|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
7.3.2011 14:31:43   
mismis
eh zvezdnice, itak da bodo pozabljene. Magicspell, čestitke za pupo user posted image user posted image user posted image

mene pa ime Tara spomni na film/knjigo V vrtincu, Tara je bilo ime posestva, kjer so živeli user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: Julijke 2011
7.3.2011 14:51:28   
julijka11
Sem klicala za rezultate, pa jih še nimajo; sem tudi vprašala, če so v primeru slabega rezultata le ti prej, pa mi je potrdila, tako da me je to malo potolažilo

sem dobila tudi datum za morfologijo; 30. 3

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: Julijke 2011
7.3.2011 16:02:36   
maca84
julijka11boš vidla da bo vse ok.....če res že tolk dolgo časa ni izvidov kot imajo druge izkušnje je potem to samo plus ....Držim tačke za tebe in pikico pa pošiljam eno user posted image za srečo.
Reginca1 mogoče se kaj vidimo v porodnišnici, tudi jaz rodim v Trbovljah user posted image
monika2011 ime Tara tudi všečno, zakaj pa neuser posted image ...če je vama všeč, meni je preveč "moderno" drugače bi jo dodala na spisek

pa hvala vsem za seznamčke, bo malce lažje se znajti kaj nabaviti,da ne bomo potem imeli doma polno takih stvari ki jih ne uporabljamo.

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: Julijke 2011
7.3.2011 16:59:13   
**M**
Ojla!
Pri nas je tut lep sonček, samo piha pa ko user posted image
Midva sva bla pa včeri pri njegovih na obisku, pa sta se ponudila, da nama kupta postlco, smo se pol zmenil, da jo raj tast narediuser posted image . Je vsestranski mojster in vse zmeri naredi v nulo. Tko, da sem zlo vesela. Je moj reku zanč, zdej bomo mogli pa hit še enga fantka narest, da bomo mel parček, sem rekla jaja. če ga boš ti nosu. Prav, da škoda, da niso bli dvojčkiuser posted image user posted image  Sem rekla, da je zmešan, še rodit nisem šla on že razmišla o drugem jao jao. Je en čas govoril o treh otrocih, sem rekla ni šans, zdej pa prav, evo naslednič 2 pa bojo trije, jih mamo v žlahti, tko da...bo še zanimivo hehe

Pridne ste punce s telimi seznamčki, bojo zelo prav prišli user posted image

anci banci...pazi na user posted image  in nase!!!
3d uz...tole tut mene zanima. Sem že zadnjič hotla vprašat, pa sem pozabila. Kdaj priporočate, da je najbolje it?
imena...tut midva nisva za neka moderna imena, nama je všeč Sara in Špela zaenkrat, samo Saro mamo v žlahti, bomo vidli. Na vprašanja o imenu pa vedno rečem, da ime dobi, ko se nam pridruži, nič prej. Glih zato, da se izognem raznim pripombam, pa nekak mi ni, da nerojenčka po imenu kličejo. Sicer je pa to najina stvar, tko, da razne komentarje itak ignoriram.
Zima1976...midva mava tut ta voziček-rdečega, nama je bil edini všeč. Komi čakam, da bo v uporabi.

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: Julijke 2011
7.3.2011 18:45:15   
sunny24
Hello bejbe! Kako kaj?
Mi smo dali eno virozico skozi, vikend sem delala...Danes pa je bil dan na off...Ta mala cel dan zuni. Je blo kr fajn, sam malo mraz...
Sem se tudi jst pofočkala na FB... user posted image
Sem pa tam vidla, da je nekdo prilimal seznam za novorojenčka...Bom tuki napisala kaj je po mojem mnenju nujno in kaj ne oz se nabavi naknadno...

OBLAČILA
komplet za iz porodnišnice
bombažna jopica
Tetra majčke dolg rokav (5) raje bodi na preklop
Mako majčke dolg rokav (5) za moje pojme totalno nepraktična, rajši bodi na preklop
Topla vreča / topel pajac za hladne dni (1) to poleti ne bo prov pršlo..rajši kaka bombažna rjuhica
bodi z dolgimi rokavi (8)
6 kom bodi s kratkimi rokavi
3 kom žabic do pasu poleti ne
2 kom hlač z naramnicami
5 kom plišastih pajackov to poleti ne
2 kom bombažnih pajackov
4 kom bombažnih kapic
2 kom pižama (pajacek)
1-2 kompleta
3 kom nogavičk, copatk

HIGIENA, PRIPOMOČKI
povijalne plenice po potrebi, če je potrebno široko povijat-kupiš kasneje
plenice za enkratno uporabo
Tetra plenice (20-30)
slinčki
Mandljevo ali olivno olje
Hladilno mazilo
Zaščitna krema za obraz (za otroke)
Otroško milo, trdo (1)
Bombažna vata
70 % alkohol
Fiziološka raztopina za nos
Gaze za umivanje popka
Robčki za brisanje rite
aspirator za nos
sterilni zloženec 5x5 cm
bepanthen
Termometer za vodo (1)
Termometer za zrak (1) ???
Termometer za telesno temperaturo (1)
Škarjice z zaobljenimi konicami (1)
Gost glavniček (1)
Mehka krtača za lase (1)
Steklenička (2)
Duda (2)
čaj za novorojenčke
2 cuclja za steklenicki za novorojenčka številka 1
Ščetko za čiščenje stekleničk
prsna črpalka če je potrebno kupiš kasneje
palčke za ušesa
naravna spužva za umivanje
krema za obraz
krema za sončenje novorojenčkov naj ne bi še mazali s temi žavbami
šampon
kopel za večerno kopanje

OPREMA
Voziček (1)
Lupinica (1)
Stolcek Trip trap (1) stolček za hranjenje kupiš kasneje, tam pri 5.,6. mesecih
Posteljica, premično dno po višini in premične stranice (1)
Jogi (1)
Rjuha (1)
Odejica za spanje (1)
Preobleka za odejico (3-4)
Jogi rjuha (3-4)
Gumirano platno (1)
Previjalna podloga (1)
Banjica (1)
Rokavica za umivanje (2)
Brisače kopalne (2)
odejica (mehka)
krpice za umivanje (male zarobljene pleničke)
koš za plenice lahko imaš kar navaden koš in pleničko zaviješ v majhno vrečko-za vlaganje naprimer
čebriček (Tummy tub) če imaš banjico, tega ne rabiš
posodica za vodo (za na previjalno mizo)
ležalnik
1 kom blazina za na tla
kengurujček  po potrebi
dežna prevleka za voziček
prenosna posteljica  če kam greš ja, drugače pa nima smisla

Tko, jst sem malo svoje mnenje napisala...Ker ti seznami so full obširni in na koncu ugotoviš, da vsega sploh ne rabiš oz da je večina stvari totalno nepraktičnih in nenujnih. Pa še kak evrček pršparaš! user posted image

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: Julijke 2011
7.3.2011 18:46:32   
sunny24
Hello bejbe! Kako kaj?
Mi smo dali eno virozico skozi, vikend sem delala...Danes pa je bil dan na off...Ta mala cel dan zuni. Je blo kr fajn, sam malo mraz...
Sem se tudi jst pofočkala na FB...
Sem pa tam vidla, da je nekdo prilimal seznam za novorojenčka...Bom tuki napisala kaj je po mojem mnenju nujno in kaj ne oz se nabavi naknadno...

OBLAČILA
komplet za iz porodnišnice
bombažna jopica
Tetra majčke dolg rokav (5) raje bodi na preklop
Mako majčke dolg rokav (5) za moje pojme totalno nepraktična, rajši bodi na preklop
Topla vreča / topel pajac za hladne dni (1) to poleti ne bo prov pršlo..rajši kaka bombažna rjuhica
bodi z dolgimi rokavi (8)
6 kom bodi s kratkimi rokavi
3 kom žabic do pasu poleti ne
2 kom hlač z naramnicami
5 kom plišastih pajackov to poleti ne
2 kom bombažnih pajackov
4 kom bombažnih kapic
2 kom pižama (pajacek)
1-2 kompleta
3 kom nogavičk, copatk

HIGIENA, PRIPOMOČKI
povijalne plenice po potrebi, če je potrebno široko povijat-kupiš kasneje
plenice za enkratno uporabo
Tetra plenice (20-30)
slinčki
Mandljevo ali olivno olje
Hladilno mazilo
Zaščitna krema za obraz (za otroke)
Otroško milo, trdo (1)
Bombažna vata
70 % alkohol
Fiziološka raztopina za nos
Gaze za umivanje popka
Robčki za brisanje rite
aspirator za nos
sterilni zloženec 5x5 cm
bepanthen
Termometer za vodo (1)
Termometer za zrak (1) ???
Termometer za telesno temperaturo (1)
Škarjice z zaobljenimi konicami (1)
Gost glavniček (1)
Mehka krtača za lase (1)
Steklenička (2)
Duda (2)
čaj za novorojenčke
2 cuclja za steklenicki za novorojenčka številka 1
Ščetko za čiščenje stekleničk
prsna črpalka če je potrebno kupiš kasneje
palčke za ušesa
naravna spužva za umivanje
krema za obraz
krema za sončenje novorojenčkov naj ne bi še mazali s temi žavbami
šampon
kopel za večerno kopanje

OPREMA
Voziček (1)
Lupinica (1)
Stolcek Trip trap (1) stolček za hranjenje kupiš kasneje, tam pri 5.,6. mesecih
Posteljica, premično dno po višini in premične stranice (1)
Jogi (1)
Rjuha (1)
Odejica za spanje (1)
Preobleka za odejico (3-4)
Jogi rjuha (3-4)
Gumirano platno (1)
Previjalna podloga (1)
Banjica (1)
Rokavica za umivanje (2)
Brisače kopalne (2)
odejica (mehka)
krpice za umivanje (male zarobljene pleničke)
koš za plenice lahko imaš kar navaden koš in pleničko zaviješ v majhno vrečko-za vlaganje naprimer
čebriček (Tummy tub) če imaš banjico, tega ne rabiš
posodica za vodo (za na previjalno mizo)
ležalnik
1 kom blazina za na tla
kengurujček  po potrebi
dežna prevleka za voziček
prenosna posteljica  če kam greš ja, drugače pa nima smisla

Tko, jst sem malo svoje mnenje napisala...Ker ti seznami so full obširni in na koncu ugotoviš, da vsega sploh ne rabiš oz da je večina stvari totalno nepraktičnih in nenujnih. Pa še kak evrček pršparaš-kar je pa ta glavno! user posted image

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: Julijke 2011
7.3.2011 18:47:25   
sunny24
OK, 2x mi je objavlo eno in isto...Pojma nimam kaj se dogaja s tem RR...user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: Julijke 2011
7.3.2011 19:29:36   
smuki
Bom še jaz malo pokomentirala seznam:

OBLAČILA
komplet za iz porodnišnice
bombažna jopica
Tetra majčke dolg rokav (5) raje bodi na preklop - se strinjam ZELO
Mako majčke dolg rokav (5) za moje pojme totalno nepraktična, rajši bodi na preklop
Topla vreča / topel pajac za hladne dni (1) to poleti ne bo prov pršlo..rajši kaka bombažna rjuhica ali odejica
bodi z dolgimi rokavi (8) - vendar ne vse iste številke (nekaj 56, nekaj 62... mogoče kakšnega 50)
6 kom bodi s kratkimi rokavi
3 kom žabic do pasu poleti ne - tanke bombažne ja.. raje kot te z naramnicami...
2 kom hlač z naramnicami
5 kom plišastih pajackov to poleti ne - mogoče kakšnega, če ga ravno dobiš in imaš za kakšne hladnejše dni, kupovala pa ne bi...
2 kom bombažnih pajackov
4 kom bombažnih kapic (2 št. 56, 2 št. 62)
2 kom pižama (pajacek) - men je to isto kot bombažni pajacek in sta cca 2 dovolj...
1-2 kompleta
3 kom nogavičk, copatk

HIGIENA, PRIPOMOČKI
povijalne plenice po potrebi, če je potrebno široko povijat-kupiš kasneje
plenice za enkratno uporabo
Tetra plenice (20-30)
slinčki - za začetek predvsem take, ki nimajo polivinila spodaj
Mandljevo ali olivno olje
Hladilno mazilo
Zaščitna krema za obraz (za otroke) - ne rabiš, čim manj mazat otroke z raznimi kremami...
Otroško milo, trdo (1)
Bombažna vata
70 % alkohol
Fiziološka raztopina za nos
Gaze za umivanje popka
Robčki za brisanje rite
aspirator za nos - baby vac
sterilni zloženec 5x5 cm - ne rabiš oz. ja, če boš s tem umivala dlesni
bepanthen
Termometer za vodo (1)
Termometer za zrak (1) ??? - poleti niti ne potrebuješ, mi smo ga za zimskega dojenčka imeli, da smo dogreli prostor na nekje 24 stopinj - je bila bolj drobna...
Termometer za telesno temperaturo (1)
Škarjice z zaobljenimi konicami (1)
Gost glavniček (1)
Mehka krtača za lase (1)
Steklenička (2)
Duda (2)
čaj za novorojenčke
2 cuclja za steklenicki za novorojenčka številka 1
Ščetko za čiščenje stekleničk - imeli, pa skoraj nič uporabljali... lažje sčistiš z gobico, ki jo imaš samo za ta namen
prsna črpalka če je potrebno kupiš kasneje
palčke za ušesa
naravna spužva za umivanje - ne rabiš, bolj primerne so tetra krpice...
krema za obraz - ne rabiš
krema za sončenje novorojenčkov naj ne bi še mazali s temi žavbami
šampon - ne rabiš (mogoče, če ima res hude temenčke, kupiš kasneje peno od mustele)
kopel za večerno kopanje - ne rabiš (malega otroka načelom umivaš samo z vodo z dodatkom npr. mandeljevega olja, brez šampnov, gelov...)

OPREMA
Voziček (1)
Lupinica (1)
Stolcek Trip trap (1) stolček za hranjenje kupiš kasneje, tam pri 5.,6. mesecih
Posteljica, premično dno po višini in premične stranice (1)
Jogi (1)
Rjuha (1)
Odejica za spanje (1)
Preobleka za odejico (3-4) 2-max 3
Jogi rjuha (3-4) 2-max 3
Gumirano platno (1) - mi tega nismo imeli in tud nismo pogrešali... se pa dobi v Kiku podloga, ki ne premoči za male €.... si ne predstavljam, da bi dojenček poleti spal na gumi...
Previjalna podloga (1)
Banjica (1)
Rokavica za umivanje (2) - skoraj ni potrebe (mogoče pri večjem dojenčku)... uporabljaš tetra krpice
Brisače kopalne (2)
odejica (mehka)
krpice za umivanje (male zarobljene pleničke) - to so tetra krpice...
koš za plenice lahko imaš kar navaden koš in pleničko zaviješ v majhno vrečko-za vlaganje naprimer
čebriček (Tummy tub) če imaš banjico, tega ne rabiš - mi smo nabavili to od bebejou - vedro za dojenčka (veliko ceneje in smo uporabljali predvsem poleti za osvežitve in za tisto umivanje, ko se nismo milili... sploh ko je bila večja je ful uživala notri...)
posodica za vodo (za na previjalno mizo)
ležalnik - ampak tak, da se res čisto poleže... drugače raje ne...
1 kom blazina za na tla - mogoče igralni center, ko je že malo večji...
kengurujček  po potrebi - pri nas je bil to dober nakup, vendar kasneje... ni nujno, da se bo rad nosil/a notri...
dežna prevleka za voziček
prenosna posteljica  če kam greš ja, drugače pa nima smisla
mreža proti mrčesu (dobi se v DM- ugodno)
torba za potrebščine, ki jo nosiš vsepovsod s seboj...

baby fone
mehka zaščita za okoli posteljice
bombažne rokavičke - da se prve dni ne popraskajo čisto...

mali paket adaptiranega mleka - za vsak slučaj...
kapljice proti krčkom - kakšne sladke - iz izkušenj nam niso pomagale nobene kapljice, mogoče te sladke na dudo za par minut...



(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: Julijke 2011
7.3.2011 21:02:52   
frcafella

Pozdravljene moje julijke!

Komaj sem prišla do računalnika....

Pa sem tudi jaz dočakala morfologijo Naša bebica je tipi topi, vse ok, zdrava, miga kot za stavo Bo pa pri nas še en fantek Tako da zdaj smo skrčili seznam imen samo na fantke

piccolina1983, jaz precej kupujem preko spleta in moram potrkati, ampak do zdaj nisem imela slabih izkušenj. Voziček bi si jaz, če se le da, ogledala pri nas v trgovini, potem pa naročila preko spleta. Če pa takšnege nimajo pri nas, pa bi prebrala čimveč mnenj na tujih forumih in se potem odločila za nakup... Pa hvala za idejo za super zajtrk, bom vsekakor preizkusila.

MagicSpella77, u madona, ti pa imaš oblačil Pa vredu ideje za predelavo oblačil, samo jaz nisem ravno spretna pri teh zadevah, po pravici povedano pa nimam niti volje za te zadeve.

reginca, upam, da začnes kmalu kaj več spati....
**M**, super za bolniško z izhodi Kaj to si posebej prosila G, da ti napiše ali kako?

bucibirba, to za ananas še pa res nisem slišala??? Ma po moje kakšen košček pa res ne mroe škoditi... PA super ideja za pisanje dnevnika že v nosečnosti. Sem sicer že v prvi nosečnosti razmišljala v tej smeri, ampak potem nisem realizirala. Sem pa potem pridno uredila dojenčkov album. Zdaj v drugi nosečnosti pa se tudi nisem lotila pisanja, da ne bi že v štartu delala razlik med otrokoma 

dekle23, moj trebušček je tudi že kar konkreten. Kar precej večji kot tačas v prvi nosečnosti... Mi je zelo všeč in ga ponosno razkazujem Svojih hlač pa itak tudi ne nosim več...

maca84, evo moj seznamček, za po porodu:

Za mamico:
- modrček za dojenje (tokrat bom vzela od da-da; prvič nisem bila zadovoljna z modrčki)
- blazinice za dojenje (razmišljam o pralnih, ker se jih res ogromno porabi)
- lanolin za bradavice
- vložki Vir
Mrežastih spodnjih hlačk jaz nisem uporabljala; no, samo v P, doma pa svoje mormalne...

Za dojenčka:
- kremica za ritko (bebival od mariborskih lekarn in Sudocrem, za vneto ritko)
- sterilni zloženci (za oči, popek)
- alkohol
- fiziološka
- trdo milo od Mustele (baje je trdo milo manj agresivno od tekočih; pa še to sem samo tu in tam uporabljala)
- mandljevo olje za pregibe (bebival)
- termometer
- vata za čiščenje ritke
- tetra pleničke
- mogoče ena flaška (meni so všeč Tommee Tippee)
- dudica
Sterilizatorja in prsne črpalke pa za moje pojme ni potrebno kupiti, vsaj ne na začetku... Ostalo dopišem, če se še česa uporabnega spomnim...

špelca21, glede na to, da si prvorodka, po moje še res ni razloga za skrb, ker otročka še ne čutiš. Čisto možno pa je tudi, da si spregledala čisto tiste prve mehurčke, če si vedno v pogonu. Imam kar nekaj kolegic, ki mehurčkov sploh niso čutile, ampak kar konkretne brcike...

Papa, grem še malo v horizontalo...

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 7:11:37   
maca84
jutro user posted image

kako ste kaj danes ko praznujemo?user posted image upam da boste dobile kakšno user posted image ali pa user posted image od svojih dragih in da vas bodo še malo bolj razvajali kot ostale dni user posted image no jst vam pa poklanjam eno user posted image in vam želim en lep pustni dan žena user posted image pa velik krofov.

No tiste ki pijete kavo vam eno pošiljam user posted image tiste ki pa je ne pijete in ste bolj sladkosnede pa ena user posted image za vas. Naj vam tekne!

LP pa prijeten sončen dan vsem user posted image

(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 7:23:25   
zabica81
Dobro jutro user posted image in dobrojutro vašim user posted image če so že budni ;)

Želim vam en čudovit dan, danes je naš dan.
Tiste ko se boste šemile pa prijetno pustovanje.

Tudi od mene user posted image inuser posted image za dobro jutro.

Zdaj pa hitro jutranja doza keglovih vaj, pa potem hitro pobožati bušija user posted image

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 7:28:41   
bucibirba
Dobro jutro!!!

Drage moje, tudi z moje strani.... user posted image user posted image user posted image user posted image  en lep šopek ob dnevu žena!

Ma veste, da ste prav pridne s temi seznamčki! user posted image  
Frcafella, super za MF!!! user posted image  Joj, jaz komaj čakam ta 18.3. Kar noče in noče prit user posted image  Bom pa mamo vzela s sabo, ker moj žal dela tisti dan in si ne more vzet prosto user posted image  Bo že, sam da je s piščančkom vse v redu!

Včeraj sem kupila nalepke, jeeee! In sem si tudi fajn sprehod naredila, sam sem domov prišla komaj komaj. Danes se bom pa tudi malček sprehodila do centra, pogledat ta male šemice...naredijo na trgu v centru Gorice sprevod mask in pridejo mali iz vrtcov in šol, pa kurenti baje...v bistvu grem pogledat nečakinjo, našega klovnčka user posted image .

Lep pustni torek in dan žena vam želim!

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 7:32:32   
mismis
dobro jutro vsem skupaj,

hvala Maca in Žabica za kavo user posted image

lep sončen dan si naredite na svoj praznik

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 7:42:19   
škrpijonka
Jutro punce,

hvala za rožice, jaz sedaj čakam na krofe.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 7:53:23   
Zima1976
heehhehehe **M** tudi najin je rdeč:):):):), čeprav meni je bil tudi zelen simpatičen:):)

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 8:07:42   
total
Jutro,vesel praznik user posted image user posted image user posted image user posted image . Moj pikec je danes komaj čakal,da bojo imeli v šoli maškare,vsi so bli tok lepi,imajo danes pustno rajanje..user posted image .

Vsem čestitke za uspešno MF,sedaj pa veselo zbiranje imenuser posted image . Midva z možekom sva napisala nekaj predlogov in sedaj študirava kerega zbrati...nisem mislila da bo tako težko.

Še dober teden pa imam zopet pregled,kuk čas beži. Punce kaj morem bit tešča za pregled sladkorja??? Ker sm naročena že ob 8 zjutraj??user posted image





_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Zima1976)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 8:15:10   
mismis
total, sicer jaz OGGT testa še nisem delala, ampak kakor se spomnim, da so punce pisale, moraš biti tešča. Že zaradi tega so te naročili tako zgodaj.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 8:17:32   
smuki
Vesel, razigran in sončen dan žena user posted image user posted image user posted image !!
Upam, da ga boste lepo preživele...

Danes sem jaz zjutraj odpeljala malo v vrtec, pa ima naša pikapoka očitno najbolj noro mamo, ker je bila edina od staršev našemljena user posted image .
So pa res tako luštni in sladki, da kr nisem mogla it... Naša pa tud tako uživala,

Zdaj pa grem v trgovino, potem pa spečem še eno rundo krofov - letos že tretjo...

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 8:38:37   
škrpijonka
Ja tešča moraš biti. Jaz grem jutri. Pregled imam pa 16.3.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 9:02:55   
MetiLu
Dobro jutro!

Uh, kok čvekate user posted image  Mi imamo pa danes MF in že komaj čakamo, da vidimo našega user posted image  ampak šele ob 17.30, tako da to poročam zvečer user posted image  upam, da izvemo spol...

Naš mulček je šel danes tudi v maškarce, je postal Franček zeleni vitez in so bili v vrtcu navdušeni user posted image  ma res so bili vsi tako luškani, so imeli dela sami s sabo in opazovanjem drugih, me je komal uspel pozdravit, ko sem šla user posted image  
Včeraj smo pa doma izdelovali eko-čolniček (iz materialov, ki v naravi razpadejo), ker bo kmalu Gregorjevo in bodo v vrtcu po potoku spustili eko ladjice. Ful jim dogaja, sem prov vesela, ker tamali tako uživajo user posted image

Jaz pa danes nimam nič posebnega v planu, malo sem že pospravljala, še postle preoblečem in posesam... Pa mogoče se lotim menjave zimskih čevljev s pomladnimi. V nekaterih škornjih mi je že prevroče, bo čas, da kaj lahkotnega dam v omaro user posted image

Lep praznik vam želim


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 9:05:08   
rakica82
Jutro punce

tudi od mene lep današnji dan, naj vam ga polepšajo vaši/naši mali in veliki sončki user posted image user posted image user posted image .

Zima1976 Jakob je tudi pri nama v izboru.

Super za vse, ki ste imele morfologijo in izvedele kaj nosite pod srčkomuser posted image .

Julijka11 upam ,da kmalu dočakaš rezultate, da boš lažje spala. Samo so tud smotani ,da tok časa ne pošljejo.

Jaz drugače sploh ne vem več kaj naj naredim glede spanja, zvečer tako težko zaspim da to ni res. Sploh se ne morem namestit, pol se skoz obračam pa še mojega zbujam zaradi tega. Obup.

Je pa moja pikica očitno isti ponočnjak kot mami user posted image , ker ima vsak večer ko se jst matram zaspat žurko v trebuhu.

LP

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 9:10:50   
total
ok hvala punce..tako da vemuser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 9:25:52   
NEA_TEJA
Oila punce jest sm dones tok slabo spala so me začeki ponoči boleti zobje in kr še  traja.Groza.Tamal je siten za ponort jutri imam morfologijo in upam da nism naklepala preveč kg.Se mi pa zdi da imam trebuh kot balon in se že sedaj premikam kot žogica.Sem pa v nedeljo srečala na karnevalu kolegico ,ki me je tako začudeno prašala a ste vi naročl sm te včeri gledala na otroški maškaradi.Mislm pa kaj hudiča je to takega očitno bom sedaj Cerknška maskota .user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 9:45:46   
maca84
hehe,Nea_Teja....to so najbolj čudne odločitve očitno, ko že imaš otročka pa se pol odločiš še za kakšnega.....jst si kr ne predstavlam kako bojo mene gledal ko sva se odločila da bi imela rada malo večjo družinico,tako da bova imela najbrž kar tri,mogoče pa tudi kakšnega več ....bomo videli kakšno bo stanje (treba pogledat malo tudi na zdravje in finance - ker nisem pa pristaš tega da bi imela veliko družino ker si tako želiva midva in nebi gledala na to da bodo otroci lahko bili preskrbljeni....skratka bova videla)....no se je pa tudi meni zgodilo da me že za prvo nosečnost nekateri čudno gledajo češ a kr,a že......ko da še nisma dovolj stara oziroma naj bi imela še dost časa....ja seveda,a naj do penzije čakam al kaj user posted image res bi imela potem največ časa jih vzgajat pa ok ....u današnjih časih (pa še nikoli nisem bila zaposlena) in ob takem spreminjanju zakonov sploh ne vem če bom dočakala penzijo al bom šla pa iz šihta enkrat kr direktno pod zemljo user posted image no pa še razlog zakaj me nekateri gledajo čudno ob novici o nosečnosti.....ker sem zanosila tako kmalu po poroki (en mesec) in nekateri ki so brihtni znajo celo zračunat da sem bila že prej noseča in sva se zato poročila .....ampak poroko sva oznanla že marca kar pomeni da bi blča verjetno po njihovem že doooooooooooooooolgo noseča user posted image tako da bravo nekateri, res jim gre matematika odlično od rok ja user posted image

no uživajte

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: Julijke 2011
8.3.2011 9:49:30   
spetko
oj punce...

vesel 8.marec in preživite ga čimlepše kolkor se le da...user posted image user posted image

naš tamali je tudi z veseljem šel v vrtec in bi ga prav rada šla gledat ki imajo zdej enkrat vsi vrtci skupaj otroško pustno povorko..pa bi ga rada tam gledala..pa žal ne gre..user posted image ..važno da on uživa..

dobro opravte MF tiste ki jo imate...

lep dan...

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?