|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 19:24:04   
petka
Mojca75 - ja sem user posted image , sem ti odpisala na mail...  sem že posnela, upam, da mi bo jutr uspel prit do pošte, ampak dobiš ta teden 100%

Mi imamo pa jutri sistematski pregled, me prav zanimajo teža in mere, ga pelje oči, ker imam jaz 2. razgovor za službo in se bomo pogajal, sem že mal živčna, pa še čisto nič se nisem pripravla... kar odlašam...
Upam, da mi ne bo treba prav kmalu že delat, men je tooolk fino doma.. Ok, ampak itak grem sam za 4 ure, ostalo pa bolniška.

Sem gledala kaj naj oblečem in GROZA - jaz nimam nič za oblečt razen ene same črne jopce user posted image  Še mami mi je rekla, da sem ves čas v gospodinjski izvedbi. 
Treba bo v šoping, nujno, tole nikamor ne pelje.

Zdej pa pod tuš pa spat, da nam jutr s podočnjaki strašila... papapa

_____________________________





(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2676
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 19:26:48   
laura111
ste me pa prav napadle glede tistega kopanja,pa verjele ali ne se čisto strinjam s vašimi izjavami,jih pravzaprav živim tako mi smo drugač zlo vlk v naravi in z naravo in no pač se zdej počutim kot da sm vam slabo hotla,sam razlika je če poješ kilo dreka v naravi al pa kilo dreka v bazenu od bolanih ljudi

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2677
   [Brisano sporočilo]
12.2.2007 19:37:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu laura111)
  Neposredna povezava do sporočila: 2678
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 20:02:12   
F*S*M
Oj,

no sam ne hitro mojca in petka matr sta smešni obe sta ljubljančanki pa si morta po pošti stvari pošiljat, ja zmenta se kje se bosta dobili pa bo ne pa po poštiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ok sam tole sem mogla komentirat ob priliki pa kaj več napišem

čao


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2679
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 20:32:38   
mojca75
Ja Lana, pa more met tud pošta kej dela! Sploh pa nisem pomislila da je Petka Ljubljančanka user posted image

Petka - tenks, nisem dobila mejla!!!!!

Laura111 - ne ne, me majčke smo take (Z)majčke user posted image , mal se cufamo, drgač se mamo pa ful rade, sploh pa nič slabo ne mislimo

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 2680
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 21:07:37   
TiaSara
Ojla, punce!
Naš mali hodi zadnje čase malo prej spat, pa imam nekaj več časa, takole zvečer, da še kaj napišem. Saj za brat ni problema, cel dan je računalnik prižgan, pa se že najde čas.
Mi se imamo skrajno lepo. Tile prazniki so bili zakon, ker je bil ati toliko časa doma. Mu je pa danes malo zameril, ker je šel spet v službo. Ga niti pogledati ni hotel, ko je prišel domovuser posted image . Sicer pa je mali tako lušten. Meče žogice po kuhnji in šiba za njimi, najboljše pa mu je, če mu pustim brskati po kakšni omari - tam, kjer so spravljena cedila, npr. Dejansko se kar precej zamoti, tako da lahko tudi kaj naredim zraven - samo pozorna moram biti nanj, ker se začne mimogrede dvigati kje ob stolih, pod mizo... Zadnjič je zlezel pod stol in se hotel dvigniti. Potem se je pa jezil, ker ga je nekaj držalo dol user posted image . Pa komaj smo ga ven zvlekli, tako se je držal za stol.
Vidim, da že vse o službi razmišljate - jaz se te misli še kar otepam, čeprav se neizogibno približuje čas, ko bom morala mojega sončka za skoraj cel dan pustiti nekomu drugemu (komu pa tudi še ne vem). Glede na to, kako pozno sem hodila domov iz službe, bom samo dve uri na dan preživela z njim, preden bo šel spat user posted image .
No ja, bo že, bomo pa vikende bolj izkoristili.

Imejte se in ne razmišljajte preveč o službah (razen tiste, ki nujno morate).

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2681
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 21:39:24   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: laura111

sam razlika je če poješ kilo dreka v naravi al pa kilo dreka v bazenu od bolanih ljudi


Ok, pa dejva še to s temi bolanimi  ljudmi razčistit. Lej, zdravilišča v klasičnem pomenu besede so nekaj čisto drugega kot plavalni bazen ali terme..Praviš, da si delala v zdravilišču....  V termah, npr. Čatežkih, o katerih je bilo govora (pa še kar nekaj jih je v sloveniji - Ptujske, Olimia, Moravske, Žusterna ipd) srečaš zelo malo "starih bolanih ljudi" od katerih drek se tebi osebno bolj gravža kot tisti iz naraveuser posted image  V sodobnih termalnih komlpeksih prevladujejo mlade družine z otrokmi, večjimi in manjšimi, no ja, tudi kak upokojenec se najde. Ampak, roko na srce, še nikoli nisem doživela, da bi koga pripeljali na vozičku, ga v plenicah zavitega stresli v vodo in ga potem dali ven. Upokojenci, ki sem jih jaz opazila v termah, so bili večinoma umirjeni stari gospodje in gospe, ki radi malo pogovorijo, vsi so brezhibno čisti, za razliko od "nas ta mladih" po večini nosijo celo plavalne kape (tako, da tudi kak star nagravžen siv las ne more pasti od njih) Ker so že v letih, se tudi potijo manj kot ta mladi, torej ne onesnažujejo vode z njihovimi nagravžnimi starimi telesnimi sokovi.. In ker so že v letih, se tudi potapljajo relativno malo, torej ni bojazni, da bi kaki njihovi smrklji plavali po vodi, ko bi si potencialno lahko čistili nosove. Ker kakšen mlad in zdrav pa to tudi nardi. Ampak, tako je, se potolažiš s tem, da je tam na hektolitre vode in da te to ne bo ubilo....
Obstajajo pa bazeni, kjer je populacija res pretežno stara in ne prav dobrega zdravja; recimo hotel v Simonovem zalivu, pa v Strunjan radi hodijo, pa še kam verjetno. Tam pač ne greš, če te moti njihova prisotnost....

Tako da.... če bi morala izbrati med "drekom bolanih ljudi" , ki se namakajo v termah in kilo dreka "iz narave" , ki ga za sabo pustijo ali pozabijo nedeljski turisti, pa še kdo in kaj.....bemti, veš, da ne bi prav veliko razmišljala. Bi se kar veselo naguzila na masažo za hrbet zraven kakšnega ateja s trebuhom, ki bi me veselo in čisto nič perverzno naskrivaj pogledoval v joške in zraven stresal samo njemu smešne vice. Njegova gospa bi pa ta cajt mojega otročka v fredovem obroču za lička ščipala.... Po moje bi vsem ful dogajalo.user posted image

Sem morala napisat, če ne bi me pobralo. Ker enkrat bomo vsi stari in morda celo bolni. In se moram že zdaj borit, da na bazenih ne bo table, kjer me bodo prečrtali.user posted image

< Sporočilo je popravil Barbs -- 12.2.2007 21:44:26 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu laura111)
Neposredna povezava do sporočila: 2682
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 22:32:33   
laura111
uf si me nakurla pa sm si že rekla da ne bom več pisala na to temo,zelo daleč od tega da bi kaj proti starejšim imela,ampak je pač moja izkušnja bla taka da tam ki sem delala so blili v večini res starejši ki so imeli vsesorte bolezni in bili zaredi njih po 14 dni dni na terapijah katerih del je tudi terapija v vodi ,tega pa nisi mogla videt ker pač to je vsak dan zgodaj zjutraj pa men se prav nč ne gravža in še najmanj starejši ki jih sicer zelo spoštujem ,samo problem itak ni bil v tem ,mal te je odnesl pač,ne vem s čim sem te tolk prizadela,no se ti pa res opravičujem ker sem povedala kar ti ne bo povedal noben zaposlen v zdravilišču ki se tega problema zaveda pa nobenga nisem hotla žalit kot delaš sedaj ti ,obračaš besede in me hočeš obdolžit nevem kakšnega zločina skoraj. še zadnič bom sam tole rekla-napisala sem samo tisto kar sem videla na lastne oči in ker če si tam zaposlen pač stvari vidiš z malo drugačne perspektive,vidiš tudi kaj se zadaj zakulisij dogaja,pa tudi nobenega zdravilišča nočem na slab glas spravit -edino kar sem hotla je blo to da ker mam tut js otročka starga isto kot ve sm pač hotla vas mal opozorit pa ne vem če je blo potrebno takšno obsojanje zaradi tega vam nisem hotla nč slabga oz. tebi  BARBS ki sem te očitno tako prizadela se ti pa opravičujem 

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2683
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 7:56:35   
F*S*M
oj

laura111, dej nam napiš raj kaj od svojega otročička kakor pa od vode, veš če bi se ti nam lepo malo predstavila in nam malo opisala tvojega otročička, te verjetno nebi punce na tako vzele, tako pa si uletela s to temo, so se pa vžgale, kaj češ tako je. Verjetno pa je imela Barbs po dolgem, res dolgem času pisalni dan + tega pa še luna mal nagaja ti je mogla mal povedat kako to gre. Tako da dobrodošla med nami majčica sam povedati nam moreš al maš majčka bikeca al bikico, al pa je dvojček al dvojčica.

no tako midva sva že vstala, no pri nas je trenutno v modi hit BABA ne mama ne ata vse kar reče je na B. upam, da mo kmalu obvladal tudi črko M

no pregled mamo šele 21.2. to je pa tako daleč

no tolk za zdele mejte se

čao

p.s. mojca petki v predstavitvi piše da je ljubljančanka user posted image user posted image user posted image zate sem si pa zapomnila


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu laura111)
Neposredna povezava do sporočila: 2684
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 8:44:04   
lenika
Mojca in Filip user posted image  za 9 mesecev.user posted image user posted image user posted image

Barbs se strinjam.

Laura 111, nihče te ni napadel, pač vsak ti je povedal svoje mnenje kot si to naredila tudi ti. Jaz ti bom povedala konkretno za Dolenjske toplice, kamor hodiva midva. Tam imajo hotelske bazene, kamor hodijo ljudje na terapije, nato imajo pa kakšnih 200m stran od hotela še Balneo, ki je za vse ostale in tam hodiva midva.
Drugače pa predlagam, tako kot ti je rekla Lana, predstavi se nam in recimo še debato o čem drugem kot o vodi.

Imejte se.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 2685
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 8:57:34   
nina64
Pozdravljene!
Uh kakšna debata na temo bazenovuser posted image . Se je ne bom udeležila, bom jo pa z veseljem spremljala, je zelo zanimiva user posted image . Sicer pa tako kot pri vsaki stvari, so plusi in so minusi. Se mi pa zdi prav, da povemo vsaka svoje mnenje in malo podebatiramo o tem in onem.


Vsem user posted image , ki so praznovali mesečni rojstni dan user posted image user posted image user posted image .

mojca 75 - so ti dali kaj upanja na podaljšanje porodniške? Tudi jaz sem včeraj vprašala mojo p. in je rekla da zelo neradi podaljšajo porodniško in da se naj dogovorim z dr. v razvojni ambulanti. Bom pa sigurno poskusila, zgubit nimam kaj.


auroraa - user posted image  Zarja, zelo lepe slikice.

petka - dobro opravi danes na razgovoru za službo.

barbs - no pa si se le oglasila z malo več besedamiuser posted image . Zgleda, da ni bilo prave teme za tebe, da bi se bolj razpisalauser posted image .


Mi smo pa včeraj imeli posvetovalnico pri devetih mesecih. Naše mere so 7570 gr. in 70 cm, user posted image Tim. Mi smo malo kasneje začeli z cepljenjem, tako da smo včeraj dobili tudi drugo pikico. Temu primerno je bil včeraj malo siten in tud ponoči malo bolj nemiren. Upam, da bo danes že malo boljše.

Kalina - kje si, se že nekaj dni nisi oglasila!

_____________________________

Namesto avgusta, je naš sonček Tim pokukal na svet že 7.maja.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 2686
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 9:02:15   
F*S*M
Joj mene teslo

MOJCA VSE NAJ NAJ ZA 9 MESECEVuser posted image

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 2687
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 9:54:22   
maya2
Tako me smo z najine prve fizioterapije.
Sem še vedno čist hin, itak vse delam narobeuser posted image user posted image  
Sicer me je tarapevtka ful vzpodbujala, da če bi bilo vse v redu potem bi bil 'moj način' čist ok, ampak, ker Karin ni čist tko kot naj bi bila... potem je treba z njo ravnat drugače... sem čedalje bolj puser posted image  off!  Razvojno imamo pa šele čez 3 tedne pri 10muser posted image user posted image  Sita sem že poslušanja nasvetov v stilu: 'nič skrbeti, saj bo , še vsi smo shodili pa bo ona tudi, samo malo pozneje'  Če bi bilo vseeno potem ne bi nobenga na nfth pošiljal!! Zdaj naj bi hodile 2x tedensko če bo prostor... potem pa enkrat do samostojne hoje.

Mojca: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ZA 9 MESCEV
 
LP

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 2688
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 9:55:31   
laura111
ola punce,spet sm tuki,pa,vesela da niste preveč hude name pa da mal podebatiram o moji mali,je pa bikica u podznaku pa škorpjonka,tk da me že kr "skrbi",mala je že zdej taka navihanka,vsak dan kej novga,ja tale čas pa res dogaja. Imamo že 5 zobkov,prva dva pri dobrih 3 mescih,ampak vsi so pršl da sploh ne vem kdaj.Drugač pa sma same do 21-ga in se na vlko potama "po svetu".Je ful pridna in nezahtevna,pa potrpažljiva,pa tak dobrovoljček je skos se sm smeji,tak da lahk grem posod z njo...

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 2689
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 10:56:10   
pikicaa
Mojca in Filip čestitke za 9. mesecev user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu laura111)
Neposredna povezava do sporočila: 2690
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 11:03:43   
pikicaa
OJLA

laura 111 dobrdošla med majčicami user posted image user posted image user posted image  Kako pa je tvoji majčici ime in kdaj je bila rojena, da bomo vedele, kdaj ji moramo čestitat? user posted image user posted image user posted image  za zobeke. Mi imamo samo dva pa je tak hudič, ko prihajajo zgornji ven.

Petka dobro opravi na razgovoru.

mojca 75 držim pesti, da ti podaljšajo porodniško.

Drugače pa pogrešam MarijoPo, Puncico in Cofi. Kje steeeee?????

Pozdravčki vsem

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2691
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 11:13:18   
laura111
moja majčika je pa Laura,11.5.smo po silnih mukah prjokcal na svet,je bla moja prva izjava-nikol več,no sej vem da nobena ni lahke odnesla....imamo pa tudi mi juter posvetovalnico,greva zdaj kri dat ko se zbudi...

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2692
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 11:16:19   
laura111
moja pa ne vem al ma tak visok prag bolečine al je tolk potrpežljiva ,no sej hvala bogu ampar kr bli so zobki sej vem pa da bo pr vsakim mal težji ker so dlesni vedno bolj čvrste

(odgovor članu laura111)
Neposredna povezava do sporočila: 2693
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 11:21:55   
žmož
No veste kaj, men pa je prav pasalo brat mal bolj oštre debate-sem ji že prav pogrešala! Se mi zdi, da smo se kar mal preveč "raznežile" ko debatiramo samo o naših mulčkih.
Mojca75 vlogo za podaljšanje ni potrebno oddati točno 30 dni pred koncem-lahko jo oddaš prej, da ne boš ravno zadnih 14 dni dobila odgovor in bila vsa na trnih. Meni je zdravnica rekla, naj jo oddam konec februarja, porodniško pa imam do 01.05.07. Gre se pa zato, da ne bi na komisiji zahtevali novejših izvidov, če bi jo slučajno prezgodaj oddala. Naslednji pregled pri zdravnici pa bosta itak imeli verjetno okrog 1. leta. Torej, če imaš izvid, kopiraj še vse ostale izvide pri otroški zdr. in se o postopku oz. o ostalih še potrebnih stvareh pozanimaj na CDS.

(odgovor članu laura111)
Neposredna povezava do sporočila: 2694
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 11:59:58   
lenika
Maya2 ne sekiraj se preveč. To je njihovo delo, da iščejo napake. Sem prepričana, da s Karin ni popolnoma nič narobe in bo skakala in tekala kot vsi ostali majčki. Kaj pa naj bi bilo narobe?

Pikicaa, jaz tudi pogrešam zgoraj navedene, pa tudi LARA, triša in SelmaC se niso že dolgo oglasile.

laura111 dobrodošla med majčicami.

žmož, a ne, da malo fajta ne škodi.user posted image

Jaz pa čakam, da se Matic zbudi, da poje kosilo in potem šibava malo ven, ker je nehalo deževat. user posted image

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 2695
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 12:42:12   
cofek
uf, kako lepo je bit malo pogrešan...user posted image  se včasi prav zamislim, ko ni odziva na kako temo, ki jo hočem sprožit, če me sploh zaznate...

drugače smo v redu - A. je nekaj prehlajen, vendar je včeraj na sistematskem rekla da ni nobene panike, da je manjši prehlad in da se bo že poštimal, me pa malo skrbi, ker ful grdo kašlja...evo, tehnični: 9620g (očitno nismo edini, ki smo pri težkokategornikih, ne nina oz. Timuser posted image ) in 72,5 cm.
Smo pa bili na dopustu s sestrično in njeno punčko, ki je TOČNO 2 leti starejša kot A. in sta z možem skoraj okol padla, ko sta videla koliko naš poje - njihova še sedaj ne toliko...recimo smo šlo za kosilo na juhico in je A. pojedel celo sam in ko je končal, ga je bilo treba odnest stran od mize, ker bi on še, medtem, ko so se oni vsi trije "matrali" s tistim krožnikom...da ne omenim, kako sta prvi dan pogledala, ker je pojedel ta velik frutek za malico in pol ŠE ENEGA za večerjo user posted image user posted image user posted image ...
Drugače pa Barbs - glede na to, da sta naša dva rojena na isti dan - me zanima, če je tudi Aleks tak hišni maček kot Ažbe? Ko smo prišli domov v ponedeljek, ko sem mogla k zdravniku (user posted image ), se mu je kar nasmejalo, ko je videl kje se je zbudil in v soboto, ko smo prišli isto... da ne omenim kak jok je bil, ko smo se čez 5 min napakirali v avto in šli po Tora - v smislu "ne grem od doma"user posted image  očitno tale horoskop res deluje (rak po podznaku - torej dva družinska znaka) user posted image

drugače se pa moja alergija umirja - po rokah sicer zdaj zgleda kot bi imela bradavice - ful grdo, ampak bo že...sem pa ugotovila od česa je to bilo...STENICE!!!ja, tudi jaz sem mislila, da so jih meli sam v času Murna in Ketteja, ampak očitno drži drugače in v "našem" hostlu živijo naprej...


petka - mogoče so tvoje muke že mimo, vendar vseeno držim pesti za razgovor....

maya brez panike, boš vidla kako hitro bo pa zdaj vse to osvojila

shuser posted image  sem dala juho gret, za kosilo za Ažbeta, pa so ostali samo rezanci in meso...ja, spet bomo kašico greli....

lp,t

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2696
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 13:04:45   
cofek
uuups, se vidi,da sem čist razštelana...NINA SE OPRAVIČUJEM - očitno smo edini težkokategorniki - sem 7 prebrala kot 9 user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 2697
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 15:36:45   
lenika
Cofek, sem prepričana, da niste edini težkokategorniki, mi imamo sicer drugi teden pregled in vam točne podatke povem takrat, a mislim, da so naše mere precej podobne. Drugače pa naš Matic je tudi najraje doma, se mu kar smeje, ko pridemo domov.

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 2698
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 16:15:08   
mojca75
končno MIR in KAVA!
je zaspala naša 9mesečnica, marička... kako beži cajt, sej ne morem verjet! No ja, ravno danes je rodila moja zeloooo dobra prijateljica, punčko Manico (vse OK) in se že cel dan hecam da ko smo mi rojevali, so oni otroke delali!

Ja punce hvala za čestitke. MOjči čestita Filipu. Pikicaa kaksno lepo slikico ti vedno nadeš,...se prav ujema.

Danes sem bila na CSD in se malo pozanimala, vglavnem ko dobim izvide od včeraj odnesem. Naslednji torek se dobim z direktorjem, sej je že mal seznanjen da kanim podaljšat, sam vseeno rada igram z odprtimi kartami in on to ceni. Pa se grem pomenit. Pa še za dopust in če bo vse po sreči grem 1.8. delat!
Žmož... hvala za info, vse sem zvedela. Konec meseca oddam.

Sem glih danes zvedela da bo službena strokovna ekskurzija predvidoma septembra tko da še to ne bom zamudila. Se bo oči že znašel!

Ja, Maya2 res se ne sekirat, otroci so različni, nam je rekla včeraj v RA da naj kar računamo da bo shodila tam pri 14-15 mesecih. Pa kaj. Škoda pri tebi je le ta da niso prej reagirali. Ampak veliko se še da nadoknaditi. Včasih naletim na kak forum, oddajo, etc... kjer je res kak prizadet ali bolan otrok prikazan, eh tist me strese, pa si rečem sam da smo zdravi, tud če kasneje shodimo in kaj potem če se ne postavimo še na noge, sej bo ceeeel življenje morala hodit po njih.

Petka - upam da si se dobro izpogajala, poročaj!

Laura111 - tud naša mojči je bikica in v podznaku škorpjonka, zna bit naporna, ampak je pa tud tko lušna,... danes že cel dan govori baba baba jaz pa nazaj mama mama (petka po tvojem nasvetu user posted image )

No včeraj se je spet ob 22h zbudila in kr neki jokala, sva se midva pol tud spakirala spat in je veselo čebljala do polnoči! Kaj bi bilo ne vem, sam po moje sva midva prej zaspala k ona! Nekaj cajta se ji reživa k take poka, pol mal
piiiuser posted image  pol za zaspimo, in ko se prvič zbudim jo prestavim v njeno postlico. Vragec mali.

Hude debate- men so zakon vsake tolk cajta, ko sem prebrala post od Barbs sem se fuuuul narežala, sem hotla neki odpisat pa me je zmotil jok iz posteljice, pol je pa šlo mimo! Včasih se je tud kregat malo lušno!

nič še ene 3 maile napišem, pol pa se bo bejba že najbrž zbudila!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2699
   RE: Male majčice in majčki (2006)
13.2.2007 18:12:19   
mojsoncek
Ohoj zenskice! Danes si pa vzamem malo vec casa in vam kaj napisem, ker nisem bila v teh dveh tednih kar smo prisli do interneta nic kaj bolj pridna kot prej. Tudi branje mi ne gre najbolje od rok user posted image , bolj preletim kot preberem...

Najprej hvala vsem za cestitke ob devetmesecnici, prav tako pa zelim vse najboljse vse ostalim majckom in majcicam za 9 oz. 10 mesecev.

No, v hiski uzivamo, ceprav dela nikoli ne zmanjka, poleg tega se bomo pa marca lotili se urejati okolico. Ja, dela nam ne bo zmanjkalo. Pa eno slikico vam pripopam, da vidite kje se skrivamo

user posted image

(malo zimske idile, da se ne vidi, da okoli hise ni se nic zrihtano user posted image ).

Anze je se vedno krepki suhec... Smo imeli sistematskega ze pred dvemi tedni, pa so bile njegove mere sledece: 6900 g in 69 cm. Drugace je pa ful hiperaktiven in ni niti pet sekund pri miru. Poseda se ze sam, pri sedenju ima pa se malo tezav z zanasanjem, tudi po kolenih ze siba, ce mu ne drsi (na parketu pa je se vedno kot ena gosenica) no, pa tudi na nogice se je zacel postavljati ta teden (in se mu toliko dogaja, ker lahko skace). Je ful zgovoren (najbolj aktualno od smiselnih besed je "kaj je", "ne ne ne", "ata", "kaka", "teta" ), veliko stvari ze pokaze (nosek, medi, kuza, lucka,...) in razume, skratka vsi pravijo da bo prej govoril kot hodil.

Nocno spanje se ja ful poslabsalo od kar smo se preselili (smo prestavljali posteljico, tasca je s svojimi "instrumenti" pomerila hiso, tudi za kruto metodo smo sprobali), pa ne pomaga nic. Jaz spim na noc (ce je sreca) eno rundo v kosu po stiri ure, ostalo pa bolj dremam, tako da sem kot zombi in se zjutraj sprasujem, kako bom sploh pregurala do vecera user posted image . No ja, enkrat bo ze bolje. Dnevno spanje pa je kakor kdaj, vcasih po eno uro, vcasih pa po pol urce.

Joskava se se zjutraj in zvecer (zjutraj se cartam jaz - da lahko se malo podremam v postelji, zvecer se pa Anze carta - da lahko zaspi), cez dan sva pa samo na GH in zaenkrat pridno je vse kar mu dam na kroznik. Upam, da tako ostane se nekaj casa, da se se malo poredi.

Ce bo slo, bom podaljsala porodnisko na racun RA, NFTH in pocasnega napredovanja teze, ce pa ne bo slo pa pac ne bo slo. V sluzbi se mi bo pa kar dobro izslo. V casu moje porodniske so na moje delovno mesto postavili eno sodelavko, meni pa se je pokazala moznost "napedovanja" in bom koncno lahko delala kar me veseli (pa se specialisticno nalogo bom lahko napisala in zakljucila podiplomca v sluzbenem casu). Zaenkrat kaze dobro, kako pa bo, bomo pa se videli.

Je pa res, da varstva se nimava zrihtanega, vrtec pride v postev sele septembra (najraje pa se kasneje), do takrat pa moramo najti varusko. S tega stalisca bi mi prav prislo podaljsanje porodniske, res pa je, da ne bi rada zafurala dobre priloznosti v sluzbi. Sem kar malo zmedena...

Bom pocasi nehala nakladat... vas bom raje bolj redno spremljala in bolj redno pisala, da mi ne bo treba potem romanov pisat user posted image .

Lep pozdravcek vsem

p.s. Mari cestitke!


(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




pustni kostum
Michonne RR

Kje boste dobili pustni kostum za otroka?

Nakup (64%)

Izposoja (7%)

Naredili ga bomo sami (7%)

Kombinacija kupljenega in narejenega doma (21%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!