|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 9:18:09   
Muca Živc
kok ste bile pridne med WE!

Sneguljcica, ne skrbi glede faksa. Tudi to boš naredila. Samo malo bolj boš morala biti disciplinirana.
Glede oblačil sem jaz samo nekaj malega nakupila, ostalo ima vse moja sestra, še od moje prve nosečnosti in njene nosečnosti, tako da kaj več ne bom kupovala. Voziček pa tudi imam. Edino sem si kupila modrce za dojenje, pa kakšen bodi, malo sem si pa morala dati duška.Ostalo bom pa rajši na stran dala, že zaradi EA in ostalih stvari, plenice,....... ki pridejo kasneje. Na srečo bo spet fantek, tako, da res ne rabimo kupovat.

Brcike, zdaj jih redno spremljam in vedno se pojavljajo ob istih urah. Tako, da nekako že predvidevam ritem našega user posted image . Je pa moj najstarejši čisto ganjen ko vidi dojenčke ali po TV ali pa v živo.  Upam, da bo to tudi tako naprej.
Kako pa ve pripravljate vaše starejše na to da boste imele dojenčka?

Imejte lep dan,





(odgovor članu zvezdica1980)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 9:20:32   
fluf
hvalaaaa... jest sm itak tkole nekak razmišljala: če je mene mama oblačila skoz čez glavo, res ne vem kje bi lahko še bil problem… ampak pač brala sem po forumih, da vse na preklop… tko da sem bla v dilemi. Mam neki tega, neki tega… majč nisem kupovala (še), ker se meni osebno zdijo štoraste. Pa poletje bo… tko da upam, da bodo bodiji več ali manj zadostovali… itak bom še kej kupila… ma kar bom našla pa da mi bo všeč bom kupila... kupujem pa zdej 56-68 tam nekje, če mi je kaj REEES všeč tudi večje user posted image
 
kar se pa tiče spinalisa… jest sm rabla neki časa, da sem se navadla in ko sem prišla v službo mi je bla fuuuul muka na navadnih stolih… čeprav mene zdej že križ daje in mi je težko sedet 8 ur… tko da ustanem na 30 min, se šetkam po pisarni… pa se mi vsi smejijo, ker nočem jamrat, sam je očitno da me vse boli…

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 9:21:14   
Sneguljcica
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica1980
In kje se tegale gospoda Pajntarja da dobiti???user posted image Cena? Kolk obiskov?
Bi prosila za kaj več informacij, mogoče pa tudi jaz kej takega poizkusim?!
A te lahko še prosim za naslov knjige, mogoče pa tud jaz kej preberem do poroda!!!! Zdej k nimam druzga delauser posted image

Lep večer souser posted image !!!!





Živjo,
najbolje, da ga kar pokličeš v torek ali četrtek ob 7.30 na tel. 041 737 659 in ga povprašaš kar te zanima.
Knjiga, ki jo berem je Hypnosis for a Joyful pregnancy and pain-free labor and delivery in sem si jo naročila prek Amazona (samo naslov mi mal zacika, ker govori o pain-free porodu; čisto brez določenih občutkov nelagodja ponavadi vseeno ne gre...se pa spremeni zaznava teh občutkov-lahko jih bolj občutiš kot raztezanje, pritisk...). Drugače pa je Pajntar izdal dva CD-ja (ki se ju da ponekod tudi sposoditi v knjižnici) Priprava na porod in sproščanje v hipnozi za nosečnice.

Lp

(odgovor članu zvezdica1980)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 9:44:58   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: fluf

kar se pa tiče spinalisa… jest sm rabla neki časa, da sem se navadla in ko sem prišla v službo mi je bla fuuuul muka na navadnih stolih… čeprav mene zdej že križ daje in mi je težko sedet 8 ur… tko da ustanem na 30 min, se šetkam po pisarni… pa se mi vsi smejijo, ker nočem jamrat, sam je očitno da me vse boli…



ja, ma jaz sem spinalisa navajena, ga imam že ene 4 leta. sam trenutno mi res ne odgovarja. ker mi omogoča samo en način sedenja, sicer pravilen, ampak trenutno zame nepravilen user posted image
jaz se res veliko presedam, pa vmes tudi sprehajam, ja. saj nimam čisto navadnega stola sedaj, ampak ta pisarniški stol, mehko podložen, vrtljiv, nastavljiv po višini, z malo višjim naslonjalom. pa ne gunca se!!! user posted image


kaj sem hotela še prej napisat - vse, ki ste bolane in ki vas matrajo nosečniške tegobe - upam, da čimprej mine in da se boste čimprej počutile boljše.

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 11:13:02   
hillmagic
Hey bejbe...vikend je bil kar pester. Možek ima spet ene fleše in me je razočaral malo z svojim obnašanjem. Kdaj ga res ne razumem Ah te moški. Sej bo boljše.

Danes mi pripeljejo novi pralni stroj. Yeeee se že full veselim. Upam, da bo delal in da nam bo dobro služil.

Danes so me poklicali iz službe da mi ne bodo podaljšali pogodbe in da se mi vse skupaj izteče konec februarja. Imam še 15 dni dopusta pol pa sem frej. Lahko bi mi vsaj do porodniškega podaljšali. Samo mi je jasno dal vedeti da sem res samo strošek in da me vzame nazaj ko bo konec porodniške...haha fulll tolažba.

Tako da ne vem kako je z mojo porodniško Čeprav A LAHKO oDDAM BREZ DA JIM POVEM DA SEM BREZ SLUŽBE ker TAM na izračunu mi zajame RAVNO ZADNJO FEBRUARSKO PLAČO ali se to kako drugače izračuna ker pred nastopom porodniške nisem več zaposlna??? Ne vem...

Glava me boli danes pa želodec tudi..ah sej bo boljše ...
imejte kar se da lep dan ...

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 11:22:13   
absolventka2

IZVIRNO SPOROČILO: Muca Živc

kok ste bile pridne med WE!

Sneguljcica, ne skrbi glede faksa. Tudi to boš naredila. Samo malo bolj boš morala biti disciplinirana.
Glede oblačil sem jaz samo nekaj malega nakupila, ostalo ima vse moja sestra, še od moje prve nosečnosti in njene nosečnosti, tako da kaj več ne bom kupovala. Voziček pa tudi imam. Edino sem si kupila modrce za dojenje, pa kakšen bodi, malo sem si pa morala dati duška.Ostalo bom pa rajši na stran dala, že zaradi EA in ostalih stvari, plenice,....... ki pridejo kasneje. Na srečo bo spet fantek, tako, da res ne rabimo kupovat.

Brcike, zdaj jih redno spremljam in vedno se pojavljajo ob istih urah. Tako, da nekako že predvidevam ritem našega user posted image . Je pa moj najstarejši čisto ganjen ko vidi dojenčke ali po TV ali pa v živo.  Upam, da bo to tudi tako naprej.
Kako pa ve pripravljate vaše starejše na to da boste imele dojenčka?

Imejte lep dan,







Mi nimamo nobenih posebnih tehnik privajanja na user posted image , je pa tudi naš ves nasmejan ko vidi kakšnega user posted image in tudi upamo da tako ostane...Je pa res da mu skuzi govorim da ima mami v bušiju dojenčka in da je treba bušija božat, sedaj ima pa že kak teden foro da se spomne pride k meni v naročje in mi vleče majco stran pa mu pomagam pol pa nagega bušeka boža pa lupčke mu daje ko ga pa mine da pa majco dol...Tk da se nam dozdeva da zdej se mu pa že nekaj sanja in upamo da bo tako nežen tudi pol ko bo user posted image doma...

Kar se pa tiče bodijev ni treba preveč komplicirat meni osebno je blo res lažje obleč body na preklop ampak tudi tisti navadni niso bili nek problem, se da kr lepo otroka blečt...

Lp

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 11:45:23   
ninasiki
ojla

hillmagic ti si pa na takm k jst ampak ti vsaj veš da te bo nazaj uzeu sicer nevem kake stroške ma on z tabo med porodniško (jih nima popolnoma niiiič) ampak ok vsaj veš da lahko nazaj prideš jst sm pa še kr v dvomih a bojo podalšal al ne nazaj me pa zih ne uzamejo

ŠE KLE NAPIŠEM ČE BI KATERA ŽELELA STENSKE NALEPKE DECOFUN OVČKE SO BAJE VEČKART ZA NALIMAT IN BI SE ZDELE PRVIČ ODLIMALE OD STENE TKO DA BOJO POMOJE ŠE DRŽALE NAPREJ NISM PA NIKOL PROBALA, JI ŠENKAM KER JST JIH BOM VRGLA KER JIH NE NUCAM BOMO MEL ZDEJ PUJEV KOTIČEK user posted image TKO DA ČE JIH KIRA HOČE NAJ POVE

mam pa še 111 dni do konca jeeeeeeeej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ninasiki -- 31.1.2011 11:46:17 >


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 11:53:27   
BeliMedo
Ojla!

bambika, moja se je sicer za krajši čas pri tej starosti zamotila sama, ampak najraje pa se je igrala z nama z možem. Tudi na wc je hodila z mano... Ampak mene ni nikoli to motilo. Itak smo samo popoldan med tednom skupaj in ta čas sem vedno rada izkoristila do maksimuma... Je pa zelo rada barvala z vodenkami, pa prstne barve so tudi bile aktualne...

RAKICA2007, jaz tudi že imam črto čez trebuh, enako je bilo v prvi nsoečnosti, tam nekje od polovice... Zginila pa tam nekje v roku 6 mesecev po porodu. Se pa mi popek ful raztegujeuser posted image

kokapoka, I love mum in dad sem videla v h&m; drugače pa se mi zdi, da je več takšnih for mogoče kupiti v kakšni spletni trgovini...

Osala, zaenkrat nimam težav s hemeroidi, sem pa v prvi nosečnosti jih fasala. Sicer ne v hudi obliki, ampak so bli... NIč kaj prinetno... Dude in flaško bom imela od TommeeTippee; bom kar vse preko spleta pri da-da naročila... Mogoče je za tebe opcija sling?? Dojenčka v sling, mali pa v voziček. Ti imaš proste roke, lahko se tudi sprehaja in mu daš roko... Meni se to zdi super opcija...

sneguljcica, jaz upam na EAuser posted image

luskica, po moje bo 56 več kot ok. Za povprečnega novorojenčka je več kot dovolj veliko. Če pa je otrok manjši, bo še v tem plaval, kar pa meni osebno ni všeč, da ma na vseh oblačilih 3x zavihane rokave...

Lasje: se mi tudi manj mastijo, pa tudi izpadajo mi nič... Sem pa kaer pripravljena na čas po porodu, prvič so mi izpadali praktično v šopih, začelo se je nekje 2,5 meseca po porodu in tgrajalo naslednja dva meseca... Groza. PO celem stanovanju moji lasje.... Ko pa so začeli novi poganjati pa sem bila kot stripy - vsi so v zrak štrleliuser posted image

fluf, meni se je novorojenčka zdelo težko obleči čez glavo; itak je sam ne more držati, pa potem moraš na to ful paziti... Sploh prvič si malo bolj neroden pri teh zadevah... Pri nas so ti čez glavo prišli v poštev od tretjega emseca naprej...

Muca Živc, moja hčerka se ful veseli dojenčja; ampak je že toliko stara, da razume te stvari... Za mlajše pa ne vem, kako bi bilo to dobro izpeljati... Tiste čisto male itak ne moreš pripraviti; saj razlagaš, ampak npr. enoletnik tega po moje še ne dojema... Dveletnik že več...

hillmagic, mi je žal zaradi tvoje službe... MA ta država je kar se tega tiče ena sama groza. Se pa zelo radi hvalijo, da podpirajo rodnostuser posted image

Jaz ves čas po malem kupujem...

Papa

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 11:59:25   
hijenca
Dan dan!

OH, jaz pa danes ponoči nisem skoraj nič spala. Moj user posted image ni mogo spat in je celo noč po hiši lutal in seveda sem bila posledično še jaz pokoncu. Je pa ati pelal malčka v vrtec in sem potem še malo zadremala, če priznam sem komaj ob 11h iz postle prilezla. Danes boma z malčkom sama doma, ker je ati službeno odsoten, sem že pozabla kak je to. V prvi nosečnosti sem bila čez teden zmeraj sama, ker je ati samo čez vikende domov hodil. Je pa res, da smo bili takrat v malem stanovanju v hiši mojih staršev, sedaj pa smo sami v tako veliki novi hišiuser posted image . Boma že.

Sta pa moja user posted image user posted image zadnja dva dni zelo velika razgrajača postala. Je prav smešno in na trenutke malo neprijetno, ker se po celem trebuhu nekaj premika. Enkrat zgoraj, potem spodaj, potem levo nato desno, vmes še okrog popka. Me kar premikata. user posted image

Moj sinek bo maja star 3 leta in mi sedaj skoz govori, da ima tudi on dojenčka v trebuhu in mora mama božat dojenčka, pa cartat, pa lupčkat. Enako kot dela mali pri meni. Pride do mene in si potegne majčko gor in reče cartaj jenčka.user posted image Kak je sladek. Kot angelček z rogeciuser posted image .

Grem še vas malo prebrat, sta kar vredu nakloftale.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 12:58:19   
mikroBB
Da se še js malo oglasim. Ravno sem dobro domov prišla - sem bla v laboratoriju, ker mam v sredo pregled. Sem bila na tistem tako "opevanem" glukoznem testu in sem bila na koncu kr malo razočarana user posted image . Skratka v lab sem prišla malo pred 7h tešča 12 ur, sam vodo sem pila, da sem potem lahko polulala v kozarček user posted image . Potem pa sem misla, da mi bojo še kri vzeli (kao prej), pa mi laborantka samo da en politrski plastični kozarec z 2 dcl vode in glukoze in reče naj spijem v 5 min in se usedem zunaj za 1 uro in naj ne hodim naokrog, potem pa naj pridem, da mi bojo vzeli kri...user posted image . Glukoza pa še niti raztopljena ni bla in seveda nobene žličke al pa palčke zraven, da bi lahko to zmešala in bi se prej raztopilo - tako da nisem ziher al sem točno koncentracijo spila al ne. Ne morm si kaj, poklicna deformacija in nisem glih prepričana, da sem spila pravo koncentracijo... user posted image . Torej spijem tisto zadevo in se usedem za eno uro pa ne pred laboratorijem, ampak na medicini dela - ker tam kao naj ne bi bilo kužnih pacientov (mi je to laborantka naročla glede na vso gripo in druge zadeve, ki razsajajo naokoli...). Pa sem sedela 1 uro in brala pa je kr hitro minlo. Potem pa pridem nazaj v laboratorij in so mi lepo vzeli kri v par epruvetk in sem šla... najprej na kapučino in francoski rogljiček, da sem potešila prvo lakoto user posted image .

Zdaj pa sem doma in malo pisarim in klicarim naokoli, ker je že konec januarja - dobesedno. Naročene posteljice in previjalne ter vozička pa od nikoder, čeprav so vsi rekli, da bojo stvari prišle konec januarja... user posted image Do sedaj sem bla potrpežljiva, dans sem si pa dovolila, da malo zatežim... oz. vsaj povprašam kdaj pridejo te zadeve. Ker mam tak plan da dokler ne dobim posteljice in previjalne ne bom ostalih stvari (cotk) nabavlala, ker jih nimam kam dat oz. nočem drugje placa za njih delat in jih potem prestavljat. Večino cotk dobim od tet in prijateljic, ostalo bom pa po potrebi še zraven dokupla malo kasneje, ko bo zunaj že pomladansko-poletna kolekcija user posted image .

Me pa zanima ali bote ve pri unem paketu za novorojenčka, ki ga dobiš od države vzele denar al bo dejansko katera vzela paket? Js se še vedno nagibam k temu, da bom vzela denar, ker bom večino opreme dobila al pa sama nabavla in mi bo denar bolj koristu.
Naj bo dovolj za enkrat. Itak smo vse pridne s pisanjem user posted image pa da ne bo predolgo bom zdaj končala.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 13:21:51   
Muca Živc
Mi imamo v bistvu vse., tako da bomo vzeli kar denar. Za EA pride itak prav. A občina Lj kaj daje za novorojenčke, vejretno nič, a ne?

Našuser posted image pa kar razgraja danes. Happy me!

(odgovor članu mikroBB)
Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 13:54:01   
zmaja2
Ahoj user posted image !

Mi smo mel v petek še 1krat uz in je rekla, da poba kaže, da je za en teden večji, ampk pol vseen nismo prestavl pdp. user posted image

Me pa zanima, kako je potem z izbiro pediatra. A je to tko k z osebnim zdravnikom, al je to že kje določen? Pa kako je potem z obiski patronažne sestre, če imaš zdravnika/ginekologa v drugem kraju kot je najbližji zdravstveni dom?

aja, pa v soboto sva šla gledat voziček viper, sam ga na žalost niso mel, so mel pa identičen model cooper in mi je bil ful všeč. Se na majhn zloži, je ful vodljiv. Zdaj bova pa še druge mogla mal it pogledat.

uživajte

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 13:54:51   
vesna_b
hillmagic - ja pismo, no, za take delodajalce. ja, ne vem, vprašaj na socialni, ker ti res ne vem povedat, sm dejstvo pa je, da se šteje do februarske plače. naj te pa tvoj na dan nastanka zaposli za določen čas za hišno pomočnico - razen če ti pripada nadomestilo na zavodu, potem ni treba, ker moraš biti zaposlen na dan nastopa porodniške, ali pa prejemati nadomestilo - se ti oboje šteje.

no, mi nekak navajamo tako, da ji povemo, da imam dojenčka v trebuščku. zaenkrat še vedno vztraja, da ima ona tud user posted image  in tako kot ona mene, moram tud jaz njo pol polubčkat po trebuščku. pa boža ga, pa pravljico mu pove... skratka, je en cukr.

mikroBB - o, test. no, pri nas sestra kar fejst zmeša, da se ja vse stopi. se tista voda kar vleče... res... user posted image
midva bova vzela kar denar. isto, kot prvič, saj itam opremo imava vso, oblekice bomo pa sproti kupovali. če bo slučajno fantek. user posted image

ej, zadnjič sem kupila v lidlu torbo za previjanje. prvič smo imeli nivejin nahrbtnik, sam smo ga čisto zdelali, da sem ga vrgla stran. pa so imeli akcijo, za 14€, ampak samo v modri in vijolični barvi, dva modela. se mi je dopadlo, ker je taka podolgovata torba, notri je še podloga za previjanje (čeprav je nivejina boljša, in bomo kar tisto še porabil, je nisem vrgla stran), pa termo torbico za stekleničko. no, v glavnem, sva vzela modro user posted image , ker se mi zdi, da je boljše modra pri punčki kot vijolična pri fantku user posted image  (kaki problemi, a?)

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 13:57:56   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: zmaja2

Me pa zanima, kako je potem z izbiro pediatra. A je to tko k z osebnim zdravnikom, al je to že kje določen? Pa kako je potem z obiski patronažne sestre, če imaš zdravnika/ginekologa v drugem kraju kot je najbližji zdravstveni dom?



pediatra izbereš po rojstvu otroka, ni nikjer določeno.

glede patronažne - vsaka patronažna ima svoj rajon... pri nas si v porodnišnici povedal, če boš po rojstvu dosegljiv na svojem naslovu ali kje drugje (npr pri starših), in so oni sporočili tisti patronažni, ki je imela čez področje, kjer te dobi.

(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 14:01:59   
vesna_b
punce, tole ste videle?

Sedaj je pravi čas, da izkoristite ugodnosti v Mothercare in ELC pri nakupu pohištva in vozičkov, stolov za hranjenje, avtomobilskih sedežev:
    
Neverjetni popusti:
postelje  - 30 %
previjalne mize  - 30%
stoli za hranjenje – 20%
vozički od – 20%  do – 40%
avtomobilski sedeži od – 20%   do – 30%

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 14:36:42   
zmaja2
vesna b Hvala. T o je zame vse že višja matematika, vse novo. user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 18:26:30   
fluf
zmaja2 dej jest se počutim tko ko da nimam 5 pik... hvala bogu nam tiste, ki se že mamice, odgovarjajo na še tako neumna vprašanja...

ampak sej bo. en kup je novih informacij...

(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 20:41:22   
kokapoka
Kako ste punce???no js sm ga dons mal "pihnla" na šiht očitno,ker sem ene težke škatle pospravlala in me zdj šiple mal uzadi nad ledvicam...tko v enem gibu čutm bolečino...pa če zakašlam...al pa če tamauga vzigujem...upam da bo sam tko mal bolel da ne bo še kej bluser posted image user posted image matr sm pametnauser posted image user posted image

dons sm dubla prva dva bodija št.50-56 in sta tko mecena...v rumeni in beli barvi...sicer nista na preklop tko da se bomo vrjetn mal namatral da jih bomo oblekluser posted image user posted image šla sem tud mal čez cunce ki jih mam doma...cel kup jih je...pr nas je tko da js sem rodila 26 aprila fantka...sestra pa novembra isto leto k js punčko...tko da sta tamaledva 7 mescov narazn in mam že velik cunc od nje...oz vseuser posted image user posted image user posted image sj bom kej tud kupla sam žabic mam ful...tud bodijev...tko da če bo res punčka smo preskrbleni...za fantka mam vseeno manj...ker sem za našega  malčka ful sposojenega dubla...
tko v petek mam pregled sicer čist un ta hitr...bom pa že 26 tednov v petekuser posted image user posted image user posted image
še zmer si ful želim 3d ampak ne vem kako bo...tko zdj grem pa na kavč ležat k pol tamala čist divja rata ko se mal uležemuser posted image user posted image prov fino me namaha v mehuruser posted image user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 20:50:44   
coris
pri nas smo pa dilo in previjalko za na pralni stroj zrihtali. nama je moj oči naredu dilo. danes pa sem bila spet pridna. ker tista obroba za v zibko stane 50-80 eur (pa prej 80 kot 50 user posted image ), sem šla v trgovino z blagom in nabavila blaga in materiala za 2 različni obrobi in blago za 2 različna kovterčka in dala za vse skupi okol 40 eur. se pravi bomo vsaj 4x tolko prišparali ker bomo šivali sami. pa še rada take stvari počnem user posted image ko bo narejeno pa slikam in pokažem user posted image

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 20:53:59   
mami411
Čer user posted image

Bom komentirala kar sem si zapomnila v vseh teh vaših postih user posted image

Prvo pa ovnica močno močno upam da bo z vajinim user posted image vse ok, čeprav verjamem da je to ful hudo, ker ne moreš v N uživati pa se ti ful vleče, nam bo pa kar ušlo.

Prebivališča  malo pazite kako je z denarjem za novorojenčke v občinah, ker nekatere imajo pogoj da ste vsaj eno leto prijavljeni tam. Pa da ne boste glih izvisele.

Zaposlitev po moji logiki to ne preverjajo, če si ti zadnji dan še zaposlen, če pa imaš šanso dat 60 dni prej papirje not. Sej lahko še sam ne veš da boš ostal brez službe.
Jaz bom za paket dala marca, da bo aprila že nakazano, ostalo pa potem tik pred porodniško, da bom dala not še plačo od marca. Je malo boljša kot pa lani.

Naša punca bo tudi marca 2 leti. Je več ali manj skoz za ritjo, pa točno ve za dojenčka, tudi po imenu jo pokliče user posted image .

3D no naša punca se je skrivala, tako da nam je potem znižal ceno, sem pa pričakovala več od njega, samo če pa ne bi šla, bi mi bilo žal pa po drugi strani. Je pa res pretirano drago user posted image
No je pa nameril našo punco kar fajn, tko da naj bi bila za več kot 14 dni večja user posted image . Pa bomo spet imeli kakega 4 kg dojenčka. Cunje tudi jaz nimam manjše od 56.

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 20:59:13   
fluf
coris jest nimam smisla za šivanje... tko da rajš kupim user posted image žal... upam, da ti bo lepo uspelo, pa pokaži kake slikce...

mami411 ja to sem pa že gledala... sam midva z možekom imava stalna prebivališča v različnih občinah že od rojstva, tako da mava eno leto že zdavnaj izpolnjeno user posted image vse kar je lahko igrava na to, da ena občina da več ko druga user posted image

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 21:05:55   
mami411
Fluf a potem lahko to koristi mama ali pa oče? Sem mislila da samo mama user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 21:09:35   
fluf
hmmm vidiš to se pa nisem pozanimala... ker bom itak jaz koristila...

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 21:16:40   
mami411
Evo sem zbrskala, mi imamo tako. Je pa res odvisno od občine do občine. No važno je da naša vsaj neki da.

Upravičenec do denarne pomoči po tem pravilniku je eden od staršev pod pogojem, da sta upravičenec in novorojenec državljana Republike Slovenije in imata na dan rojstva novorojenca stalno prebivališče v občini ______. V primeru, da starša živita ločeno, uveljavlja pravico do denarne pomoči tisti od staršev, pri katerem novorojenec dejansko živi, je državljan Republike Slovenije in ima na dan rojstva novorojenca stalno prebivališče v občini _____.  

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 21:42:25   
bambika
Živijo!
Vidim,da ste pridno klepetale,saj preberem sproti,samo ko pa napišem že pol romanma,pa me vn vrže in obupam,cel vikend mi je to delalo pol sem pa rajš pustla rač. primiru.
Mi smo bli čez vikend na rd od svakinje in nečaka,sem se spet najedla kot pujsek,je blo tolk hrane pa je nisem mogla sam gledat.user posted image
Mi2 s tamalo sma cele dneve skupaj in nemorem enkrat ne it v miru na wc,kaj šele kej drugega naredit,saj mi ni težko bit z njo, samo tolk igrač ko ima bi pa res lahko počasi se vsaj 10 minut zaigrala sama.
Problem je tudi,ker živim skupaj s tastom in taščo in komaj čaka,da tamalo kje čuje, da jo lahko k sebi pokliče pa da je pri njej po 3 ure ali več,če ne grem sama po njo,ker če hoče tamala k meni ji kar govori da me ni doma.user posted image
Cunje imam glih dva bodija št.56, pa nekaj jih še dobim nazaj, ker so na posojo,so pa tisti na preklop,meni je bilo lažje jo obleč,ker so bolj kamot. Manjše št. ne bom kupovala,ker je taprva nosla glih en mesec 56,potem pa že 62 št.
Oprema mamo od prvič vse,kakšna malenkost bo še za dokupit.
Jutri mam pregled,komaj čakam,da vidim najinegauser posted image ,mam ga šele ob petih,tako da prej kot ob sedmih ne računam da bom na vrsti.
Vmes sem že pozabla kaj sem hotla pokomentirat, pozabljivost pač.user posted image

Lep večer

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?