13   
crtek
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

IZVIRNO SPOROČILO: crtek

sirenetta fajn zamisli maš ti to user posted image samo, da je volk sit in koza cela, al kako to funkcionira? user posted image HB, da so mojemu user posted image všeč ista imena ko meni. Sva se takoj zmenla brez problema in to že ene pou leta nazaj, ko sva se komaj začela menit, če bi kej provali naštimat user posted image
js morem pa priznat, da bi se mi vrjetno zmešalo, če bi mi rekli, da ne smeva user posted image user posted image se mi zdi, da mi zdej še bol paše ko prej in še, če mi je slabo, pol sigurno mine, če sm tečna, ratam takoj vsa kontenta, allora: pametni združujejo prijetno s koristnim, ne? user posted image Mogoče me bo proti koncu kej minilo, ma malo upam, da ne user posted image

čene pa kimica js se takoj strinjam s pijačko/vozičkanjem/klepetanjem kjirkoli ob morju user posted image samo povej kje, sm že dol user posted image


Res ima fajne zamisli, ja.. Sicer bo to pri meni držalo le, če ne bo tamala razgrajačica želela priti prej ven- srčno upam, da ji je pri mamici notri lepo user posted image No ja, nima kaj dosti prostora, ma vseeno user posted image
Kako fajn, da se lahko sporazumeta.. Pri naju to žal ne gre skupaj user posted image
Uhhh, dokler lahko user posted image je kr fajn, ja.. Sicer ni priporočljivo zadnji mesec, ampak kot komu paše user posted image

Ma za pijačko ni panike.. Jaz bom itak vozičkala in bom fraj do januarja 2013 user posted image Ti boš pa maja, junija že v veselem 6-7 mescu.. hehehe user posted image Mi z vozički, ti pa z velikim buščkom user posted image Najlepše za moje pojme je ob morju v Kroštoli- prav paše tam zunaj sedet ob toplem vremenu in se malo martinčkat user posted image


joj veš kašne gušte si mi zdej nardila s tem sončkom in toplim vremenom....js bi, da bi bil že zdej maj user posted image in sploh vam ne morem povedat kako js komaj čakam trebuščka! Sej vem, da boste rekle, da ga bom na koncu še sita, ampak zdej bi pa že kr rada, da bi se kej vidlo, pa se valda ne more...10teden...ni kej dosti za filozofirat user posted image

bankc glede zdravnikov se lahko provam pozanimat kdo še sprejema paciente. Mislim, da v ZD Koper bi vsaj ena jih še mogla, čene pa na bonifiki so tudi mislim da 3 nove ambulante.


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Primorke!!
13.1.2012 8:55:11   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: crtek

joj veš kašne gušte si mi zdej nardila s tem sončkom in toplim vremenom....js bi, da bi bil že zdej maj user posted image in sploh vam ne morem povedat kako js komaj čakam trebuščka! Sej vem, da boste rekle, da ga bom na koncu še sita, ampak zdej bi pa že kr rada, da bi se kej vidlo, pa se valda ne more...10teden...ni kej dosti za filozofirat user posted image


Hehehehe.. Jaz tudi komaj čakam user posted image
Verjemi, res ga boš sita- jaz imam čez 1 teden rok pa vsaj 2 tedna že tako trpim, da je neznosno.. hehehe user posted image
In najraje bi zaspala in se zbudila, ko bo poroda konec.. hahaha user posted image user posted image Kašen optimist user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Primorke!!
13.1.2012 10:49:11   
bankc

Dobro jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

IZVIRNO SPOROČILO: crtek

joj veš kašne gušte si mi zdej nardila s tem sončkom in toplim vremenom....js bi, da bi bil že zdej maj user posted image in sploh vam ne morem povedat kako js komaj čakam trebuščka! Sej vem, da boste rekle, da ga bom na koncu še sita, ampak zdej bi pa že kr rada, da bi se kej vidlo, pa se valda ne more...10teden...ni kej dosti za filozofirat user posted image


Hehehehe.. Jaz tudi komaj čakam user posted image
Verjemi, res ga boš sita- jaz imam čez 1 teden rok pa vsaj 2 tedna že tako trpim, da je neznosno.. hehehe user posted image
In najraje bi zaspala in se zbudila, ko bo poroda konec.. hahaha user posted image user posted image Kašen optimist user posted image


No men je bil v prve zadnji mesec prišparan, ker sem rodila v 37 tednu user posted image user posted image in bi sedaj rada ponovno! Malemu ni čisto nič manjkalo in ni bilo nobenih težav, ker se je rodil 3 tedne prej! Je babica rekla, da se mu je pač tolk mudilo ven in upam da bo sedaj isto! vse prijateljice so mi vedno govorile kako je zadnji mesec naporen in da komaj čakajo, da grejo rodit...
Kimica86 sej mislim, da bi se vse najraje zbudile ko bo vsega konec, tako da nisi edini optimist user posted image !

Crtek in Serenetta hvala vama za pomoč. Sem hvaležna za vsako informacijo user posted image . Je kar težko ko se preseliš in ne poznaš nobenih zdravnikov in nič! Moram pa priznati, da smo se res zelo na hitro vse trije vživeli v novo okolje in da uživamo sto na uro!
Pa kakor kaže ima primorska posebno klimo, saj sem morala zanosit skoraj prvo noč, ki sem jo prespala tukaj user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Primorke!!
13.1.2012 11:12:40   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: bankc

No men je bil v prve zadnji mesec prišparan, ker sem rodila v 37 tednu user posted image user posted image in bi sedaj rada ponovno! Malemu ni čisto nič manjkalo in ni bilo nobenih težav, ker se je rodil 3 tedne prej! Je babica rekla, da se mu je pač tolk mudilo ven in upam da bo sedaj isto! vse prijateljice so mi vedno govorile kako je zadnji mesec naporen in da komaj čakajo, da grejo rodit...
Kimica86 sej mislim, da bi se vse najraje zbudile ko bo vsega konec, tako da nisi edini optimist user posted image !

Crtek in Serenetta hvala vama za pomoč. Sem hvaležna za vsako informacijo user posted image . Je kar težko ko se preseliš in ne poznaš nobenih zdravnikov in nič! Moram pa priznati, da smo se res zelo na hitro vse trije vživeli v novo okolje in da uživamo sto na uro!Pa kakor kaže ima primorska posebno klimo, saj sem morala zanosit skoraj prvo noč, ki sem jo prespala tukaj user posted image


Uuuu, tvojemu otročku se je pa fejst mudilo videt kaj dogaja tam zunaj user posted image user posted image Zgleda ga je svetloba preveč motila.. hehehe user posted image
No ja, zadnji mesec je malo muka, zadnja 2 tedna pa katastrofaaaaa user posted image
Hahahaha.. Vse bi rade bile Trnjulčice user posted image user posted image
Oooo, torej obala vsekakor pozitivno vpliva nate user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Primorke!!
13.1.2012 11:38:30   
manuelca
...če je zadnji mesec muka...IN JE MUKA...predstavljajte si da imate takega smotančka da kar ne pride in ne pride ven...pri prvemu sem imela PDP 6. maja rodil pa se je 22. maja pa še to na silo, ker so mi dali umetne pšopadke....se parvi 16 dni čez rok, pa vsak drugi dan na kontrolo ...tako sem bila utrujena da sem samo čakala kdaj se bo rodu...me je izmuču tamali do konca pa še ni tel ven in sem na koncu mela carski...nikakor ni tel pridet .. uff upam damo da se bo tale cukerček ki zdaj raste v meni vsaj v tem oziru bolj pridkan in bo prišu po napovedih če že ne par dni prej user posted image


(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Primorke!!
13.1.2012 15:55:57   
sirenetta
Crtek potrjujem, da je zadnji mesec muka...ampak prej je pa lepo...meni zelo zelo lepo...user posted image Sem enkrat razmišljala, da bi bila lahko še 10x noseča tako mi je lepo čutit otročka v trebuščku...ampak samo če bi lahko porod preskočili v stilu Trnjulčica ja user posted image .
V 1.user posted image sem res imela dovolj trebuha res samo na koncu zadnje 3 tedne...rodila sem dober teden pred rokom.
Je pa po drugi strani ok to, da imaš na koncu dovolj trebuha - meni je to precej pomagalo pozabit na strah pred porodom, ker sem si na koncu res želela samo še it v porodno, sem komaj čakala. A prej pa se mi je zdelo, da bi bila rada kar še v nedogled noseča pa kar še ne bi in ne bi šla rodit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuelca)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Primorke!!
14.1.2012 8:41:12   
crtek
sirenetta vrjamem...na koncu pol, ki že vse boli, pa tišči, pa še trebuh do brade...vrjamem, ampak trenutno si pa nobene stvari ne želim tolko ko trebuščka user posted image ok, poleg zdravega user posted image , ampak to je itak vedno na prvem mestu user posted image . Morem pa povedat, da se js poroda (vsaj zaenkrat) ne bojim čisto nič. Sej vrjamem, da boli, pa da res ni prijetno, ampak kar pol dobiš, odtehta vse muke po moje user posted image Zgodb sm jih tudi že slišala mali miljon, od tega, da niso popadkov sploh čutle in niso vrjele, da bojo rodile dokler ni blo dete že zunaj skoraj, pa do tega, da so misnle, da jih bo napol raztrgalo od bolečine...in vse so preživele, js bom pa tudi, ne? (optimist, ni kaj user posted image )

sm se prehladila user posted image in sploh ne vem kdaj! Včiraj sm bla super, še enih 100stvari sm mela za nardit, tko da je bil pester dan, danes se pa zbudim cela šmrkasta in kot, da bi me zgazu autotreno user posted image pa tak lep sonček je zunaj in nič ga ne bom mogla izkoristit user posted image

ala punce, lepo bodte in se beremo


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Primorke!!
16.1.2012 0:00:29   
sirenetta
Punce upam, da ste lepo preživele vikend! No, glede na to, da je bilo kar zatišje tukaj, predvidevam, da vam ni bilo dolgčas in da ste izkoristile kar se da lepo vreme.

Meni niti ni uspelo kaj dosti bit na računalniku, ampak razlog je, da je moj bibonček spet nekaj staknil v vrtcu in smo preživeli vikend doma z vročino,user posted image . No, saj ne zgleda nič takega, samo nosek ima zaprt in malo vročine...upam da ostanemo pri virozi, da ni kaj drugega (ušeska ali kaj takega za kar rabi antibiotik...trkam trkam trkam).
Zdaj zvečer je imel 37.4 tako da jutri nič vrtca in torej zame spet bolj malo računalnika...

Crtek upam, da se tvoj prehlad hitro poslovi...je pa zoprno, ko v nosečnosti odpadejo vsa "običajna" zdravila, nič kapljic v nos, nič za grlo razen kakšnih naravnih varjant, no vsaj lekadol je dovoljen, če postane res hudo...

Lep začetek tedna vsem! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Primorke!!
16.1.2012 8:10:17   
bankc
Dobro jutro!

Ja za nami je res naporen vikend! Sva imela cel vikend od mojega starše na obisku in pol jih vozit na okoli, kuhat, strežt in pol zvečer pa še zaspani niso user posted image user posted image ! Bi še kar klepetali, pa kartali, pa Človek ne jezi se igrali user posted image

Crtek držim pesti da te prehlad spusti! user posted image Jaz sem v Decembru prebolela gnojno angino in res ni prijetno. Vročino sem si lahko zbijala samo z Lekadoli! Prav nič fajn!

Sirenetta zate pa držim pesti da se mali čim prej pozdravi! user posted image

Crtek drugače se pa s porodom res ni obremenjevati! Je vse odtehtano ko ti dajo malo bitje v naročje! Jaz sem v sekundi pozabila na vse!user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Primorke!!
16.1.2012 13:31:13   
manuelca
...eh normalno je da se poroda vsaka vsaj malo boji ....ampak nič ni večjega kot dat najlepšega in najnežnejšega lupčka tistemu lepemu popolnemu bitjecuuser posted image ...joj meni se že kar balina, komaj čakam na september....user posted image


(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Primorke!!
16.1.2012 13:42:04   
crtek
elja pupe!

hvala punce za lepe želje. Sm se že skoraj pozdravla...očitno kr sama od sebe, kr sploh nism mela časa ležat pa se cajtat user posted image ingverjev čaj z medom in limono dela čudeže, čene pa je šlo tokrat res tako hitro mimo, da nism niti pomisnla na kšna zdravila. Zdej samo še malo kašljam, ma čene sm ku rožca user posted image sm se odločla, da si bom danes popoudan, ki mam čas vzela malo bol na izi in si nardila vročo kopel, pa not naribala ingver, da mi odpre sinuse do konca, pol bom pa sploh super user posted image

joooooj js komaj čakam avgust! Pa še niti februar ni! user posted image Morem priznat, da ful vživam v nosečnosti, se mi zdi tko lepo, ampak vseeno že kr komaj čakam spoznat mini bibo, ki raste v meni user posted image

sirenetta upam, da se tvoj sinček kmalu pozdravi in, da se ti ne nalezeš od njega user posted image

držte se punce in uživajte v sončku dokler traja user posted image






_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu manuelca)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Primorke!!
16.1.2012 13:48:00   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: crtek

elja pupe!

hvala punce za lepe želje. Sm se že skoraj pozdravla...očitno kr sama od sebe, kr sploh nism mela časa ležat pa se cajtat user posted image ingverjev čaj z medom in limono dela čudeže, čene pa je šlo tokrat res tako hitro mimo, da nism niti pomisnla na kšna zdravila. Zdej samo še malo kašljam, ma čene sm ku rožca user posted image sm se odločla, da si bom danes popoudan, ki mam čas vzela malo bol na izi in si nardila vročo kopel, pa not naribala ingver, da mi odpre sinuse do konca, pol bom pa sploh super user posted image


No, fajn, da si se pozdravila user posted image
Z vročo kopeljo pa kar v easy.. Raje dej normalno toplo vodo, da ne bo kaj narobe.. Še posebno v nizki nosečnosti se strogo odsvetuje vroča voda in tudi razne savne (no ja, savne veljajo za celo nosečnost).. Pa uživaj še anprej user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Primorke!!
16.1.2012 14:27:08   
manuelca
jaz moram priznat da se tega dela kar se tiče vroče vode nisem držala...sem se vsak dan skoraj kopala in voda je bla altroche topla...jaz sem si natakala vročo vodo in uživala ure v banjiuser posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Zanositev
Daise

Koliko casa ste potrebovale, da ste zanosile?

1 mesec (39%)

2 ali 3 mesece (19%)

4 do 6 mesecev (11%)

6 do 12 mesecev (6%)

1 do 2 leti (9%)

vec kot 2 leti (16%)


Število vseh glasov: 402

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!