|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki (2006)
14.2.2007 19:35:59   
laura111
o lenika kk fajn da sej vi mal pančate,se lahk kej spočiješuser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: Male majčice in majčki (2006)
14.2.2007 21:03:21   
mojca75
Naša spi cca 2h - v dveh delih. Dopoldanska običajno 30-35 minut. Bolj ali manj točna k urca, se včasih sprašujem če je kak tajmer požrla, popoldan pa 1-1,5h.

je pa zadnjič ruknila 2,5h popoldan, čudežno! Nimam pojma kaj je tisti dan jedla, če bi vedla bi ji še skuhala, za dopoldansko malico user posted image .

ma ja no sej se ne pritožujem.

Tkole pa šarmira preden je treba iti spat - mava včasih še kako vojno, čeprav jo sedaj dajem spat ko je že res koma.

user posted image

No fantje javite se user posted image

(odgovor članu laura111)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   [Brisano sporočilo]
15.2.2007 7:22:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.2.2007 8:25:43   
lenika
Lara čestitke za 9user posted image in Taja za 10 user posted image mesecev. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.2.2007 8:28:22   
Lara28
Dobro jutro!
No mi smo spet zgodnji. Danes mo se zbudili že ob pol šestih in seveda ni šanse da še kaj zaspimo nazaj. Zdaj se igra v posteljici in čeblja jaz pa hitro malo poročam.
Imamo novi hit igranja - sesanje!user posted image  Prej včasih smo vedno posesali zvečer, ko je šel Anej spat - plazi se že od Božiča in seveda moramo sedaj vsak dan sesat, drugače vse smetke pridejo v njegova usteca. No zadnjič pa smo imeli pozen obisk in se mi res ni ljubilo zvečer še sesat in sem to hotela na brzino zjutraj. KO je Anej to videl se je začel smejat na vsa usta, plazit po sesalcu in se "pogovarjat" z njim... Čisto je užival zravenuser posted image    no najbrž ga bo to z leti minilo. Tako da zdaj obvezno zjutraj ko poje svoj zajtrk - sploh če je to kaka žemljca ki je več konča na tleh kot v ustih - hitro priklopima sesalec in šibava po stanovanju. POtem ga še čez dan ene trikrat poišče in začne kazat in delat "o o o"  - to pomeni to. Ja ampak mami se res ne da več kot enkrat dnevno sesat.
Spanje pri nas tako kot vedno - čez dan dva do trikrat zaspi, vse skupaj max 2 uri. No zvečer pa gre res najpozneje ob pol dvetih spat - takrat je že čist koma, spi potem celo noč do 5ih, 6ih, max do pol sedmih. Ja saj bo tak trba počasi v službo tako da nam bo to njegovo vstajanje prav prišlo takrat. Zdaj bi pa zjutraj ubijala še za pol urce... pa ne gre.
Hrana -  ja nismo neki strašni jedci. Sicer ni izbirčen, poje pa zelo male porcije. Po mojem nikoli več kot ca. 100ml česarkoli že. Mi je čisto dovolj ena mala skutica ali pol frutka, juhice poje ene 10 žličk, ravno tako vsega ostalega kar mu pač pripravim. Zdaj mu dajem vsaj 4x na dan tak mali obrokec, da potem nekaj skupaj spravima. Sem ugotovila, da tudi če ga pustim zelo lačnega, ne poje nič več. Razen zjutraj in zvečer spije 220 ml mleka.

Evo se je naveličal... v ponedeljek mamo še posvetovalnico pa še takrat kaj več javim!
   

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.2.2007 9:39:41   
pikicaa
Lara čestitke za 9. mesecev user posted image user posted image user posted image

Taja čestitke za 10. mesecev user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.2.2007 9:45:25   
pikicaa
POZDRAVČKI

Tiste, ki ste hodile na plavanje v Trbovlje
Z user posted image  sva se zmenila, da bo on hodil z Majo v vodo jaz pa bom zunaj pri bazenu. Pa me zanima, če moram jaz tudi oblečt kopalke ali sem lahko v trenerki? In kaj naj obujem za k bazenu?
Danes začnemo plavanje pa sem šele zdajle razmišljala kaj naj vzamem sabo. Saj vem malo poznouser posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   [Brisano sporočilo]
15.2.2007 10:14:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikicaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.2.2007 10:17:57   
pikicaa
auroraa hvala za informacije. Me je že skrbelo, da se bom morala tlačit v kopalke.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.2.2007 10:44:32   
žmož
Dan!
Ja, mi smo pa že desetmesečni-hvala za čestitke! No drgač smo pa bolni-zaenkrat ni tamala, ampak ta večji (vročina, kašelj...), Je pa pri nas standard, da smo za pusta bolni-do sedaj nam še nobeno leto ni ratalo it na kakšno povorko, ampak namesto veselega rajanja ležimo doma in se šemimo samo za domače fotke. Upam, da bo do nedelje ozdravel in da ne bo še tamale kaj ulovilo!
Sicer je pa prav gnilo vreme, bi šla najraši tudi jaz nazaj v posteljo.
Ajd, se še kaj beremo!

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.2.2007 11:12:39   
mojca75

joj joj joj kaka noč....
 
ma smo mel ponoč celo štalo z Mojči
 
Zbudila se je ob 11h in jokala in sem jo vzela k nama, no pol je ob polnoči zaspala in potem se je zbudila ob 3h zjutraj (vmes sem jo dala v njeno posteljico) in ona bi kolenčkala, pa se pogovarjala. Pol se je valila eno uro pa pol - od mene do očita, naju cukala, etc. Ker je mela tud zabasan nos sem ob 5zjutraj popi... ji spucala nos (seveda sem najgrša mama) in jo dala v njeno postlo z nameneom če se totalno zjoka tam notri.. 2x je zajokcala in se umirila in zaspala. ker je tooočno vedela da sem huda! čez čas sem jo šla pokrit in potem je spala do pol devetih!
 
Valda k je mela pa ponoč tako luknjo!
 
In zdele je bla tud že kooooma. Zdej leži v posteljci, gleda vrtiljak in bo upam kmal zaspala. jest si naredim še eno kavo, kuha se juhica za mojči in pol greva ven. Na sprehod.
 
Sm mogla mal pojamrat. pa še cel dan sva sami, tko da.... pa še neki ji iz noska teče.... ma!
 
Evo kava, še po pošto grem!
 
se beremo popoldan!
 
 

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 2736
   [Brisano sporočilo]
15.2.2007 17:03:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.2.2007 17:55:48   
mojca75
Blagor teb aurora... tud naša je tečka, pa je nimam komu uturit, sm misla da moja mami pride popoldan pa ne more...user posted image

z noska se ji cedi pa sitnar!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.2.2007 19:03:47   
TiaSara
Živjo!

Lara, vaš Anej in naš Andraž imata kar nekaj podobnosti. Tudi naš je navdušen nad sesalcem, kar je super, glede na to, da imamo mačke in psa in je treba pogosto sesati. Pa spita tudi podobno, le da ima naš nažalost ponoči še kar bujenje ene parkrat. Spi pa tudi od 8.30 do 6.00 in podnevi max 2 uri. No, sem pa tja se mu kaj zgodi, pa spi dlje, ampak me je potem že strah za ponoči, ker se pogosto potem ponoči zbudi in začne prepevati, namesto, da bi spal.

Žmož, pozdravite se čimprej - pa upam, da se tamali ne naleze.

Mojca, upam, da je kaj bolje in da se je Mojca malo pomirila. Sploh po taki težki noči.

Mi smo super, uživamo v spet prekrasnem vremenu. Še mali uživa - se kar proti soncu obrne, zapre učke in meditira v vozičkuuser posted image . Sem mislila, da mu gre sonce na živce, če mu sveti v obraz, pa vidim, da mu paše - mali uživač, že zdaj zna. Sicer pa je pri nas življenje lažje od kar se zna kobacati. Se dosti več sam zamoti, le na očeh ga je treba imet vsako minuto. Najbolj uživa pa če se še jaz spravim na kolena in skupaj kobacava.

Uživajte v soncu!

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.2.2007 19:09:50   
lenika
Ja moram priznat, da je tudi pri nas odkar se kobaca življenje bistveno lažje. Na tleh sedi se igra z igračkami in kobaca od ene do druge tudi po eno uro. Najbolj pa uživa, če sedim še jaz na tleh in se žogava. Ko mi vrže žogo prav zakriči, da bi šla dlje. Full je posrečen.user posted image

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: Male majčice in majčki (2006)
15.2.2007 22:17:20   
mojsoncek
Cer! Eno hitro javljanje pred spanjem...

zobki - sem vam pozabila povedati, da je Anze ze cel vampircek; je prejsnji teden ven pokukal ze zobek st. 7. Danes me je prav posteno ugriznil v nogo, medtem ko je plezal v moje narocje.

spanje - ponoci: bolj slabo, ker se non stop zbuja in tuli od kar smo se preselili; podnevi: ponavadi max. 1 uro in pol v dveh rundah. Sem vceraj z najlepsimi zeljami dobila knjigico Spi dete spi in jo danes preucujem. Res pogresam noci, ko je Anze spal celo noc, ker je meni 3-4 ure spanja na noc, ostalo pa dremanje in premetavanje, res premalo. Sva z malckom sitna cele dneve, ker ne spiva dobro .

Kadar pa nisva sitna, se pa smejiva en drugemu. Jaz njemu, ker je ena afna in klovn, on se pa potem smeji meni, ker se mu fajn zdi, da se jaz smejim. Zadnje dni mu risem taksne in drugacne slikice in se uciva kaj je kaj. Mu prav lepo rata pokazat nekaj slikic.

Na sprehod greva, ce se le da, 2x na dan. In tudi Anze je tak uzitkar, kot je napisala TiaSara, da nastavi noska soncku. Sva pa sla ze parkrat ven tako, da sem ga nesla in se mu je ful fajn zdelo. Je pokazal s prstkom kar ga je zanimalo in sva sla potem tisto stvar pogledat od blizu. Joj, je bil vesel... Sicer sem se malo bala, da bo naslednjic problem it z vozickom ven, ampak se ni nic kaj pritozeval.

Kakorkoli ze, vazno je, da sredi zime okrog letajo cebele ...

Lahko nocko vsem skupaj!


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.2.2007 7:24:41   
maya2
Dobro jutro!

Mi smo pa brez vode že od treh popoldan včeraj... moram it zdajle k nam domov s kakšnim kanistrom po vodouser posted image user posted image  ..... tko k so včasih ženske hodile po vodouser posted image  
Sem sinoči prišla ob 8:30 z aerobike, pa šok ni še vode! sem klicala na KOP, pa se oglasi en tip in mi hitro razloži: ja huda okvara, je 'glavno lajtngo raztrajbal'user posted image user posted image  smo pa komi začel kopat tko da ne vem kdaj bo! ... A 6 ur jim je vzel da so začel kopat???

Imam v kuhinji polno posode še od včerajšnjega kosila... sem kar živčna, upam da voda čimprej spet priteče...

zobki: zdaj se pa že vidi zobek št. 5, 6 pa ni daleč zadaj.

Se pa moramo nehat dojituser posted image , ker so meni spet odkrili želodčno bakterijo, ki se zdravi s kombinacijo dvojih močnih antibiotikov, tako da potem ne morem dojit... pa saj je čist ok, glede na to, da je v začetku kazalo, da nama sploh ne bo uspelo.. pa tako ali tako smo se samo še malo crkljale ponočiuser posted image

Me bomo spet same od ponedeljka do srede, gre user posted image  spet na službeno potuser posted image .

Auroraa: ja to je pa ena od prednosti, če živiš s taščo pod isto strehouser posted image

LP

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.2.2007 7:48:00   
lenika
Hoj!

Naša tašča in tast (oba v penziji) sta tudi vedno na razpolago in vsa srečna, ker dobita Matica. Danes zvečer imamo eno večerjo, ena dva kolega nekaj praznujeta in sta nas povabila, nekaj parov na večerjo in tako bosta za večerno hranjenje, kopanje  in uspavanje tast in tašča. Veselita se že dva tedna in skos govorita, da v petek bosta pa onadva Matica uspavala. user posted image user posted image
Pa ne, saj je fino, meni občasno prav paše, da imam za kakšno urico malo miru.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2743
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.2.2007 9:20:12   
TiaSara
Ja, dedki in babice so odlična zadeva, če so le odnosi poštimani. Pri nas je sicer že kar nekaj vnukov na obeh straneh, ampak še vedno pogosto tudi mi pridemo na vrsto za malo oddiha.
Lenika - a vi se tudi žogate? Naš tudi obožuje žogice. Najraje ina plastične, ki skačejo in ropotajo po parketu. Potem jih pa meče in za njimi šibauser posted image .
Maya - je res kar žalostno, ko je treba nehat dojit, ampak stari so pa že čist dovolj za ta korak.
Mojsonček - a tako zelo ga je znervirala selitev? A sedaj spi v svoji sobici, prej je pa z vama? Upam, da se vam čimprej uredi tole spanje, da ne boste vsi neprespani hodili po svetu. Saj pri nas ne spi celo noč, ampak če je noč normalna se pa tudi ne zbudi več kot 3x na noč, pa hitro nazaj zaspi, tako da se ne pritožujem preveč (čeprav bi pasala tudi kakšna noč neprekinjenega spanja).

Lep dan in vikend!


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.2.2007 9:27:33   
maya2
TiaSara: cela noč neprekinjenega spanja.... kaj je že to?user posted image  meni mami vedno pravi, naj počakam da bo starejša, pa bo šla zvečer ven z avtom, pol bom pa vidla kaj so to neprespane nočiuser posted image user posted image


(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 2745
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.2.2007 12:54:11   
maya2
Evo jaz sem v user posted image ... Malo prej ko smo se hranile s Karin me pogleda in reče mama  mamauser posted image  to je RES nekaj najlepšega kar sem kdaj slišala.... sem hitro poklicala mojga v službo mu hitela govorit kaj se je zgodilo, pa Karin spet mama  mama user posted image    ah moj user posted image

Joj mi je polepšala dan zdaj jo pa peljem račke gledat

p.s. še vedni ni vodeuser posted image user posted image user posted image user posted image

LP

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.2.2007 13:12:14   
mojsoncek
Oj! Anze trenutno se spi, jaz pa kuham kosilo in vmes malo visim na netu.

TiaSara - zgleda ga je res cisto vrglo s tira. Je pa zadeva ravno obratna. Prej je spal od 5,5 meseca sam v svoji sobici, sedaj pa spi v najini spalnici, ker drugace bi lahko naredila 100 km na noc. Sem pa ugotovila, da sem bila glede njegovega spanja bolj odlocna, ko je bil se majhen, sedaj sem veliko bolj "popustljiva". Zakaj ze user posted image ? Nimam pojma, ampak delam na tem. In so ze vidni ucinki, saj se je med pol deveto in deseto uro zbudil samo dvakrat, potem pa je spal do 6.20. Potem sem ga malo pobozala po glavici in je takoj zaspal nazaj se do pol osmih user posted image . Jaz pa sem danes kot rozica, ker sem se po dveh mesecih kar naspala.

maya2
- super! Nasi veliki zlabudri pa rata povedati marsikaj samo mama se ne gre. Najvecji priblizek je maba user posted image user posted image .

Sibam, da ne bom kaj prismodila...

lp in uzivajte v soncku!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.2.2007 13:38:18   
Barbs
Mayauser posted image  ful lepo...... včeraj mi je moj dragi povedal, da ko sta bila popoldne sama ( bejbe smo šle na plesni festival v Črnomelj - moram še Leniko vprašat, če ni slušajno njena tašča z Maticem tam okol hodila, ker je bil en mali ravno tak, kot Matic od Lenikeuser posted image  ) in je bil Aleks zeloo utrujen in zaspan, ga je dal na roke in ga malo ujčkal.... Aleks pa ga pogleda in reče (menda popolnoma razločno) "mama , mama" ... Je rekel, da je izpadlo, kot da ga bi vprašal, kje sem in da se mu je prav milo storilo, ko je to slišaluser posted image  

Drugače pa - punce moje, men bo križ odpadel..pa roke, pa noge, še dobro, da vse skupaj vsaj vpliva na dieto : minus sedem do zdaj, čeprav sem mislila, da bo šlo hitreje, ampak je okuser posted image ..... Aleks nič več v stolčku, stajica sploh brezveze... še ko papa, bi rad staluser posted image  Sam stoji stoji stoji....Fora je v tem, da če je pa na tleh in bi rad kaj dosegel, se pa noče kolenčkat ali plazit ali karkoli.... Stoji in hodi ob kavču gor in dol, potem ga seveda meče na rit in sem že dala en kovter po sredini dnevne, da je vsaj bolj mehko, ko že lopneuser posted image   in igrače želi imeti na kavču, da lahko stoji zraven, ko šraufauser posted image

Zgleda pa tako

user posted image


in tako

user posted image


Greva malo ven zdaj.... čeprav, v vozičku se tudi noče več vozit--zdrži deset minut, potem pa začne delat mostuser posted image

user posted image


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 2748
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.2.2007 15:47:41   
lenika
Maya2 user posted image  za mama. Je res lepo slišat, a ne?

Mojsonček user posted image  za prespano noč.

Barbs moja tašča včeraj ni nič z Maticem okoli hodila, ker sem bila jaz cel dan z njim. Izgleda, da ima dvojnika.user posted image  Drugače pa sočustvujem za križ. To mene vse še čaka. Naš je sedaj odkril plazenje in se veselo plazi od igračke do igračke, jo vrže in plazi spet do nje in je postal popolnoma nenaporen dojenček, ker se sam zaigra tudi 1 uro, samo videt me mora, če ne je pa joj. user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: Male majčice in majčki (2006)
16.2.2007 21:14:32   
žmož
No majčice, kje se vse skrivate!? Sigurno greste v maškare. meni pa je tako dooooolgčas, pa nikjer ni nobene, da eno debato vržemo!
Ale, pokukajte na plan-pa še eno kost vam bom vrgla in sicer letošnje počtnikovanje. A že veste, kje se boste sončku nastavljale? Ali pa boste hodile vštric z našimi politiki in niti pod razno ne boste šle na Hrvaško? No, da slišim ideje.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Katero ime?
marijaa

Katero ime za fantka vam je najbolj všeč?

Marcel (22%)

Gaj (5%)

Lan (31%)

Gal (22%)

Svit (20%)


Število vseh glasov: 484

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!