|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 14:17:48   
gospodarica
 No, pol se bova pa skori istočasno pikali!! Juhej, v boj!!

kdaj se začneš,če se že nisiuser posted image ??in kako dolgo se boš?men je dal zdej d.... pol drugi dan M začnem še z enimi, osmi dan pa prvi UZ pol bomo pa vidli kaj bojo moji foliklčki rekliuser posted image  

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 15:20:22   
ledenka
a tu je pa vse tiho?

jaz grem zdaj domov, sem noro zaspana... pa seveda po burek na poti user posted image  in upam, da se bom nekje do 5h zbudila, da pridem na srečanje, komaj čakam, da vas vidim user posted image  no, če me ni, potem spim user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 15:24:14   
netka34
IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

No, pol se bova pa skori istočasno pikali!! Juhej, v boj!!

kdaj se začneš,če se že nisiuser posted image ??in kako dolgo se boš?men je dal zdej d.... pol drugi dan M začnem še z enimi, osmi dan pa prvi UZ pol bomo pa vidli kaj bojo moji foliklčki rekliuser posted image  


Začnem v torek in tut pojma nimam, kolk časa bo trajalo. Najprej suprefact, potem po cca. 1 tednu +menopur.... Bo pestro...user posted image .Vse skupi se mi zdi d rata ene 3 tedne.



_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 16:50:07   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Daisy, potem se danes vidimo ali kaj? Pa Mlinčko s sabo privleči. Čaki, kdo je že zadolžen za skripte?


Ledenka. Jaz pa priznam, da se nisem uspela nič naučit besedil, pa še očitno nekdo noče, da bi pela, ker me je začelo grlo bolet. Ti vrag ti.

U jeb.mtiš, saj moram že it od doma. Pa tako me zebe.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 17:14:24   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

res  je....sem vas brala ampak še tisto bolj tko no (bom zdej mal bolj pogosto z vami).... vam moram sporočit,da sem včeraj bila pri reškutu,mi je dal injekcije...zdej se bom pa veselo špikala,da bodo folikli lepo rasli in da bom imela več celic kot zadnjič.upam na najblojše.....

lara vse čestitke,sem ful vesela in ti iz srca privoščim....pazi na pikico ali pikiciuser posted image da jo/ju obdržiš še devet mesecev,pa tudi nase ne pozabi....


en lep pozdravček tudi vsem ostalim.....


gopodarica, hvala in vem, da me kmalu ujameš...navijamuser posted image
zarjica, lepe novičke, pridna siuser posted image

abra, shuka, klistir je ok, ne sme se pa pretiravat...če vaju kaj zanima, jaz sem prakticirala dvomesečno čiščenje telesa s 3 tedenskim postom...in klistir je bil tudi 2x dan. Meni je najbolj odgovarjla 37 stopinj voda, ki sem ji primešala skodelico kamilice.
Ob postu je klistiranje nujno, ker se v nasprotnem primeru porabljajo odpadki iz črevesja in lahko pride do zastrupitve.
Naj vama pomaga!! Telo vama bo hvaležno, bebe pa tudi...bo melo več prostorauser posted image

daisy, ku ku! Si že šla?

Mišek13, hvala od srca za tvoje neprecenljive nasvete...od maja sem se skušala držati vsega...spisek še vedno visi v najini kuhinji, da se spomniva nabavljat sestavineuser posted image  
Kmalu bo veliki dogodek! Drži se in vso srečo!user posted image

Punce, lepo se imejte na srečanju b kongu...bi bila tudi jazuser posted image ...naslednjič prideva z netko skupaj!user posted image

petek!!! prelep vikend vsem...komaj čakam, da padejo testi!user posted image user posted image user posted image  in s temi sami debeli plusi!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 17:16:07   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: netka34


Začnem v torek in tut pojma nimam, kolk časa bo trajalo. Najprej suprefact, potem po cca. 1 tednu +menopur.... Bo pestro...user posted image .Vse skupi se mi zdi d rata ene 3 tedne.




netka, si lepa, v novi oblekici!user posted image  ko enkrat zašiba in je prvi teden okrog, je potem kar hitro...več pregledov in šibne...navijam kot zmešanauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 18:23:43   
netka34
O hvala, Larč!user posted image



_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 18:47:59   
zarja1
ja sem skor pozabla......zdaj ste že na srečanju...fajn ga začagajteuser posted image user posted image user posted image

Abra, Shuki kot sem že prej napisala klistir je full dobrodošel in ga nosečnicam priporočajo, vendar ne več kot 1 x na dva tedna.

Lara, sem celo poklicala v bolnico in dobila termin za UZ- 29/9. Vzela drugo tabletko in je čist ok,mal mi je čudno drugač pa ok. Sem tolk fit in polna energije, da sem na poti domov skočla še v naš Europark....mal v izvidnico za šoping (da ne bo pomote, kupla le eno srajčko in eno majčko).

Netka full lepa oblekca, a to si menjala za nov postopek? Men je ta roza sexy diva, ko ti pravi Larči, res pomagala. Priklicala je to tako težko pričakovano user posted image . Držim pesti, da bo še naprej tako pozitivno in mojim željam ustrežljivo služila...

Abra user posted image  baje ob jemanju estrofema zgubi na moči in bolečinah, tak so mi dans povedali....sem kr vprašala, če se naj zdaj mal bolj leno obnašam ker je zamujala tolk, pa so me pomirli, da naj bi bla zelo blaga in trajala kvečjemu 3 dni. Finta, kam pa pol gre vse tisto, kar bi drugače šlo ven???user posted image user posted image user posted image

Gospodarica lepo, da si se znova mal javla in poročala. Navijam zateuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 18:50:19   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Daisy, potem se danes vidimo ali kaj? Pa Mlinčko s sabo privleči. Čaki, kdo je že zadolžen za skripte?


Ledenka. Jaz pa priznam, da se nisem uspela nič naučit besedil, pa še očitno nekdo noče, da bi pela, ker me je začelo grlo bolet. Ti vrag ti.

U jeb.mtiš, saj moram že it od doma. Pa tako me zebe.

Daisy pa dans je zadnji dan pred volilnim molkom? Ti naša politična prognozerka pa greš pit?????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 19:37:40   
pika74
lara light - iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 20:09:57   
netka34

Netka full lepa oblekca, a to si menjala za nov postopek? Men je ta roza sexy diva, ko ti pravi Larči, res pomagala. Priklicala je to tako težko pričakovano . Držim pesti, da bo še naprej tako pozitivno in mojim željam ustrežljivo služila...
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Ja draga Zarjica, lepa, nova preoblekca za novi postopek!!user posted image

Js pa mislm, d bi blo fajn za vsako stvar drugo oblekco napravit! Kr če ti je ta prinesla user posted image , je za to poslana!!D ne bo kakega hudiča poli, k boš šla po eskimčke!
No, kot želiš!*


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 20:11:17   
netka34

O, kako sm blont....ne znam prav kopirat! Ma upam, d se boš znajdla!

LP, D


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 20:16:18   
netka34
Aja, Zarja, ko si spraševala Abro, kam gre vse tisto, kar bi moglo it vn.....Verjetno tolk stanjša sluznico, d ma tolk manj za se pucat pol. No, moje mišljenje...tako je tudi pri kontracep.tbl.

Mam spet monologe, ane....prow grem pa spat!

Ve tam na žuru pa se ne ulivajte preveč, sej se da žurat tut s trezno glavo!user posted image user posted image user posted image

Vse ostale, ki vas ni tle in gor, pa se še naprej cartajte in grejte pod dekcami1 Vam privoščim!!

papa, Netka



_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 20:50:44   
Kicsi
Ojla punce.Sem bila danes na UZ,pa imam 4 folikle,ne še prav velike (levo 14,15 in desno 16,17 ),tako da imam jutri spet UZ. Držim pesti za vse vas,pa tud zase user posted image .
Aja,pa še sum na endometriozo levo je dans omenila (prvič) user posted image

< Sporočilo je popravil Kicsi -- 19.9.2008 20:54:58 >

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 21:09:50   
GITA14
punce hvala za želje
je pomagalo folikl je poču in imam v sredo tranfer zamrzjenčkov

hvala hvala

želim vam lep večer, a čvekate kej v konguuser posted image

(odgovor članu Kicsi)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 21:14:04   
želvica99
Evo ga, pa je petekuser posted image user posted image
Kakšna lepa oblekca Zarja, mene spominja na dobro vilo, no saj tko sem si jo predstavlala kot otrok in ma da ti izpolni željouser posted image .

Lara pazi ti mal nase, da nebi pretiravala, sj vem da še nisi dojela, ampak dj vseen bol na izi (sem zdj kot ena bakica, ki nasvete talauser posted image ).

Lučka vidm, da imaš tud ti gužvo, no en pozdravček od meneuser posted image

Med drugim vidm, da ste se mal klistirale, same zdrave zadeve v živo spoznavamo tukaj. Smo že prava medicinska enciklopedijauser posted image

Arneja, Shuka hvala za pozdravček.

Kicsiuser posted image za folilkle.

Gigi ja evo takle mamo, včasih samo gužvo s to službo zaj..... Ampak zdj pa dva dni možgane na of. Praviš, da boš kmaluser posted image .

(odgovor članu Kicsi)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 21:19:32   
želvica99
Gita bravo, veliko sreče na ET, pa še več pouser posted image

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 21:28:56   
womanpolice
LARA LIGHT... ISKRENE ČESTITKE! RESNIČNO IZ SRCA...

PUNCE... dolg se nism oglasila (cel teden), saj sem poleg rahlega prehlada nadoknadila z hudim prehladom in vročino. ZELO MI JE ŽAL, da se nism mogla udeležiti današnjega srečanja, saj vas že kr malce pogrešam.

KAJŠICA... V nedeljo grem v domači kraj volit. jutri pa bi lahk se dobile, če bo moj šel na piknik (ti bom sporočila, al pa se bom kr oglasila). daj mi sam povej a boš doma jutr (soboto). p.s. imam dva majhna mačkona, ki sem ju rešila smrti-oba sta dolgodlaka.

lp

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 21:34:25   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: netka34
Ja draga Zarjica, lepa, nova preoblekca za novi postopek!!user posted image

Js pa mislm, d bi blo fajn za vsako stvar drugo oblekco napravit! Kr če ti je ta prinesla user posted image , je za to poslana!!D ne bo kakega hudiča poli, k boš šla po eskimčke!
No, kot želiš!*


Ne Netka, to je dobra vila, ki uresničuje vse moje želje. Zdaj mi pomaga, da mi sluznico debeli, pol mi bo pa pri ET..... Prej je cel postopek padel v vodo, ta preoblekca pa je poskrbela za nov postopek,  fantastičen štart in upam še lepši konec z user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 19.9.2008 21:37:25 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 21:43:55   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99
Kakšna lepa oblekca Zarja, mene spominja na dobro vilo, no saj tko sem si jo predstavlala kot otrok in ma da ti izpolni željouser posted image .

Men je tud všeč in res upam, da mi bo uresničla to željo. Pol jo pa še teb posodim...z želvico bosta prav lep tim user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 19.9.2008 21:44:40 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 21:58:40   
pikovit
Kaj je zdaj žurerke,ste še vedno na pivu al kaj?Se iskreno opravičujem,ker vas danes nisem mogla videti,ampak se nama je en piču v rit pa še moj je rabu avto.Tako da smo imeli divje.Pa ravno,ko sva hotela prodajati avtouser posted image .Upam,da ste uživale.Vas že kar pogrešamuser posted image Upam,da se boste v bližnji prihodnosti spet dobile,da častimuser posted image


pa lahko noč vam želim

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 22:27:15   
baci
dober večer

vidim da je neko zatišje
kaj vse čagate danes?user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 22:30:51   
lučka 25
Dober večer user posted image

Sem mislila sedajle še pečt nekaj sladkega za jutri, pa sem preveč zaspana. Bi gotovo še na mesto sladkorja sol dala.user posted image  Bom to raje jutri zjutraj počela.

Punce, vse ki sem vas spoznala na srečanju, krasne ste. Za vsako posebej še en user posted image . Imela sem se enkratno, pa upam, da se spet kmlau dobimo.
Za vse, ki pa vas še nisem spoznala, pa upam, da vas kdaj bom, pa tudi še en user posted image .

Nočko.user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 0:40:42   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
daisy, ku ku! Si že šla?


Že nazaj.. LAČNAAAA ko satan! Dons mi je šlo malo bolje, je Mlinčko na poti nazaj depresijo od Nietov špilal user posted image user posted image user posted image

Lari, mlakarja tonsko obvladamo, samo enga, ki zna besedila še rabimo. user posted image user posted image user posted image  Se pravi - tebe.

Ringišpil sem menda v ene tretje zadela.. ampak seveda je možnost, da so mi to samo zato rekle, da končno enkrat neham...user posted image user posted image user posted image

Jaz sem se mela fajn. Da vas še malo poobjemčkam (madona, to paše) user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: IVF/ICSI september, oktober
20.9.2008 0:43:25   
kajsica
Čer babike!!!

No pa smo zadnje iz današnjega žura doma user posted image !!1 Bilo je kratko in sladko!

Nokes, Pija in Lučka lepo vas je bilo spoznati! Fajn babnice! Škoda da vas ni bilo več!

Pikovitka, o smola pa taka! No pa naslednjič! Daj pošlji mi geslo da vidim slikice. Sem mislila da jih bom danes videla, pa žal.....

WP ja jutri sem doma cel dan, tako da ti samo pokliči za ziher in se oglasi!!!!

Lahko noč!!!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?