|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 18:12:47   
frcafella
total, smo rezervirali kar na naši obali, Portorož... Ni predaleč, imajo bazene, če je slabo vreme, super je za sprehajanje, mivka, da naš mali lahko na veliko baše zemljo v svoja prevozna sredstvauser posted image ...

Kaj pa vi?

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1951
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 18:14:55   
total
IZVIRNO SPOROČILO: frcafella

total, smo rezervirali kar na naši obali, Portorož... Ni predaleč, imajo bazene, če je slabo vreme, super je za sprehajanje, mivka, da naš mali lahko na veliko baše zemljo v svoja prevozna sredstvauser posted image ...

Kaj pa vi?


Mi pa šibamo na Krk-Baška,tut hotel z Wellnes centrom,da se bomo lahko kopali.


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1952
   RE: Julijke 2011
10.3.2011 20:55:51   
MetiLu
Čer punce,

ravnokar bašem čokolino pred spanjem user posted image  

Sem šla dones po cotke za user posted image  in so res lepe user posted image  sem dobila že vse do št. 68 (vključeno), za gušt si bom pa privoščila še kakšen bodi na preklop s kratkimi rokavčki in kompletek za iz porodnišnice user posted image  še tetra pleničke mi je dala, tako da mi jih ne bo treba kupovat user posted image  pa HB ni vse v roza user posted image  ni ravno moja barva...

Jutri imam pregled pri mojem G in morfologijo, potem se pa z mami dobiva na kavici, ker ima jutri rojstni dan user posted image  

Zdej moram iz pa mulčka dat spat, dones spi pri meni, ker je možek v nočni in me skoz neki sprašuje in gnjavi. Mu grem družbo delat, da bo prej zaspal.

Nočko

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1953
   RE: Julijke 2011
11.3.2011 8:30:49   
**M**
Dobro jutro!
Zadnje dni spet neki slabše spim, pa na wc hodim po 5x kot na začetkuuser posted image  ni čudno, da se zbudim zmatrana.


Sm pa tut jst vidla, da je ena junijka rodila, upam, da bo z bebiko vse ok, me je kr mal zvil k sm brala. Mamo še tok dela doma, predn grem rodit, najhuj se mi zdi beljenje, pa še enga fajn malarja je treba dobit. K nazadnje k smo enga mel in to poznanga, je blo katastrofa, nič zaščite po tleh pa še vse kar je sprasku iz sten in na novo dal izravnalno maso je ostalo po tleh. Pa ful se mu je mudil in je blo bl šlampasto narjeno pa cena je bla kao s popustom, se mi zdi ja. Sicer nevem kok so zdej kej  cene, bo treba mal uprašat.

user posted image user posted image user posted image  za use uspešno opravljene MF.

Zdej pa šibam neki pojest pa na zrak.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1954
   RE: Julijke 2011
11.3.2011 8:57:52   
anci banci
tud jaz sem prečitala da je ena junijka rodila....jaz upam da se tud men to ne zgodi...lepo bi bilo da bi rodila ene 14 dni prej, tako kot prvič...več kot pa neuser posted image user posted image user posted image ..no sej glavno da je z otročkom in mamaico vse ok....

danes pa moj sinko prihaja domov iz počitnic pri babici in ga komaj čakam, da bo spet mal petrso doma, ker je bila čista tišina

ja možek me je lepo presenetil(seveda s pomočjo moje prijateljice), sicer je mal kompliciral ker se boji zarad mojega stanja, amapk sem mu rekla, da na sprehod pa tud moram it zarad sladkorne(stožice imamo čez cesto) in da bom čist počas hodila in mirno sedela na koncertu..je treba tud kaj za prijetno počutje narestuser posted image user posted image user posted image

hmmm..kile so pa šle zdele kr gor imam jih 5+, v prvi nosečnosti sem jih v 21tednu imela že 10 oziroma 11+, tako da še ni panike

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 1955
   RE: Julijke 2011
11.3.2011 9:00:14   
maca84
**M**najboljše da se sami lotite tega podviga pa belite. Verjemi da boste najboljše naredili tako,da boste vi zadovoljni. Midva sva sama vse urejala (od elektrike,do beljenja,polaganja laminata in parketa,...) ko sva po poroki si rihtala in je res narejeno kot sva midva želela. Pa ni nobeden izučen za omenjena področja. Pa še financ prišparaš ogromno. user posted image Pa je tako da je moj zaposlen,jaz ne,pa sva urejala samo popoldne po njegovi službi,pa še jaz sem imela 2x tedensko predavanja,pa še kmetija je pri mojem in je vse uspešno steklo. Od septembra do novega leta sva bila gotova. Aja,pa vmes še jaz zanosila in ob slabostih sem bila spet manj dejavna ker enostavno ni šlo. Ampak se je vse rešilo. Tako da moj predlog, če le imate voljo, lotite se sami in uredite po svoje. Obrtniki ti bodo sigurno kakšno stvar naredili po svoje ,ker ali se ne boste razumeli ko boste razlagali kaj želite,ali pa se njim to ne bo zdelo ok in bodo kljub vašim drugačnim željam naredili malce s svojim pridihom zadeve. Tako da je za razmislit kako se česa lotit in če sploh koga dobiti za opravit delo.

No jaz grem pa zdej na sprehod, včeraj nisem bila nič ker sem si zadala za cilj dokončati pisanje diplome in sm ponosna nase,ker mi je uspelo user posted image dons samo še navedba virov in literature potem pa upanje, da bosta mentorici zadovoljne ko jo bosta pregledali in ne bo potrebno zadev spreminjati preveč.

no,se še javim kaj

uživajte,če pa imate MF danes pa super opravite in ena user posted image za srečo.

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 1956
   RE: Julijke 2011
11.3.2011 9:11:04   
juhica
V katerem tednu pa je rodila junijka, ki ima že otročka? Meni se junij zdi še strašno daleč, kaj šele julij.... Tudi mene je zvil, k ste tole povedale, dobro da je vse ok, žal poznam primer v bližnji žlahti ko ni bilo user posted image  - deklica je po enem tednu umrla zaradi sepse, drugače je bla ok, rojena pa v 26. tednu... Je pa tolk dela potem z takimi zgodnjimi nedonošenčki, tudi če so ok, skoz pregledi (potem ko enkrat pridejo domov) pa fizioterapije, tko da vsaka čast takim mamicam, ki to dajo čez.

MetiLu - super za roza cotice, da boš zdaj lahko kupila le še par malenkosti za dušo. Jst bi tudi v primeru deklice vse od sosede dobila, ki ima dve punčki....

anci banci lepo presenečenje user posted image

jst sm se pa dons naspala za včeraj, glihkar sem prišla it vrteca, zdej greva pa s tamalim vse pospraviti, je mal štale doma, za gospodinjstvo skrbim pri nas samo jst, ker se mi možek smili, ker hodi v službo, jst pa ne user posted image . Potem pa na zraaaaaaaaaaaaaak in soooooooooooooonceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - pri nas je čisto pomladno vreme dons...

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 1957
   RE: Julijke 2011
11.3.2011 9:37:40   
rakica82
Ojla,

lep sončen dan. Vidim, da boste vse izkoristile te pomladne temperature. Edino pravilno.

Jaz sem pa danes tako dobro spala kot že dolgo ne user posted image . Zaspala v parih minutah, zbudila šele ob budilki, pol ko je šel moj delat pa še dve urci oddremala. Kok je pasal. Se mi zdi da zdej že od začetka nosečnosti nisem tako lepo spala, po parih mesecih kar pozabiš kakšen luksuz je to.

*M*
če ste pri volji res mogoče najbolje, da se lotite sami. Se strinjam z Maco84. MIdva sva lani obnavljala in smo imeli malarja, strošek je kar velik, sej je lepo naredil ne rečem samo smo se vseeno odločili ,da bomo letos sami. Mremo še dve sobi zrihtat, sobico za bebiki in še eno za goste, pa je treba še knauf dat na strop...To nama bo en naredil, belili bomo pa s skupnimi močmi.

Juhica
jaz tudi morem bajto dat v red, je čist obup. Pa tudi nočem možeka obremenjevat, ker vem da ma ful dela, jaz sem pa vseeno več doma. Pa bom verjeno kar jutri, danes je še tak lep sonček zunaj.

lep dan vsem

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1958
   RE: Julijke 2011
11.3.2011 10:46:49   
maca84
evo mene nazaj iz sprehoda user posted image sej je res pasalo, samo pri nas piha zraven pa bolj kot je zgledalo ob pogledu skoz okno preden sem šla iz hiše. Sem se pa že namalicala in uspela vse pomesti pa prah uštimat po tleh pa zdej možek pomiva ker se jst že težko držim dol, tako da je to edino opravilo v gospodinjstvu zaenkrat ki je pri njemu na spisku.....upam da tako tudi ostane.



(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1959
   RE: Julijke 2011
11.3.2011 13:09:52   
julijka11
sem bila prepričana, da bom skakala do stropa, pa mi namesto tega že skoraj eno uro tečejo solze srečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image spola še ne vem, izvide pa dobim po poštiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 1960
   RE: Julijke 2011
11.3.2011 13:12:58   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

sem bila prepričana, da bom skakala do stropa, pa mi namesto tega že skoraj eno uro tečejo solze srečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image spola še ne vem, izvide pa dobim po poštiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



upam, da solze sreče zato, ker je dete zdravo user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1961
   RE: Julijke 2011
11.3.2011 13:14:05   
mismis


user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, user posted image
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: .,  user posted image
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, user posted image
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: 30.3. user posted image
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
 
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image  
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P:?., MF: ? user posted image
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 4.4., 3D: 21.3.  user posted image
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., 3D: 15.4. user posted image
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: ?.,   user posted image
theirchy, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: 16.3., user posted image
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image P: ?,  user posted image  
Suziiika, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 23.3.                      user posted image
 
10.7.
katja117, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.4.  user posted image
janca15, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ? , MF: ? user posted image
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image , P: 16.3.  user posted image  user posted image  
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?  user posted image
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: ?,  user posted image
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?. user posted image
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
14.7.
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,     user posted image
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: 30.3.    user posted image  
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: .1.4.    user posted image  
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 5.4.,   user posted image
 
16.7.
bubu_bibi, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.4., user posted image
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: 11.3.  user posted image
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, 3D: 7.4.    user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF:. user posted image
sunny24, 29, 3user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: 23.3. user posted image
binca13, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ?. user posted image
 
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: 4.4., MF: 16.3. user posted image
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?           user posted image
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, user posted image
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?,   user posted image  user posted image  
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 1user posted image , P: 7.4.    user posted image
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: 15.3.     user posted image
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: ?, MF:  ? user posted image
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: user posted image
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
bucibirba, 28, Primorska,  2user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 18.3. user posted image
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: 1.4., PA: 14.3.    user posted image
 
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 16.3.  user posted image
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: ?, MF:.   user posted image
piccolina1983, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: 7.4.  user posted image  
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, MF: 15.3. user posted image
 
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, MF: 15.3. user posted image
nussy, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
 
27.7.
Roži_, 30, Koper, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 15.3. user posted image  user posted image
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 1.4., MF: 30.3.    user posted image
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, MF:  23.3. user posted image
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:  ? user posted image
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 15.3. user posted image
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
Tamcika, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 17.3., MF:    user posted image
lunanai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
 
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: 15.3.., MF: ? user posted image
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
 
 
 
Julijk 2011 nas je: 75

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 



  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   



  • user posted image   


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
  • Neposredna povezava do sporočila: 1962
       RE: Julijke 2011
    11.3.2011 13:17:47   
    julijka11
    IZVIRNO SPOROČILO: mismis

    IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

    sem bila prepričana, da bom skakala do stropa, pa mi namesto tega že skoraj eno uro tečejo solze srečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image spola še ne vem, izvide pa dobim po poštiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



    upam, da solze sreče zato, ker je dete zdravo user posted image user posted image


    ja, vse je v reduuser posted image

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1963
       RE: Julijke 2011
    11.3.2011 13:19:11   
    NEA_TEJA



    IZVIRNO SPOROČILO: mismis

    IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

    sem bila prepričana, da bom skakala do stropa, pa mi namesto tega že skoraj eno uro tečejo solze srečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image spola še ne vem, izvide pa dobim po poštiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
     


    upam, da solze sreče zato, ker je dete zdravo user posted image user posted image



    Se strinjam vem kako je tud meni so se ulile solze sreče moj me je kr gledu k ni vedu zakaj gre.Čestitam sedaj  le uživaj do konca.

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1964
       RE: Julijke 2011
    11.3.2011 13:38:14   
    škrpijonka
    julijka11 sedaj pa lahko tudi ti začneš uživat, sem zelo vesela zate user posted image

    _____________________________

    Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

    (odgovor članu NEA_TEJA)
    Neposredna povezava do sporočila: 1965
       RE: Julijke 2011
    11.3.2011 13:45:06   
    julijka11
    hvala vam vsem za podporo!user posted image

    (odgovor članu škrpijonka)
    Neposredna povezava do sporočila: 1966
       RE: Julijke 2011
    11.3.2011 13:54:11   
    Roži_
    Danuser posted image da se še malo tukaj pofočkam, magari zadnje čase sem malo na forumu...

    Julijka11, suuuupercaaaa, sedaj lepo uživajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Evo še za Mismis seznamček: pregled 31.03

    Lep vikend vsem skupajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 1967
       RE: Julijke 2011
    11.3.2011 13:56:59   
    rakica82
    Julijka11 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image superca!!!

    _____________________________

    ti si najlepša pesem življenja mojega...

    (odgovor članu Roži_)
    Neposredna povezava do sporočila: 1968
       RE: Julijke 2011
    11.3.2011 14:11:20   
    bubu_bibi
    julijka11 user posted image user posted image

    Vsem lep, sončen, miren dan, oz takšen, kakršnega si želite!


    _____________________________

    Pričakala sva! :)

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 1969
       RE: Julijke 2011
    11.3.2011 14:45:54   
    smuki
    Julijka11 - čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image ... zdaj pa le sproščeno naprej...

    user posted image user posted image user posted image tudi vsem, ki imate za seboj uspešno MF... zdaj pa naj samo rastejo ti naši mali sončki...

    Je pa tudi mene kr zvilo, ko sem prebrala, da je ena junijka že rodila (mislim, da nekje v 25. tednu)...
    Jaz moram sicer samo še par stvari - bolj "lekarniške stvari" in pa pleničke nakupit in pooprat cotke, spucat voziček in lupinico, in smo pripravljeni. Ampak, bi mi kr pasalo, da počala na varnem lepo do konca...

    Imam pa sama zdaj že drugi dan trebušne težave - iz srede na četrtek ponoč je najprej mala začela bruhat (smo imeli celo akcijo ob polnoči, ker sva jo morala celo skopat), potem sem pa še jst začela. S tem, da je bila mala zjutraj dobra, jst pa za umret. Bruhala, bolel želodec, vsaka mišica na trebuhu, ko bruhaš pa nimaš več kaj... driska... groza groza. Prespala čisto cel dan, jedla skoraj nič. Zvečer sem bila že malo bolje ampak še vedno ne olimpijska. Danes sem vsaj lahko malo pokonci, vendar tud še ni dobr. Dobim kr krče po želodcu.
    Ima katera kak dobr recept za pozdravit to zadevo?

    Drugače pa zunaj taaaaaaak lepo vreme. Sem bila prej na enem kratkem sprehodu in je taaaaaaaako pasalo...


    (odgovor članu bubu_bibi)
    Neposredna povezava do sporočila: 1970
       RE: Julijke 2011
    11.3.2011 15:30:44   
    dekle23
    julijka11- čestitke še iz moje strani user posted image user posted image user posted image


    mismis- ko boš kaj obnavljala seznamček pa še meni lahko dopišeš naslednji pregled: 30.3.

    danes sem se pa naročila na 3D slikanje k dr. Pušenjaku. ga imamo aprila. joj komaj čakam :) naročila sem se pa kar preko interneta, in so mi samo sporočili datum, in rekli če mi ustreza in smo bili zmenjeni :) user posted image user posted image

    lep dan vsem oziroma kar vikend :)


    (odgovor članu smuki)
    Neposredna povezava do sporočila: 1971
       RE: Julijke 2011
    11.3.2011 15:33:03   
    NEA_TEJA
    mismis se moj naslednji pregled 6.4. Pa fanta bomo mel  in tudi mf bo ponovno takrat


    < Sporočilo je popravil NEA_TEJA -- 11.3.2011 15:34:07 >

    (odgovor članu dekle23)
    Neposredna povezava do sporočila: 1972
       RE: Julijke 2011
    11.3.2011 17:07:46   
    Suziiika
    julijka11 supeeer da so vredu rezultatiuser posted image

    Pri nas se je sicer sonček že skril, je blo pa super dokler je biu..pa tud drugače ni tak slabo, ker ni več tak mrzlo.

    Tak, da punce uživite v lepem vremenu ta vikend pa pazite naseuser posted image

    (odgovor članu NEA_TEJA)
    Neposredna povezava do sporočila: 1973
       RE: Julijke 2011
    11.3.2011 17:18:26   
    zabica81
    Julijka11 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj pa res začni uživati makismalno :)

    Vsem en lep vikend. Mi3 user posted image je gremo malo na obalo. Upam, da bo sonček!

    Čuvajte se!



    (odgovor članu Suziiika)
    Neposredna povezava do sporočila: 1974
       RE: Julijke 2011
    11.3.2011 17:57:20   
    maca84
    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image julijka11user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdej bo pa čist žur do konca user posted image ti od veselja user posted image pa po trebuhu od svojega razvijanja in rasti...tko da boš mela lahk dvojni žur user posted image tut mi smo sončka ornk izkoristli...začeli že zjutraj,potem mal gospodinjenja, še dokončati diplomo in jo poslati v pregleda mentoricama, pol kosilo....po kosilu sva pa z dragim šla mal travnike porihtat (je kmetija pri nas) da bomo lahko kosili ko bo čas za to ....tako da krepke 2 uri in pol sončka je bilo zdej popolden,pa še pihalo ni tako kot zjutrino user posted image

    tako, lep vikend vsem,mene čaka prov pester....včasih sem bila sama mažoreta in twirlerica, zdej sem se pa podala v sodniške vode in imajo jutri in v nedeljo punce četrtfinale in polfinale v Šempetru pri Novi Gorici in se že zjutraj odpravljam na pot in na dvodnevno sojenje user posted image

    upam da se ne bote preveč razpisale čez vikend, drugače bom mela v ponedeljek čist preveč dela z branjem user posted image ah ja  pa sej bo dež, drugega tako ne bo za početi user posted image

    se tipkamo in beremo.LP vsem pa božajte svoje user posted image

    (odgovor članu zabica81)
    Neposredna povezava do sporočila: 1975
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
    Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
    FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
    Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?