|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.6.2006 16:04:08   
aljča
Ojla!!!


Vidim, da ste še vztrajne na tem delu foruma. Tako da naj še jaz malo našo Pikicooooooo s pozitivno voljo pospremim v našo bolnico, ki je mimogrede zopet nafilana z novorojenčki...kar trije pari dvojčkov se je včeraj rodilo.
Pri nas je novega to, da se je naš Val odločil, da bo moje mleko sesal po steklenički in ne na ziziki. Traume,ki jih je doživljal pod lučko, ko se je sončil so naredile svoje in sedaj noče sesati mojih prsi. Res je da imam sedaj malo več dela ampak na to da je priden in se zbuja podnevi cirka na tri ure ponoči na štiri lepo dohajam s črpanjem mleka in potem hranjenjem po steklenički.Sedaj je tudi moj user posted image doma tako da mi je kar v veliko oporo in mi pomaga.Sama moram veliko več počivati, ker sem še kar slabokrvna in se hitro utrudim. Upam da se to pri meni kmalu uštima in da potem s polnim zagonom urnik držimo še naprej ko gre naš ati nazaj v službo.
Komaj že čakamo lepo vreme da se gremo lepo naužit sončka in zrakeca.
Vse vas tako rada berem samo malo manj sedaj presedim pred Pc ker nekako težko najdem čas. Javila se vam bom na vsake toliko časa tolk da vidite kako napredujemo. Upam, da se kmalu prestavite na drug del foruma tako da PIKICAAAAA V AKCIJO PA RODIT.user posted image

Držim pesti zate in ti želim veliko sreče.


l.p.Aljčauser posted image user posted image

_____________________________

PDP 23.05.2006

Val se je rodil 24.05.2006 ob 22 in 55 min.:)
http://aljosska.moj-album.com/

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.6.2006 16:50:01   
mojca75
oh ja...za nami skrajno neprespana noč, Mojca je zamešala noč in dan, podnevi spi ponboči pa očke ko čuk in mami zabavaj me, mami pa totalno zadeta, ob 2 ponoč sem ji že prav grdo rinila tisto dudo v usta!
Je pa cel dan včerajk spala, smo mel še obiske in igra najbolj pridnega otroka, ko pa obiski zapustijo stanovanje pa ueeeeeeeeeee....user posted image

No ja, pa neke čudne pike imamo po riti, neke ranice, je danes dobila canesten, glede na to da sme jaz jedla antibiotike se je lahk tud pri mojci kaj naselilo, pravijo!
No,  mi zdej mojci "upeljujemo nek ritem" tako da jeva na tri ure, oz 2,5 - pol ure jeva, se previjeva in potem spet čez 2,5 h! Zdele bova malo budne da bomo ponoč spali!

Tud jaz bio rabila frizerja, sam .... še če stopim v šatcuno zavoha da me ni in pol jo oči miri in ko pride k men v naročje čudežno neha jokat... vsaj za nekaj časa! Moj user posted image  gre v torek v službo, takat bo pa veselica!

V torek mamo tud UZ kolkov, upam da bodo BP, da nehamo s tem dvojnim širokim povijanjem!

Mimogrede - ginekologi v leonišču, Barbs nič mi ni jasno, kaj vidva s stankotom se kej poznata. Men so rekli da moja G dela sam 2x na teden in sa je do konca avgusta zasedena, nekaj jo še ni in da mi lahk dajo pregled pri nadomestnem G: in sem dobila datum konec junija! kar sicer je okol 6 tednov, ampak resno razmišljam o menjavi, kaj vem!

Drgač pa ne vem zakaj ne morem zaspat čez dan, se vležem pa gledam v luft! Zaspana oz neprespana, ampak zaspat pa ne morem... GROZA!

JA pikicaa mi res že težko čakamo, ampak bomo bomo počakal, me tolk zanima že kdaj boste uspeli dočakat naraščaj!

Tako upam da moja Mojca iz slikice ne bo več kvadratasto gledala, ker mi jo je Puncica pomagala spedenat, Hvala hvala!

Tko zdej pa bo ura pet in bomo mi jedli! Pa če Mojca hoče al noče! Kdo je šef v tem stanovanju??!! Mami! No ja, ... OČI!

Držite pesti, da bomo mel danes boljšo noč! Vsaj krči nas ne dajejo (trkam, trkam)!

Bodite lepo,

Mojca75

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.6.2006 19:40:45   
mammika
Ojla Še jaz se malo javim

Rihtamo se fajn (trkam da ne bom kej prehitro rekla), danes ponoči se je Tian zbujal na dve uri, včeraj ponoči je spal od dvanajstih do štirih potem jedel 10 min in nazaj zaspal do 8 -tko sem bla spočita da je blo kej. Danes ponoči že akcija na dve uri nič kupčka non stop na joški viset- sem se včeraj prehitro pohvalila....tko da se rajš ne bom več user posted image

Drugače imamo pa kar krizo z starejšim knedlom, ki tamalega ščipa pa vleče pa stiska- tko da ne vem kdaj se to konča ker sem že prov živčna- pa nam ni kazalo da bo tko  Barbs ti boš vedla kako to rešit...

No pa še pojamram da smo mi sami že od danes naprej oz. sami do nedelje ker je očka šel na " službeno potovanje"----oz. obvezno potapljanje ki traja do nedelje. Veliki knedel je šel ravno zdaj k babici spat -vsaj nekaj, mali knedl trenutno spi, očka uživa na morju user posted image  mamica pa doma user posted image  . jah nimaš kej


No šibam zdej kej skup spravt so napovedani obiski zdej za čez vikend- vi se pa lepo imejte fajn cartajte svoje sončke pa se tipkamo

Pikicaa ti pa čimprej držim pesti da te ponoč zašraufa

Vsem novim mamicam pa iskrene čestitke vas je kar nekaj da ne bom vsake posebej naštevala ....

LP

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
2.6.2006 20:40:28   
tt79
Hej, da se še js mal javim...je ravno tašča pršla mal razvajat, pa sem se vsedla za računalnik da mal prečekiram...Vidim da ene še kar čakate, pri drugih pa je doma prav pestro...

No js se zaenkrat ne morem pritoževat, saj mamo pravega polhka zaspancauser posted image ...spimo ponavadi od enajstih do osmih zjutraj z hranjenjem ob pol štirihuser posted image user posted image user posted image
Drugače pa vsem hvala za vzpodbudne besede glede dojenja, mi smo namreč po štirih dneh dodajanja aptamila nazaj na polnem dojenjuuser posted image in js kar kipi od sreče in zadovoljstva, mleko pa tut kar šprica...user posted image

Drugače pa nam vreme ne služi kaj dosti in smo kar malo razočaraniuser posted image . Včeraj in v sredo smo sicer že bili na enournih sprehodih, pa jutri tut upamo na sončka, da se gremo ven posončit. Kdaj pa ste ve začele hodit ven? Mi smo bli na prvem enournem sprehodu pri 11 dneh, na kosilu pri babici (20 min. z avtom)  pa že pri osmih dneh...

Aja še to se morem pohvalt, da sem danes prvič sama kopala našo princeskouser posted image in mislim da mi je šlo odlično...No zdejle me pa moja bejba že kliče na preklopuser posted image Držte se!


Aja še to. A bomo tam med starševskim klepetom tut kakšno svojo temo vžgale? Bi blo zanimivo, ker ste tko prijetne klepetuljeuser posted image

(odgovor članu mammika)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.6.2006 9:50:01   
lenika
Pozdravljene.

Pikicaa, dajmo, dajmo, vsi navijamo zate. Tudi jaz sem šla 5 dni čez rok, pa sem na koncu vseeno rodila.

Prehrana - dajte kakšne predloge kaj od sadja in zelenjave lahko jemo, ker meni se zdi, da jem čisto enolično hrano.

Čišča - pri meni še vedno traja in upam, da bo kmalu konec, ker imam dovolj tega. Tudi šive imam še vedno gor.user posted image

Hranjenje - V popoldanskem času bi se dojil kar nonstop, pa se vseeno trudimo delat vsaj 2 urne razmake. Vmes pa si še pumpam mleko, da malo stimuliram mleko in po vsakem podoju načrpam še kakšnih 20-30 ml mleka in pridno shranjujem v zmrzovalnik za takrat, ko bo treba kam iti.

Spanje - Ponoči se zbujamo na 3-4 ure za dojenje in spimo naprej. Danes je bilo to ob 00.30, 3.30 in 7.30, sedaj pa ati in sinček še vedno spita, ker je šel ati včeraj prvič po porodu zvečer ven s kolegi.

Odhodi ven - včeraj sva bila z atkom prvič zunaj na kavici, medtem, ko je babica skrbela za najinega sinčka. Verjemite mi, da sva cel čas gledala na uro. Zato si pa v bistvu tudi črpam mleko, ker se mi zdi, da bom potem bolj mirno odšla ven.

Lepo se imejte in oglasite se kaj.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.6.2006 12:43:48   
mojca75
ne bom se nič hvalila kako in kaj, ker pol je samo slabše! princesa Mojca zdele "spi" oz v ležalniku histerično cuza dudo, pa neha, pa spet...

mami zraven na leptopu visi in popravi dudo če je sila!

čišča: je nekako rumene rjave barve, včasih sploh če Mojca ful intenzivno vleče pa še mal sveža rdeča. JAz sem še kar na vir 80. ampak počas bom šla na always, ker so šivi že BP (vsaj po moje).

Hrana: jaz jem tud bl enolično, zdej sem upeljala banane, ne pijem pa mleka, ker baje ni dobro user posted image user posted image  a ve ga pijete. Pogrešam čokolešnik, no mal mleka si dam v kavo (pijem brezkofeinsko) . a ve pijete pravo?

obiski: vsak dan max eni obiski.

izlreti ven: 14 dni na koslilo k babici, pa pred blok,  jutri (tri tedene) pa na daljšo pot v ribnico k babici2! Upamo da bo vse OK.

se tipkamo pol k pridemo nazaj od kosila pri babici1

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.6.2006 14:09:23   
F*S*M
Pozdravljene

Kako ste? Mi smo kar super predvsem jemo pa spimo, pa dopoldneve prečujemo, ker je našemu Filipu všeč če jamra da ga vzaveva v naročje.

Čišča upam, da je bo kmalu konec, ker mene bodo ti vloški ubili zopet sem dobila razpokano kožo na sramnih ustnicah zaradi vložkov, in me full srbi ne vem pa če lahko že uporabljam tampone? Imela sem carski rez a mogoče katera ve, če lahko?

Hrana jaz tudi jem bolj eno in isto, mleko pa tudi pijem, pa tudi čokolešnik jem, ker sem boj mlečne sorte, tako da mleko lahko piješ mojca, ker so ga nam v boljnici tudi dajali. Drugače sem pa sama bolj zbirčen tip tako da tisto kar imam sama rada je za začetek prepovedano - sadje, paradižnik, pa takšne stvari. Lahko pa poiskušiš za lušte kakšno stvar jaz sem zadnjič doma na češnji utrgala in pojedla 4 češnje, pa včeraj sem pojedla 1 jagodo. treba je začeti počasi uvajati vso hrano.

Obiski mi mamo tut tako rekoč minnimalno 1x dnevo nekoga, ma jaz sem že vseh sita, rada bi že šla kam, pa ne morem zaradi tega vremena, pa še mojga ni doma danes tako da je res brez veze vse skupaj.

Ven iz stanovanja smo šli prvič po enem tednu, ko sem prišla domov iz bolnice, ker sem vmes fasala mastitis pa visoko vročino in jaz nisem smela ven, je pa naš škrat bil včeraj in danes prav tečen ko ne gremo ven zaradi tega mraza, upam da bo kmalu kaj poletja.

no to bi bilo vse od mene lepo se imejte

filip vsem pošilja velik poljubček


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
3.6.2006 16:16:47   
mojca75
Prišli od kosila pri babici1, mnjami......

mojca zdej še spi v lupinci, mi je pa prej rekla naj prašam mamice od fantov, naj pokažejo njeno slikico svojim fantom da bi ona rada vedela če je katermu všeč, npr. čebulnemu Aleksu (ker ga Eva noče) al pa Vidu, Valu, Tianu, Anžetu, Tiborju,...
Ma take lepe učke in ko spi je pravi cuker!

Malo šale punce, danes mi gre očitno na otročje, ker je tak vreme, pa smo samo notri....

Upam da se vreme zrihta, k jaz bi počas šetala z vozičkom!

Tko mi zdej čakamo ene obiske, luftava stanovanje, oči se je odločil da bo vrtiljak predelal na akumulator, ker je to pa TOO MUCH enih baterij,....

Aja, lana, men je patronažna rekla da lahk jem paradajz???user posted image
Ma to tud vsak po svoje razlaga in predlaga! sem pa danes tud pojedla 2 jagodi pri mami! Kar bo pa bo...

LP na ta uroben dan

< Sporočilo je popravil mojca75 -- 3.6.2006 16:18:16 >

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
4.6.2006 9:41:32   
cofek
Jutro mamice in user posted image !

vidim, da me niste včeraj nič pogrešaleuser posted image user posted image ...
V petek smo se s puncami v petek spet zaklepetaleuser posted image (kolk je pasaluser posted image ... - ne me narobe zastopt - tko kot ste včeraj napisale sem tudi jaz kar malo odvisna od tegale foruma in bi vas kar pogrešala, če bi ga ukinili..). Sem predno sem šla od doma še nahranila Ažbeta, pol pa je bil user posted image  bejbisiter in ga je okrog polnoči še nahranil z Aptamilom. Okrog treh sem prišla domov, če bi mogoče bila potreba še za kakšno hranjenje, čeprav se mi je zdelo da glede na prejšnje izkušnje to ne bo treba. In res ni bilo treba. No, posledica tega je da sem si že 3x mogla mleko izpumpat (danes sem se zbudila v jezeru, pa še bolel me je ful...) - smo namreč spet zgrešili povpraševanje in ponudbo...
Poleg tega sva z user posted image  hotela spremenit tale naš urnik, tko da sva včeraj Ažbeta od pol desetih, ko ponavadi zaspi po 2 urni budnosti, brihtala do 10h, pol smo se pa skopal in hoteli nahranit, pa je piko 2x povlekel in zaspal in spal do 4huser posted image user posted image  in pol do pol osmih, pa ga je user posted image vzel k sebi in še kar spita!!!!. Bomo videli kako nam bo daens ratalo.

mojsoncek - nam je pediater svetoval naj mu masiramo trebušček v smer urinega kazalca in ko ga pestujemo naj ga vrtimo v tej smeri, da mu spavimo zrak iz črevesja, kar ga boli in mu povzroča krče. Poleg tega je podiranje kupčka tudi ful pomembno, pa da ne vleče zraka, ko se hrani (ne sme biti cuzanja), lahko pa slišiš goltanje. Zaenkrat uporabljamo kapljice Gas Bimbi, pa se mi zdi da kar delujejo, čeprav je kakec včasih še vedno zelen, imamo pa v pripravljene tudi SAB simlex, ker baje kumina in komarček lahko sicer olajšata punkanje, malega pa še vedno zvijauser posted image user posted image .

čišča  še vedno (kot pri Barbs). Glede vložkov- fuuuul priporočam Vir nature (ta novi od Tosame) - mini, normal in super (roza, sv. modri in zeleni) - bom po moje tudi potem uporabljala sam te in se bom poslovila od Always. Čeprav se jih pri našem najboljšem sosedu ne dobi, jih pa imajo v DM.

No, zdaj pa sta se fanta končno zbudila in bo čas za hranjenje (KONČNO - a mislite da Lj mlekarne kaj odkupujejouser posted image user posted image user posted image ?)

lp,t



(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
4.6.2006 13:07:34   
tt79
Dobro jutro...no očitno se že selite na druge forume, ker vas je bol malo tle goruser posted image Nej še js mal dodam kaj se pri nas dogaja

Hrana-
jem praktično vse v manjših količinah oziroma postopoma uvajam surovo sadje in zelenjavo. Edina stvar, ki sta ni jo pediater in babca strogo odsvetovala so jagode!!!Baje so ful alergološke. Druga pa vse če otrok nima krčev ali pikic po telesu...

Čišča
še vedno traja in tut js uporabljam vir natur v svetlo modrem pakiranju. So ful nežni in dobro vpijo. Men osebno so dost bolj všeč kot vir 80

Obiski-jih naročam na dan in uro-po en par ali družina na dan. Sicer pa gremo zdejle na piknik, pa bo cela žlahta tam, tko da bo pol z obiski najbrž počas kar konc

Spanje- ponoči odlično, še vedno spimo od enajstih do nekje treh štirih, pol pa do devetihuser posted image user posted image user posted image , čez dan pa se hranimo na 2,5 ure.

Zdej pa na piknik. Lepo nedeljo vsem skupaj, pa izkoristite maximalno tale sonček!

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
4.6.2006 16:17:24   
MarijaPo
Ohoj bejbe,

kako ste kaj?
Ene vidim, da kar do treh zurate in to niti ne zaradi vasih sonckov. Pohvalno, take vesele mame imamo radi!

Nasa Eva se zadnje case ogromno dere. Zjutraj, zvecer, sredi dneva,... Sva bila precej obupana, pa sva se ze malo navadila. Najbrz hoce povedat, da naj prehitro ne odzenem Cebulnega Aleksa, ker ji ga bo sicer Mojca speljala.

Vir80 gredo tudi meni ze posteno na jetra, se posebi, ker se scufajo in jih imam potem v kosih povsod. Fuj.
Pa tudi zakaj se kar ni konca te cisce?


Danes smo sli ven ze za celo uro, Eva je pridno spala, smo v mestu videli tono enih otrocickov, ljubljana res nima negativnega prirastka.

Uzivajte!



(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
4.6.2006 22:34:36   
aljča
user posted image user posted image Čer!!!

V vednost, da sem pričela sestavljati Valov album slik....če katero zanima naš princ......o poroki bomo pa še na veliko govorili ko bo časuser posted image .
Vidna je samo ena slikca ker jih moram vse pomanjšat . Slike so iz digitalca pa so malo prevelike tako, da bom imela veliko več dela kot sem mislila. No začela pa sem le.
Tko zdej grem pa spat....da se naspim ...jutri imamo ponovno kontrolo v bolnici zaradi zlatenke.
Se vam javim jutri.
Lahko noč Aljča


p.s. Kaj novega s Pikico ....se je kaj javila ali se naša mamica že crklja?????user posted image

_____________________________

PDP 23.05.2006

Val se je rodil 24.05.2006 ob 22 in 55 min.:)
http://aljosska.moj-album.com/

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.6.2006 8:41:18   
Mari71
Pikicaa ima Majo (čestitke še tukajuser posted image user posted image user posted image ). Pa vama je le uspelo, no - saj nismo dvomileuser posted image !
Majčice - sedaj smo kompletne, a gremo na sosednji forum med Starši čvekajo? Punčica - a nas preselišuser posted image ?

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.6.2006 8:49:03   
tt79
user posted image user posted image user posted image za Pikico!!!

Mi smo se danes že podojili, zdej pa naša princeska in njen ati izkoriščata še zadnje skupne dopoldneve, ker gre ati v četrtek že v službo...no js pa ob kavici mal klepetam.


Mari je dala dober predlog! Puncica, gremo nek nov čvek odpret mad starši, A?

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.6.2006 9:23:17   
mojca75
 
Bravo PUNCICAA!!!!!
Jupi...user posted image , zdaj smo vse! mala Maja je zaključila serijo majskih nosečnic! Selite na vidiku, pakiram kufre... Puncica.... selitev!

Tud naša dva (oči in mojca) še spita, jaz sem že pozajtrkovala (mmmm biskvit od mami in belo kavo) in še mal pokukam na forum, preden bo spet treba joške na plano potegnit!

Punce, zakaj je zunaj tolk mraz? Da sedim v jopci doma!? Halooo? pa kater mesec je? Marec?

No ja, jaz sem se danes odločila da bom šla mal v šoping, je oči še zadnji dan doma, pa bom izkoristila. Bi kupila Mojci eno jopico s kapuco, da ne rabiva tiste glupe kape gor dajat k ji nič ne paše, pa kako rutko s trakcem ali kaj podobnega,... pa tol si že želim it mal zapravljat (ja ja preveč dnarjauser posted image ). Pa tko bo bolj simpatična in lahko premaga Evo v tekmi za "čebulnega aleksa" al pa katerega drugega majskega korenjaka!
Upam da bo oči za! user posted image  Bo pa zato kosilo po njegovem izboru - špageti s faširanim mesom!

Zadnje dva dni tudi lepo spimo ponoči, sam 2x se podojimo - odvisno ob katerih urah se zvečer nazadnje in potem kupček in "šlufiland".

Jutri mamo kontrolo kolkov, pa upam da bodo rekli da so BP.

A katera od vas ne povija široko? sam pampersko? kaj pa ponoč, jim ponoč date eno tetra plenico čez?

Zdej že slišim neke zvoje "eeeee" iz spalnice, ampak ni še sirena!

lepo se imejte, se upam da kaj tipkamo še danes!

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.6.2006 9:38:00   
Panda.
Ojla, majčice!

Wuuuhu!!! Mi kompletni!! Bravo mi!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes sem že dooolgo pokonci. Se mi je ponoči? nekako premaknila ura za eno uro naprej in sem bila prepričana, da sem neskončno dolgo spala (eno uro dlje kot običajno) user posted image in da sedaj sem pa res naspana. Sem se še celo prej zbudila kot user posted image . Wau! user posted image No, potem sem pa ugotovila, da ura fouš kaže. A jaz sem se ful naspala user posted image user posted image

O, sedaj pa že slišim prvo renčanje iz spalnice. Moje dete namreč ne cmiha več kot je na začetku, ampak renči, kruli, stoka, hrka... user posted image No, predvesm renči. user posted image V bistvu že kar čakam, da se zbudi, ker gre hrana v nič. user posted image Če zamudi uro hranjenja za par minut, se začne mleko cediti kot v Indiji Koromandiji user posted image . Kadar sem brez modrčka (joj, res ga ne maram! Reees!!!) sploh ne uporabljam več plenic ampak kar brisače za pod sebe. Pa jih premoči. user posted image

Pridno čekiram, če ste že na sosednjem forumu odprle debato, da vas ne zamudim! user posted image Se vidimo tam,

lp He

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.6.2006 9:52:37   
MarijaPo
Bravo pikicaa. Tudi nasi zadnji majcici je uspelo. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Eva spi, grem jo posnemat.

(odgovor članu Panda.)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.6.2006 10:02:42   
petka
Čestitke vsem majčicam user posted image user posted image  in končno tudi Pikicii za Majo user posted image . Končno smo vsi ponosni starši najlepših otrok user posted image

Naš je bil včeraj čisto buden od 7. zjutraj pa do 9h zvečer - potem pa je kočno zaspal in je spal do nekj čez 6 ..., pojedel Aptamil (mi se ne dojimo sploh, tko da ma oči tole čez user posted image  user posted image ) in sedaj še vedno spi......... Sem spala 10 ur, noro. Je pa res, da sem zarad zdravil za user posted image  skos zaspana, ampak nima veze, važn da se super počutim, spijem pa 2 kave na dan pa je!

Joj punce, nč vam nisem fovš zarad selekcionirane prehrane zarad dojenja, nam je vsaj to prihranjejo - pijemo in jemo vse kar vidimo user posted image . Mi je bilo pa na začetku res grozno hudo ker so mi odsvetovali dojenje...

Sem pa mal sitna, ker sem celo nosečnost tako lepo pazila in nisem dobila nobene strije, potem sem pa po carskem rezu fasla hematom in sem mela buši 14 dni zavit in se nisem mogla mazat user posted image  sem mela tako suho kožo k suho listje (ja, fuj user posted image ) in zdej mam strije - uf sem besna, pa še poletje bo .... pa še zmer zgledam kr dobr noseča kljub temu da mam 2 kile manj kot pred nosečnostjo user posted image user posted image  (verjetn zarad tega trebuh zgleda še večji kot dejansko je...)

Mi je uspelo super prehladiti našega user posted image  Davida, revež vsako jutro komaj diha čez smrklje in ko podirava kupčke mi včasih še kakšen debel smrkelj plune, pa v nosu ma mal muck, ki jih probamo topit s fiziološko, ampak se mi zdi da ma bolj glo zabasano user posted image . A kej veste kako se take zadeve olajša - sicer pa imamo v sredo 1. pediatra.
Nč čudnega pri tem krasnem vremenu in temperaturah, mi kar naprej kalorifer vžigamo, da se lahko previjamo in kopamo... pa oblačim ga kr neki, se mi zdi da mu je ves čas al vroče al ga pa zebe.

Evo, zdej ga grem pa zbudit, da bo pojedel, da bomo ponoč spet lepo spali user posted image

Se vidmo na sosednjem forumu a ne?

_____________________________





(odgovor članu Panda.)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.6.2006 12:06:46   
Barbs
user posted image user posted image user posted image  Vse smouser posted image  Pikicaa, jupiiii (ora , kokta , whatever, sam da si rodila....)user posted image
A kar gremo? Madonca, zdej pa punčice ni od nikoderuser posted image  .. Petka, Aleks je bil tudi prehlajen, pa je zdaj že "odprehlajen" (je rekla velika sestrica v "nona report" user posted image  Ehm, saj so vzdržljivi, fiziološko v nos, pa smrklje navijat na vatko, ki jo prej posvaljkaš med prsti, pa bo šlo ven... čez noč se res zamaši pa je zjutraj hudo slišat, ampak je potem boljše, a ne?
Mi smo ta vikend prežurali - v soboto pikinik, cela sibirija, sem se res bala, da bo mali spet kaj fasal, ampak je ležerno skoraj ves dan prespal v vozičku, zavit v flisu in termo deki, samo dvakrat sem ga šla v kombi podojituser posted image
Včeraj smo se potikali nekje po litijskih gričih in si ogledovali neke variante za še bolj umaknit se iz centra vesoljauser posted image  Je bilo res lepo...
Mojca, Aleksa ne oblačimo več v čebulo, ker ne prenaša najbolje oblačenja... kupila sem še dva debelejša kompleta s kapuco, pa neko kapo, ki jo začuda obrajta, tako, da je cel decuser posted image user posted image ... bom danes popoldne mal v album slikce dala, ko jih snamem iz fotoaparata...

Pa še nekaj!!!! Končno je odkril SMEJANJE! Ne tiste grimaske, pa kakšen smile sem in tja - ko se zbudi se prav reži, če ga ogovarjam, če mu ropotuljico potresem, pa če mu pojemuser posted image  tudi...

Še vedno ima neke rdeče lise na vekah in med očkami, počasi mu zginjajo - a imajo vaši tudi še kej znamenj od poroda ? Pa kožo ima suho, skos ga mažem, pa se mu na cajte kar lušči še malo...user posted image  
V glavnem... pejmo se selit..... pa nadaljujemo...user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Barbs -- 5.6.2006 12:08:03 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: MAJ je prišel v deželo - naš mesec...
5.6.2006 13:16:18   
puncica
Majčice smo kompletne user posted image user posted image ČESTITKE še zadnji pikici in njeni Majiuser posted image user posted image

Tako zdaj zapiram našo nostalgično nosečniško temo in se selimo na forum Starševski čvek z novo čist frišno temo:  Male majčice in majčki (2006) (KLIK)

Se beremo in pišemo.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 545
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?