|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 13:46:44   
rakica82
Suziika pri nas je deževalo celo jutro, prej je nehalo pa smo imeli celo par minut sončka. Zdej je pa oblačno, ampak lepo toplo user posted image .

Materinska šola jaz sem se daens prijavila v Kranj, začnem 6.4. Grem raje zdej, ko še imam več energije pa lažje sedim.

Tajs dobrodošla user posted image . Pa najina pikica je tudi malo manjša mam pa rok že od začetka isti, mi nič ne spreminja.

Aqua77
tuser posted image a sobica je pa zakon. Meni so tudi všeč barve.

Magicspell77 super za lep vikend, ste bili pa res aktivni.

Bubu_bibi dobro si to napisala glede cepljenja. Jaz poznam nekaj ljudi, ki so totalno proti obveznemu cepljenju pa se nekako ne morem ogreti za njihove argumente. aAko ,da mi bomo obvezna cepljenja kar opravili.

Lep dan še naprej



_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 2001
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 13:47:00   
juhica
Magicspell77 - ma ja jst sm tudi imela veliko dilem okoli tega. Je pa tako, oba sva gozdarja in poznava obe bolezni žal precej dobro. Jst in mož sva cepljena ker sva tak faks delala (ok - jst morm it žal še enkrat čez, ker nisem šla na požitveno cepljenje, ki se dela na pet let). Zdele med nosečnostjo ne grem.

Za borelijo se ne moreš cepiti, smo pa že vsi v družini (in prijatelji) žrli antibiotike, že večkrat, ker se pač ne izogibava gozdu, živimo pa res zraven gozda in tudi mački (in drugi nočni obiskovalci) nam klope nosijo na teraso... Meningitis je pa strašna bolezen (smrtnost je nizka, ampak posledice pa zelo hude) in če se jo da preprečiti oz. preboleti v veliko blažji obliki (tko ko moj cepljen kolega), potem se pač malo skeširašuser posted image user posted image user posted image ...

Jst sem med terenom na faksu imela vsaj sto klopov letno...

Glede cepljenj, sej vsakega starša skrbijo stranski učinki, ampak jst sm pomislila takole -pride stekla lisica in ugrizne otroka pred tvojimi očmi - ma vsak bo letu po tisto cepivo, ne glede na prejšnje mnenje user posted image ... No ampak še vedno me skrbi user posted image , moja pediatrinja pa drugače zelo svetuje, pa je res v redu, ni kr ena da bi za vsak drek šopala otroka z zdravili, in njeno mnenje res cenim... Pravi, da cepi veliko enoletnikov za meningitis...

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 13:48:42   
juhica
Aja pa še to, mi poleti glih ne rinemo v gozd, bolj v temle času in pozimi, ampak tudi v travi jih je pri nas veliko....

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 2003
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 14:03:48   
Zima1976
IZVIRNO SPOROČILO: zabica81

Jaz imam ob 9:30. Tole je res idealno za julijke :)
Pa ti?

Pa čestitke za dobro opravljene MFuser posted image user posted image




Hehehehe jaz imam tudi ob pol desetih. Povejte punce a boste gospode s sabo vzele?

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 14:08:07   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: rakica82

Materinska šola jaz sem se daens prijavila v Kranj, začnem 6.4. Grem raje zdej, ko še imam več energije pa lažje sedim.



Napiši več! Kako dolgo traja, ali so srečanja enkrat tedensko ali kako, pa telefonsko... Plis!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2005
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 14:10:24   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: Zima1976

IZVIRNO SPOROČILO: zabica81

Jaz imam ob 9:30. Tole je res idealno za julijke :)
Pa ti?

Pa čestitke za dobro opravljene MFuser posted image user posted image




Hehehehe jaz imam tudi ob pol desetih. Povejte punce a boste gospode s sabo vzele?



Jaz mojega ne bom, ker je službeno v tujini... Tudi sicer bi me počakal kje na kavi.

Kako pa potem s srečanjem? Če jaz pridem tja okrog 10h, bomo poklepetale do druge runde, ki je ob 11h?


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu Zima1976)
Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 14:42:41   
bucibirba
Ejla souser posted image !

Jaz sem takooo vesela, mi je ratalo prestavit MF iz 18. na 17.3., tako da bo lahko tudi moj zraven (v IT je praznik 17.3.)...jeeeee!!!! user posted image  Zdaj samo upam, da mi bo uspelo še 3D v Postojni prestavit. Za enkrat imam datum 15.4., sam bi rajši kako soboto. Pa sem klicala v PO in mi je sestra (super prijazna, vse pohvale user posted image ) rekla, naj pokličem konec marca, ker mi bo takrat znala povedat, kako dela dr. Likar, ki ima baje čez dežurstva in sobote. Res bi rada, da je moj zraven. Je ravno začel službo, pa ne more kar na začetku vprašat za fraj...vsaj boljše da ne. Držimo pesti!

Tukaj pri nas je zdaj že drugi dan dež, tako da se bolj noter držim in ne vem, kaj bi sama s sabo...user posted image  pa skozi neki po netu brskam...sam se mi že ne da več user posted image

Materinsko šolo pa jaz začnem konec marca, se jo bom kar sama udeležila, ker začne ob 16.30 in moj ne more...pa smo spet tam! Ah, bo že! Še dobro, da pri nas v porodnišnici v Šempetru ne zahtevajo potrdilo za partnerja, da je le-ta lahko zraven.

Nea_teja, upam, da sta kaj boljša in da je šel prehlad mimo!

Aqua77, sobica je zeloooo lušna, a je od Pali? So pa kar drage, a? No, za bebico vse, a ne?user posted image

Mismis in Total, fajn odpravita preglede, pa javita kako je šlo!

Cepljenja, midva bova obvezna dala skozi...saj če ne otroka niti ne sprejmejo v vrtec, a ni tako?

Tajs, dobrodošla med nami!!!user posted image

Lepo se mejte, kljub kislemu vremenu!user posted image

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 15:26:53   
spetko
oj punce..
evoo mmee..končno..

najprej julijka11 ..čestitke...super...zelo sem vesela..user posted image ..zdej pa kr uživaj

punce moje tolko pišete da mi ne rata vas več prebrat..:D

torej na MF je blo vse super...hvala bogu vse ok, bla not skoraj pol ure, vse nam je lepo pokazal (oz. moj ni utegnil pridet, je prišel lih ko je bilo vsega konec, je šla moja sestra z mano :)...veliki smo 37 in vse štima, datum ostaja enak, slikico dobila zelo lepo ko mi maha..:D,spola si ne želimo vedet tako da je samo pregledal če je vse ok in nam pol nazaj obrnil ekran...torej sem vesela, pomirjena :D
hvala vam punce za komentarje in mnenja..:D

aqua77...super sobica..samo jaz bi želela imet previjalno mizo malo širšo..ki sem zdej imela tako in mi ni tolko bila všeč..drugače vzorčki in vse je fulll dobra

suziiika...jaz bom šla verjetno maja v MŠ...sicer sem že bila ampak sem bila v Luciji in tam so nam zelooo malo rekli skoraj nič..pa sem rekla da bom šla še v KP, ki moja sestra tam zdej hodi in je rekla da je ful dobro...

tajs..dobrodošla..

pridne vse ki ste tako aktivne ...joj jaz grem na en sprehod pa pol še kaj doma naredim in sem fertik...vse me boli od križa, kolkov,medenice...itd itd...

magicspell77...ja meni so tudi vsi govorili svoja mnenja..pa kako je vse to kr neki pa itd itd..ampak sem vseeno cepla..pa tudi proti rotavirusu in tuberkulozi...tako da...bom tudi zdej tega našega dojenčka...

tudi na obali je kislo vreme in deževno...upam da čimprej mine in se sonček pokaže...

no tolko..zdej pa grem nazaj delat...lp

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 16:57:53   
total
Se še tukaj javim...danes sm imela pregled in pitje sladkorja (nič strašnega), videla sem zopet bebiko,vse super se razvija,raste,srček se je danes tut lepo videl..tako je kot treba in upam,da tako staneuser posted image .

Potem sm si privoščila na izi šoping v novi Qulanidi v NM in  je ful lepo. Kupila sem nekaj bodijev,pa une v HM i love Dad...,pa sebi nekj majčk za poleti,pa mojemu Nikecu majčke,trenerko majo ful poceni v C&A. Tako da je blo lušno...sm pa kupila bodije št 56. ker teh nekaj rabim za na začetku,za potem jih imam dovolj.

Nasledni pregled imam 11.4 in sicer takrat dobim tudi inekcijo ker sm RH-...user posted image .

Lp


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 18:47:35   
aink
Čao julijke jz se vam tud pridružujem in imam rok 13.7.2011 in bo to moj prvi otrok katerega se z mojim partnerjem zelo že veseliva in sva v veselem pričakovanju rojstva prvorojenčkauser posted image

(odgovor članu jana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 18:48:11   
MetiLu
Živjo punce!

Običajen ponedeljek je že skoraj za nami. Tamal se ravno kopa, jaz imam pa računalnik zase user posted image  

Ste debatirale o vrtiljaku; nam se ni pa nič kaj preveč obrestoval. Je bil bolj za lovljenje prahu user posted image  od začetka je bil moteč, ker novorojenčku pač ni bil zanimiv in je na posteljici zavzel preveč prostora, potem mu pa tud ni bil zanimiv, ker se naš mulček ni nikol kej dost sam zabaval v postelji. Pa imamo tudi takega od Tiny Love. Bom ga tokrat tud naštimala, pa da vidimo, če bo naši punči kaj bolj zanimiv user posted image

Juhica, bom res šla pogledat cotkice v Kik in NKD, če bom kaj lušnega najdla. Mi je pa dones še soseda nekaj stvari vrnila in še nekaj svojih dala, tako da se mi počasi že roba nabira user posted image  kmal bo vsega preveč in ne bom imela kam zlagat user posted image  sem pa večinoma dobila cunjice št. 62 in 68 in sama imam od prejteh največ, tako da bo treba kakšen nakup št. 56 narest. Samo strogo poletno in enostavno za oblačit in slačit (v mislih imam bodije in kak pajacek na preklop, vse s kratkimi rokavi). Za september in oktober imam že goro stvari, ki se bodo med sabo ful lepo kombinirale user posted image

Mismis, tamal se je pomiril, zdej se tud že na idejo o sestrici navaja, pa že par dni govori, da ji bo ime Mia, nama pa ta ime ni preveč všeč user posted image  v glavnem, me skoz lupčka po trebuhu, pa poboža, sam ko mu hočem pa pokazat brcike (ki so postale res konkretne, da mi cel trebuh premetava) pa nima ravno obstanka. Včeraj je držal rokico neki časa, pa bi moral začutit, sam pomojem ni dojel, ker ne ve kaj naj sploh pričakuje. No, še malo, pa bo lahko gledal, kako se noge ven špičijo user posted image

Aqua77, ful ful lepa posteljica in previjalna user posted image

Magicspell77, jaz sem imela Speedija pri prvem otroku in mi je bil ful nefunkcionalen. Res je imel bremzo in zaradi napihljivih koles je bil primeren za vse terene in lepo vodljiv, potem pa se tukaj praktičnost neha. Nočem delat antireklame, sam nam se ni dobro obnesel. Pa vse je treba dokupit, tako da te na koncu pride toliko kot kakšen vozek, kjer dobiš vse v kompletu. Če te zanima, ti lahko napišem še kaj vse me je motilo user posted image

Zdej grem pa lase posušit, sem jih prej oprala in pa mulčka dat ven iz banje. Danes bo spet pri men kampiral, ker je možek v nočni user posted image

Lep večer

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 19:47:12   
julijka11
hojla srečkeuser posted image ,

pri nas se bomo julija oblačili bolj v modre barve, ker drugo dete je user posted image ; dobila danes izviduser posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 19:59:02   
mismis
super za izvide in fanta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 20:00:58   
tajs
ok ko je glih govor od oblek. a boste novorojenčke (res čisto od začetka) oblačle v katek rokav ali dolg??? si res ne znam predstavljat, kr sta sina oba rojena v hladnih mesecih (marec, oktober). do sedaj sem zagovarjala teorijo, obleči otroka toliko kot sebe, ampak poleti, novorojenčka,...???? vsi pravijo da je še premajhen za kratke rokave, ampak oprosti a ni julija že res prevroče za dolg rokav??? user posted image user posted image user posted image user posted image

glede cepljenja je moje mnenje tako, obvezna cepljenja je treba dat čez, ker za brez veze že niso obvezna, vsa dodatna (mislim predvsem na gripe,...) pa so čisti nateg. moje mnenje.

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 20:10:59   
julijka11
uf, jaz tudi ne vem, kako ga bom oblekla, ker prva je januarska...
cepljenja; jaz bom dala cepiti z zamikom in srčno upam, da ne bo imel takšnih težav kot malena

(odgovor članu tajs)
Neposredna povezava do sporočila: 2015
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 20:49:46   
frufru
magic s.77, jaz namesto speedija raje pogledala freestyle od quinnyja

Klopi, na žalost se ta zalega zadržuje tudi na vrtu, mali ga je dobil na domači travi sredi naseljauser posted image  in ker smo precej zunaj smo kupili ene škatlice lani v Tušu, ki oddajajo zvok, ki klope odbija (ljudem neslišen) in od takrat dalje nismo nobenega dobili nase

jaz sem danes čisto morto, moj je spet samo popoldne, sem dobila danes klic, da pipeljejo posteljo za "velikega brata", da bo ta malo lahko spalo v njegovi dosedanji posteljici. In so prišli glih ko sem šibala z malim na telovadbo, , potem, naju je še nekdo zaparkiral,user posted image  potem s telovadbe nazaj po malega na njegovo telovadbo, pa po mleko, pa skopat,... skratka čist preveč naspidirano...., bo treba malo ležečkeuser posted image , upam, da mojega pregovorim za kakšno masažico, ko pride domov...

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 22:59:39   
zabica81
IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

IZVIRNO SPOROČILO: Zima1976

IZVIRNO SPOROČILO: zabica81

Jaz imam ob 9:30. Tole je res idealno za julijke :)
Pa ti?

Pa čestitke za dobro opravljene MFuser posted image user posted image




Hehehehe jaz imam tudi ob pol desetih. Povejte punce a boste gospode s sabo vzele?



Jaz mojega ne bom, ker je službeno v tujini... Tudi sicer bi me počakal kje na kavi.

Kako pa potem s srečanjem? Če jaz pridem tja okrog 10h, bomo poklepetale do druge runde, ki je ob 11h?



Jaz ne bom sama. Sem vprašala, če je lahko mož zraven. Pa je rekla, da je lahko, da bo sicer dosti gledalcev, ampak da misli, da ne bo težav user posted image

Zato se jaz ne bom pridružila klepetu do 11ih user posted image

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: Julijke 2011
14.3.2011 23:09:19   
zabica81
Mene tudi zanima, kako je z oblačenjem poletnih user posted image . A moram kupovati dolg ali kratek rokav? No saj vem, da bom rabila oba, ampak čez dan kaj boste oblačile. Izkušene user posted image dajte malo povedati.

Materinska šola v Ljubljani. Nekaj sem brala (naj me katera popravi če ni res), da lahko šele po 7ih mesecih greš. Jaz bi tudi raje šla že v aprilu. Že zaradi same službe, ker bom imela maja ful gužvo user posted image Pa tiste, ki ste že ble. Kam se splača iti v kakšen ZD ali raje v porodnišnico?

Še enkrat user posted image user posted image user posted image user posted image za vse uspešno opravljene MF. Za vse ki boste se imele pa user posted image user posted image user posted image user posted image . Vse, ki morate počivati, kar privoščite si.

Zdaj pa grem opraviti domačo nalogo-keglove vaje, potem pa user posted image



(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 1:41:55   
Matejita
Pozdravcek vsem,
moram reci, da vas je prav lusno brat, kako uzivate v nosecnosti in v vsakdanjih malenkostih.
Midva pricakujeva hcerkico 07.07., mi je pa ginekolog rekel, da je zelo mozno, da se nama pridruzi 3. ali 4. teden junija. Detece se bo rodilo tule v Mehiki, kjer tudi zivim, tako da vse skupaj poteka precej drugace. Sistem pregledov in tretmajev je cisto drugacen kot prebiram tule.
Presenecena sem bila predvsem nad tem, da mi je zdravnik dal svoj osebni GSM in je dosegljv 24ur na dan. Ker sem v zacetku nosecnosti krvavela, sva ga res tudi poklicala in je vedno prijazno odgovarjal.
Tule stvari kupijo, nimajo navade spravljati stvari in si posojati, kot v Sloveniji, je pa res, da je vecinoma vse ceneje in da ti organizirajo baby shower, kjer ti veliko stvari podarijo. Nama ga bodo organizirali konec aprila, ko koncam 7. mesec nosecnosti in se potem lotiva nakupov manjkajocega.
Veliko prijetnih trenutkov v pricakovanju!

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 7:29:07   
smuki
najprej, da ne pozabim... total - kaj v Novem mestu je zdaj H&M???? Joj, če je to res, še danes letim tja...
Men imajo za punčke tak dobre stvari - sem si na netu že vse pogledala, kaj kupim za našo fračo (itak ji je treba na vsake 2 meseca komplet garderobo zamenjat), pa še za malega lahko kaj dokupim...

oblačenje novorojenčkov poleti - jst sem tud čist zmedena kar se teh stvari tiče (prva februarska)...
Sem pa mal kolegice spraševala, ki so rodile lani junija, julija... in so vse rekle, da so jih npr. prvi mesec oblačile v dolge rokave, ker tudi, ko je največja vročina ne greš z njimi ven in si večinoma notri.... potem čez kak mesec pa so jih tud imele samo v bodiju s kratkimi rokavami...
ali pa imaš od začetka bodij s kratkim pa čez kakšno tanko majčko...
Pa tud itak ne moreš vedet kakšno bo poletje - pri nas v službi je npr. že nekaj let praksa, da imamo kolektivni dopust konec julija, ker je takrat še lepo in sončno, v začetku avgusta je bilo pa dež in hladno... taka, da bo treba kr za sprut čarat z oblačili...

kar se materinske šole tiče - punce, tiste, ki boste šle prvič, probajte se dogovorit, da bi šle čim prej... jaz sem imela name začet hoditi v 6. mesecu, pa smo imeli 1 predavanje, potem pa je ta sestra zbolela in smo prestavili za cel mesec... kličem takrat, kdaj se bo začelo, pa rečejo, da je sestra še vedno bolana (rak) in da bodo prestavili še za en mesec... takrat sem šla pa jst že rodit...
V glavnem sem šla potem v drug kraj in nas je bilo en kup nosečnic v 7.-8. mesecu in smo koooomaj zdražale tisto uro dve... tako, da če se le da pojdite prej... mislim, da se tud da dogovorit, če rečeš, da imaš kakšne službene obveznosti kasneje al pa da že zdaj težko sediš pri miru...

julijka11 - čestitam za user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse, ki imate MF - good luck!!
Ko vas berem, vam večinoma G povedo, koliko je težko in veliko dete - men pa nič. Vem samo ali ustreza tednom nosečnosti in to je to... glede tega sem pa kr mal user posted image
no... pa saj... važno je, da je vse OK...

(odgovor članu Matejita)
Neposredna povezava do sporočila: 2020
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 7:35:50   
bucibirba
Dobro jutro!!!

Najprej, dobrodošli Aink in Matejita! Vse več nas je user posted image !

Pa je spet en tak lep deževen dan user posted image ...pa še april se ni začel! Še dobro, da mam neki opravkov, da mi ne bo treba bit cel dan noter zaprta. Grem po blago za košek user posted image ...iii, teta mi ga preobleko za košek sešila...komaj čakam!!! user posted image  
Sem se pa odločila, da grem v Špar danes pogledat, ker imajo v akciji en stolček za hranjenje otroka, od Lemi (zelen seveda user posted image ), znižan iz 120 na 65€. Ga uporablja tudi moja nečakinja in zgleda zadovoljnauser posted image . Sej vem, da je še zgodaj, sam ker je glih v akciji...joj, vam povem, da prav lovim te akcije, ker vse tako stane, evrčki kar letijo iz denarnice....

Spetko in Total, super za preglede!!!

Julijka11, user posted image  za fanta!

MetiLu, super za oblekice. Jaz čakam, da se kdo javi od naše žlahte...za enkrat še nič....user posted image ...no, saj sem kar neki že kupila. Pa fajn za ta malega in brcike!

Frufru, to o škatlicah proti klopom pa prvič slišim. Super zadeva! Bom prav malo pofirbcala zdaj po netu. Ste pa pridno aktivni, bravo!

Jaz se pridružujem Zabici81 ter tajs in prosim za vsak nasvet glede oblačenja otroka poleti. Jaz sem kupila tri bodije s kratkimi rokavi, pa en pajacek s kratkimi rokavi in hlačnicami in tu se je končalo. Pa v trgovini zmeraj vprašam prodajalko za mnenje, pa nobena ne zna povedat...vedno je odgovor, je čisto odvisno...ah, če ne bomo pa sproti vidle, a ne?

Keglove vaje, uf, jaz pozabim nanje user posted image . Pa se potem spomnem, pa jih začnem, pa mi kar ne gre, ne vem, tak čuden občutek...se moram prav prisilit, ne bo druge!user posted image

Uf, sem se razpisala...

Lepo preživite dan!

PA PA

(odgovor članu Matejita)
Neposredna povezava do sporočila: 2021
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 8:00:48   
škrpijonka
Še eno "začetniško" vprašanje, komplet iz porodnišnice -  ketero številko je pametno kupit?

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 8:17:30   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

Še eno "začetniško" vprašanje, komplet iz porodnišnice -  ketero številko je pametno kupit?


jaz sem dala moji preveliko, poleg tega sem bila na začetku navdušena še nad pralnimi plenicami, ki so ji bile tudi prevelike in po poti se je prvič pošteno podelala in je bila skoraj do grla v dreku...ojoj....

zdaj bom videla, verjetno bom imela pripravljen kakšen majhen komplet in enega 56, pleničko pa obvezno najmanjšo za enkratno uporabouser posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 9:25:14   
tajs
komplet iz porodnišnice sem mela jst vedno najmanjšo št. (v h&m 0-1 m, sicer pa smo rastl skupi s temi številkami od h&m, tolk k gor piše tolk je blo našima dvema prou, nč več in nč manj), je pa fajn met s samo rezervo mal večjo, kr nikol ne veš KAKŠN KORENJAK SE RODI??? tko da priporočam 50 in 54 št., čene jim je vse preveliko in vse stran štrli in jih vse žuli, če mene uprašaš.user posted image
vse ki že kaj kupujete za novorojenčka si brez slabe vesti prvošte, kr je to najlepše v nosečnosti, gledat, izbirat cunje, opremo,... jst mam kr se tiče opreme že vse in kar malo pogrešam načrtovanje in ogledovanje, iskanje akcij in fantaziranje kako bo ko bo dete to oporabljalo.user posted image
hvala bogu da morm kupt vsaj obleke poletne in bolj rozauser posted image
ne, edino voziček si bom novga prvoščila kr do sedaj nisem imela košare, sem imela vrečo, ki pa mi poleti nič ne koristi. ker pa imamo hišo in dva nagajivca smo kar se da veliko zunaj in malo dete se bo v samem športnem delu izgubilo.user posted image  ker pa moj stari voziček nima nastavka za košaro, me čaka nakup novega. imam pa eno veliko zahtevo in ta je da se more zložit na minimum, ker veliko potujemo z avtodomom.user posted image
uf komi čakam dopust.........................user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2024
   RE: Julijke 2011
15.3.2011 9:25:32   
rakica82
Ojla!

Bubu_bibi http://www.zd-kranj.si/?stran=sola_starsi&topmenu=152 tole je link z vsemi informacijamo. Šriajviš se po mailu in ti ful hitro odgovorijo, napišeš samo svoje ime pa ime partnerja,če bo hodil s tabo. Jaz začnem 6.4 in je pol en teden.

Jaz sem za materinsko šolo rekla, da me v maju ni pa ni nihče nič kompliciral in grem aprila. Pa tudi v Kranju piše, da je zaželjeno ,da se udeležiš v 7 ali 8 mesecu nosečnosti. Kar je men čist prepozno, so mi vse kolegice svetovale, da je bolje iti prej.


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?