|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 18:43:17   
jazzz27


user posted image user posted image Borke na dietouser posted image user posted image

             4.8.2008        11.8.2008         18.8.2008      25.8.2008
jazzz27         5kg

Se*               5kg

Oktavija        21kg

Fargesia       10kg




user posted image   


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 18:45:57   
jazzz27
Evo Mašika...še tebe gor dala!!user posted image user posted image  No saj počasi se polni tale naš seznamček!!user posted image

Kje ste dečvice...moj je šel na en piknik in babe smo spet domauser posted image ....tako da družba bi prišla prav!!!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 18:47:16   
gigi1
Hojla punčke.

Aqua se pa še ni prišla pofočkat?

Pa Erin? Še 2 v1?

Kar mal se štulim pri vas. Saj ne zamerte, a ne? po duši sem borka user posted image

Vidim, da sem štartala pravo Montimanijo tukaj, ko sem Se* prosila za knjigco user posted image

A se lahk še jaz na seznamček pršlepam? -5 kg.
Sem v petek kao štartala z Montijem, pa kaj ko grem v sredo na lepš in ne bo šlo se držat user posted image

No, lepo se imejte. Navijam za nas v vseh pogledih user posted image





_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 18:49:23   
jazzz27
No ja monologi....pa veeno se moram danes pohvalit.....sem oprala 7 strojev perila!!! Vso posteljnino kovtri in povštri vred!! Pa pospravila sem, potleh pobisala, pajke pregnalauser posted image ,....in še naredila en fulllllll dolg seznam telefonskih številk za mojga dragega!!!! Kako sem jaz pridna!!!!user posted image user posted image




(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 18:50:39   
jazzz27
gigi1...itaq da si dobrodošla!! Na seznam te pa takoj dam....kam potujete?

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 18:51:19   
jazzz27


user posted image user posted image Borke na dietouser posted image user posted image

            4.8.2008        11.8.2008         18.8.2008      25.8.2008
jazzz27         5kg

Se*               5kg

Oktavija        21kg

Fargesia       10kg

gigi1              5 kg




user posted image    



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 18:57:42   
gigi1
Jazzzyka user posted image  user posted image  user posted image  res si pridna. In doma in s seznamčkom. Hvala za dobrodošlico user posted image
Z mojim greva na Panonsko morje. K je dobra papica in pupica, pa še prijazni domorodci user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 19:19:02   
pikica36
hoj punce
se**user posted image user posted image user posted image  pa si prava facauser posted image user posted image
jazz - ti pa priiiidnaaaaaa!!!! daj še meni malo "delodiša "jaz sem pa tk lenaaa , da grem sama sebi na živce. ampak res, od ss naprej sem ko neka cota. res sem takrat 14 dni počivala, in mi je vidno pobralo kondicijo ampak kar je preveč je pa preveč.
naj me ena brcne v rituser posted image

pa mene tud prosim na seznam , bom pridna borka - obljubimuser posted image
moram pa skenclat  vsaj 3 kg.če bi pa 4 ali pa 5 bi bila pa že baharijauser posted image user posted image user posted image
v glavnem moj ITM je 21- sicer čist normalen ampak kg pa niso taprave, se mi fajn obeša okol trebuha ko se vsedem , pa noge.... user posted image user posted image



_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 19:37:35   
gigi1
Sem mal brala, kaj ste dans načvekale.

Kleja hvala za link.

Se*

user posted image
Špelka s tremi tipi je pa kar čudno, da ste sploh do plaže prišli user posted image . A maš še vedno izcedke?

Fargi bučkini polpeti so pa videt res njami. Ja ... po Montyju brez moke, pa bo kar dijetno user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 20:23:03   
jazzz27
pikica...te dam na seznam....a takole se pa tud pr nas obeša user posted image !! Že v stoječem položaju je kriza...user posted image

gigi..kdaj pa odpotujete? A amte začrtan kraj? Al na blef?

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 20:23:49   
jazzz27


user posted image user posted image Borke na dietouser posted image user posted image

           4.8.2008        11.8.2008         18.8.2008      25.8.2008
jazzz27         5kg

Se*               5kg

Oktavija        21kg

Fargesia       10kg

gigi1              5 kg

pikica36         5 kg




user posted image     



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 20:34:33   
benika
Kje pa je trinity? A ni imela danes UZ? Madona, vsaj javila bi se lahko, da nam pove, kako je šlo.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 20:44:57   
trinity22
ojla

evo mene na raport,

saj si me samo ti benika pogrešala ostale imajo preveč dela s hrano in dieto .... no pa tud to mora bituser posted image  jaz sem pa ob teh postih in slikcah prav pošteno lačnauser posted image

Jaz sem imela danes pregled, s plodekom je vse ok, velik je 17 mm, kar je rekla da je za to obdobje čisto dovolj in srček mu je tudi lepo bil, tako da sem bila cela blažena, malo manj pa potem, ko je malo stran od najinega otročička našla še eno piko veliko cca. 5 mm in ni mogla čist razločit kaj naj bi to bilo, na koncu je izjavila, da sta bila po vsej verjetnosti dva in da je eden odmrluser posted image  Pa sem vprašala, če ne bi pol mogla krvavet, pa je rekla da ni nujno, tak da ne vem no, vesela sem da je z enim vse OKuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil trinity22 -- 4.8.2008 20:46:25 >

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 20:45:08   
benika
Jaz sem bila popolnoma iskrena (in lahko povem, da v veliko pomoč) do pupe, ki v svojih 20 letih postavlja taka fajn vprašanja.


Se*, pa o kateri temi to govoriš?

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 20:48:27   
benika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image trinity, iskrene čestitke še enkrat.

Glede AS, upam da te nisem preveč zamorila z odgovorom, ampak sem 100% da tisto ni bil srček, sploh v višini popka ne. Je še precej prezgodaj. Sem ravno to vprašala špelko, pa je potrdila moje domneve. Poizkusi srček poiskat tam, kjer je napisala Erin, melce nad sramnimi dlakami.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 21:05:07   
gigi1
Trinity user posted image  user posted image  user posted image  da je z user posted image  vse OK. Če je res bila druga pikica, je veliko bolje, da se "izsuši", kot da krvaviš. Krvavitve so vedno malo neugodne predvsem zaradi možnosti infekcij. Če je že moralo tako biti, je sigurno bolje, da ne krvaviš. user posted image

Benika tukaj je link, ki ga je že Kleja posredovala nekaj strani nazaj o odgovoru Se* na vprašanja mlade deklice:
http://www.ringaraja.net/forum/m_3021863/mpage_1/key_/tm.htm#3023422

Pa pa deklice. Lep večer user posted image


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 21:25:11   
trinity22
benika hvala za čestitke, kar se pa  tvojega komentarja zadnjič tiče pa ni panke, saj mogoče res ni bil srček, sam nekaj se je pa slišalo, pa samo na enem mestu, pa nikjer drugje, pa saj ne čist ob popku enen dva prsta pod popkom, no saj glavno, da sem danes vidla, da srček res bijeuser posted image

gigi tudi tebi hvala in se strinjam s tem kar si napisala

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 7:34:18   
pikica36
trinity- user posted image user posted image  za tvojo pikico, da je vse okuser posted image
jazzz-user posted image user posted image skoraj tako ja se obešauser posted image user posted image - fujjj
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 8:15:11   
oktavija
Jutro bejbe!!!!

Kaj pa jutranja kavica? A je še nobena ni kuhala???user posted image
No pol jo bom pa kar jaz. Evo kavica za vse nenosečkeuser posted image  in čajček za nosečkeuser posted image !

JoJ zenamček za dijeto je kar poln... Pa JAZ morem izgubiti največ kguser posted image , no in kdo bo z mano hujšal ko ve izgubite svoje male številke...user posted image user posted image

Katere dijete pa se bomo lotileuser posted image ???
Jaz nimam volje tako da res potrebujem spodbudo.... Študiram da bi ponovno začela za 14 dni jajčno dijeto pol bi pa naprej razmišljala....

Trinity- user posted image user posted image user posted image  bravo za srček pa nič ne skrbi za za drugo pikico... Tudi slikice so fenomenalne!!!!user posted image

No lep dan vam želim!!!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 8:19:15   
Anonimen
Jutro pupe... Sem danes zjutraj naredila BC in je negativen user posted image user posted image

Pa sem ta mesec že mislila da nama je namenjeno... No pa naslednjega... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Navijajte!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 8:19:50   
pikica36
ku, ku  oktavijauser posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 8:19:53   
Anonimen
Trinity fulll sta bla lušna.... user posted image user posted image user posted image In BRAVO ZA SRČEKAAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 8:23:59   
pikica36
živa ne obupajuser posted image user posted image , drug mesec bo!!!!!!!!

oktavija, katero dieto??? pojma nimam!user posted image  jaz sem že mela to jajčno, samo sem zdržala 4 dniuser posted image - amoak izgubila pa 2 kguser posted image
zdaj res ne vemuser posted image  jaz se moram striktno držat neke full stroge diete, če ne se mi zdi da mi ne gre kaj dol. monti se mi zdi da je za vzdrževanje teže, jaz ne shujšam kajuser posted image , sicer je res, da nimam veliko za dol spravit in te user posted image  tazadnje kg je najtežje!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image
najbolj me jezi, ker čez teden lahko zdržim vikend je pauser posted image user posted image  poooln dobrotuser posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 8:40:10   
Serendipity
Jutro babuškice! user posted image

trinity - super za srčeeeka! user posted image

živa - žal mi je ... user posted image

Kar se pa tiče našega drugega ''boja'' mislim, da bi bilo najboljše da se vsaka odloči mogoče za svoj način, ki ji najbolj prija?
Jaz bi se npr držala (več ali manj načel) gospoda Montija - upoštevala GI in kombiniranje hrane, vključila kak pilates (vsaj 2x tedensko) in čimveč gibanja na prostem (tek, hoja, kolesarjenje, plavanje), povečati moram tudi vnos tekočine (ker res premalo pijem .. aja, pa tu ne mislim na kako pivo user posted image user posted image ).
Kar se pa tiče tehtanja (se kak 2 meseca nisem tehtala, ker se je z mojo tehtnico zgodilo nekaj takega kot je jazzika nalepila v enem svojem postu user posted image )user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 9:19:45   
vita80
Jutro babike!

Vidim, da ste začele s hujšanjem.user posted image Joj, jaz bi tudi mogla pa ni ne volje. Oktavija, da te potolažim. Tudi jaz bi morala izgubiti najmanj 10 kg, da bi bila zopet takšna kot pa pred 5 leti, zadovoljna. Saj zaj ni ne krize z izgledom, ampak mi ti žlavfki okoli pasu grejo prav na k...user posted image . Kaj čem, če se mi pa ne da še s tem obremenjevat. Včeraj sem izvedela, da me bo šefica pustila naslednji teden samo za 10 dni in bom morala delati sama. Za info. pri njej sem zaj en teden in ne čutim se še sposobne, da bi me puščala samo. Šefi user posted image .Pa se ne sekiram preveč, če kaj zaserjem mi je pa že čist ravno! Če ima ona tak odnos, zakaj bi ga jaz imela drugačnega?
Še ena dobra novica. Bioenergetičarka mi je rekla, da sem že na dobri poti!user posted image user posted image user posted image In služba se mi zopet odpira na starem delovnem mestu, ki mi je bil no.1!!!!!
Erin a si že gotova? Mislim, da je danes ponoči bil dan D.
LP pupike moje pa se še tipkamo, ko bo kaj novega.

< Sporočilo je popravil vita80 -- 5.8.2008 9:20:43 >


_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




ime
SINEJA



Aljaž (45%)

Blaž (31%)

Tjaž (24%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!