|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
17.10.2011 15:02:10   
Najaa
ronja, pol so pa mene sam zadeli s temi dietami po krvnih skupinah. Ker mi ne priporočajo mesa, jaz ga pa ne maram. Sicer pa kot sem že rekla, sem si našla super obliko prehranjevanja, ki upam da bo postala moja zvezda stalnica. Namreč ločevanje. V nobeno smer ne pretiravam in kg se počasi topijo.

Biba user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
17.10.2011 15:19:44   
ronja
Namreč ločevanje

Ločevanje ima malo osnove: prvič se poveča izkoristek določenih snovi ob prisotnosti drugih snovi (ene stvari pomagajo presnavljat druge), zato dobimo več iz iste hrane (torej imamo tudi več za rezervouser posted image ). Drugič pa človek dejansko poje več (kalorično gledano) krompirja in mesa in zelenjave kot pa samo krompirja in zelenjave ali samo mesa in zelenjave. Več kot 1 zrezek redkokdo poje - in če zraven ješ samo zelenjavo, bo seveda končni rezultat manj kalorij kot če zraven ješ še riž/krompir/cmoke/... in zelenjavo (pač te verjetno potem malo manj, ampak ker ta ni tako kalorična, se pozna razlika).

Mi dostikrat jemo kosilo, ki bi mu drugi dali še meso zraven - mi ga ne pogrešamo, tamalidve ga itak več kot dovolj dobita v vrtcu, kjer ga imajo vsak dan, tako da ga met še doma, se mi zdi too much.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
17.10.2011 18:11:04   
Katjuska986

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
20 dag mesa je za en dan ogroooomno!


res??? men pa niti ne. Res da meso ni za vsak dan ampak med tednam imam rada približno 5 dni meso in dva dni ne. Drugače pa glede na to kaj rada jem me je krvna skupina kar ujela. Meso pa zeleno zelenjavo. Edin določeno sadje me je rahlo presenetilo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
17.10.2011 20:15:59   
witch
no ronja, potem bi po mogle malo zamenjati. Ti bi moje telo malo športat odvlekla, jaz pa bi s tvojim pucala user posted image
Tako budiko bi jaz včasih rabila. Ampak dokler je ni, pa je tudi telefonček dober, a kaj ko ima tipko dremež user posted image
7 kil v 7 mesecih se meni ne zdi prehudo. Moja sestra se je celo nosečnost zredila za 15 kilogramov, in kar hitro je prišla nazaj na svojo težo. Ti bodi kar naprej pridna.

Katjuska user posted image user posted image za minus. To krvno skupino pa moram tudi jaz malo prešnofati. Da vidim kaj mi piše user posted image

S* zdaj pa le preženi tiste duhce in v akcijo. Ni hudič da tisti optimizem iz prve strani, ki nas je sploh prepričal v to hujšanje, ni nikjer v tebi ostal. Kje imaš tiste kavbojke? Daj jih iz omare, gledaj jih vsak dan, pa na ritko jih probaj dati. Pa bo spet volja user posted image Drugače pa, jaz si skuham zjutraj 1 liter čaja in se prisilm da to moram čez dan spiti. Probaj tako. Daj si ga v termovko da je vroč in lepo čajčkaj. Meni uspeva. Ker drugače kar pozabim piti.

diana to pa je lepo slišati, da tudi drugi opazijo spremembo. Veš, pri meni se dogaja isto. ko me nekdo pohvali ti pa si shujšala mi je nerodno. Isto kot se je zgodilo tebi. In zaradi tega vsakemu nazaj povem da nisem, in da hujšam zadnje čase samo v plus. Enostavno čudno mi je priznati ja sem shujšala 3 kilograme. Mogoče se bo spremenilo to. Ampak čeprav mi je nerodno, se pa počutim lepo. Nekdo je opazial, torej moj trud ni zaman. In ne obupaj! Ko bodo kopeli kilogrami se bo samozavest dvigala.

Biba user posted image user posted image user posted image čestitam, lepo in mirno nosečnost ti želim user posted image
ronja daj ti to karmo decembra še k meni pošlji user posted image tudi jaaaz biiii user posted image mogoče bo pa dieta tudi meni pomagala user posted image no ja, mora priti dragi nazaj, drugače bi bila to skrajno čudna dieta user posted image user posted image user posted image

Moje današnje tehtanje - 1 user posted image user posted image user posted image
Z: skuta z lanenim oljem in lanenimi semeni, konopljinim oljem in konopljini semeni, pšeničnimi otrobi in žlička marelične marmelade
M: jabolko
K: špageti, danes z mesom in rdeča pesa
M: lučka
V: mičkeno špagetov (samo za lušte)
Spila kar nekaj čaja, telovadbe ni bilo spljoh user posted image  


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
17.10.2011 20:25:03   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Namreč ločevanje

Ločevanje ima malo osnove: prvič se poveča izkoristek določenih snovi ob prisotnosti drugih snovi (ene stvari pomagajo presnavljat druge), zato dobimo več iz iste hrane (torej imamo tudi več za rezervouser posted image ). Drugič pa človek dejansko poje več (kalorično gledano) krompirja in mesa in zelenjave kot pa samo krompirja in zelenjave ali samo mesa in zelenjave. Več kot 1 zrezek redkokdo poje - in če zraven ješ samo zelenjavo, bo seveda končni rezultat manj kalorij kot če zraven ješ še riž/krompir/cmoke/... in zelenjavo (pač te verjetno potem malo manj, ampak ker ta ni tako kalorična, se pozna razlika).

Mi dostikrat jemo kosilo, ki bi mu drugi dali še meso zraven - mi ga ne pogrešamo, tamalidve ga itak več kot dovolj dobita v vrtcu, kjer ga imajo vsak dan, tako da ga met še doma, se mi zdi too much.



Pri nas isto. Dolgo sem se počutila "krivo" zarad mojega, ki ima rad meso in sem njemu posebi zraven delala kaj mesnega. Pol me je pa pomiril, da naj si ne delam problemov, ker njemu je tud tako super. Na srečo imam res dobrega moža, ki vsaj pri hrani ne komplicira.user posted image Tamali imata pa v vrtcu 3x na teden meso, 1x je brezmesno kosilo in 1x na žlico. Če za vikend ni mesa, ni nobene panike.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
17.10.2011 20:29:37   
Najaa
Moj današnji jedilnik:
Z: 5 PZ piškotov iz evrospina, zakon so!user posted image user posted image + kava
M: 4 mandarine
K: par PZ prepečencev s sirom
M: brokolijeva juha
V: par prečencev s pašteto.

Danes se mi ni dalo kuhat.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
17.10.2011 20:33:57   
ronja
no ronja, potem bi po mogle malo zamenjati. Ti bi moje telo malo športat odvlekla, jaz pa bi s tvojim pucala

Sem za. Samo ne vem, če se ti ne bi moje telo uprlouser posted image . No, saj zadnjič sva pucala ko utrganauser posted image - se moram mal pohvalit, hehe. Samo na kilah se nič ne pozna - bi morala kaj drugega počet, zgledauser posted image .

7 kil v 7 mesecih se meni ne zdi prehudo.

Ja, saj zato pravim, da se njim ne bo zdelo nič hudega - samo v resnici je več: jaz se vedno VEDNO vedno zredim že pred 1. pregledom (ga ima moja g. bolj pozno - v 10. tednu) in do takrat dobim jaz že kako kilo gor - tokrat sem dobila pa celo 3! In ker mi je dobra kila ostala še od ssa - (tudi takrat sem se že v prvih 6ih tednih zredila za 3 kile, 2 sta šli dol, 3. pa še ni imela časa, ker sem takoj spet zanosilauser posted image ). Tako da sem na prvem pregledu v tej nosečnosti imela 59 kil, moja normalna teža je pa 54,5 povprečno nekje (poleti mal manj, pozimi mal več).
Sem si danes pripravljala za jutri stvari za pregled, pa bom nesla s seboj tudi jedilnike - ker se mi ne zdi, da bo toooliko pojedla - normalno namreč pojem prej več kot manj... V zadnjih 14ih dnevih pa sem se kljub temu zredila za 1 kilo. Jah, saj vem, 7. mesec... ampak vseeno.

Drugače pa, jaz si skuham zjutraj 1 liter čaja in se prisilm da to moram čez dan spiti.

Jaz sem pred 1. user posted image ful malo pila (ne rabim, ker se nič ne potim) in ker sem vedela, da morajo nosečke ful pit, da je to dobro za user posted image , sem si nesla eno termovko v službo in potem čez dan popila tisti čaj (sem zmrzljiva in pozimi 1 litra mrzle vode ne bi spilauser posted image . Pomaga.

punce, katera je že rekla za koprivov čaj? Se mi zdi, da bi znal res pomagat! Sicer sem ga samo parkrat pila, vendar sem res vedno manj zatekala. Lahko je naključje, placebo pa po moje ni, ker sem večinoma pozabila, kak čaj pijem - sem šele zvečer tuhtala, kako fajn, da nimam nog zatečenihuser posted image . Tako da HVALAAAA!!!

katjuška, ja, dietetiki, zdravniki ipd... max 10 dag na dan in ne več kot 5x na teden (1x so lahko še ribe, 1x naj bi bilo brez vsega). Meni se zdi 1x na teden meso več kot preveč, kako smo si različniuser posted image . v tej nosečnosti ga nisem res skoraj nič pojedla, je lubi rekel, da sem čist vegi ratala - še ko gremo na obisk, 2x piknem izi vljudnosti, potem pa njemu pa otrokom podvalimuser posted image .

Enostavno čudno mi je priznati ja sem shujšala 3 kilograme.

A dajta ga no biksat, punci! Saj zato se trudita! Kaj je narobe, če kdo to opazi? Vaju je sram, da sta se prej sami sebi zdeli premočni in da sta se odločili shujšat? Ali vaju je sram, da vama je ratalo? nehajta blesavit, pa naslednjič rečita: ja, zdaj mi je pa res ratalo, ja:) Pa če se bosta še tako nerodno pri tem počutili. NIč ni narobe, če kdaj pohvalimo tudi same sebe;).

ronja daj ti to karmo decembra še k meni pošlji
Ok, se bom potrudila, lahko vzameš celo porcijo (samo ne me potem jagat s 5imi pamži, da naj nazaj vzamem, jaz te karme itak ne bom več rabila (sem se že tokrat zaklela, da je ta pa zadnji;)). Ampak brez dragega ne bo nič, tako dobra pa nisem, da bi mi ratalo to brezmadežno naštimatuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
17.10.2011 21:47:01   
mateyka
mislim, da mam jaz še najboljšo krvno dieto - lahk jem skor vse, yeeey user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 9:01:03   
StrawberrY
Dobro jutro punce.
Najprej Biba tebi res iskrene čestitke!user posted image Res sem vesela, da ti je uspelo po 4 letih zagledati plusek (sem bila sama na tem, ko sem bila najprej vsak mesec razočarana, potem vsako leto,...).

Kar se tiče mojega hujšanja, pridnauser posted image . Niti čez vikend se nisem full pregrešila, kljub torti. Pridno telovadim, hodim nordijskouser posted image , tako da me do končnega cilja loči še 7 kg. Sem zadovoljna. Sem si pa kupila že nov puloverček, full lepuser posted image , kavbojke me ne tiščijo večuser posted image .

Vilma, kako je uspel ženski vikend?
Diana28, bodi ponosna sama nase. Glavo gor in samozavestno hodi po svetu. Saj lažje je to rečt, kot pa narediti, samo vaja dela mojstra. Naj ti vse lepe besede božajo dušo in ti dajo zagona za naprej.

Ostalo grem pa zdej še malo prebrat, pa potem pokomentiratuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 9:27:01   
diana 28
Dobro jutro.... danes sem super vesela, ker je tehtnica pokazala lepo številko in sem super zadovoljna user posted image  Še kakšen dek sicer še manjka do cilja vendar sem vesela, da sem zagledala pod 48kg. Saj se mogoče sliši premalo vendar sem nizka 154kg. V glavnem se pri tej teži počutim veliko bolje in sem bolj vitalna.

Hvala punce za vzpodbudne besede. user posted image  Bom ušostevala vse nasvete oz. sem počasi že začela. Včeraj sem se malo okorajžla in si rekla, da moram sprejeti pač spremembo, ki sem si jo itak želela. Pri sebi mi je ok. Z drugimi pa malo težje, vendar bom preživela user posted image  in si načrtno ''''pričarala'''' samozavest.... Drugače bom ostala res za vedno v medvedje(mišji) luknji.
No, včeraj sem začela tako, da sem šla v prvo vrsto na ZUMBI. Ponavadi sem se skrivala zadaj v zadnji user posted image  In rekla sem si, da sem ok in moram bit samo še vesela, sprejeti tudi kakšen kompliment in vzravnano naprej.. Moj odgovor na kompliment bo: Lepo, da se opazi, če se že trudim! user posted image - Upam, da mi uspe. Pa tudi tisto glede fotografiranja bom poizkusila. user posted image  Ne bom več blesavila user posted image  (mi je simpatična ta beseda).... in Wich tudi ti korajžno in ponosno, ne smemo blesavit .... Saj počasi bo vedno lažje. Vsaj upam.......


Smo pa ženske res ena čudna vrsta user posted image  Vsaj nekatere... Nikoli nam ni prav...

< Sporočilo je popravil diana 28 -- 18.10.2011 9:30:48 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 9:34:10   
Vilma
Dobro jutro punce user posted image
Evo mene, prišla z ženskega vikenda s pol kg viška. user posted image  Sem vedla, da se bo to zgodilo, ampak danes zjutraj je vaga spet pokazala 67,8 tako da ni tak problem. Hitro gor, hitro tudi dol.
Pri hrani sem sicer dokaj pazila, o količini alkohola pa raje ne bom. user posted image  Smo si pa privoščile štiri ure savnanja, kako pa to paše... user posted image  Prvič sem bila v takih savnah, kjer si delaš piling z morsko soljo, pa se mažeš z medom, olivnim oljem in cimetom. Mmmm še danes imam tako lepo mehko kožo kot dojenček. Priporočam tudi ostalim. user posted image
Telovadba ta teden še odpade, ker sem še na antibiotikih. Pa kašljam še obupno, ne vem AB pomagajo v toliko, da se mi gnoj trga iz pljuč, ampak kašljanja pa še kar ni in ni konec. Verjetno tale kašelj lahko traja še tedne, ane?

Kako zdaj kaže za četrtek. A sta enajsta ura in Acapulco potrjena? No midve Najaa se vidiva, upam da pridete tudi ostale? user posted image
Biba čestitke za nosečnost, štiri leta je pa res dolga doba, verjetno oba skačeta od veselja! user posted image  Super, super, zdaj pa pazi nase in na svojo pikico. Kdaj pa imaš rok?
S* kot je napisala Witch, kavbojke ven iz omare in pogumno naprej. Duhce pa pri nas preganjamo tako, da jih popihamo. user posted image  Poskusi, mogoče jih boš pa pregnala. user posted image  Prosim ne obupat, ti si tista, ki si nam dala voljo in zagon. Poglej kako je tema živa, brez tebe ne bo več tako. user posted image
Ojej o kakšnih mini količinah mesa se pogovarjate. user posted image  Meni je 20 dag normalna porcija, sem hud mesožderec. Res ga pojem preveč, mi je še trenerka rekla, da moram več OH pojest. Tako da sem bila te dni kar pridna, sem jedla včeraj kuskus, v nedeljo špagete... Sicer pa imam jaz vso hrano rada, tako da mi ni problem zmanjšat mesne obroke. Zelenjava mi je zakon, testenine in kuskus mi še gresta, na krompir in riž pa kar pozabim. Imam pa rada vse, pri hrani nisem zbirčna. Pojem tudi vampe, pa drobovino, zdaj se niti ne spomnim, kaj mi ni dobro. user posted image
Včerajšnji jedilnik:
Z: 3x prepečenec, 2 dl jabolčnika
M: jabolko
K: kuskus z melancanami in papriko. Radič.
V: mozarela
Zdaj pa šibam delat, gužvaaaa....

< Sporočilo je popravil Vilma -- 18.10.2011 9:37:06 >

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 9:36:10   
uškinamama
Verjetno tale kašelj lahko traja še tedne, ane?


ja....user posted image , probaj inhalacije

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 10:04:41   
Najaa
Vilma, kaj na ženskem vikendu si prekinila z AB al kako...?user posted image Mislim alko in Ab...user posted image
Za čet velja.user posted image Pofočkite se še ostale, no.

No jaz nimam problemov, ko mi kdo reče, da sem shujšala, ker to tudi sama opazim in vem, da je tako. Problem je, da jaz hočem ŠE!user posted image
Danes:
Z: banana
M: PZ piškoti in kava
K: Krompirjeva solata
M: sadje
V: če bo kaj ostalo od kosila drugače pa jogurt ali kaj takega.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 10:13:02   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Verjetno tale kašelj lahko traja še tedne, ane?


ja....user posted image , probaj inhalacije


meni ful pomaga črna redkev z medom - neham v nekaj dneh.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 10:15:02   
Serendipity
Ojla pupike - hvaaala vam. Prave motivatorke ste. Sem se včeraj malo 'skregala' in malo prej si dala kavbojke ven iz omara in zdaj se gledamo na štiri oči (no, na dve očesi in en gumb). Ma, sem v njih tak sexy & hot (hehe, japajade), da se mi bodo do Božiča lepo prilegle na rit in še tisti šuhi bodo šli super zraven.
Sem pa bila pridna včeraj. Mravljic ni bilo na obisk. In duhci so pustili hladilnik na miru. Pa še kompot  sem si skuhala in ga lepo pridno pijem. Nesladkani & polno limonce zraven :)


Bibitka - sem se prav zadržala, da nisem bleknila. user posted image user posted image user posted image Čestitke še tu nosečkica moja! user posted image

diana - super napisano. Se kar podpišem!  Super si! user posted image

Zdaj grem pa malo prečikirat še te krvne zadevščine. Nekaj sem že enkrat gledala, pa sem potem nekak odpovedala...

Hm, a damo spet kakšno lepo slikco za danes?

user posted image

Telovadba je coooool!


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 10:39:49   
neika
še vzamete mene v to temo? Prisotna sem tudi v sosednji, ampak ni tako aktivna, jaz bi pa rada čvekala o tem, kako se spopadamo s težo in tudi o ostalem..

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 10:53:40   
mateyka
neika, seveda te - še mene jemljejo kot nujno zlo, pa sploh ne hujšam, samo pametujem tuki gor user posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 11:55:48   
Vilma
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Vilma, kaj na ženskem vikendu si prekinila z AB al kako...?user posted image Mislim alko in Ab...user posted image
Za čet velja.user posted image Pofočkite se še ostale, no.


Ja Najaa, s svojim telesom glih ne delam lepo, AB+alko ni glih kombinacija za se z njo hvalit. user posted image Da ne omenjam še cigaretov in kašljanja. user posted image  
No dajte se res še ostale pofočkat za četrtek! user posted image
Mateyka bom poskusila še s črno redkvijo in medom, sem že nekje slišala za to kombinacijo. Drugač pa nisi nujno zlo ampak nujno dobro. user posted image  Sigurno si zelo simpatična, meni si prav všeč sploh ko mal pošpikaš s kakšno vročo čokolado al pa hruškovo pito. user posted image
Inhalacije pa delam, pa ne pomaga dosti za pucanje pljuč. Se mi zdi, da pridejo bolj v poštev, ko je zamašen nos.
user posted image Neika dobrodošla, seveda te vzamemo zraven, ti kar čvekaj z nami.
Diana saj veš, kako se "pričara" samozavest. Joške ven, trebuh noter in z dvignjeno glavo v svet. user posted image  To, da ti je včasih malo nerodno, al pa da malo zardevaš, je pa kvečejmu plus, privlačno in seksi. user posted image  Nič hudega, če se ti to kdaj pa kdaj zgodi. user posted image  Je pa res, da mora izguba kg priti v zavest in da za to rabiš več časa. Oz. kilograme zgubimo hitreje kot se navadimo na to, da ima telo manj oblog. Jaz se še nisem, oz. moram priznat, da se ne počutim nič drugače kot pred pol leta z 10 kg več. Opazim pa npr. to, da mi dragi non stop za kiklo leta in da komplimenti že dolgo niso leteli tako pogosto kot npr. zdaj. user posted image
Diana čestitke za prvo vrsto na zumbi, to pa je pogum! Le tako naprej! user posted image Tisto s slikanjem pa ni slaba, mogoče poskusim še sama. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 13:17:17   
darja.mark
Najprej čestitke tebi, Biba, za user posted image .  Uživaj vsak trenutek :)

Evo, jaz sem se malo popravila, sem spet pridna. Upam da bo kaj dlje trajalo, se mi je zdaj kar vse ustavilo in stoji-no saj glede na to kaj jem niti ni čudno user posted image . Je verjetno res tele zadnje kg, oziroma če imaš samo nekaj kg za dat dol, najtežje dol spravit. So trmasti ko sto user posted image . Amapak lepo počasi pa se bomo tudi tega znebile in bomo spomladi paradirale vse ponosne in polne samozavesti. Ane Diana? Ti boš do takrat že polna samozavesti in boš v ogledalu vidla eno hudo fejst bejbo, tako da glavo gor in samo tako naprej..

No, še jaz bi se pofočkala za kavico. A pol smo zmenjene za 11.uro?

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 17:25:41   
StrawberrY
Evo danes pogorela na celi črti, mi je nekaj slabo in se kar bašem s hrano.
Dva mufina (mateykin receptuser posted image ), polnozrnata bombetka, en kos pice, zdele se pa bašem z domačimi maslenimi piškoti in kakavom. Ah ja, jutri je nov danuser posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 17:38:45   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Evo danes pogorela na celi črti, mi je nekaj slabo in se kar bašem s hrano.
Dva mufina (mateykin receptuser posted image ),


keri to? saj jagodnega presenečenja nisem objavila.. user posted image
drugače pa.. user posted image

mogoče pa lahko probaš švedsko smulpaj - to ni tok redilna stvar imho? ful hitro narejena. instant kosmiče dobiš v Intersparu (jih poliješ z melkom in se v trenutku zmehčajo (jih ni treba kuhat da so mehki), Kolln al neki tazga.
teli http://www.bolha.com/zita-zitarice/instant-ovseni-kosmici-koelln-oglas383919233
user posted image

Enostavna švedska jabolčna pita - Smulpaj

z jabolki, instant ovsenimi kosmiči in cimetom
za 2-4 osebe

Sestavine:
3-4 jabolka (odvisno od velikosti)
50 g margarine
1 dl moke
1 dl instant ovsenih kosmičev
2 žlici sladkorja
cimet
maščoba za pekač
user posted image

Jabolka olupimo in narežemo na krhlje. Potresemo s sladkorjem in cimetom. Margarino, moko in kosmiče zmešamo v maso, ter jo potresemo čez jabolka in takoj damo v ogreto pečico.
Pečemo na 220°C približno 15 minut.
Serviramo z vanilijevo kremo ali vanilijevim sladoledom.


< Sporočilo je popravil mateyka -- 18.10.2011 17:47:54 >

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 17:42:34   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Vilma, kaj na ženskem vikendu si prekinila z AB al kako...?user posted image Mislim alko in Ab...user posted image
Za čet velja.user posted image Pofočkite se še ostale, no.


Ja Najaa, s svojim telesom glih ne delam lepo, AB+alko ni glih kombinacija za se z njo hvalit. user posted image Da ne omenjam še cigaretov in kašljanja. user posted image  



ah da ne boš misla, da si edina... Se je tud men že kdaj zgodil. user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 17:44:56   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Evo danes pogorela na celi črti, mi je nekaj slabo in se kar bašem s hrano.
Dva mufina (mateykin receptuser posted image ),


keri to? saj jagodnega presenečenja nisem objavila.. user posted image
drugače pa.. user posted image


manj sladki čokoladni mufini, ja ja manj sladki, moj u iber sladki, sem dala tooook čokolade not

Ja nič, tud najboljšim se zgodi, da včasih kiksnejouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 17:50:18   
mateyka
ne obupat - za smulpaj sem ti dala zgoraj recept.. user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.10.2011 17:56:49   
ronja
Evo danes pogorela na celi črti, mi je nekaj slabo in se kar bašem s hrano.

Kako misliš, da sem jaz te kile gor dobila?user posted image Meni je slabo že pol leta - in to dobesedno - že pol leta mi je vsak ljubi dan slabo! Zadnji teden se je mulo obrnil z glavo dol (upam, da tako ostane) in je malo boljše - manj pritiska na želodec, ker je tako več prostora).

Včeraj smo cel dan delale čokoladne ježke (bojo kmalu na blogu, je pa packarija to, še dobro, da hujšaricam tega ni treba delatuser posted image ) in smo zvečer jedli čokoladni fondi - ampak je bil s temno čokoladouser posted image .

Danes sem imela 66,2 kg in do 12h nisem nič jedla, potem sem pa pojedla:
- veliko šalco kakava in 1 mlečni rogljiček, 1 kornšpic in 1 velik kos temnega in en mini košček koruznega kruha in 1 veliko jabolko, pa enega čokoladnega ježka, ki smo jih včeraj cel dan delale.
Potem sem šla na pregled in spet nisem mela časa nič jest, zdaj sem pa pojedla:
- bučno juho in 1 jabolko
Pijem koprivov čaj, razmišljam ali naj sploh naredim še špagete s paradižnikom - nisem nič lačna, malidve pa tudi nista niti peciva pojedli (mami prinesla slivovo pecivo, sem jo prosila, da ju pride iskat, ker sem vedela, da se pri g. čaka).

Sem pa g. povedala, da se redim, pa mi reče: "A se čudite?user posted image " Jaz pa - ja, no, pa če normalno pojem več kot zdaj. In je rekla, da se mi je pač povečal izkoristek, ker sem user posted image in ker sem pri miru, prej sem pač vse pokurila. Se ji ne zdi vse skup nič tragičnega - verjetno bolj težijo tistim, ki se ne sekirajo, pa hodijo sredi noči praznit hladilnikuser posted image .

vilma, še dobro, da te tvoje telo sploh tolerira ob vsem tem mučenju, ki mu ga delaš... Daj, zdaj ko si "on the run", se lahko malo v roke spraviš, kaj praviš? Inhalacije so tudi za pljuča dobre, samo moraš res dolgo vztrajat, da se namoči tudi sluz tam dol - sem jih veliko delala kot otrok, ker imam astmo... In jih vsi pljučni specialisti priporočajo. No, prenehanje kajenja seveda še prejuser posted image .

srečanje: v čet. imam 10:10 amb. za boreliozo, tako da dvomim, da bom do takrat fertig. Če bom, zvrcnem mateyko, pa se vam pridružim, ampak se navadno kar čaka, tako da lepo čvekajteuser posted image .

neika, dobrodošla, tu ni pravil - to je bilo Serendipino pravilo iz začetnega posta, tako da nima nihče razloga, da kogarkoli dol vržeuser posted image .

jagoda, meni se tvoja prehrana danes ne zdi nič posebno groznegauser posted image - če te to kaj potolažiuser posted image . Sicer pa jutri hura v nove zmage, okidoki?

Jaz sem danes čist zmatrana, sva do pol 2h rezala in postavljala tatami (talna podloga za borilne športe - ne, ne bova se klofala - upamuser posted image - to je za otroško sobouser posted image - ne, tudi oni upam, da se ne bojo, samo je ful praktiš az po tleh - se ne sliši, ko igračke padajo, se ne uniči parket spodaj (no, saj je že uničen, ampak bi ga morala sicer menjat), bolj toplo je - to je glavni razlog, pri nas dobesedno skozi tla piha!, itd...)

Danes in jutri je pa lubi na terenuuser posted image Evo, witch, pa lahko obe pogrešava svoje drageuser posted image . Samo ti si bolj utrjena, meni pa to ful ni fajn, sem tak razmaženček glede tegauser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?