|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
24.9.2007 21:22:10   
Serendipity
Naty-Taja - user posted image  Čestitke! Super je to tebi ratalo! user posted image  Si mi kar zagona dala za naprej user posted image

Eto punce - jaz se probam držati tega jedilnika, imam občasne lapsuse, ampak jih je čedalje manj... upam user posted image


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Montignac
25.9.2007 7:44:51   
sonjah
Dobro jutro, Montike!Še vse spite?user posted image user posted image
user posted image Naty-Taja!Razlika je očitna!

Jaz bom šla počasi na teren, ker je moja terenska user posted image  že mal nervozna. Kaj čem-ne zdrži dolgo doma, je bolj potepuško dete.

Nimam pojma, kaj naj danes skuhamuser posted image user posted image . user posted image -vaše idejo bojo dobrodošl

pa,pa

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   [Brisano sporočilo]
25.9.2007 7:48:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2228
   [Brisano sporočilo]
25.9.2007 7:57:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Montignac
25.9.2007 10:21:34   
Anonimen
Ojla punce..

Tud jaz se vam bom mal pridružla. upam, da me sprejmete...

Torej, včeraj sem jedla takole:

Z: en ržen toast z marmelado brez S user posted image
K: kava
V: (ob 16.00) solata s tuno in jogurtom

Danes:
Z: isto
K:sendvič (bo to ok????) user posted image
V: hrenovka

Dejte me prosim mal popravljat, ker sem šele nekje na sredi knjige.. Mi trenutno ne znese, da bi jo prebrala.


Drugače pa BRAVO!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Montignac
25.9.2007 10:29:03   
talika81
biba12, jaz sem mnenja, da premalo ješ.

moraš imeti vsaj tri obroke dnevno - torej zajtrk, kosilo in večerja.

kava je kvečjemu lahko za malico in ne za kosilo.
sendvič je lahko kvečjemu samo, če ge imaš z zelenjavo. ker če ga ješ s klobasami, ne bo vredu: OH + B ne gredo skupaj.

torej, monti ni dieta, ampak je način prehranjevanja, kjer ni omejena kolilčina hrane. lahko ješ, kolikor hočeš, sam morš pazit: ne belega kruha, belih testenin, bele moke in vsekakor ne krompirja.

svetujem ti, da najprej dobro prebereš knjigo in šele nato sestaviš svoj jedilnik.

za zajtrk lahko ješ npr. tud sadje, PZ kruh z marmelado b.s., navadni jogurt 0,3 maščobe+kosmiči, samo beljakovine brez kruha (npr. hrenovka, slanina, ...).
za kosilo: beljakovine/PZ testenine + zelenjava, sladica: sir (z malo maščobe) ali sadje, kakšna predjed,
za večerjo: povsem brez maščobe - lahko maš samo sadno večerjo, lahko kakšno zelenjavno juho, beljakovine (če se redno rekreiraš) ....

Skratka, dobro si preberi knjigo. Lahko pa tud mal raziščeš ta forum in boš na njem našla veliko uporabnih receptov.

Želim ti veliko uspeha.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Montignac
25.9.2007 11:27:12   
qwasy
Biba, kje je pa zelenjava? Pa sadje? Pa montijevsko gurmansko kosilo? Zamujaš vse kar je dobrega...user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Montignac
25.9.2007 12:29:06   
puncica
Biba biba biba, tole pa ne bo šlo tako kot pri ločevalni user posted image user posted image Najprej za zajtrk je treba pred samim zajtrkom pojest vsaj kakšen kos sadja ali pa sok iz sadja (citrusi), potem če 20-30 min pa tale polnozrnta kruh pa marmelada, lahko tud polnozrnate kosmiče (noter so ovseni pa pšenični pa še kakšni kosmiči, lahko si dodaš kakšno suho sadje,...) pa mleko z 0,5% maščobe, lahko ješ jajčka zjutraj samo brez kruha. No v glavnem preberi si res si preberi.

manjka ti zelenjave, dej si kakšno prilogo naredi, pa za K samo kava, kje si še to videla, ja valda pri unih stradajočih dietah. Ti kr lepo pojej kakšno sadje ali pa če si v službi si skuhaj makarone, pa potem testeninsko solato, pa s tuno se da tud dobr kombinirat, če si pa doma, pa tud lahko kuhaš.

Tud jaz ti predlagam da najprej prebereš zadeve, potem pa se stvari lotiš tako kot je prav in ja še enkrat to ni dieta to je način prehranjevanja. Pomembne so prave kombinacije.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   [Brisano sporočilo]
25.9.2007 20:48:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2234
   [Brisano sporočilo]
25.9.2007 20:53:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Montignac
25.9.2007 21:12:20   
rainbow
Same pohvale imam za vasuser posted image user posted image user posted image user posted image  ; itak menda sploh ne veste več zameuser posted image , sem se nekaj časa raje izogibala te debate zaradi moje slabe vesti. No, saj ni tako hudo, balansiram montniprehranjevanje z občasnimi izpadi slasti po čokoladi.
Se bom zdaj večkrat oglasilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   [Brisano sporočilo]
25.9.2007 21:41:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Montignac
26.9.2007 7:41:47   
puncica
Ej simonka vsaka ti čast!!! user posted image user posted image Res Bravo za izgubljene kilce, se urnk vidi kako lepo si shujšala. Pa to vse z montijem?

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Montignac
26.9.2007 8:39:55   
simonka
Dobro jutro babike.

Puncica ja res vse samo po Montiju, bom se pa sedaj še začela razgibavat. Moj cilj je še -12 kg.

Rainbow dobrodošla nazaj, smo te kar malo pogrešali.

Biba 12 tudi dobrodošla in kot so ti že ostale punce napisale več moraš jesti in predvsem dosti zelenjavce.

Punce zanima me kako pripravljate morske sadeže, ali pa lignje, jih polnite in kakšne so priloge?
 
Tako možeka in Timončka sem pospremila, jaz pa z Jakecom nazaj user posted image .


privoščite si en super user posted image .




_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Montignac
26.9.2007 9:19:50   
al1*
Pozdravljene!

Moram povedat, da v torek začnem z rekreacijo - 1x tedensko za začetek. Se nekako ne spravim, da bi se sama gibala.

Ravnokar sem pojedla zajtrk - štručka z marmelado, za kosilo bodo pa makaroni z bučkovo omako. Večerja pa še ne vem.

Simonka - jaz bi tudi fotke - ti pošljem moj mejl na zs.

Še eno vpašanje: kako pa je s kostanji? Verjetno imajo visok GI, ampak verjetno si jih bom kljub temu kdaj pa kdaj privoščila, ker jih obožujem. Upam, da bo jutri brez dežja, da jih gremo malo nabrat.


_____________________________

lp


(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   [Brisano sporočilo]
26.9.2007 9:27:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Montignac
26.9.2007 10:47:07   
Anonimen
Aurora, hvala!!! Grem zdajle na hitrco še knjigo prebrat, upam, da mi bo uspelo..user posted image

Problem, je ker sem do 17 vsak dan v službi.. Ne morm si s seboj nosit zrezke in podobne stvari.. To mi je mal butast, no..user posted image

Drugač pa vedno toliko jem, mi ne paše preveč... In se kr mal silim, če hočem jest 4-5x na dan.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Montignac
26.9.2007 12:05:22   
puncica
Biba sej smo ostale tud v službi in če se hoče se da. Sej pa ni treba met juhe pa glavne jedi pa ne vem kaj še vse, si zrihtaš eno fajn solato al pa kak jogurt poješ, no v bistvu zamenjaš malico in kosilo in imaš potem kosilo ko prideš domov.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: Montignac
26.9.2007 18:49:59   
dulcinea
Živjo punce. Se nisem že dolgo oglasila. Vsak dan preberem, kar napišete, žal pa ima zelo malo časa, da kaj napišem. No danes mi je nekako uspelo. Jaz sem še kar na drugi stopnji, čeprav bi bilo res treba zbrati pogum in premagati te kile. Mi je pa včeraj travmatolog predlagal veliko gibanja, zaradi mojega kolenčka. Ker baje da grem okrog novega leta na operacijo. user posted image  

Lepo, da ste vztrajne in čestitam vsem, ki dajete kile proč s sebe. user posted image  

Tako, samo toliko, da me ne pozabite. Več pa ko bo kaj več časa.

Lep pozdrav, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: Montignac
26.9.2007 21:48:39   
Lucija8
Ojla punce!

Tudi jaz vas berem, čeprav že nekaj časa nisem pisala. Trenutno sem pridna, čeprav me je vmes že spet minilo. Meni ne gre nikamor in potem mi tudi volja včasih odide.
čestitke vsem za izgubljenje kguser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: Montignac
27.9.2007 8:22:21   
talika81
jutro vsem!

najprej ena dobra user posted image  za vse.

kako ste kaj? kako monti?

očitno sem tudi jaz izgubila nekaj kg, ker je včeraj mama od mojga rekla: "Ti pa si nekaj shujšala, je videt."
Pa sem rekla, no pol bo že držalo, če je ona tako rekla, ker ona drugače ne pohvali, če ni res.

tako da punce, vztrajnost se splača.

lep dan želim vsem.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Lucija8)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: Montignac
27.9.2007 10:23:30   
Naty*Taja
Hojla. Lepo, da se skoz dogaja tule gor. Hvala za pohvale, čeprav zaradi optične varke ni vedet take razlike kot pri simonki! Sej veste, da sem takrat nosla same črne hlače in ohlapne srajčke... user posted image Potem sem si pa upala na morju celo kiklo oblečt in to prvič po mnogih letih! Ja kaj češ zgleda da zorimo in se naše razmišljanje spreminja
Sem pa danes bolj optimist, ker je vaga končno pokazala 2-, tako da grem z več volje v nove boje. Mogoče pa res drži Jančikina teorija. Sem imela zdej vmes en pizza dan, pa mal kinder čokolade sem malima ukradla...user posted image
Biba pozdravljena in upam, da se ne ustrašiš, ker te vse karamo, sam je res vse, kar so ti predhodnice povedale.
Jaz bi dodala samo še to, ko praviš, da vedno tako malo ješ - ravno zato telo dela zaloge in kljub malemu vnosu hrane ne hujšaš - tudi monti ti ne bo pomagal, ker enostavno moraš veliko jest, da telo skapira, da bo imelo vedno dovolj vnosa hrane in mu ni treba skladiščiti v maščobo, ampak lahko hrano porabi za energijo... Naprimer jaz sem zdejle za zajtrk najprej eno jabolko, potem pa kavico in ene 5 kosov polnozrnatega kruha z marmelado bs. Pa ko se na okuse navadiš ni nič več bljek! Jaz kave ne morem več pit, če je notri cuker!

Dulči ti pa na kolo, je najboljš za koleno. Kaj točno si ti že imela na kolenu? Drugače pa kolikor jaz vem, operacija kolena ni tak strašna, tak da se kr pomeri. Je bila zraven mene, ko sem bila pred 4 leti na križu operirana ena gospa, ki so ji operirali koleno kr mislim, da se reče laproskopsko (user posted image ) in ni bilo preveč hudo. Je pa ona imela nekaj odkrušeno al nekaj podobnega. V glavenm čim manj bolečin in strahu...
Luicja ti pa tudi ono Jančikino varianto delaš - verjetno bo tudi šlo dol. user posted image
Talika, ja se pozna, tudi na začetku, ko se na vagi še ne vidi je razlika, ker se špeh pretvori v mišice in obleka na nas zgleda čisto drugače. Tudi pri meni so to opazli najprej...
Lep pozdrav tudi vsem ostalim in se pišemo...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: Montignac
27.9.2007 10:25:36   
qwasy
ojla!
ja ja, kar vztrajno, punce in to do konca živlejna user posted image - sej to je montijev point, a ne?
Za kosilo imamo danes lososa na žaru (kar v mikrovalovko dam), zraven pa endivijo s fižolom. Sicer je rdeč fižol z GI 40, ampak zraven takih omegablabla ribic je menda sprejemljiv, ane?
Mam polno gofljo suhih marelic... nad tole dieto se pa človek res ne more pritoževat user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: Montignac
27.9.2007 13:08:55   
al1*
Simonka - sprememba je huda! Sigurno sedaj z veseljem kopuješ nove cotke! user posted image
Glih se je pokazal sonček, upam, da bomo popoldan lahko malo zunaj.
Uživajte!



_____________________________

lp


(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: Montignac
27.9.2007 18:28:54   
dulcinea
Dulči ti pa na kolo, je najboljš za koleno. Kaj točno si ti že imela na kolenu? Drugače pa kolikor jaz vem, operacija kolena ni tak strašna, tak da se kr pomeri. Je bila zraven mene, ko sem bila pred 4 leti na križu operirana ena gospa, ki so ji operirali koleno kr mislim, da se reče laproskopsko ( ) in ni bilo preveč hudo. Je pa ona imela nekaj odkrušeno al nekaj podobnega. V glavenm čim manj bolečin in strahu...


Ja, ko bi imela čas na kolo it. Pa še mraz je zunaj. Je rekel DR. da lahko tud na orbitrek grem. Pa plavat bi blo tud zakon začet. V soboto sva bla z mojim cel dan v atlantisu in sem se potem počutila super (sicer utrujeno, ma res kul). Sam je reku dr. da ne smem žabce z nogami plavat. Jaz pa sem ravno to. Na morju sem imela sicer čuden občutek, če sem žabico plavalča, zdaj mi je bilo pa čist OK.

Ma saj se ne bojim (še) operacije. Imenuje se pa artroskopija. Baje da naredijo samo eno malo luknjico in vtaknejo vse orodje noter in pošlihtaljo. Jaz imam prednjo križno vez strgano in zunanji meniskus odkrušen.

Grem delat za službo. Čaw



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?