|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:56:55   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33


Se* - uf si pa privoščiš petelinji zajtrk -  A pa je to v skladu z Montijem???????



Hm.. naš premili Monti svetuje, da pred zajtrkom zaužiješ sveže sadne sokove, jaz sem pač telesne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (Uh, packa sem ... user posted image )

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3851
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:57:33   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: kleja


user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image



Ammm.. če jih gledam vala isto kot če delam? user posted image  Ker potem jih bom cele dneve zvesto spremljala user posted image user posted image user posted image


Se* vse je v psihiuser posted image ti sam gledaj, pa si govori, kak švicaš, da fajn treniraš, da se maščoba kar topi....boš vidla da boš za kako kilco lažjauser posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3852
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:58:59   
oktavija
user posted image Jaz bi pa imela recept za bučkine pompete!!!!!user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3853
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 11:59:24   
sonček33
ampak jaz se grem una Monte iz ZOTT-a , mlečni desertuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3854
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:00:29   
sonček33
oktavija, recept za polpete in tudi slika le njih je nekaj starni nazaj (včeraj je bilo pripopano)  -se ti bodo začele cediti sline

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3855
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:00:31   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

Se* vse je v psihiuser posted image ti sam gledaj, pa si govori, kak švicaš, da fajn treniraš, da se maščoba kar topi....boš vidla da boš za kako kilco lažjauser posted image



user posted image spet sem na izgubi... Smlk smlk

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3856
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:10:47   
~Biba~
sonček tak sem celi čas bla zatopljena v ta seznam, da sem se čist zgubila...user posted image
user posted image ono od Monteja Z. si pa kar privoščiuser posted image

Se*user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3857
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:21:54   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

Se*user posted image user posted image



He he he. Hvala. Vsaj mislim user posted image ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa... hm... user posted image   nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3858
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:24:59   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

oktavija, recept za polpete in tudi slika le njih je nekaj starni nazaj (včeraj je bilo pripopano)  -se ti bodo začele cediti sline


Slikice sem našla in sreča da sem sita....user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  Sam recepta pa ne najdem....user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3859
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:25:47   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33


Se* - uf si pa privoščiš petelinji zajtrk -  A pa je to v skladu z Montijem???????



Hm.. naš premili Monti svetuje, da pred zajtrkom zaužiješ sveže sadne sokove, jaz sem pač telesne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (Uh, packa sem ... user posted image )


zaužila semena...kaj pa je to kaj tazgauser posted image user posted image ....in sedaj si jih polna kot bučauser posted image !!! Baje da se lasje svetijo po tem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sramne dlakeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz pa še nisem nič za zajterk...tud semen ne...kje je pa cajt!!


ledenka...super avatar!!! ti kar najdi kabel....jaz bi slikce gledala!!!!!!!


kleja....tud vrtanje in pospravljanje je telovadba!!! Sem šla na vago in mam samo od misli 0,5 kg manj ko včerajuser posted image user posted image user posted image !!! Kdo je že sprožu tole dietno evforijo?user posted image user posted image

spelka....tako se govori!!!!! Se spomniš naše kahelce.....tale dečvica je že naslednji mesec plodno užgala!!user posted image user posted image user posted image ....Vse smo tukaj da te spodbujamo!! Življenje gre naprej, s tem se sprijazniš in se boriš naprej!!user posted image



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3860
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:28:08   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

fargi - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Amm.. glede na to, kak bučkofan sem jazuser posted image .. mi zaupaš recept? user posted image




sva že dve bučkofanici...jaz bi lahko sam buučke na tisoč in en način jedla!

bučko naribaš kot da bi jabolko ribala za štrudl...(pečke prej odstraniš). posoliš, zmešaš in nekaj časa pustiš. potem pa odcediš (stisneš bučke z rokami da voda odteče). dodaš jajce, moko, česen v prahu, suh al pa svež peteršilj in zmešaša...in to je to...bomo vidli kaj bo ratalo...

Oktavija...user posted image user posted image user posted image


in sir nariban!! 

Evo Oktavija...sem jaz pogledala nazaj


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3861
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:29:58   
Serendipity
No, me je jazzi prehitela user posted image user posted image user posted image user posted image .

Hm, kar se tiče slončkanja ..sem se spomnila, da lahko deluje tudi obratno (baje vpliva na user posted image )  torej potemtakem lahko redi????? user posted image

Bom odprla novo temo z naslovom: Danes sem zaužila petelinji zajtrk. Sem noseča???? Hm, pa eno od podvprašanj bo ziher ali mi lahko povedo kakega spola je otročiček...



ps: Semena so pa itaq dobra za lase in kožo, no ..vsaj neko vlogo naj majo naši plavalčki, če že nečejo plavat ... user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 5.8.2008 12:35:26 >

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 3862
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:34:35   
Serendipity
Jaz sem lačna ... user posted image

Nekaj takega bi ... user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 5.8.2008 12:36:28 >

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3863
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:37:06   
oktavija
user posted image user posted image user posted image HVALA!!!!  HVALA!!!! ZA RECEPT!!!user posted image user posted image user posted image
GA BOM POSKUSILA!!!!user posted image user posted image  PA PRIPOPAM FOTKO!!!user posted image user posted image user posted image

A DOMAČO NALOGO ste danes oravile????user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil oktavija -- 5.8.2008 12:39:46 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3864
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:37:52   
sonček33
Se* ti si čist odpulena user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 3865
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:38:09   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Jaz sem lačna ... user posted image

Nekaj takega bi ... user posted image


user posted image NE NE TO REDI!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3866
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:42:26   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: kleja


user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image



Ammm.. če jih gledam vala isto kot če delam? user posted image  Ker potem jih bom cele dneve zvesto spremljala user posted image user posted image user posted image


Se* vse je v psihiuser posted image ti sam gledaj, pa si govori, kak švicaš, da fajn treniraš, da se maščoba kar topi....boš vidla da boš za kako kilco lažjauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  IZ TVOJIH UST V BOŽJA UŠESA IN NA NAŠE TREBUHE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3867
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:43:36   
ledenka
joj, punce, ste cvekaste user posted image  se grem malce umit, sem se vedno v spalni srajci user posted image  moja telovadba danes bo razpakiravanje in pranje user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 3868
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:45:26   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Se* ti si čist odpulena user posted image


user posted image user posted image user posted image

To pa zato, ker sem ziher noseča. Saj sem že včeraj rekla, da je moja zloba posledica nosečnosti. In glede na mojo O, je zdaj zdaj čas za vgnezditev. Kar čutim kak se mi zigota (ali kera stopnja je že tu???) pela po jajcevodih  (mater ji cotasto - misli, da je na toboganu, se je že petkrat na glavo dol pelala)...


ps: Hja, vidite? user posted image Tu moja psha malo zaštela.. user posted image user posted image  če bi bila normalna, bi še za spol vedela...

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 5.8.2008 12:46:52 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3869
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:48:31   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Jaz sem lačna ... user posted image

Nekaj takega bi ... user posted image


user posted image NE NE TO REDI!!!!!user posted image user posted image user posted image


Smlk smlk ... Hja, man pa napolitanke, tiste ta najbolj --- Kraš! user posted image user posted image

Sem se pa spomnila, na eno torto po Montiju .. jo poiščem ...

Jo man: Tole je slikca: user posted image

Tole recept: Montijeva čokoladna torta:

310 g črne čokolade
10 jajc

Čokolado stopimo nad paro.
Ločimo rumenjake od beljakov
Rumenjake stepemo, počasi prilivamo temno stopljeno čokolado. Beljake stepemo v sneg in dodamo čokoldi in rumenjakom.

Tortni model obložimo s peki papirjem in vanj vlijemo testo. Pečemo pri 250 st. 8 minut.

Ko je pečena pustiš 12 ur stati v hladilniku. Hladno lahko preliješ s stopljeno čokolado.



< Sporočilo je popravil Serendipity -- 5.8.2008 12:50:39 >

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 3870
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:52:29   
jazzz27
jaz sem že na 100 strani montija...sam ne me prašat kaj sem prebrala!!! a je dejansko katera to brala in me še samo to zanima, če sledi kak jedilnik, ker men se to ne da brat!!user posted image user posted image user posted image

Ti si zloba Se*!!user posted image  Sigurno sta dva pa se prerivata not!user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3871
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:53:57   
miska73
Pozdravljene čvekice...
Tale tema je pa danes in včeraj samo hujšanje, hrana...
Kot bi ne bila na forumu za zanositev...

Da pristavim še moj lonček k hujšanju.
Današnji jedilnik:
- za zajtrk juice in kava
- za malico jabolko
- normalno kosilo - solata in testenine
- za popoldansko malico jabolko ali dva
Zvečer grem za dve uri telovadit, švicat, da bo vse teklo iz mene.
Po rekreaciji bom pa verjetno še kak kos kruha vrgla v sebe.

Tole je preverjen režim in se pri meni obnese.




(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3872
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:55:38   
Serendipity
 jazzz27

jaz sem že na 100 strani montija...sam ne me prašat kaj sem prebrala!!! a je dejansko katera to brala in me še samo to zanima, če sledi kak jedilnik, ker men se to ne da brat!!user posted image user posted image user posted image   Nekje man neke stvari, jih poiščem in ti pošljem (ne vem na kerem compu man shranjeno ... )

Ti si zloba Se*!!user posted image  Sigurno sta dva pa se prerivata not!user posted image ne vem, no.. se mi je samo enkrat kolcnolo po 73, 23 minutah zrenja v svojo podobo v zrcalu (BTW imam predispozicijo za mozoljček, pa en las na zgornjem levem delu glave mi je začel rahlo siveti user posted image )

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3873
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 12:56:55   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Pozdravljene čvekice...
Tale tema je pa danes in včeraj samo hujšanje, hrana...
Kot bi ne bila na forumu za zanositev...




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  seveda, malo preveri .. ni samo hujšanje ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3874
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 13:00:29   
oktavija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ej punce jaz sem spet skor s stola padla ko vas berem, pa tudi v pisarni me že čudno gledajo ker se naglas smejim!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Dej zresnite se malo.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Jazzz tudi jaz sem prišla do neke 100 strani pol sem pa obupala....mi ni sedel v srce!!!user posted image user posted image user posted image

SE* jaz bi imela sam Montijeve recepte... Kje si jih dobila?
Mi jih pošlješ prosim...user posted image

< Sporočilo je popravil oktavija -- 5.8.2008 13:02:26 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




IME NA M...
Melia

Katero izmed naštetih imen za punčko vam je najbolj všeč?

Mila (25%)

Mina (13%)

Minja (5%)

Maša (37%)

Meli (5%)

Melani (14%)


Število vseh glasov: 354

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!