|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 9:25:44   
aqua77
Jutro pupe.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Najprej pdgovor od Se* tisti deklici.... kliknem na link, pa mi noče nič pokazat, mi napiše naj grem nazaj.... user posted image user posted image user posted image user posted image  a mi poveste, kako je naslov teme???
ploooosim.... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 3801
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 9:37:54   
jazzz27
trinity....čestitke za pikico!! Me veseli, da je vse ok, da se srček sliši, da je dovolj velik fižolček,... Ti verjamem, da si bila blažena, tudi jaz bi bila!! Kar se pa tiče druge pikice....ne obremenjuj se s tem, ker vidiš, da še sama ginekologinja ni bila prepričana kaj je to, tako da pusti to....važno je da je malo dete ok!!


živa....mi je žal za tvojo prišleko, pošlji jo nazaj v puser posted image user posted image !! Glavo gor in v nove boje, kaj nam pa preostane drugega!! Pa saj konc koncev je pa luštno otroke delat...a ne dekleta?user posted image user posted image  Si v službi?


se* ....žalostna zgodba z vago....kaj bomo pa zdaj? Upam, da ima tvoj dragi točno skalo, da boš lahko poročala vsak tedenuser posted image user posted image user posted image user posted image  Sem bla lenušček, še dans nisem odpakirala tistga Montija (jaooo Monte!!!!! Njam)....včer pa skor nč nisem jedla....user posted image .....mi nekako ni pasalo!! Bom pa dans vse nakoknadla, ker sem bla že zjutraj, ko sem se zbudila lačna ko volk!!!!!!!


vita80....ne sekiraj se, očitno ti šefica zaupa, da te pušča samo! Zakaj hodiš bioenergetičarki?
aja, te dam na seznamček?


aqua....KJE SI? POROČAJ!!!!!!!!!!!!


ledenkica...ku,ku? Si že razpakirala?


Oktavija...glavo pokonc in gremo na dieto!!!! Te bomo spodbujale!! Jajčna se mi zdi kar fajn...ni tazga pretiranga stradanja!!

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 3802
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 9:38:54   
jazzz27
aqua...poročilo!! Si pozabila? Kaj je bilo? Je vse okej?

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3803
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 9:44:34   
vita80
Jazzika, ti si faca! K njej hodim zaradi težav z zanositvijo. Povedala mi je, da je že imela kar nekaj takšnih primerov, kot sem jaz in so z njeno pomočjo uspešno donosile.
Hvala, zaenkrat se ne bi dala na seznam ni ne volje.


_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3804
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 9:59:14   
jazzz27
A lahko kaj več napišeš o njej...koliko časa pa že hodiš k njej in kaj ti dela? Če ni skrivnost!

Ni panike za seznamček.....vsak se pač odloči ko je pripravljen na to in mislim, da je takrat tudi najboljši efekt!!

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 3805
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:03:59   
vita80
Jazzi, ni skrivnost. Hodim k njej od meseca marca. Ima tehniko polaganja rok. Rekla mi je, da imam težave z hormoni zato pa ne zanosim. Ko sem ji povedala, da sem zaj dobila službo mi je rekla kaj pa zaj z zanositvijo. Tako, da sem vedela, da sem na dobri poti. In tudi rekla je tako, da bo vsak čas prišel dan D. Jem tudi neke tablete od znamke Forever za uravnavanje hormonov. Dela pa po celi Sloveniji. Če veš izvedeti več mi pošlji ZS.



_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3806
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:17:30   
ledenka
sem spet tule user posted image  

vidim, da bom imela kar delo, da bom prebrala za nazaj user posted image  se bom cel dan po malem ukvarjala s to tezko nalogo!

no, na hitro, kaj je novega???

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 3807
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:18:25   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

aqua...poročilo!! Si pozabila? Kaj je bilo? Je vse okej?



jutro,

še moje poročilo od G včeraj....

Bila pri njej in povedala, da mi je testek CB pokazal zelo nežen plusek, čez dva dni BC tudi popoldne dve nežni črtici in naslednje jutro dobila M, ki je trajala le en dan, dva dni pa rjav izcedek.

Mi je naredila vaginalni UZ in povedala, da imam rahlo odebeljeno sluznico, kar je nenavadno za po M. Da je možnost, da je pikica še notri. Povedala sem ji, da sem delala tudi včeraj zjutraj CB in da je spet nežen plusek in ji ga pokazala.

Njen nasvet je bil, naj s testi za nekaj dni počakam, saj ti testi, ki ji mi kupujemo niso tako zanesljivi in je namen farmacije, da služi na nas, saj jih, ko zagledamo blagi plusek, kupimo potem še nekaj. Da je možno, da tako zgodnje nosečnosti še noben testek ne zaznava in da včasih lahko mine tudi mesec dni po zamudi, preden domači testek pokaže +.
Bila sem pa popoldne in me ni dala na krvni test, ker je rekla, da je lahko še tako zgodaj, da mi zaradi blage M tudi ta ne bi še ničesar zagotovo pokazal, oziroma tudi če bi, ni rečeno da bi v naslednjih dneh pikica zagotovo ostala notri.

V primeru, da bi v nasledjih dneh spet začela krvaveti pa moram takoj v bolnico saj bi bil to SS.

Testek naj naredim spet čez par dni in čez deset dni se pravi v četrtek 14.08 moram ob 12:10 priti spet k njej, saj me bo takrat spet pogledala in dala tudi na krvne preiskave in mi lahko zagotovo povedala, če je pikica še notri.... In da ve, da bom kakšen dan prej sigurno že naredila testek in naj ga prinesem v vsakem primeru s seboj....


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3808
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:18:46   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Jutro pupe.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Najprej pdgovor od Se* tisti deklici.... kliknem na link, pa mi noče nič pokazat, mi napiše naj grem nazaj.... user posted image user posted image user posted image user posted image  a mi poveste, kako je naslov teme???
ploooosim.... user posted image


Aqua, nič ne bo. Temo so kot kaže pobrisali.
Tako, da najbolš, da ti Se* napiše kratko obnovo...

< Sporočilo je popravil miska73 -- 5.8.2008 10:19:06 >

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3809
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:21:49   
miska73
Aqua, kaj to pomeni, da si malo noseča...
Držim pesti, da se bo le obrnilo v pravo smer.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3810
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:22:36   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Aqua, kaj to pomeni, da si malo noseča...
Držim pesti, da se bo le obrnilo v pravo smer.




sem vedno mislila, ta ta izraz ne obstaja.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3811
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:23:42   
ledenka
aqua, joj, ti drzim pesti!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3812
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:24:59   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Aqua, kaj to pomeni, da si malo noseča...
Držim pesti, da se bo le obrnilo v pravo smer.




sem vedno mislila, ta ta izraz ne obstaja.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
aqua,držim pesti,da se je pikica tvoja obdržalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3813
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:25:39   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

aqua, joj, ti drzim pesti!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  



ojla!!!!

ja kolk sem pa tebe vesela ajsika!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   a si uživala na morčki?????


mi smo te pa tako misale!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa hvala za pike poke in pestke.........user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3814
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:27:49   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Aqua, kaj to pomeni, da si malo noseča...
Držim pesti, da se bo le obrnilo v pravo smer.




sem vedno mislila, ta ta izraz ne obstaja.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
aqua,držim pesti,da se je pikica tvoja obdržalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hvala spps,user posted image

se bom probala ne obremenjevat preveč s tem...

kar bo pa bo, spremenit itaq nimam kej.....

pa testka še nobenega nisem kupla, sem jih prejšni teden že preveč..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bom zdaj par dni mal šparala.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3815
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:29:39   
jazzz27
aqua...to pa je zapletena zgodbica!! Jaz upam na najbpljše!! In šccccccccccccc tardeča!!! Čez deset dni te bo dala na kri...mah ne no!! Je pa res za luno!! Pa tako švoh pa spet niso tile testi!! Nimam besed...kaj pa ti? Kako si ti prenesla...si ok?


Aja, aqua...pojdi v kopalnico .... na hodniku ne smeš imeti stika z nikomor...ne smeš nobenega pogledati v očiuser posted image  (za crknt)....ko stopiš v kopalnico, se zazri v ogledalo in globoko poglej v sebe, tako stoj 50 min in če se ti kolcne si noseča!!!! Če se ti ne kolcne vztrajaj in čakaj, dokler se ti ne bo kolcnilo....to je znak da imaš enega, če se ti kolcne dvakrat imaš dva,....   to je Se* obrazložila eni frači tu gor na forumu, ki naj bi ji povedale ali je noseča ali ne....tri tedne pred M!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni se je predvčerajšnem kolcalo in jih bom donosila sigurno dvajset!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


Vita...kje kupiš tablete in kdo ti jih je predpisal?

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 5.8.2008 10:31:00 >

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3816
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:35:08   
aqua77
Pišuka mi je žal, da sem to falila!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zmeraj, ko je kaj zanimivega me zmanjka!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Svaka ti čast Se* !!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3817
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:36:17   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

aqua...to pa je zapletena zgodbica!! Jaz upam na najbpljše!! In šccccccccccccc tardeča!!! Čez deset dni te bo dala na kri...mah ne no!! Je pa res za luno!! Pa tako švoh pa spet niso tile testi!! Nimam besed...kaj pa ti? Kako si ti prenesla...si ok?






ja aqua bo čakala..... user posted image   pa vso plačo za testke zmetala.....  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3818
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:41:55   
Serendipity
aqua - user posted image hm.. to pa je zdaj ena zmeda ta velka, ni kaj user posted image

Meni je moja G nekoč dala cel kup reklamnih testov (pa to v istem hipu kot je pisala napotnico za neplodnostno user posted image  - no, mi je objasnila, da itaq rabim le enega plavalčka za user posted image , tak da bodo prej ali slej prišli na svoj red user posted image user posted image ) in mi rekla, da se da fajn zanesti na vse te teste. Zgleda, da so tu tudi mnenja deljena...

Kaj pa, če bi takrat namesto kupovanja testov šla v laboratorij nakrvni test? (za kar bi ti lahko ta velecenjena G napisala napotnico, ali?)

No, še vedno ti ostane ogledalo ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3819
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:43:01   
Serendipity
aaajssssiii!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sta uživala?

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3820
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:52:52   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

aqua - user posted image hm.. to pa je zdaj ena zmeda ta velka, ni kaj user posted image

Meni je moja G nekoč dala cel kup reklamnih testov (pa to v istem hipu kot je pisala napotnico za neplodnostno user posted image  - no, mi je objasnila, da itaq rabim le enega plavalčka za user posted image , tak da bodo prej ali slej prišli na svoj red user posted image user posted image ) in mi rekla, da se da fajn zanesti na vse te teste. Zgleda, da so tu tudi mnenja deljena...

Kaj pa, če bi takrat namesto kupovanja testov šla v laboratorij nakrvni test? (za kar bi ti lahko ta velecenjena G napisala napotnico, ali?)

No, še vedno ti ostane ogledalo ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




sploh ne bom več komentirala naše zdravstvo..... user posted image

ene klinčeve user posted image  ti ne znajo ne potrdit, ne povedat, da je ni......  za vse rabijo cajt....... 

sej ko bo enkar brcal, bom pa tud jaz vedla, da je not in G zato sploh ne rabim.... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3821
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 10:54:32   
aqua77
se grem zdaj mal v špegu pogledat...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3822
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:08:24   
vita80
Jazzika to mi jih je ona predpisala, drgač sem jih pa kupla od ene gospe ki naročuje prek Forevera. Narejene so pa v Ameriki. 

_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3823
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:09:24   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Špelka s tremi tipi je pa kar čudno, da ste sploh do plaže prišli user posted image . A maš še vedno izcedke?

Neeeee žiži men je blo čist fajn s tipi, sem se jim tolk nasmejala. Res so ena svoja vrsta. Na plažo smo pa šli samo zarad tega, ker sta oba kolega še samska in je blo treba mal uč vržt na kako fletno.user posted image  Izcedek mam še vedno ampak je tak čuden, kot bi imela ovulacijo. Taka obarvana sluz je ampak ne rdeča ali roza, bolj rumenkasta. Glih tolk, da moram imet skoz vložek not.


fargi mljaska, kolko polpeti izgledajo slastni. Bom enkrat probala narest. Sem pa že jedla porove polpete s krompirjem. Ti so bli tudi božanski.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3824
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:11:06   
gigi1
Ojla pupike

Aqua jaz mislim, da si imela ovulacijo malo kasneje in da bo to to user posted image  user posted image  user posted image . Na tvojem mestu bi pa vseeno skožila na krvni test. Samoplačniško. Misli, da košta manj kot 2 CB. Je pa ziher user posted image

Ajsika si back user posted image  user posted image  user posted image . Sem te mal nadomeščala tukaj user posted image

Vita a uporabljaš Forever Multi Maca?

Jaz sem jih že dobila. Sem naročila pri naši Grethy. Ona ima Forever izdelke. Pošljite ji ZS. Samo zdej trenutno je brez i-neta. Ji neki nagaja. Je pa ta Maca dobra tudi za plavalčke in libido. Sem jih še za mojega vzela user posted image .

Evo link:
http://www.aloemiracle.ca/Sr/oOstalimPr/MultiMaca.htm

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




VELIKOST OTROKA OB ROJSTVU
MYBABYGROW

KAKO VELIK JE BIL VAŠ OTROK, KO SE JE RODIL?

50- (26%)

50 (9%)

51 (26%)

52 (10%)

53+ (28%)


Število vseh glasov: 87

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!