|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
9.5.2011 14:26:23   
frcafella
Hojla!

Se me še spomnite? Se od praznikov nisem javilauser posted image  Smo prvo bili na morju, je res pasalo malo odklopiti, pa da kdo drugi skuha in pospravi za manouser posted image  Smo se imeli super.... KO smo pa prišli domov, pa par dni samo pranje, sušenje, likanje, kakšen piknik, potem pa spet služba....

mismis, moram povedati, da me res veseli, da tvoji pupi lepo napredujeta, samo tako naprejuser posted image
Pa dobrodošle noveuser posted image

Komentirala bom samo par stvari, ker bo le par dni trajalo, da vse preberem in se spet vklopim v debato, če nimate nič proti...

Pomoč po porodu: po prvem porodu je mož bil doma celi mesec, 15 dni očetovskega dopusta, ostalo pa redni dopust in je blo super, res. Smo se navadili drug na drugega, hodili na dolge sprehode, mož je pomagal pri čisto vseh opravkih, tašča in mama pa sta nama izmenično nosila kosilo, kar nama je res ful pasalo. Tak da smo se ukvarjali samo sami s sabo... Tokrat pa že počasi pripravljam tudi sama hrano, ki jo lahko zamrznem in potem odmrznem (omake za testenine, golaž, filane paprike,....), pa bom kombinirala moje zmrznjeno z mamino/taščinouser posted image .
špelca21, čestitke za porokouser posted image

monika2011, prav je, da se postaviš zase in za svoje pravice... Kdo se bo drugi, če ne boš sama, in kot si napisala, sploh se več ne gre za denar - čeprav ne škodi - ampak za princip...

MetiLu, je res hudo, ko otrok zjutraj ne želi v vrtecuser posted image  Je pa tudi moj sin po naravi prijazen, al kak bi temu rekla. Brez problemov posodi igrače, boža druge otroke.... NI pa mi všeč, da mu drugi recimo kar jemljejo stvari. SIcer on bi dal, ampak bi ga tudi rada naučila, da se postavi za sebe, da pač če mu ni, tu in tam ni treba dati stvari, pa tudi ne vem, kako se tega lotiti... Ker to je po moje kakarterno pogojeno???

Drugače kupljene še nimam kozmetike, oblačila sem vzela samo par malenkosti, za mojo dušo, ker imam ogromno vsega, imam pa vse na seznamu... Bom počasiuser posted image

Se še beremo...

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Julijke 2011
9.5.2011 14:33:17   
maca84
Suziiika jst pri dodatnem zavarovanju sploh ne bom komplicirala in si ga bom tko kot dosedaj sama plačevala. Če gledam mojo mami in mojega moža, ki sta oba zaposlena si ga tudi po položnicah plačujeta sama (pač vsak dobiva položnico mesečno od izbrane zavarovalnice) in jst bom isto nardila za naprej. Razen če obstaja kaka druga boljša rešitev? Mogoče pravo vprašanje za tajs ki že ima s tem izkušnje? Če kaj veš na to temo prosim za informacije.

Kar se tiče prezgodnjega poroda - jaz sem se ravno zdaj zadnje dva dni z mojim detetom pomenila da je za njega najbolj varno če je vsaj do 10ga julija pri meni v trebuhu ker bo potem manj skrbi za očita in mamico in njemu bo lažje zakorakati v nov svet in se mu prilagoditi. Pa domenila sva se da mi bo pomagala pri porodu s tem da se bo obrnil v pravilno lego, mami bo pa njemu pomagala narediti preostali del da se bo potem čimhitreje lahko crkljal z očkom in mamico. user posted image No in ko sem sklenila svoj pogovor s tem če se strinja in sva domenjena sta padli dve močni brci in upam da je bil to pritrdilen odgovor in se naš otroček strinja z mano user posted image kolk sma se pa razumela bomo pa videli.

No zdej je pa že možek na poti domov iz službe grem pa prštimat do konca mizo in kosilo postreči počas.

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Julijke 2011
9.5.2011 14:50:45   
MetiLu
no, sem mal bluzila po netu in najdla tole informacijo: http://www.mana.eu/novice/novost-v-mani-baby-program. Po novem bo imela tudi Mana baby program in na tem letaku sem videla bodije z dolgimi rokavi na preklop, 3 kom v kompletu za 8€, če katero zanima user posted image  jaz ne smem nič zapravljat, mamo vsega zadost zaenkrat...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Julijke 2011
9.5.2011 15:07:29   
Anonimen
Ojla drage souser posted image , kako ste kaj? Jaz ravno počivam in čakam moža, da pride iz službe, ker imava danes popoldne predzadnje predavanje v materinski šoli. Drugače pa sem jutro izkoristila za druženje s sestro in en tak mini shopping - sem v Baby Centru dobila tako lep kopalni plašček za malega user posted image , pa še tak lušten poletni body. Potem pa sem si omislila še nove natikače zase. Kaj boste ve imele obuto v porodnišnici? Nijhove natikače ali svoje? To sprašujem, ker nam je med. sestra v materinski šoli svetovala naj si v torbo za porodnišnico vtaknemo še kake natikače. Pa so mi v oko padli novi Crocsi (da bi imela nekaj udobnega za obuti, pa še uporabim jih lahko kot obutev za iz porodnišnice).

maca84...jaz sem imela podoben pogovor z user posted image prejšnji teden. Zvečer ležim v postelji in se pogovarjam z malim...pa mu rečem: 'Bova sklenila en pakt, mami te bo čuvala še ta dva meseca, da boš velik in zdrav, nato pa bova pomagala drug drugemu, da čim lažje prideš na ta svet. Ti boš pomagal mami, mami pa tebi.' Moj dragi se je kar nasmejal, ko je to slišal.

Mi je pa zelo zanimivo kako se user posted image odziva na dotike trebuha. Reagira samo name in na mojega moža...ko mož položi roko na trebuh in ga boža, začne mali brcati kot nor. Če to naredi kdo drug npr. nekdo od družine, se potuhne kot mala miška in ne da od sebe tudi ene brce. Takoj, ko se nato tista oseba umakne, pa me spet konkretno nabrca. Se že vidi, kdo bo šef user posted image

Pomoč po porodu...najprej bomo samo mi trije, hočeva z možem popoln mir, da prilagodimo drug drugemu. Nato pa mi bo na pomoč priskočila mami in moja sestra. Ampsk večinoma bova kar sama poskrbela za vse...ma sva takšna človeka, ki raje vse urejata sama.

Drugače pa sem že vsem prepovedala obiske v porodnišnici (tam me bo obiskoval samo mož), do 4 ali pa 5 tednov po porodu pa tudi ne bova sprejemala obiskov doma...razen najine najožje familije. Pa tudi kasneje, ko obiski dobijo zeleno luč, ne bova dovolila, da si podajalo otroka iz roke v roke. Tega sploh ne prenesem...ostali bodo to morali pač spoštovati.

Grem zdaj se pošasi pripraviti na šolo, ve pa uživajte in božajte bušije user posted image

(odgovor članu maca84)
  Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Julijke 2011
9.5.2011 16:21:52   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: maca84

Kar se tiče prezgodnjega poroda - jaz sem se ravno zdaj zadnje dva dni z mojim detetom pomenila da je za njega najbolj varno če je vsaj do 10ga julija pri meni v trebuhu ker bo potem manj skrbi za očita in mamico in njemu bo lažje zakorakati v nov svet in se mu prilagoditi. Pa domenila sva se da mi bo pomagala pri porodu s tem da se bo obrnil v pravilno lego, mami bo pa njemu pomagala narediti preostali del da se bo potem čimhitreje lahko crkljal z očkom in mamico. user posted image No in ko sem sklenila svoj pogovor s tem če se strinja in sva domenjena sta padli dve močni brci in upam da je bil to pritrdilen odgovor in se naš otroček strinja z mano user posted image kolk sma se pa razumela bomo pa videli.




take pogovore imam jaz tudiuser posted image  , tudi v 1user posted image  sem jih imela; takrat me je v enih stvareh upoštevala ne pa v vseh; upam da je fantič bolj "poslušen"user posted image  ....me je pa danes tako brcnil, da sem skoraj poletela s stola...sem se začela režati, in to medtem, ko je šef imel neke vrste pridigouser posted image , in potem sem raje pojasnila vzrok mojega smeha

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: Julijke 2011
9.5.2011 17:19:43   
Suziiika
MetiLu midva sma ravno iz MANE user posted image  Sem kr kupla tisti komplet bodijev z dolgimi rokavi na preklop, 3je bodiji za 8 evrov, edino barve so bol fantovske ampak bo že user posted image  Je pa rekla prodajalka da to bojo zdej še veliko dobili za bejbije, da to je samo začetek. user posted image
Sem pa gledla reklamo od kika danes, pa bod 11.5 - se pravi od srede naprej, majo poceni kompletke plus oblačila za nosečnice. ---hlače, pajkice, tunike, tetra plenice.

piccolina1983 je pa res to, kak reagirajo na naš zvok. Naše dva sta mela zadnič, ko sem js še spala, neke svoje akrobacije, se je dragemu tak fajn zdel, da je brcala brez da sem js zavestno kej mela zraven user posted image

_____________________________

Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: Julijke 2011
9.5.2011 18:11:51   
julijka11
jaz sem pa zdaj tako jezna, da če bi mi dal odvetnik za podpisati ločitvene, bi jih kar podpisala; je tako sprovociral tamalo, in to na tako bedn in brezvezen način, da sem skoraj popiz.....in potem ji iz slabe vesti dovolil, kar ji je predtem naprej metal da ne sme in potem jo je spet priganjal, na koncu ji je hotel pa spet odvzeti kar ji je obljubil...ne vem, če je sploh jasno napisano, kaj je bilo, oz. kaj me je tako pogrelo, ampak jezna sem pa tako, da sploh ne morem opisati ( sem mu vrgla par krepkih naprej - se sploh nisem mogla zadržati ); grem malo na sprehod, da se uravnovesim

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: Julijke 2011
9.5.2011 19:04:50   
tajs
glede dodatnega zavarovanja je pr men tko da si ga plačujem kr sama, manj komplikacij, manj pogodb za pisat zdej pa pol še po končani porodniški. tko da si jst poenostavm zadevo kr se da, kr cena je ista!
se slišmo kasnej, za zdej samo tolk da odgovorim na vprašanje!
lp

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: Julijke 2011
10.5.2011 7:00:52   
škrpijonka
Tudi jaz sem videla reklamo od Mane in Kika in seveda bo treba it pogledat, takoj jutri po pregledu.



_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu tajs)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: Julijke 2011
10.5.2011 8:54:08   
total
Jutro še tukaj..danes pa končno pregled in UZ,ja že polnih 32 t user posted image user posted image user posted image . Greva z možekom pogledat najinega bambinota.
Potem pa šoping time si bova prvoščla,da še nakupim mal kozmetike in za sebe,da spakiram počas torbo.

Lep sončekuser posted image


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: Julijke 2011
10.5.2011 8:54:36   
MetiLu
Dan punce,

Danes sem pa spet sama, Janez je v vrtcu, možek cel dan dela... Kavica me je že zbudila, zdej bom šla pa najbrž spet mal pucat user posted image  sej če bi imela viška €, bi šla mal šopingirat, tako pa je najbolje da ostanem doma... je danes na vrsti kopalnica za eno fajn drgnenje user posted image  
Pa ker imam že vse oprano, bom še torbo za Izo pripravila user posted image  jah, nekaj pač moram počet, a ne? user posted image  



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: Julijke 2011
10.5.2011 10:00:28   
rakica82
Ojla,

evo mene, sem bla na Šmarni da se malo pretegnem. Je ful pasalo, je tok lepo toplo, da že zjutri na sončku hodim v kratkih rokavih. Sem za vikend pri nas jedla že češnje z drevesauser posted image , so ble dobre. Še malo pa bodo še marelice pa to. Komaj čakam.

Zdej pa še malo popravim za silo, pol pa tko cel dan delam, najprej varstvo pol pa še popoldanski šiht.

Sem vidla od Kika reklamo, majo kr lepe stvari, bo treba it malo pogledat. Pa še v Mano za kakšno stvar za pikico, čeprav ne smem preveč, ker mi je teta dala itak ogromno cunjic. Zdej me čaka še vse pranje in to sam morem malo počakat, ker še vedno nimam kam dat stvari. MOrem mojega možeka mal bolj trdo prijet, ker mamo samo še 10 tednov. Kok hitro grejo men teli tedni.Čist preveč.

lepo se mejte

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: Julijke 2011
10.5.2011 10:06:05   
soncek3
Živjo user posted image !

Premiki in brce mojega user posted image  postajajo že prav boleči. Včasih se prav sprašujem al je to premik, al je to kak krč, al otrdevanje, jaz tega ne ločim dobro. Sem mela pa včeraj popoldan take menstrualne bolečine v trebuhu, so se šele ponoči umirile, danes pa spet po malem prijemljeuser posted image . Niso pa neki krči.user posted image

Metilu pri tebi se pa vse prav sveti postanovanju, kaj? Jaz sploh ne uspem kaj koristno počisti, samo za sproti. Bi prišla malo k meni na obiskuser posted image ?

Tudi jaz sem včeraj se prav razveselila kataloga Mane in Kikauser posted image , saj v obeh kaj kupim tu in tam, zdaj imajo pa še to kar ravno mi rabimo. V Kik bom šla sigurno po kako majico, pa v Mani že zdaj kaj kupim za mojo triletnico, čeprav imajo od 4 naprej; kako stvar pa le najdem, ki ji je čisto prav; sploh spodnje gatke in majice, so ji čist prav, pa luštne in prijeten materialuser posted image .

Tudi jaz imam zvečer kak pogovor z našim user posted image , naj le počaka do julija, saj mu je tu najlepše. Upam, da me bo kaj ubogal!!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: Julijke 2011
10.5.2011 11:34:06   
soncek3
IZVIRNO SPOROČILO: rakica82

Sem za vikend pri nas jedla že češnje z drevesauser posted image , so ble dobre. Še malo pa bodo še marelice pa to. Komaj čakam.


Češnje, mnjamiuser posted image , jaz bi tudi. Komaj čakam še kako drugo sadje, marelice, nektarine, borovnice... Sem že malo sita teh hrušk , pa jabolk, pomaranče mi zdaj ne pašejo več, grozdje je drago... Ko bo pa največ sadja zunaj (avgust ,september) se ga bom pa mogla izogibat, da ne bo kakih krčevuser posted image . Škoda. No, vse, samo da se bomo fajn imeli ...

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: Julijke 2011
10.5.2011 11:40:54   
rakica82
Soncek3 jaz tudi komaj čakam sveže sadje. Meni zdej pomladi ful paše, pa solata z vrta.Pa poleti ponavadi živim samo od solat, paradajz, paprika, kumare...In mi bo po moje kr kriza letos, ker bo največ tega ravno avgusta, Ampak kaj hočemo za naše sončke bomo preživeli tudi to user posted image .

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: Julijke 2011
10.5.2011 12:14:45   
škrpijonka
Tudi jaz imam najraje solato paradajz, kumarce, paprika in riž, pa se ji bo treba odpovedat. Že dva dni sanjam breskve in se tolažim s tistimi vloženimi. Imamo pa doma prve jagode user posted image  in sosedove češnje.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   RE: Julijke 2011
10.5.2011 12:29:35   
bucibirba
Ejla punce!

Sem ravno domov pršla, sem šla na pošto položnice plačat user posted image , pa v trgovino...zdaj pa kosilo. Mi je tako zadišala pašta z omako iz čebule in svežega paradižnika, tako da se je bom kar lotila.

Piccolina1983, jaz sem tudi prepovedala obiske v porodnišnici...no, seveda ne za mojega dragega in mamo in brata s punco...oni komot, ostali pa 4-5 tednov po porodu pri nas doma user posted image ...sam upam, da ne bo kake zamere...ah, ne bom se s tem obremenjevala! Za v porodnišnico bom pa jaz verjetno vzela kar kake japonke al pa keke copate z gumo...moram še premislit.

julijka11, upam da si kaj boljše volje in da je minila jeza user posted image

total, fajn odpravita danes na pregledu!user posted image

MetiLu, ma ti si preveč pridna user posted image ...mah ja, saj vem kako je, ko si cele dneve sam doma, pa ne veš kaj bi se lotil... Aja, pa hvala za info od Mane!user posted image

rakica82, pridna pridna user posted image !

soncek3, jaz sem tudi z veseljem prelistala oba kataloga in jutri pičim v Kika...so mi tako všeč tiste jeans široke hlače...upam tudi, da so udobneuser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: rakica82

Soncek3 jaz tudi komaj čakam sveže sadje. Meni zdej pomladi ful paše, pa solata z vrta.Pa poleti ponavadi živim samo od solat, paradajz, paprika, kumare...In mi bo po moje kr kriza letos, ker bo največ tega ravno avgusta, Ampak kaj hočemo za naše sončke bomo preživeli tudi to user posted image .


Ja ja, sveže sadje, naktarine, breskve, češnje, maline...njamiiiiii! Pa točno kot si napisala rakica82, solatka iz paradižnika, kumar in paprike...joj, kar sline se mi cedijo user posted image . Jah, nič, letos bo treba potrpet, ne bo druge. Punce, ma je kaj prav specifičnega odsvetovano jest v času dojenja...vse sveže sadje in zelenjava? Se moram malček pozanimat...

Lep dan vam želim!

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: Julijke 2011
10.5.2011 12:47:41   
MetiLu
user posted image user posted image user posted image  vidim, da bo jutri mrgolelo nosečnic v kiku user posted image  punce, privoščite si user posted image  jaz mislim, da bom zgurala še ta dva meseca z oblačili, ki jih imam, dosti sem pokompenzirala z nenosečniškimi... pa ker ne mislim bit še enkrat user posted image , sem misel o nakupu še kakšnih nosečniških cunj čist opustila user posted image  

Ja, v mani pa tudi jaz najdem kaj zase in kakšne mikice za moža, pa majice in spodnje perilo za našega triletnika. Sem pa opazila, da se je v zadnjih sezonah sorazmerno s kvaliteto oblačil in boljšimi kroji, dvignila tudi cena le teh. Se mi zdi da so cene že skoraj na ravni H&M-auser posted image

No, sem kopalnico na hitro spucala (mišljeno tuš kabino, umivalnik, wc), sicer pa tud jaz bolj sproti pucam, tko da nekega posebnega sijaja v našem stanovanju ni user posted image  Če sem pa cele dneve doma, neki pač moram počet... user posted image  sicer pa kmalu ne bom imela več časa in volje s cunjo okol letat, se bom rajši zunaj z vozičkom potepala user posted image

Sadje pa tud jaz že komaj čakam. Čeprav tud zdaj kupim jagode in grozdje, jih imava s tamalim ful rada. Trenutno imam manijo na paradajz v solati, paprika mi zdej ne gre, ker me čist preveč napihne. Pa tele dneve pridno hodim k stari mami po frišno solatko iz vrta in je njamiiii user posted image  V času dojenja se kolikor vem kaj dosti ne odsvetuje, samo jaz sem se vseeno izogibala solati in agrumom, ker je imal naš tamal ful krče. K sreči pa ni bil na nič alergičen in tudi sedaj upam, da bova lahko vse jedli, tud, ko bova začele z uvajanjem GH.



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: Julijke 2011
10.5.2011 13:22:57   
mismis

user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, user posted image
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.5.  user posted image
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: .,  user posted image
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, user posted image
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ? user posted image
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
tajs, 23, 3user posted image , 2user posted image , P: ?.   user posted image  
 
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image  
Matejita, 36, 1user posted image , 0user posted image , P: 12.5.  user posted image   
medipu, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?  user posted image   
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P:?., user posted image
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 11.5.  user posted image
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?.   user posted image  
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
theirchy, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
pupika*, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: 11.5. user posted image
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image P: 17.5. UZ: 18.5.  user posted image  
Suziiika, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 31.5. user posted image
 
10.7.
katja117, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
Beeo, Maribor, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 27.5.  user posted image
janca15, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ? , user posted image
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image P: 18.5.   user posted image  user posted image  
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: 17.5.  user posted image
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
aink, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
14.7.
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: 23.5.    user posted image  
sonček3, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image   
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
petrussa, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?  user posted image
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 31.5.   user posted image
 
16.7.
bubu_bibi, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 11.5. user posted image
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: ?   user posted image
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.5.   user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
sunny24, 29, 3user posted image , 1user posted image , P: 27.5. UZ: 19.5.  user posted image  
binca13, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
 
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.6. UZ: 12.5. user posted image
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ? UZ: 17.5.    user posted image
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, user posted image
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?,   user posted image  user posted image  
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 12.5.    user posted image
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,     user posted image
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: ?   user posted image  
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
bucibirba, 29, Primorska,  2user posted image , 0user posted image , P: 26.5. UZ: 2.6. user posted image
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: ?, PA: 9.5.    user posted image
taipai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image
 
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: 13.5.  user posted image
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?. user posted image
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: ?,   user posted image
piccolina1983, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 1.6.  user posted image  
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: ? user posted image
 
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?    user posted image
nussy, 30, 3user posted image , 2user posted image , P: ?   user posted image
 
27.7.
Roži_, 30, Koper, 1user posted image , 0user posted image , P:  ? user posted image  user posted image   user posted image
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 25.5.    user posted image
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: 24.5.  user posted image
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ? user posted image
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
Tamcika, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ?   user posted image
lunanai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
 
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: 16.5.  3D: 17.5. user posted image
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?,  user posted image
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
 
 
Julijk 2011 nas je: 83

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 



  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   



  • user posted image   



    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
  • Neposredna povezava do sporočila: 2919
       RE: Julijke 2011
    10.5.2011 13:39:49   
    škrpijonka
    Jutri bodo v Kiku same nosečnice user posted image , jaz sem gledala brisačko, odejico iz flisa in kompletek hlače in majčka. Upam pa da nimajo samo v roza barvi, kot je v katalogu.

    _____________________________

    Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 2920
       RE: Julijke 2011
    10.5.2011 13:41:49   
    soncek3
    Mismis prav fino, da si dala ta seznam gor, sem si malo pogledala te linke na koncu in sem si te obrazce kar natisnila, ko imam glih čas. Da bo pripravljeno, ko bo rabilouser posted image .
    Pa seznam stvari moram tudi pregledat, da doma vidim, kaj bo še uporabno od prvič potem pa it v lekarno, DM.user posted image ....

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 2921
       RE: Julijke 2011
    10.5.2011 13:50:35   
    mismis
    ekola, pa sem vas poseznamčkala user posted image user posted image user posted image

    Pri nas nič novega, veselo peremo, konec tedna naj bi dobili sobico za naše pupe, potem bo pa treba omare zbristai in preluftati, potem se pa lahko počasi lotim peglanja majhnih oblekic. Sem dobila ta teden od prijateljice 4. ogromne vreče oblekic (številke od 50-80), pa dve enaki lupinici, pa vago za dojenčke, pa ni da ni, se mi zdi, da mi do konca leta ne bo potrebno kupiti čisto nič. NO mogoče kakšno majhno stvar za dušo user posted image

    sem pa včeraj klicala na CSD Vič- Rudnik (če katero zanima) in lahko pridem k njim kadarkoli po 12.5. (glede na moj PDP) v času uradnih ur, s seboj lahko prinesem izpolnjene obrazce (linki na seznamčku), pa bomo uredili vse glede porodniške in paketa. Isti dan bova uredila tudi podpis za očetovstvo, kaj čmo eni smo pač koruzniki user posted image . Moj pa mora prinesti izpolnjene obrazce za očetovski dopust najkasneje prvi dan dopusta (torej, ko bo prvi dan z nami doma).

    Punce, a ste se že kaj pozanimale glede pediatrov??? Vem, da ga iščeš šele po rojstvu, ampak nam so rekli, da imajo 4. tedne po rojstvu otroci že pregled pri pediatru, pa se mi zdi, da bo to tako hitro minili, namreč teli 4. tedni, ker bova imela polne roke dela z našimi medikami.

    Glede prehrane pri dojenju, nam so v MŠ rekli, da je potrebno imeti uravnoteženo prehrano, ni pa dobro na enkrat zmešati preveč stvari, npr. več vrst sadja, da se potem ne ve, na kaj je otrok morebiti alergičen.

    sadje...nisem neki silni ljubitelj sadja, ampak sem si vseeno danes privoščila nektarine, te morajo biti za moj okus trde, skoraj kt kamen, na splošno mora biti zame vse sadje trdo, ne maram da mi karkoli teče po roki dol.
    solate, paradižnika organsko ne prenesem tako da tukaj ne bo problemov, paprike tudi ne, ker mi ne dela dobro za želodec, ampak zelena solata, pa regrat, radič, zelje,..., njami za to se pa prodam... sedaj mi jo tašča vsak dan prinese sveže nabrano z vrta, prav obožujem jo user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 2922
       RE: Julijke 2011
    10.5.2011 13:51:38   
    mismis
    IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

    Jutri bodo v Kiku same nosečnice user posted image , jaz sem gledala brisačko, odejico iz flisa in kompletek hlače in majčka. Upam pa da nimajo samo v roza barvi, kot je v katalogu.


    jaz sem že nekaj mesecev nazaj kupila brisačko s kapuco v Kiku, vzela pa sem kar rumeno, ki ima na kapuci všitega zajčka user posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu škrpijonka)
    Neposredna povezava do sporočila: 2923
       RE: Julijke 2011
    10.5.2011 13:58:20   
    bubu_bibi
    Hej hej, še jaz vas malo pozdravim!

    Prejšnji teden je minil tako hitro, pa vse moje skrbi glede tazadnjih (juhuhu user posted image ) vaj so se izkazale odveč - kolektiv je prav super in mi ni več nič težko iti tja. Pa še zanimivo je! user posted image Čisto druga štorija je s predavanji, ki so kar obvezna... user posted image user posted image (oba smejkota mi tu pašeta, čeprav skupaj niti ne gresta najbolje user posted image ).

    Sveže sadje in solata... Mmmmm! Meni se zdi, da so prepovedani zgolj citrusi - glede ostalega svežega sadja in zelenjave pa naj se ne bi pretiravalo. Zdi se mi, da če sem vse to jedla že v nosečnosti je detece navajeno na te okuse in če potem drastično ne spremenim načina prehranjevanja (kar mi že zdaj ne paše - prav težko grem kam na obisk, kjer bo hrana, ker se mi zdi da kompliciram, ampak mi je potem še kakšen dan čudno v trebuščku), bi moralo tudi potem biti ok. Pa tako ali tako bom videla sproti...

    Lep sončen dan prav vsaki posebej! user posted image


    _____________________________

    Pričakala sva! :)

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 2924
       RE: Julijke 2011
    10.5.2011 14:06:25   
    škrpijonka
    Citrusi mi že sedaj ne pašejo, ker mi delajo tako zgago.
    Tudi jaz sem že študirala o obisku pediatra, sicer pa sta v Kp 2 in kateri nas bo sprejel k tistemu bomo šli.

    _____________________________

    Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

    (odgovor članu bubu_bibi)
    Neposredna povezava do sporočila: 2925
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
    FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
    Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?