|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
4.5.2006 18:15:05   
MarijaPo
Seveda sem pozabila na mojsoncek in nisem uspela napisat kako to, da se je Eva obrnila. Tistih alternativnih metod nisem nic delala, ker se mi zdijo trapaste. Mislim, da se je obrnila zato, ker sem tam na tisti trdi porodni postelji lezala skoraj 4 ure in sem bila pri tem zelo zelo lacna - imam natancen urnik jedenja in eva to ve.

Upam, da bos tudi ti ena izmed cudezev in da se ti otrocicek obrne. user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
4.5.2006 19:11:57   
lenika
Pozdravljene!

Se javljam po pregledu. Na ctg-ju ni bilo zaznat nobenih popadkov, Odprta nič, maternični vrat nič zmehčan in nič skrajšan. Naš Matic se je očitno odločil počakat v trebuhu do pubertete. user posted image user posted image user posted image
Se tipkamo jutri.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
4.5.2006 19:32:10   
puncica
petka sporoča:
"Zjutraj ob 5:55 smo dobili Davida, 2700g in 49 cm. Majčica petka in možek Miha sta presrečna!"


Mamice Majčice kar dežujejo ČESTITKE malemu Davidu in mamici petki.

Pa še seznamček

ČESTITKE MAJČICAM MAMICAM
15.04. TAJA user posted image - žmož (PDP 21.5) user posted image  user posted image
17.04. ROK user posted image - Panda1406 (PDP 14.5.) user posted image  user posted image
25.04. SARA user posted image -
Linča (PDP 7.5.) user posted image  user posted image
26.04. LUCIJA MAJA user posted image -
DeVilla (PDP 6.5.) user posted image  user posted image
02.05. MIJA user posted image - LARA (PDP 1.5.) user posted image  user posted image
03.05. AŽBE user posted image - cofek (PDP 16.5.) user posted image user posted image
04.05. DAVID user posted image -
petka (PDP 4.5.) user posted image user posted image
04.05. MAJA user posted image - bajko (PDP 12.5.) user posted image user posted image


MAJČICE NOSEČKE
01. maya2, Trbovlje
05. Mari71, Postojna user posted image
07. lenika, Novo mesto (Maticuser posted image )
08. puncica, Ljubljana
08. Shesha, Ljubljana user posted image
10. Barbs, Ljubljana user posted image
10. mojca75, Postojna ali Ljubljana
10. mojsoncek, Ljubljana

12. lana, Trbovlje
13. MiaSophia
14. majamo, Maribor user posted image
15. auroraa, Trbovlje
17. sonca, Maribor
22. mammika, Jesenice
22. MarijaPo, Postojna (Evauser posted image )
23. aljča, Trbovlje
23. tt79
25. Nataša31, Jesenice user posted image
26. Tina15
29. pikicaa, Trbovlje user posted image

29. Lara28, Maribor
29. TiaSara, Ljubljana


< Sporočilo je popravil puncica -- 4.5.2006 19:34:23 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
4.5.2006 20:08:19   
mojsoncek
petka vse cestitke za malega Davida tudi tukaj user posted image user posted image user posted image

Drage moje! Sem cisto "sokirana"... vsakic ko pridem pokukati na forum, je med mamicami kaksna nova majcica. Se mi zdi, da se kar naenkrat vse tako hitro odvija, da bom se sama zase prebrala, da sem rodila, se preden bom sama vedela, da sem res user posted image user posted image user posted image .

lenika bos videla, da bo vse ravno ob pravem casu. Ne se prevec sekirati.

Za danes bom verjetno kar pocasi zakljucila, ker sem spet malo pretiravala in sem ze kar malo utrujena. Se mi ne lusta niti na sprehod in sladoled, ki sem se ga popoldan se tako veselila... grem raje kar malo pred TV, ce bo sploh kaj pametnega za gledat.

bejbike drzte se... pa pa

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
4.5.2006 21:33:53   
maya2
Puncica: Barbs si pozabila uvrstiti med mamice!!!

Jaz sem si danes 'privoščila' en naporen dan sem cel popoldan migala okrog, celo na vrtu sem pomagala in ne samo komandirala mojgauser posted image ,...  pa na sprehod sem šla (po jagode - je vedno boljše, če imam nek razloguser posted image user posted image )

lahko noč s čimmanj postanki na wc-ju vsem skupaj...
LP


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 7:03:44   
pikicaa
DOBRO JUTRO

Bajko in Petka user posted image user posted image user posted image čestitke za user posted image . Javite se ko boste imele kaj časa.

MarijaPo user posted image user posted image user posted image  za tvojo Evico, da nas je ubogala.

Drugače pa so moje noči katastrofalne. Kolki me tako bolijo. Vsega skupaj spim 1-2 uri. user posted image user posted image user posted image Ni mi pa jasno zakaj imam zatečeno samo desno nogo in to celo od bedr do prstov. Cele dneve me špika spodaj v trebuhu. Komaj čakam, da grem v ponedeljek na CTG in v torek svoji G. Če bom našo user posted image  čakala do konca maja ne vem kako bos s temi bolečinami zdržala.
Zdaj sem vam pa dost zatežila, ampak res pomaga, če nekomu potožim.

Danes grem na CSD če se bo dalo kaj zmenit, da bi prej uredila očetovstvo, da mi ne bo treba takoj po prihodu iz porodnišnice skakat naokoli. Upam da se me bodo usmilili.

Se še pišemo

 

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 7:56:38   
MarijaPo
Ohoj,

bravo petka. Kako gre vsem kot po maslu. Tako je prav.

Jaz sem tudi danes zanic spala - zvecer se mi je nekaj ulilo iz noznice - prav tisti filing kot pri menstri, pa sem slatala kaj je in se zdaj ne vem, a je bila voda, al samo izcedek.
No, potem sem imela se tiste zoprne krce in cez nekaj casa se je umirilo.
Drug teden imam pregled, pa bomo videli kako stvari stojijo. Zelo si zelim, da bi Evo obdrzala v sebi do 22.5., ko imam rok.

Eva je, odkar je obrnjena, dobila silno veselje do igranja na moja rebra - kot bi igrala klavir. Potem jo jaz zokam dol z reber, ona pa noce. Najbrz ni neumna.

Pridne bodite in pocivajte.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 8:04:20   
mojca75
Dobro jutro!

Naše vrste se redčijo, pospešeno! user posted image user posted image user posted image  vse mamice, sej sploh ne sledim več, grem vedno na seznam pogledat kdo še ostaja, ... in kja zdaj k nas Puncica ne bo zalagala z svezimi informacijami?user posted image  
No sam da je tudi ona mamica in da so vsi OK! Se enkrat bravo punce!

Počasi dobivam upanje da se tud zame bliža ura. Da bo konec teh noči, ko ne morem ležat več ne na levem, ne na desnem bolku, ne na hrbtu... Mogoče bi vseeno probala še na trebuhu?user posted image user posted image user posted image

Moj je šel v službo, jaz pa si bom počas naredila en zajtrk!

Včeraj sva z mojim user posted image  planirala (no on je bolj) kako in kdaj bo potem doma in tisti očetovski dopust, pa sem mu lepo razložila da naj počaka, da sploh vidimo kdaj se bo user posted image  odločil da pokuka na svet! Zdej pa pravi tud on da "gre pa že bolj zares"... in ga malo bolj stiska. Še dobro da sem jaz čist skulirana, ker če bi bila pa panična potem bi bilo pa čudno pri naši bajti. No ja...Presenečam sama sebe s to mirnostjo, in pričakovanjem. Bolj kot panika pred porodom, me daje tečnoba!user posted image

Oh ja... in katera je naslednja?

Mojca

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 8:32:13   
lenika
Dobro jutro majčice!

Petka user posted image  čestitke user posted image . Se mi je že zdelo sumljivo, ker se včeraj ni nič javila. Jaz sem danes spala super, imela sem samo en postanek na wc-ju, drugače pa sem prespala celo noč user posted image .
Ja resnično majčice kar dežujejo, pa se je mesec maj praktično šele začel. Jaz imam še 2 dneva do roka in vidim, da sta samo še Maya2 in Mari71 pred menoj potem sem pa že jaz na vrsti, čeprav jih je že kar nekaj prehitelo po desni strani. user posted image
Ja glede na to, da sem danes spočita in naspana, pa še lep dan je zunaj imam kar nekaj planov. Najprej bom skuhala kosilo, ki ga bova z možekom potem samo pogrela in pojedla (danes je petek in pride iz službe že ob 13.40 user posted image ), potem se bom pa odpravila v trgovino in s sodelavkami nekam na teraso na kakšno kavico.

Lepo se imejte in javite se kaj, da bomo vedeli, da še niste rodile.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 8:55:51   
aljča
Sončno dobro jutro še od mene.user posted image

Sem kar pogledala ko vidim da je naša moderatorka danes postala v drugo mamica. Prav vesela sem. user posted image user posted image
Maya2 tudi jaz sem včeraj šla na en dolg sprehod,pa čeprav me že vse tolk boli ampak sem šla mi je full pasal. Odprta sem en prst zdej bomo pa delali da bo to postalo malo več, ker jaz bi rada kmalu rodila...ne bi čakala do roka. Je naše dete tko že krepko čez 3 kg težak in je vse huje ko mi pritiska dol in me potem vse boli. Šraufanje je prisotno vseskozi...samo popadkov na CTG ne pokaže.
Vidim da smo res pridne vsak dan je videti na našem seznamu da se krči pri.....user posted image veča pa pri mamicahuser posted image . Lepo.
Da bi se vse novopečen mamice lepo crtljale in pa uživale v tem lepem majskem vremenu.
L.p. Aljčauser posted image user posted image


_____________________________

PDP 23.05.2006

Val se je rodil 24.05.2006 ob 22 in 55 min.:)
http://aljosska.moj-album.com/

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 9:17:35   
Tina15
Dobor jutro punce,
kar ne morem verjet, kako hitro se vse odvija. Prišel je težko pričakovani mesec maj in majski otročički prihajajo kot po tekočem traku.
Čestitke vsem novopečenim majskim mamicam in njihovim štručkam.
Pri nas še nič, čeprav se zdej po 3 mesecih ležanja nič več ne pazim in kar šibam naokrog. Je treba vse nadoknadit. user posted image
Zdejle grem še na čvek v službo, pa mal po mestu, pol pa domov brat knjigo. Sem čist not padla...berem Angeli in demoni.
V ponedeljek imam prvič CTG, pa bomo vidli, če je že kej.
Lep vikend!
Tina

PDP 26.5.

_____________________________


(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 9:20:58   
lenika
user posted image Punčica user posted image  čestitke user posted image . Sem še le sedaj videla, da si tudi ti mamica.

Bom poskušala popravit naš seznamček mamic, sedaj, ko Punčica ne more.

(odgovor članu Tina15)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   [Brisano sporočilo]
5.5.2006 9:22:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aljča)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 9:27:26   
lenika
Pa še seznamček

ČESTITKE MAJČICAM MAMICAM
15.04. TAJA user posted image - žmož (PDP 21.5) user posted image  user posted image
17.04. ROK user posted image - Panda1406 (PDP 14.5.) user posted image  user posted image
25.04. SARA user posted image -
Linča (PDP 7.5.) user posted image  user posted image
26.04. LUCIJA MAJA user posted image -
DeVilla (PDP 6.5.) user posted image  user posted image
02.05. MIJA user posted image - LARA (PDP 1.5.) user posted image  user posted image
03.05. AŽBE user posted image - cofek (PDP 16.5.) user posted image user posted image

03. 05. ALEKS user posted image  - barbs (PDP 10.5.)user posted image user posted image
04.05. DAVID user posted image -
petka (PDP 4.5.) user posted image user posted image
04.05. MAJA user posted image - bajko (PDP 12.5.) user posted image user posted image
05.05. VID user posted image  - punčica (PDP 8.5.)user posted image user posted image



MAJČICE NOSEČKE
01. maya2, Trbovlje
05. Mari71, Postojna user posted image
07. lenika, Novo mesto (Maticuser posted image )
08. Shesha, Ljubljana user posted image
10. mojca75, Postojna ali Ljubljana
10. mojsoncek, Ljubljana

12. lana, Trbovlje
13. MiaSophia
14. majamo, Maribor user posted image
15. auroraa, Trbovlje
17. sonca, Maribor
22. mammika, Jesenice
22. MarijaPo, Postojna (Evauser posted image )
23. aljča, Trbovlje
23. tt79
25. Nataša31, Jesenice user posted image
26. Tina15
29. pikicaa, Trbovlje user posted image

29. Lara28, Maribor
29. TiaSara, Ljubljana


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 9:39:06   
mojsoncek
Dan! Pa je se ena majcica zmagala danes ponoci! Cestitke puncica!!!

Jaz sem danes imela se najvec od spanja potem, ko je sel mozek v sluzbo (kljub temu, da sem se kar namatrala, da sem nazaj zaspala). Tako ali tako se moram pa vsake pol ure obrnit na drugi bok, ker me vse boli. Potem pa zna trajati, da nazaj zaspim user posted image .

Drugace pa se nic ne vem kaj bom danes pocela, ker sem vceraj celo stanovanje porihtala user posted image . Mozek pa pride domov sele v vecernih urah, ker imajo en seminar (pa jutri tudi) user posted image ... Si moram kaj umisliti, ker bom drugace ves cas v hladilniku in bom potem samo sitna.
lenika ti si pa pridna user posted image

Ja nic, grem malo okrog pogledat, ce dobim kaksno inspiracijo kaj bom pocela.

Se beremo... pa pa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 9:58:08   
lenika
Popravljam napake user posted image
Pa še seznamček

ČESTITKE MAJČICAM MAMICAM
15.04. TAJA user posted image - žmož (PDP 21.5) user posted image  user posted image
17.04. ROK user posted image - Panda1406 (PDP 14.5.) user posted image  user posted image
25.04. SARA user posted image -
Linča (PDP 7.5.) user posted image  user posted image
26.04. LUCIJA MAJA user posted image -
DeVilla (PDP 6.5.) user posted image  user posted image
02.05. MIJA user posted image - LARA (PDP 1.5.) user posted image  user posted image
03.05. AŽBE user posted image - cofek (PDP 16.5.) user posted image user posted image

03. 05. ALEKS user posted image  - Barbs (PDP 10.5.)user posted image user posted image
04.05. DAVID user posted image -
petka (PDP 4.5.) user posted image user posted image
04.05. MAJA user posted image - bajko (PDP 12.5.) user posted image user posted image
05.05. VID user posted image  - puncica (PDP 8.5.)user posted image user posted image



MAJČICE NOSEČKE
01. maya2, Trbovlje
05. Mari71, Postojna user posted image
07. lenika, Novo mesto (Maticuser posted image )
08. Shesha, Ljubljana user posted image
10. mojca75, Postojna ali Ljubljana
10. mojsoncek, Ljubljana

12. lana, Trbovlje
13. MiaSophia
14. majamo, Maribor user posted image
15. auroraa, Trbovlje
17. sonca, Maribor
22. mammika, Jesenice
22. MarijaPo, Postojna (Evauser posted image )
23. aljča, Trbovlje
23. tt79
25. Nataša31, Jesenice user posted image
26. Tina15
29. pikicaa, Trbovlje user posted image

29. Lara28, Maribor
29. TiaSara, Ljubljana




< Sporočilo je popravil puncica -- 11.5.2006 10:32:48 >

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 10:03:10   
Lara28
Oj!
Če sem zdajle prav štela, je ena tretjina majčic že mamic!user posted image user posted image user posted image  Čestitke vsem!
No jaz sem pa danes krasno spala. Čeprav sem včeraj cel dan poležavala in ni bilo nič z mene, sem šla že ob desetih spat in sem se šele zdaj zbudila!!!user posted image user posted image
In ponoči samo 2x na wc. Krasno. Je pa res, da sem komaj vstala, ker me od takega dolgega ležanja bolijo vse kosti. Se moram zdaj malo zmigat. Grem na pregled k G in potem še na čvek pa se vam javim še kaj popldne.

LP

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 10:12:21   
majamo
Ojla majčice!

Zdaj pa naj še kdo reče da maj ni najlepši mesec?   user posted image  prihajajo kot po tekočem traku!
Kakšne lepe novičke.   Punčica čestitke. user posted image user posted image .   To si pa hitro zrihtala, včeraj zvečer je še seznamček popravila pol pa kar v akcijo.  Superca.

Naš pa nič ne kaže da bi se mu kaj mudilo.  10 dni do roka, pa se je situacija ful umirila.  Nič ne špika, nič ne boli, nič krčev, nič zategovanja.   Danes ponoči sem po skoraj 2 mesecih spala.  Sicer z 3 postanki na Wc ju ampak to ni nič.  Takoj sem zaspala nazaj in potegnila zjutraj celo do pol 10.    Sem že pozabila kako je to, če se zjutraj zbudiš naspan in dobre volje.

Sicer sem še danes in jutri cel dan brez mojga dragega, ker je cele dneve v službiuser posted image  in hodi domov ob 8 zvečer. Ti šefi so tak nerazumevajoči.   Me je kar malo strah, če kaj pride in mi ni nič fajn pomislit na to.  No upam da ne bo še kaki dan nič.       

Drugače pa so nam dnevi šteti.



Mejte se

majamo

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 10:35:02   
maya2
Ja bravo majčice!! user posted image user posted image user posted image  za vse mamice, vsak dan je kakšna...
Saj res komu lahko pa sedaj sporočimo???

Jaz sem še vedno v enem kosu, lepo doma, nič posebnega, nič ne špika, kar je očitno dober pokazatelj tega da se nekaj dogaja... a ste opazile, da vsake, ki opazi špikanje v roku dveh dni 'zmanjka' s foruma?user posted image
Sem mojga user posted image  včeraj vprašala kam greva v nedeljo na izlet, pa me je čist pisan pogledal user posted image  da pa je ne mislim, da še do nedelje ne bo ničuser posted image user posted image ... ja čist možno... sicer pa sem ugotovila, da so člani naše družine že 'zasedli' 8.,9. in 10. maj (rojstni dnevi), tko da ne vem kam se naj 'vrinemo' user posted image user posted image

Grem še mal pospravljat... že stoprvič!!
Katera bo naslednja?
LP

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 10:38:19   
TiaSara
Tole gre pa res hitro user posted image user posted image , še malo, pa ne bo več nobene med majčicamiuser posted image .  Vsekakor iskrene čestitke Petka in čestitke punčica za vajina dva fantauser posted image user posted image user posted image .  No pa ko smo glih pri fantih - Lenika, mislim, da je pri punčici potrebno barvo črtic zamenjat user posted image  - a boš ti, ko si že tanajbolj pridna?

Drugače pa MarijaPo, tvoje besede so tako modre in resnične - o tem, da morajo naši otročički kar čimdlje v naših trebuških ostati, samo kaj ko je pa pričakovanje tako močno.

Drugače je bil pa včeraj mal tak čuden dan, se mi zdi. Tudi jaz sem bila vsa povožena in bi kar spala in lenarila. Upam, da bo danes kaj bolje, ker si nisem všeč, ko sem taka. Pa škoda se mi zdi dneva, da bi ga prespala. Čeprav je pa tudi res, da moramo izkoristiti te dni tudi za lenarjenje, ker potem tega ne bo več, vsaj nekaj časa ne.

Nič, grem kar malo na sončka knjigo brat. Imejte se!




(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 11:22:37   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

TiaSara hvala za opozorilo.
Pa še seznamček

ČESTITKE MAJČICAM MAMICAM
15.04. TAJA user posted image - žmož (PDP 21.5) user posted image  user posted image
17.04. ROK user posted image - Panda1406 (PDP 14.5.) user posted image  user posted image
25.04. SARA user posted image -
Linča (PDP 7.5.) user posted image  user posted image
26.04. LUCIJA MAJA user posted image -
DeVilla (PDP 6.5.) user posted image  user posted image
02.05. MIJA user posted image - LARA (PDP 1.5.) user posted image  user posted image
03.05. AŽBE user posted image - cofek (PDP 16.5.) user posted image user posted image

03. 05. ALEKS user posted image  - Barbs (PDP 10.5.)user posted image user posted image
04.05. DAVID user posted image -
petka (PDP 4.5.) user posted image user posted image
04.05. MAJA user posted image - bajko (PDP 12.5.) user posted image user posted image
05.05. VID  user posted image  - puncica (PDP 8.5.)user posted image user posted image



MAJČICE NOSEČKE
01. maya2, Trbovlje
05. Mari71, Postojna user posted image
07. lenika, Novo mesto (Maticuser posted image )
08. Shesha, Ljubljana user posted image
10. mojca75, Postojna ali Ljubljana
10. mojsoncek, Ljubljana

12. lana, Trbovlje
13. MiaSophia
14. majamo, Maribor user posted image
15. auroraa, Trbovlje
17. sonca, Maribor
22. mammika, Jesenice
22. MarijaPo, Postojna (Evauser posted image )
23. aljča, Trbovlje
23. tt79
25. Nataša31, Jesenice user posted image
26. Tina15
29. pikicaa, Trbovlje user posted image

29. Lara28, Maribor
29. TiaSara, Ljubljana





(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 11:24:04   
lenika
Jaz sem bila sedaj v trgovini in je full lep sonček zunaj, tako, da sedaj šibam še s sodelavkami na kavo.
Se tipkamo.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 12:37:08   
MiaSophia
Bravo vse majčice do zdaj, ki ste rodile user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Madona, je že cel stolpec ratal. Punce dojenčice vodijo, hm, me prav zanima končni rezultat user posted image
Bravo tudi za Evo, ki se je odločila za drugačno taktiko in je fajn zafrknila zdravnika. Dekle ima talent za komičarko user posted image .
Moj UZ je pokazal, da popadkov še kao nobenih, čeprav pa pol res ne vem, kaj pomeni vse to čudno zbadanje in x bolečine (-ice) user posted image , emm, odprta sem 2 cm. Glede na to, da opažam, da ga zdej pa res ne smem več palamudit z maratonskimi potepi po mestu, se raje prevažam z avtom, pa še to sem skrajšala, ker mi je najbolš ko počivam...Kdo bi si mislil, da bom takole pisala...user posted image Je pa tudi res, da se drugače počutim fajn in da imam energije še in še, pa še zadnje dni prav fajn spim.
Včeraj sem pripravila cotke za user posted image , ko bo po naju prišel user posted image ...Le kdaj bo to. Do roka še 8 dni...Pravi moj dragi (pa tudi moja mami), da bo na rok. Hm. To še vidim. Mislim, da je takrat celo polna luna...user posted image user posted image user posted image
Grem si eno solatko spedenat, pol pa mogoč kako okno spedenat, vsaj ta majhna kopalniška...Ker za ostala se je prijavil moj user posted image user posted image
Uživajte, no, pa počivajte, uglavnem po potrebi vse do česar vam je...user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.5.2006 14:23:33   
mojsoncek
Danes sem pa ocitno jaz tista, ki bom najbolj jamrala. Saj ne da mi kaj manjka ali da me kaj pretirano boli, samo dovolj volje pa za nobeno stvar ne zberem. Mi v casu od prvega javljanja danes, pa do sedaj ni uspelo dobiti nobene inspiracije ali interesa za kaj "pametnega" poceti. In tako samo polezavam in se prestavljam sem in tja. Cel podvig je bil ze to, da sem se odvlekla do trgovine. Je bilo sicer nujno, ker mi je zmanjkalo olja in ne bi mogla niti solatke naredit.

Skratka komaj cakam, da bo ura sedem, da pride user posted image  domov. V vmesnem casu bom pa na forum hodila cekirat, ce je kaksna nova sprememba na seznamu user posted image .

pa pa


(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   [Brisano sporočilo]
5.5.2006 14:59:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?