|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 9:37:25   
NEA_TEJA
Jutro punce no pri nas se situacija malo umirja Jaka nima več vročine samo se malo smrka in kašlja sva bla danes že malo zunaj ker ni deževalo in je toplo.
julijka11  čestitke za fanta no vidš obe sva se sekirali kako in kaj na koncu imava pa obe ZDRAVEGA pobca.
Kar se tiče oblačil za poleti sem tud jest bolj na slabi poti čeprov je tamala rojena junija in se sploh ne spomnem kako je bila takrat oblečena.Sem pa zadnjič prov razmišljala da sem imela z njo pdp 22.7 rodila se je pa 28.6 tko da glede na izkušnje se zna tudi sedaj vrteti tam nekje bi bilo pa zelo zanimivi če bi rodila na njen rd.
Vsem ki imate preglede vse naj naj da bi videle vaše sončke

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 9:38:47   
smuki
Jaz tudi svetujem, da je kompletek za iz porodnišnice št. 50, razen če že v času nosečnosti G oceni, da bo dete res veliko.
Jaz sem imela za našo pripravljeno št. 50, ob rojstvu imela 47cm (bila prej rojena) in je skoraj plavala v tistih cotkah...

Pa tud čist odvisno je od trgovine do trgovine... sem zadnjič kupla v C&A žabice do pasu št. 62 in sem primerjala z žabicam iz BC št. 56 in so iste velikosti....

tajs, kaj ni res smotano, ko že imaš vse ... pa ni tako zanimivo...

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 10:19:20   
MetiLu
Dan!

Sem se danes dopoldan malo potepala po domačem kraju, se ravnokar najedla, zdej grem pa mal ležat. Potem me čaka likanje, pa za kratek dopustek moram rezervirat za konec meseca. Je možek rekel, da mora porabit star dopust, pa bomo šli v Žusterno za par dni user posted image  

Za poletne cunjice pa tud jaz zdaj ne vem user posted image  Ker dolgih bodijev imam dovolj, bombažnih žabic tud, sam kakšnega s kratkimi bom vseeno dokupila. Če ne se pa čez kaka mako majčka obleče al pa jopica. Sam če bo tahuda vročina user posted image  Mal je tud odvisno, kolk je toplo v stanovanju. Midva sva se vsako leto kuhala na 28-30°C, lani v jeseni sva pa končno investirala v klimo, tako da letos ne bo tako hudo user posted image  
Jaz sem imela pri prvem pliš kompletek za domov iz P št. 62 za čez oblečt, spodaj sem ga oblekla pa v bombažne žabice in bodi in mako majčko št. 56, pa mu je bilo kot ulito user posted image  pa vse je bilo kupljeno v H&M-u. Zdej bom pa pripravila št. 56. Če bo pa slučajno kaj prej rojena ali pa posebej majhna (kar glede na gene v naši familiji močno dvomim user posted image ), bom pa mami poslala v štacuno, da kaj manjšega, lepega kupi in opere user posted image  sem pa včeraj gledala na spletni strani od Zare kake cort mini oblekice imajo user posted image  iiiiiiiiiii ...

Smuki, me tud moti, da si nekateri G ne vzamejo dovoj časa in nam več povejo user posted image  Jaz sem gledala materinsko knjižico iz prve nosečnosti, pa za tamalega tud enkrat ni napisal obsega glave notri in sedaj počne isto...ima nek svoj izi sistem user posted image  zadnjič na MF je bil tud tako hiter in redkobeseden, sem bila prov vesela, da sem šla še k Pušenjaku, ki je opravil pregled res korektno in dobila tisti pravi občutek, za kaj se gre.

Jaz pa zdej v materinsko ne bom šla, razmišljam pa o kakšnem tečaju priprave na porod. Se moram malo pozanimat kje pa kdaj so ti tečaji. Sem zadnjič pozabila pri G v čakalnici pogledat, ker ima vse na oglasni deski objavljeno.

Pa za Mismis, naslednji pregled imam 14.4. in 17.5., ko imam UZ., ki je spet za plačat user posted image  sam oderajo nas user posted image







_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 10:41:12   
total
smuki majo H&M,vse štrcune so not res faj,sam mičken je HM manj založen,sam to je po moje zdaj za začetek. C&A je pa supr...majo bodije  komplet 5 za 6 evrov.

Jaz sem kupila ene bodije z kratkimi,ker če bo res vroče,bom mu oblekla,povrhu pa bombažno majčko,ker se mi zdi 2 dolge rokave too muchuser posted image . Sestra ma julijčka in ga je oblačla tako,še sama patronažna je rekla.

NEA_TEJA supr za Jakata,hiter se pozdraviteuser posted image .
julijka11 supr za pobecauser posted image .
Matejita dobrodošla med nami,je lepo brati nekoga ki živi tako daleč in so navade čisto drugačne,si že dolgo gor???

Kakšen lep sonček  danes,bo treba izkoristit ,mi je večri gin. svetovala da naj vse na izi,nič dvigovanja in napora. SEm pa vprašala če grem lahko na morje in je rekla kr,tam bo še bolje,sam izkoristituser posted image user posted image .


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 10:45:31   
Suziiika
Pozdravljene user posted image

Najprej tistim, ki imate danes MF, fajn zrihtite pa javite nam kak je blo.user posted image

total user posted image  super za pregled..

Drugače sem pa tak dobre vole, ker sem prvič po 14 dneh odkar sem dala modrostnega ven,spala celo noč, brez da bi rabla še en lekadol sred noči vzet.. Tudi, ko se je dragi ob 5 vstal za službo, pa sem se zbudla, sem samo naprej zaspala pol user posted image user posted image user posted image  Prav vesela sem res, je že zobozdravnica dans kokr sem stopla v ordinacijo rekla, da sem pa ziher bolše, ker se tak veselo smejim user posted image  
Sem že včeraj zvečer si vse za kosilo zrihtala, tak mi je blo fajn ker ni bolelo, tak da dans samo pečit dam..
Prav ne morem verjet, da se je tak dolgo vleklo, pa šele zdej vidim kak mi je blo hudo, ko mi je zej tak fajn, pa sam zaradi tega ker ne boliuser posted image  Še bejbi je vesel zgleda, je včeraj ene 2x tak brcnu, da me je kr prestavlo user posted image

Dobro temo ste drugače odprle, kar se tiče velikosti kompleta za iz porodnišnice (pa iz kake materiala? čeprav bomo še počakali malo, da zvemo spol točno), plus kakšne stvari za poleti.. Js se še sama lovim pa sprašujem kak bom vedla js vse to pa da mi bo zlaufal, še posebi ker je to prvičuser posted image  Sem mela včeraj tak smešn preblisk ko sm lezla v poslo, sem tak razmišlala, kak bo, ko bom takle šla enkrat spat (če bo to ponoči seveda), pa se bom zbudla z popadki pa bo treba via porodnišnica user posted image  Kje sem to našla tud ne vem user posted image

Pri nas ni blo super nič dežja, sonček že tud sije dans, najbrž bom šla en dan malo zvončke nabrat, ker je vse belo tule..

Aja drugače pa ko tak berem, zgleda da mamo zaenkrat več fantkov? Al se meni samo zdi?

Lep dan vam želim punce, pa še enkrat srečno na MF.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 11:08:45   
Majuscka
Še na hitro od mene, po dolgem času...
Mi smo tudi zelo napredni, včeraj pila sladkor in je to čist na izi, kaj vse hujšega smo pili v življenju :) Spet mi je delal ultrazvok, najbolj vesela dejstva, da se je posteljica dvignia za celih 3 cm...tak da dobro kaže...tudi počutje je super, ok, razen občasnih glavobolov, krvi iz nosu, bolečih ramen, zatečenih nog..:)
Ampak samo da se začenja lepše vreme, pa da so brce na sporedu skozi cel dan...sem se pa v mesecu zredila za cele 3 kg! Ampak tud buši raste.
Sicer pa jaz še nisem v fazi nakupovanja, pač pa zbiram linke, prebiram vaše poste...kaj čem, selitev mi ne omogoča zapravljanja...upam, da ni z mano kaj narobe, ampak tudi nisem nekak potrošniško naravnana...mogoče se še ne zavedam kaj me čaka, ne vem :)
Aja, mismis naslednji pregled 12.4.11...
Vse ostalim pa vse dobro, in le tako naprej!user posted image

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 11:42:00   
škrpijonka
Joj srečnice vi ko vam na vsakem pregledu delajo UZ. Mene čaka jutri pregled, vendar ven da ne bo UZ user posted image .
Mene je danes razveselil sodelavec, ki mi je rekel, da posodi košek user posted image .
Ima katere teževe s suhimi bradavicami?

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Majuscka)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 11:46:47   
tajs
joj jst mam tud zakon ginekologinjo, če le lahko mi nardi uz, čeprou je po praviliu samo dva.user posted image
glede bradavic ti priporočam roza bepanten, ki ga uporabljaš tudi med dojenjem. kr dojenje je prva dva meseca vse samo užitek ne user posted image , obakrat sm mela krvave žulje po bradavici, vse dokler se bradavica ni privadilauser posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 13:23:34   
zabica81
Mi imamo jutri spet MF, pa spet zjutraj ob 7ih. Upam, da naša štručka ne bo spala oz da se bo tako obrnila, da bomo opravili vse meritve.

Sem klicala v porodnišnico Ljubljana in se želela naročiti za april za šolo za starše. Pa mi je prijazna gospa na drugi strani svetovala, da naj počakam na maj. Ker takrat malo spremenijo program in ga prilagodijo poletnim otročkom user posted image   Tako da bom hodila v maju. Ena skrb manj.

Zdaj pa kuhanje kosila, potem pa veselo na delo. V ljubljani ni sončka. Tam ko ga mate, dajte ga malo poslati v Lj.

Lep dan in božajte bušije

(odgovor članu tajs)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 14:00:16   
mismis

user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, user posted image
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 11.4.  user posted image
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: .,  user posted image
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, user posted image
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: 30.3. user posted image
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
tajs, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: 23.3.. user posted image  
 
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image  
Matejita, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image   
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P:?., user posted image
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 4.4., 3D: 21.3.  user posted image
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., 3D: 15.4. user posted image
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: 12.4.   user posted image
theirchy, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: 16.3., user posted image
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image P: ?,  user posted image  
Suziiika, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 23.3.              user posted image
 
10.7.
katja117, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.4.  user posted image
janca15, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ? , user posted image
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image , P: 16.3.  user posted image  user posted image  
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: ?,  user posted image
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?. user posted image
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
aink, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
14.7.
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,     user posted image
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: 30.3.    user posted image  
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: .1.4.    user posted image  
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 5.4.,   user posted image
 
16.7.
bubu_bibi, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.4., user posted image
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: 11.3.  user posted image
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, 3D: 7.4.    user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF:. user posted image
sunny24, 29, 3user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: 23.3. user posted image
binca13, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ?. user posted image
 
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: 4.4., MF: 16.3. user posted image
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 14.4. UZ: 17.5.    user posted image
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, user posted image
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 30.3.,   user posted image  user posted image  
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 1user posted image , P: 7.4.    user posted image
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: 15.3.     user posted image
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 6.4., MF: 6.4.   user posted image  
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: user posted image
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
bucibirba, 28, Primorska,  2user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 17.3. 3D: 15.4. user posted image
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: 1.4., PA: 14.3.    user posted image
 
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 16.3.  user posted image
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: ?, MF:.   user posted image
piccolina1983, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: 7.4.  user posted image  
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, MF: 15.3. user posted image
 
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, MF: 15.3. user posted image
nussy, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
 
27.7.
Roži_, 30, Koper, 1user posted image , 0user posted image , P: 31.3., MF: 15.3. user posted image  user posted image
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 1.4., MF: 30.3.    user posted image
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, MF:  23.3. user posted image
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:  ? user posted image
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 15.3. user posted image
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
Tamcika, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 17.3., MF:    user posted image
lunanai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
 
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: 15.3.., MF: ? user posted image
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
 
 
 
Julijk 2011 nas je: 78

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 



  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   



  • user posted image   


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
  • Neposredna povezava do sporočila: 2035
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 14:05:49   
    mismis
    Dober dan,

    mi pa štartamo z materinsko šolo kar v aprilu in sicer 4.4. v Ljubljani. Meni ni nihče nič kompliciral, mogoče zato, ker sem noseča z dvojčki pa še rizična nosečnost, tako da je bolje, da to čimprej opravim.

    žabica81, dobro opravi jutri na MF user posted image user posted image user posted image

    tjas, aink in matejita, dobrodošle med namiuser posted image user posted image user posted image

    Rezultat po spolih v prvem polčasu user posted image

    user posted image  18
    user posted image  11

    imamo pa tudi 52 user posted image  user posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 2036
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 14:09:48   
    Zima1976
    V seznamu kaj pomeni tale darilček?

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 2037
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 14:11:57   
    mismis
    IZVIRNO SPOROČILO: Zima1976

    V seznamu kaj pomeni tale darilček?


    da še ne vemo za spol... zato je presenečenje

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu Zima1976)
    Neposredna povezava do sporočila: 2038
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 14:12:10   
    škrpijonka
    Da spol ostaja presenečenje.

    Joj koliko dojenčkov v juliju.

    _____________________________

    Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

    (odgovor članu Zima1976)
    Neposredna povezava do sporočila: 2039
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 14:42:23   
    frcafella
    Hi!

    Kavica za vse...

    user posted image

    Me par dni ni bilo na spregled; je mali staknil neko okužbo s streptokokom?? Tako da smo na AB, par dni je bil res bogi, slabo jedeluser posted image  Ampak HB zdaj je dosti bolje, papca in bo vse not spraviluser posted image  Ma je res hudo, ko so otroci bolni...

    Suziiika, ni panike, če kdaj ne moreš na predavanje...Potrdila za partnerja pa delijo na zadnejm predavanju, ko je praktični del, tak da je po moje glavno, da sta tam. Drugače pa ni sile... NI pa fajn tole z modrostnimiuser posted image  Glede trtice pa je to baje čisto normalno; mene je v prvi nosečnosti začela boleti že nekje v 13. tednu.... Sem pa prebrala, da se lahko v nosečnosti malo zamakne in zato boli.... Bo že minilouser posted image
    maca84, user posted image  za zaključek diplome. Zdaj se ti je sigurno od srca odvalil en velik kamen...
    julijka11, user posted image user posted image user posted image . Če je dete zdravo, je vse drugo nepomembno....

    smuki, a si že ok?? V takih primerih je po moje najbolj pomembno dovolj tekočine... Pa glukoza v prahu v tekočini, da se nadomestijo izgubljeni elektroliti...

    MetiLu, daj pliz povej, koliko risank tvoj mali gleda dnevno?? Jaz sem glede tega vedno v dilemi koliko je dovolj oziroma preveč?? Pa super, da lepo sprejema dojenčka...

    tajs, dobrodošla.... Po moje je tvoja punčka samo malo manjša, nič drugega.... Kakšnih dimenzij sta pa bila fanta? Pa vi dva s partnerjem?? Oblačila pa bom po moje vsaj na začetku v dolg rokav, potem pa bomo sproti vidli...

    Glede obveznega cepljenja: moj sin je cepljen po tistem obveznem programu, zdaj pa tudi razmišljam o cepljenu proti klopnemu meningitisu. Tudi tale bebi bo cepljen po programu. Moje mnenje je, da v kolikor populacija ne bi bila precepljena, bi se še vedno na veliko pojavljale bolezni, o katerih danes samo še kje beremo... TAko da tisti, ki rečejo, da bolezni ni in da njihov otrok ne more zboleti, po moje nimajo prav. No, v našem okolju po vsej verjetnostu ne morejo zboleti, ampak izključno zato, ker so moj in drugi otroci cepljeni.... Tako da vsekakor sem za cepljenje; možnost stranskih učinkov seveda vedno obstaja, ampak je po moje treba pretehtati koristi in potencialne nevarnosti....
    aink, dobrodošlauser posted image

    julijka11, bravo za user posted image .

    frufru, daj pliz povej kaj več o teh škatlicah? Kaj to potem vedno nosiš zraven?
    Matejita, dobrodošla tudi tiuser posted image  Pa v Mehiki si, a tam živiš? Oprosti za radovednostuser posted image

    bucibirba, glede stolčka za hranjenje... Jaz sem pri sinu imela kupljenega od Peg Perego prima papa, meni je bil ful všeč, mali pa ne vem, če je en obrok pojedel v njem. Mu je šlo ful na živce, da je zavezan, pa tiso visoko naslonjalo.... V glavnem, prodala sem ga in kupila v Ikei Antilop stolček za nekih 10 evrov in v njem uživa od prvega dneva...

    škorpijonka, jaz bom za iz porodnišnice imela št. 56 (ponavadi od 0-1 mesec)... Za povprečnega novorojenčka super. Za suhe bradavice pa bi ti svetovala lanolin, super zadevica...
    Aja, dobila tisti pas za križ, pašeuser posted image user posted image user posted image

    Papa

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 2040
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 16:48:58   
    julijka11
    IZVIRNO SPOROČILO: NEA_TEJA


    julijka11  čestitke za fanta no vidš obe sva se sekirali kako in kaj na koncu imava pa obe ZDRAVEGA pobca.



    (odgovor članu NEA_TEJA)
    Neposredna povezava do sporočila: 2041
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 16:51:44   
    julijka11
    IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

    IZVIRNO SPOROČILO: NEA_TEJA


    julijka11  čestitke za fanta no vidš obe sva se sekirali kako in kaj na koncu imava pa obe ZDRAVEGA pobca.





    jao, sem raztresenauser posted image
    sem hotela napisati, da mi ni šef zastojn govoril, da so s pubeci "težave" že takoj na začetkuuser posted image

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 2042
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 16:52:35   
    bubu_bibi
    rakica82 - hvala! user posted image Tudi nama ta termin od 6.4. fuuullll ustreza, upam, da se še lahko vpiševa. Potem se pa vidimo tam! user posted image

    _____________________________

    Pričakala sva! :)

    (odgovor članu rakica82)
    Neposredna povezava do sporočila: 2043
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 19:49:09   
    mismis
    punce, naša Roži ima zelo slabe novičke, bom kar kopirala...

    Roži ima slabe novice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , na morfologiji so ugotovili, da je punčka umrla user posted image user posted image user posted image , verjetno kromosomska napaka. Za en čas se bo umaknila s foruma, zato me je prosila, da vam samo to sporočim.


    Roži, jaz si to res ne morem predstavljati, še sploh ker si bila prejšnji teden na pregledu in je bilo vse ok. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  držita se, ko pa boš lahko se pa prosim javi in nam sporoči kaj je s user posted image , sedaj nas bo skrbelo še zanj user posted image user posted image user posted image user posted image



    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu bubu_bibi)
    Neposredna povezava do sporočila: 2044
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 20:04:51   
    bubu_bibi
    Roži - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Držite se! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Pričakala sva! :)

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 2045
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 20:15:10   
    julijka11
    roži user posted image , drži se!

    (odgovor članu bubu_bibi)
    Neposredna povezava do sporočila: 2046
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 20:28:35   
    tajs
    roži, brez besed.................user posted image user posted image
    pozitivno naprej

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 2047
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 20:31:19   
    tajs
    aja pa za mismis, verjetno te zanima moja starost. trenutno 23.

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 2048
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 20:38:04   
    frufru
    IZVIRNO SPOROČILO: bucibirba

    Frufru, to o škatlicah proti klopom pa prvič slišim. Super zadeva! Bom prav malo pofirbcala zdaj po netu. Ste pa pridno aktivni, bravo!

    zgleda takole: http://www.malezivali.com/cgi-bin/stran.pl?templ=0&id=2&st_strani=0&izris=pisihtml&trgKaj=poglejArt&st_art=3607&izrisTrg=trgArt lani je bilo na tuševe zvezdice 7 € user posted image   zadaj ma hakelček, da jo zatakneš za žep, ko kam greš jo pač vklopiš in si kukr varen. Deluje pa na AAA baterijo

    < Sporočilo je popravil frufru -- 15.3.2011 20:41:07 >

    (odgovor članu bucibirba)
    Neposredna povezava do sporočila: 2049
       RE: Julijke 2011
    15.3.2011 20:43:10   
    juhica
    Ojoj Roži, to je pa hudo, držita se in upam da te julija razveseli en zdrav fantek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



    No pri nas je šlo vse kot po maslu, cepljenje več kot uspelo, presenečenje - občina Domžale časti eno dozo user posted image user posted image . No starejši je jokal, tamal je bil pa užaljeno našobljen in solznih oči. Potem smo šli še skupi v laboratorij, da sem lulala in dala kri, potem pa k babi na kosilo.

    Potem sva pa z možekom šla pogledat našega dojenčka. Vse je super, in imamo user posted image  (za mismis podatek - zdele je pa ziher). Dobila sem neke tablete za železo, moram jesti dve na dan, upam da po teh ne bom napol driskala user posted image  - res nimam težav s prebavo, jst Donata naprimer ne smem piti user posted image .

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 2050
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
    "Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
    Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
    Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?