|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
27.9.2007 20:34:57   
talika81
IZVIRNO SPOROČILO: simonka


Punce zanima me kako pripravljate morske sadeže, ali pa lignje, jih polnite in kakšne so priloge?
 
 
Morske sadeže pripravljam v solati z zelenjavo. Ponavadi. ali pa tudi včasih  nardim ribja nabodala z zelenjavo. Imam tudi rada sicer špagete z morskimi sadeži, ampak jih po mojem po montiju ne smem.

Lignje pa polnim al s samim sirom, al s sirom in šunko, z gobami, al pa z drugo zelenjavo. Zadnjič sem si nardila zraven popečene bučke in melancane ter solato. Drugim pa ponfri.



 



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2251
   RE: Montignac
27.9.2007 22:02:47   
rainbow
Ojla!

jaz imam tudi ful rada ribe, moj pa ne, ded izbirčni; pa si vseeno naredim in sicer lososa v alu foliji, v pečici, je ful dober, ampak ga je treba malo napacat z začimbami in malček limone. tudi pohane izjemoma vzamem; pa kakšen morski pes, pa lignje tudi včasih.

kaj če bi še mene znova v rit brcnile, da začnem telovadituser posted image user posted image user posted image

lepo boditeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 2252
   RE: Montignac
28.9.2007 8:17:52   
Putka
Hej! Sem slišala pohvale za tole temo. Tudi jaz začenjam z Montijem, pa sem si mislila kar jedilnik za cel teden vnaprej naredit. Potem pa zvem, da je bila ena tukaj že ful pridna, in dala cel kup receptov gor. In odprem temo - pa 90 straniuser posted image . In res nimam časa vseh 90-ih prebrat. A lahko katera link za tist post pripopa? Prosim?

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2253
   RE: Montignac
28.9.2007 13:31:46   
qwasy
Oj, a sem edina še za računalnikom? Pa še od mene nič ni..user posted image Putka, ne žal nimam linka. Samo povem,da sem našla stvar za zgoščevanje juhic: rdeča leča. Je taka majcena, hitro se skuha in razkuha. Včasih sem delala juhico iz bučk in krompirja, včeraj pa sem jo skuhala iz bučk in leče. Dobra. GI: 30 (na montijevi strani sem našla rumeno in rjavo z GI 30, po moje ima rdeča isto user posted image . Mislim, da bi bla zlo uporabna za kakšne polpete in narastke. Lep vikend!

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2254
   RE: Montignac
28.9.2007 15:49:28   
Putka
Moja mami za zgoščevanje redkih juh kar ovsene kosmiče uporabi.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2255
   RE: Montignac
28.9.2007 20:43:44   
tejč
Hello, Putka, še tle se bova srečevali...user posted image
Jaz bi pa fuul kako sladico po Montiju, pa ne najdem več unga linka z Montijevo knjigo z recepti. Heeelp! Ful je sila! Grizljam oreške, ampak škoda, to nikamor ne pelje.user posted image Pol bom poa hotla še Trinidad čokolado iz Lidla-Putka, probaj, zakooon čokolada!user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2256
   RE: Montignac
30.9.2007 11:27:12   
Naty*Taja
Pa ste spet mrknile za vikend.
Jaz pa si tudi med vikendom vzamem čas za rr, ko kavico pijem, pa ko otroka spita. Ponavadi, če kam gremo jo mahnemo po počitku, da sta skulirana. Drugače dopoldan do dvanajste ful hitro mine in potem sta lačna in zaspana in tečna.... popoldan sta pa za zdržat.
Ena moja soseda dela očiščevalno dieto in to tako, da pije samo vodo in sadne sokove cel teden. Pa obvezen je zrven klistir. Nekaj takega, kot prakticira naš predsednik! Jaz tega verjetno nebi zdržala?!?!user posted image  Svaka ji čast. Je rekla, da če ona zboli za kakim rakom, se takoj loti 42 dnevnega očiščevanja in noče nobene kemoterapije. Kaj pa vem, če mene doleti kej takega bi mogoče tudi to raj probala. Kaj pravite? bomo raj še na montiju, a ne?
Čeprav mi gre tudi vmesno grešenje kr dobro od rok, se v glavnem držim in vztrajam. Sem pa rekla, da se zdej sploh več ne vagam, dokler ne bo očitnih uspehov, ki se bodo videli že na oko. Madona, tak je šlo takrat od začetka lepo dol , zdej pa nikamor več. Pa jaz nimam sam dve kilce dol za spravit, ampak bi bila na idealni teži, če bi se znebila  vsaj še ene 10kilc.




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2257
   [Brisano sporočilo]
1.10.2007 10:09:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2258
   [Brisano sporočilo]
1.10.2007 10:12:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2259
   RE: Montignac
1.10.2007 12:00:47   
puncica
Uh tile očiščevalni dnevi, jaz bi tud dala kak dan skoz, pa se pripravljam že kake pol leta pa se ne upam lotit predvsem zato ne, ker če ne jem dosti me začne kr glava bolet, tega pa glih ni za prenašat. Ma ne vem, sem že imela sadni dan in ni to nek bav bav, ampak čist brez hrane bit, uh to pa mora bit grozno, sploh pa več dni. Men bi se verjetno zmešal. Sodelavka je ravno bila na temle očiščevanju ampak zato ker je šla na preiskavo kolonoskopijo (se mi zdi da se tako reče) je pa to preiskava deebelega čreva in moraš cel dan bit na vodi ali na nesladkanih čajih pa kakšno čisto juhico lahko poješ. Kr smilila se mi je, pa potem nasledn dan je mogla zjutraj 4 litre (točno tako 4 litre) vode z grenko soljo spit, sicer ne takoj na enkrat ampak tako od petih zjutri pa do devetih ko je imela tale pregled. Tako se verjetno čist spucala.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2260
   RE: Montignac
1.10.2007 16:52:52   
Naty*Taja
Ja, ja takle zgleda priprava na pregled črev...user posted image .
Pa tale moja soseda pravi, da se tako super počuti in da je ful umirjena in skulirana...Jaz bi zaradi tega to probala. Pa res nimam jajc! Dela pa ona to pod vodstvom ene znane tete, ki se ukvarja z rakavimi bolniki in jim na ta način pomaga.
Uh jaz sem pa danes pridna. Ne vem, kaj naj za večerjo? Verjetno sam jabolka in jogurt pa aerobiko...user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2261
   RE: Montignac
2.10.2007 9:49:49   
Naty*Taja
Ku, ku, kje ste spet vse?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2262
   RE: Montignac
2.10.2007 12:30:40   
sonjah
tejč in putka dobrodošli med namiuser posted image user posted image !
 
Linka na žalost nimam, če pa mi pošljeta mail na ZS, vama z veseljem pošljem skenirano Montijevo knjigo z recepti-če je seveda že nista kje drugje izbrskali.

Kje pa tičite ve punce, da ni glasu od vasuser posted image user posted image ?!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2263
   RE: Montignac
2.10.2007 13:45:04   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: sonjah

Kje pa tičite ve punce, da ni glasu od vasuser posted image user posted image ?!


Jaz sem recimo včeraj bila v službi od pol7  zjutraj do 8 zvečer. Ni časa...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2264
   RE: Montignac
3.10.2007 21:19:43   
rainbow
ojla!

Saj sem tu, a me je kr sram, sem se danes tehtala, pa imam +2kguser posted image user posted image user posted image user posted image

kaj naj rečem, saj vem zakaj jih imam; čeprav zdaj v obraz lepše izgledamuser posted image , ne pa tudi v trebuh in tazadnjouser posted image

Tak da zdaj treba to dol spravit. Eh, sn kr slabe volje.

Aja, dobrodošle noveuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2265
   RE: Montignac
3.10.2007 21:44:26   
tejč
Živjo, punce,
jazs em dons vse lepo skuhala, piščanec s solato-pojedla pa nisem, ker mi je moj dragi vse pojedu...user posted image
Pol sem pa piškote od obiskov jedlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2266
   RE: Montignac
4.10.2007 7:29:20   
puncica
Ma še jst mal zatežim. Jst sem pa žalostna ker mi sploh ni več do telovadbo, enostavno se mi ne da, pa ne vem al sam tale jesen tako vpliva na mene al kaj. Nobene želje nimam, ma nič se mi ne da, no držim se dokaj čeprav vsak dan pijem kavo s smetano in jem rozine user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2267
   RE: Montignac
4.10.2007 9:58:51   
qwasy
pa ne jest piškotov pa smetane, nooouser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2268
   RE: Montignac
4.10.2007 13:19:21   
Naty*Taja
Hojla, dejte no mal napisat, kaj kej drugače počnete, da bom vedla, da ne sam na hujšanje, kilograme, kombinacije, hrano... študirate! user posted image
Ni res nobenega zagona tule gor. Sej verjamem, da je gužva na šiht, ko smo skor same učitlce! sam dve minuti časa se pa najde, če ne drugače med kavico?
Jaz sem kr naprej v moowingu - sestanki, nabava, rekreacija.... imamo danes tetko jesen v vrtcu in upam, da bo vreme zdržalo - pa verjetno se bom kej pregrešila s pečenim kostanjem!
Moram pa pohvalit mojega dragega, ki je res vztrajen (zdaj on mene krega, če hočem kej grešit! user posted image ) in je v dobrem mesecu prišel že na 6-! ZDej se mu pa tak dopade, da ima ful zagon... user posted image  Bravo možek. Mal ga menda moti, ko mora samo vodo pit! user posted image  
Takole, zdej pa moram gret, tak da lep pozdravček in se pišemo....
Zvečer pa na aerobiko..kak balzam!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2269
   [Brisano sporočilo]
4.10.2007 21:24:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2270
   [Brisano sporočilo]
4.10.2007 21:26:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2271
   RE: Montignac
5.10.2007 6:16:49   
sonjah
Dobro jutrouser posted image !

Jaz tud vsak večer kostanj pečem, pa ga samo lupim za svoje lupčke. Pa ne, da bi bla tko zelo disciplinirana, samo meni je hvala bogu user posted image . Mam raje kaj bolj konkretnega od meska za večerjouser posted image .
Sicer pa danes za kosilo segedin- njamsi zame, za moje otročke pauser posted image . Kaj češ, nikoli ne moreš vsem naenkrat ustreč. Bojo že preživeli mal zeljauser posted image .

Lep dan vam želim, punce in čimmanj stresov v službi!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2272
   RE: Montignac
5.10.2007 7:45:38   
puncica
Ne pišem, ker sem pol kr slabe volje, ko vidim kolk volje je za rekreacijo, jst sem pa čist v podnu, pa ob 8 zaspana za 5. Pa tale trebuh noče bit tako kot želim user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2273
   RE: Montignac
5.10.2007 8:17:13   
al1*
Puncica, ne obupavaj! Vsake toliko si je treba narediti malo dopusta, pol pa spet dobiš zagon za miganje.

Kaj boste jedle čez vikend? Jaz razmišljam o testeninah z zelenjavo za jutri, v nedeljo pa gremo verjetno na kakšen izlet in bomo jedli nekje ob poti. Pa torto bom spet jutri spekla. Za montija sem namreč navdušila tudi mojo sestro in jo povabila na torto.

Meni pa zadnje čase zmanjkuje idej za kosilo, ker mi nikakor ne paše jest mesa. In nimam več idej, kaj naj kuham. Danes bo sirov burek in solata.


_____________________________

lp


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2274
   [Brisano sporočilo]
5.10.2007 8:26:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?