|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
11.2.2007 15:54:00   
lenika
Pikicaa uživajte na plavalnem tečaju. Mi tudi hodimo in se imamo super. Njegov motorični napredek pa je v tem čas res velik. Jaz misli, da je plavanje k temu zelo veliko pripomoglo.

Tt79 če je bila že 3x cepljena, potem sedaj do 1 leta ne bo. Kar se plazenja in vstajanja ter posedanja tiče, je pri nas isto. Vse je osvojil v nekaj dneh. S spanjem pa na srečo nimamo večjih težav. Se 0-2x zbudimo za nekaj sekun, da mu damo dudo. Upam, da tako tudi ostane, že trkam. Kakšna pa je ta metoda? Da pustiš jokat? Nisem še brala te knjige.

Želim vam lep preostanek nedelje in se tipkamo kaj jutri, ko prideva iz plavanja.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2651
   RE: Male majčice in majčki (2006)
11.2.2007 15:56:49   
lenika
Auroaraa, a Zarja še ni bila 3x cepljena?

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2652
   RE: Male majčice in majčki (2006)
11.2.2007 16:03:43   
tt79
Aurora, mi smo vsakotedensko v Čateških, ker so 20 minut stran, pa nismo zaenkrat imeli še nobenih problemov, pa tut gužve ni nevem kakšne. No morda drug teden, ko bodo počitnice?!?

A boste v Čateških cel teden? Bi se lahko kdaj dobili v bazenu, kaj praviš?

Mi smo ponavadi dol ob četrtkih popoldan.

Evo še slikice uz Čatežauser posted image

user posted image

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2653
   RE: Male majčice in majčki (2006)
11.2.2007 16:11:49   
Barbs
TT, pri 9.tih  mesecih NISO cepljeni.
 
Pri enem letu spet.

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2654
   RE: Male majčice in majčki (2006)
11.2.2007 16:44:45   
mojca75
cepljenje: če ste bili že 3x cepljeni (Do-Te-Per Polio) potem boste nalednič ob enem letu!

se je bejba zbudila pa greva malcat! več zvečer

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2655
   [Brisano sporočilo]
11.2.2007 17:29:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 2656
   [Brisano sporočilo]
11.2.2007 17:32:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2657
   [Brisano sporočilo]
11.2.2007 21:09:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2658
   RE: Male majčice in majčki (2006)
11.2.2007 22:05:04   
pikicaa
Seveda bomo šli na tečaj plavanja. V tem bazenu je že bilo veliko dojenčkov, ki jih poznam pa nobena mamica ni rekla, da bi bili kakšni problemi, pa tudi nekaj vas majčic.

Lenika ta knjiga Spi dete, spi je, da pustiš otroka jokat in po napisani razpredelnici hodiš k njemu in mu govoriš en stavek. Prvi dan na par minut potem pa postopoma podaljšuješ te minute. Jaz sem to knjigo kupila in prebrala ampak ne vem, če sem dovolj močna, da jo pustim dolgo jokat. Včasih se mi že po desetih minutah preveč smili. Samo očitno bomo morali tudi to metodo probat, ker drugače ne bomo spali nič do njenega petnajstega leta.

Vsem skupaj lahko noč in čim manj zbujanja.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2659
   [Brisano sporočilo]
12.2.2007 10:23:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikicaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2660
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 11:21:06   
laura111
tt79,zelo daleč od tega da bi jaz na vse stvari gledala s take perspektive,kot praviš. Veljam za-tako pravijo druge mamice-vzgled kako čimmanj komplicirati. to sem napisala povsem upravičeno in samo dobronamerno,kajti do porodniške sem delala v v zdravilišču in dobro vem kaj sem napisala,lahko bi še tudi še kaj hujšega npr.kaj vse se še tam dogaja in kaj vse je še v tisti v vodi,tudi moja punčka je rojena meseca maja in ja tudi jaz sem jo enkrat peljala na tečaj plavanja,ker me je pač zanimalo kako izgleda in kako bo moji miški všeč ampak klub temu da je uživala mi vest ni dala da bi jo še vozila v tisto gojišče in leglo svinjarije-milo rečeno,no pa saj ti preveč ne zamerim ker vem da če bi se ti tega zavedala tudi ne bi več počela tega.no sam še to,ko vidijo tujci naše malčke v tej vodi se samo križajo. če nebi sama delala tam- verjetno se nebi zavedala tega problema,naj vsak sam presodi

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2661
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 11:22:35   
tita2006
Vse najboljšeuser posted image :Matic, Jan  in Anže!Tudi danes praznujejo sami  fantje.
Pri nas ni nič revolucionarnega.Imeli smo sicer sistematski pregled, kjer nas je padiatrinja pohvalila.Cepljenja pri 9.mesecih ni. Le kri in urin pregledajo.Železo imamo sicer na spodnji meji normale, vendar je to baje značilno za vse "totalno" dojeneuser posted image otročke. Kilažo imamo 9,150 kg, višino pa 74 cm.
Vikend je spet prehitro minil in že smo v ponedeljku. Danes smo imeli ponoči  user posted image akcijo-ni bil moj sonček čisto nič zaspan in je hotel družbo...Pridno čveka mami, pa rrrrr, gruli in kriči, o plazenju pa še ne duha ne sluha(le nekaj se premetava in vali v levo in desno).Bom poročala, ko bo kaj novic. Pozdravčke!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2662
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 12:02:09   
mojca75
Ojla babe,

ja mi imamo nova 2 zobka - zgornji enkici, desna za spoznanje bolj zunaj ko leva! Zato je spet 2 noči prespala pri nama, ker pojokcava celo noč po malo, posledično je kvaliteta spanja staršev toliko nižja. Bo že!

No ja, zdej lepo spančka, potem pa imamo razvojno. Danes se odloči veliko o moji podaljšani porodniški, tko da punce držite pesti.

Aurora... vaša zarja je pa res faca. kolk dobr stoji... mega. Imate pa tako posteljnino kot midva (trenutno glih v uporabi) - Ikejini srčki....
Posteljnina za valentinovo user posted image , sma jo bom danes zamenjala. Je že potrebno, je že 14 dni gor. Pa v soboto ni bilo časa!

Sicer se pa jest pridružujem obema strujama v debati "kopanje". vem da je po teh kopališčih svega in svašta. In vem da ne bomo naših mladičkov stalno zavijale v vate pa še dobro ni. Sem spet brala eno študijo o porastu alergij pri otrocih ki živijo v "sterilnem" okolju (ampak to je že druga tema) 
jest mislim da je "zdrava pamet" ključ do uspeha. Prav gotovo plavanje koristi pri razvoju, hkrati pa lahko marsikaj pokasiramo.

Mi bomo danes vsi trije jedli golaž in polento. Me zanima kako bo mojčki včeš. Je želoooo dober - se že 2 uri počasi kuha. Sam polento še skuham, pa solatko za naju, njamiiiii.

nič, babe, poročam zvečer kako smo opravili v razvojni



(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 2663
   [Brisano sporočilo]
12.2.2007 14:46:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 2664
   [Brisano sporočilo]
12.2.2007 14:49:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2665
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 15:23:44   
lenika
Tita 2006, hvala za čestitke, tudi midva pa čestitava Anžetuuser posted image in Januuser posted image , ki sta tudi danes dopolnila 9 mesecev. user posted image user posted image user posted image user posted image  Joj, kako gre čas, še malo, pa bom v službi. user posted image
 
Na plavanju sva uživala kot ponavadi, kar pa se tiče pretiranega steriliziranja vse okoli naših tamalih, se pa strinjam s predhodnicami. Največ so navadno bolni tisti otroci, ki se jih najbolj povija v vato.
 
Aroraraa user posted image  za Zarjo in njene spretnosti.
 
Mojca 75 user posted image  za zobke in upam, da v razvojni opravite čim bolje.
 
Lepo preživite preostanek dneva.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2666
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 15:41:26   
pikicaa
Matic, Anže in Jan čestitke za 9. mesecev user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2667
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 15:44:53   
lenika
Pikicaa, hvala.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2668
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 15:46:33   
tt79
Mojca 75, bravo za golažuser posted image user posted image user posted image . Men pa dans ne bo treba nč kuhat, je Lara prejle ko sem čekirala kaj ste napisale bla sumljivo tiho, pa sem šla pogledat, pa je že pol šparovga kataloga pojedlauser posted image user posted image Tak da dans ne dobi nč večuser posted image

Hval vsem, ki ste mi povedale za cepljenje, gremo v petek made in CRO.

Aurora, a je rob vaše posteljice tut tko okusn? Sem mislila, da je sam naše dobra za lizat, pa glodatuser posted image Kar se pa Čateških tiče, bo tale vikend bolj švoh z našim obiskom. Sem mislila, da boste tut med tednom prisotniuser posted image V petek gremo v ZG, v soboto na otroško pustovanje, potem pa še k Larinemu prijatelju na praznovanje 2. rojstnega dne, v nedeljo pa še nimamo plana, no mogoče pa celo popoldan....

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2669
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 16:17:41   
mojca75
Ojla babe...

kot kaže smo v RA dobro poravili, Mojči je pokazala kako mehka je še, izvide počakam potem oddam za podaljšanje.
A katera ve a mora biti to glih 30 dni pred koncem, al je lahko kej prej? No vsekakor jutri pokličem na CSD in se vse pozanimam! tud čće nimajo uradnih ur! Se bom že opravičila!

Zdej bejba spi, jaz pa .. net..

Ja golaž je bil uspešnica - s polento... mam še za jutri eno porcijo, ko sva same! Polento pa svežo skuham!

TT79 - ha ha ha... se pravi se je Lara najedla vseh dobrot iz reklame... pocen skoz pridete , ni kej!

Nič. zdej čakam obiske

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2670
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 16:19:40   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: tt79

Men pa dans ne bo treba nč kuhat, je Lara prejle ko sem čekirala kaj ste napisale bla sumljivo tiho, pa sem šla pogledat, pa je že pol šparovga kataloga pojedlauser posted image user posted image


Pri nas je tudi šparov katalog zakon. Niti hoferjev, niti rutarjev nista tako dobra. Vedno kaže s prstkom točno na šparovega in rita in miga v stolčku, dokler ga ne dobi za (khm kao) prelistat. Lista pa z velikim veseljem in užitkom. No ja, kake pol strani na tri dni  mu pustim, več pa ne upam. user posted image

Je pa hit knjiga, velika slikanica z naslovom Rad imam živali - noter so fotografije pravih živali od vsepovsod.
Zadnje dva dni mu je najljubši kakadu. Ga tako prelupčka in preboža, da se knjiga kar zalepi. Aja, še to, če katero zanima - naročili smo jo na sončkovi spletni strani in je res lepa, pregledna, zanimiva, pisana ...user posted image

Glede toplic in namakanja v bazenu pa ... mislim, ne vem no, lih pretiravat pa res ni treba. Če samo pomislim -prednosti dobre rekreacije v vodi, pa razvoja motorike, sproščujočega in blagodejnega učinka vode, družbe mamice in atija, ki se z otročkom zabavata in čofotata.... prisotnost drugih ljudi - socializacija, komunikacija s svetom, deci gostega soka iz kozarčka tam, kjer vsi "taveliki" pijejo

morda pa potem otrok sploh ne bi več pustili, da se plazijo in kotalijo po tleh, ker tal res ne moreš nikoli do čistega zribati, saj po njih hodijo tudi drugi, da ne govorim o obrokih raznih malih smeti, ki si jih naš raziskovalec privošči v tem časuuser posted image

morda sploh nikoli več ne bi šla z vozičkom po travniku do reke, ker je na travi tudi kakšen kurji drek, ki se zalima na gromozanska kolesa in se tam posuši, ker ko prideva domov, ne morem takoj prat vozička..in potem morda po pomoti s hlačnico mal porajšplam tam okrog in v istih hlačam sedem na stoluser posted image

morda bom šla prav takoj našo ta srednjo mal okrog kepe ker ima v kotičku ustnic mali herpes in mu je , čeprav ve, da ni ravno priporočljivo in fajn, po pomoti, avtomatično in z dobrim namenom dala za polizat žlico sladoledauser posted image

ne ne... jaz nimam živcev in volje za litanije o tem, kaj je škodljivo in kaj ne, ker če ne bi me že davno pobralo... tako smo pa še vsi tu - z vsemi otroki, ki so kar naprej po bazenih in ostalih beznicah vreduser posted image



< Sporočilo je popravil Barbs -- 12.2.2007 16:29:21 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2671
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 16:31:10   
mojca75
ja Barbs... sej vem, ne pustiš da bi se Aleks najedel dobrot iz reklam. On že ve da je roba v šparu boljša kot v Hoferju! user posted image
zato pa ima tako linijo...user posted image  user posted image  user posted image

knjigice_ pri nas je pa zakon ena kjer so muca, kuža, pujs,...etc.. in lahko potipaš kakšno kožo oz dlako imajo ... kaj božamo mucka, pa ovčko pa račko. Ne morem pogledat kako je naslov, ker bejba spi v uni sobici!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2672
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 16:37:48   
mojca75
Sory bejbe ampak drgač ne morem

PETKA A SIO DOBILA MOJ MAIL - v zvezi z Pilatesom?

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2673
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 16:52:09   
maya2
Matic: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mojca75: me veseli da ste zrihtaleuser posted image , jaz sem se tudi danes naročila, se še slišimo... če je ok? bravo za zobek! Mi še čakamo,ampak bo vsak čas, danes slina že v potokih tečeuser posted image

Barbs: se čisto strinjam!

Gremo še malo ven, ker Karin kar zavriska ko rečem da gremo pa-pauser posted image  
po kom neki je taka potepinkauser posted image

LP

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2674
   RE: Male majčice in majčki (2006)
12.2.2007 19:15:00   
lenika
Barbs si povedala vse, kar sem želela jaz, a nisem našla besed ne energije. user posted image

Maya2 hvala.

Knjigice, pri nas je tudi največji hit tista, kjer tipaš živali.

Nič, gremo jest, kopat in spat, ker je že popolnoma izmučen, Danes je spal pol ure v avtu in pol ure doma.user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Izguba
Anjuša

Ali ste doživele izgubo ploda, če ste v kateri nosečnosti?

Nisem doživela tega (72%)

Pri prvi nosečnosti (13%)

Pri drugi nosečnosti (13%)

Pri tretji nosečnosti (0%)

Pri več kot tretji (2%)


Število vseh glasov: 211

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!