|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 22:29:00   
Anitka
Čer, čer!

Da se malo ogasim še tukaj. Sicer nisem na tekočem, a bom vseeno kakšno rekla, če smem user posted image

Mi smo spet zboleliuser posted image Je bil Gal prejšnji teden doma zaradi enih krastic in smo imeli antibiotik, danes je šel v vrtec in mi je že zakuhal. Pišuka no. Začelo se je pa s kašljem. Ma naj gre vse skupaj nekam. Sem prav jezna, da ga vse doleti. Upam le, da se ne bo razvilo v kakšen bronhitis, ker so inhalacije pri nas skorajda misija nemogočeuser posted image user posted image

Sicer pa bom tudi jaz koristila 10 dni dopusta v februarju in mi bo prav pasalo, ker me ta križ resno zdeluje. Bomo šli za štiri dni v Valencio pogledat. Upam, da bomo zdravi.

Ja tudi naš Gal govori, da ima v bušiju jenčija in da ga tudi brca. Ko da lubčka jenčiju v mojem bušiju pa mu ta vedno mora reči hvala. Je prav zlat in nežen. Kako bo pa potem pa bomo videli. Je zelo navezan name, saj sva veliko sama in mora vse narediti mama. Je pa zelo zanimiv s svojimi odgovori, ko ga drugi matrajo kaj bo dobil, če sestrico ali bratcauser posted image Vedno reče, da ne, da bo dojenček.

Oprema - posteljico imamo, zibelko za v dnevni si bomo sposodili, v otroški sobici bomo dokupili še eno omaro. Upam, da dobimo enako kot jo že imamo, cotike nekaj imamo pa seveda bomo še dokupili par stvari. Sem pa sedaj v dilemi kaj z vozičkom. Od prej imamo Muro 3 s katero smo zelo zadovoljni, a sem menjala avto in zavzame res veliko prostora zato bomo vozičk prodali. Sedaj iščem kaj podobnega, a da zavzame manj prostora pa nimam pojma kajuser posted image user posted image Vse katere sem gledala niso kompatibilni z maxi cosi lupinico za katero imam tudi isofixuser posted image user posted image user posted image Kaj storiti? Kakšen predlog z vaše strani? So mi pa zelo všeč Jaguar Car, Easy go GT3, All Terrain x3 ipd. Kakšne izkušnje?


Lasje - sem spet srečna, ker se tudi meni ne mastijo tako kot pred nosečnostjo, ko si jih moram prati na 3 dni.

Hillmagic - ne vem kaj storiti. Po mojem bi ti morali dati porodniško po podatkih, ki jih boš oddala skupaj s februarsko plačo. Upam, da bo šlo vsaj to skozi, če imaš že take prijazne delodajalceuser posted image



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 3451
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 7:15:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

Hey bejbe...vikend je bil kar pester. Možek ima spet ene fleše in me je razočaral malo z svojim obnašanjem. Kdaj ga res ne razumem Ah te moški. Sej bo boljše.

Danes mi pripeljejo novi pralni stroj. Yeeee se že full veselim. Upam, da bo delal in da nam bo dobro služil.

Danes so me poklicali iz službe da mi ne bodo podaljšali pogodbe in da se mi vse skupaj izteče konec februarja. Imam še 15 dni dopusta pol pa sem frej. Lahko bi mi vsaj do porodniškega podaljšali. Samo mi je jasno dal vedeti da sem res samo strošek in da me vzame nazaj ko bo konec porodniške...haha fulll tolažba.

Tako da ne vem kako je z mojo porodniško Čeprav A LAHKO oDDAM BREZ DA JIM POVEM DA SEM BREZ SLUŽBE ker TAM na izračunu mi zajame RAVNO ZADNJO FEBRUARSKO PLAČO ali se to kako drugače izračuna ker pred nastopom porodniške nisem več zaposlna??? Ne vem...

Glava me boli danes pa želodec tudi..ah sej bo boljše ...
imejte kar se da lep dan ...


Preden ti poteče pogodba pojdi na bolniško. Ko ti pogodba izteče, imaš bolniško odprto in jo koristiš na ZZZS še 30 dni po preteku pogodbe.Tako pridobiš še cel mesec! Papirje odneseš na csd takoj ko je mogoče, pa tudi če imaš 1 mesec lufta, štejejo se zadnjih 12 plač. user posted image Če te še kaj zanima, kar vpraš.

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 8:30:23   
bučkabb
jutro!!

najprej za vse bolaneuser posted image user posted image user posted image , da se čim prej pozdravite in za vse ki imate smolo s službo, nekateri delodajalci pa so res nehvaležni in nesramni do skrajnosti.
upam a vam vsem uspe rešiti situacije na za vas najugodnejši način user posted image

no pri nas se glede teh viroz kr fajn držimo, že trkam na les, da tako tudi ostane
imam pa jaz strašne bolečine v križu, se zvečer premikam kot ena stara mamika tam pri osemdesetih, enostavno ko sedim ali ležim na sedežni, se morem prej psihično pripravit da se lahko vstanem, potem naredim par korakov napol sklučena in potem šepam par korakov, da se lahko normalno zravnam in naredim kakšen korak normalno, brez bolečin pa sigurno ne, sramne kosti me tako bolijo pri hoji, da groza, ma nevem no v prvo sploh nisem vedela da so tam spodi sploh lahko kakšne bolečine in sem se kr čudila, ko so mi nekatere nosečke razlagale kako čutijo razstezanjeuser posted image

ma sam jamram, ma sej bo boljš, bom zdržala, sam da bi bilo z našim bebekom vse OKuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 8:59:53   
Muca Živc
bučkabbb, počivaj! Vstani samo ko lahko.

Coris, kapo dol, mi znamo samo gumb zašiti.

Punce meni je začel kolostrum odtekat. A še kateri? Vsekakor se mi zdi nekam zgodaj?

Pridne bodite.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 9:22:46   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Muca Živc

Punce meni je začel kolostrum odtekat. A še kateri? Vsekakor se mi zdi nekam zgodaj?


ni zgodaj. prvič mi je začelo odtekati takoj po novem letu, isto rok konec maja, sedaj pa se že pripravlja, ampak "puščam user posted image " pa še ne.

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 9:30:45   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: fluf

zmaja2 dej jest se počutim tko ko da nimam 5 pik... hvala bogu nam tiste, ki se že mamice, odgovarjajo na še tako neumna vprašanja...

ampak sej bo. en kup je novih informacij...



punce, tud me smo bile enkrat prvič mamice, tako da vemo, kako je...

kokapoka - pazi se! pismo, ne se igrat sedaj s težkimi stvarmi!!!

coris - vsaka čast! dobra si user posted image user posted image user posted image  saj jaz sem včasih veselje mela, sam sedaj, ko že miljon let nisem sedela za šivalnim strojem... uf, ne bi blo za v javnost...

mami411 - to denarno pomoč al nagrado al karkoli že je lahko koristi ali mama, ali oče. vseeno kateri oz tisti, ki je prijavljen na istem naslovu, kot otrok. ups, saj si našla sama user posted image

bučkabb - joj, boga. no, pri meni so te bolečine na srečo minile, tako da upam, da bodo tudi pri tebi. ko počivaš, si privzdigni noge ali pa daj vsaj kaj pod kolena, in zvečer za spat si daj kak povštr med noge. to je meni full pomagalo.

vse bolne user posted image  in vaši najbližji - čimprej se pocajtajte

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 9:42:23   
mami411
Jutro!

Pošiljam vam sončka, če ga slučajno nimate.

Še glede vozička, mi za1x ne bomo nič kupovali za večjo, upam da bo lepo začela hoditi ob vozičku, ker sedaj se še kar nekaj buni. Pišuka, pa saj bo imela že 2 leti.
Smo šli pa gledat v LJ vozičke od Takota, mi je všeč Jumper X (sem pozabila katera ga je že naročila), samo cenovno mi je pa še vedno boljši Viper.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 10:15:13   
absolventka2
Punce dejte mi pomagat, vem da ste se full menile glede vozičkov Lux4kids in baje ste ga ene tud že nabavle, sedaj smo tudi mi čist zagreti za ta voziček pa me zanima če je res vreden nakupa pa kok se kaj zlaga ker mamo precej majhen prtlažnik..Za vse informacije bom vesela ker če ga želimo v živo videt mormo kar veliko km prevozit pa ne bi rada zastonj se šla furat..Aja pa kakšen je kaj material blago?

Hvala vam, lp

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 10:16:47   
portorož
Halo čvekice user posted image

Mi bomo morali z opremo pohiteti, ker sem jaz iz dneva v dan v slabšem stanju, tak da že nekaj nabavljamo in pripravljamo. Posteljico imamo, previjalno dobimo, ležalnik smo kupili user posted image ,
cotike dobimo, nekaj smo že nakupili, ostalo še bomo, voziček pa itak pride po pošti (mi smo se zaljubili v baby boom-3ycombo, zelen, pa še cena je ugodna)user posted image

Coris user posted image user posted image user posted image jaz tudi rada ustvarjam, sem naši ta mali lani zašila pleskarski kombinezon, ker sta z atijem dnevno pleskala..., kak je bla sladka user posted image , pravi mali "malar" je bla user posted image

bučkab-pazi nase, poskušaj si olajšati gibanje, klko se le da

Moj je včeraj gledal trebušček in rekel: "vau, glej, kak imaš temno črtouser posted image "  Ja, super, samo jaz sem morala pred špegel, da sem jo videla user posted image

Anonimna, kaj pa ko ti pogodba poteče in si že na porodniški? Meni se bo tako zgodilo, le nekaj dni bo razlike (nekje 15.4 grem na porodniško, 19.4 mi poteče pogodba). Pol te delodajalec itak na ZZZS odjavi. Pol se samo na zavod prijavim in je to to?

Pazite nase, počivajte in še dalje tak pridno čvekajte user posted image user posted image user posted image

Jaz vas zelo rada berem, a tale RR me očitno ne mara preveč in me večinoma user posted image user posted image user posted image user posted image , tak da potem izgubim voljo za pisanje...

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 10:23:34   
mami411
Absolventka, poglej pa še te tu, mislim da so zelo podobni Viperju, samo tu je še poleg te cene +50 eur za lupinico če jo rabiš. Je pa trgovina v MB in LJ.
http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicki/tako-45-barv-g177.shtml

Jaz sem si ogledovala Jumper X

(odgovor članu portorož)
Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 10:31:19   
Njeli
absolventka2 tu je par mojih postov! Midva sva zaenkrat zelo zadovoljna, kako bo pa potem, ko bomo redno vozičkali pa bomo videli.

IZVIRNO SPOROČILO: Njeli

mami411 in fluf novičke imam za vaju!  Najprej naj vama povem, da sva si ogledala ogromno vozičkov, neglede na ceno, še enega rabljenega sva šla celo pogledat in sva na koncu pristala v trgovini Lux4kids, ki je končno bila odprta! Saj nevem kje začet.. V glavnem, res naklonjen gospodič nama je predstavil vse vozičke, (tega v Babycentru in Pikapolonici ne doživiš, komaj, da si vzamejo čas za tebe, no vsaj najine izkušnje so take!) midva sva itak bila najbolj zagreta za Viperja, ki je baje trenutno najbolj prodajan voziček. http://www.luxforkids.de/shopbilder/anmar/Viper/800px/6.jpg
Naju je navdušil! Ogrodje je v celoti črne barve, kolesa so napihljiva, tiste felne - srebrne na kolesih, ki jih vidite na sliki, se dobijo samo v črni barvi, ampak res fajn izgleda no, odvisno kaj je komu všeč, mene spominja na novi model Jane, če ga je katera videla! Je neverjetno enostavno zložljiv, tehta le 11kg, je baje bolj ožji, čeprav tega ni videt, tak da je zato zelo uporaben tudi za manjše avtomobile. Izredno lahko vodljiv, ročaj se seveda nastavlja po višini, zavora je nožna, spodaj pa še je tudi košara. Globoka košara je po obliki enaka Quinnyevi, ne vidim razlike, s tem, da ima možnost dvignjenega vzglavja za eno stopnjo višje, kar še jaz pri ostalih košarah nisem zasledila! Še ena pozitivna stvar, če jo daš na tla je varjanta gugalnika, kar tudi prav pride.. Jajčka oz. lupinica je najlažja od vseh avtosedežev, je rekel, da trenutno prekaša tudi Maxi-cosi. Zraven še je torba, je kr fajne velikosti, razporejena z veliko predalčki, primerna za vse kar se rabi! Športni del in jajčka se lahko obračata v obe smeri, s tem, da športni del gre čisto v vodoraven položaj in tudi za nogice se tisti del posebaj nastavi ali jih ima vodoravno ali spuščene dol, kar je tudi ena prednost! Vsak del posebej, športni del, košara, jajčka se tak enostavno zamenja, res je ustvarjen za nas ženske, mislim halo, kdo bo pa največ vozičkal!  Glede barv je tako, večina se odloča za čokoladno-bež s krogci in za zelenega s krogci.. Razstavljenega imajo čokoladnega in naj povem, da je v živo voziček božanski, res nevtralna barva in tak nežna, da ne moreš verjet dokler ne vidiš. Če sem iskrena imam raje ta voziček kot pa recimo Quinnya Buzza, ki sem si ga prej nenormalno želela, kljub temu, da je cena 1x večja. No in midva sva ga kar naročila, ker se nama zdi najboljši od vseh kaj sva jih šla pogledat! Prav iskala sva razloge, zakaj takšna cena, ker ne moreš verjet..  S tem, da se ne rabi dat vnaprej nobenega avansa, kot pri večini.. Baje je v Nemčiji trenutno najbolj prodajan voziček.. Dobavni rok naj bi bil 3 tedne, moj je kr povedal, da sva zasledila, da imajo zamude tudi po 2 meseca, pa je nama obljubil, da se to res ne more zgodit, tak da bomo videli, vam javim..  Na koncu je še rekel, da če sma iz MB nas bo kr ogromno s temi Viperji..  Upam, da nisem na kaj pozabla, če katero kaj zanima naj vpraša, če se sama spomnim pa dopišem!
mami411
in fluf vama povem, da se absolutno splača it pogledat v živo in res močno dvomim, da bosta razočarani, kr je voziček božanski v vseh pogledih, cena pa neverjetno ugodna!



IZVIRNO SPOROČILO: Njeli

mami411 tak kot si napisala, okrog 11kg naj bi tehtal z vsemi dodatki je nama povedal. Zdaj jaz upam, da je res, ampak ti povem, da je tak lahko vodljiv voz, da nisem mogla verjet, pa niti malo švoh, to je tak kompaktno ogrodje, še kolesa sprednja se fajn vrtijo za 360 stopinj in je res ena A, kr nama ni bla tolko pomembna cena kot pa, da je voziček tak kot mora bit, ne da ga bova potem čez pol leta mogla menjat! Sej pravim, midva sma še pol cel čas razmišljala, če je to možno za taki denar, pa sva res pregledala in sprobala še ostale vozičke z višjega cenovnega razreda, da sma vedela na kaj bit pozorna! V živo te res preseneti,ker je čudovit, še posebej ta čokoladna - bež, res, je čisto drugačna kot na sliki, ampak mora bit tudi črna z belimi rožicami zelo lepa!  Na nek način izgleda eleganten, na drugi pa terenec, super kombinacija! Na forumih sva tudi prebrala same pozitivne stvari glede Viperja, nisva še zasledila nobene negativne.. Glede barv so tu na izbiro te ki jih imajo na strani. Jaz sem ga sama vprašala katere se najbolj prodajajo in je rekel, da ta rjava in tisti zelen s krogci, če si ga videla.. Kot za drugi njihov voziček se odločajo še za Cooperja (naju ni navdušil, ker mi te krom felne niti malo ne dišijo, nekak plastik fantastik meni izgleda vse skupaj, čeprav naj bi bil skoraj enak kot Viper funkcionalno), ampak baje zato, ker je večja izbira barv.. No evo superca, mislim, da boš s tem vozičkom res izstopala!! user posted image





IZVIRNO SPOROČILO: Njeli

Evo našega Viperja.. user posted image user posted image user posted image

mami411 samo ogrodje tehta 9.9kg - preverjeno! Ostalih delov pa nisma tehtala, ampak pride 100% maksimalno do 12kg.user posted image Glede ostalega opisa pa popolnoma ustreza vsemu kar sem takrat napisala! V glavnem midva sva absolutno zadovoljna!! user posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

Trenutki sreče, ki jih užijemo nas presenetijo. Ne ujamemo mi njih, ampak oni ujamejo nas.

(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 10:43:43   
mami411
Njeli jest se še tudi kar nagibam k Viperju, sam lohk bi dodali še kako barvo. Pa na nemški strani lahko skenslaš lupinico, čeprav ne vem če se jo splača za 30 eur?

(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 10:48:11   
mami411
Njeli športni del bi lahko še poslikala kako zgleda gor na ogrodju. Če se ti da seveda. Drugače pa, a ima na stehici plastiko da se vidi skoz? In tist najlon pri nogah, a gre dol?

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 11:28:23   
Njeli
mami411 ja vem ja, s tem se popolnoma strinjam, škoda no.. user posted image 30€ ni neki denar zato, tak da nevem, je rahlo vseeno ne, no saj boš videla ne.. Midva morava še lunico dokupit, bova kr to vzela, ki je fiksna.. http://www.eko-baby.si/si/set-prvic-na-pot-vzglavnik-podpora-za-dojenckovo-glavo-in-objemki-za-trak-i210.shtml
Evo to sta slikici še od takrat, jutri pa še sestavim pa poslikam, danes mi nebo šlo skozi.. user posted image Ob strani se vidi skozi na strehici ja, s tem, da se del strehice da tudi odstranit, poleti recimo.. (na prvi slikici se vidi zadrga na polovički) in še lepše zgleda potem! Ne da se pa nič snet, ta polivinilček plastični se meni zdi fajn, kr ga ko je umazan samo enostavno obrišeš in je to to.user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Trenutki sreče, ki jih užijemo nas presenetijo. Ne ujamemo mi njih, ampak oni ujamejo nas.

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 12:06:14   
barbibarbi
Pozdravljene Majčice,

čisto slučajno sem našla vaš forum in ker bom tudi sama verjetno majčica, bi se vam pridružila. Lahko?

To je moja prva nosečnost in mi bodo vaši nasveti prišli zelo prav, ker sem res zelena v teh stvareh.
PDP imam 30.5., pričakujem pa user posted image .

Od opreme imamo naročen samo voziček in sicer Lux4kids, model Matrix Reloaded. Zelo podoben je Viperju, le da je več barv.
V soboto sem se prepričala, da gredo ti vozički ful v promet. Zjutraj so imeli razstavljenega Viperja, čez 2 uri pa je bil že prodan. Baje se je enim zelo mudilo user posted image

Ostalo opremo pa bomo nabavili v februarju in marcu.

Toliko zaenkrat...

LP, Barbi

(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 12:07:00   
coris
hej punce mojeuser posted image

zdele grem še mal počivat, potem greva v kitajsko na all you can eat, pol pa grem k očiju na osvežitev znanja šivanja, čeprav ni tako težko. naš oči je mojster za ročna dela  (popravljanje, šivanje, dela v stanovanju ,...)pravi multi praktik user posted image

včeraj sem v baby centru naročila še nova prednja kolesa za bugabooja, nastavke za maxi cosi lupinico in prednje varovalo in me bo vse skupaj stalo 140 euruser posted image  ni čudno ko pa je že voziček tako pasje drag.

no ko bom pa kaj zašila pa prilepim slikice.

a morda katera ve kje lahko kupim kovter in povšterček za otroka pri nas. v ikei sem nekaj videla, pa me zanima ali se da tudi pri nas to kje kupiti in kje??

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 12:45:53   
zmaja2
Oj!

Ne vem, katera je že govorila, o tem, da se da v nemčiji kupt viperja brez lupinec. To je možno tud pr nas, a mpk je sam 30 eur cenej. Se pa cel voziček ful lepo zloži, zdaj kok more bit velik prtlažnik glih ne vem, ampk se pa lepš zloži k pa maxi cosi, pa mislm da sva gledala še pegperego. Vrjetn se bova za kar ta model odločla.

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 12:46:53   
mami411
Men je ta noro dober voziček http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=301 , pa še nisem dobila odgovora, če ga je možno naročiti. Sej men so tudi drugi ful všeč, samo kaj ko nimajo črnega ogrodja user posted image

Coris jaz sem povšter in kovter kupila kr na tržnici, je ziher cenejši kot pa v kakem bc.

< Sporočilo je popravil mami411 -- 1.2.2011 12:48:10 >

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 12:53:32   
mami411
IZVIRNO SPOROČILO: zmaja2

Oj!

Ne vem, katera je že govorila, o tem, da se da v nemčiji kupt viperja brez lupinec. To je možno tud pr nas, a mpk je sam 30 eur cenej. Se pa cel voziček ful lepo zloži, zdaj kok more bit velik prtlažnik glih ne vem, ampk se pa lepš zloži k pa maxi cosi, pa mislm da sva gledala še pegperego. Vrjetn se bova za kar ta model odločla.


Jest sem bila, ja tud v nemčiji odbijejo 30 eur. Ne vem no, mogoče če ti kak posodi, potem se ti splača, drugače pa res ne.

(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 13:02:59   
zvezdica1980
IZVIRNO SPOROČILO: mami411

Men je ta noro dober voziček http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=301 , pa še nisem dobila odgovora, če ga je možno naročiti. Sej men so tudi drugi ful všeč, samo kaj ko nimajo črnega ogrodja user posted image




Jaz mam naročenga Tako-ta. Pride v parih dnehuser posted image user posted image user posted image user posted image , komaj čakakam. Je bilo pa meni rečeno da lahko izbiram barvo ogrodja od srebrnega do vseh možnih barv. Jaz sem se odločila kr za srebrno oz. sivo ogrodje ker je tud voziče v sivo-zeleno-rumeni barvi!!!

Tegale http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=330


< Sporočilo je popravil zvezdica1980 -- 1.2.2011 13:06:31 >


_____________________________

Dreams are there to show you the way. Close your eyes and find out what they are trying to say. Love is just a second away. Make that magic rule, let the miracle stay...

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 14:02:22   
BeliMedo
Pozdravček!

hijenca, joj, včasih pa res paše zjutraj poležati... Ti si kar privoščiuser posted image  Mora pa biti zanimivo, če ti dva skačeta po trebuščku, če je že pri enem akcijauser posted image  Sem se pa nasmejala tvojemu opisu sinkauser posted image

mikroBB, ja na žalost je včasih kaj mogoče doseči le, če pošteno zatežiš... Tako da ti kar zatežiuser posted image  Od države bom pa jaz kar denar vzela in nabavila stvari po mojem okusu.

zmaja2, pediatra si sama izbereš, seveda če še sprejema nove... Glede patronažne pa niti ne vem... Mene je prvič kar presenetila s telefonskim klicemuser posted image

vesna_b, ja, izbira barve previjalne torbe brez dvoma spada med sladke skrbiuser posted image

coris, pridna s šivanjem. Sama tega ne obvladam, pa če povem po pravici, niti nimam nekega interesa, da bi se naučilauser posted image  Drugače pa imam jaz odejo od Odeja škofja loka; taka dupla je, in lahko daš narazen in je potem poletna opcija, če sem razumljivo napisalauser posted image

Mali otročeki so pa res simpatični s svojimi izjavami glede prihajajočih družinskih članov, se res lahko iz srca nasmeješ iskrenostiuser posted image

Muca Živc, meni tudi vsake tolko nekaj priteče iz jošk... Sicer še ni neke sile, je pa... Ja nič, sva že začeli kuhati mlekouser posted image

Dobrodošla barbibarbiuser posted image
 

(odgovor članu zvezdica1980)
Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 14:10:08   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: BeliMedo

vesna_b, ja, izbira barve previjalne torbe brez dvoma spada med sladke skrbiuser posted image  



ha ha ha, ja, voziček je pa črne barve, podloga v zlatem odtenku (peg perego je imel ta model takrat na razpolago 3 barve, sedaj jih je malo morje)

ej, bejba, pa pusti mi no, da si vsaj nekje zmišljam, če že drugega ne morem nabavljat... he he he user posted image
sem se prav nasmejala user posted image

(odgovor članu BeliMedo)
Neposredna povezava do sporočila: 3472
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 14:32:05   
absolventka2
Njeli madona si mi pa dala čtiva za prebatuser posted image user posted image user posted image ...Sama sem bla lena za nazaj gledatuser posted image tk da res hvala ker ga bomo povsej verjetnosti vzeli glede na tvojo dobro reklamo user posted image user posted image če bi jih ti prodajala bi jih ziher velik prodalauser posted image user posted image ...Pa tudi vsem ostalim puncam hvala...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3473
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 17:38:39   
najkica

Ojli souser posted image ,

me ni bilo čez vikend blizu računalnika in se je že nabralo več strani za prebrat user posted image

No zdej smo pa tudi mi zboleli... user posted image  Mali ima le malce povišano vročino, kašlja in smrka. Na srečo ni nič hujšega, le lažji prehlad ampak je tako siten kot še nikoli! Sploh noče it na popoldanski spanec, noče nič jest, ampak bi le risanke gledal, pa še tukaj se zmišljuje.... Jaz ga prepričujem, da bi se igrala, brala knjigice, risala on pa samo teži in zganja histerijo.... Sem že čisto na koncu z živci in komaj čakam, da moj pride domov, da se malo spočijem. Sem pa tudi sama nekaj prehlajena in me daje kašelj...poleg standardnih nosečniških tegob (križ, otrdevanje trebuha, boleča sramna kost...)... ....dost jamranja...

Me pa nekaj zanima....kako pogosti so vaši obiski pri ginekologih?
Jst vidim, da moj ginekolog res naredi le to kar mora in nič dodatno. Mi je res žal, da ga po 1.nosečnosti nisem menjala, čeprav sem to nameravala, ampak ko sem zanosila sem si rekla, da ne more bit tako slab... Mi je že žal! Večina vas ima ta test za sladkorno...pri nas te ne da, če kaj ne pokaže na urinu (sem napisala par strani nazaj)...no comment... Pa kri mi tudi ni pogledala, ampak mi bo šele čez en mesec (ko bom 32.teden). Mislim, sem prav besna... Pa nekje sem brala, da naj bi imel po 28.tednu preglede na 2 tedna, od 36. tedna pa na 1 teden. No jst sem ga pravkar imela in naslednji je šele v 32. tednu in potem spet šele čez en mesec (v 36.tednu). Potem pa kao na 10 dni...
Aja, jst imam v 32.tednu spet UZ in sicer gre za samoplačniško 2.morfologijo (da vidi kako otrok napreduje, če raste kot mora, če je srček ok,...), ki jo priporočijo kao vsaki nosečnosti. Itak pa, da to stane in sicer pri nas EUR 40... Ima katera podobno? 

blaženje bolečin:jaz sem imela Ultivo in je kar dobro lajšala bolečine, ampak tokrat pa razmišljam o epiduralni. Še zbiram informacije.... 

oprema in oblekice: mi imamo skoraj vse od 1.sina in ker bo tudi 2. sin ne mislim veliko kupovat. Moram sicer najprej pogledat katere oblekice imam doma....to imam namen narediti začetek marca. Se pa spomnim, da sem prvič imela večino 62 št, ker so nam tako priporočili v MŠ. Mali se je pa rodil le 50cm in sem potem ga domov prinesla v prevelikih oblačilih. No tokrat se bom bolj potrudila in kompletek za iz porodnišnice bom sigurno kupila. 
Se pa moj sin ni maral in se še vedno ne mara oblačit, tako da so bile majčke/bodiji, ki se jih obleče čez glavo prava nočna mora. Tokrat si bom priskrbela le na priklop, ampak moram preveriti kaj sploh že imam...   
Razmišljam pa tudi jaz o novem vozičku. Trenutno imamo Chicco S3, ki je ogromen in zasede cel avto...sploh prve 3 mesece, ko je košara ne spraviš v avto nič več...Pa 4 bomo zdej, tako da ga bom verjetno prodala in kupila novega...imam ogledanega v Mothercare MY4, ki se res na majhno zloži. Za starejšega bom pa kupila pručko.

to je to z moje strani....grem končno malce počivat....
papa

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 17:59:17   
fluf
najkica jest mam nekje na 3-4 tedne pregled, vedno dam kri in vodo, za cuker test mi ni še noben rekel, sam jest sm konec maja. Še en UZ imam v 32 al 33 tednu.... ne vem a bo pol kej pogosteje pregled... nisem se spraševala. Zdravnici zaupam.

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?