|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 20:19:35   
jadrnica
pikovitek. Ja rezultat NS od kolegice je res slab po tabelah, ampak moras vedeti,da je to samo večja verjetnost za DS, poleg tega pri 5 % normalnih plodov NS povečana iz neznanega razloga. Predlagam, da se kolegica pomiri, ker panika ne bo nicesar resila in naj gre na aminocistezo, ce ji je ok, saj bo dala se dodaten podatek glede kormosomskih nepravilnosti. Ce pa je pripravljena otroka sprejeti ne glede na rezultate, pa brez veze, da gre. Naj presodi, kaj bo bolj pomirjena, kar je po mojem bistevno za nosecnico.

Ampak res, panika ne bo nicesar resila. Poleg tega je zelo vazno, koliko je stara in to. Na NS ti povedo samo verjetnost napak, ne pa da je zihr vse ok , al pa narobe. Mal pa mormo tud zaupat naravi in na dobro mislit, kajne. drzim pesti, da bo vse ok z njo, pikovitek.

lara light - ja sem rekla da mal vesele energije tle puhnem na ta forum, škodit ne more kaj user posted image user posted image

mismis - joj, tolk pa se nisem noseca, da bi sla na morfologijo - sem sele 14 t kar pomeni da se ene 6 tednov pa bom na vrsti. Drugace imam pa pregled 24.09. pri moji G. tako da me kar napisi. Se bom sedaj bolj redno javljala, kdaj bo kaj. mi je blo tolk slabo in tolk sem bla zanic, da sem racunalnik kr bolj stran drzala od sebe, da ga ne pobruham user posted image user posted image imam pa preglede vsak mesec. drgac pa je na NS rekla dohtarca, da bo najbrz pupa, kar sem zelo vesela, ceprav je meni vseenom, samo da je zdravo.

lahko noc



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4326
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 20:24:35   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Shuki še eno vprašanje glede estrofema....si ga vzela s hrano skupaj...jaz mam zjutraj take borbe, če moram kaj pojest. Estrofem pa moram jemat 3 x na dan.


Jaz sem ga tudi jemala in sem ga zjutraj včasih na "empti stomak"user posted image pa ni blo posledic, ja pa stranskih učinkov ne brattttttttuser posted image user posted image

Blanči si imela stranske učinke?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4327
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 20:27:52   
zarja1
Boga si tolk Jadrnica, da tolk bruhaš......jaz upam, da ti bo čimprej ta cajt minil in da boš preostanek nosečnosti fit in uživala max.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4328
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 20:28:22   
ledenka
user posted image  dobro jutro! no ja user posted image  ko pridem domov s šihta, nekaj pojem in paden na kavč, ki ga kako uro vsaj grejem user posted image  sej čez 2 uri bom spet zaspana user posted image  da o kakem dremežu ali petih na šihtu ne govorim user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4329
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 20:40:55   
blanč
Blanči si imela stranske učinke?

Malo me je bolela glava.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4330
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 20:43:00   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Blanči si imela stranske učinke?

Malo me je bolela glava.

aja, sem mislila, da je blo kaj hujšga.....to bom že preživelauser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4331
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 20:45:12   
Pija76
Ah vse mi je vn vrglo user posted image

Lara a ti še nisi ugotovila, da sem jaz blond, sploh ne štekam! Help me please....

Blanč katerega dela se pa držiš user posted image ? Unga ohne alko in cigaretos? Težka je tale dieta, pri meni bi šla res težko....

A Superkrava pa soočenje predsednikov parlamentarnih strank gleda in se nima časa javit user posted image ? Joj tle res ne veš več, komu bi kaj vrjel....

Ledenka ti samo pankaj....a kej sladkega posanjaš?

Jaz estrofem zjutraj na prazen želodec, stranskih učinkov nimam user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4332
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 20:45:20   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

na hitr se javim, sva doma iz graza. en folikel je poču preden smo se na mizo spravl in ga plavalčki lovijo po jajcevodu, drugi je bila pa tako lep in tik pred razpokom in je na mestu čakal zmagovalca.

IVF z darovanimi celicami pa v Avstriji ni možen (za tiste, ki vas je zanimala cena)

grem mal kavčat, k je bil kar dolg dopoldan pa še trebuh mam ko žogo, bo pasal mal u horizontalo...
aja, kaj je s tistimi kalamari, a jih je treba danes nujno?


To so pa super novice. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

En se lovi, drugi čaka, ampak oba bodo našli plavalčki. Potem pa test in user posted image user posted image . user posted image  Jaz že navijam. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4333
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 20:46:08   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Blanči si imela stranske učinke?

Malo me je bolela glava.

aja, sem mislila, da je blo kaj hujšga.....to bom že preživelauser posted image


Zarja a pa si prebrala stranske učinke? Rajš jih ne beri, to ti hočjo pomoje povedat user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4334
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 21:06:31   
blanč
Blanč katerega dela se pa držiš ? Unga ohne alko in cigaretos? Težka je tale dieta, pri meni bi šla res težko....


user posted image user posted image user posted image user posted image brez sladkorja in brez bele moke

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4335
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 21:16:10   
lara light
Pija, sem uporabila tvoje sporočilo kot citat in dodala par besed. To sem mislila kot na posojo tvojega sporočila, mah brez vezeuser posted image

Jadrnica, lepo napisanouser posted image

Zarji, ti le jej in nič mislit zraven, to ti hočejo povedat pomojemuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4336
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 21:21:26   
Zvezdica
Ojla

Tkole, najprej SISY dobro grej in ga crkljajuser posted image . Bravo za 7 jajčkuser posted image user posted image user posted image

T1979..veš kaj mogoče pa 14 dan še ni bilo dovolj hormona? Držimo pesti, sej bo 21. Kmalu tu-

Gigi, Kje si? Si tolk mal kleuser posted image

Lara, user posted image user posted image user posted image za rezultat.
'
Jadrnica, kje se skrivaš?

MIŠKA, moj naslednji pregled je 15.10. Vedno pozabim napisat ko poročamuser posted image . Komaj čakam, da vidim koliko bo zrasel našuser posted image -

Abra, koliko je bila težka tvoja pupa na pregledu? Naš liam kar 530 g in me mal skrbi, morda je zarad tega omenjala test z glukozo. Joj, res komaj čakam pregled.
'
Arnejči, kako sta tvoja dva user posted image user posted image ?
Pridna?

Pikovitka, si nazaj? Zdaj pa se res morva dobit. Kreme pa touser posted image '
Kar se rezultata tiče, najbolje na nosečniški forum, men te reči nikoli niso šle dobr od rokuser posted image . Morda Abra več ve? Joj, to je res hudo, ampak naj se pomiri in razmsili kako dalje. 
Upam, da bo vse ok.

Zdaj grem gledat CSI, pol pa vas pridem počekirat.

NOČKA



_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4337
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 21:27:38   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Blanči si imela stranske učinke?

Malo me je bolela glava.

aja, sem mislila, da je blo kaj hujšga.....to bom že preživelauser posted image


Zarja a pa si prebrala stranske učinke? Rajš jih ne beri, to ti hočjo pomoje povedat user posted image


A Pija ti tud jemlješ estrofem? Stranske učinke sem prebrala pred mesecem dni, ko sem prišla domov. Me je skor kapuser posted image . Tko mal sem vas še raje povprašala, da vidim če je za preživet. Saj sta me že Abra in moja Shuki mirile...sam sem preveč firbčna.....

Larica moja ti tud tko lepo za mene skrbiš...draga moja...user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4338
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 21:43:04   
mismis


user posted image
  user posted image  
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   
 

Petek, 19.09.
Goldy - UZ
Kicsi - UZ
Gita14 - UZ + kri
 
Ponedeljek, 22.09.
mojsonček - ET

Torek, 23.09.
Mandreja - ET

Petek, 26.09.
Sabsa - UZ

Ponedeljek, 29.09.
Kajsica - UZ

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image       
 
NAŠE NOSEČKE 
 
 
Petek, 19.09.
Linda25 - pregled

Sreda, 24.09.
Jadrnica - pregled
 
Petek, 26.09.
Ledenka - pregled
 
Torek, 30.09.
Sonček85 - pregled

Četrtek, 02.10.
LaraLight - UZ

Sreda, 15.10.
Zvezdica - pregled

Četrtek, 16.10.
Dakec - morfologija

Sreda, 22.10.
Shuka - pregled
 
OBJEMČKOMETER
 
user posted image  Oktavija user posted image
 user posted image gospodarica user posted image
 user posted image Blanč  user posted image
 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)


T1979 greje user posted image user posted image   test 21.09.2008
Bozza grejeuser posted image user posted image   test 23.09.2008
Pija76 greje  user posted image user posted image test 25.09.2008
M.L.B.K. greje  user posted image user posted image   test 26.09.2008
Kiwi greje  user posted image   test 26.09.2008
Ozone greje   user posted image   test 26.09.2008
Arneja greje  user posted image  user posted image test 29.09.2008
Stijan greje user posted image user posted image   test 29.09.2008
Baci greje  user posted image   test 29.09.2008
Dajamaja grejeuser posted image user posted image user posted image test 30.09.2008
mismis greje user posted image user posted image test 02.10.2008
Sisy greje  user posted image   test 02.10.2008
Obayifo greje  user posted image ?   test 02.10.2008

 
user posted image user posted image


user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 

  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič, ET 13.9.)
  • Stijan (MB, 4. ICSI, ET 15.9)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, ET 16.9.)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš, ET 12.9.)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš, ET 11.9.) 
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon, ET 7.9.)
  • Bozza (dr. Reš, PO, Menogon, ET 09.09.)mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič, ET 16.9.) 
  • mojsonček (1. IVF, dr. Reš, PO, Suprefact in Menogon)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, 04.09. začetek špikanja)
  • DaisyE (dr. Reš, 14.10. pogovor)
  • netka34 (3.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Pika74 (34 let, 5. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • Mateja.goljev (2. IVF/ICSI)
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler, 22.09. sestra Blanka)
  • Kicsi (11.09.)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič, 23.09. sis. Blanka)
  • Paddy (2.ICSI, MB. 09.09. špikanje)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ, 24.09.)
  • Kiwi ( 1. IVF, MB)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal, zamrznjenčki) 
  • mandreja (2. IVF, GK LJ, dr. D)
  • Jazzz27 (1.IVF, dr. Reš,) 
  • Kalina (2. IVF, dr. Merlo)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Sisy (3.IVF, dr. Reš, ET 18.9.)
 
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • paki (PO)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Barbarella77
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • moni29 (MB) 
  • Tjasshyy (LJ?) 
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič, novembra zamrznjenčki)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • miska73 (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)
  • Oktavija (MB, 3. IUI)
  • gospodarica (2. IVF, dr. Reš)
  • anci banci (1.IVF, dr. Reš, 30.9. pogovor)
  • neni (7. IVF, dr. Reš)
  • Blanč (4. IVF, dr. Reš, november)

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


    Hope2user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloriauser posted image   , dakec user posted image user posted image   ,  Ameliauser posted image , Goldfish
    user posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Anime user posted image , Mijavček user posted image , Špelka12 ,  Konina user posted image user posted image user posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdicauser posted image user posted image , Pinki36user posted image , Abra user posted image user posted image , Sonček33user posted image , Rubin , Julija30user posted image , Orto2user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokesuser posted image user posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image , Sonček85  user posted image   
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

  user posted image Dobrovoljčica (PO)

user posted image   Ledenka (N)
 
user posted image  LaraLight (PO)


POZOR, POZOR ...5. uradno  Javno srečanje RR fanovk, (če se le ne motim) se bo zgodilo na 19.09. tega leta od seveda 17. ure dalje, na vsem nam poznani lokaciji (Kongo), spet doma, tam nas kelnerji poznajo, tu je dom, tu je dom,...

Vse ve, ste seveda prisrčno vabljene, brez izjem in izgovorov, to ne smete, ne morete, ne upate izpustiti, del programa je javni pogovor, potem sledijo smeh in solze, za konec pa že izbrana glasba iz našega repertoarja.

Moto petkovega večera je:" Kar nas ne ubija, nas krepi."
Gospa, ki ne bo poznala našega gesla, ne bo dobrodošla za našo mizo    user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4339
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 21:51:37   
mismis
večer vsem skupaj, evo mene iz pasje šole...Naprej sem vas vse lepo poseznamčkala, zdaj se vam pa en malček posvetim.

Jadrnica, sorry jaz baksuz, mislila sem nuhalno, ne pa morfologijo. Lepo, da s kao pupo napredujeta, upam pa da tudi slabosti čimprej minejo.

Kicsi, poglej dva folikla je bolje kot nič, še vedno pa je možnost da na punkciji najdejo še kakšnega. Čisto moj primer, ves čas sem imela na UZ-jih samo 7 foliklov, končni izkupiček na punckiji pa je bil 8 celic. Tako da, draga moja lepo se špikaj še naprej, pojej kakšnen jajček in spij kakšno pivo, pa bodo folikli lepo napredovali. Veliko sreče user posted image

Blanči, ojla pa si res zadnje čase bolj kot ne poredko tukaj gor. Ampak sej bo, november že trka na vrata.

Žiži, kje si ti meni, a imaš toliko dela, ali hočeš vse do jutri popedenat?

da ne pozabim:
Gita14 - UZ + kri; Gitka želim ti, da folikle jutri poči, da greš lahko čez 5 dni po otroke
Goldy - UZ; želim ti veliko, velikih foliklov
Kicsi - UZ; tebi pa želim, da jutri na UZ-ju stric doktor najde ša kakšnega majhnega, ki pač bolj počasi raste
Linda25 - pregled; želim ti lep pogled na tvojo pikico, bitje srčka in sploh da je vse v redu za vama obema.

user posted image user posted image


In še da ne pozabim:

POZOR, POZOR ...5. uradno  Javno srečanje RR fanovk, (če se le ne motim) se bo zgodilo na 19.09. tega leta od seveda 17. ure dalje, na vsem nam poznani lokaciji (Kongo), spet doma, tam nas kelnerji poznajo, tu je dom, tu je dom,...

Vse ve, ste seveda prisrčno vabljene, brez izjem in izgovorov, to ne smete, ne morete, ne upate izpustiti, del programa je javni pogovor, potem sledijo smeh in solze, za konec pa že izbrana glasba iz našega repertoarja.

Moto petkovega večera je:" Kar nas ne ubija, nas krepča."
Gospa, ki ne bo poznala našega gesla, ne bo dobrodošla za našo mizo 


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4340
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 23:52:16   
jadrnica
Estrofem ladies clubuser posted image user posted image user posted image

tole je pa res za prebrat vsa navodila, pa ne za to, da te kap ko prebereš, ampak zato, da veš kdaj boš moral k dohtarju al pa na uregenco letet - moje mnenje.
mojih stanskih učinkov estrofema rajš ne pišem, ker je še ata Reš reku, da sem pač ena redkih, ki ga pač ne prenaša najbolje (pa sem ga vedno jedla na poln zelodec, al pa neki za podlago, ker naj bi bilo kako dobro) so bili pa kar tisti oi navodilu in to vsi skup- migrene, bruhanja, slabosti - vse dnevno
jaz recem, ne se obremenjevat, pa kar bo pa bo. reakcije na te nore kemije pa normalno da so , saj bi bile čuden, če jih ne bi bilo, saj jih pravzaparv hočmo, kajne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4341
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 6:59:44   
Pija76
Dobro jutro a sem prva? No kave napopat ne znam! Vam jo iz srca privoščim, pa kako kolegico prosim da jo postreže!

Punce, PETEK JE user posted image !

Zarja ja jaz tud papam estrofem....sam ne štekam zakaj imam tolk tablet, do sedaj nisem pojedla še niti ene škatlicwe, dobila pa 3!

Mismis si danes še doma?


NAVIJAM ZA DANAŠNJE AKTERKE!
Vsem želim, da preživite lep današnji dan, kot kaže nekaj sončka bo user posted image ¨!

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4342
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 7:16:48   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

A Superkrava pa soočenje predsednikov parlamentarnih strank gleda in se nima časa javit user posted image ? Joj tle res ne veš več, komu bi kaj vrjel....



user posted image user posted image user posted image

Sem končno malo fraj tule v pisarni, pa sem rekla, bom pošnofala, če je kaj novega za popoldan in pol tole preberem. Mislim Pija, ti me pa najdeš. user posted image user posted image user posted image

Nisem gledala. Bacila sem se na kavč, potem sem našmu rekla, da bom miže poslušala, kaj govorijo, pol sem pa, milim da, po ene 3 minutah padla za svobodo in danes sem se zbudila naspana. Čeprav mi je tako težko vstat, zdaj ko je zunaj noč in mraz.

Guten morgen torej, kako smo?

Kofi iz šihta.
user posted image

Mater je kriza tole. Mam zdaj mizo tako postavljeno, da vsak, ki stopi skozi vrata lahko uč na ekran vrže. Pa je že moja šefica predlagala, da tole malo obrnem. Pametna ženska, ni kaj, ampak po moje ne ve, da je to na njeno škodo. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4343
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 7:32:42   
Zvezdica
Jutro
'
Danes je bila moja prva misel namenjena tvojmu kužonu mišmiš. Sem sanjala tvojga kužona, da ga je zeblouser posted image

Tako, grem čaj pripravit, ker tole je tu mač. Mraz ko user posted image .


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4344
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 7:44:58   
lara light
Punce, dobro jutro!
Pija, kafečke je bilo slastno!user posted image

Daisy moja, končno, intenzivno sem zadnja dva dni mislila nate, vem kdo mi je priča. Lepo. Šefico maš pa res pametno, reci, da jo tle vse pozdravljamo.user posted image
Kako draga moja?

Zvezdica, hvala. Upam, da te ujamemuser posted image

Akterke navijam! user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4345
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 7:59:54   
zarja1
Dobro jutro pupe....
......najprej hvala za vse info o estrofemu.
Pija jaz sem tud dobla 3 škatle, naj bi jemala po 3 na dan do ET, pol pa še 8 tednov. Dans sem vzela prvo tabletko in moram rečt, da je zdaj minilo šele 2 uri pa mam tak čuden filing v glavi, kot da bi bila totalka zadeta. Dans sem šla v službo, sam mi je blo kar neugodno se pelat 10 km. Jadrnica upam, da ne bom tako hudo kot ti odreagirala, bogica......pa si kljub vsemu morala do konca jemat?

Lara, Shuki, Blanč, Ajsi, Pikovitek, Abra, Nokes, Lučka, Želvica, Obi, WP, Baci, Kiwi, Sonček 85 in 33, Bambi 75, Grethy, MLBK, ...lep petek

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4346
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 8:28:15   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj...

danes se pa  bolj malo tukaj gor dogaja, samo ene par padalkuser posted image user posted image user posted image

Pija, ja danes sem še doma, v ponedeljek me pa že čaka šiht in pa zvečer tečaj z mojim user posted image . Že vidim, da drug teden ne bo nobenega časauser posted image

Zvezdica, ne skrbi za kužona, nič ga ne zebe, tole vreme je zanj idealno, še sploh zdaj ko mu že raste zimska dlaka.

Daisy, potem se danes vidimo ali kaj? Pa Mlinčko s sabo privleči. Čaki, kdo je že zadolžen za skripte?

Oj Larči, kako kaj, že kaj slabo?

Zarja, kriza a tako estofem deluje nate, groza, pa če pomisliš, da ga bo potrebno jemati še najmanj 10 tednov. Želim ti, da ti čimprej minejo

Žiži, kje si?

Pikovit, what up

Hedi in Noki, se vidimo danes?

kaj je dej babe žabe, nekaj zanemarjate ta naš forum:

Pozdravčke tudi vsem, ki jih nisem posebej poimensko napisla: Pika, Marjetka Cvetka, Abra, Jadrnica, Konina, Kajsica, Želvica, Lučka, Blanč, Kiwi, Baci, Sonček 33/85, Bambi, Gretka, ML.B.K.

< Sporočilo je popravil mismis -- 19.9.2008 8:34:59 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4347
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 9:15:07   
Shuka
Jutro user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: zarja1
Shuki še eno vprašanje glede estrofema....si ga vzela s hrano skupaj...jaz mam zjutraj take borbe, če moram kaj pojest. Estrofem pa moram jemat 3 x na dan. user posted image


Sorry srce k se ti nisem javla včeraj, sicer bi me pa lahko poklicala, pa bi ti v živo povedalauser posted image ampak vidim, da so punce tuki tud k so jemale Estrofem in da ma vsaka svoje mnenje. Jaz moram reči, da meni ne glede na napisane stranske učinke ni bilo čisto nič. Jemala sem 3x na dan te tablete ob 6h/14h/22h, zjutraj nisem nič jedla, mogoče je bil kdaj občutek malce slaboten a to verjetno zato ker nisem jedla, pol čez čas po kavici je blo pa čist OK. Jaz sem ga prenašala perfektno, celo menzes mi je v 2 dneh izginil, tretji dan kot da je ni bilo. Prvi mesec ko je tako hitro izginila user posted image . Navodila sem sicer prebrala a nisem se z njimi obremenjevala, ker če bi se pol bi skoz te znake iskala, kar pa vemo da je čista beda k si z mislimi prikličemo te znake in pol jih mamo res.
Tko da ne razmišljaj o tabletkah, misli si da so placebouser posted image , uživaj kolikor lahko, bodi pozitivnih misli, smej se veliko in spij kako pivo in telo bo svoje naredilo.


Včeraj se popoldne tud do compa nisem mogla prvlečt, ker mi je tolk trebuh trdel, da me je vse bolel sem raje potem ležala.


No vsem akterkam danes srečno
Petek, 19.09.
Goldy - UZ
Kicsi - UZ
Gita14 - UZ + kri

Petek, 19.09.
Linda25 - pregled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Shuka -- 19.9.2008 9:16:51 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4348
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 9:26:55   
pikovit
Punce slike iz Zanzibarja so notri.Za geslo mi pišite na zs.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4349
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 9:28:42   
gigi1
Dan user posted image . Kako ste?

Se globoko opravičujem, ker se nič včeraj nisem mogla oglasit. Gužva...saj veste...

Kajši sej vedla, da ti bodo dali kakšno lušno zadevo, da ne bo treba miksat user posted image

Manreja Braaaavo! Ti si pa superkokoška user posted image  user posted image  user posted image

Sisy krasno se je izšlo, zdej pa pazi na svojo pikico. Srečno!

Larica bravo za BHCG. Meni se zdi super!

Želvica helou. Vidim, da si ti tud čist bizi. Saj bo boljš.

Jadrnica super, da se vsaj občasno oglašaš. Vedno smo te vesele.

Lučka bravo za user posted image . Končno!

Obi krasno user posted image   user posted image  user posted image  . Tokrat bo pa ratal user posted image

Gita upam, da bo danes počil user posted image

Šuki draga user posted image .Hvala za misli in objemčke.

Arneja sem bila kar 3 ure pri dr. pa skor nič opravila user posted image

Kisci drži se. Morda se do punkcije še kakšen najde. Samo ne se preveč sekirat. Saj veš 1 je dovolj.

Blančika ti kar uživaj. Kmalu bo november user posted image

Netka sploh ne razmišljat o špikah. Vzemi kot nujno zlo in misli le na rezultat.

Zarja upam, da je bilo tole danes bolj psihično in ne od estrofema. Probaj odmislit in ne iskat stranskih učinkov pri sebi user posted image

Ajsika upam, da boš danes namesto na kavč zavila do Konga

Abra višnje+čokolada = zmagovalna kombinacija (če ne bi bila noseča, bi ti dodala + konjak user posted image )

Pija se vidimo user posted image

Pikovitka ti moraš pa obvezno pridet.

Dejzi ti tud, da ne bom sama pila, pa bova še kakšno politično rekli user posted image . Pa Mlinčko pls privleci s sabo.

Miška moja evo mene. Se bova danes načvekali v živo user posted image
No vsem akterkam danes srečno
Petek, 19.09.
Goldy - UZ
Kicsi - UZ
Gita14 - UZ + kri

Petek, 19.09.
Linda25 - pregled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?