|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:11:55   
Anonimen
Jazzzika ne nisem v službi... Doma sem... Danes kiham nenormalno user posted image Drugače pa nekako me že mineva volja in upanje. Pravijo da moraš pozabiti ampak to se ne daaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Nevem.... Brez komentarja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:12:10   
~Biba~
 user posted image čvekiceuser posted image

aqua kak vreji novica; Sem ti rekla ež zadnjič; enako je bilo pri moji sekici....ona je potem delala test, kak teden po tisti misterjozni user posted image user posted image ...bomo vse stiskale pestke, da se pikica obdržiuser posted image

jazzikauser posted image včeraj nisem utegnila seznama naredit; hvala da si ga prevzela...bom še potem sebe dodala; če te ne moti.

ledenka...če tak pomislim , je tvoj nick kar dobra osvežitev za te pesje dneveuser posted image velkom bek

vita80 si pritegnila pozornost...rada bi zvedela kaj več; ti potem pošljem ZS; če smem.user posted image

živa ti pa si nekam tiha bla zadnja dneva...si se jiuser posted image skrivalauser posted image žal mi je da je prišla, tudi mene je včeraj presenetla...kaj čemo, gremo naprej; kot je jazzika rekla bebije delatuser posted image , pa je itak lušnouser posted image

oktavijaaaaaa če dovoliš, bi ti jaz družbo delala, ko bojo ostale zbile svojih 5-10 kg. Tudi jaz mam za zgubit kar precej kg user posted image
Že od malih nog se ubadam s kg
user posted image
Trenutno bom kar začela z ločevalno dieto; pri tej se hitro vidijo rezultati; potem pa bom počasi poskušala malo kombinirat z motijem, da najdem neko svojo ravnovesje....športam pa tak že dovoljuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:14:22   
gigi1
Špelči verjamem, da je bilo zabavno. A so imeli vsaj oni kej za pogledat, če že ni bilo nič za ženske učke spočit user posted image
Mislim, da je ta sluz dober znak za ovulacijo user posted image . Zgleda se vse postavlja počasi v normalo.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:15:51   
Anonimen
Hej kleja... Samo v službi nisem to je to... user posted image user posted image user posted image   Ne nisem se skrivala - pa sej je še ni!!!! ampak testek kaže pa  - !user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 3829
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:17:11   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

se grem zdaj mal v špegu pogledat...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti ga kar posodim ... user posted image

Ja, to sem tudi jaz ugotovila - škoda glavobola za naše zdravstvo. user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3830
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:25:27   
spelka12
trinity user posted image user posted image  za tvojo pikico in srček. Če sta bila 2 mi je res žal za drugega, ampak vsaj eden sonček ti ostane. Srček sva pa midva prvič slišala v 14 tednu. Prej sva tudi midva mislila, da ga slišiva ampak ko ga enkrat res najdeš šele vidiš, kako bi se to moglo slišat. Je pa tam okoli sramne kosti nekje. Saj veš kako pravijo, kdor išče ta najdeuser posted image . Je pa to eden najlepših občutkov na svetu, ko slišiš srček kako bije in kako se tvoj otrok premika v tebi  - matr sem sama sebe spravila v deprouser posted image
živa25 user posted image user posted image user posted image . Navijamo.
vita80 če te pustijo po enem tednu samo pol se res nimaš kej za sekirat, če zajeb.....briga te. Pa tud mene mal več zanima o tej bioenergetičarki. Kaj ti pa pol delajo tam? Aha sem že prebrala.
ledenkica kaj pa ti tuki? Sej ne, da te nimam rada ampak a nisi ti na morju user posted image ?
aqua držim pesti na nogah in rokah, da se tale pikica obdrži pri tebi.
žiži kaj pa te tablete pomagajo? A kej uravnavajo?

Z erin pa ni še nč, ker sem ji zagrozila, da me more takoj poklicat, ko kej začuti. Tud, če je samo prebavna motnjauser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 3831
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:26:49   
vita80
Gigi čav!

Ne uporablajm Chin Chia. Ravno ne vem zakaj glih so, mi pa pomagajo za ščitnico. Nimam več takih obročkov okrog vrata.
lp


_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3832
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:27:42   
vita80
Kleja ti kr vpraši.

_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3833
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:30:46   
jazzz27
no, no tako se dela dekleta moja!! Vse na RR!!

kleja, ti se samo vrž na seznam...se mi zdi da odkar imamo tole temo hujšanje pa to....sploh nisem lačna....samo diete si pa še nisem uspela pogledat!!!
aja...pa ob 11-ih dobro jutro....a si ti v amerikiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


živa...ne sekiraj se....saj men je bilo tud user posted image , ko sem jo zagledala po 18-tih dneh zamude...pa kaj čmo....gremo naprej!!! Čedalje bolj se mi umika to v ozadje in vem, da slej kot prej bomo vse user posted image .... kolk sem se že jaz presekirala pa preživcirala zaradi tega...na konc pa samo sebi škodo delaš!!! Tako dauser posted image user posted image user posted image ...dajmo!! Aja...negativen testek pa tud še ne pomeni nič...poglej si aqvico....user posted image user posted image user posted image user posted image


Aqua...se ti že kolca...naštimaj si ogledalo na ekranuser posted image .....tako bi si še človk sam sebi všeč rataluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


se*...kaj je danes dietnega pri vas.....upam da ne user posted image user posted image ...pr nas je blo to včeraj...suša!!user posted image


spelkica....te čist razumem kako je z dedi it na morje....ampak ponavad grejo radi mal počekirat kako je stanje na obali....user posted image ....no ja, saj tud me kakega dobrega rade vidmo....če je pa še kak pir vmes se pa že sama počutim ko pamelcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ledenkica...a že opravljaš nalogco? Kar dost boš imela dela!!user posted image user posted image user posted image user posted image  A so kake slikce ratale?


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3834
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:32:18   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Špelči verjamem, da je bilo zabavno. A so imeli vsaj oni kej za pogledat, če že ni bilo nič za ženske učke spočit user posted image
Ooooo za pogledat so mel pa kr velik. Jest sem zmerej govorila, da če me še en moški zaje.... grem pa na punce. Sem še hujša ko tipi. Za vsako dobro pogledamuser posted image user posted image .
Mislim, da je ta sluz dober znak za ovulacijo user posted image . Zgleda se vse postavlja počasi v normalo.
A res misliš? Hvala ti za tole. A veš, kolk mi en tak stavek srčka poboža? Me kar stisne ko berem, da dobijo punce šele po 2 mesecih tetko ali pa sploh ne. Jest bi pa že takoj rada spet začela delat na user posted image . Vsi pravijo naj počakam, do konca prebolim ampak to pri meni ne gre. Hočem naprej v nove boje, hočem bebija, mojo štručko.Hm a sem ti sploh že izrekla dobrodošlico pri nas? user posted image user posted image user posted image user posted image  Itak te spremljam na IVF temi in zame nisi nova tko da....ŽIŽIKA DOBRODOŠLA MED BORKAMI.

oktavija vse bomo s tabo, ko boš hujšala. Te bomo sbodbujale pa samo sadje in zelenjavco gor popale pa v mislih telovadile s tabo. Važi?

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3835
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:36:29   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

se*...kaj je danes dietnega pri vas.....upam da ne user posted image user posted image ...pr nas je blo to včeraj...suša!!user posted image




Danes bo juhca - neka Dolenjska mineštra user posted image  pa solata - tuna, paradižnik, kumare, paprika, pa še kaj/kdo lahko not pade ...
Bučkini polpeti bodo pa jutri .. nimam sira ... pa ne avta doma (je mojemu njegov avtek prehlajen, pa je šel z mojim) user posted image

Ko smo že pri hrani ... kje je pa naš sunshine?

ps: kar se pa tiče user posted image , smo meli danes petelinji zajtrk user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 5.8.2008 11:37:20 >

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3836
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:37:29   
spelka12

user posted image user posted image Borke na dietouser posted image user posted image

               4.8.2008        11.8.2008         18.8.2008      25.8.2008
jazzz27         5kg

Se*                5kg

Oktavija       21kg

Fargesia       10kg

gigi1              5 kg

pikica36        5 kg

spelka12       4 kg



user posted image      



Evo dodala sem se na dieto. Zadovoljna bi bla tud že s 3kg, mene bolj baše to, da se je vse naložil na trebuh in boke. Zaenkrat oblečem samo 1 kavbojke od 6ihuser posted image .

< Sporočilo je popravil spelka12 -- 5.8.2008 11:38:35 >

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3837
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:38:50   
ledenka
vidim, da ste na dieti user posted image  jaz tuuuudi, moram 10 kil dol spravit user posted image  

Madeira je bila super, samo plaze imajo precej zanic user posted image  no, so betonske ali skalnae... ampak to mi je v principu bolj vsec kot pescene. pa narava je fenomenalna. mi je zal, da sva bila samo 1 teden, bi mi par dni se kar ustrezalo. sem slikala, zdaj moram sam se kabel najt, da bom dala slikce na racunalnik user posted image  

sva se pa zmenla, da greva se kar k Reskotu in to cim prej, magari samoplacnisko. ce ne rata, bova sla pa itak na GK.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3838
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:40:05   
Serendipity
Jaz se pa danes že cel dan ne morem začuditi vztrajnosti tele naše shujševalke user posted image user posted image user posted image user posted image  Naj nam bo za vzor ....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3839
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:41:47   
oktavija
Ja JA!!!! Zdaj boste vse z mano, ko pa sem spomladi hujšala pa se mi ni nobena pridružila!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
No naj se pohvalim da takrat izgubljene kg nisem dobila nazaj ... pa je bila tudi Jajčna dijeta 2 tedna na jedilniku, zato jo bom ponovila z malo večjo disciplino....user posted image user posted image user posted image

No pa da vidim kaj ste danes ve papcale????

Moj današnji jedilnik:
1.) zajtrk - 1 kos lubenice user posted image
2.) kava z mlekom + sladkor user posted image
3.) kava z mlekom + natren user posted image
4.) malica - 2 kosa lubeniceuser posted image
   3 kosi čnega prepečenca +  navadni LCA jogurtuser posted image        
5.) zdaj pa upam, da bo padla še kaka kavicauser posted image
6.) planirana večerja: puranji zrezdi + solata user posted image  BREZ KRUHA IN KROMPIRJA!!user posted image  

No, na raport pa zdaj ve!!!!!

Aquauser posted image user posted image user posted image  super za tvojo pikco!


< Sporočilo je popravil oktavija -- 5.8.2008 11:48:28 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3840
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:44:04   
aqua77
Se*, pri vas pa kar petelinjega...........  opa........ ste pa vroči na vse zgodaj.....


superca..........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3841
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:44:28   
~Biba~
user posted image user posted image Borke na dietouser posted image user posted image

          4.8.2008        11.8.2008         18.8.2008      25.8.2008

jazzz27      5kg

Se*             5kg

Oktavija     21kg

kleja           20 kg

Fargesia     10kg

gigi1            5 kg

pikica36      5 kg

spelka12     4 kg

ledenka       10kg

sonček 33     user posted image


user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil kleja -- 5.8.2008 11:51:39 >

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3842
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:44:52   
ledenka
moja hrana do sedaj - dva caja z mlekom in natrenom, dve majhni jabolki. bom danes kar na jabolkah, se moram malce spucat user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 3843
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:47:00   
ledenka


user posted image user posted image Borke na dietouser posted image user posted image

           4.8.2008        11.8.2008         18.8.2008      25.8.2008









jazzz27      5kg

Se*             5kg

Oktavija     21kg

kleja           20 kg

Fargesia     10kg

gigi1            5 kg

pikica36      5 kg
ledenka       10 kg

user posted image     

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3844
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:47:18   
sonček33
Bejbe, jaz bom tudi z vami se šla Monteya.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3845
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:47:52   
~Biba~
heheuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3846
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:50:17   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

No pa da vidim kaj ste danes ve papcale????



zajtrk: črna kava, pz kruh, višnjeva marmelada
malica: grozdje (in prvkar papcam nektarino)
kosilo: solata s tuno in sezonsko zelenjavo

Pa čestitke za izgubljene in nevrnjene kg! user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Se*, pri vas pa kar petelinjega...........  opa........ ste pa vroči na vse zgodaj.....

superca..........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  No, če sva pa vstala že ob šestih  je bilo potrebno prebuditi vse čute pred zajtrkom user posted image user posted image , no potem je pa sledil ta pravi zajtrk.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 3847
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:53:25   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: kleja


user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image



Ammm.. če jih gledam vala isto kot če delam? user posted image  Ker potem jih bom cele dneve zvesto spremljala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3848
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:55:03   
sonček33
ojla pupike!
agua - jaz še mislim nate, saj veš ....
Se* - uf si pa privoščiš petelinji zajtrk -  A pa je to v skladu z Montijem???????user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz bom danes makaron flajš delala. na izi, me pa lahko primer, da bodo bučkini polpeti še pol nekje v zgodnjem popoldnevu:)
ledenka  - kako si kaj bejba'


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3849
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:55:41   
~Biba~
papcala danes...
Z: banana + kava z mlekom
do zdaj spila že kakih 0.8 l vode
M: si grem zdaj po kos lubenice
ŠPORT:čaka me vrtnarjenje in malo čiščenja
K: verjetno zelenjavna rižota + šobska solata+ kos polnozrnatega kruha
M:kafe z mlekom
V: isto kot za K; le pol manj

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Ime za fantka
genovefa

Katero ime vam je najbolj všeč?

Lovro (21%)

Žiga (29%)

Miha (19%)

Filip (31%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!