|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 10:18:51   
škrpijonka
Rakica jaz grem v soboto na poroko in tudi ne vem kaj bom oblekla. Bolj sem hodila po trgovinah bolj jezna sem bila. Tako da bom v črnih hlačah in verjetno v roza majci, ki sem jo kupila v Kiku, samo upam, glede na to da bo še par nosečnic, (tudi nevesta je noseča) da ne bomo vse v enakih majcah.
Včeraj sva bila po doooolgem času v  kinu in cel film je bila akcija v trebuhu, ko sem prišla domov in se ulegla pa je bila še večja akcija, da je bilo že kar boleče, da ne govorim o bogem mehurju. Sicer pa sem vesela akcij, tako vsaj vem da je vse ok.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 10:47:08   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

jutrouser posted image ,

še slaba ura in zaslužen DOPUST!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
malo se mi je poslabšalo....
user posted image user posted image user posted image  uživaj ga z veliko žlicouser posted image user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 11:23:14   
anci banci
ojla...tukaj se pa že dolgo nisem javila::)

škrpijonka...jaz grem tud na poroko...za oblečt sem pa našla obleko v h&m na oddelku za nosečnice..je pa dolga obleka, in jo bom lako tud po porodu nosila

julijka11...uživaj na dopustu

jaz imam pa danes zadnji dan bolniške, jutri pa štartam z dopustom, do porodniške, ....zdej bom vsaj brez skrbi lahko kam šla in noben me več ne bo nadziral

en lep dan vsem

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 11:53:30   
škrpijonka
Anci banci kaj v soboto greš na poroko? Jaz nisem za obleke, tako da bom v hlačah.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 12:27:39   
rakica82
Škorpijonka jaz sem tudi bolj tip za hlače, samo je vseeno akr težko najt kaj pametnega za oblečt. Jaz imam obe poroki v zadnjem mesecu nosečnosti in bo verjetno tudi že fajn toplo takrat tako da morem sploh najt neki lahkega.

Ancibanci super za dopust, zdej pa boš pa res lahko bolj v miru uživala pa kam šla.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 12:33:43   
škrpijonka
Sem gledala po katalogih da bi kaj naročila, pa se mi zdi neumno dajt 50 eur in več za kako tuniko, ki jo bi mela enkrat oblečeno.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 12:46:30   
rakica82

IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

Sem gledala po katalogih da bi kaj naročila, pa se mi zdi neumno dajt 50 eur in več za kako tuniko, ki jo bi mela enkrat oblečeno.



To se pa strinjam s tabo. Razmišljam čist isto.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 13:28:19   
Suziiika
Hejte punce user posted image

Kako smo? Mi smo super, vikend mimo, dragi ravno na poti v službo, js pa sama doma. Bo kr malo dolgčas ta teden, no do srede, pol pa si je zamenjal, da boma lahko skočla na eno predavanje o negi v materinsko. Dva predavanja boma pač preskočla - o epiduralni, pa psihologinjo.

Danes sma super zrihtala očetovstvo, tak da še en papir manj user posted image , pa kasneje se slišim z gospodom, ki piše atiju račune, da bi me zaposlil, pa da se vse zmenima, pa še to pol za mano začetku junija, potem pa samo čakamo še user posted image  Tak pravim js naši pupi, naj počaka, da mami tele papirje porihta, pol pa lahko pride komot. Jo že komi čakamo user posted image .

So bli pa doma čisto zmešani, vedno ko pridem po parih tednih, so čist nori nad mojmu bušiju user posted image  Ati pa še najbol (mami je baje pri obeh nosla čist zadaj, da sploh ni mela nič trebuha, pa še 58kil ko je rodit šla) in je ati čis nor zdej, ko vidi moj trebuh user posted image

Uh punce, vam nič ne zavidam kupovanja nekih oblek za kakšne posebne priložnosti user posted image .. js nisem kupla nobene nosečniške cunje zase, ker tak trenerko furam skos, če pa grem kam pa kakšne pajkice pa majco pa je to to - upam pa da najdete kej poceni pa udobno.
Za vreme pa ja, sej smo rabli tale dež, pa tud mamca je rekla,da je fajn da gre na Zofko dež in je šou user posted image

Ali mogoče katera ve, če obstaja mogoče kakšna prevleka za tisto oblogo za okrog kinderpeta? Midva sma dobla na posojo tako roza, pa bi rada malo menjala, ker nisem najbol tip za roza? user posted image  Šivanje pa nakup blaga ne pride v poštev, ker je res drago fejst- sma šla v petek gledat blago pa so kr gajsne cene, sma ma pol ko pride k nam, vidla reklamo od NKD-ja, da bojo meli posteljnino po 7,99€ od 23ga maja naprej. Sicer bo za najin kovtrček malo prevlka (135x100), ampak bomo odrezali pa zarobli pa je. user posted image

Nič punce lep začetek tedna vam želim, pazite nase pa čimveč brcanja vam želim. user posted image

_____________________________

Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 13:36:27   
škrpijonka
Kar se tiče nosečniških oblačil sem si jaz kupila kavbojke, ene črne hlače, ki so tako mehke in udobne, eno majco z dolgimi in sedaj eno s kratkimi. To pa je tudi vse. Doma imam itak trenirke, majce pa nosim komot vse svoje od prej.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 13:48:17   
MetiLu
IZVIRNO SPOROČILO: rakica82


IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

Sem gledala po katalogih da bi kaj naročila, pa se mi zdi neumno dajt 50 eur in več za kako tuniko, ki jo bi mela enkrat oblečeno.



To se pa strinjam s tabo. Razmišljam čist isto.


Da se na hitro mal vklopim v šoping temo user posted image  zadnjič sem probavala v Mani eno ful lepo srajčko/tuniko s kratkimi rokavi, čisti bombaž, precej tanko, material kot srajca, ne mikica. Pod prsmi stisnjena, okol vratu in do dekolteja se stisne in zaveže malo širši trak, ki je vpeljan in stisnjenost prsi lahko reguliraš. Potem pa se kroj razširi možno na A, tako da je zelo primerna za večji trebuh. Čeprav je nenosečniška, je bilo prostora za trebuh še in še user posted image  imeli so jo v svetlo modri in beli barvi, pa trenutno imajo do 22.5. še 25% znižanje na vso novo kolekcijo in mislim, da je cena mislim da okrog 13€. Jaz si je nisem kupila, ker se mi je zdela prelepa za moje vsakdanje opravke, bi pa na hlače sli celo pajkice zelo lepo izpadla, sploh v visoki nosečnosti in čist primerna za na poroko.
No, tole je bil podroben opis enega namiga, kaj obleči za na poroko za malo denarja user posted image  če vama kaj pomaga. Bi pa jaz tudi izbirala med maxi oblekami (te ki se sedaj nosijo do tal), če bi morala na tak dogodek, ker lahko trebuh komot oblečeš user posted image



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 14:12:15   
MetiLu
jeeeeeee, jest grem pa k frizerju, jest grem pa k frizerju, jest grem pa k frizerju user posted image  sem že cel dan klicala, preden sem ugotovila, da danes delajo popoldan in mi je najdla en termin, da me stisne not za STRIŽENJE... ja spet user posted image  odkar sem se pred slabim mesecem ločila od dolgih las, me samo še na krajše vleče in sem se dones odločila, da grem še na krajše (zdej jih imam do ramen), ker dolgih sploh ne pogrešam in še hitreje bodo oprani in suhi in bo z njimi manj dela user posted image  

Hahaha, sem ko mali otrok, se vidi, da sem prejle odspala 2 uri user posted image  user posted image  

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 14:47:05   
Rižkoo
Punce,
ker nam ne privoščijo Ikee, sem se odločila, da nam pomagam :-).  

Zavedam se kako zelo jo včasih rabimo :-) in da pot do nje ni prav hitra in poceni.

V Ikeo bom šla predvidoma 2x na mesec oz. odvisno od naročila. Nabavim kar potrebujete. Od otroške opreme, lučk, okvirjev za slikce..., skratka vse kar lahko spravim v malo večji avto in kar tako zelo »nujno« potrebujemo za lepši dom :-).

Vse za kar je potreben prevoz s kombijem/kamionom žal odpade.

Na spletni strani Ikee (www.ikea.de) izberite izdelke, dodajte v košarico in enostavno prilimajte v mail. Mail naj vsebuje: - ime artikla, -št. artikla, po možnosti tudi sliko, da ne pride do pomote.

Na spodnjem linku se nahaja tudi IKEA katalog 2011:  http://onlinecatalogue.ikea.com/2011/ikea_catalogue/DE/

Naročeno lahko prevzamete v CE, LJ, MB..., po dogovoru.

Ker moram pa mejčkan tud zaračunat uslugo, so tukaj številke :-):
10% od naročila, 25 EUR prevoz (najmanj tri naročila). Možen  je tudi odhod zaradi enega ali dveh naročil katerikoli dan v tednu, vendar po dogovoru.

Naročam tudi izdelke iz nemške spletne strani www.mytoys.de. Strošek naročila je odvisen od višine nakupa in števila naročil.

Če vas zanima in imate kakršnakoli vprašanja, me kontaktirajte na spodnji email. dinamis.shopping@gmail.com

No, zdej pa v šoping!!!! :-)

Pozdravček

P.S. Vesela bom tudi, če moj mail pošljete svojim sorodnikom, prijateljem, znancem. Hvala!        

_____________________________

Prvi Rižko v meni je pustil sledi :-).. a imam še dva mala Rižkota :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 16:01:52   
spetko
oj punce moje...sem vas kar dobro zanemarila ampak ne namenoma...imeli smo selitev iz enega stanovanja v drugi, pa še internetne povezave nisem imela neki časa..tko da zdej smo se dokaj ustalili..me pa čakajo še malenkosti in priprave na dojenčka..bom zdej malo bolj sodelovala...
Drugače sem zelooooo utrujena in vse me boli, pritiska, ampak to je od vsega tega napora..zdej pa upam da bom lahko se malo spočila in pripravila ...sem imela vmes UZ, sem vidla našega sončka..je vse ok..pa tudi kr težji 1900g mi je reku da ima...bomo vidli...samo da je vse ok...
Ne vem kaj se več dogaja ne na forumu ne tukaj...tako da me lahko malo okregate..:))..ampak se bom potrudla prebrat pa pogledat kako ste...
no tolko za zdej pa se tipkamo še kej..:))

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu Rižkoo)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 17:54:10   
Rižkoo
Malo površnosti in mi je ušel en odstavek. :-)
Dodano je napisano z odebeljenimi,rdečimi črkami. :-)




Punce,
ker nam ne privoščijo Ikee, sem se odločila, da nam pomagam :-).  

Zavedam se kako zelo jo včasih rabimo :-) in da pot do nje ni prav hitra in poceni.

V Ikeo bom šla predvidoma 2x na mesec oz. odvisno od naročila. Nabavim kar potrebujete. Od otroške opreme, lučk, okvirjev za slikce..., skratka vse kar lahko spravim v malo večji avto in kar tako zelo »nujno« potrebujemo za lepši dom :-).

Vse za kar je potreben prevoz s kombijem/kamionom žal odpade.

Na spletni strani Ikee (www.ikea.de) izberite izdelke, dodajte v košarico in enostavno prilimajte v mail. Mail naj vsebuje: - ime artikla, -št. artikla, po možnosti tudi sliko, da ne pride do pomote.

Na spodnjem linku se nahaja tudi IKEA katalog 2011:  http://onlinecatalogue.ikea.com/2011/ikea_catalogue/DE/

Naročeno lahko prevzamete v CE, LJ, MB..., po dogovoru.

Ker moram pa mejčkan tud zaračunat uslugo, so tukaj številke :-):
Vzamem 1 EUR na artikel za naročila do 500 EUR, nad 500 EUR 10% od naročila in 25 EUR prevoz ne glede na naročilo (Najmanj tri naročila).
Možen  je tudi odhod zaradi enega ali dveh naročil katerikoli dan v tednu, vendar po dogovoru.

Naročam tudi izdelke iz nemške spletne strani www.mytoys.de. Strošek naročila je odvisen od višine nakupa in števila naročil.

Če vas zanima in imate kakršnakoli vprašanja, me kontaktirajte na spodnji email. dinamis.shopping@gmail.com

No, zdej pa v šoping!!!! :-)

Pozdravček

P.S. Vesela bom tudi, če moj mail pošljete svojim sorodnikom, prijateljem, znancem.. Hvala! Malo površnosti in mi je ušel en odstavek. :-)
Dodano je napisano z odebeljenimi,rdečimi črkami. :-)




Punce,
ker nam ne privoščijo Ikee, sem se odločila, da nam pomagam :-).  

Zavedam se kako zelo jo včasih rabimo :-) in da pot do nje ni prav hitra in poceni.

V Ikeo bom šla predvidoma 2x na mesec oz. odvisno od naročila. Nabavim kar potrebujete. Od otroške opreme, lučk, okvirjev za slikce..., skratka vse kar lahko spravim v malo večji avto in kar tako zelo »nujno« potrebujemo za lepši dom :-).

Vse za kar je potreben prevoz s kombijem/kamionom žal odpade.

Na spletni strani Ikee (www.ikea.de) izberite izdelke, dodajte v košarico in enostavno prilimajte v mail. Mail naj vsebuje: - ime artikla, -št. artikla, po možnosti tudi sliko, da ne pride do pomote.

Na spodnjem linku se nahaja tudi IKEA katalog 2011:  http://onlinecatalogue.ikea.com/2011/ikea_catalogue/DE/

Naročeno lahko prevzamete v CE, LJ, MB..., po dogovoru.

Ker moram pa mejčkan tud zaračunat uslugo, so tukaj številke :-):
Vzamem 1 EUR na artikel za naročila do 500 EUR, nad 500 EUR 10% od naročila in 25 EUR prevoz ne glede na naročilo (Najmanj tri naročila).
Možen  je tudi odhod zaradi enega ali dveh naročil katerikoli dan v tednu, vendar po dogovoru.

Naročam tudi izdelke iz nemške spletne strani www.mytoys.de. Strošek naročila je odvisen od višine nakupa in števila naročil.

Če vas zanima in imate kakršnakoli vprašanja, me kontaktirajte na spodnji email. dinamis.shopping@gmail.com

No, zdej pa v šoping!!!! :-)

Pozdravček

P.S. Vesela bom tudi, če moj mail pošljete svojim sorodnikom, prijateljem, znancem.. Hvala!

_____________________________

Prvi Rižko v meni je pustil sledi :-).. a imam še dva mala Rižkota :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: Julijke 2011
16.5.2011 21:52:45   
MetiLu
Čer!

Zdej sem pa važna, k mam novo frizuro user posted image user posted image  sem se mogla pridt pohvalit user posted image  mam pa zdej tak paž kakšen centimeter čez brado. Pred PDP se grem še pobarvat, pa mal obliko popravit, če se bo v dobrem mesecu kaj zaraslo... upam, da bo zdej manj dela s pranjem in sušenjem user posted image

Smo bili pa še pri tašči, kamor sem odpeljala en star jogi, ki mi ga je oči pripeljal v kompletu z zibko in res ni bil za nikamor... samo ga ne morem stran vržt, ker je sposojen, sem ga arhivirala v eno vrečo in bo počakal na vrnitev lastnici... pa še preostale igračke/obešanke za na igralni center ali za na voziček sem najdla, da jih operem in uno zvezdico, ki poje uspavanke in riše medvedke na strop z lučko, ki ji je treba zamenjat baterije. Tako, da sem zdej spet neki dela najdla user posted image  je fajn, ker že vse imamo pa samo na plano vlečem. KO zdej pomislim, koliko denarja je šlo za vso to robo user posted image user posted image user posted image

Jutri imam pa pregled in UZ in komaj čakam,da vidim, koliko smo zrasli user posted image  potem se dobim pa na kavici s sošolko, ki ima čez 3 tedne PDP user posted image  že tud komaj čakam, da jo vidim in da malo poklepetava user posted image  tako, da mi jutri ne bo dolgčas user posted image  

Lahko noč, lepo spite in čimmanj lulanja user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Rižkoo)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: Julijke 2011
17.5.2011 2:20:42   
Matejita
MetiLu cist naspidirana, ti en majckeno zavidam vso tole energijo, ki jo oddajas, jaz pa v fazi razkuhanega makarona...

Rakica tudi v polnem dogajanju user posted image , no jaz sem na sreco skoraj koncala z raziskovanjem izdelkov za dojencke in mamice user posted image , kaj bi imela in kje bova nabavila. Kljub temu, da naceloma sovrazim shopping in sem sicer uzivala v nakupovanju za user posted image , moram priznati, da me je to v zadnjem casu strasansko izcrpavalo.

Julijka cestitam za dopust user posted image . Moj se tudi priblizuje, prihodnji petek je moj zadnji delovni dan. Moram reci, da imam mesane obcutke glede teg. Sem res ze precej utrujena in komaj naberem energijo za osnovne zivljenjske funckije. Popoldan so obvezne sieste, ampak pred njimi se pocutim kot po kaksnem maratonu. Po drugi strani bom pa spet nehala poucevat eno generacijo otrok in jih bom strasno pogresala user posted image . Se vedno tako navezem nanje, da je konec leta kriza.


Sicer pa strasno nabiti dnevi. Danes sem imela ze ob 7h zjutraj laboratorij. Pa potem z mikrobusom in metrojem pa malo pes do sluzbe. Potem sem ucila, popoldan pa po vrocini na banko nekaj vprasat pa v zdravstveni dom. V sredo moram iskat obnovljeno delovno dovoljenje. Prihodnjo sredo pregled v zdravstvenem domu, pa v cetrtek v drugem in v petek baby shower. Tile popoldanski krozki me izcrpujejo bolj kot sluzba.

Drugace nama pa manjkajo samo se posteljnina in nekaj malenkosti iz iste trgovine, plenicke, nedercki in blazinice za dojenje, kozmetika za user posted image  in konec. Pa torbo za porodnisnico bo treba pocasi pripravit. Kaksno torbo boste pa vzele? Jaz imam rada ruzake na splosno, samo dvomim, da bi vanj lahko vse spravila...

< Sporočilo je popravil Matejita -- 17.5.2011 2:21:25 >


_____________________________

Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: Julijke 2011
17.5.2011 8:24:46   
MetiLu
Dobro jutro!

Že dva dni ne hodim lulat ponoč user posted image  kar je kar se tiče spanja super, sam se mi zdi, da je to posledica premalo pitja in se moram poboljšat, da mi ne bo kaj na ledvice udarilo user posted image  tega si pa res ne želim...

Včeraj sem bila pa res čist naspidirana user posted image  sem bila po dvournem dopoldansekm spanju ko rožica, kar je čist neobičajno. Ponavad če sem spala čez dan, sem bila potem še bolj povožena...

Grem si eno user posted image  narest, pol pa se zrihtat in gas čez vas user posted image  se javim kaj popoldan, kako se ima naša Iza v bauhiju user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Matejita)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: Julijke 2011
17.5.2011 8:57:07   
rakica82
Ojla,

kako kaj? Jst sem se kokr tok lepo naspala in se počutim prov super. Sončka sicer ni ,ampak naj bo, ker bo proti koncu tedna lepouser posted image .

Kar se teh nosečniških cunj tiče, tudi jaz kupujem zelo malo, imam dvoje hlače, dve majčki ostalo pa vse od prej ali pa iz normalnih oddelkovuser posted image . Se da čist lepo nosit, ker so zdej itak bolj taki široki kroji.

Metilu hvala za namig, bom pogledala. Pa super za frizuro, ko se enkrat malo postrižeš je ful fajn, se kr hitro  navadiš da je manj dela.

Bodite fajn šibam še kaj narest dokler sem fraj.

Pozdravčke

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: Julijke 2011
17.5.2011 14:19:31   
maca84
piccolina1983 ja v Trebnjem sem bila to na državnem prvenstvu. Ja bi pasalo ktero od nosečk tkole srečat, ko tako pridno čvekamo tukajle ampak čist odkrito od zjutraj do zvečer se je skozi nekaj dogajalo in ker sem imela sodniške in ostale uradne zadolžitve si nisem mogla privoščit nobene dodatne pavze (no razn za na wc, tolk so mi pustili user posted image ) kot tiste ki so bile predvidene v urniku tekmovanja.

No jaz imam zdej pester teden, priprave na zagovor (še 2 dni user posted image ), danes še obiske dobim popoldne pa zvečer se še posvetim diplomi, jutri pa seznamček naredim kaj vse morava z user posted image v četrtek po diplomi nabavit ko grema u šoping user posted image da potem do konca meseca pripravim vse za mene za v P in za otročka za domov iz P user posted image pol pa počakamo še voziček (konec meseca naj bi prišel, upam da bo res) in smo kompletni. Pa poleg nabave za otročka bova verjetno še fasat šla da napolnima hladilnik in kuhinjske zaloge, ki kopnijo pa kr zavlačujem z nabavo ker vem da bova lhk v četrtek vse združila in ne rabim laufat u štacune tukaj in si zapravit še dodaten dan.

No uživajte, toplejše vreme se spet začenja in prebuja tako da bo zopet fajn user posted image

božajte user posted image in za vse user posted image da zdržijo naši user posted image vsaj do konca meseca junija pri nas na varnem.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: Julijke 2011
17.5.2011 14:55:51   
mismis



user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, user posted image
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 30.5.  user posted image
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: .,  user posted image
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, user posted image
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ? user posted image
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
tajs, 23, 3user posted image , 2user posted image , P: 26.5.   user posted image  
 
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image  
Matejita, 36, 1user posted image , 0user posted image , P: 9.6.  user posted image   
medipu, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?  user posted image   
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P:?., user posted image
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 20.5.  user posted image
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?.   user posted image  
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
theirchy, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
pupika*, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: 25.5., CTG: 8.6.  user posted image
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image P: 17.5. UZ: 18.5.  user posted image  
Suziiika, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 31.5. user posted image
 
10.7.
katja117, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
Beeo, Maribor, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 27.5.  user posted image
janca15, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ? , user posted image
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image P: 18.5.   user posted image  user posted image  
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: 17.5.  user posted image
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
aink, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
14.7.
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: 23.5.    user posted image  
sonček3, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image   
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
petrussa, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 31.5.   user posted image
 
16.7.
bubu_bibi, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 10.6. user posted image
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: ?   user posted image
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 7.6.   user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
sunny24, 29, 3user posted image , 1user posted image , P: 27.5. UZ: 19.5.  user posted image  
binca13, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
 
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.6. UZ: 19.5. user posted image
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ? UZ: 17.5.    user posted image
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, user posted image
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?,   user posted image  user posted image  
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 2.6.    user posted image
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,     user posted image
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: ?   user posted image  
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
bucibirba, 29, Primorska,  2user posted image , 0user posted image , P: 26.5. UZ: 2.6. user posted image
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: ?,    user posted image
taipai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image
 
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?. user posted image
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: ?,   user posted image
piccolina1983, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 1.6.  user posted image  
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: ? user posted image
monmar, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: 27.5.   user posted image
 
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?    user posted image
nussy, 30, 3user posted image , 2user posted image , P: ?   user posted image
 
27.7.
Roži_, 30, Koper, 1user posted image , 0user posted image , P:  ? user posted image  user posted image   user posted image
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 25.5.    user posted image
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: 24.5.  user posted image
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ? user posted image
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
Tamcika, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
lunanai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
 
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  3D: 17.5. user posted image
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?,  user posted image
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
 
 
Julijk 2011 nas je: 84

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 



  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   



  • user posted image   




    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
  • Neposredna povezava do sporočila: 3020
       RE: Julijke 2011
    17.5.2011 14:56:51   
    mismis
    takole, pa ste poseznamčkane user posted image

    se pa vidi, da sem lenoba, preberem vse, pisati se mi pa ravno ne da, ok razen tisto kar na FB napišem

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 3021
       RE: Julijke 2011
    17.5.2011 19:40:49   
    julijka11
    zdravouser posted image ,

    prvi dan dp je za menoj, jaz pa čisto utrujena; smo imeli danes posvet glede pranja zob, kar je pri moji miški podvig težke kategorije, ker se tuljenje začne ko samo sliši kaj v zvezi z zdr. domom...potem sem se najedla pizze do onemoglosti, cel popoldan sem tudi sama z njo, lotile sva se peke štrudlja ( saj si predstavljate, kako izgleda pomoč triletniceuser posted image user posted image user posted image ), še 15 min. in bo najin rezultat pečen...upam, da bodo ostali dnevi malo manj naporni

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 3022
       RE: Julijke 2011
    17.5.2011 20:10:08   
    frufru
    čer, pa je druga morfologija za nami. Sem bila ful jezna. Moj je že cel teden samo popoldne. Danes, ko je hotel it z mano, ga je šefica dala pa cel dan delat user posted image  babji je prav žleht.

    Ta malo je že obrnjeno na glavo (mehur postal trampolinuser posted image ), s hrbtom je obrnjen proti popku, nogice pa migajo v smeri jeteruser posted image . Glavica je spet velika 86 (jao meni) in prehiteva za 10 dniuser posted image user posted image . bušija ima velikega za 32. teden, nogice so pa bojda bolj kratke. Zgleda da po spet en knedelj, ker ima že 1900 guser posted image . Je pa ta malo migalo, da smo moral počakat, da se je umirilo in je lahko naredila meritve.
    Naslednji pregled imam 8.6.


    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 3023
       RE: Julijke 2011
    17.5.2011 21:19:17   
    MetiLu
    Čer!

    No še moje poročilo, naša Iza ima skoraj 1900g, je pa po meritvah malenkost manjša, kot je bil Janez v istem tednu, ima pa obseg glave že 32cm user posted image  oz. premer 80 (ovalne oblike...), bušek je tudi optimalen dobrih 27,2cm in stegenček 6,3cm user posted image  upanje ostaja, da le ne bo tako ogromna od mojega prvega mulčka, čeprav je spet malo večja kot za 31t. Pa tudi na glavo se je že postavila, je pa nisva mogla iz profila dobit za kakšno slikico, ker je skoz kazala hrbet... no, kakorkoli, vse je ok, kar je najbolj važno user posted image  edino železo mi je spet padlo user posted image  ga je samo še 105... no, pa je G rekel, da ni nobene panike.

    Zdej me pa že mali kliče, da moram pridt spat. Danes se bova spet cartala, ker je oči v službi...

    Nočko user posted image

    < Sporočilo je popravil MetiLu -- 17.5.2011 21:24:50 >


    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu frufru)
    Neposredna povezava do sporočila: 3024
       RE: Julijke 2011
    18.5.2011 8:11:49   
    nussy
    Jutro souser posted image !

    Po dolgem času se oglašam tudi jaz. Prejšnji četrtek sem imela pregled. Vse je OK, shujšala sem 1kg in bila pohvaljena. Sladkor uravnavam z dieto, ampak po pravici povedano se sploh ne držim striktno diete, mal pokombiniram, pa mi kar ratuje. Baby je v redu, mere so bile ravno pravšnje za ta teden. Edini problem je sedaj to, da se je mulo obrnil na nogice. Ima baje čas do 36. tedna, da gre še na glavo. Upam, da bo, ker na CR nočem iti. Pri zadnji punčki je bilo isto, pa mi je dala sestra v ambulanti neke vaje, ki pomagajo plodu, da se obrne. Res sem jih delala in se je po enem dnevu obrnila. Ne vem, ali zaradi vaj ali bi se itak sama, v glavnem bilo je OK. Ampak ko sem prišla rodit in sem v P povedala, kako sem malo obrnila, so čisto znoreli, da kdo user posted image  mi je dal take vaje. Da bi se mala lahko zadušila s popkovino. Tako da tokrat ne bom nič telovadila ali karkoli poskušala. Očitno ni tako nedolžna ta stvar.

    (odgovor članu škrpijonka)
    Neposredna povezava do sporočila: 3025
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
    Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?