|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
19.9.2007 16:41:06   
simonka
Pardonček za slovnične napake - imam malčka v rokcah, drugi pa se mi podi po sobi.

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2201
   RE: Montignac
20.9.2007 7:23:41   
puncica
Samo tole polnozrnato testo od hokusa ima tud belo moko noter, tako da ni čisto po Montiju. Pa kako mešaš jajca in kosmiče, to se ja "ne sme" . No jaz vseeno delam polpete iz bučk z moko:
bučka
jajce
malo polnozrnate moke
sol
Tole je to in je dobro. Ja pa pečem v teflonski ponvi brez maščobe in se mi nič ne prime.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2202
   [Brisano sporočilo]
20.9.2007 7:29:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2203
   RE: Montignac
20.9.2007 7:31:15   
Naty*Taja
Hoj, tale kokosov čips je čist vredu, ker je gi pod 35. Ni pa bogve kaj! Sem se skor zadušila, ker je tako suh! user posted image
No za piro me je pa to zanimalo ja! Torej jo bodo otroci pojedli. Čeprav je za grickat ful dobra.
Zdejle sem pa pri kavici in pz kruhu z nm skuto in marmelado bs.
Za kosilo bodo pa one stročnice pa še kej zraven...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2204
   RE: Montignac
20.9.2007 11:20:52   
simonka
Ojla Montike.

Pozdrav novim puncam in čestitke vsem za izgubljene kg.
Sama sem tudi pridna in imam že -18 kg v dobrih dveh mesecih.
Polnozrnato testo se dobi skoraj v vseh trgovinah, sma ga kupujem v Merkatorju.

Ja vem, da je tdu malo bele moke v testu, pa kaj saj smo drugače fejst pridne ali ne?user posted image user posted image
Še moji jedilniki:

Zajtrk skoraj zmeram polnozrnati kruh (pečem si ga sama) in marmelada brez sladkorja ( Darbo sadni namaz iz Merkatorja)

Kosila največkrat beljakovine (ribe in zelenjava, meso in zelenjava,zelenjavne juhice) tu in tam pa polnozrnate testenine z zelanjavco in sojino omako.

Večerje mozzarela in suha klobase, ter paradižnik, hrenovke, tunine solatke...

Malice včasih sir in orehi.
In to je to sem res zadovolja z Montijem Kuham vse na olivnem olju, solatke pa si še vedno privoščim z dobrim domačim bučnim oljem.
Pa seveda, da ne pozabim - 70% temna čokolada s kakavom je tudi dostikrat na jedilniku.

Tako otročki spančkajo jaz pa grem hitro malo user posted image .


Si pišemo in uživajte v lepem dnevu

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2205
   RE: Montignac
20.9.2007 11:50:14   
talika81
oj, simonka, čestitke za - kg ...

'user posted image user posted image user posted image 'user posted image user posted image

upam, da bo tud men uspelo - se že kažejo rezultati.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2206
   [Brisano sporočilo]
20.9.2007 12:01:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2207
   RE: Montignac
20.9.2007 12:19:39   
qwasy
o mater, simonka, svaka ti čast...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2208
   RE: Montignac
20.9.2007 12:55:38   
simonka
Hvala babike za čestitke.
Vsem nam bo uspelo, si bomo izmenjavale recepte, se spodbujale, malo user posted image  in  ne bile dosti v user posted image .


Pa seveda čim manj user posted image .

Si pišemo

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2209
   RE: Montignac
20.9.2007 13:07:41   
Naty*Taja
OJ Simonka čestitke tudi od mene. Bi pa zelo rada vidla spremembo, če bi se nam razodela prej in potem? Jaz se pa kr nič ne vagam...tak da ne vem, če je kej manj, ali ne. Grem pa danes spet na aerobiko in komaj čakam...
Kosilo je bilo pa jajčka z gobicami in pečena paprika.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2210
   RE: Montignac
20.9.2007 13:32:57   
al1*
Vau,Simonka! user posted image user posted image user posted image user posted image To je pa res uspeh! Daj nam kakšne fotke prej in potem pokaži!

Tudi meni manjka malce gibanja. Se sicer sama pri sebi izgovarjam na september in tempo v službi, ampak je bolj posredi moja lenobauser posted image . Obljubim, da se bom poboljšala.


_____________________________

lp


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2211
   [Brisano sporočilo]
20.9.2007 14:32:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2212
   RE: Montignac
20.9.2007 21:47:51   
simonka
Hvala babike za čestitke.
Saj veste kako je - če moraš spraviti 30 kg dol se bolj resno spraviš zraven kot če jih moraš spraviti dol samo 5 kg. Pa tudi lažje gre. Verjetno se bo meni tudi zdaj začelo ustavljati.

Lahko vam pošljem slike - najlažje mi bo če mi na ZS pošljete e mail naslov.  Na računalniku imam tudi montijevo knjigo Jem, torej hujšam če jo katera želi ji pošljem.

Kaj že vse user posted image ?

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2213
   [Brisano sporočilo]
21.9.2007 11:15:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu simonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2214
   RE: Montignac
21.9.2007 11:59:16   
qwasy
pečen puranček + solata iz rdeče paprike in zelene leče. Ni samo njami, ampak tut zgleda lepo. Za desert pa suhe marelce, orehi pa malo čokolade. (ampak jest ne hujšam- mojemu user posted image bom pa odrekla desert, pa purančka bom dobro "popivnala" user posted image ) Moj se je stehtal zjutraj -3kg v času enga mesca. Ampak važno je to, da je ves zadovoljen, poln energije in sit.
Lep vikend bo, uživajte1

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2215
   RE: Montignac
21.9.2007 17:24:18   
simonka
In moj jedilnik
zelena solatka
pleskavice na žaru z pečeno jajčko
Slastno
Večerja še ?????????????

Slikice so že v delu.

user posted image

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2216
   [Brisano sporočilo]
24.9.2007 7:04:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu simonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2217
   RE: Montignac
24.9.2007 7:32:07   
sonjah
jutrouser posted image

Smo kr mal pospale čez vikend?! Jest sm mela dela čez glavo (beri hrane), pa se morm pohvalt, da se se držala montijauser posted image .Vaga mi kaže -10kguser posted image .

Simonka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Dala si mi dodatne volje in komi čakam na tvoje slikce. ki bojo zihr še dodatni vzgonski veter

Za kosilo bojo puranji zrezki z gobicami+stročji fižol.

Lepo se mejte in uživajte na sončkuuser posted image !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2218
   RE: Montignac
24.9.2007 11:21:35   
simonka
Evo punce slikce poslane.
Sonjah pošlji mi email naslov na ZS, da jih pošljem še tebi.

Auroraa ali res drži jančkinina varianta, da če se malo pregrešiš gre spet potem bolj dol?

Letim k malemu...

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2219
   RE: Montignac
24.9.2007 12:15:14   
Naty*Taja
Jaz ne vem več kaj drži in kaj ne!user posted image  Sem bila zdej ful pridna, pa nič, pa sem včeraj vžgala Jančikino strategijo in bomo vidli, če bo zdej kej ratal. Madona sam upam, da ni kej takega kot po prvem porodu, ko sem fajn shujšala do ... naslednje nosečnosti, potem se je pa ustavlo. No ja, pa sej mi paše da nisem tak napihnjena - že to je veliko.
Drugače pa bom jaz danes bučkine polpete pa verjetno hrenavko, ker sem pozabla meso ven vzet in sem že kr lačna....
Simonka - svaka ti čast! Tole pa je res razlika!user posted image  user posted image  user posted image  Grem kr naprej hujšat.... user posted image  A si ti fejst telovadila zraven?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2220
   RE: Montignac
24.9.2007 12:24:14   
simonka
Ku ku Naty_Taya.
Glede telovadbe sem bila zelo lena. Ko sem po prvi nosečnosti hujšala sem skoraj celo leto vsak dan 45 min skakala po orbitreku. Je pa res da nisem pazila pri hrani, pa tudi toliko kg nisem rabila dol spravljati. No sedaj pa sem probala najprej z telovadbo vendra sem omagala čez dva tedna saj so me noge zaradi prevelike teže začela kar močno boleti. Nato sem se odločila za Montija in kg so začeli tako lepo iti dol, da sem telovadbo dla na stran. Kake tri tedne nazaj sem spet začela naorbitreku pa so mi kg kar stali pa sem izgubila voljo tako, da je telovadba 0. Bom pa začela na Leg Magicu.

Kako dolgo že hujšaš in koliko je šlo dol?


_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2221
   RE: Montignac
24.9.2007 12:31:44   
simonka
Punce pričakujem tudi kakšne slikce od vas.
 
Recept današnjega kosila:
Priprava
Bučki operemo in prerežemo na polovico. Z žlico izdolbemo meso. Bučki solimo.
Približno tretjino bučkinega mesa sesekljamo.
V ponvi segrejemo olje in na njem prepražimo sesekljano čebulo. Dodamo mleto meso in premešamo. Začinimo s soljo, poprom in mleto rdečo papriko. Dodamo še paradižnikovo mezgo in dušimo toliko časa, da izpari vsa tekočina.
Meso nato malo ohladimo in ga stresemo v posodo. Dodamo še sesekljano sredico bučke, jajce, strt česen in polovico naribanega sira.
Bučke napolnimo z mesnim nadevom in jih položimo v pekač, obložen s papirjem za peko.
Pečemo 20 minut na 200° C, nato jih potresemo še s preostalim naribanim sirom in pečemo še približno 5 minut

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2222
   RE: Montignac
24.9.2007 12:33:50   
simonka
Joj punce,da me bere moja slovenska tovarišica - same napakce. Pišem ful na hitro, da imam čim več časa za moja dva mala in enega starega sončka.user posted image user posted image

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2223
   RE: Montignac
24.9.2007 15:26:19   
Naty*Taja
Hojla. Jaz sem z montijem po prvi nosečnosti shujšala v enem mesecu 8 kg, potem pa sem spet zanosila in se začela redit - dokler sem bila še pridna, je šlo gor po pol kg na mesec, potem pa sem delala še izpite in začela spet nenormalno jest. Pa je šlo kr po tri kilce gor. No po drugem porodu sem bila tako na ene 89 pri 175 cm. Dokler sem polno dojila se nisem spodstopala nobenega hujšanja. Potem pa sem strogo začela januarja in v dobrem mesecu ( mesecu in pol, ne vem več točno) spravila dol 13 kg. Je bila kr fejst razlika. No potem pa je bilo poleti vse na kupu. Najprej diploma s preddiplomskim, ki sem misla, da mi bo potratil še vse preostale živce user posted image , pa potem poroka in na koncu še morje s kolegi in sem si spet nabrala nekaj kg nazaj. No od takrat sem pa bolj kot ne pridna in počasi lezem spet nazaj. S tem, da upam, da se nikoli več ne spustim z vajeti tako zelo, da bi bili potrebni takile drastični ukrepi... No pa na aerobiko hodim dvakrat na teden.
Najbolj mi je zoprno, ko kam gremo in moram razlagat, zakaj bi jaz kavico brez sladkorja, pa zakaj nočem nobenega peciva probat, pa ne sveže pečenega domačega kruha.... Ne, resno je zoprno tole, ko je celotna naša družba tak razvajena s tem pecivom, čipsom, kokakolo, sokom, čokolado, narezki..... Je pravi balzam it na obisk k moževemu kolegu v MB, ker onadva tudi po montiju živita in ko prideš na obisk dobiš postreženo vodo, kislo vodo, sirček in mogoče kake polnozrnate kekse. Kaj šele bo, ko bom šla na šiht? Se spomnim, ko sem počitniško delala v eni pisarni z veliko ljudi in smo skor vsak dan jedli kako pecivo, al pa sladoled, ker je že katera kej praznovala, al pa se je kateri kej zluštalo in je potem celo pisarno za seboj potegnila...
No, ja, upam, da bo čimmanj takih skušnjav, da se ne zredim več nikoli....
Madona ko nakladam. bom dala slikce v album od razlike takrat, ko je bilo 13- ....

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2224
   RE: Montignac
24.9.2007 16:05:52   
Naty*Taja
Bom kr tule, ker se mi ne da albuma delat. Sem komaj našla nekaj ustreznega, ker sem ponavadi na drugi strani objektiva!user posted image
Prej...
user posted image

Potem
user posted image

Pa da vidmo, če se sploh kej vidi.... user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?