|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:05:37   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
, zdej šele vidm kolk je luštn neki med noge dat razen ....user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image jaz sem si kovter tlačla, sam zdej se je treba z njim pokrit user posted image
O klistirju pa jaz tut skor vse vem, razen prakse nimam user posted image user posted image je bla poleti ena oddaja na A kanalu, ko je šla ena skupina Britancev na dvotedensko čiščenje/zdravljenje .. z različnimi težavami, med njimi je bil tudi en neploden par. So imeli svašta, masaže, akupunkture, najbolj jih je pa zdelovala prehrana oz. ta fizična detoksifikacija. In tam so se klistirali s kavo, sicer razredčeno, baje je to topofthetops user posted image
madona, v kake debate sva zapadli user posted image pa vsak čas bo čas kosila user posted image


(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:11:19   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
, zdej šele vidm kolk je luštn neki med noge dat razen ....user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image jaz sem si kovter tlačla, sam zdej se je treba z njim pokrit user posted image
O klistirju pa jaz tut skor vse vem, razen prakse nimam user posted image user posted image je bla poleti ena oddaja na A kanalu, ko je šla ena skupina Britancev na dvotedensko čiščenje/zdravljenje .. z različnimi težavami, med njimi je bil tudi en neploden par. So imeli svašta, masaže, akupunkture, najbolj jih je pa zdelovala prehrana oz. ta fizična detoksifikacija. In tam so se klistirali s kavo, sicer razredčeno, baje je to topofthetops user posted image
madona, v kake debate sva zapadli user posted image pa vsak čas bo čas kosila user posted image
Sem gledala to oddajo in tud slišala sem za kavo, sam dvomim, da bom kdaj probala.
Sej zdej k je črevesje prazno se lohka še več je user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:11:31   
Hope2
Napisala roman in me ven vržeuser posted image user posted image ,se vid, da sme že ven iz prakse. Šibam jaz zdaj v štacun in se vam zvečer ali pa jutri oglasimuser posted image .


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:13:49   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Napisala roman in me ven vržeuser posted image user posted image ,se vid, da sme že ven iz prakse. Šibam jaz zdaj v štacun in se vam zvečer ali pa jutri oglasimuser posted image .




tudi mene... sam da grem jaz na kosilo. pa še ne vem, kaj naj jem user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:17:44   
gigi1
Šuki dej ti men mal razloži ta klistir. A je to kakšna priročna zadeva (cevka user posted image  s kakšnim nastavkom) + kakšen potralak al kaj?? Ne sprašujem zase user posted image  (zaenkrat).
A si ti kaj boljša danes? Trebuh ne otrdeva?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:18:50   
Abra
Pija, najbrž sem jaz bolj napol brala user posted image E-je boš pa do 12. tedna zobala, tko kot prometrium, samo aspirinček je do testa. user posted image

Ajsi meni so se začel težave s prebavo šele pred kratkim, prej sem jaz tut večkrat na dan user posted image HB, da nimaš težav, če bi ble, bi se s časom samo stopnjevale. Anemična pa tut ne rataš kar tko.

Shuka, si zdaj v fazi lakote? Na srečo mine, veš. Mene je pred kakimi dvemi, tremi tedni grabla, zdaj pa čist mal jem, sem takoj sita. Kej sladkega že moram vmes, ni pa tist, da moram neki nujno dobit user posted image k. si pa naredi naslednjič pred pregledom user posted image user posted image da ne bo težav user posted image

mene je tut vrglo, zato ponavljam vajo in sem tokrat celo skopirala user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:19:32   
mismis
Kje so pa danes kaj današnje borke?


a se ja sploh katera že javila?

Goldy - UZ
Kicsi - UZ
Gita14 - UZ + kri
Linda25 - pregled


dajmo bejbe, dajmo bejbe

user posted image user posted image



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:33:42   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Šuki dej ti men mal razloži ta klistir. A je to kakšna priročna zadeva (cevka user posted image  s kakšnim nastavkom) + kakšen potralak al kaj?? Ne sprašujem zase user posted image  (zaenkrat).
A si ti kaj boljša danes? Trebuh ne otrdeva?
Pripomoček zgleda približno takole
user posted image
Daš notri toplo vodo, tople kamilice, očitno baje je razredčena topla kava zakon, jaz sem dala 3 dcl, obesiš nekam kjer bo padec vode dober, nastaviš manjši nastavek na šlaufek, si ga daš v khmm danko, odpreš pipco in počakaš, da se voda v rito steče. Čutiš rahle mehurčke, boli pa čisto nič. Ko se steče, odmakneš, ven ne bo usekalo ker ti sfinkterji verjetno dobro delajo oz. unmu za katerega sprašuješ user posted image , ko začutiš da ne moreš več zadržat, se vsedeš na školjko in gre s tebe in voda in kar je treba. Pa ponavljam NIČ ne boli.

Jaz sem bolje, ugotovila sem, da ne smem dolgo sedeti, ker če sedim, se ne morem zravnati ko vstanem. Upam, da bo bolje, trebuh pa skoz po malem otrdeva sploh zvečer, sam tolk k je pa včeraj je blo pa kr hudo. Upam, da bo zdej to v zmernih količinah.


Abra - ne nisem v fazi lakote, ker zmer pomalem kej prigriznem, sam zdej k sem se spraznila sem lačna ratala.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:46:12   
Abra
Shuka, tko si fino napisala, da me že prav mika user posted image user posted image user posted image a veš, da so eni od tega odvisni user posted image user posted image zdaj imamo tuki že tolk anonimnih scen, bo pa še AK user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:49:56   
netka34

Oli, Pupke!!

No, js sm lihkr s krvodajalske uletela...ni bla prav nežna dans!user posted image

Vremce je super, vikend pred vrati, upajmo da bo tko lep cel!user posted image
Pol pride pa hmal tork, k bom js spet toooolk važna prišla domov z mercatorjevouser posted image vrečico polno igel in praškov...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:56:03   
netka34
Ojej, čaki, se preoblačim, pa sm še mal blond!user posted image
Upam d mi jo rata dat lepo gor, k je tolk lušna!


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:56:58   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Shuka, tko si fino napisala, da me že prav mika user posted image user posted image user posted image a veš, da so eni od tega odvisni user posted image user posted image zdaj imamo tuki že tolk anonimnih scen, bo pa še AK user posted image
AA, AK, AŽBLJ user posted image user posted image user posted image user posted image

Sam jest zdej v prvih dveh nisem več anonimna user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Shuka -- 19.9.2008 12:58:35 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:59:38   
netka34
dej d vidm..



_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 13:02:03   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: netka34

dej d vidm..


Komu ti to?user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 13:03:09   
Abra
Netka, nč ne štekam. A kako slikco lepiš?

Shuka, sem očitno danes postala blond user posted image AŽBLJ? nč jasen user posted image glede AA in AK se bo počasi pozablo in boš ti tut anonimna user posted image

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 13:04:30   
netka34
Sori šukca, sm mela malo monologov, kr sm se preoblačla, pa se mi je neki zataklno...verjetno nosuser posted image user posted image user posted image

O gospodarica, kr en cajt te ni blo videt!!


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 13:06:26   
netka34
Jaaaaaaaa, slikco sm uspela zalepit. Avatar al kak se že reče..user posted image
Lepa je.user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 13:06:57   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Netka, nč ne štekam. A kako slikco lepiš?

Shuka, sem očitno danes postala blond user posted image AŽBLJ? nč jasen user posted image glede AA in AK se bo počasi pozablo in boš ti tut anonimna user posted image

AŽBLJ zaenkrat še nč ne pomeni, sam če bo šlo tko naprej bo hitr kej pomenil user posted image user posted image user posted image

Bo treba it mal v ilegalo, če ne bom znana samo kot AA in AKuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 13:15:34   
zarja1
Alo pupe jaz sem nazaj iz sestankov. Slabost je minila, počutim se fenomenalno, mal me je strah kr morm ob 14,30 zopet vzet tabletko.....a za pamžeuser posted image user posted image  naredim vse. Zdaj sem tolk polna energije, da pokam po šivih.....apetit pa vse za slona pojest......rdečka v mejah normale.....

A klistir? Zakon, sem delala včasih bolj redno kot jogist, zdaj pa le 2 x na leto.

Pupike moje, hvala za želje in podporo. Brez vas bi bla še bolj zgubljena in zmedena, kot mi pravi moja Shuki.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 13:20:30   
gospodarica
O gospodarica, kr en cajt te ni blo videt!!

res  je....sem vas brala ampak še tisto bolj tko no (bom zdej mal bolj pogosto z vami).... vam moram sporočit,da sem včeraj bila pri reškutu,mi je dal injekcije...zdej se bom pa veselo špikala,da bodo folikli lepo rasli in da bom imela več celic kot zadnjič.upam na najblojše.....

lara vse čestitke,sem ful vesela in ti iz srca privoščim....pazi na pikico ali pikiciuser posted image da jo/ju obdržiš še devet mesecev,pa tudi nase ne pozabi....


en lep pozdravček tudi vsem ostalim.....

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 13:32:30   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Alo pupe jaz sem nazaj iz sestankov. Slabost je minila, počutim se fenomenalno, mal me je strah kr morm ob 14,30 zopet vzet tabletko.....a za pamžeuser posted image user posted image  naredim vse. Zdaj sem tolk polna energije, da pokam po šivih.....apetit pa vse za slona pojest......rdečka v mejah normale.....

A klistir? Zakon, sem delala včasih bolj redno kot jogist, zdaj pa le 2 x na leto.

Pupike moje, hvala za želje in podporo. Brez vas bi bla še bolj zgubljena in zmedena, kot mi pravi moja Shuki.
Super, da je slabost minila, upam, da si vmes že kaj jedla in da si potešila lakoto.

Sej bo vse OK, boš vidla user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 13:36:24   
netka34
 No, pol se bova pa skori istočasno pikali!! Juhej, v boj!!

_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 13:51:53   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Alo pupe jaz sem nazaj iz sestankov. Slabost je minila, počutim se fenomenalno, mal me je strah kr morm ob 14,30 zopet vzet tabletko.....a za pamžeuser posted image user posted image  naredim vse. Zdaj sem tolk polna energije, da pokam po šivih.....apetit pa vse za slona pojest......rdečka v mejah normale.....

A klistir? Zakon, sem delala včasih bolj redno kot jogist, zdaj pa le 2 x na leto.

Pupike moje, hvala za želje in podporo. Brez vas bi bla še bolj zgubljena in zmedena, kot mi pravi moja Shuki.
Super, da je slabost minila, upam, da si vmes že kaj jedla in da si potešila lakoto.

Sej bo vse OK, boš vidla user posted image


mi je sodelavc prinesel sirov burek....njami ko je pasal....zdaj po drugi tabletki pa bom vidla, al so bli zjutraj živčki al kak stranski učink zdravila....

Shuki thanksuser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 13:59:30   
ledenka
sirov burek....


user posted image  mi je danes tako zadišal iz pekarne zjutraj... pa sem se mu uprla. morda pa pade na poti domov user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 14:05:50   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

sirov burek....


user posted image  mi je danes tako zadišal iz pekarne zjutraj... pa sem se mu uprla. morda pa pade na poti domov user posted image user posted image user posted image

bogica, kolk se slinšuser posted image ....se ti vse lušta......

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?